PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدیدترین اخبار لژیونرهای ایران

FarzadSport
08-09-2007, 14:45
سلام دوستان...
من در این تایپیک قصد دارم که جدیدترین اخبار و اطلاعات را درباره بازیکنان لژیونر ایرانی فعال در لیگهای معتبر خارج از کشور ارائه کنم...
از شما عزیزان هم درخواست میکنم که من را در این راه با خبرهای خوبتون همراهی کنید...
ممنون از لطفتون...
موفق باشید:11:

FarzadSport
08-09-2007, 15:03
مصدوميت جواد كاظميان تا پيش از شروع رقابت‌های ليگ فوتبال امارات بهبود خواهد يافت.
جواد كاظميان بازيكن ملی‌پوش تيم الشباب امارات كه هفته‌ی جاری در تمرينات اين تيم دچار مصدوميت شده بود، پيش از آغاز رقابت‌های اين فصل ليگ امارات به بهبودی كامل دست خواهد يافت.
علی اصغر مانوسي‌فر، مدير برنامه‌های سه بازيكن ايراني الشباب كه برای بررسی وضعيت مهرداد اولادی، جواد كاظميان و ايمان مبعلی و گفت‌وگو با مديران اين باشگاه در دبی به سر می‌برد به خبرنگار ايسنا گفت: وضعيت جواد كاظميان روز به روز بهتر می‌شود و پس از Mri مشخص شد كه او تا يك ماه آينده و قبل از شروع رقابت‌های ليگ امارات به بهبودی كامل خواهد رسيد.
وی ادامه داد: كاظميان هر روز صبح و بعدازظهر به انجام فيزيوتراپی می‌پردازد و پس از سه تا چهار هفته استراحت برای الشباب بازی خواهد كرد.
مأنوسی‌فر همچنين درخصوص دو بازيكن ديگر ايرانی الشباب گفت: صبح امروز نشست بسيار خوبی با مديرعامل الشباب درخصوص وضعيت قرارداد مهرداد اولادی داشتيم كه پس از دو ساعت و نيم جلسه مقرر شد تا در قرارداد وی تجديدنظر شود.
وی ادامه داد: با توجه به مشكلاتی كه فصل گذشته برای اولادی به وجود آمد قرارداد مناسبی را برای فصل جديد با مسوولان الشباب منعقد كرديم.
مأنوسی‌فر همچنين گفت: وضعيت ايمان مبعلی نيز بسيار عالی است.

FarzadSport
08-09-2007, 15:06
فريدريش:داژكه بازيكنی با قابليت بالاست

مدافع تيم ملی آلمان و عضو تيم فوتبال هرتابرلين بازی اشكان دژاگه، ‌بازيكن ايرانی ولفسبورگ را ستود.
آرنه فريدريش گفت:‌اشكان دژاگه در ديدار روز شنبه گذشته مقابل هرتا خوب بازی كرد.
فريدريش 27 ساله كه برای بازی روز شنبه آلمان با ولز در شهر كارديف‌ به اردوی تيم ملی آلمان دعوت شده، ‌در مورد دژاگه و بازی با ولفسبورگ گفت: از قبل فكر می‌كردم كه مقابل هرتابرلين خوب بازی كند و گل هم بزند. از لحاظ شخصی برای اشكان كه قبلا با ما در هرتابرلين هم تيمی بود، ‌آرزوی موفقيت می كنم. او بازيكنی با قابليت بالا است. در ولفسبورگ باتوجه به حضور يك مربی مجرب مانند فليكس ماگات،‌ شرايط برای پيشرفتش آماده است. باتوجه به شناخت زيادی كه از روحيات اشكان داشتم، ‌احتمال می‌دادم در بازی با ما گل بزند؛ اما خوشحالم كه با گل او امتيازی از دست نداديم و برنده شديم.

دو تيم هرتابرلين و ولفسبورگ عصر روز شنبه در هفته چهارم بوندس ليگا به مصاف هم رفتند كه هرتابرلين موفق شد به برد 2 بر يك برسد. در اين ديدار دژاگه تنها گل ولفسبورگ را به ثمر رساند

shayanelong
09-09-2007, 03:13
گفته شده از وحید هاشمیان برای بازی خداحافظی داریوژ ووژ دعوت شده است.

arash_zp
09-09-2007, 12:25
الان زندي كجاست ؟؟؟
هنوز قبرسه ؟؟؟

FarzadSport
09-09-2007, 14:48
پيروزی جوانان آلمان در ايرلند شمالی

اشكان دژاگه در ديدار تيم ملی زير 21 ساله‌های آلمان برابر ايرلند شمالي يك نيمه برای ژرمن‌ها به ميدان رفت.
اين ديدار كه از مرحله ی مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جوانان اروپا 2009 برگزار شد، با پيروزی 3 بر صفر آلمان همراه بود.
دژاگه در اين ديدار از سوي ديتر آيلتی از ابتدا به ميدان رفت و 45 دقيقه برای اين تيم بازی كرد.
هنينگز (92 و 78) و اوزيل (89) گل‌های آلمان را به ثمر رساندند.
دژاگه در نيمه نخست به عنوان تك مهاجم ژرمن‌ها در ميدان حضور داشت.

اين بازيكن ايرانی - آلمانی در ابتدای فصل جاری از هرتابرلين به ولفسبورگ پيوسته است.

2n.m
12-09-2007, 22:45
اینم بگم که سیدصالحی ونکونام در لیست 33 نفره کاندیدای بهترین بازیکن اسیا قرار گرفتن

FarzadSport
13-09-2007, 15:29
وحيد هاشميان پس از بازی خداحافظی "داريوژ ووژ" گفت: پاس و بوخوم در قلب من جای دارند.

بازيكن ايرانی هانوفر پس از بازی خداحافظی داريوژ ووژ گفت: از 3 ماه قبل ووژ از من برای حضور در اين بازی دعوت کرده بود و من نيز با کمال ميل به دعوت او پاسخ دادم. دو تيم تشکيل شده بودند که يکی بوخوم سال 7-96 بود که به رقابت‌های جام يوفا راه پيدا کرده و ديگری ترکيبی از هم بازی های ووژ در بوخوم، هرتابرلين و تيم ملی بودند.

وحيد در خصوص بازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و تماشاگران زيادی نيز از اين بازی استقبال کرده بودند. در اين ديدار بسياری از دوستان و هم بازی های قديمی را ملاقات کردم که بسيار نيز خوشحال شدم. با حضور در ورزشگاه بوخوم خاطراتم زنده شدند. بايد بگويم که بوخوم هميشه در قلب من جای دارد. پاس و بوخوم تيم های من هستند. پس از بازی مراسم خداحافظی و شام هم به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد.

هاشميان درباره ی ووژ هم گفت: ووژ يکی از بهترين هافبک ها بود. او پاس های بسيار خوبی را در عمق در اختيار مهاجمان قرار می داد. وی يکی از بهترين هافبک هایی بود که من ديده بودم. ووژ به عنوان کاپيتان با بازيکنان دوست بود و کمک خوبي برای آنها به حساب می آمد. من برای او آرزوی سلامتی و موفقيت در امر مربی‌گری دارم.

