PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش کامل کرک کردن هر نوع نرم افزار(کامل و 100% )

rezapassword
10-09-2007, 15:22
سلامخوبید گفتم چون که خیلی ها سر کرک مشکل دارن من کمکی کرده باشم و راهی رو جلوی پای شما بزارم تا شما هم بتونید خودتون حدود 99 % برنامه های خود رو کرک کنیدمن تا حالا نرم افزار های بی شماری رو کرک کردم و کرک انها هم العان در اینترنت موجودهنرم افزار های مثل nero 6 و Your Uninstaller! 2006 و Registry Mechanic و xara 3dو RamCleaner و خیلی های دیگه که اسمشون یادم نیستاینا رو گفتم که فکر نکنید من فقط یه چیزی خوندم و هیچی هالیم نمیشهاگه یه نظر هم بدید که من هم دل سرد نشم عالیه

rezapassword
10-09-2007, 15:23
قسمت اول
برای شروع کار من اسم نرمافزار هایی رو که لازمه و سایتی که میتونید اونا رو دانلود کنید میزارم خوب بشینید و تک تک اونا رو دانلود کنید
PEiD v0.93
W32Dasm v8.93
Hiew v7.10
اینا نرم افزار های اصلی هستن و بعد از دانلود اینها به خورده نرمافزار هم احتیاج اریم که به موقش بهتون میگم
اما سایتی که میتونید اینا رو دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من سایت اول رو پیشنهاد میکنم
اگه پیدا نکردید بگید
نظر فراموش نشه

rezapassword
10-09-2007, 15:23
اگه غلط املایی ارم ببخشید من هیچ وقت املام خوب نبوده

rezapassword
11-09-2007, 10:39
سلام دوستان
اینم نرم افزار هایی که لازم دارید
خودم براتون اپلود کردم
با حجم 2 مگا بایت
pass=by reza yarahmadi

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_7070
11-09-2007, 12:51
طبق تجريبات قبلي و طرح هاي فعلي انجمن ، هر آموزش بايد در تاپيك جداگانه قرار بگيره ...

با تشكر :)