PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سرعت اینترنت(کمک کنین)

namber_one
05-09-2007, 19:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید خلاصه میگم
من یه مودم داشتم که هر کاری میکردم و هر کارتی که میگرفتم سرعتش از 21 بالاتر نمیرفت ولی پایین تر می اومد
خریده بودمش 6000 تومان
حالا رفتم یه مودم باحال گرفتم 15000 تومان
هر کاری میکنم سرعتش از 21 بالاتر نمیره
واقعا حالم رو گرفته چون واسه فامیلمون یه سیستم گرفتیم مودم روش 4000 تومان هست و 50 تا سرعتشه
حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی سرعت همون 21
خواهش میکنم کمک کنید

reza.majazi
05-09-2007, 20:01
بله دوست عزیز از قدیم گفتن هرکی پول بیشتر بده اش بیشتر میخوره.

اما زیاد هم به نوشته اکتفا نکنین ببینید سرعت باز شدن صفحات شما با سرعت باشدن صفحات دوستتون مقایسه کنید واگه زیاد تفاوت چندانی نداشت خوب هیچ اگه داشت که ...

robert
05-09-2007, 20:17
با سلام خدمت دوستان عزیز
ببخشید خلاصه میگم
من یه مودم داشتم که هر کاری میکردم و هر کارتی که میگرفتم سرعتش از 21 بالاتر نمیرفت ولی پایین تر می اومد
خریده بودمش 6000 تومان
حالا رفتم یه مودم باحال گرفتم 15000 تومان
هر کاری میکنم سرعتش از 21 بالاتر نمیره
واقعا حالم رو گرفته چون واسه فامیلمون یه سیستم گرفتیم مودم روش 4000 تومان هست و 50 تا سرعتشه
حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی سرعت همون 21
خواهش میکنم کمک کنید

پس اگه با مودم گرونتر و بهتر هم سرعت اینترنت شما فرق زیادی نمیکنه احتمالا خطوط تلفون شما noise داره !!!:18:
با ویندوز عوض کردن هم فرقی نمیکنه !!!:41:

اصولا اینترنت یه چیزیه که بیشتر از آنکه به سخت افزار شما متکی باشه با سیستمهای مخابراتی کار داره !!!! سیستمها و شبکه های مخابراتی مملکت مارو هم که ولش کن !!!!:2:

فکر میکنم بهترین راه برای شما خرید Adsl هست (( تو ایران بهش میگن adsl در صورتی که واقعیت چیز دیگه ای هست!!!!:27:)) چون موقع نصب مودم adsl یه قطعه کوچولوی دیگه هم هست که نویز رو میگیره و باعث میشه سرعت بالا بره:20:
یادم نیست اسم این قطعه میکروفیلتر بود یا اسپلیتر !!!:41:

namber_one
05-09-2007, 20:37
از کمک شما دو نفر ممنونم
مطمئنم سرعتم پایینه
بازم اگه کسی چیزی میدونه که بشه با همین مودم ردیفش کرد کمک کنه
چون اگه adsl میخواستم که خوب میرفتم میگرفتم

robert
05-09-2007, 22:13
از کمک شما دو نفر ممنونم
مطمئنم سرعتم پایینه

چارکت بشم !!!!!:20:
آره سرعتت خیلی پایینه :41:
اگه این تاپیک که درباره افزایش سرعت هست رو ندیدی بهت پیشنهاد میکنم یه نگاهی بندازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته همه روشهای افزایش سرعت دایل آپ لزوما کاربردی نیستند !!!
علاوه بر اینها چند روزی میشه که سرعت اینترنت خودمم هم کاهش چشمگیری داشته !!!
منم دو تا پیشنهاد برات دارم ::31:
اول اینکه چند تا نرم افزار افزایش سرعت اینترنت رو سیستمت نصب کنی (( مخصوصا نرم افزار internet turbo ))

دوم اینکه اگه از مرور گر internet explorer استفاده میکنی میتونی بجای این مرورگر از اپرا یا فایر فاکس استفاده کنی که سرعت browse بیشتری دارن :20:
راستی مودمی که تازه خریدی zoltrix نیست ؟؟؟

namber_one
05-09-2007, 22:26
با سلام
از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنم که هیچ ربطی به نشان دهنده سرعت اینترنت نداره
مودمی که گرفتم زد سایبر هستش
اگه میخواستم از نرم افزار سرعت دهنده استفاده کنم که نمیرفتم پول پایه مودم بهتر بدم
مشکل اینجاست با عوض کردن مودم سرعت بیشتر نشده
الآن دارم این پست رو باسرعت 12 میزنم
میدونم خنده داره ولی واقعیت داره

robert
05-09-2007, 22:39
از کمک شما دو نفر ممنونم
مطمئنم سرعتم پایینه

با سلام
از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنم که هیچ ربطی به نشان دهنده سرعت اینترنت نداره
مودمی که گرفتم زد سایبر هستش
اگه میخواستم از نرم افزار سرعت دهنده استفاده کنم که نمیرفتم پول پایه مودم بهتر بدم
مشکل اینجاست با عوض کردن مودم سرعت بیشتر نشده
الآن دارم این پست رو باسرعت 12 میزنم
میدونم خنده داره ولی واقعیت داره

عصبی نشو عزیز !!!:13:
با داد زدن چیزی درست نمیشه !!!:41:

اگه میخوای اون عددی که اون گوشه مانیتورت هست بره بالا که خوب روش داره !!! ولی فقط عدد میره بالا نه سرعت اینترنت !!!
خیال کردی بقیه که دایل آپ استفاده میکنند با سرعت مافوق صوت کار میکنند ؟؟؟:19::19:
شما یا خطوط تلفون منزلت نویز داره یا isp که ازش اینترنت گرفتی مشکل داره !!!
همونطور که خودت هم تو پست اول گفتی سرعت اینترنت شما هم قبل از خرید مودم جدید و هم بعد از اون 21 هست که این نشون میده مودم تقصیری نداره !!!!
مگه قرار هست که هر کی مودم عوض میکنه سرعتش یهو دو سه برابر بشه ؟؟؟
دایل آپ همینه دیگه !!! چه انتظاری داری ؟؟؟؟
حداقل یکی از روشهایی رو که بهت گفتم یا تو اون تاپیکی که معرفی کردم رو امتحان میکردی و میدیدی جواب میده یا نه بعد میومدی پست میزدی !!!!
در ضمن خود من هم با 28 کانکت میشم !!!!!

namber_one
06-09-2007, 08:45
حالا این نویز که میگی یعنی چی؟
چجوری میشه درستش کرد؟؟؟

reza.majazi
07-09-2007, 02:46
حالا این نویز که میگی یعنی چی؟
چجوری میشه درستش کرد؟؟؟

نویز یعنی اختلال تو سیستم مخابراتی مثلا سیمهای تلفن شما قدیمی ممکنه نویز داشته باشه یه قسمتی هم تو مخابرات هست بهش میکن ام دی اف که امیدوارم درست گفته باشم اون قسمت چنین مشکلاتی رو حل می کنن . البته بیشتر این حالت برای adsl صحت داره ومن تا حالا نشنیدم که که نویز رو دیال اپ تاثیر داشته باشه بهرحال .

namber_one
12-09-2007, 16:15
از همتون ممنونم
رفتم مخابرات گفتن سیمهای تلفن جدید سرعتاشون پایینه

pd2006
13-09-2007, 14:27
سلام

برای اینکه سرعت حقیق که داری دستت بیاد یه سر به سایتهایی که سرعت اینترنت رو اندازه گیری میکنن ، بزن .
مثلا در این سایت :
شما میتونی سرعت واقعیت رو ببینی .

ضمنا عدد نمایش داده شده در کانکشن اصلا شرط نیست . ممکنه عدد بزنه 20 ولی از کانکشنی که زده 52 سریعتر باشه .

fragari
13-09-2007, 18:55
سلام
این کارو بکن شاید سرعت اینترنتت درست بشه همه تلفنهای منزلو از پریز بکش بعد چند بار کانکت بشو و دیس کانکت کن منم اول همین مشکل شما رو داشتم ولی با این کار مشکلم بر طرف شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
13-09-2007, 21:13
سلام

برای اینکه سرعت حقیق که داری دستت بیاد یه سر به سایتهایی که سرعت اینترنت رو اندازه گیری میکنن ، بزن .
مثلا در این سایت :
شما میتونی سرعت واقعیت رو ببینی .

ضمنا عدد نمایش داده شده در کانکشن اصلا شرط نیست . ممکنه عدد بزنه 20 ولی از کانکشنی که زده 52 سریعتر باشه .

برای من اینو نوشت ::41::41:
9.28 Kbps
(1.16 KBps)

خاک تو سر وزارت ارتباطات مملکت ما کنه با این سرویس اینترنتش !!!!:41::19::19:

ملت تو کشورهای دیگه دارن با اینترنت پرواز میکنند اونوقت من بدبخت وسط تهرون باید با این سرعت کانکت بشم !!!:41:
بهشون هم که بگی برمیگردن میگن حداکثر نیاز یه کاربر خونگی با سرعت 128 کیلو بیت بر ثانیه برطرف میشه !!!:27: