PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

shahin_mp3
21-09-2011, 12:39
سلام ميخاستم وي رو به مانيتور crt قديمي كه هيچ ورودي نداره و فقط يه كابل vga داره وصل كنم بايد چكار كرد؟
يه سوال ديگه vga box خريد اينترنتي جايي داره؟ قيمت؟

يه پك بسته بندي سيم هست كه اسمش wii/ps3 vga cable كه مخصوص Ps3 و Wii است همه تيديل هاي لازم هم

توش هست كه مانيتور تو هم كه فقط سيم vga داره بهش وصل ميشه :31:

سلام به همه پس سی وردی ها
برای خرید مانیتور که راهنمایی خواستم کسی جوابمو نداد . رفتم پاساژایرانیان مانیتور ips lg اصلان تو بازار نبود فقط یه جا داشت که 350 میداد . من یه 2285 سامسونگ گرفتم ( واقعا عالیه) به قیمت 310 هزار تومان .
الان یه مشکل دارم وقتی ps3 را با hdmi وصل میکنم تو بازی pes2011 موقعی که صحنه سریع جابجا میشه صفحه خیلی تار میشه ؟
آیا میتونه از کابل hdmi باشه کابلو از پاساژ 8 هزار تومان خریدم (مارک tosca)

من شنيده بودم كه مانيتور هايي كه 5ms است در بازي Pes كه صحنه سريع ميشه تصوير يه جوري به صورت

اهسته ميشه حالا اگه مانيتورتون 5ms است كه به احتمال زياد براي اين هست ولي فكر كنم براي شما 2ms است

كابل هم خوب كيفيت ها با هم فرق داره حالا مشكل شما رو با اين قضيه نمي دونم ولي اگه با hdmi اين طوريه حالا مي خواي يه تستي بكن

:21: در ضمن شما تنضيمات hdmi تو Ps3 رو تا اخرين حدي كه مانيتورت Support ميكنه تنظيم كردي ؟ :21:

adolf32
22-09-2011, 13:36
مانیتور 2 میلی ثانیه است فقط تو بازی pes این مشکلو دارم .
توی تنظیمات xbox گزسنه 1080p با 1080i چه فرقی داره .

p30c
22-09-2011, 15:50
سلام
من هم همين مشكل را دارم . يك LED از نوع LG خريدم وقتي PES با ژلي استيشن 2 بازي مي كنم خيلي تاخيير داره. اعصاب آدم را خورد ميكنه. يكي راهنمايي كنه، چه نوع LCD يا LED بايد بخريم تا اينجوري نشه؟

armtin
22-09-2011, 21:48
ببخشید این تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریواز کجا میشه تو کرج تهیه کرد هر کامپیوتری رفتم نداشت

shahin_mp3
23-09-2011, 16:07
سلام
من هم همين مشكل را دارم . يك LED از نوع LG خريدم وقتي PES با ژلي استيشن 2 بازي مي كنم خيلي تاخيير داره. اعصاب آدم را خورد ميكنه. يكي راهنمايي كنه، چه نوع LCD يا LED بايد بخريم تا اينجوري نشه؟

اين مشكل بيشتر روي مانيتور هاي 5ms است كه زياد واضح است

بعضي از دوستان هم با 2ms هم اين مشكل رو دارند

براي خريدن مانيتور هم به نقل از شهاب جان

سعی کنید مانیتوری رو بخرین که نمایشگر اون ips باشه! که از لحاظ کیفیت به مراتب بهتر از بقیه نمایشگر ها هست!

مثلا مدل LG IPS226V یا ASUS ML229 ! البته اینا از 300 تومن کمی گرون ترن ولی ارزش خرید رو دارن چون نمایشگراشون فوق العاده با کیفیتن!

منم خودم SAMSUNG PX23720 PLUS رو پيشنهاد مي كنم كه باهاش PS3 رو وصل كردم و عاليه :31:

ببخشید این تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریواز کجا میشه تو کرج تهیه کرد هر کامپیوتری رفتم نداشت

اگه تهران ميتوني بياي توپ خونه پاسا‍ژ لباف :31:

در ضمن خوش اومديد (اولين پستتون) :31:

p30c
23-09-2011, 19:03
آيا مانيتور كمتر از 2ms هم داريم؟ آخه در بعضي از بازي ها مثل بازي تيكن كه بايد يكسري از ضربات را بسيار سريع وارد كنيم، خيلي خيلي اين مكث خودشان را نشان مي دهد.

shahin_mp3
23-09-2011, 22:16
آيا مانيتور كمتر از 2ms هم داريم؟ آخه در بعضي از بازي ها مثل بازي تيكن كه بايد يكسري از ضربات را بسيار سريع وارد كنيم، خيلي خيلي اين مكث خودشان را نشان مي دهد.

نه فكر نكنم

من كه مورتال بازي مي كنم ضربات سريع زياد داره كه مشكلي نداره :21:

zxcvbnm_00
23-09-2011, 22:18
سلام به همه پس سی وردی ها
برای خرید مانیتور که راهنمایی خواستم کسی جوابمو نداد . رفتم پاساژایرانیان مانیتور ips lg اصلان تو بازار نبود فقط یه جا داشت که 350 میداد . من یه 2285 سامسونگ گرفتم ( واقعا عالیه) به قیمت 310 هزار تومان .
الان یه مشکل دارم وقتی ps3 را با hdmi وصل میکنم تو بازی pes2011 موقعی که صحنه سریع جابجا میشه صفحه خیلی تار میشه ؟
آیا میتونه از کابل hdmi باشه کابلو از پاساژ 8 هزار تومان خریدم (مارک tosca)

سلام

منم الجی ips میخاستم بخرم که 5 میلی بود به حرف دوستان که شنیدم شاید تصویر گیر کنه نخریدم مثل شما 2285 سامسونگ گرفتم. همین بازی کردم تصویر تغییری نمیکنه. کابل hdmi هم بهتره سونی از نمایندگی میخریدی کابل های دیگه متفرقه فکر نکنم خوب باشه. فکر نکنم تو 5 میلی هم اتفاقی بیوفته البته شایدم باشه بچه ها میگن هست .اگه ps3 داشتی یک قطعه فیلم که حرکت دوربینش زیاده hd که رزولوشن 1080 داشت یبار از سیستمت ببین یبار از کنسول ببینی تار میشه چون تو فیلم حرکت بیشتره تا فوتبال
باز هم تو بازی فوتبال تست میکنم ولی تا الان که چیزی ندیدم
بد نیست به نمایندگی سام زنگ بزنی و تونستی کابل جنس خوب بخرید
گفتم نظر خودم بدم شاید کمک کرد هر چی خودت صلاح میدونی و بچه ها استاد هستند نسبت به من

adolf32
23-09-2011, 22:25
سلام

منم الجی ips میخاستم بخرم که 5 میلی بود به حرف دوستان که شنیدم شاید تصویر گیر کنه نخریدم مثل شما 2285 سامسونگ گرفتم. همین بازی کردم تصویر تغییری نمیکنه. کابل hdmi هم بهتره سونی میخریدی 22 نومن بود که کلی جنس خریدم 20 داد کابل همی دیگه متفرقه بدرد نمیخوره. فکر نکنم تو 5 میلی اتفاقی بیوفته .از ps3 داشتی یک قطعه فیلم که حرکت دوربینش زیاده hd که رزولوشن 1080 داشت یبار از سیستمت ببین یبار از کنسول ببینی تار میشه تو فیلم حرکت بیشتره تا فوتبال
باز هم تو بازی فوتبال تست میکنم ولی تا الان که چیزی ندیدم
بد نیست به نمایندگی زنگ بزنی و تونستی کابل جنس خوب بخرید
گفتم نظر خودم بدم شاید کمک کرد هر چی خودت صلاح میدونی و بچه ها استاد هستند نسبت به من
ممنون از راهنماییت شزکت سونی که کابل تولید نمیکنه اون کابلهایی که تو بازار با مارک سونی هست تقلبیه!

zxcvbnm_00
23-09-2011, 23:09
ممنون از راهنماییت شزکت سونی که کابل تولید نمیکنه اون کابلهایی که تو بازار با مارک سونی هست تقلبیه!

وقتی وسایل hd تولید میکنه مگه میشه Accessories و وسایل های جانبی تولید نکنه

دیگه نتونم orginal از fake تشخیص بدم که هیچی pack اصلی گرفتم مطمعن

دو تا لینک چک کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dlc_hd20p همین مدل گرفتم ورژن 1.3 هس که بچه ها گفتند 1.4 به بالا صدا انتقال میده که بگم 1.3 هم انتقال میده
کابل های جدید هم Compatible with 3DTV هست
بنظرم با یک کابل سونی هم تست کن امکان داره درست بشه کابل مرغوب Wider bandwidth بالایی داره و فرم ریت بالایی انتقال میده و رنگ و .. چیزی که تو کابل های fake و ارزون دیده نمیشود

am5800
24-09-2011, 19:38
سلام دوستان عزیز من این مانیتورو خریدم و حالا میخوام ازش رو pc و ps3 صدا بگیرم یکم گیج شدم ممنون میشم کمکم کنید.

shahin_mp3
24-09-2011, 20:35
سلام دوستان عزیز من این مانیتورو خریدم و حالا میخوام ازش رو pc و ps3 صدا بگیرم یکم گیج شدم ممنون میشم کمکم کنید.

سلام

خوش اومدي :11:

ببين اگه بخواي صدا بگيري بايد از Hdmi استفاده كني چون Dvi صدا رو انتقال نميده

شما بگو چند تا جاي ورودي داره Hdmi چند تا Dvi

در ضمن مانيتورت اسپيكر داره صدا رو مي خواي از خود مانيتور بگيري ؟ :21:

am5800
24-09-2011, 21:06
سلام

خوش اومدي :11:

ببين اگه بخواي صدا بگيري بايد از Hdmi استفاده كني چون Dvi صدا رو انتقال نميده

شما بگو چند تا جاي ورودي داره Hdmi چند تا Dvi

در ضمن مانيتورت اسپيكر داره صدا رو مي خواي از خود مانيتور بگيري ؟ :21:
سلام دوست عزیز ممنونم.
یکی ورودی hdmi داره و dvi نداره الان pc رو وصل hdmi کردم و میخوام صدا رو به جای اسبیکر از مونیتور بگیرم تو خود مانیتور بغل ورودی hdmi یه دونه جای فیش داره که روش نوشته for hdmi حالا چه فیشی بهش وصل کنم که صدا بگیرم.
یکم گیج شدم ممنون میشم.

shahin_mp3
24-09-2011, 21:32
سلام دوست عزیز ممنونم.
یکی ورودی hdmi داره و dvi نداره الان pc رو وصل hdmi کردم و میخوام صدا رو به جای اسبیکر از مونیتور بگیرم تو خود مانیتور بغل ورودی hdmi یه دونه جای فیش داره که روش نوشته for hdmi حالا چه فیشی بهش وصل کنم که صدا بگیرم.
یکم گیج شدم ممنون میشم.

خواهش مي كنم

خوب دوست عزيز به احتمال زياد اون براي اينه كه فيش اسپيكرتو به جاي اينكه بزني به Pc مي زني به مانيتور در اين

صورت صدا بازم از اسپيكر مياد كه يعني هر چيزي به Hdmi مانيتور بزني صداش از اسپيكر مياد :27:

كلا 1دونه Hdmi داري هيچي ديگه نداري :21:

اونوقت Ps3 هم بايد بزني به Hdmi كه اگه اون فيش اسپيكرتو به مانيتور بزني صدا Ps3 از اسپيكر مياد :31:

پست اول صفحه ي اول يه نگاه بنداز خيلي جامع و كامل :31:

Amin4All
09-10-2011, 18:32
دوستان سلام.
اینجا کسی w2053s ال جی داره و به xbox وصل کرده؟
دو تا پورت بیشتر نداره.
vga و برقش.
پست اول نوشته شده با کابل vga باید وصل کرد.
کابل vga هم گفتید 20 تومنه...!!!
میخام مطمئن بشم میشه وصل کرد یا نه؟
چون با گذاشتن کمی بیشتر میتونم یه مانیتور hdmi دار بگیرم.
اگر کابل رو بگیرم و جواب نده خیلی برام بد میشه.

اینم مانیتورم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alipsp
09-10-2011, 21:16
دوستان سلام.
دو تا پورت بیشتر نداره.
vga و برقش.

اینم مانیتورم:

دوست عزیز این کابل حتما جواب میده نگران نباش ولی به نظر من شما یه مانیتور hdmi دار بگیری خیلی بهتره
کیفیت تصویر بی نهایت بهتر میشه و دیگه مستقیم و بی دردسر با hdmi تصویر میگیری

Amin4All
09-10-2011, 21:52
دوست عزیز این کابل حتما جواب میده نگران نباش ولی به نظر من شما یه مانیتور hdmi دار بگیری خیلی بهتره
کیفیت تصویر بی نهایت بهتر میشه و دیگه مستقیم و بی دردسر با hdmi تصویر میگیری

قیمت دقیق این کابل چنده؟
فکر نکنم 20 باشه!
یک کابل 20 تومن زیاده.
اگر 5 الی 10 باشه میصرفه بگیرم.
چون اگر نگیرم باید این مانیتورم رو اول بفروشم که تقریبا نو هستش که ضرر میکنم.
یه عکس هم اگر کسی داره از این کابل بزاره ببینیم چه شکلی هست چون پست اول نداشت عکس رو.
اینجا هم پرسیدم:

shahin_mp3
09-10-2011, 22:24
دوستان سلام.
دو تا پورت بیشتر نداره.
vga و برقش.

اینم مانیتورم:

دوست عزيز ممنون كه اينجا مطرح كردي

مطمئن باش كه جواب ميده

ولي يه چيزي كه من ديدم اگر XBOX رو با VGA وصل كني يه ذره تار گوشه هاي صفحه ولي بدون كه جواب ميده :21:

قیمت دقیق این کابل چنده؟
فکر نکنم 20 باشه!
یک کابل 20 تومن زیاده.
اگر 5 الی 10 باشه میصرفه بگیرم.
چون اگر نگیرم باید این مانیتورم رو اول بفروشم که تقریبا نو هستش که ضرر میکنم.
یه عکس هم اگر کسی داره از این کابل بزاره ببینیم چه شکلی هست چون پست اول نداشت عکس رو.
اینجا هم پرسیدم:

قيمت اين كابل بستگي به جنسشم داره يه جنس خوبش 15-20 تومنه ولي به نظر من اگه مي توني قيمت خوب مانيتورتو رد كني رد كن چون HDMI يه چيز ديگست نمي دونم تاحا كنسولو با HDMI ديدي يا نه ولي حرف نداره اگه مي توني تا 100 تومن هم مانيتورتو عوض كني و يه مانيتور FULL HD بگيري حال مي كنيا واقعا مي ارزه چون تصوير FULL HD يه چيز ديگست :31:

Amin4All
10-10-2011, 01:19
این کابل vga همینی هست که تو این سایت زده؟
قیمت زده 5900

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک عکس بزرگ از این کابل ندارین بزارید دقیق ببینم چه شکلی باید باشه؟
عکسش همینه اینجا هم میده 5 تومن.؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موندم این رو چه طوری باید وصل کرد؟
یه سرش به مانیتور اون سرش به کجای کنسول؟باید تبدیل بگیرم؟
صداش رو چیکار باید کرد؟مانیتورم که سوراخی برا صدا نداره.
به کنسول باید وصل کنم اسپیکر رو؟

اگه مي توني تا 100 تومن هم مانيتورتو عوض كني و يه مانيتور FULL HD بگيري حال مي كنيا واقعا مي ارزه چون تصوير FULL HD يه چيز ديگستاگر مشتری براش گیر بیاد.
من الان کنسول رو زدم به sony 15 inch پانزده سال پیش.
تصویرش بد نیست.
اما الان میخام ارتقاش بدم.:31:

shahin_mp3
10-10-2011, 01:47
این کابل vga همینی هست که تو این سایت زده؟
قیمت زده 5900

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک عکس بزرگ از این کابل ندارین بزارید دقیق ببینم چه شکلی باید باشه؟
عکسش همینه اینجا هم میده 5 تومن.؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موندم این رو چه طوری باید وصل کرد؟
یه سرش به مانیتور اون سرش به کجای کنسول؟باید تبدیل بگیرم؟
صداش رو چیکار باید کرد؟مانیتورم که سوراخی برا صدا نداره.
به کنسول باید وصل کنم اسپیکر رو؟

اگر مشتری براش گیر بیاد.
من الان کنسول رو زدم به sony 15 inch پانزده سال پیش.
تصویرش بد نیست.
اما الان میخام ارتقاش بدم.:31:

نه اين چيه ميگم HDMI TO VGA يه سرش به كنسول يه سرش به مانيتور :31:

تو پست اول همه چيو گفته معلومه :21:

براي صدا هم تو همون پست اول گفته يه ذره درست بخونش :31:

Amin4All
10-10-2011, 02:25
نه اين چيه ميگم HDMI TO VGA يه سرش به كنسول يه سرش به مانيتور :31:

تو پست اول همه چيو گفته معلومه :21:

براي صدا هم تو همون پست اول گفته يه ذره درست بخونش :31:

الان عکس کابل vga بالا اومد برام.

با این میشه وصل کرد مشکلی نیست.
در باره ی صدا هم توضیح داده شده.اون دو تا فیش سفید و قرمز هم فکر کنم باید به اسپیکر وصل بشه.

با کابلی هم که شما گذاشتید که تو پست اول نیست ظاهرا میشه وصل کرد.
اما فقط تصویر رو انتقا میده.
صدا رو چیکارش کنم؟

دارم هنگ میکنم:31:

Amin4All
10-10-2011, 11:19

yadam.nemiad
10-10-2011, 12:10
[QUOTE=FARSHID4570;6536688]اگر من یک تبدیل کوچیک بگیرم (تبدیل سفید رنگ که یک طرفش سیم مانیتور میخوره و طرف دیگه ش مستقیم به پشت سیستم و کارت گرافیک میخوره) رو به یه طرف کابل زیر وصل کنم طرف dvi ش رو میشه به مانیتورم که
1 پورت vga بیشتر نداره وصل کنم و بازی کنم؟

دوسا عزیز بزار خیالت رو راحت کنم کابل HDMI به VGA به هیچ عنوان کار نمیده و اگرم از تبدیلای dvi-vga و dvi-hdmi هم استفاده کنی بین راه اون کابل بازم تصویر نخواهی گرفت بنده خودم 2 3 ماه پیش hdmi -vga گرفتم ولی به هیچ عنوان با هیچ رزولیشنی تصویر نگرفتم از xbox بهترین راه خرید مانیتور با پورت hdmi هست البته کابل vga تصویر 480P میده بدک نیست ولی فول اچ دی چیز دیگریست.

A.IvI.I.N
10-10-2011, 14:23
دوستان وصل كردن ps3 به مانيتوري كه فقط vga داره واقعا دردسر داره.
تبديل زير اصلا جواب نميده چون خودم تست كردم.

================================================== =========
اين يكي جواب ميده ولي عمرا گير نمياد.
حالا بازم سوال كنين ولي 1 ماه پيش برا رفيقم ميخاستم كل توپخونه و وليعصر و جمهوري رو گشتيم نبود.

در حال حاضر تنها وسيله اي كه جواب ميده tv box و vga box هستش كه اونم كميابه.
1 ماه پيش يه نفر از خارج وارد كرد و يكي هم براي رفيقه ما آورد و مشكلش حل شد.
تا 1080 (فول اچ دي) ساپورت ميكنه و روي خودش اسپيكر داره.
اگه كسي خواست پيام خصوصي بده البته قول نميدم داشته باشه شايد تا الان همش رو فروخته باشه.:31:

shahin_mp3
10-10-2011, 16:08
الان عکس کابل vga بالا اومد برام.

با این میشه وصل کرد مشکلی نیست.
در باره ی صدا هم توضیح داده شده.اون دو تا فیش سفید و قرمز هم فکر کنم باید به اسپیکر وصل بشه.

با کابلی هم که شما گذاشتید که تو پست اول نیست ظاهرا میشه وصل کرد.
اما فقط تصویر رو انتقا میده.
صدا رو چیکارش کنم؟

دارم هنگ میکنم:31:

صدا رو از همون كابل خودت كه استفاده مي كني مي گيري كه پلاستيك كابلو بايد 2تيكه كني تو پست اول هست چرا درست و حسابي به اون پست اول نگاه نمي كني :21:

همون كابلي كه الان داري استفاده ميكونيو از اون صدا ميگيري فيش سفيد و قرمز :21:

اگر من یک تبدیل کوچیک بگیرم (تبدیل سفید رنگ که یک طرفش سیم مانیتور میخوره و طرف دیگه ش مستقیم به پشت سیستم و کارت گرافیک میخوره) رو به یه طرف کابل زیر وصل کنم طرف dvi ش رو میشه به مانیتورم که
1 پورت vga بیشتر نداره وصل کنم و بازی کنم؟

اره ميشه ولي مثل اينكه XBOX هم PS3 رو اين كابلا خوب جواب نميده روي مانيتور هاي كمي جواب ميده اگه مي توني اين كابلو بگير كه خيالت راحت شه

يه چيزي مانيتورت از اين TV داراست يا نه ؟ :21:

دوسا عزیز بزار خیالت رو راحت کنم کابل HDMI به VGA به هیچ عنوان کار نمیده و اگرم از تبدیلای dvi-vga و dvi-hdmi هم استفاده کنی بین راه اون کابل بازم تصویر نخواهی گرفت بنده خودم 2 3 ماه پیش hdmi -vga گرفتم ولی به هیچ عنوان با هیچ رزولیشنی تصویر نگرفتم از xbox بهترین راه خرید مانیتور با پورت hdmi هست البته کابل vga تصویر 480P میده بدک نیست ولی فول اچ دی چیز دیگریست.

جواب ميده روي يه سري از مانيتور ها من فكر مي كردم PS3 اين طوريه نگو XBOX هم اين طوريه

منم اين دردسرو روPS3 داشتم تا رفتم PS3 VGA گرفتم

دوستان وصل كردن ps3 به مانيتوري كه فقط vga داره واقعا دردسر داره.
تبديل زير اصلا جواب نميده چون خودم تست كردم.

================================================== =========
اين يكي جواب ميده ولي عمرا گير نمياد.
حالا بازم سوال كنين ولي 1 ماه پيش برا رفيقم ميخاستم كل توپخونه و وليعصر و جمهوري رو گشتيم نبود.

در حال حاضر تنها وسيله اي كه جواب ميده tv box و vga box هستش كه اونم كميابه.
1 ماه پيش يه نفر از خارج وارد كرد و يكي هم براي رفيقه ما آورد و مشكلش حل شد.
تا 1080 (فول اچ دي) ساپورت ميكنه و روي خودش اسپيكر داره.
اگه كسي خواست پيام خصوصي بده البته قول نميدم داشته باشه شايد تا الان همش رو فروخته باشه.:31:

اي گفتي دهن من يكي رو كه سرويس كرد اخر سر رفتم با PS3 VGA وصل كردم

zxcvbnm_00
16-10-2011, 11:37
نمیدونم تو کجا ببرسم اینجا فکر کنم مناسب تره
کنسول که با اچ دی وصل کردم به تی وی بعد رو تی وی یک ایه سه فیش هست که ریسیور وصل کنم یا دی وی دی بلیر کدوم بهتره
بعد دیگه جای سه فیش نیست یک جای 6 تایی هست کامبوزیته یا کامبوننت فرقش چیه؟؟ کامبوزیت به دی ووی دی بلیر وصل کنم بهتره کیفیت بهتر میده؟ فیش مخصوص میخاد چه مارکی بخرم چنده؟؟؟ بعد همین سه فیش ها را نمیشه به کامبوزیت زد؟؟ تی وی خراب میکنه؟ کلا کابل سه فیش ها قطعی داشته باشه برای تی وی ضرر داره؟

shahin_mp3
17-10-2011, 21:10
نمیدونم تو کجا ببرسم اینجا فکر کنم مناسب تره
کنسول که با اچ دی وصل کردم به تی وی بعد رو تی وی یک ایه سه فیش هست که ریسیور وصل کنم یا دی وی دی بلیر کدوم بهتره
بعد دیگه جای سه فیش نیست یک جای 6 تایی هست کامبوزیته یا کامبوننت فرقش چیه؟؟ کامبوزیت به دی ووی دی بلیر وصل کنم بهتره کیفیت بهتر میده؟ فیش مخصوص میخاد چه مارکی بخرم چنده؟؟؟ بعد همین سه فیش ها را نمیشه به کامبوزیت زد؟؟ تی وی خراب میکنه؟ کلا کابل سه فیش ها قطعی داشته باشه برای تی وی ضرر داره؟

HDMI ديگه نداري DVD هم با HDMI بزني ؟

smallfrank
17-10-2011, 21:26
عزیزان

با این کابل HDMI To DVi میشه کیفیت خوب و HD رو دریافت کرد ؟
چون مانیتور من فقط VGA و DVI داره.

توی توپخونه گیر میاد ؟
چند هست قیمتش ؟

zxcvbnm_00
18-10-2011, 00:28
نه
5 تایی هست کامبوننته ؟؟ چنده؟؟ نمیشه 3 فیش به کامبوننت زد را نداره؟

shahin_mp3
18-10-2011, 02:34
عزیزان

با این کابل HDMI To DVi میشه کیفیت خوب و HD رو دریافت کرد ؟
چون مانیتور من فقط VGA و DVI داره.

توی توپخونه گیر میاد ؟
چند هست قیمتش ؟

دوست عزيز Hdmi To Dvi همون كيفيت Hdmi رو ميده فقط صدا رو انتقال نميده كه با روش هاي ديگر صدا رو انتقال ميدي

كه پست اول همه چيز به صورت كامل دوستان توضيح دادند

اين كابل توپخونه كه بله :31: گير مياد 10-12 تومن قيمتشه

نه
5 تایی هست کامبوننته ؟؟ چنده؟؟ نمیشه 3 فیش به کامبوننت زد را نداره؟

اره كامپوننت 5 تايي قيمتشو نميدونم چند وقت پيش يكي از دوستان گرفته بود جديدم بود نميدونم 6تايي بود چند تا بود :21:

كيفيتشم خيلي خوبه فقط ببين به DVD مي خوره

فكر كنم به رسيور بخوره كيفيت صدا شم مي گن بهتر مي كنه اگه به رسيور مي خوره برو برا رسيور بگير

zxcvbnm_00
18-10-2011, 11:37
بشت تی وی 5 تا جا داره بشت هم که 3 تاش تصویره و 2 تا صدا و یجا هم 3 تا جا داره که 3 فیشه
دی وی دی و ریسیورم 5 تایی هستن x y اینا زده برای تصویر 3 تا تصویر هست فیش کامبوننته دیگه
کدوم خوبه وصل کنم دی وی دی یا ریسیور ؟ کدوم مارک خوبه جنس ها یکیه hdmi که جنس خوب هست
سینما خانواده بعد بگیرم هر بار باید از دیوی دی در بیارم صدا وصل کنم به وسایل دیگه راه نداره همزمان به همه وصل باشه

shahin_mp3
18-10-2011, 18:30
بشت تی وی 5 تا جا داره بشت هم که 3 تاش تصویره و 2 تا صدا و یجا هم 3 تا جا داره که 3 فیشه
دی وی دی و ریسیورم 5 تایی هستن x y اینا زده برای تصویر 3 تا تصویر هست فیش کامبوننته دیگه
کدوم خوبه وصل کنم دی وی دی یا ریسیور ؟ کدوم مارک خوبه جنس ها یکیه hdmi که جنس خوب هست
سینما خانواده بعد بگیرم هر بار باید از دیوی دی در بیارم صدا وصل کنم به وسایل دیگه راه نداره همزمان به همه وصل باشه

ببين رسيورتون رو يه سري كانال هاي موزيك كه صدا رو زياد مي كني صداش بد نمشه

اون TV تون AV/VIDEO رو كنترل رو كه مي رني چيزي به نام DVD رو صفه مياره؟

Morteza_SOS
22-10-2011, 00:24
سلام
مانیتور من مدل P22500 سامسونگ می باشد

دو پورت VGA و DVI دارد به نظر شما بازی کردن با مانیتور 22 - 23 اینچ به پای بازی کردن با تلویزیون می رسه!!؟
از لحاظ سایز تصویر نمی گم از لحاظ کیفیت می گویم...
آخه من نمی دونم چقدر از نظر کیفیت با HDMI فرق داره اگر خیلی فرق داره که قید این روش را بزنم ولی اگر نه خیلی فرق نداره برم کابل HDMI 2 DVI بگیرم و با مانیتور بازی کنم
چون یکی از دوستانم که از این کابل ها استفاده می کرد (DVI 2 HDMI) گفت که مشکل داره این کابل ها حالا من نمی دونم که این روش جواب می دهد یا نه؟؟
آیا با VGA بگیرم افت کیفیت خیلی زیاده ؟!!
HDMI 2 DVI بگیرم دیگر تبدیل و... نمی خواهد درسته ؟
چه مارکی بخرم بهتره و تقریبا چه قیمتهایی داره چون قیمت ها خیلی اختلاف دارند... من از 8 الی 20 هزار تومان و حتی خیلی بیشتر قیمت گرفته ام آیا فرقی هم دارند؟

shahin_mp3
22-10-2011, 02:49
سلام
مانیتور من مدل P22500 سامسونگ می باشد

دو پورت VGA و DVI دارد به نظر شما بازی کردن با مانیتور 22 - 23 اینچ به پای بازی کردن با تلویزیون می رسه!!؟
از لحاظ سایز تصویر نمی گم از لحاظ کیفیت می گویم...
آخه من نمی دونم چقدر از نظر کیفیت با HDMI فرق داره اگر خیلی فرق داره که قید این روش را بزنم ولی اگر نه خیلی فرق نداره برم کابل HDMI 2 DVI بگیرم و با مانیتور بازی کنم
چون یکی از دوستانم که از این کابل ها استفاده می کرد (DVI 2 HDMI) گفت که مشکل داره این کابل ها حالا من نمی دونم که این روش جواب می دهد یا نه؟؟
آیا با VGA بگیرم افت کیفیت خیلی زیاده ؟!!
HDMI 2 DVI بگیرم دیگر تبدیل و... نمی خواهد درسته ؟
چه مارکی بخرم بهتره و تقریبا چه قیمتهایی داره چون قیمت ها خیلی اختلاف دارند... من از 8 الی 20 هزار تومان و حتی خیلی بیشتر قیمت گرفته ام آیا فرقی هم دارند؟

سلام دوست عزيز

كيفيت HDMI با DVI يكي است فقط تنها فرقي كه دارد اين است كه HDMI صدا رو انتقال ميده ولي DVI نميده كه براي انتقال صدا هم و كلا مسائل ديگر در صفحه ي اول به صورت كامل گفته شده است

ولي خب بازم بستگي به FULL HD بودن مانيتورتون است كه اگرم نبود باز اگه با DVI وصل كنيد تصوير عالي است

HDMI TO DVI چه مشكلي داره ؟

من خودم PS3 با VGA وصل كردم DVI هم داشتم كه تصوير نمي داد كيفيت VGA هم خوب است

شما مي خواي PS3 و صل كني يا Xbox ؟

قيمتشم حدود 10 تومن است

معمولا كابل هاي HDMI كيفيتاشون فرق مي كنه ديگه حالا خودتون ببينيد ولي ديگه HDMI TO DVI اونجوري مثل HDMI نيست

Morteza_SOS
22-10-2011, 18:28
ممنون بابت جوابت

HDMI TO DVI چه مشكلي داره ؟
دوستم می گفت پرش داره در نشان دادن تصویر!!! اون با PS3 امتحان کرده بود.

شما مي خواي PS3 و صل كني يا Xbox ؟
XBOX360

shahin_mp3
22-10-2011, 23:09
ممنون بابت جوابت

دوستم می گفت پرش داره در نشان دادن تصویر!!! اون با PS3 امتحان کرده بود.

XBOX360

يعني چي پرش داره هر چند دقيقه تصوير ميره مياد؟

Morteza_SOS
22-10-2011, 23:28
يعني چي پرش داره هر چند دقيقه تصوير ميره مياد؟
بله از چی می تونه باشه؟!!

shahin_mp3
23-10-2011, 00:04
بله از چی می تونه باشه؟!!

منم كه با VGA وصل كردم بعد چند دقيقه اين جوري ميشه پس براي بقيه هم اين جوري ميشه

نميدونم مشكل از كجا است فكر مي كردم از سيم باشه حالا نميدونم

zxcvbnm_00
23-10-2011, 12:41
ببين رسيورتون رو يه سري كانال هاي موزيك كه صدا رو زياد مي كني صداش بد نمشه

اون TV تون AV/VIDEO رو كنترل رو كه مي رني چيزي به نام DVD رو صفه مياره؟

چطور بد بشه با 3 فیش وصل کردم بد میشه؟
دکمه ورودی ها رو که میزنم یکی هست عکس یک فیش ویدیو هست که منظورش 3 فیش هست یکی هم عکس 3 تا فیش تصویر که کامبوننت هست
به نام dvd فکر نکنم. کامبوزیت با کامبوننت فرقش چیه کامبوزین 6 تایی هست صداش بهتره؟

3 تا تصویر داره با دو تا فیش صدا کامبوننت هست دیگه درسته جه مارکی بخرم بهتره سونی نداره نه dvd وصل کنم یا ریسیور را؟؟ کدوم بهتره فرقی داره کامبوننت یا همون 3 فیشه؟؟
سوال اخرم اینه که میتونم 3 فیش اون ی فیش که تصویر به یکی از 3 تا فیش کامبوننت تی وی وصل کنم تصویر بگیرم مثل همون 3 فیش معمولی یا حتما باید کامبوننت بخرم کابلش فرق میکنه جنس و ...؟؟

shahin_mp3
23-10-2011, 23:18
چطور بد بشه با 3 فیش وصل کردم بد میشه؟
دکمه ورودی ها رو که میزنم یکی هست عکس یک فیش ویدیو هست که منظورش 3 فیش هست یکی هم عکس 3 تا فیش تصویر که کامبوننت هست
به نام dvd فکر نکنم. کامبوزیت با کامبوننت فرقش چیه کامبوزین 6 تایی هست صداش بهتره؟

3 تا تصویر داره با دو تا فیش صدا کامبوننت هست دیگه درسته جه مارکی بخرم بهتره سونی نداره نه dvd وصل کنم یا ریسیور را؟؟ کدوم بهتره فرقی داره کامبوننت یا همون 3 فیشه؟؟
سوال اخرم اینه که میتونم 3 فیش اون ی فیش که تصویر به یکی از 3 تا فیش کامبوننت تی وی وصل کنم تصویر بگیرم مثل همون 3 فیش معمولی یا حتما باید کامبوننت بخرم کابلش فرق میکنه جنس و ...؟؟

خب پس DVD و به احتمال زياد مي توني به كامپوننت وصل كني ولي باز مي خواي فيششو بخري بپرس

فرقشونو دقيق نميدونم اگرم مي خواي استفاده كني بايد همه ي 5-6 تا جايي كه فيش داره رو بايد وصل مني تا تصوير با كيفيتي بهت بده

جنس هاشم نميدونم چون فقط يه دفعه از اين سيم استفاده كردم و مثل بقيه سيم ها متداول نيست

CRIS Joon CR7
25-10-2011, 17:48
فقط واسه امضام پست دادم

shahriar_669
31-10-2011, 00:22
سلام
من یه اسپیکره 1.5 دارم میخوام ازش استفاده کنم ولی این optical audio که شما معرفی کردی 2 تا ورودی میخوره!!! باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin_mp3
31-10-2011, 00:32
سلام
من یه اسپیکره 1.5 دارم میخوام ازش استفاده کنم ولی این optical audio که شما معرفی کردی 2 تا ورودی میخوره!!! باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز

يه ذره بيشتر توضيح ميدي كه مي خواي چيكار كني :31:

خب 2تا ورددي برا صدا مي خواد شما خروجي اسپيكرت از اين 1دونه هاست

در ضمن با چه كابلي مي خواي وصل كني ؟

shahriar_669
31-10-2011, 03:01
سلام دوست عزيز

يه ذره بيشتر توضيح ميدي كه مي خواي چيكار كني :31:

خب 2تا ورددي برا صدا مي خواد شما خروجي اسپيكرت از اين 1دونه هاست

در ضمن با چه كابلي مي خواي وصل كني ؟

سلام رفیق

من یه اسپیکر 1.5 hessle دارم که 4 تا ورودی 2 تایی داره که من از 3 تاش استفاده میکنم . یدونه 2 تایی برای 2 تا اسپیکر front و یه 2 تایی برای surround و یه دوتایی دیگه برای center و sub . حالا من چطوری میتونم از ps 3 یه صدای دالبی بگیرم ؟؟؟؟ شما تو اموزش ها optical audio رو معرفی کردین که 2 تا ورودی میخوره و یه صدای استریو میده. باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

ممنون :11:

shahin_mp3
31-10-2011, 16:29
سلام رفیق

من یه اسپیکر 1.5 hessle دارم که 4 تا ورودی 2 تایی داره که من از 3 تاش استفاده میکنم . یدونه 2 تایی برای 2 تا اسپیکر front و یه 2 تایی برای surround و یه دوتایی دیگه برای center و sub . حالا من چطوری میتونم از ps 3 یه صدای دالبی بگیرم ؟؟؟؟ شما تو اموزش ها optical audio رو معرفی کردین که 2 تا ورودی میخوره و یه صدای استریو میده. باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

ممنون :11:

اهان

من فكر نكنم بتوني از همش بتوني صدا بگيري اگه بتوني از يكودوم از فيش هاي 2تايي صدا بگيري كه هر كدومو دوست داري

منم باندم از اين چند تيكه هاست كه از Surruound فقط صدا مي گيرم

حالا شايد دستگاهي باشه كه همه ي اين خروجي ها رو بكني توش و يه دونه يا دو تا ازش سيم بگيري كه وصلشون كني

ولي فكر نكنم باشه ولي باز بپرس

خواهش مي كنم :11:

shahriar_669
03-11-2011, 22:07
دوستان یه مشگلی

دوستان ps3 گرفتم مشگل ورود hmdi و av نداره یعنی با هم وصل میشه و اون مشگلی که گفتید نداره نمی دونم چرا !!!!
بعد وقتی کابل av رو به اسپیکر وصل میکنم و hdmi رو به مانیتور وصل کنم هیچ صدایی نمی اد ( در هیچ صورت نمیاد). به جایی که خریده بودم زنگ زدم گفت hdmi , av با هم نمیشه گفت فقط av رو وصل به tv ولی من میخوام به مانیتور وصل کنم, حالا من چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin_mp3
04-11-2011, 18:06
دوستان یه مشگلی

دوستان ps3 گرفتم مشگل ورود hmdi و av نداره یعنی با هم وصل میشه و اون مشگلی که گفتید نداره نمی دونم چرا !!!!
بعد وقتی کابل av رو به اسپیکر وصل میکنم و hdmi رو به مانیتور وصل کنم هیچ صدایی نمی اد ( در هیچ صورت نمیاد). به جایی که خریده بودم زنگ زدم گفت hdmi , av با هم نمیشه گفت فقط av رو وصل به tv ولی من میخوام به مانیتور وصل کنم, حالا من چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز اول گفته بودي Optical Audio من فكر كردم مي خواي Xbox و وصل كني ولي الان كه گفتي AV شك كردم پست قبليتو ديدم گفتي PS3 اون عكسيو كه شما ديده بودي گفتي 2 تا جاي ورودي داره اون براي Xbox است

حالا ايني هم كه مي خواي صدا از AV بگيري مي توني طرف بهت چرت گفته من خودمم امتحان كردم

شما بايد بريزي تو تنضيمات Display تو Ps3 اونجا وقتي تصوير و گذاشتي رو Hdmi بعدش تنضيمات صدا مياد كه مي زاري رو كابل خود Ps3 همون AV كه منظور فيش قرمز و سفيد براي صدا است

adolf32
25-11-2011, 23:39
مانیتور من 2285 samsung است که 2ms نیز هست اما موقع اجرای pes (با ps3) وقتی صحنه سریع جابجا میشه صفحه تار میشه .؟؟؟ میتونه از کابل hdmi باشه آخه مارکش معروف نیست . موقع خرید کابل کل پاساژ ایرانیانو گشتم خیلی مارکهای زیادی بود قیمت هم که هر کی هرچی دلش میخواست میگفت یه مدلو یه جا 9 تومان میداد یه جا 24 تومن ! دیگه همینو گرفتم؟
2-ps3 هد ست مخصوص داره که بشه باهاش آفلاین بازی کرد نه برای لایو ؟ یا یه هدست با کیفیت معرفی کنید.

shahin_mp3
28-11-2011, 15:43
مانیتور من 2285 samsung است که 2ms نیز هست اما موقع اجرای pes (با ps3) وقتی صحنه سریع جابجا میشه صفحه تار میشه .؟؟؟ میتونه از کابل hdmi باشه آخه مارکش معروف نیست . موقع خرید کابل کل پاساژ ایرانیانو گشتم خیلی مارکهای زیادی بود قیمت هم که هر کی هرچی دلش میخواست میگفت یه مدلو یه جا 9 تومان میداد یه جا 24 تومن ! دیگه همینو گرفتم؟
2-ps3 هد ست مخصوص داره که بشه باهاش آفلاین بازی کرد نه برای لایو ؟ یا یه هدست با کیفیت معرفی کنید.

من شنیده بودم تو این جور موقع ها صفحه یه جوری میشه که برای مانیتور های 5ms اینطوری بود حالا برای شما که 2ms است و میگین صفحه تار میشه

خب کابل ها جنسشون فرق داره حالا سر تصویر دادن یکی از بچه های همین فروم یه کابل درست و حسابی خریده بود تصویر نمی داد و یه دونه از این کابل های ارزون خرید تصویر اومد :31:

سوالتم اینجا مطرح کن که برای PS3 است

CRIS Joon CR7
02-12-2011, 22:39
سلام
بچه ها یه کابل مخصوص 360 ازینا که فروشنده گفت توی ساختش طلا به کار رفته( آره تو ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )خریدم 34 تومن
تصویر ردیف شد
ولی ازون جا که مانیتوره خروجی صدا داره میخوام صدارو از مانیتور بگیرم ولی وقتی فیش اسپیکر رو وصل میکنم صدا نداره
چچچچچیییییییییککککککککککک اااااار کنم؟
راستی از همه ی بچه هایی که کمک کردن ممنون
بابا بگید دیگه
پیشاپیش ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin_mp3
03-12-2011, 00:40
سلام
بچه ها یه کابل مخصوص 360 ازینا که فروشنده گفت توی ساختش طلا به کار رفته( آره تو ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )خریدم 34 تومن
تصویر ردیف شد
ولی ازون جا که مانیتوره خروجی صدا داره میخوام صدارو از مانیتور بگیرم ولی وقتی فیش اسپیکر رو وصل میکنم صدا نداره
چچچچچیییییییییککککککککککک اااااار کنم؟
راستی از همه ی بچه هایی که کمک کردن ممنون
بابا بگید دیگه
پیشاپیش ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابلو که نمیدونم چیه :31:

فقط در صورتی می تونی صدا بگیری که HDMI باشه

ajsd
28-12-2011, 16:12
با سلام میخوام بدونم اگه xbox رو با hdmi به مانیتور وصل کنم وصدا رو به طور جدا یعنی با کابل اصلی خودش به اسپیکر وصل کنم برای دستگاه مشکلی پیش میاد؟ (یعنی همزمان کابل hdmi برای تصویر و avi برای صدا به دستگاه وصل باشن مدل دستگاه من slim 4G هست)
راستی چرا اصلا ماکروسافت ته این کابل سه فیش رو(زرد و قرمز و سفید) یه تیکه اضافه براش گذاشته که نمیشه کابل hdmi رو همزمان با اون وصل کرد؟ توی slim رو میگم
حتما جواب بدین

cgm57
29-12-2011, 15:08
برای اتصال xbox به لپ تاب چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟

shahin_mp3
05-01-2012, 18:09
با سلام میخوام بدونم اگه xbox رو با hdmi به مانیتور وصل کنم وصدا رو به طور جدا یعنی با کابل اصلی خودش به اسپیکر وصل کنم برای دستگاه مشکلی پیش میاد؟ (یعنی همزمان کابل hdmi برای تصویر و avi برای صدا به دستگاه وصل باشن مدل دستگاه من slim 4G هست)
راستی چرا اصلا ماکروسافت ته این کابل سه فیش رو(زرد و قرمز و سفید) یه تیکه اضافه براش گذاشته که نمیشه کابل hdmi رو همزمان با اون وصل کرد؟ توی slim رو میگم
حتما جواب بدین

شما اگه با HDMI وصل کنی صدا هم بهت میده دیگه احتیاج به کابلو این چیزا نیست

سوال بعدیتم تو صفحه ی اول است که باید کابلو 2تیکه کنی تا با هم جا بره که اگه احتیاج به این کار نیست چون HDMI هم تصویر میده هم صدا

برای اتصال xbox به لپ تاب چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟

نمی تونی چون ورودی نداره خروجی داره مگر اینکه برای شما ورودی داشته باشه که فکر نکنم

ajsd
09-01-2012, 08:57
سلام کسی میدونه از کجا میتونم بازی rumble roses xx رو برای xbox بگیرم؟ (چه سایت چه مغازه)

