PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

rz21
09-04-2011, 13:20
پس اون جاي dviكنار فيش مانيتور در كيس چيه؟
دوست من اگر ميتوني سه صفحه اخر تاپيك رو بخون،مشكل منو حل كن!
برعكس تلوزيون قديمي ها دارم كه نميتونم وصل كنم!

Alex Fera
09-04-2011, 19:51
ببین وصل کردن PS3 به مانیتور،بستگی به مانیتورت داره......
یا ورودی DVI داره یا نداره....
اگه داشت:
یه کابل HDMI to DVI میخری و HD رو میزنی به پشت کنسول و DVI رو میزنی پشت مانیتور و خیر و برکت......
اگه نداشت:
2 تا چیز لازم داری،یه دونه HDMI to DVI و یه دونه هم دو سر مادگی VGA که طریقه نصبش هم خیلی راحته،اول سر HD رو بزن به پشت کنسول و بعد مادگی رو بزار بین سیم VGA مانیتور و سیم VGA که از پشت کنسول اومده......

نکته:این کارا فقط برای تصویر هستش و صدا کلا فلسفه جدایی داره،البته الان که دارم نگاه میکنم میبینم سعید در مورد صدا عالی برات توضیح داده..........

یا حق

shab_2008
09-04-2011, 20:09
پس اون جاي dviكنار فيش مانيتور در كيس چيه؟
دوست من اگر ميتوني سه صفحه اخر تاپيك رو بخون،مشكل منو حل كن!
برعكس تلوزيون قديمي ها دارم كه نميتونم وصل كنم!

دوست عزیز من که قبلا شمارو یه بار راهنمایی کردم!

شما که مانیتور CRT دارین بهترین راه خرید VGA BOX هست!

راه دیگر هم خرید کابل Wii/PS3 VGA Cable هست که البته فکر نکنم تو ایران باشه ولی خوب یه جست و جویی کنید ضرر نداره!

این عکسش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ روش دیگری برای وصل کردن PS3 به مانیتور CRT به جز دو مورد بالا تا اونجایی که من مخم میکشه وجود نداره!:31:

Alex Fera
09-04-2011, 20:41
اٍ مگه مانیتور این بنده خدا CRT هستش..........
دادا کارت خیلی سخت میشه،فکر نکنم به این راحتیا بتونی وصل کنی.......

rz21
09-04-2011, 21:40
همگی دستتون درد نکنه واقعا خیلی زحمت میکشید.
متاسفانه به این نکته دقت کردید که مانیتورم از اون قدیمی صفحه تخت هاست که پشتش پرس شده و نمیشه کابلی به جز برق بهش زد و در اورد!

LG T710BH
راستی این کابلی که لینکش پایین گذاشتم هم خریدم همراه با دو سر مادگی ولی نشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yashar_silverboy
09-04-2011, 22:21
آقایون لطفا کمکم کنید .... من از هر کی میپرسم میگه نمیشه بطور همزمان هم از HDMI تصویر گرفت و هم صدا
من راستیشتش داره می خوره تو ذوقم واسه خرید ps3
من وقتی از HDMI تصویر بگیرم و بزنم به LCD چجوری بعدش بطور همزمان صدا هم ازش بگیرم و بزنم به آمپلیفایرم؟راهی هستش؟
همه جا میگه نمیشه و اینا ... PLZ یکی کمکم کنه مارو از بلا تکلیفی دربیاره ... من به عشق MORTAL KOMBAT 9 دارم ps3 میگیرم پس میخوام تا موقغ ریلیز بازی بخرم D-:

SamGun
09-04-2011, 22:51
یه جورایی!یکم با دقت بخونید!
میخواهم کابل HDMI را بزنم به PS3 از اون طرف هم سر DVI را میزنم به پشت کیس،همون جایی که DVI میزنم هم کنارش کابل ابی رنگ مانیتورم میخوره.فکر کنم این دو تا در ارتباط باشن!!میشه؟

نه آقا نکنی این کارو !!! میخوای کابل رو منفجر کنی !؟ :31:

پشت کیس پورت خروجی هست و پشت کنسول هم پورت خروجی !!! ببخشید ولی مجبورم یکم بی ادبانه قضیه رو تعریف کنم !

به نظر شما 2 تا مرد با هم یا 2 تا زن با هم میتونن بچه دار بشن !؟ خب نمیشه که !!

آقایون لطفا کمکم کنید .... من از هر کی میپرسم میگه نمیشه بطور همزمان هم از HDMI تصویر گرفت و هم صدا
من راستیشتش داره می خوره تو ذوقم واسه خرید ps3
من وقتی از HDMI تصویر بگیرم و بزنم به LCD چجوری بعدش بطور همزمان صدا هم ازش بگیرم و بزنم به آمپلیفایرم؟راهی هستش؟
همه جا میگه نمیشه و اینا ... PLZ یکی کمکم کنه مارو از بلا تکلیفی دربیاره ... من به عشق MORTAL KOMBAT 9 دارم ps3 میگیرم پس میخوام تا موقغ ریلیز بازی بخرم D-:

کی گفته نمیشه !! باور کن من اگه یه کار ای بشم تو این زمینه یه تیم تشکیل میدم که کل فروشنده ها رو از شون تست بگیرن هرکی نمره قبولی نیاره تا 2 سال نمیزارم دیگه سراغ اون کار بره .

شما زمانی که کنسول رو با HDMI وصل میکنی به TV میتونی از اون ور هم با یک Optical Cable یا PS VGA صدا رو به صورت جدا به آمپلی انتقال بدی.

rz21
10-04-2011, 22:40
شما که مانیتور CRT دارین بهترین راه خرید VGA BOX هست!
حتی اگر مانیتورم سیم هایی که بهش وصل میشه پرس باشه؟آخه طبق گفته ی این عکس یک فیش باید به مانیتور بخوره.که مانیتور من پرس هست.میشه یک تبدیلی یا دو سر مادگی و... به این فیش در این عکس که به مانیتور میخوره زد؟
فیشی که به کیس میخوره را باید کجا بزنم؟کجای کیس؟

shab_2008
11-04-2011, 07:54
حتی اگر مانیتورم سیم هایی که بهش وصل میشه پرس باشه؟آخه طبق گفته ی این عکس یک فیش باید به مانیتور بخوره.که مانیتور من پرس هست.میشه یک تبدیلی یا دو سر مادگی و... به این فیش در این عکس که به مانیتور میخوره زد؟
فیشی که به کیس میخوره را باید کجا بزنم؟کجای کیس؟

کابلی که از پشت مانیتورتون میاد (VGA) رو وصل میکنید به VGA BOX . یه کابل دیگه با عنوان VGA to VGA یا دو سر VGA هم باید خریداری کنید تا با استفاده از اون کیس رو وصل کنید به VGA BOX ( طبق همون عکس).
بعد هم کابل AV کنسول رو وصل کنید به VGA BOX.

rz21
11-04-2011, 12:01
کابلی که از پشت مانیتورتون میاد (VGA) رو وصل میکنید به VGA BOX . یه کابل دیگه با عنوان VGA to VGA یا دو سر VGA هم باید خریداری کنید تا با استفاده از اون کیس رو وصل کنید به VGA BOX ( طبق همون عکس).
بعد هم کابل AV کنسول رو وصل کنید به VGA BOX.
آخه اگر اینجوری باشه که من لازم نبود که این همه دردسر بکشم!
چند سوال؟
1-کابلی که از پشت مانیتور میاد منظورتون همون آبیه هست؟
2-برای اطلاعات خودم میپرسم،چرا باید یک کابلی هم به کیس وصل کنم؟مگه کیس باید روشن باشه؟
3-قیمت این جعبه چنده؟کابلاش جدا باید بخرم؟
4-کابل vag to vga 'گیر میاد؟قیمتش چنده؟
ممنون
راستی samgun عزیز که خیلی لطف داشتن وقتی گفتم مانیتورم پرس هست گفت ای جعبه فایده ای نداره!؟؟!

shab_2008
11-04-2011, 13:26
آخه اگر اینجوری باشه که من لازم نبود که این همه دردسر بکشم!
چند سوال؟
1-کابلی که از پشت مانیتور میاد منظورتون همون آبیه هست؟
2-برای اطلاعات خودم میپرسم،چرا باید یک کابلی هم به کیس وصل کنم؟مگه کیس باید روشن باشه؟
3-قیمت این جعبه چنده؟کابلاش جدا باید بخرم؟
4-کابل vag to vga 'گیر میاد؟قیمتش چنده؟
ممنون
راستی samgun عزیز که خیلی لطف داشتن وقتی گفتم مانیتورم پرس هست گفت ای جعبه فایده ای نداره!؟؟!

1:بله.

2:برای اینکه مجبور نباشین هنگام استفاده از PC کابل مانیتور رو از VGA BOX جدا کنید و بزنید به پشت کیس.

3:از 10 تومن داره به بال. بعضی هاشون کابل VGA to VGA هم همراهشون هست.

4:بله گیر میاد. قیمتش رو ندارم.

برای اینکه بهتر متوجه بشین جریان چیه دو تا ویدثوی زیر رو ببینین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوست من قبلا هم گفتم اگه بتونین کابل PS3 VGA رو گیر بیارین کارتون خیلی راحت میشه ! برای این کار بهتره با چند فروشگاه معتبر مثل فروشگاه سونی یا مثلا میثم خودمون صحبت کنید و بپرسید که آیا این کابل رو میتونن براتون تهیه کنن یا نه! اگر دیدین اون کابل گیر نمیاد بهترین کار خرید VGA BOX هست.

rz21
12-04-2011, 17:33
خوب!من همه جای شیراز گشتم vga box نداشتن.بعضی هاشون میگفتن TV BOX !!!من شیرازم.
حالا به یکی سفارش کردم که بیاره شاید پیدا کنه!

rz21
15-04-2011, 13:22
هر جایی رفتم گیرم نیومد.
راه حلی پیشنهاد نمیکنید؟

SamGun
15-04-2011, 19:58
هر جایی رفتم گیرم نیومد.
راه حلی پیشنهاد نمیکنید؟

آخرین راه حل من برای شما خرید یک مانیتور هست.

Alex Fera
15-04-2011, 20:00
سعید جان راه حلت خیلی گرونه.............

LiverBarca
16-04-2011, 10:56
دوستان میشه با مانیتور سامسونگ مدل bx1931 led بازیهای xbox رو بازی کرد؟؟؟؟(میشه بهش ایکس باکس وصل کرد؟)
در ضمن 18.5 اینچ و 1366.768 ماکزیمم رزولیشنش هست...
ممنون...:11:

shab_2008
16-04-2011, 11:07
دوستان میشه با مانیتور سامسونگ مدل bx1931 led بازیهای xbox رو بازی کرد؟؟؟؟(میشه بهش ایکس باکس وصل کرد؟)
در ضمن 18.5 اینچ و 1366.768 ماکزیمم رزولیشنش هست...
ممنون...:11:
بله میتونید.

rz21
16-04-2011, 18:36
سلام.
ببخشید vga xbox من گیرم اومده.فایده ای داره؟همونی که جعبه سبز رنگ و سه فیش av داره؟
2-من تبدیل dvi به vga دارم.ایا میشه که این کابل اچ دی به دی وی ای را بخرم و به تبدیل بزنم بعدش هم از اون طرف فیش ابی رنگ مانیتور به تبدیل بزنم؟این کار میکنه؟
3-کسی میتونه از تهران vga box تهیه کنه؟

shab_2008
16-04-2011, 20:45
سلام.
ببخشید vga xbox من گیرم اومده.فایده ای داره؟همونی که جعبه سبز رنگ و سه فیش av داره؟
2-من تبدیل dvi به vga دارم.ایا میشه که این کابل اچ دی به دی وی ای را بخرم و به تبدیل بزنم بعدش هم از اون طرف فیش ابی رنگ مانیتور به تبدیل بزنم؟این کار میکنه؟
3-کسی میتونه از تهران vga box تهیه کنه؟

دوست عزیز برین به لینک زیر (پروفایل یکی از کاربرای بازی سنتر) :

(فاصله بین b و a رو بردارید.)

این کاربر اینطور که توی امضاشون مشخصه کابل PS3 VGA رو برای فروش دارن. اگه بتونین کابلی که این کاربر میفروشه رو بخرین کارتون خیلی راحت میشه!

rz21
16-04-2011, 23:36
کابلش فروخته شده! حالا جواب سوال های بالایی من چی شد!؟

SamGun
17-04-2011, 08:06
کابلش فروخته شده! حالا جواب سوال های بالایی من چی شد!؟

شما یه سر به اینجا بزن و از میثم یه سوال بکن :

rz21
17-04-2011, 19:50
اونجا بحثی در باره ی وصل کردن به مانیتور ندیدم.حالا شما خودتون نمیتونین جواب 2 سوال قبلی من رو بدین؟

rz21
18-04-2011, 21:19
چرا کسی جواب نمیده؟
میتونم از vga box xbox استفاده کنم؟

shab_2008
19-04-2011, 12:18
چرا کسی جواب نمیده؟
میتونم از vga box xbox استفاده کنم؟

دوست من که چند بار بهتون گفتم که!

بله شما میتونید با استفاده از VGA BOX کنسول رو به مانیتور CRT وصل کنید. دو تا ویدئو هم براتون گذاشتم تا متوجه بشین چجوری وصل میشه!

باز هم توضیح میدم :

شما ابتدا کابل VGA مانیتورتون رو باید به VGA BOX بزنید.

یعنی این کابل رو (رنگ کابل شما آبیه) :

باید بزنید به این قسمت VGA BOX :

سپس کابل AV کنسول رو که این شکلیه :

باید یه سرش رو بزنید به کنسول و فیش زرد رنگش رو که فیش ویدئوش هست بزنید به ورودی ویدئوی VGA BOX که طبق تصویر زیر مکانش یه سوراخ زرد رنگ هست!

بعد هم کنسول رو روشن کنید و بازی کنید!

من دیگه بهتر و ساده تر ازین بلد نیستم توضیح بدم!

rz21
19-04-2011, 17:34
منم والا بلد شدم!ولی مشکل من اینه که گیرم نمیاد.فروشنده تا حالا به گوشش هم نخورده.
بععضی جا ها میگفتن که vga box xbox داریم.منم نمیدونم به پلی استیشن میخوره یا نه!
قربون دستت شهاب جان.

reza_17173
20-04-2011, 14:03
دوستان من یه مانیتور 17 اینچ LG دارم, مدل M1710A. که رزولیشن 1280X1024 داره. خواستم بدونم آیا می تونم با کابل خاصی کیفیت بهتر بگیرم؟ منظورم اینه که الان من آموزشی که جناب shab_2008 در بالا گذاشتن رو خوندم. خواستم ببینم آیا به جز این VGA BOX کابل دیگه ایی هست که اگه من بگیرم کیفیت بهتری بهم بده؟
مانیتور من خودش اسپیکر داره ولی خروجی HDMI نداره. ممنون میشم اگه روش دیگه ایی هست که کیفیت بهتر میده بهم بگین.

Alex Fera
21-04-2011, 17:35
دوستان من یه مانیتور 17 اینچ LG دارم, مدل M1710A. که رزولیشن 1280X1024 داره. خواستم بدونم آیا می تونم با کابل خاصی کیفیت بهتر بگیرم؟ منظورم اینه که الان من آموزشی که جناب shab_2008 در بالا گذاشتن رو خوندم. خواستم ببینم آیا به جز این VGA BOX کابل دیگه ایی هست که اگه من بگیرم کیفیت بهتری بهم بده؟
مانیتور من خودش اسپیکر داره ولی خروجی HDMI نداره. ممنون میشم اگه روش دیگه ایی هست که کیفیت بهتر میده بهم بگین.

مانیتور شما ورودی کابل DVI داره یا نه.......

اگه داشت:
یه کابل HDMI to DVI میخری و HD رو میزنی به پشت کنسول و DVI رو میزنی پشت مانیتور و خیر و برکت......

reza_17173
22-04-2011, 08:38
خیرو برکت : ))
ممنون.

SamGun
22-04-2011, 09:35
منم والا بلد شدم!ولی مشکل من اینه که گیرم نمیاد.فروشنده تا حالا به گوشش هم نخورده.
بععضی جا ها میگفتن که vga box xbox داریم.منم نمیدونم به پلی استیشن میخوره یا نه!
قربون دستت شهاب جان.

نه عزیز جواب نمیده . چون پورتی که به پشت کنسول میخوره Xbox Port هست و مخصوص خودش .

مثل پورت AV که پشت کنسول Sony هست و به دستگاه های دیگه نمیخوره.

feri2009
22-04-2011, 10:38
سلام من یه مانیتور دارم هم ورودی hdmi داره هم DVI حالا میخوام PS3 رو بزنم به HDMI و xbox 360 رو هم با استفاده از تبدیل بزنم به DVI حالا موندم صدای 360 رو چه طوری بگیرم چون مانیتور یه خروجی صدا داره اونم فقط واسه HDMI

shab_2008
22-04-2011, 11:20
سلام من یه مانیتور دارم هم ورودی hdmi داره هم DVI حالا میخوام PS3 رو بزنم به HDMI و xbox 360 رو هم با استفاده از تبدیل بزنم به DVI حالا موندم صدای 360 رو چه طوری بگیرم چون مانیتور یه خروجی صدا داره اونم فقط واسه HDMI

سلام

شما PS3 رو با کابل HDMI to DVI وصل کنید به مانیتور و X360 رو هم با کابل HDMI وصل کنید به مانیتور. بعد برای صدای PS3 کابل AV را وصل کنید به کنسول و فیش های صدای این کابل رو بزنید به اسپیکرتون (اسپیکرتون باید ورودی صدا داشته باشه!) این جوری به راحتی میتونید بدون هیچ دستکاری در کابل ها هم تصویر و هم صدا داشته باشید.

rz21
22-04-2011, 17:12
دوستان tv box با vga box فرق داره؟من عکسش دیدم فرقی نداره.قیمتش چنده؟

ehsan_r_77
25-04-2011, 16:15
دوستان کابل که بشه ps3 به مانیتور وصل کرد چه شکلی اسمی چیزی میشه یه عکس ازش بزارید؟
البته هنور نگرفتم ps3 براهمین کابل خودش ندیدم
سوکت مانیتور هم rgb هستش
مرسی

Prince_M
25-04-2011, 19:25
سلام دوستان من مانیتورم LG Flatron W1952TQ هست و 19 اینچه.حالا اگه بخوام یه Xbox 360 بهش وصل کنم و صدا هم داشته باشم به غیر از کابل Vga و دو سر ماده چیز دیگه ای لازم ندارم که باید بگیرم؟

راستی این کابل دو سر ماده چه شکلیه؟ کسی میتونه عکسی چیزی ازش بزاره؟

با تشکر.

Alex Fera
26-04-2011, 11:37
دوست عزیز کابل دو سر ماده نداریم،اون فیش 2 سر ماده هستش.......

اینم عکسش:

rz21
26-04-2011, 12:27
بالاخره کاره من هم بعد از یک ماه راع افتاد.tv box خریدم.تازه یک مشکل دیگه پیدا کردم ولی میرم و توی تاپیک به مربوطه خودش میپرسم.

Prince_M
26-04-2011, 16:27
دوست عزیز کابل دو سر ماده نداریم،اون فیش 2 سر ماده هستش.......

اینم عکسش:

دمت گرم رفیق.

خب الان یه سر کابل vga به این فیش دو سر ماده وصل میشه و یه سر دیگه ـش هم به کنسول؟ پس واسه داشتن صدا باید چی کار کنم؟

Prince_M
28-04-2011, 16:04
خب الان یه سر کابل vga به این فیش دو سر ماده وصل میشه و یه سر دیگه ـش هم به کنسول؟ پس واسه داشتن صدا باید چی کار کنم؟

کسی نبود جواب ما رو بده؟

rz21
30-04-2011, 11:56
کسی نبود جواب ما رو بده؟
رفیق من همین کابل vga را خریدم باز نمیشد و میزد که سیگنال نداره.حالا خود دانی!

Prince_M
30-04-2011, 15:12
رفیق من همین کابل vga را خریدم باز نمیشد و میزد که سیگنال نداره.حالا خود دانی!

شما مانیتورت چه مدلیه؟ مال من LG Flatron w1592tq و 19 اینچه. یعنی نمیشه وصل کرد؟

rz21
04-05-2011, 21:31
شما مانیتورت چه مدلیه؟ مال من LG Flatron w1592tq و 19 اینچه. یعنی نمیشه وصل کرد؟
شما برو یک ویدیو را توی یوتیوب سرچ کن میفهمی.
مدل من پایین تر از مدل شما هست.ولی توقع کیفیت عالی نداشته باش.کارت با tv box حل میشه ولی نه با کییت عالی.

saeed-69
06-05-2011, 14:11
سلام دوستان
تو رو خدا کمک دیگه نمی دونم چیکار کنم
من میخوام ایکس باکس اسلیم رو به مانتیورم وصل کنم مانیتورم 900*1600 هستش 20 اینچ و فقط vga میخوره

تصویر تو این مانیتور سایه داره هست هر کاری کردم وپیکسلهارو تغییر دادم مشکل نشد و بازهم سایه رو داشت
به فکرم اومد کابل hdmi to vga بگیرم شاید مشکل حل شد و نشد
این کابل هم جواب نداد و وقتی به مانیتور میزنم هیچ واکنشی نشون نمیده و پیغام چک سگنال کابل میده و فرقی با وصل کردن یا نکردنش نمیده

حالا از شما دوستان کمک میخوام اگه دستگاهی سراغ دارید یا کابلی سراغ دارید بگید تا مشکلم حل شه

Prince_M
09-05-2011, 14:48
ویرایش:مشکلم حل شد!

shah994
11-05-2011, 14:09
سلام من میخوام بزودی ps3 بگیرم
من برای این کنسول یک مانیتور full hd با پورت hdmi در نظر گرفتم که 16:10
میخواستم بدونم بازی های ps3 در 16:10 فول اسکرین اجرا می شن یا نه ؟

SamGun
11-05-2011, 14:53
سلام من میخوام بزودی ps3 بگیرم
من برای این کنسول یک مانیتور full hd با پورت hdmi در نظر گرفتم که 16:10
میخواستم بدونم بازی های ps3 در 16:10 فول اسکرین اجرا می شن یا نه ؟

شما باید مانیتور 16:9 بگیری نه 16:10

Prince_M
12-05-2011, 20:46
من یه سوال داشتم: این کابل xbox 360 Audio adapter رو چطوری باید به اسپیکر وصل کرد و صدا گرفت؟

shab_2008
13-05-2011, 16:31
سلام دوستان
تو رو خدا کمک دیگه نمی دونم چیکار کنم
من میخوام ایکس باکس اسلیم رو به مانتیورم وصل کنم مانیتورم 900*1600 هستش 20 اینچ و فقط vga میخوره

تصویر تو این مانیتور سایه داره هست هر کاری کردم وپیکسلهارو تغییر دادم مشکل نشد و بازهم سایه رو داشت
به فکرم اومد کابل hdmi to vga بگیرم شاید مشکل حل شد و نشد
این کابل هم جواب نداد و وقتی به مانیتور میزنم هیچ واکنشی نشون نمیده و پیغام چک سگنال کابل میده و فرقی با وصل کردن یا نکردنش نمیده

حالا از شما دوستان کمک میخوام اگه دستگاهی سراغ دارید یا کابلی سراغ دارید بگید تا مشکلم حل شه

سلام

والا دوست عزیز تقریبا میتونم بگم هیچ راه دیگه ای وجود نداره!

اون کابل VGA to HDMI هم من نمیدونم ساختارش چیه ولی تا اوجایی که من میدونم این تبدیل یعنی تبدیل سیگنال آنالوگ تصویر به دیجیتال با یک کابل غیر ممکنه!

من یه سوال داشتم: این کابل xbox 360 Audio adapter رو چطوری باید به اسپیکر وصل کرد و صدا گرفت؟

چندین راه وجود داره!

شما اسپیکرتون خروجی های صداش چجوریه ؟

Prince_M
13-05-2011, 16:57
سلام

والا دوست عزیز تقریبا میتونم بگم هیچ راه دیگه ای وجود نداره!

اون کابل VGA to HDMI هم من نمیدونم ساختارش چیه ولی تا اوجایی که من میدونم این تبدیل یعنی تبدیل سیگنال آنالوگ تصویر به دیجیتال با یک کابل غیر ممکنه!

چندین راه وجود داره!

شما اسپیکرتون خروجی های صداش چجوریه ؟

خب بلندگوی من دو تا خروجی Output صدا داره که اون دو تا رو هم به دو تا اسپیکر وصل میکنم.حالا باید چطوری وصلش کرد؟

shab_2008
15-05-2011, 19:20
خب بلندگوی من دو تا خروجی Output صدا داره که اون دو تا رو هم به دو تا اسپیکر وصل میکنم.حالا باید چطوری وصلش کرد؟

شرمنده دیر جواب دادم آخه یکم آلزایمر دارم!!:31:

من منظورم خروجی های صدا نیست منظورم ورودی های صدا هست! یعنی چند تا ورودی اسپیکرتون داره؟

به هر حال حالا من یه راهنمایی هایی میکنم ببینید مشکلتون با کدومش حل میشه!

اگه اسپیکرتون هیچ ورودی نداشته باشه و تنها ورودیش Jack 3.5 mm باشه شما باید تبدیل زیر رو خریداری کنید :

بعدش هم باید تبدیل زیر رو خریدداری کنید :

حالا قبل از اینکه حالت دوم رو بگم آیا شرایط شما اینجوریه یا نه!؟

اصلا اگه مدل اسپیکرتون رو بگید خیلی بهتر میشه راهنماییتون کرد.

Prince_M
15-05-2011, 21:07
شرمنده دیر جواب دادم آخه یکم آلزایمر دارم!!:31:

من منظورم خروجی های صدا نیست منظورم ورودی های صدا هست! یعنی چند تا ورودی اسپیکرتون داره؟

به هر حال حالا من یه راهنمایی هایی میکنم ببینید مشکلتون با کدومش حل میشه!

اگه اسپیکرتون هیچ ورودی نداشته باشه و تنها ورودیش Jack 3.5 mm باشه شما باید تبدیل زیر رو خریداری کنید :

بعدش هم باید تبدیل زیر رو خریدداری کنید :

حالا قبل از اینکه حالت دوم رو بگم آیا شرایط شما اینجوریه یا نه!؟

اصلا اگه مدل اسپیکرتون رو بگید خیلی بهتر میشه راهنماییتون کرد.

مدل اسپیکرم Microlab هست.البته واسه بالا پایین کردن صدا یه وسیله ی کوچیک داره که به اسپیکر و کیس وصل میشه و اون کابل هایی که شما عکسشو گذاشتی به اون وصل میشه.

shab_2008
16-05-2011, 23:22
مدل اسپیکرم Microlab هست.البته واسه بالا پایین کردن صدا یه وسیله ی کوچیک داره که به اسپیکر و کیس وصل میشه و اون کابل هایی که شما عکسشو گذاشتی به اون وصل میشه.

الان اون حالتی که گفتم دقیقا شرایط شما بود یا ورودی های دیگری هم اسپیکرتون داره؟

منظورم اینه که آیا آمپلی فایر اسپیکرتون جای دو فیش استریو صدا یا همون دو فیش قرمز و سفید رو داره یا خیر؟

p3yman_xl
17-05-2011, 14:09
سلام
دوستان توجه کنن پست اول تاپیک تماما بوسیله shab_2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت شد.
شهاب جان ممنون به خاطر زحمتت.

abbasgh66
17-05-2011, 16:36
خب با این تعاریف Ps3 به مانیتور های Smart Flat T720FB وصل نمیشه دیگه . نه ؟

shab_2008
17-05-2011, 16:45
خب با این تعاریف Ps3 به مانیتور های Smart Flat T720FB وصل نمیشه دیگه . نه ؟
دوست من معلومه صفحه اول رو درست و حسابی نخوندین!!:31:

چرا متصل میشه اون هم با دو روش که توصیه میکنم پست صفحه ول رو مطالعه فرمایید.

abbasgh66
17-05-2011, 18:07
دوست من معلومه صفحه اول رو درست و حسابی نخوندین!!:31:

چرا متصل میشه اون هم با دو روش که توصیه میکنم پست صفحه ول رو مطالعه فرمایید.

اتفاقا خوندم ولی آخه »
من یه مقدار آماتورم .

در مورد اون قسمت رو که مشخص کردم . الان یه هچین چیزی از مانیتور وصل میشه به کیس (چی بش میگن ؟)
خب اونو باید وصل کرد به کدوم یک از اینا ؟
یه مسئله دیگه » اینی که الان میگم درسته ؟
اون قرمز و سفیده رو باید وصل کرد به اسپیکر . درسته ؟
ولی اگه اسپیکر از این قدیمی ها باشه باید از اون روشی که تو پست اول گفتین و با استفاده از تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو باید وصل کرد به اسپیکر ؟
پس اون سبزه چی کارس ؟
شرمنده من زیادی آماتورم ! با هیچکدوم از این اصطلاحات هم آشنا نیستم :41:
یه مسئله دیگه این که قیمت این کابله چنده ؟ Vgabox چطور ؟

shab_2008
17-05-2011, 18:21
اتفاقا خوندم ولی آخه »
من یه مقدار آماتورم .

در مورد اون قسمت رو که مشخص کردم . الان یه هچین چیزی از مانیتور وصل میشه به کیس (چی بش میگن ؟)

به اون کابل ، کابل VGA میگن.

شما اینو باید وصل کنید به کابلی که از پشت مانیتورتون به کیس وصل میشه که دقیقا اون کابل هم عین همین کابله!

یه مسئله دیگه » اینی که الان میگم درسته ؟
اون قرمز و سفیده رو باید وصل کرد به اسپیکر . درسته ؟ بله درسته.

ولی اگه اسپیکر از این قدیمی ها باشه باید از اون روشی که تو پست اول گفتین و با استفاده از تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو باید وصل کرد به اسپیکر ؟بله دقیقا.

پس اون سبزه چی کارس ؟اون سبزه رو کاریش نداشته باشین!:31:

شما فقط همون قزمز و سفید رو وصل کنید به اسپیکر.

شرمنده من زیادی آماتورم ! با هیچکدوم از این اصطلاحات هم آشنا نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینجا همه آماتوریم !:31: اشکالی نداره!

یه مسئله دیگه این که قیمت این کابله چنده ؟ Vgabox چطور ؟شرمنده قیمت روزش رو ندارم.

abbasgh66
17-05-2011, 18:31
خب مشکل همین جاس اون دوتا عین همن چیجوری به هم وصل میشن ؟

shab_2008
17-05-2011, 18:36
خب مشکل همین جاس اون دوتا عین همن چیجوری به هم وصل میشن ؟

آهان یعنی منظورتون اینه که هر دو تاشون نر هستن و تو هم نمیرن!!:31:

شما باید تبدیل زیر که معروف به تبدیل دو سر مادگی VGA هست رو بخرید :

شرمنده همون وقت نگفتم آخه فکر کردم خودتون میدونید.:31:

abbasgh66
17-05-2011, 19:14
آهان یعنی منظورتون اینه که هر دو تاشون نر هستن و تو هم نمیرن!!:31:

شما باید تبدیل زیر که معروف به تبدیل دو سر مادگی VGA هست رو بخرید :

شرمنده همون وقت نگفتم آخه فکر کردم خودتون میدونید.:31:

با تشکر فراوان . من که گفتم آماتورم .
راستی این تبدیل ps3 to vga خیلی از کیفیت تصویر کم کنه ؟
به نظرتون ps3 to vga بهتره و کیفیت رو بهتر ارائه میده یا vga box ؟
یه حدوده ی قیمت هم ازش ندارین ؟ مثلا بین 5 تا 15 یا 20 تا 40 ! :27:

HESAM_5700
17-05-2011, 20:43
سلام...
اگه من یه HDMI to DVI بگیرم بعد میشه با همون کابل که توی جعبه اسلیم هست صدا رو از هدفون گرفت ؟؟؟؟

shab_2008
17-05-2011, 21:28
با تشکر فراوان . من که گفتم آماتورم .
راستی این تبدیل ps3 to vga خیلی از کیفیت تصویر کم کنه ؟
به نظرتون ps3 to vga بهتره و کیفیت رو بهتر ارائه میده یا vga box ؟
یه حدوده ی قیمت هم ازش ندارین ؟ مثلا بین 5 تا 15 یا 20 تا 40 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میکنم.

کیفیت تصویر در هنگام استفاده از کابل VGA بیشتر از کابل AV هست! ولی اگه شما از کابل HD یا همون Component یا همون 6 فیش به همراه VGA BOX استفاده کنید کیفیت رنگ ها و رزلوشن بیشتر میشه! ولی به دردسرش نمی ارزه! با خرید یه کابل VGA خودتون رو راحت کنید.

یه حدوده ی قیمت هم ازش ندارین ؟ مثلا بین 5 تا 15 یا 20 تا 40 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا چی بگم!:31:

حول حوش 20 تا 30 در نظر بگیرین!

سلام...
اگه من یه HDMI to DVI بگیرم بعد میشه با همون کابل که توی جعبه اسلیم هست صدا رو از هدفون گرفت ؟؟؟؟

بله میتونید.

MAHDIAGENT47
19-05-2011, 18:38
اساتيد خسته نباشن
من 360 رو با vga به flatron e1940 وصل كردم بدك نيست حالا يه سوال ميشه ps2 رم به اين وصل كنم از شر تلويزيون خلاص شم

shab_2008
19-05-2011, 20:35
اساتيد خسته نباشن
من 360 رو با vga به flatron e1940 وصل كردم بدك نيست حالا يه سوال ميشه ps2 رم به اين وصل كنم از شر تلويزيون خلاص شم

سلام

بله میشه.

برای این کار سه راه وجود داره :

1: استفاده از کابل VGA To RCA :

2:استفاده از VGA BOX

3:استفاده از کابل PS3 VGA :

هر کدوم از راه های بالا را که انتخاب کنید نتیجه یکیه.

MAHDIAGENT47
19-05-2011, 23:06
تشكر به نظرم اين VGA To RCA از همه بهتر باشه
يه سوال سه تا فيش رنگي كه به كابل پلي وصل ميشه اون مشكيه ماله چيه ؟
صدارو از كجا بگيرم ؟
اين كابلو از كجا تهيه كنم گير آوردنش كه سخت نيست ؟

shab_2008
20-05-2011, 12:30
تشكر به نظرم اين VGA To RCA از همه بهتر باشه
يه سوال سه تا فيش رنگي كه به كابل پلي وصل ميشه اون مشكيه ماله چيه ؟
صدارو از كجا بگيرم ؟
اين كابلو از كجا تهيه كنم گير آوردنش كه سخت نيست ؟

خواهش میکنم.

اون اسمش کابل یا حالا بهتر بگیم تبدیل S-Video هست که کار فیش ویدئوی کابل RCA (یعنی فیش زرد رنگ) را میکنه! و از نظر کیفیت تصویر در حد همون کابل هست.

MAHDIAGENT47
20-05-2011, 18:54
اين VGA To RCA رو گير نياوردم(روز تعطيل) همون ps3 vga رو بگيرم بهتره
حالا يه سوال اين ps3 vga رو كه يه سرش ميخوره به مانيتور دوتا رنگي به اسپيكر يه دونه هم پشته ps2 ولي من هرجور حساب ميكنم ميبينم يه دونش اضافست :31:
راستي يه قيمتم بده
تشكر

shab_2008
20-05-2011, 21:33
اين VGA To RCA رو گير نياوردم(روز تعطيل) همون ps3 vga رو بگيرم بهتره
حالا يه سوال اين ps3 vga رو كه يه سرش ميخوره به مانيتور دوتا رنگي به اسپيكر يه دونه هم پشته ps2 ولي من هرجور حساب ميكنم ميبينم يه دونش اضافست :31:
راستي يه قيمتم بده
تشكر

یه تصویر میزارم تا ابهامتون رفع بشه :

قیمت رو هم دقیقش رو ندارم شرمنده.

MAHDIAGENT47
21-05-2011, 12:39
يه سوال من اينو ميتونم تو توپخونه پيدا كنم ؟

abbasgh66
22-05-2011, 12:40
شهاب خان کیفیت تصویر از طریق کابل Ps3 to vga بهتره یا از طریق av به تلوزیون بزنیم ؟

shab_2008
22-05-2011, 16:03
شهاب خان کیفیت تصویر از طریق کابل Ps3 to vga بهتره یا از طریق av به تلوزیون بزنیم ؟

کیفیت VGA بهتره.

A S U S
24-05-2011, 17:52

با این کابل مبدل هم میشه اون سری که به کنسول میخوره به لپتاپ یا کارت گرافیک pc زد و طرف دیگه رو هم به تلویزیون که کامپوزیت هست
در این صورت خروجی تصویر تو تلویزیون داریم؟ یا
این کابل ها فقط با کنسولها کار میکنن؟
دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن:11:

shab_2008
24-05-2011, 18:14

با این کابل مبدل هم میشه اون سری که به کنسول میخوره به لپتاپ یا کارت گرافیک pc زد و طرف دیگه رو هم به تلویزیون که کامپوزیت هست
در این صورت خروجی تصویر تو تلویزیون داریم؟ یا
این کابل ها فقط با کنسولها کار میکنن؟
دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن:11:

نه دوست من نمیشه. این کابل فقط مختص دو کنسول PS3 و Wii هست.

HESAM_5700
24-05-2011, 18:44
شهاب جون این پست اول رو میشه گفت ۷ بار خوندم :دی ولی به نتیجه نرسیدم :دی

من الان برم به یارو فروشنده بگم چی بده برا اتصال ۳۶۰ به مانیتور ؟؟‌:دی

یدونه HDMI to DVI هست درسته ؟‌اون تبدیله که حجمش کمه که بشه HDMI رو وصل کرد اسمش چیه ؟‌ Composite ؟؟ اسمه ساده تری نداره ؟‌:دی

A S U S
24-05-2011, 19:34
نه دوست من نمیشه. این کابل فقط مختص دو کنسول PS3 و Wii هست.
ممنون از پاسختون
روشی نیست که بتونم پورت hdmi یا vga لپتاپم رو به تلویزیون "21 با ورودی کامپوزیت وصل کنو؟

shab_2008
24-05-2011, 19:45
شهاب جون این پست اول رو میشه گفت ۷ بار خوندم :دی ولی به نتیجه نرسیدم :دی

من الان برم به یارو فروشنده بگم چی بده برا اتصال ۳۶۰ به مانیتور ؟؟‌:دی

یدونه HDMI to DVI هست درسته ؟
اولا که باید به پشتکارت تبریک بگم!:31:

دوما ببین :

باید ببینی مانیتورت چه ورودی هایی داره! اگه ورودی HDMI داره که خوب هیچی کارت خیلی راحته! و فقط باید یه کابل HDMI بخری. اما اگه DVI داره که خوب باید کابل HDMI to DVI رو بخری! اینجور که مشخصه مانیتور ورودی DVI دراه! پس میبایست کابل HDMI TO DVI رو بخری. میری فروشگاه میگی آقا من یه کابل HDMI TO DVI (اچ دی ام آی تو دی وی آی) میخوام!:31:( راستی سلام یادت نره!:31:) که خوب سره HDMI رو میزنی به کنسول و سره DVI رو میزنی به پشت ماینتور.

‌اون تبدیله که حجمش کمه که بشه HDMI رو وصل کرد اسمش چیه ؟‌ تبدیل؟

کودوم تبدیل؟:31:

Composite ؟؟ اسمه ساده تری نداره ؟‌ببین Composite اسم فرنگی همون کابل سه فیش خودمونه!:31:

یعنی این :

اگه مانیتورت ورودی DVI داره وقصد داری که از خروجی HDMI کنسول به وسیله کابل HDMI to DVI استفاده کنی نیاز به این کابل برای دریافت صدا داری! چون کابل HDMI to DVI تنها تصویر رو منتقل میکنه و صدا رو منتقل نمیکنه!