FarzadSport
14-09-2007, 17:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هامبورگ ديگر براي من تمام شده

خبرگزاری فوتبال ايران- نمی توان خاطرات شيرين HSV‌را به سادگی فراموش كرد. كيا هنوز هم با پيراهنی غير از لباس سفيد و سرخ هامبورگ بيگانه به نظر می آيد و حالا در آستانه ديدار با خاطرات هشت ساله!
ستاره ايرانی آينتراخت در گفت و گو با خبرگزاری فوتبال با گفتن اين جمله كه هامبورگ برای من تمام شده ،‌از عمق تعلق خودش نسبت به اين باشگاه می گويد.
- شنبه مقابل تيمی قرار می‌گيريد كه 8 سال در آن بازی كردی، از رويارویی با هامبورگ چه احساسی داری؟

نمی‌توانم نسبت به اين بازی بی‌تفاوت باشم و احساس خاصی دارم چون بايد مقابل تيمی بازی كنم كه 8 سال در آن حضور داشتم. نكته جالب اين است كه اولين گلم را در بوندس‌ليگا به تيم هامبورگ زدم، زمانی‌كه در تيم بوخوم حضور داشتم!

- با چه حسی مقابل هامبورگ بازی می‌كنی؟

احساس خوبی دارم كه مقابل همبازی‌های سابقم قرار می‌گيرم و تشويق‌های تماشاگران هامبورگ را هم هيچ‌وقت فراموش نمی‌كنم. دو تيم در حالی مقابل هم قرار می‌گيرند كه هر كدام 7 امتياز دارند و اين موضوع حساسيت‌های بازی را بيشتر می‌كند. ما ميزبان هستيم و تحت هر شرايطی بايد 3 امتياز را بگيريم.

- خيلی‌ها می‌دانند كه دوست‌ داشتی در هامبورگ بمانی ولی آنها رفتار مناسبی با تو نداشتند، اين موضوع باعث نمی‌شود به فكر انتقام باشی؟

اين بازی به هيچ‌عنوان برای من حكم انتقام را ندارد و مطمئن باشيد كه بازی هميشگی‌ام را به نمايش خواهم گذاشت. از بازی كردن در فرانكفورت راضی هستم و هامبورگ ديگر برای من تمام شده است. در حال حاضر فقط خاطرات حضور در اين تيم در ذهنم باقی مانده و در بازی با هامبورگ نهايت تلاشم را انجام می‌دهم تا فرانكفورت به پيروزی برسد. هامبورگی‌ها با خيلي از بازيكنان بدرفتاری كردند و اين موضوع فقط شامل حال من نمی‌شد.

- فكر می‌كنی بازيكنان و هواداران هامبورگ چه برخوردی با تو داشته باشند؟

مشكلی با بازيكنان هامبورگ ندارم و با اكثر آنها دوست هستم. دو هفته قبل هامبورگی‌ها را ديدم و به آنها گفتم كه مقابل ما اميدی برای پيروزی نداشته باشند. به هامبورگی‌ها گفتم كه ما برنده‌ايم و آنها هم برای من كری می‌خواندند. درضمن هواداران هامبورگ هم خاطرات خوبی از من دارند و هيچ مشكلی ايجاد نخواهد شد.

- قبل از بازی به سمت نيمكت هامبورگ می‌روی؟

اين مسائل فقط در فوتبال ايران ديده می‌شود. چند هفته پيش با روستوك بازی داشتيم كه فرانك پا گلزدورف، سرمربی اين تيم است. در آن بازی وقت نكردم مربی سابقم را ببينم و آخر بازی در حال ترك استاديوم، يكديگر را در آغوش گرفتيم.

- بيشتر برای كدام‌يك از بازيكنان هامبورگ كری خواندی؟

دو هفته پيش به هامبورگ رفتم و اكثر آنها را ديدم. به تمام بازيكنان اين تيم گفتم كه ما برنده‌ايم. البته بايد بگويم هامبورگ تيم بسيار خوبی است و بازی سختی در پيش داريم.

- مثل اينكه قرار است در پست دفاع راست بازی كنی؟

بله، به عنوان مدافع راست بازی خواهم كرد چون آسيب‌ديدگی دفاع راست ما برطرف نشده است.

- خودت دوست داشتی در پست هافبك راست بازی كنی، اينطور نيست؟

بله، دوست داشتم بيشتر در كارهای هجومی شركت كنم. البته در اين بازی به فكر حمله نيز هستم و حتی دوست دارم به هامبورگ گل بزنم.
اگر در پشت محوطه جريمه صاحب ضربه ايستگاهی شويم، من پشت توپ قرار می‌گيرم و در اين مورد تمرينات ويژه‌ای را انجام داده‌ام. البته ضربات كنار را شماره 8 تيم (اشترايت) خواهم زد.
- مثل اينكه مربی اينتراخت در مورد بازی با هامبورگ جلسه ويژه‌ای با تو داشته؟

او در مورد خصوصيات بازی هامبورگ از من سئوال كرد كه نكات لازم را به فونكل گفتم. هامبورگ با استيونس در بيرون از خانه خيلی خوب نتيجه می‌گيرد و با انجام بازی‌های دفاعی بيشتر چشم به ضدحملات دارد. ما بازی سختی در پيش داريم ولی اميدوارم 3 امتياز را بگيريم.

- مثل اينكه برای انتخابات رياست فدراسيون فوتبال قرار نيست به ايران بيایی؟

من درگير بازی‌های بوندس‌ليگا هستم و بعيد می‌دانم به ايران بيايم.

- ولی بايد رای بدهی.

در اين مورد هيچ ‌يك از مسئولان فدراسيون با من صحبت نكرده‌اند. اگر تماس گرفتند، به احتمال فراوان نماينده‌ام در انتخابات شركت می‌كند.

FarzadSport
15-09-2007, 14:07

تيم فوتبال الظفره امارات در آستانه آغاز فصل جديد رقابت هاي فوتبال در يك بازي دوستانه با نتيجه چهار بر سه برابر بني ياس به برتري دست يافت.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران در اين بازي كه به ميزباني الظفره برگزار شد سياوش اكبرپور مهاجم ايراني اين تيم حضور نداشت. اكبرپور همچنان به دليل مصدوميت قادر به همراهي الظفره در بازي هاي تداركاتي نيست اما تا آغاز رقابت هاي ليگ و جام حذفي به شرايط آمادگي نزديك خواهد شد.

FarzadSport
15-09-2007, 17:40

پرسپوليس مدعی اول قهرمانی است

عنايتي در بازی دوستانه الامارات و الشعب يك گل برای تيمش به ثمر رساند ولی نتوانست مانع شكست الامارات شود.
عنايتي در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ايران در خصوص اين بازی، اظهار داشت: بازی خوبی را از سوی هر دو تيم شاهد بوديم ولی متاسفانه موقعيت‌های ما تبديل به گل نشد و در نهايت شكست خورديم، البته بازی‌های تداركاتی برای مشخص شدن نقاط ضعف و قوت تيم است و زياد به اين شكست حساسيت نشان نمی‌دهيم.
وی در خصوص وضعيت الامارات گفت:تمرينات بسيار خوبی را پشت‌سر گذاشتيم و يك اردوی تداركاتی هم در آلمان داشتيم. خوشبختانه تيم نسبت به فصل گذشته تقويت شده و امسال چهره متفاوتی از الامارات می‌بينيد.

عنايتی در ادامه با اشاره به شكست استقلال مقابل سايپا گفت: بازی را نديدم ولی از شنيدن خبر باخت استقلال ناراحت شدم. به نظر من اين تيم مشكل بازيكن ندارد و مهره‌های بسيار خوبی به استقلال آمده‌اند، تيم هنوز استرس دارد و مسئولان و كادرفنی بايد هرچه زودتر مشكلات را برطرف كنند.
وی تاكيد كرد: پرسپوليس ليگ را با قدرت شروع كرده و با 4 پيروزی پياپی به بردن عادت كرده است. به نظر من اين تيم مدعی اول قهرمانی است و سپاهان هم اين شرايط را دارد.

shayanelong
16-09-2007, 02:07
هاشمیان که بازی نکرد.

FarzadSport
16-09-2007, 16:15
هاشمیان که بازی نکرد.

هانوفر در شبی كه ميزبان نورنبرگ بود، به تساوي 2- 2 مقابل ميزبان اين تيم دست يافت.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران؛ در حالي‌كه هانوفر 2 بر صفر از ميزبان خود پيش بود، نهايتا تن به تساوی 2- 2 داد. هر دو گل هانوفر توسط هينكه وارد دروازه نورنبرگ شد.
وحيد هاشميان در اين ديدار، 90 دقيقه روی نيمكت تيمش حضور داشت و سرمربی هانوفر فرصت بازی به او برابر نورنبرگ را نداد.
هانوفر در حال حاضر با 7 امتياز در رده دهم جدول بوندس‌ليگا قرار دارد.

FarzadSport
16-09-2007, 16:17

فرانكفورت در هفته پنجم بوندس‌ليگا با حساب 2 بر يك مقابل هامبورگ به برتری دست يافت.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ در اين ديدار كه در ورزشگاه كومرزبانك فرانكفورت برگزار شد، تيم فرانكفورت با حضور 90 دقيقه‌اي مهدوي‌كيا با 2 گل الكساندر ماير در دقايق 8 و 78 موفق به برتري مقابل هامبورگ شد. تك‌گل هامبورگ در اين ديدار توسط فان‌درفارت در دقيقه 82 از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد. مهدي مهدوي‌كيا در اين بازي، 90 دقيقه مقابل تيم سابقش، حضور داشت.
فريد هلم فونكل، سرمربي فرانكفورت در اين ديدار 90 دقيقه از مهدوي‌كيا در دفاع راست، پست غيرتخصصي او استفاده كرد. فرانكفورت در حال حاضر با 10 امتياز در رده سوم بوندس‌ليگا قرار دارد.

FarzadSport
16-09-2007, 16:18

جواد كاظميان كه چند هفته پيش در يكي از بازي‌هاي دوستانه الشباب مصدوم شد، در حال حاضر مراحل درمان آسيب‌ديدگي‌اش را سپري مي‌كند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ پس از مصدوميت كاظميان رسانه‌هاي عربي خبر از دوري 3 ماهه او از ميادين فوتبال را دادند ولي اين بازيكن طي 2، 3 هفته آينده (زودتر از حد موعد) آماده بازي خواهد شد. بازيكن ايراني الشباب در حال حاضر نرم‌دوي را آغاز كرده و زيرنظر پزشك تيم فيزيوتراپي مي‌كند. او از هفته دوم ليگ امارات مي‌تواند تيمش را همراهي كند.

FarzadSport
17-09-2007, 15:33
حسين كعبي:
تغيير سرمربي لستر كارم را سخت كرده است
در جام ملت‌ها هم قدم كوتاه شد و هم بدنم ضعيف!

لستر سيتي بدون "حسين كعبي" بازيكن ايراني‌اش شنبه در خانه‌ برابر كوئيز پارك رنجرز متوقف شد. تساوي يك بر يك اولين بازي بود كه "گري مگسن" سرمربي لستر سيتي هدايت اين تيم را بر عهده داشت و نبودن نام حسين كعبي در فهرست شانزده نفره لستر كار دشوار بازيكن ايراني اين تيم را نشان مي‌دهد، هر چند كه خود او بر اين باور است با حمايتي كه هواداران انجام داده‌اند و تلاش خود، به جايگاه خوبي خواهد رسيد. هر چند كه از طرفي ديگر نگران تكرار سناريويي است كه براي آندرانيك تيموريان و پس از رفتن سام آلاردايس به نيوكاسل اتفاق افتاد.
حسين كعبي درباره‌ي آخرين شرايط خود در انگلستان گفت: ‌از يك ماه گذشته تا كنون شرايط خوبي پيدا كرده‌ام و در آخرين بازي دوستانه نيز جز تركيب اصلي تيم بودم. در ديدار مقابل كوئيز پارك رنجرز نيز از روزهاي قبل اين بحث مطرح شده بود كه من در تركيب تيم خواهم بود. به هر حال من در اين بازي حضور نداشتم و تيم نيز مقابل رنجرز متوقف شد.
وي درباره‌ي تغيير سرمربي تيم و حضور گري مگسن به عنوان سرمربي جديد لستر سيتي گفت: مراسم معارفه او در آخرين جلسه تمرين پيش از ديدار با كوئينز پارك رنجرز در زمين تمرين برگزار شد و مدير باشگاه نيز او را به بازيكنان معرفي كرد. من هيچ شناختي از او ندارم و آمدن او به لستر نه تنها كار من را بلكه كار تمام بازيكنان غير انگليسي را سخت كرده است، چرا كه مربي جديد بر روي بازيكنان انگليسي شناخت دارد و ترجيح مي‌دهد تا زماني كه از بازيكنان شناخت پيدا مي‌كند از بازيكنان انگليسي استفاده كند. با اين حال من تلاشم را مي‌كنم تا به مشكلي كه براي آندو پس از رفتن آلاردايس به وجود آمد، دچار نشوم.
وي افزود: تمام تمركزم بر روي تمرينات است. تلاشم را مي‌كنم تا بتوانم خودم را به تركيب تيم وارد كنم. در اينجا همه از من راضي هستند اما، براي اين كه خودم را به سرمربي جديد نشان بدهم به زمان نياز دارم.
كعبي با بيان اين كه نگران بازي كردن نيستم، گفت: من وقتي كه با لستر سيتي قرارداد بستم شرط بازي كردن نگذاشتم. هم اكنون نيز نگران نيستم كه نتوانم براي تيم بازي كنم، چرا كه در انگلستان بازي‌هاي زيادي انجام مي‌شود، تنها بايد در تمرين به تلاشم ادامه دهم و مراقب باشم كه آسيب نبينم. اگر بازي هم نكنم مهم اين است كه به لحاظ فيزيكي و بدني به آمادگي بالا برسم.
كعبي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر مي‌كني با توجه به جثه كوچك بتواني در فوتبال فيزيكي انگلستان دوام بياوري گفت: خدا را شكر در سايت اينترنتي باشگاه هواداران از من تعريف بسيار كردند. براي خودم هم جالب بود كه بدون اين كه بازي را به طور كامل براي تيم انجام نداده‌ام آنها از من تعريف كرده‌اند و من را به عنوان بهترين خريد فصل انتخاب كرده‌اند. در فوتبال انگلستان به جثه بازيكن نگاه نمي‌كنند. آنها عاشق فوتبال سرعتي هستند، ضمن آن كه در اينجا خيلي از بازيكنان جثه‌اي به مراتب كوچك‌تر از من دارند.
وي درباره‌ي برنامه باشگاه براي بالا رفتن توان فيزيكي بازيكنان گفت: هر روز به طور مرتب وزنه مي‌زنم و با كيسه بوكس تمرين بوكس مي‌كنم. تقريبا اين تمرين روزانه من و كل تيم است و بوكس بخش مهمي از تمرين فيزيكي ماست.
كعبي درباره‌ي مشكل ارتباطش با زبان انگليسي گفت: در حال حاضر مترجم دارم و در تمرين هم مشكلي ندارم و نكاتي كه مربيان مي‌خواهند را متوجه مي‌شوم. هم اكنون نيز در حال يادگيري زبان هستم. در ايران كه فرصت اين كارها را نداشتم اما حالا زمان خوبي است كه به دنبال يادگيري زبان بروم.
كعبي در پاسخ به اين پرسش كه آيا پس از بازگشت از جام ملت‌هاي آسيا درباره‌ي بازي نكردن در اين مسابقات از تو سوالي نشد؟ گفت: مربي تيم از تمام اتفاقاتي كه براي تيم ملي افتاده بود آگاهي داشت. او مي‌دانست كه وقتي من در سه ديدار تيم ملي جام جهاني بازي كردم حتما شايستگي لازم را داشته‌ام و سرمربي لستر از من پرسيد كه چرا براي تيم ايران بازي نكردي و من هم گفتم كه مربي تيم ملي معتقد است كه من ضعيف هستم. او در جواب گفت چطور به تو در جام جهاني بازي دادند اما در جام ملت‌هاي آسيا بازي نكردي كه من پاسخ دادم مربيگري سليقه‌اي است.
وي افزود: من با اين جثه‌ام شصت بازي ملي دارم. اما در جام ملت‌هاي آسيا با اين بهانه كه جثه‌ام كوچك است و به لحاظ فيزيكي ضعيف هستم به من بازي ندادند. نمي‌دانم چه طور در جام ملت‌هاي آسيا هم قدم كوتاه شد و هم بدنم ضعيف. با اين حال نمي‌خواهم از كسي انتقاد كنم، مردم ايران به خوبي خودشان همه چيز را متوجه مي‌شوند. من هم هميشه براي كمك به تيم ملي آماده‌ام و با پوشيدن پيراهن تيم ملي برايم افتخار است.
كعبي درباره‌ي انتخابات فدراسيون فوتبال گفت: اميدوارم كه هر چه سريع‌تر رييس فدراسيون فوتبال مشخص شود تا رييس فدراسيون شرايط تيم ملي را به سامان كند. همه تيم‌هاي دنيا بازي‌هاي دوستانه انجام مي‌دهند اما ما هيچ برنامه‌اي نداريم. بازيكنان لستر سيتي به من مي‌گويند كه چرا براي بازي‌هاي ملي به ايران نمي‌وري كه من وقتي مي‌گويم تيم ايران تا چهار، پنج ماه آينده هيچ بازي ندارد آنها به من مي‌خندند. ما بهترين بازيكنان آسيا را داريم، تنها اميدوارم كه هر چه سريع‌تر سرمربي تيم ملي معرفي شود.

FarzadSport
17-09-2007, 15:39
مهدوي‌كيا:
داور و دستيارش تفاهم نداشتند

مهدی مهدوی‌كيا همراه با تيم جديدش توانست دومين شكست فصل را به هم تيمي‌هاي گذشته‌اش تحميل كند.

مهدوي‌كيا كه در هفته‌ي پنجم رقابت‌هاي بوندسليگا برابر تيم چند فصل گذشته‌اش قرار گرفته بود، در پايان پيروزي بر اين تيم را جشن گرفت.

آينتراخت فرانكفورت در اين بازي توانست دو بر يك Hsv را شكست دهد. در حالي كه ماير زننده دو گل فرانكفورتي‌ها بود، رافائل فان در فارت، سرگروه هلندي هامبورگي‌ها هم از روي نقطه‌ي پنالتي تك گل ميهمانان را به ثمر رساند.

اين پنالتي با حرف و حديث‌هاي زيادي همراه بود. مهدي مهدوي‌كيا پس از پايان بازي درباره‌ي صحنه پنالتي گفت:« در صحنه پنالتي بين داور و كمكش نوعي عدم تفاهم وجود داشت. چرا كه خط نگه‌دار در واقع اعلام آفسايد كرده بود.»

داور بازي خطاي بازيكن آينتراخت روي باستين راينهارت را پنالتي اعلام كرد. اين درحالي بود كه بازيكنان آينتراخت به تصميم مانوئل گرفه داور بازي به شدت اعتراض داشتند.

R10MessiEtoo
18-09-2007, 15:50
آندرانيک از بايرن مونيخ هم پيشنهاد دريافت کرد

سام لي به آندرانيک تيموريان اطمينان خاطر داد که در بازيهاي آينده از وجود او در ترکيب تيم بولتون استفاده خواهد کرد.

به گزارش برنا با گذشت شش هفته از مسابقات ليگ برتر انگليس آندرانيک تيموريان تنها 45 دقيقه براي تيم بولتون به ميدان رفته و در ساير دقايق سکونشين يا نيمکت نشين تيم خود بوده است! بيرون ماندن تيموريان از ترکيب تيم بولتون در شرايطي است که اين بازيکن فصل گذشته و به ويژه در نيم فصل دوم از نفرات اصلي تيم بولتون بود . اما همراهي تيم ملي در مسابقات جام ملت هاي آسيا سبب شد که تيموريان ديرتر از تمام همبازيان خود در تمرينات بولتون شرکت کند .
به همين علت او دو ، سه هفته ابتدايي ليگ را از دست داد! با اين حال تيموريان در تمرينات بولتون حضوري فعال داشت اما مشکل ديگري براي او بوجود آمد که آن هم تمديد نشدن قراردادش با بولتون بود.
ملي پوش فوتبال کشورمان براي تمديد قراردادش مبلغي نزديک به هفتاد ميليون تومان دستمزد در هفته را درخواست نمود که با مخالفت مسئولان بولتون روبرو شد.
همين عدم توافق در تمديد قرارداد سبب شده که فاصله آندرانيک و بولتون از هم بيشتر شود و اين بازيکن ديگر در ليست 18 بازيکن اين تيم هم قرار نگيرد.ولي تمرينات خوب تيموريان در بولتون سام لي را مجاب کرد تا جلسه اي را با اين بازيکن برگزار کند و به تيموريان قول دهد که با ادامه دادن همين روند از وي در بازيهايي آينده استفاده خواهد کرد.
البته تغيير رويه سام لي بي ارتباط به اتفاقات اخير پيرامون تيموريان نيست. بعد از رسانه اي شدن موضوع عدم تمديد قرارداد آندرانيک و بولتون اين بازيکن پيشنهاداتي را از باشگاه اوساسونا و بايرن مونيخ دريافت کرد. پيشنهاد اين دو باشگاه بزرگ اسپانيايي و آلماني سبب شد که شرايط براي تيموريان تغيير کند و حالا مسئولين برلتون نرمش بيشتري براي تمديد قرارداد نشان دهند.
به گفته نزديکان تيموريان با توجه به بهتر شدن روابط وي و مسئولان بولتون احتمال تمديد قرارداد ملي پوش فوتبال کشورمان افزايش يافته و آندرانيک نيز در صحبت با آنها ابراز تمايل کرده که فوتبالش را در بولتون ادامه دهد.
تيموريان تا ژانويه سال 2008 با بولتون قرارداد دارد و در صورت تمديد قرارداد تمامي حق و حقوق را با شرايط جديد از ابتداي همين فصل دريافت مي کند.