CRIS Joon CR7
09-01-2012, 20:02
سلام کسی میدونه از کجا میتونم بازی rumble roses xx رو برای xbox بگیرم؟ (چه سایت چه مغازه)
واقعا جاش این جائه؟
مدیران لطفا رسیدگی کنند:13:

shayan2626
14-01-2012, 18:40
سلام :19:
توروخدا اگه کسی شیرازیه به من بگه که از کجا کابل hdmi to vga پیدا کنم . هیجا نیست:41:
مرسی:11::7::42::42::42::42::42::42::42::42::42 ::42::42::42::42::42:

hosein_mic
07-02-2012, 14:10
من یه مانیتور ips 226v به تازگی تهیه کردم که پشتش پرت HDMI /VGA/DVI و یه پرت خروجی صدا (هدفن) هم داره

مادربردم Z68AP-D3 گیگابایت هست که گرافیک انبرد به صورت اتصال Hdmi داره

فعلا سیستمم با کابل HDMI به مانیتورم وصله اما من میخوام اگه بشه XBOX رو هم باکم ترین هزینه ممکن به مانیتورم وصل کنم/

دو راه حل داره یا با استفاده از سوییچ چند پرت به یک پرت HDMI که شیراز از هر کی پرسیدم یا نداشت یا تموم کرده بود یا نمیدونست اصلا چیه و یا از این طریق که سیستم رو با تبدیل hdmi به dvi به مانیتور وصل کنم که نمیدونم کیفیتش خوب میشه یا نه و xbox رو با Hdmi که در این صورت یه مشکل دیگه دارم و اون صدا هست یعنی صدا ی xbox رو باید از خروجی پشت مانیتور بگیرم وصدای سیستم رو از کارت صدای مادربرد که در این صورت هی باید سیم اسپیکر رو عوض کنم که ستمه و نمیدونم تبدیلی برای این کار باشه یا نه

ازتون میخوام بهترین راه کار رو پیشنهاد بدید به نظر خوردم اگه گیر بیاد سوییچ Hdmi بهتره در مقایسه با dvi/اگه این سوییچ گیر میاد که هیچ ولی اگر نیست لطف کنید در مورد اتصال به شکلی که تا جای ممکن کیفیت افت نکنه و من رو جهت استفاده از این روش یا روشهای دیگر راهنمایی کنید.

delta21
09-02-2012, 22:27
سلام دوستان.
من یه مانیتور 20 اینچ lg دارم که رزولوشن 900*1600 داره.ولی تو xbox همچین گزینه ای برا تنظیمات خروجی نیست.(کمترش و بیشترش هست)
رو کدوم بذارم تا بهترین تصویرو بگیرم؟

shayan2626
15-02-2012, 18:47
اقا سلام من کابل hdmi به هزار زور پیدا کردم اخرشم نشد که نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:41:
اصلا تصویر نداد که بخواد صدا بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
مانی تورمم flatron wide LG LCD هست>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
چه کنممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممم؟>؟>؟>>>>>؟

hosein0070
14-05-2012, 15:47
سلام
من یه مانیتور flatron e20 50s دارم که hdmi هم نمیخوره باید vga بگیرم
میخوام xbox بخرم میخوستم ببینم مانیتوره خوبه برای بازی کیفت بالا هست یا اگه نیست عوضش کنم
ممنون

ufo_khashaiar
06-06-2012, 22:05
سلام من یه مانیتور سامسونگ LED S22A360H خریدم و کابل HDMI و DVI میخوره اما خروجی صدا یا بلندگو نداره و وقتی xbox 360 رو با کابل HDMI بهش وصل میکنم صدا ندارم.مشکل من الان داشتن صداس.آیا کابل HDMI داریم که دو سرش HDMI باشه و خروجی صدا به صورت AV داشته باشه؟ (همون کابل قرمز و سفید) یا کابلی که با HDMI به XBOX 360 وصل بشه و با DVI که صداش جدا شده باشه به مانیتور وصل بشه؟ من همون کابل AVG xbox 360 رو باز کردم تا کنار کابل hdmi جا بشه و بتونم هر دورو وصل کنم.کابل HDMI رو به xbox 360 و سر دیگرش رو که بازم HDMI هست رو به ورودی HDMI مانیتور وصل کردم و کابل AVG xbox 360 رو کنار کابل hdmi به دستگاه وصل کردم اما تصویر نمیاد و سیاهه و وقتی کابل زرد و قرمز صدای کابل hdmi رو به بلندگو وصل کردم هیچ صدایی نمیاد.کابل AVG خود ایکس باکس من از این 3 رشته ای قرمز و زرد و سفیداس.راهنمایی کنید لطفا که چجوری میتونم صوت داشته باشم با کابل hdmi

SamGun
06-06-2012, 22:22
سلام من یه مانیتور سامسونگ LED S22A360H خریدم و کابل HDMI و DVI میخوره اما خروجی صدا یا بلندگو نداره و وقتی xbox 360 رو با کابل HDMI بهش وصل میکنم صدا ندارم.مشکل من الان داشتن صداس.آیا کابل HDMI داریم که دو سرش HDMI باشه و خروجی صدا به صورت AV داشته باشه؟ (همون کابل قرمز و سفید) یا کابلی که با HDMI به XBOX 360 وصل بشه و با DVI که صداش جدا شده باشه به مانیتور وصل بشه؟ من همون کابل AVG xbox 360 رو باز کردم تا کنار کابل hdmi جا بشه و بتونم هر دورو وصل کنم.کابل HDMI رو به xbox 360 و سر دیگرش رو که بازم HDMI هست رو به ورودی HDMI مانیتور وصل کردم و کابل AVG xbox 360 رو کنار کابل hdmi به دستگاه وصل کردم اما تصویر نمیاد و سیاهه و وقتی کابل زرد و قرمز صدای کابل hdmi رو به بلندگو وصل کردم هیچ صدایی نمیاد.کابل AVG خود ایکس باکس من از این 3 رشته ای قرمز و زرد و سفیداس.راهنمایی کنید لطفا که چجوری میتونم صوت داشته باشم با کابل hdmi
سلام
شما از پشت اسپیکرت یه عکس بزار

ufo_khashaiar
07-06-2012, 10:57
سلام
شما از پشت اسپیکرت یه عکس بزار

اسپیکر من جدیده و دو فیش قرمز و سفید میخوره ومشکلی بابتش ندارم که بخوام تبدیل وصل کنم

SamGun
08-06-2012, 17:14
اسپیکر من جدیده و دو فیش قرمز و سفید میخوره ومشکلی بابتش ندارم که بخوام تبدیل وصل کنم

من به شما میگم عکس بزارید از پشت اسپیکر چون میخوام بهترین اتصال رو براتون ببندم

طبق گفته خودتون شما الان به اینا احتیاج دارید :

1-کابل 3 رنگ-2سر
2-آداپتور صدای Xbox360

ufo_khashaiar
09-06-2012, 10:20
اونوقت کابل HDMI وصله واسه تصویر؟

SamGun
09-06-2012, 21:54
اونوقت کابل HDMI وصله واسه تصویر؟

اون سرجای خودش باقیه

ufo_khashaiar
10-06-2012, 23:09
قیمتش چنده؟

persian gheysar
12-06-2012, 12:09
سلام دوستان.مانیتور من samsung s20h310b هست.اسپیکرم مال 6 سال پیشه.کابل hdmi to dvi گرفتم واسه تصویر.واسه صدا به مشکل برخوردم.عکس کابل اسپیکر و پشت اسپیکر میذارم.لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم از اسپیکر هم برای pc صدا دشته باشم هم کنسول؟خودم یه فکرایی دارم ولی اول اگه کسی پیشنهادی تست شده داره بگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SamGun
12-06-2012, 13:48
قیمتش چنده؟
ندارم , باید حضوری سوال کنید.

سلام دوستان.مانیتور من samsung s20h310b هست.اسپیکرم مال 6 سال پیشه.کابل hdmi to dvi گرفتم واسه تصویر.واسه صدا به مشکل برخوردم.عکس کابل اسپیکر و پشت اسپیکر میذارم.لطفا راهنمایی کنید چجوری میتونم از اسپیکر هم برای pc صدا دشته باشم هم کنسول؟خودم یه فکرایی دارم ولی اول اگه کسی پیشنهادی تست شده داره بگه

شما اول به من بگو فیش سبز رنگ ( Aux ) با فیش 2 رنگ مدل سونی برای کدوم دستگاه داره استفاده میشه

persian gheysar
12-06-2012, 13:57
ندارم , باید حضوری سوال کنید.

شما اول به من بگو فیش سبز رنگ ( Aux ) با فیش 2 رنگ مدل سونی برای کدوم دستگاه داره استفاده میشه
.یک سیم بیشتر نیست.اون دو فیش قرمز و سفید یه طرف سیمه که به اسپیکر وصل میشه,سبزه اونطرف سیمه که به کیس وصل میشه

persian gheysar
14-06-2012, 22:21
خواهشا یکی راهنمایی کنه.کچل شدم از بس دنبال کابل و تبدیل گشتم!:24:
مانیتورم led 20 اینچه و حداکثر رزولوشن 1600*900 رو ساپورت میکنه و پورت dvi و vga داره.میگن کنسول رو به پورت vga وصل کنم زیاد کیفیت تصویر جالب نیست اما برای داشتن صدا لازم نیست زیاد هزینه کنم.اگه هم بخوام با پورت dvi وصل کنم کابل hdmi to dvi 10000 تومنه که برای داشتن تصویره. برای گرفتن صدا از اسپیکر هم مجبورم کابل optical audio که تو اولین پست معرفی شده بگیرم که میگن فقط اورجینالش موجوده اونم 45000 تومنه!!:19:
کسی راه حلی نداره برای اتصال کنسول به مانیتور که ارزونتر و مطمئنتر باشه؟زورم میاد 45000 پول بدم واسه یه کابل صدا!
یه سوال مهم دیگم اینه که اگه با این تبدیل هایی که عکسشو این پایین میزارم بخوام از اسپیکرم هم برای کنسول استفاده کنم هم کامپیوتر کیفیت صدا خیلی پایین میاد؟اسپیکرم قدیمیه و اون فیش دو به یک که یه سرش سبزه و یه سرش قرمز و سفید میخوره به پشت اسپیکرم.
خلاصه راهنمایی کنید اگه همه این تبدیلا رو برای داشتن صدا بگیرم آخر نتیجه میگیرم؟:20:
توضیح در مورد اون رابط فیش که جای سه تا فیش سه سر داره بگم که فیش اسپیکر میخوره به یه ردیفش..فیش دوسری که به کابل آپتیکال وصله میخوره به یه ردیف دیگش..فیش کیس هم میخوره به اون ردیفش!اینجوری هرسه بهم وصل میشن!البته فکر کنم اینطور بشه!!

Mossi Box
14-06-2012, 23:14
سلامی گرم و صمیمی بر همه ایکس باکس بازها...
مخلص همه هم هستیم

بنده کوچیک همه شما بعد از سالها تجربه بازی با PC یه چند روزی به جمع ایکس باکس باز ها پیوستم .
دو روز پیش یه دستگاه XBOX 360 slim 4G به همراه کینکت خریدم و کلی بازی .
بسیار راضی هستم و هر بازی که خریدم رو اجرا کرده .

اما تجربه سالها بازی با گیم های PC با کارت گرافیک های مختلف و بهترین آنها G-force GT سری 8000 و 9000 و خروجی تصویر آنها من رو کمی نگران کرده ...
از این بابت که خروجی تصویر XBOX slim باید 1080p باشه ولی الان که من دارم بازیهایی چون NFS run و HAWX 2 احساس میکنم نه تنها گرافیک عالی به من نمیده بلکه گرافیک آن کمتر و بسیار کمتر از کارت گرافیک جی فورس من هست .
مثلا ساده ترین افکتی مثل رفلکس و بازتاب در بدنه خودرو در بازی ران وجود نداره .

LCD من مدلی از سامسونگ هست که نه قدیمی و نه زیاد جدیده . و کابل های اتصال گرافیک همان کابل های موجود در خود جعبه ایکس باکس هستند .
انتظار کیفیت 1080 رو ندارم ، ولی با یه lcd با کابل خود ایکس باکس باید گرافیک نسبتا خوبی رو دریافت کنم ...

دوستان خواهشا راهنماییم کنید که چه کنم بهترین کیفیت تصویر رو از XBOX بگیرم ...

persian gheysar
16-06-2012, 00:32
چرا هیشکی جواب نمیده؟!:19:
اصلا تبدیل های صدا واسه همزمان استفاده کردن اسپیکر و xbox و کامپیوتر بیخیالش!
اینو جواب بدین حتما باید کابل optical بگیرم؟
میتونم کابل vga مخصوص کنسول بگیرم که خروجی صدا داشته باشه..بعد یه تبدیل بگیرم که vga رو به dvi تبدیل کنه؟اصلا همچین تبدیلی هست؟اگه هست کیفیت dvi رو بهم میده؟
خواهشا راهنمایی کنید.کلافم کرده این قضیه.دارم رو تلویزیون لامپی ایکس باکس میزنم:13:

SamGun
16-06-2012, 00:33
خواهشا یکی راهنمایی کنه.کچل شدم از بس دنبال کابل و تبدیل گشتم!:24:
مانیتورم led 20 اینچه و حداکثر رزولوشن 1600*900 رو ساپورت میکنه و پورت dvi و vga داره.میگن کنسول رو به پورت vga وصل کنم زیاد کیفیت تصویر جالب نیست اما برای داشتن صدا لازم نیست زیاد هزینه کنم.اگه هم بخوام با پورت dvi وصل کنم کابل hdmi to dvi 10000 تومنه که برای داشتن تصویره. برای گرفتن صدا از اسپیکر هم مجبورم کابل optical audio که تو اولین پست معرفی شده بگیرم که میگن فقط اورجینالش موجوده اونم 45000 تومنه!!:19:
کسی راه حلی نداره برای اتصال کنسول به مانیتور که ارزونتر و مطمئنتر باشه؟زورم میاد 45000 پول بدم واسه یه کابل صدا!
یه سوال مهم دیگم اینه که اگه با این تبدیل هایی که عکسشو این پایین میزارم بخوام از اسپیکرم هم برای کنسول استفاده کنم هم کامپیوتر کیفیت صدا خیلی پایین میاد؟اسپیکرم قدیمیه و اون فیش دو به یک که یه سرش سبزه و یه سرش قرمز و سفید میخوره به پشت اسپیکرم.
خلاصه راهنمایی کنید اگه همه این تبدیلا رو برای داشتن صدا بگیرم آخر نتیجه میگیرم؟:20:
توضیح در مورد اون رابط فیش که جای سه تا فیش سه سر داره بگم که فیش اسپیکر میخوره به یه ردیفش..فیش دوسری که به کابل آپتیکال وصله میخوره به یه ردیف دیگش..فیش کیس هم میخوره به اون ردیفش!اینجوری هرسه بهم وصل میشن!البته فکر کنم اینطور بشه!!

عکس سوم و پنج برای کارتون استفاده میشه. البته عکس پنج یک مدل دیگه داره که باید اون سر نرینگی 3.5 mm هم فیش سونی باشه و باید ازش 2 تا تهیه کنید که هم PC و هم 360 رو با استفاده از تبدیل بهش وصل کنید

Optical Cable برای چی ؟!؟! اسپیکر شما اصلا پورت این کابل رو نداره دوست عزیز !

از اونور هم ما Optical از 10 تومن داریم تا الی ماشالا , بسته به جنس و طول کابل .

در مورد تبدیل 3 به 1 هم اینها فقط به صورت جداگانه کاربرد دارن شما نمیتونی همزمان 2 تا دستگاه با خروجی صدای متصل به یک اسپیکر واحد رو روشن کنی امکان آسیب بالاست.

سلامی گرم و صمیمی بر همه ایکس باکس بازها...
مخلص همه هم هستیم

بنده کوچیک همه شما بعد از سالها تجربه بازی با PC یه چند روزی به جمع ایکس باکس باز ها پیوستم .
دو روز پیش یه دستگاه XBOX 360 slim 4G به همراه کینکت خریدم و کلی بازی .
بسیار راضی هستم و هر بازی که خریدم رو اجرا کرده .

اما تجربه سالها بازی با گیم های PC با کارت گرافیک های مختلف و بهترین آنها G-force GT سری 8000 و 9000 و خروجی تصویر آنها من رو کمی نگران کرده ...
از این بابت که خروجی تصویر XBOX slim باید 1080p باشه ولی الان که من دارم بازیهایی چون NFS run و HAWX 2 احساس میکنم نه تنها گرافیک عالی به من نمیده بلکه گرافیک آن کمتر و بسیار کمتر از کارت گرافیک جی فورس من هست .
مثلا ساده ترین افکتی مثل رفلکس و بازتاب در بدنه خودرو در بازی ران وجود نداره .

LCD من مدلی از سامسونگ هست که نه قدیمی و نه زیاد جدیده . و کابل های اتصال گرافیک همان کابل های موجود در خود جعبه ایکس باکس هستند .
انتظار کیفیت 1080 رو ندارم ، ولی با یه lcd با کابل خود ایکس باکس باید گرافیک نسبتا خوبی رو دریافت کنم ...

دوستان خواهشا راهنماییم کنید که چه کنم بهترین کیفیت تصویر رو از XBOX بگیرم ...

سلام عزیزم

شما تنظیمات تصویر کنسول رو از منوی setting چک کن.

persian gheysar
16-06-2012, 00:49
[QUOTE=samgun;7054618]عکس سوم و پنج برای کارتون استفاده میشه.

Optical Cable برای چی ؟!؟! اسپیکر شما اصلا پورت این کابل رو نداره دوست عزیز !

حالا اپتیکال نیاز دارم یا نه؟!عکس سوم که همون اپتیکاله!من فکرم این بود که اون رابط دوبه دو (اخرین عکس)یه طرفش بخوره به اسپیکر و اونطرفش بخوره به کابل اپتیکال یا بخوره به اون رابط سه به یک.

از اونور هم ما Optical از 10 تومن داریم تا الی ماشالا , بسته به جنس و طول کابل .
همه مغازه های الکتریکی یزد رو گشتم ولی هیچکدوم ندارن و میگن باید تهرون پیدا کنی! مغازه ای که ازش کنسول گرفتم کابل رو داره و میگه چون اورجیناله 45 تومن!
در مورد تبدیل 3 به 1 هم اینها فقط به صورت جداگانه کاربرد دارن شما نمیتونی همزمان 2 تا دستگاه با خروجی صدای متصل به یک اسپیکر واحد رو روشن کنی امکان آسیب بالاست.
همزمان نمیخوام کنسول و کامپیوتر روشن کنم.منظورم اینه وقتی کامپیوتر خاموشه بتونم از اسپیکر برای کنسول استفاده کنم و برعکس.این حالت که مشکلی نداره؟
یه راه حل جدید به ذهنم اومده که تو پست قبلی گذاشتم.نظرت راجع به اون چیه دوست عزیز؟:20:

SamGun
18-06-2012, 14:07
یه راه حل جدید به ذهنم اومده که تو پست قبلی گذاشتم.نظرت راجع به اون چیه دوست عزیز؟:20:

اونم میشه ولی منم جواب رو دادم عزیزم , شما باید به صورت جدا جدا کار کنی یعنی وقتی هر 3 رو وصل میکنی فقط یکی روشن باشه.

البته من اینارو از نزدیک ندیدم اگه Switch داشته باشن دیگه مشکلی نیست شما هر کدوم از دستگاهها رو که خواستی ازش صدا بگیری Switch میکنی روش اینطوری مشکلی نداره.

ariaei_tabar
20-07-2012, 19:35
مانیتور من پورت دی وی آی داره و اسپیکرم هم یه سرش که به کیس می خوره از نوع سبز رنگه و تبدیل میشه به سفید و قرمز که به اسپیکر میخوره
حالا با این همه توضیحات تبدیل های لازم رو بگیرم حله؟؟؟

arssam578
22-07-2012, 18:24
salam va khaste nabashid man 1 moshkeli dashtam khastam bedonam in modele lcd behesh xbox vasl mishe model:ps-42v6s man alman zendegi mikonam va inja natonestan mano rahnamai konan mam non misham azatoon

nimmaa
24-07-2012, 13:43
سلام دوستان مانیتور من ال سی دی سامسونگه و فقط ورودی vga داره چطوره کابل dvi رو بهش وصل کنم؟؟؟
ممنون میشم از راهنماییتون
فقط فوریه مرسی عزیزان

porchoone26
04-09-2012, 14:19
من ایکس باکس 4گیگ خریدم بعد میخوام وصلش کنم به مونیتورم . این تیکه اضافی ای که داره دقیقا جلوی hdmi رو گرفته . موضوع اینه که بریدنش کاری نداره ، ولی خب حتما یه دلیلی داره که مایکروسافت اینو گذاشته که همزمان از جفتش نشه استفاده کرد دیگه !! کسی میدونه راه چارش چیه ؟ یعنی اگه ببرم و همزمان هم این کابل رو واسه صدا و کابل hdmi رو واسه تصویر بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ نسوزه یوخخخخخخ :41:

.

CRIS Joon CR7
04-09-2012, 15:27
من ایکس باکس 4گیگ خریدم بعد میخوام وصلش کنم به مونیتورم . این تیکه اضافی ای که داره دقیقا جلوی hdmi رو گرفته . موضوع اینه که بریدنش کاری نداره ، ولی خب حتما یه دلیلی داره که مایکروسافت اینو گذاشته که همزمان از جفتش نشه استفاده کرد دیگه !! کسی میدونه راه چارش چیه ؟ یعنی اگه ببرم و همزمان هم این کابل رو واسه صدا و کابل hdmi رو واسه تصویر بزنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟ نسوزه یوخخخخخخ :41:

.

مانیتور یا TV ای که داری مگه HDMI نمیخوره؟
پس دلیلت واسه استفاده از فیش سه تایی چیه؟
کابل HDMI صدا رو هم منتقل میکنه...

porchoone26
04-09-2012, 15:38
مانیتور یا TV ای که داری مگه HDMI نمیخوره؟
پس دلیلت واسه استفاده از فیش سه تایی چیه؟
کابل HDMI صدا رو هم منتقل میکنه...

نه عزیزم مانیتورم پورت hdmi نداره . با تبدیل میزنم به dvi که تصویر بگیرم ازش . فیش 3 تایی رو میخوام واسه صدا که بزنم به اسپیکر .

CRIS Joon CR7
04-09-2012, 15:50
نه عزیزم مانیتورم پورت hdmi نداره . با تبدیل میزنم به dvi که تصویر بگیرم ازش . فیش 3 تایی رو میخوام واسه صدا که بزنم به اسپیکر .

