PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گذاری بر روی فایل ها

S0R3N4
09-09-2007, 14:32
سلام

من دنبال یه برنامه خوب برای قفل گذاشتن روی فایل های مهمم هستم که بتونم بر روی هر فایل یا فولدر خاص قفل بزارم.البته این برنامه جوری باشه که با عوض کردن ویندوز فولدر یا فایل تا موقع نصب خود برنامه قفل گذار خوانده نشن.

aminspy12
09-09-2007, 14:50
FolderLock بهترین برنامه ایه که من باهاش کار کردم. امتحانش کن!

shahin666
09-09-2007, 16:41
دوست عزیز برنامه های زیادی تو این زمینه هستن
ولــــــی یکی از بهترین و قوی ترین برنامه ها ، برنامه Ashampoo Magical Security هست
امنیت این برنامه خیلــــــــــی بالاست یعنی اگر پسوردی که بر روی اطلاعات خودتو ن گذاشتید رو یادتون بره دیگه به هیچ وجه امکان دستیابی به اطلاعاتت تون رو ندارید
در ضمن این برنامه از نوع رمزنگاری ASE Encryption استفاده میکنه که یکی از معروفترین روش های رمز نگاری است که دسترسی به فایل های رمزی شد ه توسط هیچ روشی به هیچ وجه ممکن نخواهد بود !!

صفحه اول سایت برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aminspy12
09-09-2007, 16:46
البته من با اشامپو کار نکردم اما FolderLock هم خیلی خیلی قویه تا اونجایی که داداشم که ازش استفاده میکرد رمز رو یادش رفت.بعد از اون به هیچ طریقی نتونستیم اون فایلهای قفل شده رو برگردونیم تا مجبور شدیم پاکشون کنیم.بعد از یک سال با کلی دردسر و نصب چندتا ویندوز دیگه تازه دوباره تونستیم با برنامه کار کنیم!

shahin666
09-09-2007, 17:22
دوست عزیز امین جان من خودم با FolderLock کار کردم
به نظرم زیاد جالب نیست چون ما باید اطلاعاتی رو که میخواییم قفل بشه باید توی اون فولدری که برنامه میگه بریزیم
یعنی هر چی بخواییم قفل بشه باید اونجا بریزیم حالا فکرکنید حجم اطلاعات بالاست و چقدر طول میکشه تا اطلاعات رو توی اون پوشه بریزیم خوب این یکم مسخره اس !! البته این نظر منه
حالا فکر کنید ویندوز پاک بشه! و اون پوشه که اطلاعات توش هست !
در ضمن برنامه Ashampoo Magical Security خیلــــــی قوی تر از FolderLock هست
روش رمزنگاری که در برنامه Ashampoo Magical Security استفاده میشه (ASE Encryption ) خیلـــــــی پیشرفته هست توی توضیح برنامه هست که از این نوع روش رمزنگاری سازمان های آمریکای برای محافظت اطلاعات شون استفاده میکنن
در ضمن این برنامه کلا ماهیت نوع اطلاعات رو تغییر میده برای همین اگر اون اطلاعات رمزی شده رو به جای دیگه هم انتقال بدیم باز هم نمی تونید بدون داشتن مجوز به اطلاعات دسترسی داشته باشید
شک نکن که Ashampoo Magical Security خیلی قوی تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminspy12
09-09-2007, 22:46
اوگی! توضیحات انگلیسیشو منم خوندم. حق با شماست، برنامه خیلی پیشرفتس ،اما خب باید امتحانش کنم.

SadeghCom
10-09-2007, 21:25
سلام.من به دنبال يك نرم افزار براي رمز گذاري بر روي درايو هستم. اگه دارين لطف كنين راهنمايي كنين.

aminspy12
11-09-2007, 09:19
سلام.من به دنبال يك نرم افزار براي رمز گذاري بر روي درايو هستم. اگه دارين لطف كنين راهنمايي كنين.

Hide My Drives رو میتونی ازش استفاده کنی.

mokhtar2010
11-09-2007, 11:50
سلام دوستان عزیز
من بیشتر برنامه ها را استفاده وراههای دورزدن آنهارا امتحان کرده ام. به نظر من بهترین وساده ترین
نرم افزار درخصوص قفل فولدرها ودرایوهاوحتی مای کامپیوترنرم افزار winertweak هستش
که خودم بسیار ازآن راضی هستم .
هر کس که این نرم افزار وچند نرم افزار خوب دیگررا خواست به من mail بزنه تابراش بفرستم.

mail:toponsedaghat2010@yahoo.com

ارادتمند همه دوستانmokhtar2010