FarzadSport
19-09-2007, 12:22

مثلث ايرانی در جام باشگاههای عرب

جمعه شب در مرحله نخست از رقابت های فوتبال جام قهرمانی باشگاههای عرب تيم فوتبال الشعب امارات با حضور سامره ،‌بائو و معدنچي در شهر دبي ميزبان الفيصلي اردن خواهد بود.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران اين بازي در ورزشگاه اختصاصي باشگاه النصر در دبي برگزار مي شود و سه لژيونر ايراني باشگاه الشعب براي نخستين بار حضور در جام باشگاههاي عرب را تجربه خواهند كرد.
زلاتكو سرمربي كروات الشعب تيمش را با آرايش 2-4-4 به ميدان مي فرستد. ميثم بائو كه به تازگي از بند مصدوميت رها شده به عنوان هافبك مياني در تركيب اين تيم قرار مي گيرد در حالي كه سامره و معدنچي زوج خط حمله الشعب را در اين بازي حساس شكل خواهند داد.تيم فوتبال الفيصلي اردن روز چهارشنبه جهت برگزاري اين مسابقه وارد امارات شد.

FarzadSport
21-09-2007, 13:05
هفته‌ي دوم ليگ قطر

امشب با انجام دو ديدار هفته ی دوم ليگ قطر آغاز می‌شود.
در اين ديدارها تيم القطر که از وجود علی کريمی و چند بازيکن سرشناس ديگر سود می‌برد، بعد از توقف در هفته‌ ی اول به مصاف تيم الخور می‌رود. در ديگر ديدار امشب الغرافه و الوکره با هم روبرو می‌شوند.
در حال حاضر تيمهای السد – الغرافه- الريان و العربی هر کدام با 3 امتياز در ردهای اول تا چهارم جدول رده بندی قرار دارند.
ادامه ی بازيهای هفته دوم ليگ قطر جمعه و شنبه انجام خواهد شد.
برنامه‌ ی هفته دوم ليگ قطر
پنجشنبه 20 سپتامبر
القطر – الخور
الغرافه – الوکره

جمعه 21 سپتامبر
السد – الشمال
ام صلال – العربي

شنبه 22 سپتامبر
الريان – السيليه

FarzadSport
21-09-2007, 22:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كريمی 74 دقيقه بازی كرد

ستاره ايرانی باشگاه القطر كه در نخستين بازی تيمش 45 دقيقه به ميدان رفته بود در بازی دوم 74 دقيقه برای القطر بازی كرد و باز هم تاثير قابل توجهی در تيم جديدش نداشت.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران در هفته دوم از رقابت های ليگ باشگاههای قطر تيم فوتبال القطر در خانه مقابل الخور قرار گرفت و با نتيجه سه بر يك مغلوب شد تا در پايان هفته دوم يك امتيازی باشد.
نبيل انور و ‌رودريگو(2) زننده گل های الخور در اين بازی بودند و گريگوری تنها گل القطر را به ثمر رساند. كريمی در نيمه نخست با عبور از چند مدافع حريف موقعيت مناسبی به دست آورد كه ضربه ستاره شماره هشت از كنار تيرك عمودی دروازه عبور كرد. كريمی در دقيقه 74 جای خودش را به محمد عمر داد.

FarzadSport
21-09-2007, 22:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گل زنی مبعلی در جام حذفی امارات

در ادامه دور نخست از رقابت های فوتبال جام حذفی امارات چهره پنج تيم ديگر از جمع شانزده تيم حاضردر يك هشتم نهایی مشخص شد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران پيش از اين حضور پنج تيم ديگر در مرحله يك هشتم نهایی مشخص شده بود. در ميان تيم هایی كه از حضور بازيكنان ايرانی بهره می برند پنج شنبه شب الشباب با درخشش ايمان مبعلی برابر العروبه به برتری دست يافت و با نتيجه هشت بر دو پيروز شد. ايمان مبعلی در اين مسابقه زننده گل چهارم الشباب بود و تاثير زيادی در حملات اين تيم داشت.
گفتنی است تا كنون تيم های فوتبال العين ،‌ الاهلی ،‌دبی ،‌الاتحاد ،‌الظفره ،‌ بنی ياس ،‌فجيره ،‌راس الخيمه ، عجمان و الشباب جواز حضور در مرحله يك هشتم نهایی مسابقات را كسب كرده اند.

MORINIO
21-09-2007, 22:08
علی کریمی متاسفانه دیگه تمام شده هست

دیگه الان پرسپولیس هم راش نمیدن

FarzadSport
21-09-2007, 22:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تيموريان همچنان غايب است

بولتون در هفتمين هفته از رقابت‌های ليگ برتر انگليس در ورزشگاه اختصاصی‌اش (ريبوك استاديوم) به مصاف تاتنهام خواهد رفت.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران؛ بولتون كه برخلاف سال گذشته وضعيتی بحرانی در ليگ برتر دارد، در بازی روز يكشنبه مقابل تاتنهام تلاش خواهد كرد تا از قعر جدول فاصله بگيرد. ياران آندرانيك تيموريان در حال حاضر با كسب 3 امتياز در قعر جدول قرار دارند و تاتنهام هم با 4 امتياز تيم هفدهم جدول است.
در اين بازی تيموريان باز هم در تركيب بولتون حضور نخواهد داشت. او به دليل عدم تمديد قرارداد و مسائل مالی با مسئولان باشگاه مشكل دارد و اين فصل تبديل به يك بازيكن ذخيره شده است.

FarzadSport
21-09-2007, 22:30

تيم هانوفر در ششمين هفته از رقابت‌های بوندس‌ليگا به مصاف بايرلوركوزن خواهد رفت.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران؛ هانوفر كه در حال حاضر با 7 امتياز در رده دوازدهم جدول قرار دارد، روز يكشنبه ميزبان بايرلوركوزن خواهد بود كه با 8 امتياز تيم هفتم جدول است. در اين بازی، وحيد هاشميان در تركيب ثابت هانوفر حضور ندارد و هانكه به عنوان مهاجم نوك در تركيب اين تيم بازی خواهد كرد. البته مهاجم ايرانی هانوفر در نيمه دوم اين فرصت را دارد كه به ميدان برود.

shayanelong
22-09-2007, 02:07
آخ که این کریمی رو هر وقت یادش میفتم جیگرم میسوزه.

FarzadSport
22-09-2007, 13:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با حضور 90 دقيقه ای مهدوی كيا

تيم اينتراخت فرانكفورت با تساوی در ورزشگاه خانگی بوخوم، بخت صدرنشينی را از دست داد.
در اين ديدار كه در ورزشگاه 21 هزار نفری «رويرپادر» ورزشگاه خانگی بوخوم برگزار شد، دو تيم اينتراخت و بوخوم به تساوی صفر- صفر دست يافتند.
مهدی مهدوی‌كيا، 90 دقيقه در تركيب تيم اينتراخت حضور داشت. اينتراخت در حالی برابر ميزبان خود به تساوی دست يافت كه با برد برابر بوخوم می‌توانست بعد از 10 سال، صدر جدول را از آن خود سازد. در حال حاضر تيم اينتراخت بعد از بايرن با 11 امتياز در رده دوم جدول بوندس‌ليگا قرار دارد.

FarzadSport
25-09-2007, 22:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگر نمی توانی خداحافظی كن!

نمايش كريمی در اولين بازی های القطر به هيچ وجه قابل قبول نبوده و حتی ديمتری سرمربی بلژيكی اين تيم نيز ستاره ايرانی تيمش را در دو بازی اول تعويض كرده است. رسانه های قطری با توجه به عملكرد كريمی در اين دو مسابقه به شدت از وی انتقاد كرده اند.در اين بين مقاله روزنامه الرايه كه روز سه شنبه چاپ شده در تحليل عملكرد سه بازيكن خارجی القطر تند تر از ساير انتقادات مطرح شده به نظر می رسد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ايران نويسنده اين روزنامه در مقاله ای با اشاره به عملكرد ضعيف علی كريمی ،‌سباستين سوريا مهاجم اروگوئه ای و عماد الحوسنی بازيكن عمانی تيم القطر نمايش ضعيف اين مثلث را عامل ناكامی اين تيم دانسته است.
در بخشی از اين مقاله نويسنده الرايه نوشته است:" بايد به ستاره ايرانی بگوييم كه صبر تماشاگران القطر هم اندازه ای دارد. سابقه و افتخارات تو قابل انكار نيست اما صبر هر كسی بالاخره به پايان می رسد. تو بايد به دنبال خودت بگردی و خودت را پيدا كنی تا به گذشته خوب خودت پشت نكنی ،‌اما اگر واقعا چيزی برای ارائه در تركيب القطر نداری بهتر است كه خداحافظی كنی و به آرامی كنار بكشی پيش از آنكه زمستان از راه برسد زيرا فوتبال اسم های بزرگ را نمی شناسد.
در ادامه اين مطلب آمده:" تو ای ستاره بزرگ تا امروز هيچ چيزی ارائه نداديد و ما سرمربی تيم را ملامت نمی كنيم به خاطر تعويض تو و بايد به اين موضوع دقت كنی. فوتبال دوستان قطری در انتظار تو هستند و می خواهند از كريمی همان چيزی را ببينند كه در روزهای باشكوه به نمايش می گذاشت. بايد ثابت كنی كه هنوز چيزی برای ارائه داری و پاسخ بدهی به انتقاداتی كه از تو مطرح شده است ،‌خصوصا اينكه می گويند كريمي يك خريد ناموفق بود برای القطر. حقيقت اين است كه امروز تماشاگری قطری و غير قطری می گويد كريمی يك خريد شكست خورده بود!"

FarzadSport
25-09-2007, 22:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من حرفه ای هستم ،قهر نمی كنم

ستاره ايرانی با قراردادی كم سابقه به باشگاه القطر پيوست و انتظار می رفت درخشش چشمگيری در ليگ پرستاره اين كشور داشته باشد اما كريمی پايين تر از حد انتظار ظاهر شد و در دو بازی اول تيم جديدش نتوانست تاثيرگذار باشد. گفته می شد اين بازيكن از تعويض خودش در بازی آخر ناراضی بوده اما ستاره ايرانی باشگاه القطر در گفت و گو با خبرگزاری فوتبال ايران گفت:‌من بچه نيستم كه با مربی تيم قهر كنم!
كريمی در اين خصوص اظهار داشت:به عنوان يك ايرانی دوست دارم نماينده خوبی برای كشورم باشم اما نمی دانم چرا برخی از رسانه ها برايم شايعه درست می كنند. من بچه نيستم كه با مربی تيم يا كس ديگری قهر كنم.من در تيم های بزرگی بازی كرده ام و سابقه حضور در بايرن را دارم. خوب می دانم كه مربی حق دارد در مورد تيمش تصميم بگيرد و من هم به تصميمات مربی تيم هيچ اعتراضی ندارم.
كريمی به خبرگزاری فوتبال گفت: من با شرايط بدنی خاصی به اينجا آمدم و طول می كشد تا از نظر جسمی شرايط خودم را تطبيق بدهم. بدن من از آهن نيست كه به اين سرعت هماهنگ شوم. طبيعتا به زمان بيشتری نياز دارم تا با اين شرايط هماهنگی پيدا كنم.
لژيونر ايرانی باشگاه القطر در پايان اظهار داشت: بهترين ها هم زمانی تعويض می شوند اما اين موضوعی نيست كه مورد اعتراض يك بازيكن قرار بگيرد . من هم در شرايط كاملا حرفه ای به كارم ادامه می دهم.

sudotux
29-09-2007, 11:56
القطر از بحران خارج شد
كريمي ،‌بهتر از بازي هاي قبل

خبرگزاري فوتبال ايران - در هفته سوم رقابت هاي ليگ باشگاههاي قطر جمعه شب تيم فوتبال القطر برابر سيليه قرار گرفت و با نتيجه پر گل چهار بر دو حريف خود را مغلوب كرد. كريمي كه در دو بازي قبلي تيمش نمايش نا اميد كننده اي داشت در اين بازي موقعيت هاي زيادي خلق كرد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران ديدار تيم هاي فوتبال القطر و سيليه در ورزشگاه باشگاه الريان برگزار شد.
فهد مسعود ،‌عماد الحوسني ،‌ طلال گريگوري و سباستين سورينا زننده گل هاي القطر در اين بازي بودند و تيم زردپوش را به نخستين پيروزي در فصل جديد رساندند.
ديمتري سرمربي بلژيكي القطر پس از بازي از عملكرد كريمي تمجيد كرد و اظهار داشت:"خوشحالم كه كريمي در اين بازي نمايش خوبي داشت و در حد انتظار ظاهر شدو مطمئن هستم با گذشت چند بازي شرايط او باز هم بهتر خواهد شد."
روزنامه الشرق قطر در خصوص عملكرد كريمي در اين بازي نوشت؛" كريمي بازي خوبي ارائه داد و حداقل از دو مسابقه قبل به مراتب بهتر بود اما همچنان انتظارات زيادي از او وجود دارد. ستاره ايراني تنها در يك گل تاثير مستقيم داشت و در صحنه هاي ديگر بازي موفقيت قابل توجهي به دست نياورد اما به هر ترتيب سرمربي القطر روي او حساب زيادي باز كرده و كريمي طراح حملات زردپوشان در اين بازي بود."
روزنامه الرايه نيز كه چندي پيش از بازي هاي ضعيف كريمي به شدت انتقاد كرده بود در گزارش اين بازي نوشت؛"عملكرد بازيكن ايراني بهتر از دو بازي قبل بود و او تاثير زيادي در حملات تيمش داشت اما همچنان انتظار مي رود ستاره گرانقيمت القطر بازي هاي بهتري را به نمايش بگذارد."

منبع: FootballIran.ir

Asalbanoo
30-09-2007, 19:13
خبرگزاري فارس: بازيكن ايراني تيم بولتون واندرز در هفته هشتم رقابت هاي ليگ برتر مقابل دربي كانتي نيز به بازي گرفته نشد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازسايت رسمي اين مسابقات، آندارنيك تيموريان دربازي شنبه با تيم دربي كانتي از روي سكو شاهد فعاليت هم تيمي هايش بود.
اين ديدار در نهايت با تساوي يك بر يك خاتمه يافت.
بولتون در اين بازي با تركيب جاس، كلاينن ،‌ اوبريون، ‌مايته، ‌اسپيد،‌ نولان، ‌گاردنر، ‌كامپو، ‌ديويس، آنلكا، ‌ديوف به ميدان رفت و نام تيموريان حتي در بين نيمكت نشينان هم وجود نداشت.
بولتون واندرز اينك با پنج امتياز در رده نوزدهم جدول بيست تيمي ليگ برتر انگليس قرار گرفته است.

Asalbanoo
30-09-2007, 19:14
خبرگزاري فارس: مدافع ايراني تيم فوتبال ليورنو ايتاليا در ديدار مقابل فيورنتينا به مدت 40 دقيقه بازي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه گازته دلواسپرت، رحمان رضايي روز شنبه در بازي هفته ششم سري Aكالچو با تيم فيورنتينا در نيمه دوم به ميدان رفت.
وي در دقيقه 50 درخط دفاع جانشين داريو كنزويچ شد.
تيم ليورنو در اين بازي با سه گل مغلوب ميهمان خود شد.
اين تيم با قبول اين شكست همچنان با 2 امتياز در آخرين رده جدول بيست تيمي كالچو ايستاد.