خب با یه چیزی ببرش...
ولی این یه عیبی داره اینه که مثلا وقتی تو با مانیتورت تصویر PC رو به کنسول سویچ میکنی یا بالعکس ، Xbox ریست میشه...
دلیلش رو هم نمیدونم...
...
واسه صدا هم اگه اسپیکر هات فیش سه تایی میخوره که هیچی ولی اگه نمیخوره باید یکی ازینا بخری:

porchoone26
04-09-2012, 16:34
خب با یه چیزی ببرش... :18:

ولی این یه عیبی داره اینه که مثلا وقتی تو با مانیتورت تصویر PC رو به کنسول سویچ میکنی یا بالعکس ، Xbox ریست میشه...
دلیلش رو هم نمیدونم...
...

خب عزیزم منم میدونم با یه چیزی میتونم ببرمش !
مشکله من اینه که میگم خود مایکروسافت مخش تاب نداشته اینو همینجوری بزاره جلوی پورت Hdmi که حالا ما بخوایم ببریمش !
من سوال کردم ببینم کسی تا حالا این کارو کرده یا نه ؟ اتفاقی نیوفتاده واسه دستگاش ؟ اصن کسی جایی نخونده ببینه این تیکه اضافه رو مایکروسافت واسه چی گذاشته ؟

در مورد pc هم کلا وقتی با ایکس باکس بازی میکنم کامپیوتر خاموشه . مونیتور مستقیم وصل میشه به ایکس باکس و مشکل قفل کردن ندارم .

مرسی از راهنماییت :11:

CRIS Joon CR7
04-09-2012, 16:41
خب عزیزم منم میدونم با یه چیزی میتونم ببرمش !
مشکله من اینه که میگم خود مایکروسافت مخش تاب نداشته اینو همینجوری بزاره جلوی پورت Hdmi که حالا ما بخوایم ببریمش !
من سوال کردم ببینم کسی تا حالا این کارو کرده یا نه ؟ اتفاقی نیوفتاده واسه دستگاش ؟ اصن کسی جایی نخونده ببینه این تیکه اضافه رو مایکروسافت واسه چی گذاشته ؟

در مورد pc هم کلا وقتی با ایکس باکس بازی میکنم کامپیوتر خاموشه . مونیتور مستقیم وصل میشه به ایکس باکس و مشکل قفل کردن ندارم .

مرسی از راهنماییت :11:

من سه روز با این روش وصل کرده بودم به مانیتورم چون HDMI ش مشکل داشت...
نه مشکل خاصی ندیدم
ولی مطمئنا در درازمدت صدمه میزنه به کنسول چون اون تیکه ی اضافه بیخوده به فیش چسبیده نشده...
اینم عکس فیش خودم: میبینی که از همونجا بریدمش :31:

porchoone26
04-09-2012, 18:53
من سه روز با این روش وصل کرده بودم به مانیتورم چون HDMI ش مشکل داشت...
نه مشکل خاصی ندیدم
ولی مطمئنا در درازمدت صدمه میزنه به کنسول چون اون تیکه ی اضافه بیخوده به فیش چسبیده نشده...
اینم عکس فیش خودم: میبینی که از همونجا بریدمش :31:

هممممممممم آره ولی اگه احتمال خراب شدنش در دراز مدت باشه اینجوری من بدبخت میشم که :31:
چون بیشتر وقتا میخوام رو مونیتور ازش استفاده کنم .
اگه اینطوری باشه پس مجبورم برم یه دونه از اینا بخرم واسه صداش

ehsan_
13-09-2012, 22:01
سلام
دوستان چه طور میشه یک xbox رو به لپتاپ وصل کرد و از مانیتور لپتاپ به عنوان نمایشگر استفاده کرد؟
اصلا چنین کاری ممکنه؟

amin200200
13-10-2012, 17:00
سلام
دوست عزیز فکر نمی کنم همچین کاری عملی باشه آخه من لپ تاپی ندیدم که ورودی واسه تصویر داشته باشه حالا چه HDMI یا هر چیزه دیگه . فقط خروجی تصویر دارن ( HDMI و VGA ) .

aidin_alexis
16-01-2013, 04:13
با سلام خدمت شما دوستان عزیز چند سوال داشتم اگه زحمتی نیست جوابمو بدید.

بنده می خوام ایکس باکسمو به مانیتورم وصل کنم(قبلا در تلویزون ال سی دی فول اچ دی بازی می کردم)..... مانیتورم سامسونگ LCD 21 اینج(مدل P2050) است , و تنها یک خروجی VGA دارد می خوام بدونم با خرید کابل مخصوص VGA ایکس باکس و نصب آن و گرفتن تصویر چقدر از کیفیت تصویر کاهش پیدا می کنه؟آیا قابل تحمل است؟اصلا می ارزه نسبت به کیفیتی که در تلویزون فول اچ دی بازی می کردم؟اخه تو یکی از فیلم های یوتوب دیدم با این کار خیلی کیفیت افت کرده بود!!!

سوال دوم:اگه به جای استفاده از کابل مخصوص VGA ایکس باکس از تبدیل اچ دی به VGA(کابل ها یا دستگاه های موجود در بازار) استفاده کنم تقاوت در کیفیت نسبت به کابل مخصوص وجود دارد؟

سوال سوم:بنده اسپیکر دالبی 5 تیکه دارم و فقط برای کامپیوتر و کارت صدا طراحی شده ایا روشی هست که بتونم با کابل مخصوص و فیش دو رنگش صدا بگیرم ازش؟؟

سوال چهارم: ایا با فیش دو رنگ کابل مخصوص VGA و استفاده از تبدیل های دو سر ماده RCM به استریو و دو سرمادگی استریو می تونم به جای اسپیکر از هدفون استفده کنم؟؟

سوال آخر: در بعضی جاها خوندم که با کابل مخصوص VGA نمیشه صدا گرفت در صورتی که این سایت و برخی جاها تایید می کند که میشه گرفت کدام صحت دارد؟؟

ممنون و با تشکر از زحمات شما.

aidin_alexis
16-01-2013, 19:39
کسی جوابمو نمیده؟؟:n03:

Alex Fera
17-01-2013, 16:44
کسی جوابمو نمیده؟؟:n03:

دوست عزیز ورودتون رو به انجمن های P30World تبریک میگم.............
برای سوالتون هم یه نگاهی به صفحه اول همین تاپیک و مخصوصا پست اول بندازید،احتمالا بیشنر مشکلاتتون رفع بشه...................
اگه سوالی موند باز بپرسید.........

در مورد کیفیت،خیلی به سلیقه بستگی داره،خوده من نمیتونم اون کیفیت رو تحمل کنم،چون روی TVهای HD بازی میکنم،اصلا نمیتونم روی مانیتور بازی کنم،مگه اینکه برای تست دستگاه................
شما هم یه امتحانی بکن،شاید کیفیت مانیتورت خوب بود،مخصوصا اینکه حداقل صفحه Wide داره..................

Pooyan mm
10-02-2013, 22:57
ميشه بجاى استفاده از كابل hdmi to dvi از تبديل dvi-d male to hdmi female استفاده كرد؟

omidxd2
15-02-2013, 16:35
سلام به نظرت روی مانیتور بهتره بازی کنم ؟
من خودم روی این تلویزیون ال ای دی 42 اینچ بازی میکنم با کابل اچ دی
کدوم از گرافیکو کیفیت بهتره؟

smallfrank
07-03-2013, 22:04
سلام دوستان

یه سوال داشتم

این یه یسنمای خانگی الجیه
چجوری میتونم صدای X360 رو به این منتقل کنم ؟

amir-h-h
19-03-2013, 13:54
سلام
من می خوام xbox رو به ویدئو پروژکتور مدل epson EB-X7 وصل کنم :n19:
کسی هست من رو یاری کنه با جزئیات بفرمایید
ممنون

Pooyan mm
28-03-2013, 18:20
سلام من كابل hdmi to dvi رو خريدم.مانيتورم هم وايد نيست.وقتى وصل ميكنم تصويرى دريافت نمى كنم.بايد چيكار كنم حالا؟

Pooyan mm
28-03-2013, 18:23
خواهش ميكنم سريع جواب بدين چون اگه نگيره كابلو بايد پس فردا پس بدم

سخذسهد
26-04-2013, 23:36
salam dadash age fahmidi bego chon manam hamin moshkelo daram

sonixax
05-06-2013, 19:56
دوستانی که چند تا کنسول دارند یا اصلا یه دونه دارند ولی میخوان از طریق HDMI به مانیتور وصلش کنند و در عین حال صدای HD و چند کاناله هم داشته باشند میتونند از این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استفاده کنند .چهار تا ورودی HDMI داره یه خروجی . صدا و تصویر رو از هم جدا میکنه و صدا رو از طریق Stereo یا SPDIF یا Coaxis (سه حالت مختلف) تحویلتون میده .
قیمتش هم خیلی مناسبه میشه با 40 دلار خریدش .

King Of North
15-06-2013, 02:59
روش پست اول کیفیتش خوبه ؟
آخه شنیدم روی مانیتور خروجی خوبی نمیده

pcgamer
15-06-2013, 04:29
برای اتصال مانیتور من اون اوایل ک ایکس باکس اومده بود ی کابلی خریدم مثل کابل اورجینال خودش که تو جعبش هست منتهی اخرش سوکت مخصوص مانیتور رو داره که تولید خود ماکروسافت هم هست کیفیتشم خیلی خوب بود ...البته الان چندین ساله ک دیگه به تی وی با کابل hdmi وصل می کنم

amir.m.s
25-09-2013, 16:55
سلام بچه ها!این اولین پست منه اینجا چون دیدم انجمنتون معتبره اومدم ازتون یه سوالی کنم!
ما یه تلویزیون سونی داریم با پورت HDMI مامانم چند وقت پیش این کابل رو یه بار کند و دوباره که خواستیم وصل کنیم هیچ تصویری نیومد.اولش فکر کردم خراب شده.ولی همه چی سالم بود و کار میکرد!
البته روی تلویزیون های دیگه روی تلویزیون خودمون هیچی نمیاد!
تو رو خدا کمک کنید!
چجوری باید سینکشون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n30::n30:
واقعا نیازمندم تو رو خدا کمک کنید!

Alex Fera
26-09-2013, 14:34
سلام بچه ها!این اولین پست منه اینجا چون دیدم انجمنتون معتبره اومدم ازتون یه سوالی کنم!
ما یه تلویزیون سونی داریم با پورت HDMI مامانم چند وقت پیش این کابل رو یه بار کند و دوباره که خواستیم وصل کنیم هیچ تصویری نیومد.اولش فکر کردم خراب شده.ولی همه چی سالم بود و کار میکرد!
البته روی تلویزیون های دیگه روی تلویزیون خودمون هیچی نمیاد!
تو رو خدا کمک کنید!
چجوری باید سینکشون کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n30::n30:
واقعا نیازمندم تو رو خدا کمک کنید!

