PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Quran Reciter + Quran Translations in 24 languages قرآن به همراه ترجمه 24 زبان+فارسی

Jalal
08-09-2007, 10:28
حلول ماه رمضان بشارتی است بر تمامی مسلمانان که خبر از گشایش درهای فردوس برین می دهد و مژده ضیافت الهی است بر آنان که: بیایید با درک لحظه لحظه نورانی آن توفیق «میهمان خدا» بودن را داشته باشید و در مسیر عزت و سعادت و کمال از زلال چشمه انوار الهی دل و جان بشویید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار QuranReciter 4.0 :
- محیط کاربری ساده و روان
- قرائت تمام سورهای قرآن مجید با صدای استاد الغمدی
- نمایش آیات به زبان عربی و سه ترجمه مختلف انگلیسی (Picktal, Yusuf Ali and Shakir)
- ترجمه به 24 زبان مختلف پس از نصب فایل های همراه
(Azerbaijani, Bosnian, Chinese Simplified, Chinese, Dutch, Finnish, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malayalam, Malaysian, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swahili, Tamil, Thai, Turkish, Urdu)
- قابلیت نصب جداگانه هر زبان
- قابلیت های ویژه جهت کمک به حفظ قرآن
- انتقال سریع به سوره مورد نظر با فشردن کلید S و دادن شماره سوره و همچنین آیه مورد نظر با فشردن کلید V
- نمایش ترجمه کلمه به کلمه برای سوره های 78 تا 114
- ارتباط مستقیم با سایت quran-hadith-index.com
- نخستین نرم افزار کاملاً رایگان قرآنی با قابلیت قرائت کل قرآن
- ابزار ListMemoriser جهت کمک به حفظ قرآن مجید
- و ...

Quran Translations in 24 languages. (Azerbaijani, Bosnian,Chinese Simplified,Chinese, Dutch, Finnish, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malayalam, Malaysian, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Suahili, Tamil, Thai, Turkish, Urdu).
QuranReciter 4.0 beta 1 - Full Installation This installation includes Arabic Text of Quran, 3 different English Translations, Yusuf Ali Commentary, English transliteration. Additional language translations can be downloaded from below.
After installing additional languages, To change the displayed text in QuranReciter, use the down arrow button on the top of each text window

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Azerbaijani
Bosnian
Chinese Simplified
Chinese
Dutch
Finnish
French
German
Indonesian
Italian
Japanese
Korean
Malayalam
Malaysian
Persian
Polish
Portuguese
Russian
Spanish
Suahili
Tamil
Thai
Turkish
Urdu

لینک دانلود برنامه

QuranReciter 4.0 beta 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 13.2 MB
این mp3 ها رو باید دانلود کنید و به پوشه mp3 برنامه اضافه کنید
Sura 2 to 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید73.4 MB
Sura 5 to 14

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید108 MB
Sura 15 to 29

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید101 MB
Sura 30 to 49

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید80.6 MB
Sura 50 to 77

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید47.0 MB
Sura 78 to 88

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید7.59 MB
Sura 89 to 114

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید6.28 MB

ترجمه

QR Azerbaijani.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])QR Chinese Simplified.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Chinese.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Dutch.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Finnish.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR French.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR German.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Indonesian.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Italian.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Japanese.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Korean.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Malayalam.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Malaysian.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Persian.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Polish.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Portuguese.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Russian.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Spanish.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Swahili.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Tamil.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Thai.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Turkish.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Urdu.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
QR Bosnian.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از نصب کردن ترجمه مورد نظر برای اضافه کردن به لیست مانند شکل عمل کنید

برای دانلود تک تک MP3 ها اینجا سر بزنید

التماس دعا :20:

mehdi_vsgh
08-09-2007, 12:48
بزار اینترنت پرسرعت گیر بیارم دانلودش میکنم

ببینم لینکا که از بین نمیرن انشا‌الله؟

Jalal
08-09-2007, 12:52
بزار اینترنت پرسرعت گیر بیارم دانلودش میکنم

ببینم لینکا که از بین نمیرن انشا‌الله؟

پاک شد براتون آپ میکنم

nimafire
08-09-2007, 13:18
دست همتون درد نکنه دارم میگیرمش

jaberaghidat
08-09-2007, 18:10
ممنون برنامه ای بسیار جالبی بود

shasha_ara2001
08-09-2007, 20:08
اگر همه فایلها تو یک فایل فشرده آپلود شده بود راحت تر بود . اینجوری خیلی پراکنده شده.

mahdi nba
08-09-2007, 21:01
shahvand جون من نمیشه انگلیسی تایپ نکنی؟

mahdi nba
08-09-2007, 21:02
اگر همه فایلها تو یک فایل فشرده آپلود شده بود راحت تر بود . اینجوری خیلی پراکنده شده.

اره خیلی پراکنده شده....:2:

Viren
09-09-2007, 00:12
shahvand جون من نمیشه انگلیسی تایپ نکنی؟

سلام

اونا توضیحات برنامه هست:27:

mojtaba0007
09-09-2007, 10:45
خیلی خوب بود مرسی

jaberaghidat
12-09-2007, 02:12
چرا کسی جواب منو نداد این نرم افزار من دانلود کردم ترجمه انگلیسی و عربی داره اما فارسی نداره ؟!

Jalal
12-09-2007, 09:11
چرا کسی جواب منو نداد این نرم افزار من دانلود کردم ترجمه انگلیسی و عربی داره اما فارسی نداره ؟!

دوست عزیز من که آخرش توضیح دادم

این ترجمه فارسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از نصب کردن ترجمه مورد نظر برای اضافه کردن ترجمه به لیست مانند شکل عمل کنید

کار سختی نیست :20:

tux-world
14-09-2007, 00:09
نسخه لینوکسی ارائه نشده ؟

jaberaghidat
14-09-2007, 02:50
دوست عزیز من که آخرش توضیح دادم

این ترجمه فارسی

بعد از نصب کردن ترجمه مورد نظر برای اضافه کردن ترجمه به لیست مانند شکل عمل کنید

کار سختی نیست :20:

من اینو نصب کردم و گفت با موفقیت نصب شد
اما چیزی تو خود برنامه اضافه نکرده که فارسی هم داشته باشه !!!؟!

Tornado2800
22-09-2007, 11:38
سلام
اقا لینک برنامه خرابه...
لینک سالمش رو بدید

Jalal
22-09-2007, 11:54
دوستانی که مشکل دانلود دارن از اینجا بگیرن