Asalbanoo
02-10-2007, 19:49
خبرگزاري فارس: بازيكن ايراني تيم فوتبال اينتراخت فرانكفورت براي انجام 45 دقيقه بازي مقابل كوتبوس، نمره خوبي دريافت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از نشريه كيكر، مهدي مهدوي كيا در ديدار يكشنبه با انرژي كوتبوس در نيمه دوم به ميدان رفت و ‌نمره 3 دريافت كرد.
وي تا قبل از اين بازي در تركيب اصلي فريد هلم فونكل، ‌سرمربي اينتراخت فرانكفورت قرار داشت؛ اما در آخرين لحظه تصميم گرفت‌ وي را نيمكت نشين كند.
اين مربي وقتي با عقب ماندگي 2 بر صفر تيمش در نيمه نخست مواجه شد، ‌تصميم به استفاده از بازيكن ايراني از آغاز نيمه دوم به جاي اشترايت گرفت.
مهدوي كيا نيز بازي خوبي را به نمايش گذاشت و همين عاملي براي جبران عقب ماندگي اينتراخت و تغيير نتيجه به تساوي 2 بر 2 شد.
دراين نيمه آمانتيديس،‌ بازيكن يوناني اينتراخت فرانكفورت هر 2 گل اينتراخت را به ثمر رساند.
نشريه كيكر به بازيكنان تيم اينتراخت فرانكفورت اينگونه نمره داده است:
پرول 3
اسپيشر 4
كرياگوس 4.5
روس 6
اوكس 3
كهلر5
ماير4
فينك 3.5
اشترايت 5
تورك 2.5
آمانتيديس 2
مهدوي كيا 3

ALI.ARB
04-10-2007, 02:29
کلا میشه گفت جای امیدواری چندانی برای فوتبال ما در خارج از کشور فعلا نیست...

به امید روزی که بهتر از اینا ایرونیا تو لیگهای معتبر حاضر بشن ...!!!

FarzadSport
05-11-2007, 17:21
مصدوميتي دوباره و دوري يك ماه و نيمه

جواد كاظميان، هافبك تيم فوتبال الشباب امارات كه به تازگي از مصدوميت رهايي پيدا كرده بود، در ديدار مقابل الاهلي و روي خطاي عمدي و شديد مدافع حريف دچار مصدوميت دوباره شد تا مسولان الشباب را حسابي نگران كند.
ملي‌پوش ايراني الشباب با اين مصدوميت يك ماه و نيم از ميادين فوتبال دور خواهد بود.
در مورد وضعيت مصدوميتش گفت: هنوز پزشك در مورد وضعيت مصدوميتم نظري نداده اما حدس مي‌زنم يك ماه و نيم را بايد از ميادين دور باشم.
وي در مورد اين بازي گفت: اين يك بازي بسيار حساس بود كه با تلاش بازيكنان تيم توانستيم به سومين برد پياپي خود برسيم و به صدرنشيني خود ادامه دهيم، تنها ناراحتي من از مصدوميت دوباره خودم در اين فصل است.
كاظميان در ادامه در مورد حركت نمادين خود قبل از ديدار و رخصت گرفتن ازمربي سابق خود با اظهار اين كه ما ايراني هستيم و بايد در هر گوشه از دنيا فرهنگ بالاي خود را به نمايش بگذاريم،‌ گفت: احترام به استاد از خصوصيات تمام ايراني هاست و من هم به عنوان يك ايراني اين را وظيفه خود مي‌دانم و خود را مديون مربيانم مي‌دانم.
كاظميان در جواب به اين سوال كه چه تفاوتي بين داربي دبي و تهران بود؟ به ايسنا گفت: اين دو داربي اصلا قابل مقايسه نيستند، بي شك بين يك داربي كه صد هزار تماشاگر دارد و داربي كه تنها پنج هزار تماشاگر دارد، تفاوت است. حساسيت و استرسي كه در داربي تهران است بسيار بالاست و من كه در اين ديدارحساسيت داربي را احساس نكردم و تفاوتهاي فراواني بين اين دو بازي هست، البته اين ديدار هم حساسيت هاي خاص خود را براي مسولان دو تيم داشت.
كاظميان در پايان در مورد تيم الشعب كه در حال حاضر رقيب الشباب در صدر جدول است با اشاره به اين كه من فصل خوبي را با الشعب داشتم، افزود: من اميدوارم در بازي با النصر كه تيم خوبي هم هست تيم الشعب بتواند به پيروزي برسد و من بعد از الشباب منتظر اخبار خوب از الشعب هستم.

FarzadSport
11-11-2007, 17:02

شايد كريسمس از لستر جدا شوم

حسين كعبي به هيچ‌عنوان انتظار اين روزهاي سخت را در جزيره نمي‌كشيد.
او كه در اوج آمادگي از پرسپوليس به لسترسيتي رفت، در اين تيم مدت‌هاست كه تبديل به يك بازيكن سكونشين شده و فرصت بازي پيدا نمي‌كند. هرچند كعبي مي‌گويد از اين شرايط ناراحت نيستم ولي از لحن صحبت‌هاي او پيداست كه اين بازيكن از شرايط فعلي‌اش در فوتبال انگليس ناراضي است. او مي‌گويد: «فعلا چاره‌اي ندارم، بايد صبر كنم تا شايد شرايط تغيير كند.»

- چرا همچنان نيمكت‌نشين هستي؟

بارها دليلش را گفته‌ام، در ابتداي فصل همه چيز خوب پيش مي‌رفت ولي مارتين آلن، سرمربي تيم كنار رفت و شرايط هم براي من تغيير كرد. اينجا فقط به بازيكنان انگليسي بها مي‌دهند و با اين وضعيت براي رسيدن به تركيب اصلي كار سختي در پيش دارم. آنها فهميده‌اند كه من ناراحتم ولي هيچ تغييري ايجاد نشده و همچنان براي لستر بازي نمي‌كنم.

- شايد هم‌پستي‌هاي تو از لحاظ بدني در شرايط بهتري قرار دارند.

اصلا اين‌طور نيست و من مطمئنم كه خيلي آماده‌ام. اكثر حريفان با حمله از سمت راست تيم ما به گل‌مي‌رسند و در اين منطقه دچار ضعف هستند. وقتي تماشاگران مرا مي‌بينند، سئوال مي‌كنند كه چرا بازي نمي‌كني و من هم جوابي ندارم. مطبوعات هم فشار مي‌آورند ولي اين مسائل فعلا هيچ فايده‌اي ندارد.

- ولي در بازي‌هاي دوستانه براي لستر بازي مي‌كني.

بله، در بازي‌هاي دوستانه هميشه 90 دقيقه براي تيم بازي مي‌كنم ولي در بازي‌هاي اصلي به من بازي نمي‌دهند.

- با مربي فعلي تيم مشكل داري؟

پس از جدايي مكسن، دستياران او هدايت تيم را بر عهده گرفتند و من هيچ مشكلي با آنها ندارم ولي همان‌طور كه گفتم، اينجا به انگليسي‌ها اهميت زيادي مي‌دهند و اين باعث شده كه به حق خود نرسم. شايد خيلي‌ها اين حرف مرا باور نكنند ولي با قاطعيت مي‌گويم كه از لحاظ فني و آمادگي بدني شرايط بازي را دارم و به هيچ‌عنوان مستحق نيمكت‌نشيني نيستم.