یه پورت دیگه از TV رو امتحان کنید./
کابل رو عوض کنید./
360 رو به یه TV دیگه وصل کنید و تنظیمات رو بزارید روی HDMI و Display رو هم بکنید 1080p./

Mool Tee
27-09-2013, 08:54
سلام دوستان کسی هست اینجا xbox رو به مانتور 1080p با HDMI وصل کرده باشه ؟ کیفیتش چطوره ؟ چون من از یکی پرسیدم گفتش که اگه با HDMI و dvi (مبدل ) بزنی بهش کیفیتش بهتره ! من شک کردم اخه مگه میشه ! راستی میگن X1 از نسخه 1.4 hdmi استفاده میکنه و همچنین HDMI -in هم داره ! اینا چه فرقی با 360 داره و چه کاربردی داره؟

amir.m.s
07-10-2013, 20:59
نمیشه هر کاری بگید کردم!

danial7557
29-10-2013, 23:23
من از کابل vga استفاده میکنم
بعد وقتی ایکس باکس و وصل میکنم به مانیتورم تصویر صورتیه کسی نمیدونه چرا؟؟؟؟؟

danial7557
29-10-2013, 23:28
چرا وقتی با vga ایکس باکس رو به مانیتور وصل میکنی تصویر صورتیه؟؟

SIMON137
18-11-2013, 15:16
وقتی xbox رو به مانیتور وصل می کنم تصویر نمیده ، چیکار باید کرد ؟ اتصال رو با hdmi انجام دادم از صحت کابل هم مطمئنم

NT7
21-11-2013, 12:35
عالی بود:n26

black.assassin
27-12-2013, 02:26
دوستان امکان اینکه بشه xbox رو به لپ تاپ وصل کرد و از مانیتورش استفاده کرد وجود داره ؟
بعضی فروم های خارجی با tv card توضیح دادند روش کار رو. فقط می خواستم مطمئن شم که میشه ؟ با گیرنده های دیجیتال usb امکان داره ؟
ممنون

smallfrank
27-12-2013, 20:21
دوستان امکان اینکه بشه xbox رو به لپ تاپ وصل کرد و از مانیتورش استفاده کرد وجود داره ؟
بعضی فروم های خارجی با tv card توضیح دادند روش کار رو. فقط می خواستم مطمئن شم که میشه ؟ با گیرنده های دیجیتال usb امکان داره ؟
ممنون

فک نکنم بشه
چون VGA لبتاب خروجیه
ورودی نیست

amir.m.s
01-01-2014, 10:26
یه پورت دیگه از TV رو امتحان کنید./
کابل رو عوض کنید./
360 رو به یه TV دیگه وصل کنید و تنظیمات رو بزارید روی HDMI و Display رو هم بکنید 1080p./

آقا تو رو خدا کمکم کنید!من نمیدونم این چیزی که میگید اصلا نیست!!

amir.m.s
01-01-2014, 10:28
درواقع این display رو نمیشه عوض کردش!!!!کمک!!!!!!!!!!!

Pooyan mm
29-01-2014, 17:13
من امتحان كردم تصوير نداشت

black.assassin
02-02-2014, 12:51
فک نکنم بشه
چون VGA لبتاب خروجیه
ورودی نیست

بله vga لپ تاپ خروجیه ولی اگه از capture استفاده کرده باشین می دونین روش کار به این صورته که هر چی از طریق فیش به کارت وصل میشه مثل ویدئو پخش میشه. کاری به گرافیک لپ تاپ نداره از خود xbox استفاده می کنه و نتیجه رو مثل یه ویدئو داخل مانیتور می بینی

ehsan_
07-04-2014, 02:10
واسه اتصال کنسول به لپتاپ می تونید از کارت کپچر مثل easycap استفاده کنید که بدون صدا خروجی 480p و 30 فریم میده قیمتش حدود 40 تومن هست و یک سری رابط هم می خواد..با صدا تصویر لگ می زنه
اگه تصویر hd می خواین که میشه 720p باید حدود 200 هزینه کنید

siafors
31-05-2014, 18:14
اساتید من یه مشکل خیلی عجیب با ایکس باکسم دارم! از وقتی خریدم دستگاه رو تا حدود یه سال پیش خیلی شیک با کابل hdmi به تی وی وصل میکردم هیچ مشکلی هم نداشتم ولی یه دفعه نمی دونم چی شد که دیگه با کابل hdmi کار نکرد! حالا نکته عجیبش اینجاس که نه کابل خرابه! نه پورت دستگاه خرابه! و نه تی وی خرابه!!!!!!! 3 تا کابل تو خونس که رو دستگاه های دیگه جواب میده... 2 تا دستگاه اچ دی دیگه تو خونس که فول اچ دی نشون میده با کابل! ایکس باکس هم با همین 3 تا کابل تو خونه به یه تی وی اچ دی دیگه وصل می شه و نشون هم می ده! تی وی رو ریست فکتوری هم کردم! اصن شده سه معادله سه مجهول! یه ساله دارم با کیفیت پایین بازی می کنم اصن فاجعس! کسی میدونه چیکار کنم!؟ ایکس باکس ریست فکتوری داره؟ اگه بکنم درست می شه؟ اگه بکنم نرم افزار هاش پاک می شن؟

ramin 20est
17-07-2014, 01:04
دوستان من ایکس باکس رو وصل کردم به یه مانیتور آی پی اس ال جی(22mp55) با اچ دی ام آی ولی کیفیت خیلی بدی میده رزولوشن کنسول هم رو 1080 هست ولی هر چی تغییر میدم تفاوتی ایجاد نمیشه مشکل اش هم اینه که لبه آبجکت ها بریده بریده هست ینی اگه یه خط باریک مورب وسط صفحه باشه کناره هاش اینجوری میشه و اینم باعت میشه تو بازی ها خیلی افتضاح بشه لطفا کمک کنید :n28:

ramin 20est
17-07-2014, 11:08
چرا وقتی با vga ایکس باکس رو به مانیتور وصل میکنی تصویر صورتیه؟؟
برو تو display settings کنسولت بعد قسمت color چن تا گزینه هست به نام RGB و اینا اون گزینه هارو تغییر بده به احتمال زیاد بخاطر اونه

ramin 20est
21-07-2014, 00:09
دوستان من ایکس باکس رو وصل کردم به یه مانیتور آی پی اس ال جی(22mp55) با اچ دی ام آی ولی کیفیت خیلی بدی میده رزولوشن کنسول هم رو 1080 هست ولی هر چی تغییر میدم تفاوتی ایجاد نمیشه مشکل اش هم اینه که لبه آبجکت ها بریده بریده هست ینی اگه یه خط باریک مورب وسط صفحه باشه کناره هاش اینجوری میشه و اینم باعت میشه تو بازی ها خیلی افتضاح بشه لطفا کمک کنید :n28:

هیشکی جواب منو نمیده؟ اگه با کابل vga وصل کنم بجای hdmi درست نمیشه؟ آخه یکی از دوستان میگفت hdmi کلا اینجوریه کیفیت درست رو پیدا نمیکنه ولی من هنوز میترسم کابل vga بخرم باز درست نشه خواهشا یکی جواب بده

pesky2011
02-08-2014, 21:39
آقا من با vga تصویرم نویز داره
میدونم از مانیتور نیست
کابلم عوض نشد
میگن جنس کابل خوب نیست
بقیمت 25تومن خریدمش

SamGun
02-08-2014, 22:12
هیشکی جواب منو نمیده؟ اگه با کابل vga وصل کنم بجای hdmi درست نمیشه؟ آخه یکی از دوستان میگفت hdmi کلا اینجوریه کیفیت درست رو پیدا نمیکنه ولی من هنوز میترسم کابل vga بخرم باز درست نشه خواهشا یکی جواب بده

کیفیت انتقال تصویر با کابل VGA به خاطر آلیاژ به کار رفته تو کابل نمیتونه به میزان کیفیت تصویر کابل HDMI باشه شما مشکل رو باید جوره دیگه ای پیگیری کنید

اول دستگاه رو به یک مانیتور یا TV دیگه که HD باشه متصل کنید و تست کنید .

در صورت از بین نرفتن مشکل , دستگاه رو به یک فروشگاه برده و کابل VGA رو تست کنید اگه جواب داد بخرید.

yoseffaraji
03-09-2014, 17:59
سلام.من مانیتورم Samsung T220Pهست با رزولوشن1920.1200و این رزولوشن 16:10هست ولی تو ایکس باکس نهایت رزولوشن 1920.1080 وجود داره و تو این رزولوشن تصویر کشیده میشه و حالت اصلیشو از دست میده.چطوری میتونم رزولوشن 1920.1200رو به ایکس باکس اضافه کنم؟مانیتور HDMIنداره و فقط DVI و D-Subداره که الان با D-Sub وصله.خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

A m o o
26-09-2014, 11:36
سلام به دوستان
من ایکس باکسمو با HDMI به تلوزیون وصل میکردم و هیچ مشکی از لحاظ صدا و تصویر نداشتم.تا اینکه ...
تا اینکه دیروز وقتی کنسول رو روشن کردم رزلوشن تصویر اومده بود رو 800*600 و صدا هم قطع بود.
برای رفع مشکل تصویر رفتم تو قسمت setting>system>console setting>display>screen reslution و اندازه تصویر رو به 1920*1080 تغییر دادم.درست شد:n01:
ولی برای صدا وقتی رفتم تو قسمت audio هرچی آپشناشو عوض کردم هیچ صدایی نیومد.کابلا رو در آوردم دوباره وصلیدم بازم فایده نداشت.:n03:
حالا میخواستم بدونم کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟

amiiir99
17-10-2014, 21:49
اقا میشه عکس دو سر مادگی استریو و عکس نتیجه وصل کردنش به کابل مادگی rca رو برام بفرستید این دو تا عکس باز نمیشن خیلی نیاز دارم

mtehra
09-02-2015, 21:08
سلام این کابل audio optical از کجا میشه تهیه کرد؟

mtehra
14-02-2015, 06:12
دوستان عزیز سلام من با یک تبدیل dviبهhdmi از پشت ایکس باکس تصویر را گرفتم و با کابل کامپنت که مال خود ایکس‌باکس هست از دو خروجی صدا که فقط باید لبه اضافه آن را ببرید. صدا را به اسپیکر وصل کردم. یعنی تصویر را ازخروجی hdmi به ورودی dvi مانیتور وصل کردم و صدا را هم از کابل خود دستگاه استفاده کردم. خیلی راحت جواب داد. اگر اطلاعات بیشتر خواستید برام ایمیل بزنید. mtehrani72@gmail.com. موفق باشید.

MOHAMMADHOSEIN_KRC
30-05-2015, 12:09
کابل من اون طرفش که به مانیتور وصل مشه برا انتقال تصویر یه سیم زرد داره باید چی کا کنم؟؟؟؟

StErBeN
17-06-2015, 22:37
سلام دوستان به کمکتون نیاز دارم یه مشکلی برام پیش امده هرکی میتونه کمک کمه!!!!

یه XBOB 360 دارم

یه یک هفته ای خاموش بود الان هرکاری میکنم تصویر نمیاد :n27:

نه با HDMI نه کابل VGA نه سه فیش خودش :n28:

دلیلش چیه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم

27000
10-07-2015, 14:43
سلام . من کابل vga ایکس باکس خریدم و به مانیتور (lg flatron E1941 ) وصل کردم ولی هر وقت ایکس باکس به مانیتور وصل میکنم اخطار Not Off Rang 60hz/60.8 khz میاد رو مانیتور و هیچ تصویری نمیاد . رزولوشن ایکس باکسم عوض کردم اوردم پایین از تنظیماتش ولی بازم همین اخطارو داد. لطفا راهنمایی کنید . ممنوون

NOR-1
24-01-2017, 14:03
سلام دوستان میخواستم بپرسم ایا امکانش هست xbox از طریق hdmi کارت گرافیک به مانیتور وصل کرد ؟ چون مانیتور hdmi نداره وبا dvi به کارت گرافیک وصله گفتم شاید بشه از این طریق تصویر گرفت

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk