PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره كورل كمكم ميكنين ؟

lahij_web
09-09-2007, 10:10
راستش يه طرح با كورل براي سردر باشگاه درست كردم . در ابعاد 1.5 متر طول و 2 متر عرض .
موقع Export كردنش ابعادش رو نميتونم به اندازه همون طرح در بيارم . :41: يعني انگار صفحه اصلي يه چيزي خارج از محدوده تصوير نهاييه . چجوري ميتونم اين مشكل روحل كنم ؟
من صفحه اصلي رو 150 در 200 سانتي متر گرفتم با DPI 70 ولي الان به مشكل برخوردم :41: لطفا كمكم كنين

Maysam-BFU
09-09-2007, 11:05
من دقیقا متوجه مشکل شما نشدم.

ولی شما می تونید طرحتون رو بعد از Export داخل فتوشاپ ببرید و با استفاده از Image Size فتوشاپ تنظیمات ابعاد را تغییر دهید.

اگر یکم بیشتر توضیح بدین و طرحتون رو بزارید راحت تر می تونیم کمکت کنیم.

lahij_web
10-09-2007, 10:38
من دقیقا متوجه مشکل شما نشدم.

ولی شما می تونید طرحتون رو بعد از Export داخل فتوشاپ ببرید و با استفاده از Image Size فتوشاپ تنظیمات ابعاد را تغییر دهید.

اگر یکم بیشتر توضیح بدین و طرحتون رو بزارید راحت تر می تونیم کمکت کنیم.

ببينيد دوست من ... يه تابلو در ابعاد 2 متر در 1.5 متر براي سر در يه باشگاه در نظر گرفته شده . براي طراحيش از كورل استفاده كردم . ببين :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
الان مشكلي كه دارم اينه كه ابعاد صفحه طراحي رو 150 در 200 سانتي متر در نظر گرفتم و طرحم رو آماده كردم ولي موقع Export كردن با تعيين سايز مشكل دارم و با توجه به اينكه اطراف طرح و صفحه اصلي چيزي نيست ( چون كورل به اندازه بزرگترين ابجكت اكسپورت ميكنه ) موقع اكسپرت ابعادش از اين مقدار بيشتر نميشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موقع اكسپرت كردن عكس رو نه در ابعاد اصلي بلكه يه چيز عجيب غريب ميبيني !
من زياد فتوشاپ كارنكردم و خيلي دوست دارم شروع كنم . پيشنهاد و راهنماييت چيه عزيز ؟ نسخه آخر فتوشاپ چيه و من به نظرت ميتونم توش پيشرفت كنم و كارامو ديگه با فتوشاپ انجام بدم ؟ هميشه از اين ميترسيدم كه كار باهاش سخت باشه ! :41:
ممنون از وقتي كه ميزاري .

Maysam-BFU
11-09-2007, 07:49
واقیش من به همچین مشکلی بر نخورده ام.

ولی همون جور که در امضات گقتی بهتره کار رو با فتوشاپ شروع کنی آخرین نسخه فتوشاپ Adobe Photoshop CS3 هست که اگر نسخه ME این فتوشاپ رو تهیه کنی خیلی بهتر است.

شما که تونستید توی کورل پیشرفت کنید در فتوشاپ هم می تونید. همه نرم افزارها قبل از کارکردن باهاشون به نظر سخت می رسه ولی به مرور زمان خیلی برات آسون میشه.

موفق باشید.

lahij_web
13-09-2007, 09:33
واقیش من به همچین مشکلی بر نخورده ام.

ولی همون جور که در امضات گقتی بهتره کار رو با فتوشاپ شروع کنی آخرین نسخه فتوشاپ Adobe Photoshop CS3 هست که اگر نسخه ME این فتوشاپ رو تهیه کنی خیلی بهتر است.

شما که تونستید توی کورل پیشرفت کنید در فتوشاپ هم می تونید. همه نرم افزارها قبل از کارکردن باهاشون به نظر سخت می رسه ولی به مرور زمان خیلی برات آسون میشه.

موفق باشید.

اي بابا ! عجب مشكلي شده اين مشكل ما !
حالا يه سوال فني .
من سيستمم رو بخوام با توجه به نيازم ( ميكس و مونتاژ و كارهاي گرافيكي ) ارتقا بدم چه پيشنهادي برام داري ؟

naghe30a_n6
09-10-2007, 22:11
اي بابا ! عجب مشكلي شده اين مشكل ما !
حالا يه سوال فني .
من سيستمم رو بخوام با توجه به نيازم ( ميكس و مونتاژ و كارهاي گرافيكي ) ارتقا بدم چه پيشنهادي برام داري ؟

ببخشید من جواب میدم اخه دیدم کسی جوابتون نده گفتم اگه فضولی نباشه من جواب سوالتون رو بدم.
چون خودم یه نمه سرکار با میکس و مونتاژ دارم یه زمانی خودم می خواستم واسه ارتقا دادان کامپیوترم اینجوری به من گفتن که من انجام دادام.
مثلاً رم من 1 گیگابایت
سی پیوم 3000 فوله
هاردم 320
کارت گرافیکم و مادل بردم هم یادم نیست .
تنها چیزی که از استادم بیاد دارم همیه میگفت واسه کار تدوین اگه می خواهید با مشکل مواجع نشید کامپیوترتون باید هارد خوب و سرعت خوب داشته باشه تا با مشکل برنخورید هنگام کار.