- مثل اينكه قرار است مسئولان باشگاه اين روزها سرمربي جديد تيم را معرفي كنند؟

بله همين‌طور است. ژان تيگانا، بازيكن اسبق تيم‌ملي فرانسه اصلي‌ترين گزينه باشگاه است و گويا قرار است او به عنوان سرمربي انتخاب شود.

- فكر مي‌كني با آمدن تيگانا شرايط براي تو تغيير كند؟

زياد خوشبين نيستم چون انگليسي‌ها روي بازيكنان خودشان بيش از حد تعصب دارند و اين موضوع چندان خوشايند نيست.

- از اينكه انگليس را براي ادامه فوتبال انتخاب كردي، پشيمان نيستي؟

خير، با صداقت مي‌گويم كه پشيمان نيستم چون خودم خواستم كه بازي كردن در انگليس را تجربه كنم. الان هم ناراحت نيستم و براي من افت ندارد كه اينجا ذخيره شده‌ام. بايد منتظر بمانم تا شرايط فرق كند در حال حاضر فقط مي‌توانم صبر كنم.

- اگر اين شرايط ادامه داشته باشد، چه تصميمي مي‌گيري؟

ادامه اين روند براي من غيرقابل تحمل است و اگر نيمكت‌نشيني‌هاي من ادامه داشته باشد، در ژانويه با مسئولان باشگاه مذاكره خواهم كرد تا تصميم جديدي بگيرم. در كريسمس امكان جدايي من از لستر وجود دارد ولي در اين زمينه بايد با مدير برنامه‌هايم نيز صحبت كنم تا در نهايت يك تصميم منطقي بگيرم.

- در صورت جدايي از لستر دوست داري همچنان در اروپا بماني؟

نمي‌دانم، بايد پيشنهادها را بررسي كنم تا تصميم بگيرم.

- در صورت بازگشت به ايران،در پرسپوليس بازي مي‌كني؟

هنوز تصميمي نگرفته‌ام، ولي پرسپوليس تيم مورد علاقه من است و هر وقت بخواهم در اين تيم بازي كنم، فكر نمي‌كنم مشكل خاصي برايم وجود داشته باشد.

FarzadSport
11-11-2007, 17:05

انتخاب دايي،افتخار بزرگي براي فوتبال ما است

"آلماني‌ها نسبت به به نهم شدن بكن باوئر معترض هستند و معتقدند كه اين انتخابات بي‌منطق بوده است."

مهدي مهدوي‌كيا كه به دليل مصدوميت از كشاله ران و مچ پا چند هفته از تركيب اينتراخت فرانكفورت دور بود، سرانجام روز شنبه در بازي مقابل دورتموند، 23 دقيقه براي تيمش بازي كرد. كيامي‌گويد: «خوشحالم كه پس از چند هفته، به ميدان رفتم و خوشبختانه مشكل خاصي پيش نيامد.»

- بالاخره پس از مدت‌ها بازي كردي.

بله، مقابل دورتموند حدود 25 دقيقه بازي كردم و خوشبختانه همه چيز خوب پيش رفت. در ابتدا تا حدودي ترس داشتم ولي مشكل خاصي پيش نيامد و تا دقيقه 90 بازي كردم.

- احساس درد نداشتي؟

خير، خوشبختانه مشكل خاصي پيش نيامد.

- انتظار داشتي كه در اين ديدار بازي كني؟

هرچند از لحاظ بدني شرايط ايده‌آلي نداشتم ولي حدس مي‌زدم كه بازي كنم.

- در چه پستي بازي كردي؟

در پست هافبك راست بازي كردم ولي بيشتر در كارهاي دفاعي شركت مي‌كردم، چون دورتموند براي جبران گل خورده، فشار زيادي روي دروازه ما ايجاد كرده بود.

- بازي را چطور ديدي؟

بازي هيجان‌انگيزي بود و فكر مي‌كنم تساوي عادلانه بود. ما ابتدا از حريف پيش افتاديم و برتري اينتراخت تا دقيقه 80 ادامه داشت كه آنها در نهايت به گل تساوي رسيدند ولي در اين گل بازيكن دورتموند مرتكب خطا شد كه داور متاسفانه اشتباه كرد.

- ولي تساوي در زمين دورتموند نتيجه بدي نبود.

بله، نتيجه خوبي بود ضمن اينكه ما هفته گذشته هم در زمين بايرن مونيخ يك امتياز گرفتيم.

- به نظر مي‌رسد كه اينتراخت دوران افت را پشت‌سر گذاشته.

بله، خوشبختانه شرايط خوبي داريم و اميدوارم در هفته‌هاي آينده وضعيت بهتر شود.

- اين هفته با چه تيمي بازي داريد؟

بوندس‌ليگا در اين هفته به خاطر انجام بازي‌هاي ملي تعطيل است ولي دو هفته بعد با اشتوتگارت بازي داريم كه به شرايط ايده‌آلي رسيده و اين هفته هم اولين شكست بايرن مونيخ را رقم زد.

- فكر مي‌كني به زودي در تركيب ثابت قرار مي گيري؟

تلاش مي‌كنم به اين هدف برسم ولي هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست چون سرمربي تيم تركيب اصلي را زياد تغيير مي‌دهد.

- اين تغييرات به ضرر اينتراخت نيست؟

فونكل بر اساس تاكتيك تيمي حريف اين تغييرات را ايجاد مي‌كند و تا حالا هم نتايج لازم را گرفته است.

- خبر داري كه علي دايي طبق اعلام رسمي فيفا در انتخاب برترين بازيكنان تاريخ فوتبال در رده نهم قرار گرفته است؟

بله‌، از اين موضوع چند روز پيش خبردار شدم و اين براي فوتبال ايران افتخار بزرگي است. جالب اينجاست كه آلماني‌ها نسبت به به نهم شدن بكن باوئر معترض هستند و معتقدند كه اين انتخابات بي‌منطق بوده است، مطبوعات اين كشور در اين مورد به شدت فيفا را مورد انتقاد قرار داده‌اند.

sudotux
20-11-2007, 23:57
معاون باشگاه الشباب: درگيري مبعلي و اولادي جدي نبود

خبرگزاري فوتبال ايران - در حالي كه برخي رسانه هاي ايراني و هم اماراتي از درگيري شديد مهرداد اولادي و ايمان مبعلي در تمرينات تيم الشباب امارات خبر داده بودند معاون اين باشگاه گفت:درگيري بازيكنان ايراني به اين شكل نبوده و رسانه ها در اين خصوص بزرگ نمايي كرده اند.
يوسف بن غليطه اظهار داشت:‌درگيري دو بازيكن در تمرين مسئله كاملا عادي است.آنها در تمرين با هم برخورد داشته اند و موضوع به شكل مطرح شده نبوده است. به نظر من روزنامه ها بزرگ نمايي كردند و مسئله را به شكل ديگري منعكس كردند.
آن ها با دست و پا به هم ضربه وارد نكردند و زد و خورد جدي نداشتند.همه چيز در حد يك برخورد ساده بود و ما هم لازم نمي بينيم با هيچ كدام از آنها برخورد كنيم. همه چيز روند عادي خودش را طي مي كند و هيچ مشكل خاصي وجود ندارد.

Ehsan Studio
29-11-2007, 09:00
به نوشته روزنامه پيروزي حسين كعبي، بازيكن ايراني و نيمكت نشين تيم لسترسيتي انگاستان، از اين تيم جدا خواهد شد. اين روزنامه از توافق كعبي با باشگاه پرسپوليس در ازاي دريافت ۴۰۰ ميليون تومان خبر داد. در صورت انجام اين انتقال، كعبي گران ترين بازيكن تاريخ ليگ ايران مي شود.