PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه پرسی سونی یا کانون

parsa2007
10-09-2007, 14:19
دوستان سلام
بین دوربین سونی و کانون برای مصرف خانگی کدام را انتخاب میکنید؟

saeedsabz
10-09-2007, 15:58
کانون.... در حال حاضر استفاده می کنم و راضی هستم.

mohammad jazzab
10-09-2007, 20:35
کانون.... بهترین انتخاب است.
Eos 40d

Lovelyman
10-09-2007, 20:40
كانون و ديگر هيچ...مطمين باش! سوني هميشه يه پاش ميلنگه ولي كانون 2 تا پا داره 2 تا ديگه هم قرض ميگره و بزن بريم....!!!!!!!!!!!

miladkhf
10-09-2007, 20:45
به نظرم در حال حاضر canon زیاد داخل ایران جا نیافتاده باشد.در ضمن منظور شما کدامیک از محصولات این دو شرکت است ؟ اگر دوربین که باید گفت canon حرف آخر را می زند. ولی باید بدانیم که Sony همیشه سعی در ارائه یک تکنولوژی جدید را دارد. در کل اگر منظور کل لوازم خانگی باشد در انتحاب Sony نباید شک کرد

:10:

parsa2007
10-09-2007, 22:31
دوست عزیز
منظور من دوربین دیجیتال است نه لوازم خانگی.
بهر حال از اظهار نظر شما ممنونم.

khmusic
10-09-2007, 22:36
صد در صد کانون بهتر است

Stream
11-09-2007, 02:50
Canon ............. اگه نظرسنجی میگذاشتی بهتر بود.

ram1600
11-09-2007, 14:26
حال میکنم شما دوستان فقط کانون و سونی رو میشناسید چشمانتان رو باز کنید البته اگر این تحریم اقتصادی نبود فروش کانون نصف می شد کانون رو ما ایرانی ها میشناسیم ولی شرکتهای دیگه ...... اره هستن یه خورده عاقلانه فکر کنید 4 شرکت بزرگ دوربین دیجیتال کداک کانون سونی مساتیشی البته این اخری فقط پردازنده می زنه که بعضی جاها کانون از اون هم کمک گرفته و شرکتهای مثل اولامپوس و نیکون چنان لنزی میزنن که تا حالا کانون و کداک و سونی نتونستن بزنن لطف کنید شرکت رو باشرکت مقایسه نکنید زبونم مو در اورد از بس گفتم باید برندها رو مقایسه کرد
یک مثال برای کسانی که منظورم رو نمی فهمم

همه میدونیم مرسدس بزرگترین شرکت اتومبیل سازیست ولی هیچ گاه نتونسته حال بی ام دابلیو رو در سوپر اسپرت جوان بزنه و در کامیون و اتوبوس هم نتونسته حال (مان )(مان تولید کننده برترین اتومبیل سنگین جهان)و ولوو ولی گاهی اوقات مرسدس برتری های نصبت به رقبا پیدا می کنه نمیگم مرسدس اشغاله منظورم تو خرید هر چیزی برند رو با برند مقایسه کنید همین و بس

sabasistem_co
11-09-2007, 16:53
فقط سونی Sony Only

mojrem2
11-09-2007, 17:06
من می گم واسه مصرف خانگی سونی رادست تره

miladkhf
11-09-2007, 20:10
رامین عزیز بهترین جواب را داده و شکی در جوابش نیست ولی الان داریم به طور کلی مقایسه بین سونی و کانون را میگیم
این شکی نیست که kodak بهترین شرکت دوربین سازیه. رامین جان شما کامل تو بخش مربوطه جواب این پرسش که کدام دوربین بهتره را دادید

:10:

ram1600
13-09-2007, 10:28
فرق کانون با سونی
کانون شرکتی است که فقط کارش دوربین هستش ولی سونی نه
سونی خلاقیت بیشتری نصبت به کانون داره ولی گاهی اوقات این خلاقیت به درد نمی خوره یعنی مورد استفاده قرار نمی گیره
سونی روی پردازنده بیشتر تمرکز داره تا لنز ولی کانون بیشتر به لنز می اندیشه
سونی سعی در زیبای داره ولی کانون با بوجه کم شرکت کاری نمی تونه کنه در برابر سونی
کانون همیشه در این فکره مشتری رو راضی نگه داره ولی سونی مشتری رو تنش بر میداره
کانون به کیفیتlcd اهمیت نمیده ولی سونی نظرش اینه که اول عکس رو باید روی lcd دید تا خوب به نظر بیاد
سونی چند سالی هست با خریدن شرکتهای کوچک دوربین زن داره سر گوشی به دوربین هاش میده ولی کانون هنوز نه البته جند سال قبل سونی حرفی برای گفتن پیش کانون نداشت ولی الآن رقابت خیلی تنگه البته روی مدلهای 2007 به بالا
هر کسی از دوربین چیزی میخواد باید ببینی میخوای کسانی که اطرافت هستن متعجب کنی یا میخوای هر روز اون عکس رو پس زمینه اتاقت کنی البته وقتی همه در lcd دوربینت نگاه کردن و گفتن این چیه خریدی؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
13-09-2007, 10:57
ببین من هر دو تاش رو داشتم اونم چند مدل
عکس هاشون رو هم کاملا با هم مقایسه کردم نظرمن رو میخواهی فقط سونی بگیر
شفافیتی که عکس های دوربین های سونی دارن هیچی نداره این تجربه من بود حالا خود دانی

ram1600
13-09-2007, 12:11
ببین من هر دو تاش رو داشتم اونم چند مدل
عکس هاشون رو هم کاملا با هم مقایسه کردم نظرمن رو میخواهی فقط سونی بگیر
شفافیتی که عکس های دوربین های سونی دارن هیچی نداره این تجربه من بود حالا خود دانی
دوست من این شفافیت در اثر پردازنده هستش :11: حرف من رو داری تآیید میکنی
ولی 40 % کار رو لنز انجام میده که بازم نمیشه گفت کدوم برتره