ممنون از پاسختون
روشی نیست که بتونم پورت hdmi یا vga لپتاپم رو به تلویزیون "21 با ورودی کامپوزیت وصل کنو؟

خواهش میکنم.

چرا میتونید با استفاده از کابل زیر که اسمش کابل VGA TO RCA هست لپ تاپتون را متصل کنید به تلوزیونتون :

abbasgh66
31-05-2011, 01:17
این کابل PS3 to vga رو از کجا میشه گیر آورد ؟

hosein ati
01-06-2011, 20:02
سلام.ببخشيد اگه سوالم تكراري هست.ميشه ps3 رو به لپتاپ وصل كرد به جاي مانيتور؟لپتاپ من خروجي hdmi و dvi داره.(اگه اشتباه نكنم).

choory
01-06-2011, 20:12
سلام.ببخشيد اگه سوالم تكراري هست.ميشه ps3 رو به لپتاپ وصل كرد به جاي مانيتور؟لپتاپ من خروجي hdmi و dvi داره.(اگه اشتباه نكنم).

سلام خواهش میکنم.

شما خودتون دارین میگید خروجی.پس در نتیجه نمیشه ازش به عنوان ورودی استفاده کرد.

.:PAR3A:.
01-06-2011, 20:13
ها من بازم نفهمیدم :دی کامپوزیت می خوام باید برم به یارو چی بگم که بفهمه :دی بعدش این کابل کامپوزیت کدوم طرفش به کنسول می خوره کدوم طرف اسپیکر :دی

sonixax
02-06-2011, 02:08
ها من بازم نفهمیدم :دی کامپوزیت می خوام باید برم به یارو چی بگم که بفهمه :دی بعدش این کابل کامپوزیت کدوم طرفش به کنسول می خوره کدوم طرف اسپیکر :دی

اگر مخصوص دستگاه باشه که تابیله ، اگر از این معمولی ها باشه فرقی نداره .

gun4war
03-06-2011, 22:47
عزیزم فرض نداره که !! یا شما میخوای استفاده کنی یا نه دیگه .

نصب شدنش که کار خیلی راحتیه این 2 سر مادگی رو بین سیم تبدیل و سیم مانیتور وصل میکنی و تمام.

قیمت هم فکر کنم 500 تومن پوله تبدیل هست و بین 2 الی 4 تومن هم پول سیم تبدیل

آره دیگه ,نترس عادت میکنی :31:

خوده من هم الان یه جورایی همین وضعیت رو دارم .باید یه آمپلی بخرم که چند تا دستگاه رو جواب بده.
samgunعزیز من این دو قطعه راگرفتم اما کار نمی کند آیا باید تنظیمات خاصی در ps3 انجام بدم نحوه کار را کامل بگو لطفا کمی سریع جواب بده :41:

Citrix Systems
05-06-2011, 09:45
کسی تاحالا روی تلویزیون 3 فیش بازی کرده ؟ من یدونه21 اینچ دارم گروندیگ.کیفیتش یعنی خیلی افتضاحه ؟

SamGun
05-06-2011, 10:32
samgunعزیز من این دو قطعه راگرفتم اما کار نمی کند آیا باید تنظیمات خاصی در ps3 انجام بدم نحوه کار را کامل بگو لطفا کمی سریع جواب بده :41:

یعنی مانیتور روشن نمیشه ؟
خب شما تمام اتصالات رو انجام بده به طور دقیق بعد
زمانی که کنسول خاموش هست دکمه ی Power رو به مدت چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه روشن شود . در این حالت باید Gamepad توسط USB به دستگاه متصل باشد.

وقتی کنسول روشن شد باید تصویر داشته باشی که اگه داشتی میتونی ادامه ی تنظیمات رو انجام بدی.

کسی تاحالا روی تلویزیون 3 فیش بازی کرده ؟ من یدونه21 اینچ دارم گروندیگ.کیفیتش یعنی خیلی افتضاحه ؟

نه اونقدر هم افتضاح ولی خب HD کجا SD کجا !!

من خودم روی 21" بازی کردم اونم 3 فیش با Xbox 360 کیفیتش متوسط رو به پایین بود .

Citrix Systems
05-06-2011, 10:46
یعنی مانیتور روشن نمیشه ؟
خب شما تمام اتصالات رو انجام بده به طور دقیق بعد
زمانی که کنسول خاموش هست دکمه ی Power رو به مدت چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه روشن شود . در این حالت باید Gamepad توسط USB به دستگاه متصل باشد.

وقتی کنسول روشن شد باید تصویر داشته باشی که اگه داشتی میتونی ادامه ی تنظیمات رو انجام بدی.

نه اونقدر هم افتضاح ولی خب HD کجا SD کجا !!

من خودم روی 21" بازی کردم اونم 3 فیش با Xbox 360 کیفیتش متوسط رو به پایین بود .

توی دفترچش سیستم رنگی که ساپورت می کنه زده : pal-secam-ntsc-4.43-av ntsc 3.58
کسی سر در میاره؟ ممنون

gun4war
05-06-2011, 12:08
samgun عزیز من این کار رو هم انجام دادم تمام اتصالات رو به طور دقیق انجام دادم بعد اون کاری هم که گفتی انجام دادم اما نشد آیا این کار رو خودت امتحان کردی ؟

Milad Profesional
05-06-2011, 21:17
سلام دوست عزيز واقعيتش من نميدونم مانيتور CRT چي هستش ولي مانيتور من ال سي دي فراسو هستش كه ورودي دي وي آي هم داره آيا اين مانيتور به پي اس3 وصل ميشه؟ممنون ميشم جواب بدي

Milad Profesional
05-06-2011, 21:34
سلام دوست عزيز با تشكر از راهنماييت ميخواستم بگم مانيتور من فراسو هست و دي وي آي هم داره آيا ميشه ژي اس 3 بهش وصل كرد؟

abbasgh66
06-06-2011, 00:00
* سلام . الان مانیتور هایی که HDMI دارن رو با استفاده از کابل به راحتی وصل می کنیم دیگه ؟ پس صدا چی ؟ از همون راهی که تو صفحه ی اول گفتید باید استفاده کرد ؟
* اگه مانیتور از اینا که اسپیکر داره(مانیتور تی وی ) بود چی ؟ دیگه نیازی به اون راه ها نیست ؟

Alex Fera
06-06-2011, 10:38
*بله به راحتی میتونید با HDMI تصویر رو بگیرید و با وصل کردن سیم کامپونیت میتونید صدا هم از طریق اسپیکر داشته باشید.....
*من که تا حالا مانیتور HD اسپیکر دار ندیدم اما میتونید اینطوری صدا هم داشته باشید......

البته تمام این مراحل به کنسول شما هم ربط داره.........

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

یاد شهاب به خیر،این تاپیک Exclusive شهاب بود................

abbasgh66
06-06-2011, 12:13
*بله به راحتی میتونید با HDMI تصویر رو بگیرید و با وصل کردن سیم کامپونیت میتونید صدا هم از طریق اسپیکر داشته باشید.....
*من که تا حالا مانیتور HD اسپیکر دار ندیدم اما میتونید اینطوری صدا هم داشته باشید......

البته تمام این مراحل به کنسول شما هم ربط داره.........

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

یاد شهاب به خیر،این تاپیک Exclusive شهاب بود................

چرا هست البته مونیتور نیست تی وی مونیتور هستش .
پس یعنی فقط با HDMI میشه صدا رو داشت ؟

hellfire
06-06-2011, 14:19
hdmi هم صدا رو میفرسته و هم تصویر رو. شما که مانیتور/تی وی داری اگه ورودی شو داشته باشی نباید مشکلی پیش بیاد

abbasgh66
07-06-2011, 00:49
به نظرتون سرعت واکنش چقدر تو مانیتور ها مهمه ؟ برا بازی ؟
مثلا 2ms با 5ms خیلی فرق دارن ؟

p3yman_xl
07-06-2011, 10:13
به نظرتون سرعت واکنش چقدر تو مانیتور ها مهمه ؟ برا بازی ؟
مثلا 2ms با 5ms خیلی فرق دارن ؟
زیاد فرقی نمیکنه؛
2ms بهـتره.

yadam.nemiad
08-06-2011, 13:03
سلام دوستان
من یک LCD LG مدل L1752S دارم 17اینچ هستش 1:5000 میخواستم بدونم ارزش داره xbox360 با کابل VGA به این مانیتور وصلش کنم کیفیت تصویر جوری هست که بشه بازی کرد آیا صدا هم با این کابل میتونم بگیرم البته اسپیکرم جک ورودی دوفیش داره... لطفا راهنمایی کنید

akharwarbaz
08-06-2011, 20:06
سلام
اقایون من هر دفعه میخوام بازی کنم باید کابل رو در بیارم از پشت مانیتور کابل اینو بزنم؟نمیشه یه کاری کنم 2 تاش باهم باشه..این خیلی دردسره

hosein ati
09-06-2011, 13:44
سلام. تو رو خدا یکی به زبون ساده بگه من برای وصل کردن ps3 به مانیتور که ورودی hdmi و dvi نداره باید چی بخرم و به کجا وصلش کنم؟

abbasgh66
09-06-2011, 14:02
سلام. تو رو خدا یکی به زبون ساده بگه من برای وصل کردن ps3 به مانیتور که ورودی hdmi و dvi نداره باید چی بخرم و به کجا وصلش کنم؟

یه کابل PS3 to VGA تهیه کن و این لینکی که برات پ . خ میکنم رو بخون .

gun4war
09-06-2011, 16:59

من تمام راه ها رو امتحان کردم شما دو راه حل بیشتر نداری یا این که بر کابل companet رو بخری که خیلی کم گیر میاد یا این که یه HD fury و یه تبدیل HDMI به dvi بخری به جز این دو کار هیچ راه حل دیگری وجود ندارد حتی با استفاده از vga به HDMI هم نمیشه چون PS3 اونو ساپورت نمیکنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%26bih%3D643%26tbm%3Disch&ei=rcnwTaCLO8WltwfOm9zlAg

Citrix Systems
10-06-2011, 09:08

شما باید عینه من وصل کنی به تلویزیون

yadam.nemiad
11-06-2011, 08:05
سلام دوستان
من یک LCD LG مدل L1752S دارم 17اینچ هستش 1:5000 میخواستم بدونم ارزش داره xbox360 با کابل VGA به این مانیتور وصلش کنم کیفیت تصویر جوری هست که بشه بازی کرد آیا صدا هم با این کابل میتونم بگیرم البته اسپیکرم جک ورودی دوفیش داره... لطفا راهنمایی کنید

دوستان ممنون از راهنماییتون من رفتم کابلو بخرم بعد خودم جواب سئوالو اینجا براتون میزارم.:41::41::41:

Milad Profesional
13-06-2011, 14:27
دستت درد نكنه واقا استفاده كردم.
سلام مانيتور من فراسو مدل آستارا سري fld-2250w هست آيا پي اس 3 بهش وصل ميشه؟

A.IvI.I.N
14-06-2011, 20:46
سلام دوستان

این رفیق ما یه کابل hdmi به vga گرفته که بتونه ps3 رو به مانیتور سامسونگ مدل 2055 وصل کنه ولی تصویر نمیده به نظر شما مشکل از چیه..؟؟؟
اصلا میشه همچین کاری کرد...؟؟؟
این دقیقا همون کابله که گرفته.

SamGun
16-06-2011, 03:35
سلام دوستان

این رفیق ما یه کابل hdmi به vga گرفته که بتونه ps3 رو به مانیتور سامسونگ مدل 2055 وصل کنه ولی تصویر نمیده به نظر شما مشکل از چیه..؟؟؟
اصلا میشه همچین کاری کرد...؟؟؟
این دقیقا همون کابله که گرفته.

من یه مورد رو هم تاحالا ندیدم جواب بده . احتمالا با PS3 سازگار نیست.

A.IvI.I.N
16-06-2011, 11:36
بله متاسفانه سازگار نیست.
این بنده خدا رفته 170 تومن پول بالای مانیتور 2055 سامسونگ داده که فقط VGA داره.
حالا به نظر شما اگه یه کابل HDMI به DVI بگیره و یه تبدیل DVI به VGA بگیره جواب میده...؟؟؟

DVI به VGA

hosein ati
21-06-2011, 17:56
یه چیزی در مورد کابل های غیر hdmi رو بهتون بگم.
وقتی دیدید ps3 تصویر نمیده خاموشش کنید.بعد از اینکه خاموش شد کلید پاور روی دستگاه رو نگه دارید تا روشن بشه و دستتون رو از روی کلید بر ندارید تا خاموش بشه و یه صدایی میده.بعدش خود ps3 تصویر رو میده به مانیتور.
من اینو روی تلویزیون 14 اینچ با کابل av امتحان کردم جواب داد. 

yadam.nemiad
22-06-2011, 08:43
سلام دوستان
من مانیتوری دارم که فقط ورودی VGA داره و میخوام با کابل HDMI-DVI و تبدیل VGA بهDVI ایکس باکسو بهش وصل کنم و صدارو با کابل کامپوننت خود کنسول طبق آموزش صفحه اول بگیرم ... چنتا سئوال داشتم
1- ایا کیفیت تصویری که میگیرم بهتر از روش وصل کردن با کابل VGA هست ؟؟
2- گرفتن صدا با کامپوننت و تصویر با کابل HDMI ه DVI امکان پذیره؟ البته پست اولو خوندم ولی دیروز از توپخونه سئوال کردم گفتن چون از دو خروجی کنسول داری کار میگیری مثلا گه از HDMI تصویر بگیری کنسول خروجی کامپوننتو قطع میکنه و دیگه صدا نداری ؟؟؟ میخواستم راهنمایی کنید آیا این روش 100% جواب میده > تصویر با HDMI-DVI صدا با کامپوننت ؟؟

ممنون اگه زود و مطمئن جواب بدید.
VGA به DVI
HDMI DVI

yadam.nemiad
23-06-2011, 21:27
دوستان من یک کابل HDMI به VGA گرفتم برای وصل کردن ایکس باکس 360 ولی به هیچ عنوان تصویر نمیده ارور check signal cable میده انگار که اصلا کابلی بهش وصل نیست همه رزولیشنهای موجود رو کنسول و مانیتور امتحان کردم تصویر نمیده لطفا راهنمایی کنید.....

HESAM_5700
25-06-2011, 16:10
سلام ...

من یدونه از این کابلا گرفتم

مانیتورم معمولیه اسپیکر نداره و صدا ندارم الان ! اسپیکرم ندارم که از روش های توی پست اول استفاده کنم ! ( از هدست یا هدفون استفاده میکنم همیشه ! )‌

حالا راهی هست صدا رو از هدفون بگیرم ؟!

HESAM_5700
25-06-2011, 22:09
کسی نیست جواب اینجا رو بده !؟!؟!

choory
25-06-2011, 22:24
سلام ...

مانیتورم معمولیه اسپیکر نداره و صدا ندارم الان ! اسپیکرم ندارم که از روش های توی پست اول استفاده کنم ! ( از هدست یا هدفون استفاده میکنم همیشه ! )‌

سلام.
شما میتونی دقیقا از آموزش های پست اول کابل های مربوط به صدا را به هدفون وصل کنی و صدا را از طریق هدفون دریافت کنی.
برای این کار کافی هست فقط 2 تا تبدیل زیر را تهیه کنی.

hamed17n
25-06-2011, 22:28

تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو بگیر بعد دوسر مادگی 3.5mm بگیر وصل کن به هدفون درست می شه دیگه:5:

MITAJOON
25-06-2011, 22:28
سلام ...

خب شما دقیقا ً باید برابر پست اول همین تاپیک و طبق 3 عکس اول جلو برید.یعنی یه تبدیل 2 به یک میخواین و یه تبدیل دو سر مادگی استریو!منتهی اینبار به دوسر مادگیه بجای اینکه فیش اسپیکر رو وصل کنید باید فیش هدفونتونو وصل کنید.
این تبدیل 2 به 1 هست!

و این هم
تبدیل دو سر مادگیه استریو یا همون دو سر مادگیه 3.5 میلی متری هست.

نتیجه ی کارت باید بشه یه همچین شکلی

اون فیش سبز رنگ معرف جک 3.5 میلی متریه اسپیکر های معمولی یا هدفون و... است.الان تو این عکس آخری اون استوانه ی استیلی همون دو سر مادیگیه و اون مستطیل پلاستیکی مشکی هم تبدیل دو به یکه!!!جفتشو میشه نهایتا ً با 2000-3000 تومن تهیه کرد!!!
امیدوارم مفید و گویا بوده باشه.

تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو بگیر بعد دوسر مادگی 3.5mm بگیر وصل کن به هدفون درست می شه دیگه:5:

حامد جان جسارت کردم.پستمو که ارسال کردم متوجه پاسخ شما هم شدم.ممنون.

MITAJOON
26-06-2011, 21:40
من یه خواهشی دارم دوستانی که از این روش برای اتصال کنسول به مانیتورهای (CRT) استفاده کردن!بگن کیفیت تصویرشون چطور بوده؟اگر میشه از تصویر کنسولشون تو این مانیتور ها یه عکسی بذارن ممنون میشم.
راستی کیفیت تصویر تو تلویزیون CRT با مانیتور CRT چقدر تفاوت داره؟میشه به مانیتور امیدوار بود؟

sadeq.ronaldo
02-07-2011, 14:35
سلام به بچه هاي عزيز فروم...
آقايون من ميخوام xbox رو به مانيتور lcd كامپيوترم وصل كنم و با اون بازي كنم...
ميدونم سوالام تكراريه...اما هرجايي يه چيزي براي يه كابل ميگن...هم يه كابل اصلي كه مشكلي نداشته باشه رو معرفي كنين و برم همونو بگيرم..
عكسشم بندازين....قيمتشم بگين...
ممنون...

bull
04-07-2011, 08:49
سلام بر همه دوستان
من یه ps3 دارم که می خوام به مانیتورم که فقط پورت VGA داره وصلش کنم دوستان گفتند کابل VGA بخر . اگه می شه یه نفر شکلشو که واضح باشه به من نشون بده . بعد هم من هر چی تو بازار گشتم پیداش نکردم و تهران هم نیستم . اگه کسی سایتی که این کابلو می فروشه بلد هستند لطفا بگید ممنون می شم .

یه سوال دیگه هم دارم
من با کابل HDMI راحت ps3 رو وصل میکنم ولی زمانی که ps3 رو با کابل AV به یه تلویزیون دیگه وصل می کنم و دستگاه رو روشن می کنم . تصویر نمیاد . یکی از دوستان گفتند دکمه power رو باید چند ثانیه بگیری . هنوز امتحان نکردم ولی این کار باعث میشه چه اتفاقی بیوفته ؟ اصلا آسیبی نمی زنه ؟

HO3IN-Life
04-07-2011, 09:51
سلام بر همه دوستان
من یه ps3 دارم که می خوام به مانیتورم که فقط پورت VGA داره وصلش کنم دوستان گفتند کابل VGA بخر . اگه می شه یه نفر شکلشو که واضح باشه به من نشون بده . بعد هم من هر چی تو بازار گشتم پیداش نکردم و تهران هم نیستم . اگه کسی سایتی که این کابلو می فروشه بلد هستند لطفا بگید ممنون می شم .

یه سوال دیگه هم دارم
من با کابل HDMI راحت ps3 رو وصل میکنم ولی زمانی که ps3 رو با کابل AV به یه تلویزیون دیگه وصل می کنم و دستگاه رو روشن می کنم . تصویر نمیاد . یکی از دوستان گفتند دکمه power رو باید چند ثانیه بگیری . هنوز امتحان نکردم ولی این کار باعث میشه چه اتفاقی بیوفته ؟ اصلا آسیبی نمی زنه ؟

سلام دوستان من هم درخواست این دوستمون رو دارم که گفته میخواد ps3 اش رو بهه مانیتوری که فقط ورودی vga داره وصل کنه منم تهران نیستم داخل بازار پیدا نکردم پیدا نکردن.
و اما دوسته عزیز اگر بخوای بعد از وصل کردن کابل HDMI با av بازی کنی باید کلید power رو تغریباً 5 تا 10 ثانیه نگه داری بعد دستگاه روشن میشه!!! :8: به همین راحتی. :20:

bull
06-07-2011, 17:00
سلام
بابا تاپیک خوابید . چرا کسی جواب نمیده ؟ خواهش می کنم یه نفر پاسخ بده . 3 تا سوال دارم
1 . میخوام ps3 رو به مانیتور (که فقط پورت VGA داره ) وصل کنم از کودوم کابل استفاده کنم ؟
2 . از کجا این کابل رو تهیه کنم ؟ ( سایت یا فروشگاه آنلاین رو لطفا معرفی کنید )
3. با کابل زیر کارم راه میوفته ؟

لطفا جواب بده یه نفر
ممنون

SamGun
06-07-2011, 18:16
شما اول عکسی رو که قرار میدی جوری بزار تا تاپیک به هم نریزه .

برای وصل کردن PS3 به مانیتور فقط باید ورودی DVI داشته باشید . برای VGA نیاز به KVM Switch دارید که گرونه.

yadam.nemiad
09-07-2011, 10:49
من دنبال یک مانیتور 23 27 اینچ هستم که فول اچ دی باشه واسه pc , xbox
خودم یه مدل سامسونگ دیدم
مدل syncmaster P2370HD tv monitor البته من دنبال 27 اینچ این مدل بودم که مثکه تو ایران نیومده.
ورودی dvi.hdmi.dsub component ... داره ;کنتراست1:50000 زمان پاسخگویی 5Ms تیونر دیجیتال 16:9 1080P .قیمت 350 تومان . اگه ممکنه نظرتون رو بگین و مانیوتری (LED LCD) هم اگه با این مشخصات یا بالاتر میشناسین هم بگین ممنون میشم اگه زود جواب بدین چون خیلی وقته دارم میگردم سرگیجه گرفت

bijan_455
09-07-2011, 16:12
سلام ،
دوستان من یک کابل HDMI TO DVI خریدم که PS3 را به مانیتور وصل کنم که به مشکل خوردم حالا می خواهم با VGA BOX این کار را بکنم به نظر شما دیگر مشکلی برایم پیش نمی آید ؟
راستی برای خرید VGA BOX باید به نکته خاصی توجه کنم ؟
VGA BOX به تمام مانیتورهای CRT , LCD متصل می شود ؟
راستی کیفیت VGA BOX چقدر هست ؟
آیا VGA BOX مدلهای مختلفی دارد ؟ ( مثلا بعضی مدلها 720P اجرا می کنند و بعضی 1080i )

با تشکر:40:

HO3IN-Life
15-07-2011, 18:14
سلام کیفیت تصویر xbox 360 روی مانیتور vga بیشتر از کیفیت تصویر ps3 روی vga هست؟

shab_2008
16-07-2011, 10:02
سلام ،
دوستان من یک کابل HDMI TO DVI خریدم که PS3 را به مانیتور وصل کنم که به مشکل خوردم حالا می خواهم با VGA BOX این کار را بکنم به نظر شما دیگر مشکلی برایم پیش نمی آید ؟

با تشکر:40:

سلام

نه نباید مشکلی داشته باشین.

راستی برای خرید VGA BOX باید به نکته خاصی توجه کنم ؟

VGA BOX که میخرین حتما باید ورودی ویدئو داشته باشه یعنی همون ورودی فیش زرد رنگ.

VGA BOX به تمام مانیتورهای CRT , LCD متصل می شود ؟

بله میخوره

راستی کیفیت VGA BOX چقدر هست ؟

کیفیتش بیشتر از AV هست. کلا کیفیت قابل قبولی داره.

آیا VGA BOX مدلهای مختلفی دارد ؟ ( مثلا بعضی مدلها 720P اجرا می کنند و بعضی 1080i )

مدل های مختلف که داره ولی نه اینجوری که شما گفتین!:31: هر کدوم که ارزون تر بود رو شما بخرین.

سلام کیفیت تصویر xbox 360 روی مانیتور vga بیشتر از کیفیت تصویر ps3 روی vga هست؟

فرقی با هم نداره جفتشون در حالت VGA کیفیتشون یکیه!

HO3IN-Life
16-07-2011, 23:03
سلام

الان vga box توی بازار بیشتر گیر میاد یا کابل vga to ps3 ؟

shab_2008
16-07-2011, 23:31
سلام

الان vga box توی بازار بیشتر گیر میاد یا کابل vga to ps3 ؟

سلام

قطعا VGA BOX !

ولی PS3 VGA هم گیر میاد و به نظر من شما اول از همه برین دنبال PS3 VGA که دنگ و فنگ کمتری داره! اگه اون گیریتون نیومد برین سراغ VGA BOX .

MOHAMMAD2010
19-07-2011, 18:07
مانیتور led که حداکثر رزولوشن تصویرش 900*1600 هست رو اگه با کابل vga به xbox وصل کنیم تصویرش چه جوری میشه ؟ ( چون شنیدم ایکس باکس یه سری رزولوشن های خاص داره و رو بقیه تصویر کیفیتش خراب میشه )
میخوام ببینم میشه روی این مانیتور یه تصویر خوب بدون کشیدن تصویر آورد ؟

MOHAMMAD2010
20-07-2011, 16:49
مانیتور led که حداکثر رزولوشن تصویرش 900*1600 هست رو اگه با کابل vga به xbox وصل کنیم تصویرش چه جوری میشه ؟ ( چون شنیدم ایکس باکس یه سری رزولوشن های خاص داره و رو بقیه تصویر کیفیتش خراب میشه )
میخوام ببینم میشه روی این مانیتور یه تصویر خوب بدون کشیدن تصویر آورد ؟

میشه یه نفر جواب بده ؟

shab_2008
22-07-2011, 09:43
میشه یه نفر جواب بده ؟

سلام

دوست عزیز X360 این رزلوشن رو اصلا ساپرت نمیکنه! یعنی توی نتظیماتش همچین رزلوشنی به صورت پیش فرض وجود نداره! اگر در تنظیمات رزلوشنی بالاتر از رزلوشن نیتیو مانیتورتون قرار بدید یه حالت LetterBox به وجود میاد یعنی دو نوار مشکی رنگ یکی در بالا و دیگری در پایین ایجاد میشه!

یعنی اینجوری :

به هر صورت اگر میخواین اینطوری نشه باید رزلوشن رو به اولین رزلوشن قبل از رزلوشن نیتیو مانیتورتون تغییر بدید که قطعا چون رزلوشن نیتیو مانیتورتون نیست کمی از وضوح تصویر کاسته میشه ولی خیلی محسوس نیست!

MOHAMMAD2010
22-07-2011, 13:08
سلام

دوست عزیز X360 این رزلوشن رو اصلا ساپرت نمیکنه! یعنی توی نتظیماتش همچین رزلوشنی به صورت پیش فرض وجود نداره! اگر در تنظیمات رزلوشنی بالاتر از رزلوشن نیتیو مانیتورتون قرار بدید یه حالت LetterBox به وجود میاد یعنی دو نوار مشکی رنگ یکی در بالا و دیگری در پایین ایجاد میشه!

یعنی اینجوری :

به هر صورت اگر میخواین اینطوری نشه باید رزلوشن رو به اولین رزلوشن قبل از رزلوشن نیتیو مانیتورتون تغییر بدید که قطعا چون رزلوشن نیتیو مانیتورتون نیست کمی از وضوح تصویر کاسته میشه ولی خیلی محسوس نیست!

ممنون از جوابت
فقط من چند تا چیزو نفهمیدم :
1 -اگه رو چه رزولوشنی بازی کنم نوار مشکی رو بالا و پایین مانیتورم میبینم ؟ ( با توجه به رزولوشن مانیتورم بگو )
2 - در این حالت که تصویر دو طرفش مشکیه کیفیت خوبه ؟
3 - گفتی به اولین رزولوشن قبل رزولوشن نیتیو مانیتورم ، یعنی رو چه رزولوشنی میشه ؟
ممنون

.:PAR3A:.
22-07-2011, 14:02
من روی 1360x768 هستم و هیچ مشکلی از لحاظ کیفیت ندارم...

shab_2008
22-07-2011, 16:43
ممنون از جوابت
فقط من چند تا چیزو نفهمیدم :
1 -اگه رو چه رزولوشنی بازی کنم نوار مشکی رو بالا و پایین مانیتورم میبینم ؟ ( با توجه به رزولوشن مانیتورم بگو )
2 - در این حالت که تصویر دو طرفش مشکیه کیفیت خوبه ؟
3 - گفتی به اولین رزولوشن قبل رزولوشن نیتیو مانیتورم ، یعنی رو چه رزولوشنی میشه ؟
ممنون

1:اگر روی رزلوشنی بالاتر و یا رزلوشنی که Aspect Ratio اون با مانیتور شما یکی نباشه رزلوشن رو قرار بدید اون حالت به وجود میاد!

2: بله خوبه . فقط حالت کشیدگی ایجاد میشه!

3:شما میتونید رزلوشن رو روی 1360x768 قرار بدین.

MOHAMMAD2010
22-07-2011, 17:29
2: بله خوبه . فقط حالت کشیدگی ایجاد میشه!
چرا دیگه تو این حالت کشیده میشه !؟
مگه نمیگی بالا و پایین مشکی میفته پس دیگه کشیده چرا میشه !؟

shab_2008
22-07-2011, 17:45
چرا دیگه تو این حالت کشیده میشه !؟
مگه نمیگی بالا و پایین مشکی میفته پس دیگه کشیده چرا میشه !؟

گفتم که به خاطر همون Aspect Ratio هست!

Aspect Ratio مانیتور شما 16:9 هست و Aspect Ratio این کنسول هم 16:9 هست! ولی چیزی که باعث میشه این مشکل به وجود بیاد اینه که رزلوشن مانیتور شما جزو رزلوشن های استاندارد 16:9 نیست!

البته اگه شما رزلوشن رو روی 1360x768 بگذارید دیگه مشکلی ندارید!

مورد دیگه ای که باید بگم اینه که وضوح تصویر در رزلوشن های کمتر از 1920x1080 خیلی با هم تفاوت نداره!

مثلا در مانیتور شما که رزلوشن نیتیو 900×1600 هست وضوح تصاویر تفاوت چندانی با رزلوشن 1360x768 نخواهد داشت! پس نگران بد بودن کیفیت تصویر و ... به هیچ وجه نباشید.

MOHAMMAD2010
22-07-2011, 18:57
گفتم که به خاطر همون Aspect Ratio هست!

Aspect Ratio مانیتور شما 16:9 هست و Aspect Ratio این کنسول هم 16:9 هست! ولی چیزی که باعث میشه این مشکل به وجود بیاد اینه که رزلوشن مانیتور شما جزو رزلوشن های استاندارد 16:9 نیست!

البته اگه شما رزلوشن رو روی 1360x768 بگذارید دیگه مشکلی ندارید!

مورد دیگه ای که باید بگم اینه که وضوح تصویر در رزلوشن های کمتر از 1920x1080 خیلی با هم تفاوت نداره!

مثلا در مانیتور شما که رزلوشن نیتیو 900×1600 هست وضوح تصاویر تفاوت چندانی با رزلوشن 1360x768 نخواهد داشت! پس نگران بد بودن کیفیت تصویر و ... به هیچ وجه نباشید.

ممنون
یه سوال دیگه هم داشتم اگه وصلش کنم به یه مانیتور crt که رزولوشنش 1200*1600 هست کیفیت بالاتری نسبت به این حالت دارم ، درسته ؟
چون اون جوری که میدونم crt این حالت پیکسل ها که ثابت هستند رو نداره و میتونه تعدادشون رو تغییر بده
فقط تنها مشکلش اینه که بالا و پایین تصویر مشکی میفته ولی کیفیت بالاتره ، درسته ؟

saeed_136915
22-07-2011, 19:22
سلام دوستان من تازگیا Xbox 360 خریدم و چون مانیتورم فقط یه ورودی VGA داره یدونه هم کابل تبدیل خریدم. ولی وقتی وصل میکنم صفحه مانیتور تار نشون میده یعنی سایه تصویر میافته روی خود تصویر . کاریش نمیشه کرد؟؟ کابل رو عوض کردم بازم همونجوریه. رزولیشن مانیتور 1680x1050 هست و توی همه رزولیشن ها این اتفاق میافته.

ممنون.

shab_2008
22-07-2011, 19:23
ممنون
یه سوال دیگه هم داشتم اگه وصلش کنم به یه مانیتور crt که رزولوشنش 1200*1600 هست کیفیت بالاتری نسبت به این حالت دارم ، درسته ؟
چون اون جوری که میدونم crt این حالت پیکسل ها که ثابت هستند رو نداره و میتونه تعدادشون رو تغییر بده
فقط تنها مشکلش اینه که بالا و پایین تصویر مشکی میفته ولی کیفیت بالاتره ، درسته ؟

خواهش میکنم.

فرقی نداره دوست عزیز اون هم آخرش مشکل همین مانیتور رو داره! البته حسنی که داره اینه که شما میتونید رزلوشن رو در تنظیمات کنسول روی 1920x1080 بزاردید و در تنظیمات مانیتور برای اینکه حالت Letterbox بر طرف بشه میتونین اندازه تصویر رو تغییر بدین تا دو نوار مشکی رنگ از بالا و پایین تصویر محو بشه. البته در این حالت تصویر کشیدگی پیدا میکنه ! این کار را فقط در مانیتور های CRT میشه کرد. اما به نظر من LCD بهتره.

سلام دوستان من تازگیا Xbox 360 خریدم و چون مانیتورم فقط یه ورودی VGA داره یدونه هم کابل تبدیل خریدم. ولی وقتی وصل میکنم صفحه مانیتور تار نشون میده یعنی سایه تصویر میافته روی خود تصویر . کاریش نمیشه کرد؟؟ کابل رو عوض کردم بازم همونجوریه. رزولیشن مانیتور 1680x1050 هست و توی همه رزولیشن ها این اتفاق میافته.

ممنون.

سلام

دوست عزیز این مشکل بر میگرده به خود کابل X360 VGA و کاریش هم نمیشه کرد! البته تبدیل هم کمی نقش داره! شما بدون تبدیل کابل را وصل کنید به مانیتور ببینید کمی بهتر میشه یا نه!

MOHAMMAD2010
23-07-2011, 02:10
خواهش میکنم.

فرقی نداره دوست عزیز اون هم آخرش مشکل همین مانیتور رو داره! البته حسنی که داره اینه که شما میتونید رزلوشن رو در تنظیمات کنسول روی 1920x1080 بزاردید و در تنظیمات مانیتور برای اینکه حالت Letterbox بر طرف بشه میتونین اندازه تصویر رو تغییر بدین تا دو نوار مشکی رنگ از بالا و پایین تصویر محو بشه. البته در این حالت تصویر کشیدگی پیدا میکنه ! این کار را فقط در مانیتور های CRT میشه کرد. اما به نظر من LCD بهتره.

نه ببین دوست من :
تو مانیتور lcd خودم که 900*1600 هست من امتحان کردم وقتی رزولوشن یه بازی با همین کامپیوتر خودم رو روی 1360x768 میزارم تصویر خیلی تار میشه احتمالا روی ایکس باکسم اینجوری میشه ولی من نمیخوام این جوری بشه
حالا من میگم اگه روی crt خودم که رزولوشنش 1200*1600 هست این رزولوشن رو بزارم تصویر تار نمیشه و فقط بالا و پایین تصویر مشکی میفته ( چون crt خاصیت تغییر تعداد پیکسل ها رو داره ) منم برام اون 2 تا نوار سیاه مهم نیست برام کیفیت همون تصویری وستی مهمه که نه تار باشه نه کشیده شده
میگم روی crt وقتی رو رزولوشن 1360x768 بزارم مثل این lcd تار نمیشه درسته دیگه ؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مثلا مشکل این دوست بالایی هم به خاطر همینه نه به خاطر کابلش !
به خاطر اینه که رزولوشن مانیتورش 1680x1050 هست این رزولوشن هم جز رزولوشن های پشتیبانی ایکس باکس نیست به خاطر همین وقتی روی یه رزولوشن دیگه میزاره تصویر تار میشه ( همون طوری که خودتم میدونی این lcd ها فقط رو همون رزولوشن بالاترینشون بهترین کیفیت رو دارن ) و رو رزولوشن های دیگه تصویرشون تار میشه !

shab_2008
23-07-2011, 07:38
نه ببین دوست من :
تو مانیتور lcd خودم که 900*1600 هست من امتحان کردم وقتی رزولوشن یه بازی با همین کامپیوتر خودم رو روی 1360x768 میزارم تصویر خیلی تار میشه احتمالا روی ایکس باکسم اینجوری میشه ولی من نمیخوام این جوری بشه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نه دوست من اشتباه نکنید!

ما چیزی به نام خاصیت تغییر تعداد پیکسل ها در مانیتور ها نداریم! در مانیتورهای CRT روی پیکسل های خاموش (برای مثال همون دو نوار مشکی بالا و پایین) میشه مانور داده و اون هارو فعال کنیم! که تقریبا میشه گفت این همون حالت Upscale هست که خوب انجام این عمل در LCD ها غیر ممکنه! یا بهتر بگم ما امکان جابه جایی داریم نه امکان افزایش! بیشتر ازین توضیح نمیدم چون هم شما خسته میشید و هم به موضوع تاپک ربطی نداره.

حالا من میگم اگه روی crt خودم که رزولوشنش 1200*1600 هست این رزولوشن رو بزارم تصویر تار نمیشه و فقط بالا و پایین تصویر مشکی میفته ( چون crt خاصیت تغییر تعداد پیکسل ها رو داره ) منم برام اون 2 تا نوار سیاه مهم نیست برام کیفیت همون تصویری وستی مهمه که نه تار باشه نه کشیده شده
میگم روی crt وقتی رو رزولوشن 1360x768 بزارم مثل این lcd تار نمیشه درسته دیگه ؟دوست من Aspect ratio مانیتور CRT شما 4:3 هست! خوب معلومه وقتی شما رزلوشن رو در کنسول روی 1360x768 قرار میدین اون دو نوار مشکی ایجاد میشه! چون Aspect ratio این رزلوشن 16:9 هست.

وضوح در زلوشن 1360x768 در هر دو مانیتور قطعا یکیه ولی چون در CRT به علت Aspect ratio پیکسل ها فشرده تر شدن و ابعاد تصویر کوچکتر (Downscale) شما فکر مکنید تصویر واضح تره!

من در زیر رزلوشن های X360 به همراه Aspect ratio اونهارو براتون میزارم تا بهتر متوجه بشین :

640x480 (4:3
848x480 (16:9
1024x768 (4:3
1280x720 (16:9
1280x768 (16:10
1280x1024 (near 4:3
1360x768 (16:9
1920x1080 (16:9

همیشه به خاطر داشته باشید که اگر نسبت تصویر ها در کنسول و مانیتور یکی نباشه اون دو نوار مشکی رنگ پدید میاد.

مثلا مشکل این دوست بالایی هم به خاطر همینه نه به خاطر کابلش !
به خاطر اینه که رزولوشن مانیتورش 1680x1050 هست این رزولوشن هم جز رزولوشن های پشتیبانی ایکس باکس نیست به خاطر همین وقتی روی یه رزولوشن دیگه میزاره تصویر تار میشه ( همون طوری که خودتم میدونی این lcd ها فقط رو همون رزولوشن بالاترینشون بهترین کیفیت رو دارن ) و رو رزولوشن های دیگه تصویرشون تار میشه !اگه قسمت آخر پست دوستمون رو میخوندین متوجه میشدین که ایشون در همه رزلوشن ها این مشکل رو دارن! مشکل ایشون همون کابل هست !

به هر حال شما دو تا مانیتور (دارندگی و برازندگی):31: دارین که قطعا هر کدومش براتون لذت بخش تره بهترین انتخاب برای شماست و شما اصلا به حرفای من هم خیلی توجه نکنید و با هر کدوم که راحت تر بودید اونا انتخاب کنید.

armia
23-07-2011, 18:58
اساتید عزیز اگر من یه مانیتور با پورت hdmi (نمیدونم اصلا وجود داره یا نه ) بخرم میتونم بدون نصب هیچ شی دیگه ای بازی ها رو داشته باشم و اینکه وضعیت صدا در این حالت چی میشه؟؟؟

shab_2008
23-07-2011, 19:23
اساتید عزیز اگر من یه مانیتور با پورت hdmi (نمیدونم اصلا وجود داره یا نه ) بخرم میتونم بدون نصب هیچ شی دیگه ای بازی ها رو داشته باشم و اینکه وضعیت صدا در این حالت چی میشه؟؟؟

بله مانیتور هایی که ورودی HDMI داشته باشین وجود دارن! شما با خرید این مانیتور ها میتونین به راحتی از طریق خروجی صدایی که دارن (Jack 3.5 mm) صدا را دریافت کنید! هیچ چیز خاصی هم نمیخواد!

armia
24-07-2011, 10:40
بله مانیتور هایی که ورودی HDMI داشته باشین وجود دارن! شما با خرید این مانیتور ها میتونین به راحتی از طریق خروجی صدایی که دارن (Jack 3.5 mm) صدا را دریافت کنید! هیچ چیز خاصی هم نمیخواد!

مرسی دوست عزیز . حالا بنظر شما این گزینه چطوره : AOC LED V22 Pluse
و اینکه از این بهتر هم هست که عمری باشی و ترجیحه با اینچ بالاتر

shab_2008
24-07-2011, 13:45
مرسی دوست عزیز . حالا بنظر شما این گزینه چطوره : AOC LED V22 Pluse
و اینکه از این بهتر هم هست که عمری باشی و ترجیحه با اینچ بالاتر

خواهش میکنم.

والا این مانیتور هم مانیتور خوبیه ولی چون FULL HD نیست گزینه خوبی به نظر نمیرسه!

به نظر من اگر یه asus ml229 یا asus ml228 بخرین خیلی بهتره! اگر صرفا برای بازی میخواین مدل 228 برای بازی به دلیل 2 میلی ثانیه بودنش بهتره ولی مدل 229 به دلیل وجود صفحه ips ی که داره دارای وضوح تصویر بهتر ، زاویه دید عالی ودر کل کیفیت تصویر بهتر نسبت به 228 هست! ولی سرعت پاسخگویی اون 5 میلی ثانیه هست!
البته این سرعت پاسخگویی خیلی در بازی ها محسوس نیست و بیشتر خودش رو در بازی هایی مثل فوتبال و بسکتبال و ... نشون میده!

این مدل ها 23 اینچ هم دارن که مدلهاش عبارتند از asus ml239 و asus ml238

این مدل هایی که نام بردم به نظر من بهترین مدل های 22 و 23 اینچ بازار هستن.

hamed17n
24-07-2011, 17:32
قیمت vga باکس چنده؟

shab_2008
25-07-2011, 10:19
قیمت vga باکس چنده؟

همه مدلی داره! از 7-6 تومن داره به بالا !

alimemarian
25-07-2011, 15:55
سلام
میخواستم بدونم حالا واقعا vga-xboxروps3کار میکنه؟یا نه؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین:43:

hamed17n
25-07-2011, 18:50
همه مدلی داره! از 7-6 تومن داره به بالا !

می شه چند تا مدل با قیمت معرفی کنید؟
دیروز رفتم بازار ایرانیان اصلا می گی vga box می رن تو کف نمی دونن چیه

shab_2008
25-07-2011, 21:28
سلام
میخواستم بدونم حالا واقعا vga-xboxروps3کار میکنه؟یا نه؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین:43:

سلام

نه دوست عزیز کار نمیده.

می شه چند تا مدل با قیمت معرفی کنید؟
دیروز رفتم بازار ایرانیان اصلا می گی vga box می رن تو کف نمی دونن چیه

شرمنده دوست من قیمت دقیق ندارم! اون قیمتی هم که گفتم قیمت های حدودی بود که توی اصفهان سراغ داشتم! VGA BOX رو شما باید از کامپیوتری ها بخرین نه کنسول فروشی ها ! حواستون باشه ها ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed17n
25-07-2011, 22:14
سلام

نه دوست عزیز کار نمیده.

شرمنده دوست من قیمت دقیق ندارم! اون قیمتی هم که گفتم قیمت های حدودی بود که توی اصفهان سراغ داشتم! VGA BOX رو شما باید از کامپیوتری ها بخرین نه کنسول فروشی ها ! حواستون باشه ها ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب رفیق بازار ایرانیان همش کامپیوتری اصلا کنسول نداره.(البته تا اون جایی که من می دونم)

hosein ati
26-07-2011, 14:31
سلام.من مانیتور lg خریدم با dvi.الان با مبدل dvi to hdmi میخوام ps3 رو بزنم به مانیتور ولی یه سوال دارم:صدا رو چطوری باید بگیرم؟

shab_2008
26-07-2011, 16:40
سلام.من مانیتور lg خریدم با dvi.الان با مبدل dvi to hdmi میخوام ps3 رو بزنم به مانیتور ولی یه سوال دارم:صدا رو چطوری باید بگیرم؟

سلام

با وصل کردن کابل AV و وصل کردن فیش صدای اون به اس÷یکرتون میتونین صدارو دریافت کنید.

hosein ati
26-07-2011, 18:41
سلام

با وصل کردن کابل AV و وصل کردن فیش صدای اون به اس÷یکرتون میتونین صدارو دریافت کنید.

یه مشکلی هست.پشت اسپیکر من ورودی 2 فیش وجود نداره.اصلا عکسش رو میزارم تا بهتر کمک کنید:

shab_2008
26-07-2011, 21:00
یه مشکلی هست.پشت اسپیکر من ورودی 2 فیش وجود نداره.اصلا عکسش رو میزارم تا بهتر کمک کنید:

دوست عزیز همه این موارد و مشکلات رو من در پست اول همین تاپیک توضیح دادم که خوب متاسفانه شما اونا در ست نخوندین.

به هر حال..

شما نیاز به یک تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو دارین :

سره مشکی رنگ این کابل که اسمش jack 3.5mm یا 3.5mm استریو هست رو باید بزنید به پشت اسپیکرتون و دو فیش سفید و قرمز صدای کابل AV رو وصل کنید به دو فیش این کابل.

shakh00
01-08-2011, 13:47
اقا کمک کنید من یک کابل DVI TO HDMI خریدم ولی وقتی وصل میکنم میزنه کابل رو چک کن در صورتی که درست وصل کردم مدل مانیتور سامسونگ T220P

shahin_mp3
05-08-2011, 04:30
سلام به همه دوستان گرامي
اقا من يه 40 50 صفحه اي خوندم ولي كسي مثل من با مانيتور سامسونگ مشكل نداشت به غير اين پست قبلي مانيتور من سامسونگ +1931BW است كابل DVI هم مي خوره براش تبديل HDMI TO DVI گرفتم ميزنم هيچي نشون نميده اخر سر وصل كردم به تلويزيون اونجا مي خواست شناسايي كنه زدم به مانيتور كه ازش مشكل مي گرفت هيچي هم نشون نميداد مي شه اينو كاريش كرد رزولوشني چيزي و اينكه تيديل PS3 VGA بگيرم حتما كار مي كنه؟

shab_2008
05-08-2011, 11:36
اقا کمک کنید من یک کابل DVI TO HDMI خریدم ولی وقتی وصل میکنم میزنه کابل رو چک کن در صورتی که درست وصل کردم مدل مانیتور سامسونگ T220P

دوست عزیز شما قبلا کنسولتون رو به کابل AV احتمالا به TV وصل نکردین!؟

اگه انجوری هست باید پس از روشن کردن کنسول (کنسول را به مانیتور وصل کنید) دکمه پاور رو به مدت 5 تا 10 ثانیه نگه دارین و پس از به صدا درامدن چند بوق کوتاه اون رو رها کنید. اینجوری تنظیمات تصویری جدید اعمال میشه.

سلام به همه دوستان گرامي
اقا من يه 40 50 صفحه اي خوندم ولي كسي مثل من با مانيتور سامسونگ مشكل نداشت به غير اين پست قبلي مانيتور من سامسونگ +1931BW است كابل DVI هم مي خوره براش تبديل HDMI TO DVI گرفتم ميزنم هيچي نشون نميده اخر سر وصل كردم به تلويزيون اونجا مي خواست شناسايي كنه زدم به مانيتور كه ازش مشكل مي گرفت هيچي هم نشون نميداد مي شه اينو كاريش كرد رزولوشني چيزي و اينكه تيديل PS3 VGA بگيرم حتما كار مي كنه؟

سلام

شما هم همون کاری که در بالا توضیح دادم رو انجام بدین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

shahin_mp3
05-08-2011, 23:18

اگه انجوری هست باید پس از روشن کردن کنسول (کنسول را به مانیتور وصل کنید) دکمه پاور رو به مدت 5 تا 10 ثانیه نگه دارین و پس از به صدا درامدن چند بوق کوتاه اون رو رها کنید. اینجوری تنظیمات تصویری جدید اعمال میشه.

سلام

شما هم همون کاری که در بالا توضیح دادم رو انجام بدین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

من چون اين كارو رو تلويزيون كردم مي دونم چه پيغامي ميده اين كارو رو مانيتور انجام دادم پيغامشو مي دونسم خودشو مي خواد با مانيتور مچ كنه ضربدرو زدم كه همچين اروري رو صفحه ايجاد شد

Not Optimum Mod
Recomended Mode
HZ 60 1440*900
?
Digital

shahin_mp3
08-08-2011, 15:40

سلام

شما هم همون کاری که در بالا توضیح دادم رو انجام بدین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

من چون اين كارو رو تلويزيون كردم مي دونم چه پيغامي ميده اين كارو رو مانيتور انجام دادم پيغامشو مي دونسم خودشو مي خواد با مانيتور مچ كنه ضربدرو زدم كه همچين اروري رو صفحه ايجاد شد

Not Optimum Mod
Recomended Mode
HZ 60 1440*900
?
Digital

چي شد جواب ما در ضمن رفتم تبديل dvi به vga خريدم زدم سر كابل hdmi به dvi كه اصلا هيچي نشون نميده

shahin_mp3
10-08-2011, 00:32

Not Optimum Mod
Recomended Mode
HZ 60 1440*900
?
Digital

چي شد جواب ما در ضمن رفتم تبديل dvi به vga خريدم زدم سر كابل hdmi به dvi كه اصلا هيچي نشون نميده

هيچكي نميدونه اين مشكل ما چه جوري بر طرف ميشه؟

T_rex
10-08-2011, 02:26
سلام
من xbox رو به یه tv قدیمی زدم اصلا کیفیتش خوب نبود
حالا میخوام ببینم میتونم اونو به یه مونیتور CRT 17 وصل کنم بلکه تصویرش بهتر از تلوزیون باشه ؟؟
مونیتورم هیچ ورودی نداره فقط یه کابل هستش که از مانیتور میاد میره توی کارت گرافیک که سرش هم ابیه
با این من چطور میتونم xbox رو بهش وصل کنم ؟؟

shahin_mp3
10-08-2011, 12:43
سلام
من xbox رو به یه tv قدیمی زدم اصلا کیفیتش خوب نبود
حالا میخوام ببینم میتونم اونو به یه مونیتور CRT 17 وصل کنم بلکه تصویرش بهتر از تلوزیون باشه ؟؟
مونیتورم هیچ ورودی نداره فقط یه کابل هستش که از مانیتور میاد میره توی کارت گرافیک که سرش هم ابیه
با این من چطور میتونم xbox رو بهش وصل کنم ؟؟

پست اول صفحه ي اول و بخون جوابتو مي گيري :31:

T_rex
10-08-2011, 15:23
خب من این کابلو از کجا گیر بیارم ؟
تازه مونیتور من ورودی نداره فقط خروجی داره همون که سرش ابیه

shahin_mp3
11-08-2011, 00:07
خب من این کابلو از کجا گیر بیارم ؟
تازه مونیتور من ورودی نداره فقط خروجی داره همون که سرش ابیه

تهران توپ خونه پاسا‍ژ لباف يه دو سر مادگي vga هم ميگيري كه حدود 3يا4 هزار تومن كه دو طرفش مثل مال پشت كارت گرافيكته كه مانيتورتو توش مي زني همون ابيه كه اون كابلي كه خريدي مي خوره تو اون تبديل و اون طرفشم مانيتورتو همون ابيه رو بهش ميزني

shahin_mp3
12-08-2011, 16:26

سلام

شما هم همون کاری که در بالا توضیح دادم رو انجام بدین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه

Not Optimum Mod
Recomended Mode
HZ 60 1440*900
?
Digital

تيديل dvi به vga هم خريدم زدم سر hdmi به dvi بازم تصوير نيومد
كسي نميدونه ما بايد چيكار كنيم

shab_2008
13-08-2011, 09:44

Not Optimum Mod
Recomended Mode
HZ 60 1440*900
?
Digital

تيديل dvi به vga هم خريدم زدم سر hdmi به dvi بازم تصوير نيومد
كسي نميدونه ما بايد چيكار كنيم

شما دکمه تغییر سیگنال رو روی مانیتور میزنین یا نه ؟

shahin_mp3
13-08-2011, 19:43
شما دکمه تغییر سیگنال رو روی مانیتور میزنین یا نه ؟

اگه منظورت source ميزنم فيش كامپوترمم حتي در ميارم
حتي امروز كابل hdmi به vga هم مستقيم زدم كه مي نوشت كابلتو چك كن
هيچ راهي نداره مشكل از كجا است؟

shab_2008
13-08-2011, 20:55
اگه منظورت source ميزنم فيش كامپوترمم حتي در ميارم
حتي امروز كابل hdmi به vga هم مستقيم زدم كه مي نوشت كابلتو چك كن
هيچ راهي نداره مشكل از كجا است؟

والا چی بگم!!

شما این کارو که میگم بکنید ببینید مشکلتون حل میشه :

1:کنسول رو به TV وصل کنید.

2: در منوی PS3 وارد Display settings و سپس Video Output Settings بشین و ازون قسمت گزینه HDMI رو انتخاب کنید. کنسول رو خاموش کرده و از TV جدا کنید و به مانیتور متصل کنید

3:قبل از روشن کردن کنسول مانیتور رو روشن کنید و 30 ثانیه بعد کنسول رو روشن کنید و ببینید تصویر میاد یا نه!

shahin_mp3
14-08-2011, 01:09
والا چی بگم!!

شما این کارو که میگم بکنید ببینید مشکلتون حل میشه :

1:کنسول رو به TV وصل کنید.

2: در منوی PS3 وارد Display settings و سپس Video Output Settings بشین و ازون قسمت گزینه HDMI رو انتخاب کنید. کنسول رو خاموش کرده و از TV جدا کنید و به مانیتور متصل کنید

3:قبل از روشن کردن کنسول مانیتور رو روشن کنید و 30 ثانیه بعد کنسول رو روشن کنید و ببینید تصویر میاد یا نه!

نشد كه نشد چي كار كنم اين مشكل از كجاست؟:19:

shab_2008
14-08-2011, 17:09
نشد كه نشد چي كار كنم اين مشكل از كجاست؟:19:

خوب شاید کابلتون مشکل داره!

اگر میتونین روی یه مانیتور دیگه تست کنید و اگه دیدین باز هم تصویر نیومد 100 درصد مشکل از کابله !

shahin_mp3
14-08-2011, 17:29
خوب شاید کابلتون مشکل داره!

اگر میتونین روی یه مانیتور دیگه تست کنید و اگه دیدین باز هم تصویر نیومد 100 درصد مشکل از کابله !

كابلو تست كردم درسته عوضشم كردم
امروزم رفتم كابل ps3 to vga خريدم باز هم ارور رزولوشن رو تصوير اومد رفتم زدم با همين كابل به مانيتور AOC رو مانيتور زد NOT SUPPORTED من فكر كنم تنظيمي چيزي داره كه اين ارورو هم رو DVI ميده هم رو VGA نميشه رزولوشن رو اورد پايين
ديگه چيكار كنم هر كابلو تيديليو بگي خريدم نشد كه نشد

shab_2008
14-08-2011, 21:03
كابلو تست كردم درسته عوضشم كردم
امروزم رفتم كابل ps3 to vga خريدم باز هم ارور رزولوشن رو تصوير اومد رفتم زدم با همين كابل به مانيتور AOC رو مانيتور زد NOT SUPPORTED من فكر كنم تنظيمي چيزي داره كه اين ارورو هم رو DVI ميده هم رو VGA نميشه رزولوشن رو اورد پايين
ديگه چيكار كنم هر كابلو تيديليو بگي خريدم نشد كه نشد

این آخرین کاری رو هم که میگم انجام بدین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه!

کنسول رو با کابل HDMI to HDMI به TV وصل کنید و اونا روشن کنید و به قسمت تنظیمات رزلوشن کنسول رفته و رزلوشن رو بزارید روی 480p و سپس کنسول رو خاموش کرده و کنسول رو وصل کنید به مانیتورتون و کنسول رو روشن کنید و ببینید تصویر میاد یا خیر!

اگر این راه جواب نده من دیگه راه دیگه ای بلد نیستم!:31:

shahin_mp3
15-08-2011, 19:14

کنسول رو با کابل HDMI to HDMI به TV وصل کنید و اونا روشن کنید و به قسمت تنظیمات رزلوشن کنسول رفته و رزلوشن رو بزارید روی 480p و سپس کنسول رو خاموش کرده و کنسول رو وصل کنید به مانیتورتون و کنسول رو روشن کنید و ببینید تصویر میاد یا خیر!

من روي كمترين حالت گذاشتم كه 574p بود نه 480p كه بازم كار نكرد
ps3 هاي بقيه 480p داره يا نه من تازه خريدم 320GB SLIM PAL

TR4NC3
16-08-2011, 13:12
سلام , دوستان من X360 رو باید چطور به مانیتورم وصل کنم ؟ | از کدوم کابل باید استفاده کنم / کلا یکی یه توضیح بده / تنکس
مشخصات مانیتور :

shahin_mp3
16-08-2011, 14:22
سلام , دوستان من X360 رو باید چطور به مانیتورم وصل کنم ؟ | از کدوم کابل باید استفاده کنم / کلا یکی یه توضیح بده / تنکس
مشخصات مانیتور :

از اين كابل استفاده كن خواستي هم بخري تهران توپ خونه پاسا‍ژ لباف:31: پست اول صفحه ي اول هم بخون كامل توضيح دادن:31:

shahin_mp3
16-08-2011, 23:55

اين 480p منو به شك انداخته:31:

Cris9 ripper
17-08-2011, 01:08
سلام
دوستان من مانیتور: samsung px23720 plus دارم
میخواستم ببینم اگه واسه Xboxام یه کابل HDMI بخرم مشکل صدا ندارم از طریق مانیتور؟
میشهیه کابلی هم باشه که صدا رو از اسپیکر پخش کنه؟
مرسی.

hamed17n
17-08-2011, 01:17
سلام
میخواستم ببینم اگه واسه Xboxام یه کابل HDMI بخرم مشکل صدا ندارم از طریق مانیتور؟
مرسی.

شما اگه مانیتورت اسپیکر نداره می تونی از این وسیله استفاده کنی

shahin_mp3
17-08-2011, 14:48
سلام
مرسی.

شما مانيتورت حرف نداره من رفيقم داره ميبرم PS3 رو اونجا :31:
اگه از كابل HDMI TO HDMI استفاده مي كني ميتوني فيش اسپيكرتو بزني پشت مانيتور چون يك خروجي صدا داره :31:
اگرم كه كارت گرافيكتم با HDMI به مانيتور وصل ميكني ميتوني فيش اسپيكرتو همون پشت مانيتور بزاري كه صداي كامپيوترتم ازش بگيري :31:

shahin_mp3
19-08-2011, 19:45

اين 480p منو به شك انداخته

كسي نيست جواب ما رو بده؟:31:

D r i v e r
19-08-2011, 19:53
سلام
دوستایی که زمان تاخیر مانیتورشون 5 ثانیه هست مشکلی با بازی هایی مثل PES ندارن؟
و اینکه من یه خورده تصویرم تاره
و موقعی که بازیکن ها تند میدون تصویر یه جوری میشه
مثله این میمونه توی ماشینی هستی که 300 تا داره میره و به مناظر اطرافت نگاه میکنی (چه تعبیری کردم )
ولی تو بقیه بازی ها خوبه
مثله Forza و RED Dead

shahin_mp3
19-08-2011, 19:55
سلام
مثله این میمونه توی ماشینی هستی که 300 تا داره میره و به مناظر اطرافت نگاه میکنی (چه تعبیری کردم )
ولی تو بقیه بازی ها خوبه
مثله Forza و RED Dead

تعبيراتم مثل خودته :31:

shab_2008
19-08-2011, 20:31
سلام
ولی تو بقیه بازی ها خوبه
مثله Forza و RED Dead

سلام

تاخیر 5 میلی خودش رو توی بازی هایی مثل فوتبال و بسکتبال و ... که حرکت تصویر زیاد و سریع اتفاف میفته بدجوری نشون میده! این مشکل تاری هم که گفتین مربوط به همین موضوع هست که یه حالتی مثل افکت موشن بلور ایجاد میکنه!

متاسفانه کاریش هم نمیشه کرد!

shahin_mp3
20-08-2011, 19:52

اين 480p منو به شك انداخته

كسي نيست جواب ما رو بده؟:31:

mohammad_dj_kazin
21-08-2011, 01:52
سلام به همگی
اگر با کابل HDMI To DVI پلی3 رو به مانیتور وصل کنیم کیفیت بازی ها مثل موقعی هست که با کابل HDMI به تلوزیون وصل میشه؟؟ یا کیفیتش کمتره؟
یه سوال دیگه کابل DVI به همه مانیتور ها میخوره یا نه؟
از کجا بفهمیم که مانیتور ما DVI میخوره یا نه؟؟ 

shahin_mp3
21-08-2011, 05:20
سلام به همگی
اگر با کابل HDMI To DVI پلی3 رو به مانیتور وصل کنیم کیفیت بازی ها مثل موقعی هست که با کابل HDMI به تلوزیون وصل میشه؟؟ یا کیفیتش کمتره؟
یه سوال دیگه کابل DVI به همه مانیتور ها میخوره یا نه؟
از کجا بفهمیم که مانیتور ما DVI میخوره یا نه؟؟ 

بستگي داره كه مانيتورت چي باشه اگه full hd باشه كه حله ولي خوب TV چون صفحه اش بزرگتر حالش بيشتر:31:

كابل DVI به همه مانيتور ها نميخوره اونايي كه پشتشون نوشته DVI ساپورت ميكنه :31:

shahin_mp3
23-08-2011, 03:38
اقا من هر چي كابل و تبديل بود خريدم ولي PS3 به اين مانيتور خودم كه هيچ بردم گيم نت هم وصل نشد همه ارور رزولوشن مي داد چه روي DVI چه روي VGA فقط يه مانيتور بود كه HDMI داشت و DVI كه روش كار كرد يكي نيست بگه مشكل از كجاست :46:

HO3IN-Life
23-08-2011, 14:38
سلام دوستان

من میخوام یه مانیتور بگیرم میخوام که این قابلیت ها رو داشته باشه:

ورودی HDMI و full hd و 3d و led و 21 اینچ

اگه میشه یه مدلی رو معرفی کنید که همه ی اینا رو داشته باشه ...

ترجیحاً LG یا SAMSUNG و .... اگه از این مدل ها هم نبود اشکال نداره فقط اون قابلیت ها رو داشته باشه ...

ممنون میشم راهنمایی کنید :40::11:

shab_2008
25-08-2011, 10:39
سلام دوستان

من میخوام یه مانیتور بگیرم میخوام که این قابلیت ها رو داشته باشه:

ورودی HDMI و full hd و 3d و led و 21 اینچ

اگه میشه یه مدلی رو معرفی کنید که همه ی اینا رو داشته باشه ...

ترجیحاً LG یا SAMSUNG و .... اگه از این مدل ها هم نبود اشکال نداره فقط اون قابلیت ها رو داشته باشه ...

ممنون میشم راهنمایی کنید :40::11:
سلام داش محمد

والا مانیتور های سه بعدی چون به تازگی وارد شدن قیمتاشون بالا هست! مثل 22 یا 23 اینچش با این مشخصاتی که گفتی میخوای حدودا 700 تومنه!

اصلا نمیارزه! به نظر من یه مانیتور معمولی با پنل ips اگه بگیری خیلی خیلی بهتر و به صرفه تره!

اگه خواستی بگو تا من چند مدل بهت پیشنهاد بدم.

HO3IN-Life
25-08-2011, 11:51
سلام داش محمد

والا مانیتور های سه بعدی چون به تازگی وارد شدن قیمتاشون بالا هست! مثل 22 یا 23 اینچش با این مشخصاتی که گفتی میخوای حدودا 700 تومنه!

اصلا نمیارزه! به نظر من یه مانیتور معمولی با پنل ips اگه بگیری خیلی خیلی بهتر و به صرفه تره!

اگه خواستی بگو تا من چند مدل بهت پیشنهاد بدم.

سلام به دوست گلم شهاب جان

این طور که معلومه به درد نمیخوره همون تلویزیون 3d بهتره ارزش داره ...

نه ممنونم زحمت نکشید :11: ... tv میگیرم بهتره

shahin_mp3
27-08-2011, 00:13
بالاخره ما هم وصل كرديم PS3 رو به مانيتور كابل PS3 VGA كه خريده بودم به يه مانيتور TV دار زده بودم كه روش تصوير داد رفتم قسمت

تنضيمات و روي COMPONENT / D-Terminal و از اونجا روي 720p گذاشتم فقط 720P رو تيك زدم و فيش و در اوردم زدم به مانيتور كه

تصوير داد كه ديگه روي هر چي مانيتور زدم تصوير داد البته فكر كنم با فيش خودش به تلويزيون وصل كنيم و روي اين تنضيمات بزاريم و

موقع زدن تيك 720p فيش خودمونو بزنيم و وصل كنيم به مانيتور تصوير بده :31:

كه ديگه با اين كار ها همه PS3 ها رو ميتونيم وصل كنيم به مانيتور :31:

بچه هاي اين فروم كه خيلي به من كمك كردن مخصوصا شهاب جان كه هر راهي بود به ما گفت كه بالاخره با كمك اين ور و اونور وصلش

كرديم:46:

HO3IN-Life
27-08-2011, 10:53
به نظر من 1 ساعت بازی با کابل HDMI ارزش 10 ساعت بازی با کابل vga رو داره !!!

من خودم مانیتور vga دارم اما وصلش نمیکنم، به همون HDMI وصل میکنم !!

(تازه اگه با مانیتور بازی کنم میتونم شبانه روز بشینم !!! اما با HDMI نمیتونم !!! اما باز هم ارزش داره!!)

zxcvbnm_00
28-08-2011, 00:53
سلام به همه دوستان
قسمت مانیتور سوال کردم کسی جوابم نداد چند روزه خیلی وقته
نظر دوستن خوندم اخر معلوم نیس الجی خوبه یا سامسونگ یکی میگه اره یکی نه
یه مانیتور خوب میخام تا 22 اینچ که برای کنسول مثل پی اس تری خوب باشه
1-رزولوشن مانیتور از پی اس با لاتر باشه تصویر مشکل نداره کم باشه که بده یا حتما باید فیکس باشه؟؟
قیمتم تا 300 میدم کمترم بود بهتر فقطدوستان بگن چی بهتره ال سی دی یا ال ای دی ؟ کدوم امتحانش پس داده ال ای دی تعمیر میشه یا اینک تازه اومده فعلا معلوم نیس خوبه یا نه
لطف کنید کمک کنید چی بخرم من که گیج شدم
یک مارک و مدل خوب بگیدو اپ دی ساپورت کنه و اینکه خوذتون چی استفاذه میکنید خوبه بگید
دوستم گفت تی وی ال ای دی یا ال سی دی بگیر خوبه؟ یا 22 اینچ داره

ممنون میشک راهنمایی کنید که بخرم

پيش فرض
سوال دیگه ای بود که قیمت ال سی دی با ال ای دی زیاد فرق نداره مثلا 2261 ال جی ال سی دی هس 260 تومن ولی سامسونگ ال ای دی 300 میده 22 اینچ گیج شدم شدید و اینکه میگن سام بهتره کمک کنید مرسی

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

و سوال اصلیم اینه که دوستم پیشنهاد داد ال ای دی تی وی بگیرم ولی من میخام به سیستمم هم وصل کنم میخام بدونم تی وی ال ای دی کیفیتش از ال ای دی مانیتور بهتره یا نه ؟؟؟
بی ایکس 2285 انتخاب کردم فعلا دو تا ا دی داره و فروشنده گفت خوبه حالا برای پی اس خوبه
ممنون میشم همه کمکم کنید لطف نید حرفام کانل بخونید راهنماییک کنید و در اخر 22 اینچ خوبه اخه 23 اینچ 23720 پیدا نمیشه فک کنم کسی نمیدونه چند بودش؟

shahin_mp3
28-08-2011, 01:17
سلام به همه دوستان
قسمت مانیتور سوال کردم کسی جوابم نداد چند روزه خیلی وقته
نظر دوستن خوندم اخر معلوم نیس الجی خوبه یا سامسونگ یکی میگه اره یکی نه
یه مانیتور خوب میخام تا 22 اینچ که برای کنسول مثل پی اس تری خوب باشه
1-رزولوشن مانیتور از پی اس با لاتر باشه تصویر مشکل نداره کم باشه که بده یا حتما باید فیکس باشه؟؟
قیمتم تا 300 میدم کمترم بود بهتر فقطدوستان بگن چی بهتره ال سی دی یا ال ای دی ؟ کدوم امتحانش پس داده ال ای دی تعمیر میشه یا اینک تازه اومده فعلا معلوم نیس خوبه یا نه
لطف کنید کمک کنید چی بخرم من که گیج شدم
یک مارک و مدل خوب بگیدو اپ دی ساپورت کنه و اینکه خوذتون چی استفاذه میکنید خوبه بگید
دوستم گفت تی وی ال ای دی یا ال سی دی بگیر خوبه؟ یا 22 اینچ داره

ممنون میشک راهنمایی کنید که بخرم

پيش فرض
سوال دیگه ای بود که قیمت ال سی دی با ال ای دی زیاد فرق نداره مثلا 2261 ال جی ال سی دی هس 260 تومن ولی سامسونگ ال ای دی 300 میده 22 اینچ گیج شدم شدید و اینکه میگن سام بهتره کمک کنید مرسی

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

و سوال اصلیم اینه که دوستم پیشنهاد داد ال ای دی تی وی بگیرم ولی من میخام به سیستمم هم وصل کنم میخام بدونم تی وی ال ای دی کیفیتش از ال ای دی مانیتور بهتره یا نه ؟؟؟
بی ایکس 2285 انتخاب کردم فعلا دو تا ا دی داره و فروشنده گفت خوبه حالا برای پی اس خوبه
ممنون میشم همه کمکم کنید لطف نید حرفام کانل بخونید راهنماییک کنید و در اخر 22 اینچ خوبه اخه 23 اینچ 23720 پیدا نمیشه فک کنم کسی نمیدونه چند بودش؟

من رفيقم PX23720 PLUS رو پارسال 330 فكر كنم خريد كه فكر كنم الان پايين تر اومده من خودم اينو بهت پيشنهاد

دادم بازم تحقيقات و بكن ولي من PS3 خودمم بهش وصل كردم حال كردم خيلي مانيتور توپ و قشنگيه :31:

zxcvbnm_00
28-08-2011, 01:31

اون دوستی که گفت تو فروم پی اس اسوز عالیه اخه ساپورت نمیشه اصلا تعمیرش که نمایندگی درستی نداره و اینکه سونی سام خیلی بهترن تو نمایشگر و .... اسوز حرفی نداره
شایدم خوبه ولی من لینک گذاشتم قیمتش با سام فرقی نداره ولی کنتراست اسوز 10 میلیونه ولی سلم الجی به این کنتراست نرسیدن هنوز با این قیمت مشکوکه که اسوز خوب باشه

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

شاهین جان گفتم 23720 مثل اینکه وارداتی بود الان گفت نمیاد معلوم نیس شایدم نیاد نمیدونم تا چقد درسته گرفتاری اینه مانیتور نمایندگی ها نمیاره باید تو کامپیوتر فروشی ها پیدا کنیم
من بی ایکس 2285 پلاس انتخاب کردم فروشنده گفت برا کنسول خوبه با 23720 فرقی نداره 1 اینچ کمتره فقط نظرتون چیه همه پست منو خوندی؟ مرسی کمک کنیدددد ذوستان

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

کلا سام بهتره یا الجی گیج شدم

shahin_mp3
28-08-2011, 01:58

اون دوستی که گفت تو فروم پی اس اسوز عالیه اخه ساپورت نمیشه اصلا تعمیرش که نمایندگی درستی نداره و اینکه سونی سام خیلی بهترن تو نمایشگر و .... اسوز حرفی نداره
شایدم خوبه ولی من لینک گذاشتم قیمتش با سام فرقی نداره ولی کنتراست اسوز 10 میلیونه ولی سلم الجی به این کنتراست نرسیدن هنوز با این قیمت مشکوکه که اسوز خوب باشه

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

شاهین جان گفتم 23720 مثل اینکه وارداتی بود الان گفت نمیاد معلوم نیس شایدم نیاد نمیدونم تا چقد درسته گرفتاری اینه مانیتور نمایندگی ها نمیاره باید تو کامپیوتر فروشی ها پیدا کنیم
من بی ایکس 2285 پلاس انتخاب کردم فروشنده گفت برا کنسول خوبه با 23720 فرقی نداره 1 اینچ کمتره فقط نظرتون چیه همه پست منو خوندی؟ مرسی کمک کنیدددد ذوستان

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

کلا سام بهتره یا الجی گیج شدم

اگه واقعا همه جا گشتي گيرت نيومده كه هيچ ولي اگه نگشتي به نظر من اينجاها رو برو

جمهوري بازار رضا (يه نمايشگاه مانيتور هم داره كه نميدونم هنوز هم هست يا نه):8:

ميدان وليعصر پايتخت علاالدين(اره همون مال موبايل:31: طبقات بالاش) :27:

من اگه بخوام بگيرم همه جا رو زير رو ميكنم :31:

يه زنگم به نمايندگي سام سرويس بزن :31:

shab_2008
28-08-2011, 09:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون دوستی که گفت تو فروم پی اس اسوز عالیه اخه ساپورت نمیشه اصلا تعمیرش که نمایندگی درستی نداره و اینکه سونی سام خیلی بهترن تو نمایشگر و .... اسوز حرفی نداره

ایسوس مشکوکه دوست من !!!؟

توی دنیایی IT ایسوس یکی از معروفترین برند هاست!! شما کشور مارو نبین که همه میرن جنس کره ای میخرن که فقط اسم در کردن!!

مدل های الجی و سامسونگ هیچ کدوم به گرد پای asus ml229 یا asus ml228 هم نمیرسن!! مخصوصا مدل ml229 که دارای نمایشگر ips هست! چند تا Review توی اینترنت از این مانیتور ها و مقایسه اونها با مدل های سامسونگ و الجی ببینید تا منظور حرفم بشین!

در ضمن اینم بدونیند که گارانتی سامسونگ اصلا جالب نیست! بر عکسش گارانتی الجی بدون شک بهترین گارانتی محصولات توی ایرانه!

zxcvbnm_00
28-08-2011, 11:41
سلام
اخر کسی جواب منو نداد اون دوستمونم من میدونم چی میگی تو ایران جنسی نمیاد زیاد ولی ساپورت نداره مطمعنن اسوس و اسوس درسته تو مادربورد و ... معروفع ولی نه ال سی دی و ... سونی و سام خیلی بهترن هر کی نظری داره
اخر دوستان نگفتن بی ایکس 2285 پلاس خوبه میخام بگیرم؟؟ اگه 23720 گیر اومد که عمرا بیاد مجبورم بیخیالش بشم
دوستان لطف کنن بگن سام یا الجی اول کدوم بهتره؟؟ گارانتی سام هم 6 ماه اول تویض هس ولی جنس خوب میخام این مهمه منتظر هستم دوستان

shahin_mp3
29-08-2011, 03:29
سلام
اخر کسی جواب منو نداد اون دوستمونم من میدونم چی میگی تو ایران جنسی نمیاد زیاد ولی ساپورت نداره مطمعنن اسوس و اسوس درسته تو مادربورد و ... معروفع ولی نه ال سی دی و ... سونی و سام خیلی بهترن هر کی نظری داره
اخر دوستان نگفتن بی ایکس 2285 پلاس خوبه میخام بگیرم؟؟ اگه 23720 گیر اومد که عمرا بیاد مجبورم بیخیالش بشم
دوستان لطف کنن بگن سام یا الجی اول کدوم بهتره؟؟ گارانتی سام هم 6 ماه اول تویض هس ولی جنس خوب میخام این مهمه منتظر هستم دوستان

اون جاهايي كه بهت گفتم و گشتي و گير نياوردي ؟ :31:

zxcvbnm_00
29-08-2011, 09:36
goftam k tehran nistaam

zxcvbnm_00
29-08-2011, 13:52
سلام دوستان عزیز
راستش گفتم تهران نیستم بیامم حسش نیس دنبال خرید برم
الان یجا رفتم طذف هر دو مارک سام و الجی کار میکرد گفت ال ای دی هر دو خوبن ولی قدیمالجی ال سی دیش بهتر بود الان فرق نداره ال ای دی
ی مدل گفت الجی ال ای دی 225 ای پی اس 345 تومن امروز و سام هم گفتم یجا گفت 299 2285 یجا هم گفت 320 تومن گرون گفت با توجه به قیمتا کدوم بخرم خوبه بهتره خیلی جاها شنیدم سام بهتره و امروز گفتن هر دو خوبه الجی هم 45 تومن بیشتره نمیدونم گرونی هم دلیل بهتری نداره ولی میگن گارانتی الجی خوبه که میاد منزل ولی چرا باید خراب بشه اصلا نظرتون بگید لطفا کل تابستون موندم انتخاب کنم

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

samsung 2285 led 3299
lg led 225ips 345
lg 226v led 350
بنظرتون کدوم بخرم این اخری میگن جدیده
سام یا الجی برای پی اس میخام ببخشید داستان شد

zxcvbnm_00
29-08-2011, 15:02
وستان عزیز یچیزی پیدا کردم اخه پیش مغازه دار بری همه چیزو نمیگه الان فهمیدم الجی 5 میلی سکند هس ال ای دی هاش و سام 2 هس و ایا 2 با 5 فرق داره تو پی اس 3 بازی هاش؟ / در اخر با اینکه الجی گرونتره 45 تومن سام بخرم بهتره 299 تومن بود و دوتا اچ دی داره ورودی مرسی کمک کنید تا بخرم زودتر از گیج بودن در انتخاب در بیام
lg led ips 5 ms respons
samsung 2 ms respons 2285
zxcvbnm_00 is online now گزارش تخلف ويرايش/حذف پيغام

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

دوستان عزیزم نظر اخر بدن لطف کنن دیگه میخرم فقط حرفم بگم که بین الجی و سام موندم کدوم خوبه الانم فهمیدم که پاسخگویی سام 2 هس ولی ال ای دی الجی 5 و اینکه الجی 45 تومن گرون تره فکرم مشغوله که بهتر از سام 299 تومنی نباشه 2285 میگم ولی سام 2 هس پاسخگوییش منتظر حرفتون هستم تا بخرم بره پی کارش

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

دوستان عزیزم نظر اخر بدن لطف کنن دیگه میخرم فقط حرفم بگم که بین الجی و سام موندم کدوم خوبه الانم فهمیدم که پاسخگویی سام 2 هس ولی ال ای دی الجی 5 و اینکه الجی 45 تومن گرون تره فکرم مشغوله که بهتر از سام 299 تومنی نباشه 2285 میگم ولی سام 2 هس پاسخگوییش منتظر حرفتون هستم تا بخرم بره پی کارش

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

دوستان ببخشید زیاد حرف زدم و اینکه داستان شد ببخشید دیگه بخدا انتخاب سخته خاستم مث همیشه کمکم کنید مرسی اگه کل حرفام بخونید و نظر بدین

shahin_mp3
29-08-2011, 16:14
وستان عزیز یچیزی پیدا کردم اخه پیش مغازه دار بری همه چیزو نمیگه الان فهمیدم الجی 5 میلی سکند هس ال ای دی هاش و سام 2 هس و ایا 2 با 5 فرق داره تو پی اس 3 بازی هاش؟ / در اخر با اینکه الجی گرونتره 45 تومن سام بخرم بهتره 299 تومن بود و دوتا اچ دی داره ورودی مرسی کمک کنید تا بخرم زودتر از گیج بودن در انتخاب در بیام
lg led ips 5 ms respons
samsung 2 ms respons 2285
zxcvbnm_00 is online now گزارش تخلف ويرايش/حذف پيغام

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

دوستان ببخشید زیاد حرف زدم و اینکه داستان شد ببخشید دیگه بخدا انتخاب سخته خاستم مث همیشه کمکم کنید مرسی اگه کل حرفام بخونید و نظر بدین

فرقي بين 2و5 است كه در بازي هاي PS3 معلوم مي شود مثل PES كه اگه چند صفحه قبل هم بخوني يكي اين

مشكل و داشته :31:

zxcvbnm_00
29-08-2011, 18:10
پس کلا الجی دیگه نمیشه خرید چون 5 میلی هس همین 2285 سام بخرم خوبّه؟؟؟؟ ال ای دی هس
فقط الجی گرونتر بود شک کردم که نکنه بهتر از سام باشه میشه بید 2285 بخرم یا نه بده؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

پس کلا الجی دیگه نمیشه خرید چون 5 میلی هس همین 2285 سام بخرم خوبّه؟؟؟؟ ال ای دی هس
فقط الجی گرونتر بود شک کردم که نکنه بهتر از سام باشه میشه بید 2285 بخرم یا نه بده؟

shahin_mp3
05-09-2011, 16:54
گفتم اينو دوباره بزارم كه كسي مشكل داره حل بشه :31:

بالاخره ما هم وصل كرديم PS3 رو به مانيتور كابل PS3 VGA كه خريده بودم به يه مانيتور TV دار زده بودم كه روش تصوير داد رفتم قسمت

تنضيمات و روي COMPONENT / D-Terminal و از اونجا روي 720p گذاشتم فقط 720P رو تيك زدم و فيش و در اوردم زدم به مانيتور كه

تصوير داد كه ديگه روي هر چي مانيتور زدم تصوير داد البته فكر كنم با فيش خودش به تلويزيون وصل كنيم و روي اين تنضيمات بزاريم و

موقع زدن تيك 720p فيش خودمونو بزنيم و وصل كنيم به مانيتور تصوير بده :31:

كه ديگه با اين كار ها همه PS3 ها رو ميتونيم وصل كنيم به مانيتور :31:

بچه هاي اين فروم كه خيلي به من كمك كردن مخصوصا شهاب جان كه هر راهي بود به ما گفت كه بالاخره با كمك اين ور و اونور وصلش

كرديم:46:

HO3IN-Life
06-09-2011, 17:26
سلام

یه مانیتور خواستن led 22 inch full hd . hdmi

مارک asus یا lg .

اگه میشه قیمت هم لطف کنید .

shahin_mp3
06-09-2011, 20:42
سلام

مارک asus یا lg .

صفحه ي قبل و يه نگاه بنداز :27:

HO3IN-Life
06-09-2011, 20:51
صفحه ي قبل و يه نگاه بنداز :27:

شما با hdmi وصل میکنی یا vga ???

shahin_mp3
06-09-2011, 23:02
شما با hdmi وصل میکنی یا vga ???

يه چند تا پست بالا ببيني توضيح دادم كه چه دهني از ما سرويس شد سر وصل شدنش هر كابل و تبديليو بگي خريدم

اخر سرم با خود كابلي كه PS3 داده بيرون اسمش PS3 VGA است يه سرش كابل PS3 يه سرش هم VGA :27::31:

Fenix.
06-09-2011, 23:53
سلام

مارک asus یا lg .

Asus ML228H ، ورودی VGA و DVI... زیاد به دنبال HDMI نباشین چون گزینه های خوبی گیر نمیارین...
LED , Full HD , کیفیت تصویر خیلی عالی...
(نکته : فکر میکنم توی این تاپیک نباید راجع به انتخاب مونیتور و اینا بحث بشه و جاش توی فروم سخت افزاره ، اگه ممنوعه چنین بحث هایی لطفا پاک شه :40:)

HO3IN-Life
07-09-2011, 08:44
Asus ML228H ، ورودی VGA و DVI... زیاد به دنبال HDMI نباشین چون گزینه های خوبی گیر نمیارین...
(نکته : فکر میکنم توی این تاپیک نباید راجع به انتخاب مونیتور و اینا بحث بشه و جاش توی فروم سخت افزاره ، اگه ممنوعه چنین بحث هایی لطفا پاک شه :40:)

ممنون :40:

آخه من واسه کنسول خواستم . . :13:

بعدش هم تاپیک مخصوصش زیاد به روز نیست :41:

shahin_mp3
07-09-2011, 11:57

تا اونجايي كه ما ديديم همين جا براي مانيتور مي پرسن تو بقيه فروم ها هم كه مي پرسن اينجا رو ادرس ميدن :21:

حالا اگه نخوان اينجا بپرسن كه ديگه در تاپيك و بايد بست :21:

HO3IN-Life
07-09-2011, 12:07
تا اونجايي كه ما ديديم همين جا براي مانيتور مي پرسن تو بقيه فروم ها هم كه مي پرسن اينجا رو ادرس ميدن :21:

حالا اگه نخوان اينجا بپرسن كه ديگه در تاپيك و بايد بست :21:

به نظر من اینجا جاش نیست بپرسن .

اما چون من دیدم همه اینجا میپرسن منم اومدم پرسیدم .

چون اصلاً معرفی کردن مانیتور به موضوع تایپک ربطی نداره ..

البته این رو بگم که اسم این تایپک فقط به پست اولش میخوره .

یعنی در پست اول همه چی گفته شده دیگه نیازی نیست کسی بیاد بپرسه و پست بده ..

shahin_mp3
07-09-2011, 12:19
به نظر من اینجا جاش نیست بپرسن .

اما چون من دیدم همه اینجا میپرسن منم اومدم پرسیدم .

چون اصلاً معرفی کردن مانیتور به موضوع تایپک ربطی نداره ..

البته این رو بگم که اسم این تایپک فقط به پست اولش میخوره .

یعنی در پست اول همه چی گفته شده دیگه نیازی نیست کسی بیاد بپرسه و پست بده ..

پست اول كه عاليه :31:

كلا ما نفهميديم با نظرات ما هم عقيده اي يا مشكل داري يا هر دو تا شه :21:

ولي كسي كه مي خواد مانيتور بخره و كنسولشم وصل كنه جاش همين جاست كه اطلاعات دقيق بهش بدن :21:

كه يه مانيتور با كيفيت عالي و امكانات بابا كه ازش براي بازي كردن با كنسول لذت ببره :27:

HO3IN-Life
07-09-2011, 12:22
پست اول كه عاليه :31:

كلا ما نفيميديم با نظرات ما هم عقيده اي يا مشكل داري يا هر دو تا شه :21:

ولي كسي كه مي خواد مانيتور بخره و كنسولشم وصل كنه جاش همين جاست كه اطلاعات دقيق بهش بدن :21:

كه يه مانيتور با كيفيت عالي و امكانات بابا كه ازش براي بازي كردن با كنسول لذت ببره :27:

به نظر من باید قسمت اطلاعات مانیتور هم به نام این تاپیک اضافه کنن تا همه چی حل شه ..

به هر حال به نظر من همینجا درخواست کنیم بهتره ...

چون بجز درخواست مدل مانیتور دیگه این تایپک بحثی نداره ... (همانطور که اول گفتم پست اول تایپک همه چی رو در مورد موضوع تایپک گفته و تکمیل کرده )

shahin_mp3
07-09-2011, 12:26
به نظر من باید قسمت اطلاعات مانیتور هم به نام این تاپیک اضافه کنن تا همه چی حل شه ..

به هر حال به نظر من همینجا درخواست کنیم بهتره ...

چون بجز درخواست مدل مانیتور دیگه این تایپک بحثی نداره ... (همانطور که اول گفتم پست اول تایپک همه چی رو در مورد موضوع تایپک گفته و تکمیل کرده )

يه مانيتور هم كه اگه بهش اضافه كنن عالي ميشه :31:

Fenix.
07-09-2011, 13:03

آخه من واسه کنسول خواستم . . :13:

بعدش هم تاپیک مخصوصش زیاد به روز نیست :41:

نیازی نیست که حتما HDMI داشته باشه مونیتور ، اگه DVI باشه هم حله... من مونیتور خودم DVI داره ، به سادگی یه کابل HDMI to DVI گرفتم و یه سرو زدم به کنسول و یه سرم مونیتور ، بدون هیچ مشکلی ، با کیفیت بالا...
تاپیک مخصوص هم نفهمیدم منظور رو ، ولی واسه ی مشاوره ی خرید مونیتور کافیه اینجا یه تاپیک بزنین :

(تقاضا میشه پست های آخر این تاپیک پاک بشن ; ) )

HO3IN-Life
07-09-2011, 13:34
پاک شد ..........................

نیازی نیست که حتما HDMI داشته باشه مونیتور ، اگه DVI باشه هم حله... من مونیتور خودم DVI داره ، به سادگی یه کابل HDMI to DVI گرفتم و یه سرو زدم به کنسول و یه سرم مونیتور ، بدون هیچ مشکلی ، با کیفیت بالا...
تاپیک مخصوص هم نفهمیدم منظور رو ، ولی واسه ی مشاوره ی خرید مونیتور کافیه اینجا یه تاپیک بزنین :

(تقاضا میشه پست های آخر این تاپیک پاک بشن ; ) )

یعنی کیفیتش مثل HDMI هست .. مثلاً 720p

این دیگه در مورد تصویر کنسول روی مانیتور نیازی به معرفی تایپک نیست ..

معذرت میخوام .:40:

shahin_mp3
07-09-2011, 13:41
دوستان اگه ميتونن يه اطلاعات مانيتور هم به اين تاپيك اضافه كنن :27:

HO3IN-Life
09-09-2011, 14:51
دوستان اگه ميتونن يه اطلاعات مانيتور هم به اين تاپيك اضافه كنن :27:

تایپک جدا داره ..

اما چون دوستان بیشتر اینجا میان سوال میکنن تغریباً نیازی به اضافه کردن نیست ..

HO3IN-Life
09-09-2011, 16:54
کسی از دوستان نمیدونه که کابل HDMI TO DVI چه کیفیتی داره ؟؟؟

مثل HDMI TO HDMI هست مثلاً 720p یا 1080p البته با مانیتور full hd ??

shab_2008
09-09-2011, 18:09
کسی از دوستان نمیدونه که کابل HDMI TO DVI چه کیفیتی داره ؟؟؟

مثل HDMI TO HDMI هست مثلاً 720p یا 1080p البته با مانیتور full hd ??

کیفیتش دقیقا مثل HDMI to HDMI هست! فقط تنها تفاوتش اینه که بر خلاف HDMI to HDMI کابل HDMI to DVI صدا رو منتقل نمیکنه و فقط تصویر را منتقل میکنه!

HO3IN-Life
09-09-2011, 18:24
کیفیتش دقیقا مثل HDMI to HDMI هست! فقط تنها تفاوتش اینه که بر خلاف HDMI to HDMI کابل HDMI to DVI صدا رو منتقل نمیکنه و فقط تصویر را منتقل میکنه!

سلام آقا شهاب خوبی؟؟؟

درسته خوب، آخه مانیتورم هیچ وقت صدا نداره مگه tv

اونوقت چه مدلی از این مانیتور خوبه؟؟ full hd ??? البته led اگه قیمت هم لطف کنی ممنونت میشم .

قیمتش از مانیتور هایی که پورت HDMI TO HDMI دارن کمتره ؟؟

ممنونم از راهنمایی هایی که کردی :11:

shab_2008
09-09-2011, 18:37
سلام آقا شهاب خوبی؟؟؟

درسته خوب، آخه مانیتورم هیچ وقت صدا نداره مگه tv

ممنونم از راهنمایی هایی که کردی :11:
سلام از ماست داش محمد

کی میگه صدا نداره!؟:31: اگه مانیتور ورودی HDMI داشته باشه یا خروجی Jack 3.5mm داره یا اسپیکر که خوب اکثرا خروجی Jack 3.5mm دارن!

اونوقت چه مدلی از این مانیتور خوبه؟؟ full hd ??? البته led اگه قیمت هم لطف کنی ممنونت میشم .

قطعا Full HD خوبه! شما چه سایزی میخواین + بودجه!؟

قیمتش از مانیتور هایی که پورت HDMI TO HDMI دارن کمتره ؟؟

نه! معمولا ورودیه HDMI رو مانیتور های سایز 22 اینچ به بالا که Full HD هستن دارن!

HO3IN-Life
09-09-2011, 18:51
سلام از ماست داش محمد

قطعا Full HD خوبه! شما چه سایزی میخواین + بودجه!؟

آره قیمت 300 تومان 22 اینچ dvi

میخواستم ببینم مانیتور هایی که Hdmi دارن از اونایی که dvi أارن گرون ترن دیگه ؟؟

shahin_mp3
09-09-2011, 22:07
سلام اقا شهاب

اقا ما سر اين مانيتور خيلي اذيتت كرديما ولي بالاخره با PS3 VGA وصل كردم :31:

كه توضيحاتشم نوشتم كه اگه دوستان خواستن استفاده كنن :27:

در ضمن يه سري از مانيتور ها كه خيلي هم كم است USB مي خورن اينا رو هم ميشه وصل كرد؟ :21:

shab_2008
10-09-2011, 08:29
آره قیمت 300 تومان 22 اینچ dvi

میخواستم ببینم مانیتور هایی که Hdmi دارن از اونایی که dvi أارن گرون ترن دیگه ؟؟

نه گرونی مانیتور به داشتن یا نداشتن پورت HDMI ربطی نداره!

بیشتر به سایز و کیفیت و نوع صفحه نمایشگر و برند ربط داره!

سعی کنید مانیتوری رو بخرین که نمایشگر اون ips باشه! که از لحاظ کیفیت به مراتب بهتر از بقیه نمایشگر ها هست!

مثلا مدل LG IPS226V یا ASUS ML229 ! البته اینا از 300 تومن کمی گرون ترن ولی ارزش خرید رو دارن چون نمایشگراشون فوق العاده با کیفیتن!

سلام اقا شهاب

اقا ما سر اين مانيتور خيلي اذيتت كرديما ولي بالاخره با PS3 VGA وصل كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كه توضيحاتشم نوشتم كه اگه دوستان خواستن استفاده كنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
مخلصم

خوب خدارو شکر که بالاخره مشکل شما هم حل شد!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خوب خیلی عجیب بود که کابل HDMI to DVI جواب نمیداد !

در ضمن يه سري از مانيتور ها كه خيلي هم كم است USB مي خورن اينا رو هم ميشه وصل كرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانیتور اگه ورودی VGA هم داشته باشه حتی اگه CRT باشه هم میشه ازش برای کنسول استفاده کرد!

HO3IN-Life
10-09-2011, 09:00

سعی کنید مانیتوری رو بخرین که نمایشگر اون ips باشه! که از لحاظ کیفیت به مراتب بهتر از بقیه نمایشگر ها هست!

مثلا مدل LG IPS226V یا ASUS ML229 ! البته اینا از 300 تومن کمی گرون ترن ولی ارزش خرید رو دارن چون نمایشگراشون فوق العاده با کیفیتن!

یعنی الان مانیتوری هم هست که fuul hd باشه و نمایشگرش ips نباشه ؟؟؟

نه هیچ اشکالی نداره شاید برم از بانه بگیرم ارزون تر میشه ..

حالا به نظر خود شما asus مدلش بهتره یا lg ??

دیگه اعصابم خورد شده مانیتورم lcd چشمامو داغون کرده میخوام یدونه از این led ها بگیرم :31:

shahin_mp3
10-09-2011, 10:18
سلام
مخلصم

خوب خدارو شکر که بالاخره مشکل شما هم حل شد!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خوب خیلی عجیب بود که کابل HDMI to DVI جواب نمیداد !

ديگه بالاخره يه 1ماهي هر چي بگي خريدم :31:

مانیتور اگه ورودی VGA هم داشته باشه حتی اگه CRT باشه هم میشه ازش برای کنسول استفاده کرد!

نه اينو كه ميدونم يه سري از يكي شنيده بودم كه مانيتورش USB مي خورد مي خواستم بدونم اين USB رو بايد چيكار كرد؟ :21:

تو همين فروم هم فكر كنم يكي بود كه انگار از خارج گرفته بود :31:

shab_2008
10-09-2011, 10:59
یعنی الان مانیتوری هم هست که fuul hd باشه و نمایشگرش ips نباشه ؟؟؟

نه هیچ اشکالی نداره شاید برم از بانه بگیرم ارزون تر میشه ..

دیگه اعصابم خورد شده مانیتورم lcd چشمامو داغون کرده میخوام یدونه از این led ها بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اکثر مانیتور ها پنلشون ips نیست!

حالا به نظر خود شما asus مدلش بهتره یا lg ??

جفتشون کیفیت خوبی دارن! اما LG از لحاظ گارانتی و خدمات پس از فروش توی کشور ما بهتره!

فقط توجه کنید که یه مدل از همین مدل LG هست با عنوان LG IPS226V-PN که زمان پاسخوگویی اون 8 میلی ثانیه هست و اصلا به درد شما که میخواین بازی کنید نمیخوره! پس اگر قصد خرید مدل LG رو داشتین توجه کنید که آخرش اون PN رو ننوشته باشه!

نه اينو كه ميدونم يه سري از يكي شنيده بودم كه مانيتورش USB مي خورد مي خواستم بدونم اين USB رو بايد چيكار كرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو همين فروم هم فكر كنم يكي بود كه انگار از خارج گرفته بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون مانیتور که شما میگین شامل یه مدیا پلیر هم بوده! و اون پورت USB برای متصل کرد هارد یا فلش مموری هست که مثلا شامل یه ویدئو یا موزیک بوده و قصد اجرای اون بر روی مانیتور هست و برای اتصال کنسول یه دستگاه های پخش از پورت USB نمیشه استفاده کرد!

HO3IN-Life
10-09-2011, 11:23
منم خودم از اون tv های کوچیک (مخصوص اتومبیل ) دیدم که فلاش میخوره واسه پخش موسیقی و ویدئو..

این مانیتور ها هم حتما مثل همونه دیگه ..

الان اکثر مانیتور ها پنلشون ips نیست!

جفتشون کیفیت خوبی دارن! اما LG از لحاظ گارانتی و خدمات پس از فروش توی کشور ما بهتره!

فقط توجه کنید که یه مدل از همین مدل LG هست با عنوان LG IPS226V-PN که زمان پاسخوگویی اون 8 میلی ثانیه هست و اصلا به درد شما که میخواین بازی کنید نمیخوره! پس اگر قصد خرید مدل LG رو داشتین توجه کنید که آخرش اون PN رو ننوشته باشه!

خیلی ممنون داش شهاب ..

خیلی ممنون از کمک هات آقایی کردی :40::40: :11:

HO3IN-Life
10-09-2011, 11:41
مدل LG IPS226V یا ASUS ML229 !

معذرت هر دوش led دیگه ؟؟

آخه بعضی جا ها میرم نگاه میکنم زده lg lcd !!!!!!

این مدل LG IPS226V hdmi هم میخوره یا فقط DVI ??

رفتم اطلاعاتشو خوندم رده بود vga و dvi و hdmi آره !!

shahin_mp3
10-09-2011, 12:12
اون مانیتور که شما میگین شامل یه مدیا پلیر هم بوده! و اون پورت USB برای متصل کرد هارد یا فلش مموری هست که مثلا شامل یه ویدئو یا موزیک بوده و قصد اجرای اون بر روی مانیتور هست و برای اتصال کنسول یه دستگاه های پخش از پورت USB نمیشه استفاده کرد!

درسته

حالا خودمم نميدونم تو اين فروم يكي گفته بود حالا كلا مانيتوري نداريم كه با usb باشه اگرم باشه نميشه وصل كرد؟ :21:

shab_2008
10-09-2011, 12:27
درسته

حالا خودمم نميدونم تو اين فروم يكي گفته بود حالا كلا مانيتوري نداريم كه با usb باشه اگرم باشه نميشه وصل كرد؟ :21:

چرا مانیتوری که پورت USB داشته باشه داریم! مثلا SAMSUNG T22A350 ! ولی خوب نمیشه مثلا کنسول رو با استفاده از پورت USB بهش وصل کرد!!:31:

shahin_mp3
10-09-2011, 12:47
چرا مانیتوری که پورت USB داشته باشه داریم! مثلا SAMSUNG T22A350 ! ولی خوب نمیشه مثلا کنسول رو با استفاده از پورت USB بهش وصل کرد!!:31:

اهان ايول منظورم همين بود دمت گرم :31:

HO3IN-Life
10-09-2011, 14:53

معذرت هر دوش led دیگه ؟؟

خیلی از داداش شهاب گلم تشکر میکنم :11:

shab_2008
10-09-2011, 20:04
معذرت هر دوش led دیگه ؟؟

خ
بله هر دوشون LED هستن.

بله هر سه پورت VGA و DVI و HDMI رو داره.

یلی از داداش شهاب گلم تشکر میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اختیار دارین داش محمد وظیفه ای بیش نیست! ما مخلصیم

Abolfazl3007
12-09-2011, 13:19
دوستان من مانیتورم LED E2040 LG هست
فقط VGA میخوره
الان برای ایک باکس تبدیل VGA به HDMI که عکس اول پست اول هست بزنم کیفیت خیلی افت میکنه ؟

shahin_mp3
12-09-2011, 14:49
دوستان من مانیتورم LED E2040 LG هست
فقط VGA میخوره
الان برای ایک باکس تبدیل VGA به HDMI که عکس اول پست اول هست بزنم کیفیت خیلی افت میکنه ؟

دوست عزيز شما مطمعني فقط VGA مي خوره؟

اگه از VGA استفاده كني كيفيتش به HDMI يا DVI نمي رسه ولي كيفيتش خوبه و از تلويزيون خيلي بهتره چون خودمم

از VGA استفاده مي كنم و مانيتورمم LCD هست خيلي راضيم :31:

adolf32
12-09-2011, 15:14
سلام من میخوام مانیتور ips226v ال جی را بخرم و 2 تا سوال داشتم .
1- آیا این مانیتور خروجی هدفون داره .؟؟؟
2-اگر داره در هنگام اتصال ایکس باکس به مانیتور با کابل hdmi میشه صدا بازی را از خروجی هدفون دریافت کرد . ؟؟؟
ممنون

Abolfazl3007
12-09-2011, 16:29
دوست عزيز شما مطمعني فقط VGA مي خوره؟

اگه از VGA استفاده كني كيفيتش به HDMI يا DVI نمي رسه ولي كيفيتش خوبه و از تلويزيون خيلي بهتره چون خودمم

از VGA استفاده مي كنم و مانيتورمم LCD هست خيلي راضيم :31:

بله فقط vga میخوره
رزولوشن هم 1600*900 هست
یعنی اگه یه بازی ایکس باکس رو با رزولوشن 720p اجرا کنم اندازه 720 خود بازی pc کیفیت میده ؟
یک سوال دیگه :
اگه من به پشت سیمی که از مانیتور میاد یه تبدیل VGA به DVI بزنم و بعدش یه تبدیل DVI به HDMI بهش بزنم و به کنسول وصل کنم کیفیت بهتر میشه ؟

منظورتون تلویزیون های CRT بود دیگه ؟؟

HO3IN-Life
12-09-2011, 18:32
بله فقط vga میخوره
رزولوشن هم 1600*900 هست
یعنی اگه یه بازی ایکس باکس رو با رزولوشن 720p اجرا کنم اندازه 720 خود بازی pc کیفیت میده ؟
یک سوال دیگه :
اگه من به پشت سیمی که از مانیتور میاد یه تبدیل VGA به DVI بزنم و بعدش یه تبدیل DVI به HDMI بهش بزنم و به کنسول وصل کنم کیفیت بهتر میشه ؟

فکر نکنم کیفیت بیشتر نمیشه ..

مانیتورتون که full hd نیست که ..

الان vga داره تصویر رو با آخرین رزول.شنی که مانیتورتون ساپورت میکنه نشون میده ..

دیگه بیشتر از اون که نمیشه ..

Abolfazl3007
12-09-2011, 20:09
مانیتورم 900p هست دیگه !؟ منم گفتم 720p نشون بده بسه
فقط سوالم اینه 720 بازیهای pc از 720 بازیهای ایکس باکس بهتره یا نه ؟ یعنی VGA تا 720p رو میتونه با کیفیت منتقل کنه ؟ یا اینکه نه حتی تو 720 هم افت کیفیت داره با ایکس باکس ؟

shahin_mp3
12-09-2011, 20:17
بله فقط vga میخوره
رزولوشن هم 1600*900 هست
یک سوال دیگه :

شما اين مدل مانيتورتون كامل مي نويسيد پسوندي پيشوندي چيزي من هنوز موندم كه مانيتور شما LED اونوقت

فقط VGA داره ؟ اونم يه دونه؟ :21:

خوب كيفيت كنسول از PC بهتره ولي خوب بستگي داره چه كامپيوتري باشه

در ضمن شما روي اخرين درجه ي كه مي كشه بزارين ديگه يه حدي داره حالا در اين ضمينه ها شهاب جان بيشتر

اطلاعات دارن :31:

نه چون اصل كاري اونيه كه به مانيتور مي خوره در ضمن شما چرا اين همه تبديل مي زنيد

ما تبديل VGA به HDMI هم داريم :27: چون شما مانيتور و VGA زدين فرقي نداره اين ور و HDMI يا چيز ديگه بزنين

ولي اگه مانيتور رو DVI يا HDMI مي زدين اون موقع فرق مي كرد تازه اون موقع هم فقط به كنسول HDMI مي خوره و

فكر نكنم تيديل ديگري نداره بخواين كنسول كابل PS3 بزنين مانيتور رو DVI يا HDMI :21:

بله منظورم تلويزيون هاي قديميه :21: يا كلا هر چيزي كه 3فيش قرمز سفيد زرد AV ميزنيم :31:

مانیتورم 900p هست دیگه !؟ منم گفتم 720p نشون بده بسه
فقط سوالم اینه 720 بازیهای pc از 720 بازیهای ایکس باکس بهتره یا نه ؟ یعنی VGA تا 720p رو میتونه با کیفیت منتقل کنه ؟ یا اینکه نه حتی تو 720 هم افت کیفیت داره با ایکس باکس ؟

در اين زمينه ها شهاب جان بيشتر اطلاع دارند ولي مي گم من خودم VGA زدم به LCD و روي 720p هم هست و از كيفيت خوبي هم برخوردار است :31:

100 صفحه اي شديم :11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11::11:

Abolfazl3007
12-09-2011, 21:05
ممنون دوستان
حق دارید منم یه خورده گیج کننده پرسیدم !
کلا منظورم این تو وصل کردن xbox به pc ----- تو رزولوشن 720p بین vga و dvi فرقی هست ؟
یعنی 720P تو DVI از 720P تو VGA با کیفیت تره ؟ همین ! به تنظیمات بالاتر کاری ندارم ...
با تشکر

mirmilad11
12-09-2011, 21:32
من ميخوام ps3 ام رو به مانيتورم وصل كنم لطفا راهنماي كامل ان رابگزاريد مدل مانيتور من LG-flatron L1752S است

shab_2008
12-09-2011, 22:07
ممنون دوستان
حق دارید منم یه خورده گیج کننده پرسیدم !
کلا منظورم این تو وصل کردن xbox به pc ----- تو رزولوشن 720p بین vga و dvi فرقی هست ؟
یعنی 720P تو DVI از 720P تو VGA با کیفیت تره ؟ همین ! به تنظیمات بالاتر کاری ندارم ...
با تشکر

دسوت من سیگنال تصویر در DVI و HDMI از نوع دیجیتال هست ولی در VGA از نوع آنالوگ که قطعا در کیفیت تصویر تاثیر داره!

اما دو موضوع این وسط هست که باعث میشه یکم قضیه پیچیده تر بشه! معمولا تفاوت تصویر آنالوک و دیجیتال در رزلوشن های بالا یعنی بالای 1080p محسوس هست! یودر رزلوشن های زیر 1080p تفاوت چندان محسوس نیست! اما در X360 اگر با کابل VGA کنسول رو به مانیتور وصل کنید به دلیل مشکلاتی که این کابل داره ( کمی بی کیفیت هست!) تصویر یه حالته سایه مانندی درش ایجاد میشه و کاملا صاف و یک دست نیست! برای همین اگه مانیتور شما DVI یا HDMI داره بهتره که از کابل HDMI برای اتصال کنسول به مانیتورتون استفاده کنید.

من ميخوام ps3 ام رو به مانيتورم وصل كنم لطفا راهنماي كامل ان رابگزاريد مدل مانيتور من LG-flatron L1752S است

دوست عزیز در پست اول همین تاپیک میتونید راهنمایی های لازم رو کسب کنید و اگر مشکلی داشتین همینجا سوال کنید تا من یا دوستان پاسخگو باشم.

Mehrdad092000
13-09-2011, 13:06
سلام
من یه کابل کامپوننت خریدم که میزنم به هیچ تغییری حس نمیشه یا اگه هم بشه اصلا قابل مشاهده نیست
tv sd 29inch wega sony
این کابله 6 تا فیش داره مه یه فیش زرد میمونه بیرون توی ps3 هم تنظیماتو عوش کردم اما هیچی یه هیچی
میشه راهنمایی کنید
اگه جاش اینجا نبود معذرت میخوام اخه گفتن بهم توی تاپیک ps3 اینجا بهتر جواب میگیرم

shahin_mp3
13-09-2011, 14:07
سلام
من یه کابل کامپوننت خریدم که میزنم به هیچ تغییری حس نمیشه یا اگه هم بشه اصلا قابل مشاهده نیست
tv sd 29inch wega sony
این کابله 6 تا فیش داره مه یه فیش زرد میمونه بیرون توی ps3 هم تنظیماتو عوش کردم اما هیچی یه هیچی
میشه راهنمایی کنید
اگه جاش اینجا نبود معذرت میخوام اخه گفتن بهم توی تاپیک ps3 اینجا بهتر جواب میگیرم

اقا ممنون كه اينجا مطرح كردي :27:

من تا جايي كه تونستم راهنماييت كردم :21:

حالا شهاب جان هم راهنماييت كنه تا بتوني مشكلتو بر طرف كنه :21:

naseri18
13-09-2011, 19:05
سلام ميخاستم وي رو به مانيتور crt قديمي كه هيچ ورودي نداره و فقط يه كابل vga داره وصل كنم بايد چكار كرد؟
يه سوال ديگه vga box خريد اينترنتي جايي داره؟ قيمت؟

adolf32
16-09-2011, 12:13
سلام به همه پس سی وردی ها
برای خرید مانیتور که راهنمایی خواستم کسی جوابمو نداد . رفتم پاساژایرانیان مانیتور ips lg اصلان تو بازار نبود فقط یه جا داشت که 350 میداد . من یه 2285 سامسونگ گرفتم ( واقعا عالیه) به قیمت 310 هزار تومان .
الان یه مشکل دارم وقتی ps3 را با hdmi وصل میکنم تو بازی pes2011 موقعی که صحنه سریع جابجا میشه صفحه خیلی تار میشه ؟
آیا میتونه از کابل hdmi باشه کابلو از پاساژ 8 هزار تومان خریدم (مارک tosca)

Mehrdad092000
16-09-2011, 19:25
کسی نبود از دوستان؟

rambod360
18-09-2011, 11:21
اتصال کنسول XBOX360 به مانیتور :

در اینجا روش های مختلف اتصال کنسول به مانیتور و چگونگی دریافت صدا رو توضیح میدم که دوستان با توجه به شرایطشون میتونن از اونها استفاده کنن :

اتصال کنسول با استفاده از کابل VGA :

استفاده از این کابل زمانی به درد میخوره که مانیتور شما از نوع مانیتور های CRT باشه و یا تنها یک ورودی VGA داشته باشه.

اما هنگام استفاده از این کابل دوستان سوالات زیادی در مورد چگونگی دریافت صدا دارن که خوب با توجه به اسپیکر های مختلف از نظر ورودی های صدا چند راه برای دریافت صدا به شرح زیر وجود دارد :

1: دریافت صدا از طریق اسپیکر هایی که ورودی صدای RCA دارند :

اگر اسپیکر شما از نوع اسپیکر های جدید هست و ورودی صدای RCA یا همون جای دو کابل قرمز و سفید رو که در کابل VGA موجود هست رو داره کار شما بسیار راحت هست و تنها کافیه دو کابل قرمز و سفید رو به اسپیکرتون وصل کنید.

2:دریافت صدا از طریق اسپیکر هایی که ورودی Jack 3.5mm دارند:

اگر اسپیکر شما از نوع مورد اول نبود و تنها ورودی اون ورودی صدای استریو یا Jack 3.5mm بود شما باید یکی از تبدیل های زیر رو خریدداری کنید :

یا :

نام این تبدیل : تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو هست.

3:دریافت صدا از طریق اسپیکر هایی که هیچ ورودی صدایی ندارن :

اگر اسپیکر شما از هیچ یک از موارد بالا نبود و نه ورودی صدای RCA و نه وردی صدای استریو یا همون Jack 3.5mm رو نداشت یعنی تنها یک کابل از اسپیکرتون خارج مشه ( همون Jack 3.mm) ولی به صورت پرس شده به اسپیکرتون هست و شما نمیتونین اون رو از پشت اسپیکرتون خارج کنید، اونوقت برای دریافت صدای کنسول کار یکم سخت تر میشه!

در این حالت هم مثل مورد شماره دوم شما باید تبدیل "دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو" رو باید تهیه کنید.

به علاوه شما نیاز به یک تبدیل دیگر با نام تبدیل دو سر مادگی استریو یا دو سر مادگی Jack 3.5mm دارید که این شکلیه :

حال با خرید این دو تبدیل شما اول باید سیمی که پشت اسپیکرتون خارج میشه رو به تدیل "دو سر مادگی Jack 3,5mm" وصل کنید و تبدیل "دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو" رو به طرف دیگر تبدیل "دو سر مادگی Jack 3,5mm" وصل کنید و سپس مانند حالت دوم فیش های صدای کابل VGA رو به تبدیل دو سری مادگی RCA به 3.5mm استریو" متصل کنید.

نتیجه نهایی در این حالت به روایت عکس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتصال کنسول از طریق کابل HDMI و کابل HDMI To DVI به مانیتور :

اگر مانیتور شما علاوه بر ورودی VGA ورودی HDMI هم داشته باشد شما میتونین با تهیه یک کابل HDMI به راحتی کنسول رو به مانیتور وصل کنید و بدون مشکل صدا را از ماینتور ( با توجه به نوع مانیتورتون) دریافت کنید.

اما اگه مانیتور شما ورودی HDMI رو نداشت ولی به جای اون ورودی DVI داشت باز هم شما میتونین از خروجی HDMI کنسول استفاده کنید و جای نگرانی نیست. اما اینبار به جای خرید کابل HDMI شما نیاز مند خرید کابل HDMI to DVI هستید که این شکلیه :

همونطور که در عکس هم مشخصه یک سره این کابل DVI هست که به پشت مانیتور باید وصل بشه و سره دیگر اون HDMI هست که میبایست به کنسول وصل بشه.

اما یه مشکلی که اینجا وجود داره اینه که چون این کابل تنها تصویر رو انتقال میده و در انتقال صدا هیچ نقشی نداره شما با مشکل دریافت صدا مواجهید!

برای دریافت صدا در این حالت شم دو راه پیش رو دارین :

1: استفاده از کابل composite یا AV خود کنسول :

در این حالت شما میتونید با اتصال کابل composite به کنسول و استفاده از کابل های صدای این کابل (سفید و قرمز) صدا رو به راحتی دریافت کنید. اما باز هم یه مشکل کوچولو وجود داره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اونم اینه که متاسفانه به علت فاصله کم درگاه HDMI و composite کنسول شما همزمان نمیتونید از این دو خروجی استفاده کنید و بزرگی قاب کابل composite مانع از انجام این کار میشه! برای همین مجبوریم قاب کابل composite رو با چاقو یا ... به صورت زیر جدا کنیم :

2: استفاده از کابل Optical Audio :

مایکروسافت بعد از اینکه مشکل اتصال همزمان دو کابل composite و HDMI رو در کنسولش دید و مورد انتقاد های شدید قرار گرفت تصمیم به حل مشکل با عرضه کابل Optical Audio گرفت :

این کابل به دلیل اینکه قابش جم و جور تره به راحتی در کنار کابل HDMI به کنسول متصل میشه و شما میتونید صدا را بدون هیچ گونه دستکاری در کابل ها با این کابل دریافت کنید.

اتصال کنسول PS3 به مانیتور :

کنسول PS3 رو شما میتونید به دوس صورت به مانیتور CRT خودتون متصل کنید .

اتصال PS3 با استفاده از کابل Wii / PS3 to VGA Cable :

این کابل که با نام کابل PS3 VGA هم شناخته میشه آسان ترین و بی دردسر ترین راه اتصال PS3 به مانیتور های CRT می باشد.

تا چند ماه پیش این کابل در کشور بسیار کمیاب یا حتی نایاب بود و فروشندگان حتی اسمش رو هم نشنیده بودن! ولی چند وقتی هست که این کابل در کشور به وفور دیده میشه و اکثر فروشگاه ها هم اونا دارن.

اتصال PS3 از طریق VGA BOX به مانیتور :

اگر نتونستید کابل بالا رو به هر دلیلی پیدا کنید و نگرانید که نکنه یه وقت بازی های ناب این کنسول رو از دست بدید باید بگم که به هیچ وجه جاتی نگرانی نیست!

شما قادرید با تهیه یک دستگاه VGA BOX کنسول رو به راحتی به مانیتور CRT وصل کنید :

VGA BOX ها مدل های مختلفی دارن ولی کاراییشون یکیه!

یه توضیحی در مورد اتصال PS3 به مانیتور در این روش میدم :

شما ابتدا کابل VGA مانیتورتون رو باید به VGA BOX بزنید.

یعنی این کابل رو :

باید بزنید به این قسمت VGA BOX :

سپس کابل AV کنسول رو که این شکلیه :

باید یه سرش رو بزنید به کنسول و فیش زرد رنگش رو که فیش ویدئوش هست بزنید به ورودی ویدئوی VGA BOX که طبق تصویر زیر مکانش یه سوراخ زرد رنگ هست!

بعد هم کنسول رو روشن کنید و از بازی کردن لذت ببرید ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم نتیجه نهایی به روایت عکس!

اتصال ps3 از طریق کابل HDMI و HDMI to DVI به مانیتور :

این روش دقیقا مثل روش اتصال X360 به مانیتور هست با این تفاوت که در PS3 مشکل جا نشدن دو کابل AV و HDMI رو در هنگام استفاده همزمان نداریم!

در حل مشکل دریافت صدا هم دقیقا همه مواردی که در مورد X360 اشاره شد در مورد PS3 هم صادق هست که دوستان با توجه به شرایط اسپیکرشون میتونن صدا رو دریافت کنن.

روش های بالا تنها راه های اتصال کنسول ها به مانیتور های CRT تا به امروز هست که با جمع آوری و توضیح اونها سعی شد تا مشکل دوستان در اتصال کنسول ها به مانیتورهاشون حل بشه و امیدوارم مفید بوده باشه.

یا حق.

تمامی مطالب فوق توسط shab_2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز نوشته شده؛ هرگونه کپی برداری از این مطلب منوط به اجازه ایشان هست.

پیمان جان اگه کسانی مثل شما این جا نباشند معلوم نیست کی انقدر به ما اطلاعات میده.ازت خیلی خیلی تشکر میکنم.