PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیک 256 شده 128

SADEGH 7
05-09-2007, 22:29
سلام
من چند وقت پیش برای یه نفر سیستمش رو آپگرید کردم.چون مین بردش فقط agp4x ساپورت می کرد مجبور شدم یه گرافیک geforce fx 5500 با برد suzuki بخرم.با اینکه می دونم این برد مفت نمی ارزه ولی چون گیرم نیومد و یه کم عجله ای شد مجبوری اینجوری شد.حالا بعد از چند وقت گرافیکی که 256mb بود شده 128mb.حالا دو تا سوال دارم :
اول اینکه مشکل از چیه؟
دوم اینکه آیا قابلیت درست شدن داره؟
با تشکر قبلی از راهنمایی های مفیدتون.

rsh
05-09-2007, 22:54
مگه امکان داره؟
حالا شما از کجا دونستید 256 شده 128
لا اقل بیشتر توضیح میدادی بفهمیم اگه از طریق مثلا برخی نرم افزارها چکش کردی امکان اشتباه هست
ولی در کل چنین چیزی امکان پذیر نیست بیشتر توضیح بده

SADEGH 7
05-09-2007, 23:06
مگه امکان داره؟
حالا شما از کجا دونستید 256 شده 128
لا اقل بیشتر توضیح میدادی بفهمیم اگه از طریق مثلا برخی نرم افزارها چکش کردی امکان اشتباه هست
ولی در کل چنین چیزی امکان پذیر نیست بیشتر توضیح بده

اول که سیستم رو روشن می کنی حجم کارت گرافیک رو می نویسه 128mb وقتی dxdiag رو باز می کنی تو تب dsiplay در قسمت total memory می نویسه 128mb . وقتی از display propertis ( کلیک راست روی دسکتاپ و رفتن به پروپرتیس ) در قسمت settings دکمه ی advanced رو می زنی و می ری به قسمت adapter در قسمت memory size نوشته 128mb.اینم بگم اون روز که براش خریدم تو همه این قسمت ها نوشته بود 256mb. منم قدیم فکر می کردم امکان پذیر نیست الآن دیدم امکان پذیر شده.

rsh
05-09-2007, 23:30
خوب دیگه با این کارهایی گفتی 128 نشون میده
باید گفت جل الخالق البته سوزکی که واقعا خیلی بدرد نخوره از سوی تا انجا که میدونم نباید این کارت توربو کش باشه
از من میشنوی یک ایمیل به شرکت سازندش بزن من نمیدونم ایا سوزوکی چنین امکانی داره یا نه
چون شرکت ایسوس برای تمام تولیداتش این امکان رو به خریدارانش میده در صورت بروز مشکل از طریق ایمیل ساپورتش کنند برای من یک مشکلی تو کارت گرافیکم به وجود امده بود در فرم ویرش که از طریق ایمیل کمکم کردند(ببخشید یکم تبلیغ شد)
ببین میتونی اپدیتش کنی البته فرم ویرش رو
درایور کارت گرافیگی رو هم اگه میشه به روز کن
فقط باید بگم از عجایبه........

SADEGH 7
05-09-2007, 23:36
خوب دیگه با این کارهایی گفتی 128 نشون میده
باید گفت جل الخالق البته سوزکی که واقعا خیلی بدرد نخوره از سوی تا انجا که میدونم نباید این کارت توربو کش باشه
از من میشنوی یک ایمیل به شرکت سازندش بزن من نمیدونم ایا سوزوکی چنین امکانی داره یا نه
چون شرکت ایسوس برای تمام تولیداتش این امکان رو به خریدارانش میده در صورت بروز مشکل از طریق ایمیل ساپورتش کنند برای من یک مشکلی تو کارت گرافیکم به وجود امده بود در فرم ویرش که از طریق ایمیل کمکم کردند(ببخشید یکم تبلیغ شد)
ببین میتونی اپدیتش کنی البته فرم ویرش رو
درایور کارت گرافیگی رو هم اگه میشه به روز کن
فقط باید بگم از عجایبه........

سوزوکی کجا ایسوز کجا؟
سوزوکی عمرا" فکر نکنم اصلا" شرکت داشته باشه.یه کارگاه زدن می رن با چسب چیپست های جیفورس رو می چسبونن رو بردهاشون.اگرم شرکت داشته باشه که نداره انگلیسیم انقدر ضعیفه که نمی تونم نامه نگاری کنم.
اینم بگم این که گفتی عین حقیقته تبلیغ نیست.خداییش ایسوز خیلی به مصرف کننده هاش می رسه.من خودم برد گرافیکم ایسوزه.
به هر حال ممنون که جواب دادی.
موفق باشی

SADEGH 7
06-09-2007, 00:59
یعنی تو انجمن به این بزرگی با اینهمه کاربر متخصص کسی نیست به سوال من جواب بده؟
اگه کسی می دونه مشکل چیه خواهشا" دریغ نکنه.
با تشکر از توجهتون.

reza_graphic
09-09-2007, 00:33
درایور کارت رو از رو سی دی نصب کن احتمال زیاد درست بشه

reza_graphic
09-09-2007, 00:38
راستش کارتت احتمال 90 درصد 128 مگابایتی هستش که وقتی درایورش رو نصب می کنی می نویسه 256 مگابایت ولی اگر درایور هر کارتی رو نصب نکنی و بزاری ویندوز خودش در صورت امکان نصبش کنه حافظه اصلی شو به عنوان حافظه کارت میشناسه
دلیل ارزون بودن بعضی کارت ها همینه.

reza_graphic
09-09-2007, 00:40
مثل کارت گرافیک A&G 5500 256MB 128BIt که در اصل 64 مگ حافظه با 266 مگاهرتز داره که خیلی هم ضعیفه
قیمتش هم 38 تومنه در حالی که بعضی از برد های دیگه 55 تومنن!!!