PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوی ترین مترجم دنیا

glt
06-09-2007, 16:00
سلام

دوستان عزیز من دنبال قویترین مترجم متن در دنیا می گردم که از هر لحاظ بی نقص باشد.البته دوستان کرک شده باشه

فارسی به انگلیسی
و
انگلیسی به فارسی

لطفا کمکم کنید.

من دنبال مترجم برای ترجمه ی متن زبان های دیگه مثل لهستانی و روسی و ترکی به زبان انگلیسی هستم از دوستان هر کس میتونه در این ضمینه من رو راهنمایی کانل بکند.

ممنون

p30time
08-09-2007, 14:27
با سلام!
از بابیلون استفاده کنید .....
البته برای اینکه بتونید تمام زبان ها رو ( مثل روسی و .... ) به انگلیسی ترجمه کنید, باید به اینترنت متصل باشید!

برنامه اش هم یه سرچ کنید پیدا میشه!
Babylon

dawood41
08-09-2007, 14:46
میتونید از مترجم سیسترن برای ترجمه زبانهای روسی چینی-فرانسوی -پرتقالی و.....به انگلیسی استفاده کنید
واز مترجم بابیلون یا پدیده انگلیسی به فارسی

Yazz
08-09-2007, 14:53
دوستان
من از پديده و پارس استفاده كردم، نتيجه اين بود: افتضاح
نرم افزار 200 هزار توماني به اندازه 200 تا تك تومني استفاده نداره، من چون مترجم هستم، خواستم يكم فشار كاري رو از روي خودم بر دارم ولي نشد.
طريقه كاركرد اين نرم افزارها خيلي هم هوشمند نيست، فقط كلمات رو جايگزين مي‌كنند، در حالي كه شما اگر بخواهيد يك متن رو ترجمه كنيد بايد از اصطلاحات هم سر در بياريد كه اين مورد كمتر در اين گونه مثلاً مترجم‌ها رعايت شده...

همين

dawood41
08-09-2007, 15:11
من فقط شنیدم مترجم حدود 20000 دلاری هست که اینکارو میکنه ولی اسمشو نیدونم اگه بگردی پیداش میکنی

mm_yaghoob
09-09-2007, 08:59
دوست من بهترين مترجم پديده 8 در حال حاضر است كه ميتوني همراه با اموزش از وب زير دانلود كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید