PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

imi imi
06-06-2010, 22:05
این کابل HDMI TO DVI پیدا نمیشه که نمیشه دوستان سایتی هست که این کابل رو بفروشه اگه هست معرفی کنید
راستی اگه میشه یه تصویر از محیط بازی در حالی که دستگاه با کابل VGA به مانیتور وصل شده باشه بگذارید یه تصویرم در حالی که با کابل HDMI TO DVI به مانیتور وصل شده باشه بگذارید
ممنون

hatamir66
06-06-2010, 22:18
این کابل HDMI TO DVI پیدا نمیشه که نمیشه دوستان سایتی هست که این کابل رو بفروشه اگه هست معرفی کنید
راستی اگه میشه یه تصویر از محیط بازی در حالی که دستگاه با کابل VGA به مانیتور وصل شده باشه بگذارید یه تصویرم در حالی که با کابل HDMI TO DVI به مانیتور وصل شده باشه بگذارید
ممنون
اینجا به وفور پیدا میشه (اهواز)
یه سر به پاساژای کامپیوتری بزن ، اکثرمغازه های کامپیوتری که کابل و تبدیل میفروشن این کابل رو دارند
دوربین با کیفیت ندارم وگرنه عکس میذاشتم اما همینو بگم که اصلا قابل قیاس نیستند
HDMI TO DVI بگیر مطمئن باش پشیمون نمیشی

siavash2death
07-06-2010, 04:58
مانیتورتون چیه؟ اگه LG هست بعضی از کابل ها با مانیتور LG مشکل دارن. بهتر یه کابل دیگه رو امتحان کنید
[/COLOR]

ممنون دوست عزیز.نه. مانیتورم سامسونگه. مدل awx 1943 .

joykiller360
07-06-2010, 07:43
ممنون دوست عزیز.نه. مانیتورم سامسونگه. مدل awx 1943 .

احتمال زیاد مشکل از کابل هست. بهتر یه نمونه دیگه امتحان کنی. از همون جایی که خریدید نخرید . برین جایی که یه مدل دیگشو داشته باشه

imi imi
08-06-2010, 18:04
سلام اگه من از یه کابل HDMI + تبدیل + کابل DVI یا VGA مانیتور استفاده کنم کیفیتش در حد همون HDMI TO DVI هست یا نه؟
این کابل کامپوزیت داخل XBOX کیفیتش در مقایسه با کابل VGA XBOX چه جوریه؟

hatamir66
08-06-2010, 18:28
سلام اگه من از یه کابل HDMI + تبدیل + کابل DVI یا VGA مانیتور استفاده کنم کیفیتش در حد همون HDMI TO DVI هست یا نه؟
این کابل کامپوزیت داخل XBOX کیفیتش در مقایسه با کابل VGA XBOX چه جوریه؟
کیفیتش در همون حد. کابل HDMI + تبدیل کافیه و نیازی به کابل DVI یا VGA نخواهید داشت
کابل کامپوزیت اگه به تلویزیون معمولی وصل بشه به نظر من از vga کیفیت پایین تری داره مخصوصا در خواندن متن اما اگه تلویزیون lcd باشه فکر کنم کیفیتش بهتره البته اگه lcd باشه که دیگه میتونید از کابل hdmi استفاده کنید

imi imi
08-06-2010, 19:04
کیفیتش در همون حد. کابل HDMI + تبدیل کافیه و نیازی به کابل DVI یا VGA نخواهید داشت
کابل کامپوزیت اگه به تلویزیون معمولی وصل بشه به نظر من از vga کیفیت پایین تری داره مخصوصا در خواندن متن اما اگه تلویزیون lcd باشه فکر کنم کیفیتش بهتره البته اگه lcd باشه که دیگه میتونید از کابل hdmi استفاده کنید

ممنون دوست گرامی همین الان رفتم یه hdmi to dvi از زیر سنگ پیدا کردم :31: 11 تومن
فقط الان باید برای گرفتن صدا اون قاب کامپوزیت تو جعبه رو جدا کنم ؟
باعث هنگ دستگاه که نمیشه؟

hatamir66
08-06-2010, 19:34
ممنون دوست گرامی همین الان رفتم یه hdmi to dvi از زیر سنگ پیدا کردم :31: 11 تومن
فقط الان باید برای گرفتن صدا اون قاب کامپوزیت تو جعبه رو جدا کنم ؟
باعث هنگ دستگاه که نمیشه؟
بله
برا چی هنگ کنه

squall12
08-06-2010, 20:41
سلام دوستان.
من تازه امروز xbox 360 arcade خریدم . کابل vga هم خریدم.می خواستم بپرسم که میشه یه کاری کرد که هم با pc بتونم کار کنم هم با xbox?یعنی مثلا یه فایل رو بزارم برای دانلود 3-4 ساعت دانلود کنه درهمین حال هم به xbox از طریق مانیتورم وصل بشم و توی این 3-4 ساعت بازی کنم.اصلا همچین چیزی امکان پذیرهست؟ اگه میشه کامل راهنماییم کنید

imi imi
08-06-2010, 21:08
بله
برا چی هنگ کنه
عجب کیفیتی داره این کابل :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: از عالیه هم عالیتر:31:
اخه تو پست اول نوشته بود ولی خوشبختانه مشکلی پیش نیومد

سلام دوستان.
من تازه امروز xbox 360 arcade خریدم . کابل vga هم خریدم.می خواستم بپرسم که میشه یه کاری کرد که هم با pc بتونم کار کنم هم با xbox?یعنی مثلا یه فایل رو بزارم برای دانلود 3-4 ساعت دانلود کنه درهمین حال هم به xbox از طریق مانیتورم وصل بشم و توی این 3-4 ساعت بازی کنم.اصلا همچین چیزی امکان پذیرهست؟ اگه میشه کامل راهنماییم کنید

مبارک باشه
چرا نمیشه اگه مانیتورت ورودی DVI داره با کابل dvi از مانیتورت استفاده کن از vga برای xbox .

hamidcr
08-06-2010, 23:04
سلام
من یه کابل hdmi دارم میخام وصلش کنم به مانیتور ایا تبدیلی وجود داره که hdmi رو به dvi تبدیل کنه؟

hatamir66
09-06-2010, 02:04
سلام
من یه کابل hdmi دارم میخام وصلش کنم به مانیتور ایا تبدیلی وجود داره که hdmi رو به dvi تبدیل کنه؟
بله اما باید بگردی یه کم کمیابه

underworld
13-06-2010, 13:24
سلام دوستان
1- فرق کابل composite که 6تا فیش داره با این کابلهای 3فیشه که روی خود کنسول هست چیه؟...
آیا میشه با همین (کابلهای 3فیشه + یه کابل HDMI) کنسول رو به مانیتور وصل کرد یا حتما باید 6 فیشه باشه؟!
.
2- اگه نتونستم کابل HDMI to DVI رو پیدا کنم مشکلی نداره که یه کابل HDMI جدا بخرم و بهش یه تبدیل hdmi to dvi بزنم؟
یعنی از لحاظ کیفیت تفاوتی میکنن این دو؟
.
3- با توجه به اینکه مانیتورم HD نیست و تا رزولوشن 1280 بیشتر ساپورت نمیکنه, آیا استفاده از VGA یا hdmi to dvi باز هم برام تفاوتی داره یا نه؟

1987msb
13-06-2010, 18:19
سلام دوستان
1- فرق کابل composite که 6تا فیش داره با این کابلهای 3فیشه که روی خود کنسول هست چیه؟...
آیا میشه با همین (کابلهای 3فیشه + یه کابل HDMI) کنسول رو به مانیتور وصل کرد یا حتما باید 6 فیشه باشه؟!
.
2- اگه نتونستم کابل HDMI to DVI رو پیدا کنم مشکلی نداره که یه کابل HDMI جدا بخرم و بهش یه تبدیل hdmi to dvi بزنم؟
یعنی از لحاظ کیفیت تفاوتی میکنن این دو؟
.
3- با توجه به اینکه مانیتورم HD نیست و تا رزولوشن 1280 بیشتر ساپورت نمیکنه, آیا استفاده از VGA یا hdmi to dvi باز هم برام تفاوتی داره یا نه؟

1. كابل هاي 3 فيشه حداكثر تا 720P تصوير مي گيرند ولي 6 فيشي ها حداكثر تا 1080i تصوير مي گيرن.
2. آره ميشه، و شما از دو تا كابل قرمز و سفيد براي گرفتن صدا استفاده مي كنيد به اين ترتيب كه به پشت اسپيكر وصل اش مي كنيد.
شما تصوير رو از كابل HDMI مي گيريد كه 1080P هست.
3.فكر نكنم، ولي اگه VGA بگيريد، مي تونيد هم صدا و هم تصوير داشته باشيد، ولي اگه از HDMI to DVI استفاده كنيد بايد براي صدا يا كابل VGA بگيريد يا از كابل 3 فيشي خود كنسول استفاده كنيد، پس اگه مانيتورتان خروجي DVI داره بهتره كابل HDMI to DVI‌بگيري و براي صدا از كابل 3 فيشي خود كنسول استفاده كني.

hamhami_333
13-06-2010, 21:33
دوستان. من یه کابل تبدیل گرفتم برای ایکس باکس. بعد موقعی که وصلش می کنم به مانیتور تصویر نقطه نقطه نشون داده می شه. حتی داشبوردش!!! انگار نویز داشته باشه!!! به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

کابل vga هستش و یه جفت فیش صدا هم کنارش داره!!

چی شد اقا مشکلت حل شذ ؟تونستی کاری بکنب ؟این مشکل حسابی روان منو پریش کرده !!!

underworld
14-06-2010, 19:38
سلام
با توجه به اینکه کنسول با استفاده از کابل Hdmi to Dvi تا حداکثر 1080 پیکسل بیشتر نمیده , من از یه مانیتور LCD معمولی که تا 1280 هم ساپورت میکنه استفاده کنم در این حالت فرقش چیه با یه مانیتور Full HD ؟
یعنی وقتی روی مانیتور Full HD هم با همون رزولوشن نشون میده چه فرقی میکنه با LCD معمولی؟

hamhami_333
15-06-2010, 07:02
سلام
با توجه به اینکه کنسول با استفاده از کابل Hdmi to Dvi تا حداکثر 1080 پیکسل بیشتر نمیده , من از یه مانیتور LCD معمولی که تا 1280 هم ساپورت میکنه استفاده کنم در این حالت فرقش چیه با یه مانیتور Full HD ؟
یعنی وقتی روی مانیتور Full HD هم با همون رزولوشن نشون میده چه فرقی میکنه با LCD معمولی؟

عزیز کی گفته مانیتور Full hd با LCD معمولی رزیولیشنشون یکیه ؟ خودت که میگی Full hd تا 1080p میده اما ال سی دی های معمولی نه کابل HDMI برای انتقال تصویر HD هست فرقشم با DVI اینه که تصویر و صدارو با هم انتقال میده :8:

underworld
15-06-2010, 09:54
please delete this post for me
thanx

hamhami_333
15-06-2010, 10:46
شما اشتباه متوجه شدی....دوباره بخون پستم رو
من نگفتم که مانیتور LCD با HD فرقی نمیکنن....بلکه میدونم که اچ دی میتونه رزولوشن بالاتری رو ساپورت کنه
من کی گفتم که مانیتور LCD معمولی نمیتونه تا 1080 ساپورت کنه؟!!!

سوال من این بود که وقتی مانیتور LCD معمولی که تا1280 هم ساپورت میکنه و در نتیجه میتونه 1080 هم نشون بده فرقش با مانیتور hd چیه وقتی هردو دارن با یک رزولوشن تصویر میدن؟
برای رزولوشنهای بالاتر خودم میدونم که اچ دی بهتره اما مسئله اینه که خود کنسول بیشتر از 1080 رزولوشن نمیده و این رزولوشن رو که هردوشون ساپورت میکنن
و مانیتور HD زمانی میتونه رزولوشن بالاتری نشون بده که دستگاهتون هم بتونه رزولوشن بالاتری به مانیتور بده
پس فرق تصویر 1080 پیکسل توی LCD و LCD hd چه اندازست؟

شما تو کدوم LCD که HD نیست میتونی 1080 P بگیری دوست من ؟:18: اصلا اگه LCD معمولی 1080 p رو ساپورت میکرد چرای اومدن LCD HD ساختن !!! شما با کنسول با یه مونیتور که HD نباشه عمرا بتونی 1080 P بگیری :19::10:

underworld
15-06-2010, 10:54
شما تو کدوم LCD که HD نیست میتونی 1080 P بگیری دوست من ؟:18: اصلا اگه LCD معمولی 1080 p رو ساپورت میکرد چرای اومدن LCD HD ساختن !!! شما با کنسول با یه مونیتور که HD نباشه عمرا بتونی 1080 P بگیری :19::10:
متوجه شدم
چون من فکر کردم شما دارین رقم اول رو 1080 اعلام میکنین
چون منظور من این بود که مانیتور معمولی میتونه 1280 در 1024 هم بده که فکر کردم حتما میتونه 1080 هم بده

منتها شما منظورتون 1920 در 1080 بود که من تازه متوجه این قضیه شدم
اگه همون اول بجای 1080 میگفتین 1920 دیگه سو تفاهم برام پیش نمیومد
بهرحال ممنون:46: :10:

cj-afshin
15-06-2010, 12:15
آقا خیلی ببخشید شاید تکراری باشه ولی برای من حیاتی هست.
من الان کابل dvi-hdmi و این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دارم.
حالا من میخوام با هدفون بازی کنم باید چیکار کنم؟چون همون کابله که عکسشو گداشتم فقط میشه به اسپیکر وصل کرد

hatamir66
15-06-2010, 16:07
آقا خیلی ببخشید شاید تکراری باشه ولی برای من حیاتی هست.
من الان کابل dvi-hdmi و این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دارم.
حالا من میخوام با هدفون بازی کنم باید چیکار کنم؟چون همون کابله که عکسشو گداشتم فقط میشه به اسپیکر وصل کرد
از تبدیل 2 به 1 و یه تبدیل نری به مادگی( audio jack 3.5") استفاده کن

underworld
15-06-2010, 16:34
ببخشید دوستان با توجه به اینکه نتونستم کابل HDMI to DVI رو پیدا کنم
میخواستم بپرسم که اشکالی داره که یه کابل hdmi رو جدا بخرم با یه تبدیل از اینی که توی عکس گذاشتم
یعنی سرعت انتقال تصویر و کیفیتش فرقی نمیکنه با یه کابل hdmi to dvi ?؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cj-afshin
15-06-2010, 19:47
از تبدیل 2 به 1 و یه تبدیل نری به مادگی( audio jack 3.5") استفاده کن

ببخشید ولی میشه با عکس توضیح بدی چون من با این کابل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
صدارو وارد دیویدی پلیر پرتابل کردم و بعد سر هدفون رو به دیویدی پلیر وصل کردم.با این حال باید دیویدی روشن می بود و من میترسم خراب بشه لطفا با عکس(عکس فیش ها )راهنمایی کن:10:

ali_ranger22
17-06-2010, 09:43
این مبدل VGA به VGA رو از کجا میشه پیدا کرد ؟

joykiller360
17-06-2010, 12:47
این مبدل VGA به VGA رو از کجا میشه پیدا کرد ؟
ولیعصر (بین انقلاب تا میدون ولیعصر)

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

ببخشید دوستان با توجه به اینکه نتونستم کابل HDMI to DVI رو پیدا کنم
میخواستم بپرسم که اشکالی داره که یه کابل hdmi رو جدا بخرم با یه تبدیل از اینی که توی عکس گذاشتم
یعنی سرعت انتقال تصویر و کیفیتش فرقی نمیکنه با یه کابل hdmi to dvi ?؟

تا حالا کار نکردم ولی شما هم یه سر به ادرس بالا برید ۱۰۰ در ۱۰۰ هست

ali_ranger22
17-06-2010, 14:48
ولیعصر (بین انقلاب تا میدون ولیعصر)

دوست عزیز دقیق تر نمی شد بگی ؟ وگرنه اینو که خودمم می دونستم
فکر کنم طبقه ی پایین پاساژ ایران بشه پیدا کرد ، نه ؟

joykiller360
17-06-2010, 15:52
دوست عزیز دقیق تر نمی شد بگی ؟ وگرنه اینو که خودمم می دونستم
فکر کنم طبقه ی پایین پاساژ ایران بشه پیدا کرد ، نه ؟

هم اونجاها هم همین مغازه های کنار خیابان. ولی خوب پاساژ ایران دیگه توش همه چیز هست.

LORD GAMES
17-06-2010, 16:49
سلام
من يك سيم گرفتم كه يك VGA داره با اون 3 تا فيش زرد و قرمز و سفيد ميخوام ببينم چطوري بايد صدا رو درست كنم ايا سيم ديگه اي بايد بخرم اگه اره ميشه اسمشو بگين و بگين كجاها دارن؟
ممنون:40::11:

joykiller360
18-06-2010, 09:51
سلام
من يك سيم گرفتم كه يك VGA داره با اون 3 تا فيش زرد و قرمز و سفيد ميخوام ببينم چطوري بايد صدا رو درست كنم ايا سيم ديگه اي بايد بخرم اگه اره ميشه اسمشو بگين و بگين كجاها دارن؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. خوب اگه یه طرفش vga هست و یه طرفش ۳ تا فیش. چه جوری به xbox360 وصل میشه:13:

hatamir66
18-06-2010, 17:13
سلام
ممنون:40::11:
خروجی زرد رنگ مربوط به تصویر است و شما برای گرفتن صدا باید از 2 فیش سفید و قرمز استفاده کنید برای گرفتن صدا هم بارها و بارها تو همین تاپیک راه حل های مختلف گفته شده که فقط باید یه زحمتی بکشید صفحات قبلی رو یه نگاه بندازید

hatamir66
18-06-2010, 17:21
ببخشید ولی میشه با عکس توضیح بدی چون من با این کابل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصدارو وارد دیویدی پلیر پرتابل کردم و بعد سر هدفون رو به دیویدی پلیر وصل کردم.با این حال باید دیویدی روشن می بود و من میترسم خراب بشه لطفا با عکس(عکس فیش ها )راهنمایی کن:10:
دوست عزیز اگه وقت کردم عکس میزارم (امتحاناتم شروع شده و سرم شلوغه)
فکر کنم تو همین تاپیک میتونید عکسهاشون رو پیدا کنید
یک تبدیل باید بگیری که اون 2 تا فیش سفید و قرمز رنگ رو تبدیل به فیش AUDIO JACK 3.5 mm تبدیل کنی که معمولا تبدیل به فیش نری AUDIO JACK 3.5 mm میشه و برای اینکه بتونید هدفون رو به اون بزنید باید از یه تبدیل نری به مادگی AUDIO JACK 3.5 mm استفاده کنی

shavo.shadow
20-06-2010, 09:46
سلام
آقا با کابل HDMI چطوری میشه XBOX360رو به مانیتور لپ تاپ وصل کرد؟؟؟
(البته لپ تاپم ورودی HDMIداره)
مرسی

joykiller360
20-06-2010, 15:21
سلام
آقا با کابل HDMI چطوری میشه XBOX360رو به مانیتور لپ تاپ وصل کرد؟؟؟
(البته لپ تاپم ورودی HDMIداره)
مرسی
سلام دوست عزیز نمیشه چون اون خروجی هست

king rap
23-06-2010, 11:12
آقا من مانیتور SAMSUNG 20 INCH مدل 2033 دارم بهترین کابل هارا برای اتصال به XBOX رو بهم لطفا بگو:20:

d.b23
23-06-2010, 23:26
آقا من مانیتور SAMSUNG 20 INCH مدل 2033 دارم بهترین کابل هارا برای اتصال به XBOX رو بهم لطفا بگو:20:
شما باید از کابل VGA استفاده کنید:46:

H-E-S-A-M
28-06-2010, 04:45
من يه مانيتور ال جي مدل smartFLAT T710BH دارم. چجوري نميشه وصلش كنم به Xbox?
ساپورت مي كنه؟ واسه صداش چي كار كنم؟

joykiller360
28-06-2010, 10:13
من يه مانيتور ال جي مدل smartFLAT T710BH دارم. چجوري نميشه وصلش كنم به Xbox?
ساپورت مي كنه؟ واسه صداش چي كار كنم؟
سلام.
یه کابل vga مخصوص xbox360 و یه تبدیل که دو سرش ماندگی vga باشه.
صدا هم داره

H-E-S-A-M
29-06-2010, 04:08
سلام.
صدا هم داره

قيمتش رو مي دونين جنده؟‌به من 15تومان گفتن؟؟؟

H-E-S-A-M
29-06-2010, 04:08
سلام.
صدا هم داره

قيمتش رو مي دونين چنده؟ ‌به من 15تومان گفتن؟؟؟

pedram_sad
29-06-2010, 10:56
همین قدره قیمتش درسته

joykiller360
29-06-2010, 23:50

اون تبدیل کوچوله هم ۲ ۳ تومن هست

H-E-S-A-M
02-07-2010, 02:18
اون تبدیل کوچوله هم ۲ ۳ تومن هست

يه فيش مي خواد ديگه؟
يا اين كوچيكه يا اون تبديل VGA به Xbox . يكي از اينها بخريم كافيه ديگه؟
راستي اين كوچوله بهتره يا همين كابل تبديل؟

cj-afshin
02-07-2010, 11:28
این یکی از نادرترین مشکلات مربوط به این کنسوله... خیلی ها این مشکل رو دارن. اول از همه نوع تلویزیون شما چیه؟ احتمالا HDCP رو ساپورت نمیکنه که چنین پیغامی میاد... اگر دفترچه ی تلویزیون میگه hdcp ساپورت میشه و پس مشکل این نیست.
کارهایی که میتونید انجام بدید اینه که قبل از اینکه دیسک فیلم رو داخل درایو بذارین، کابل hdmi رو جدا کنین و بعد از اینکه دیسک شروع به خوندن کرد کابل ها رو وصل کنید..در ضمن این مشکل 99 درصد با تعویض کابل هم درست نخواهد شد.
اما همونطور که گفتم به احتمال بسیار قوی مشکل از tv شماست..
آخه من assasins creed 2 هم می خوام بازی کنم همین مشکل هست

zadis
02-07-2010, 12:06
سلام دوستان . من یه مانیتور lcd فراسو دارم
چجوری میتونم xbox 360 رو بهش وصل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
مانیتورم ورودی hdmi نداره .
اگه یه کابل اچ دی و یه مبدل براش بگیرم میتونم وصل کنم .
راستی مبدل که به مانیتورم بخوره چجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عکسش
راستی این ورودی کامپوننت چیه ؟؟؟؟
ممنون

pedram_sad
02-07-2010, 14:05
سلام دوستان . من یه مانیتور lcd فراسو دارم
چجوری میتونم xbox 360 رو بهش وصل کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
مانیتورم ورودی hdmi نداره .
اگه یه کابل اچ دی و یه مبدل براش بگیرم میتونم وصل کنم .
راستی مبدل که به مانیتورم بخوره چجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عکسش
راستی این ورودی کامپوننت چیه ؟؟؟؟
ممنون
LCD شما DVI که داره ؟
اگه داره باید یک کابل HDMI To DVI بگیری براش

اینم عکس این کابل :

برای صدا هم باید با همون کابل خود کنسول از خروجی های صداش به speaker استفاده کنی

کابل Component هم اینه :

برای tv ها با ورودی component هست و برای monitor کاربرد نداره

abolfazl_gallant
02-07-2010, 15:27
من یه مشکلی دارم اینم این هستش که میخوام 360 تمو به مانیتورم وصل کنم با کابل hdmi اما حتما باید کابل وصل به کیس رو در بیارم وگرنه مانیتور روشن نمیشه راه حلی داره (مانیتور lg w2261)
ممنون میشم راهنمایی کنید

pedram_sad
02-07-2010, 15:30
من یه مشکلی دارم اینم این هستش که میخوام 360 تمو به مانیتورم وصل کنم با کابل hdmi اما حتما باید کابل وصل به کیس رو در بیارم وگرنه مانیتور روشن نمیشه راه حلی داره (مانیتور lg w2261)
ممنون میشم راهنمایی کنید
روی LCD کلید داره برای انتخاب Source
با اون میتونی انتخاب کنی بین HDMI و DVI و VGA

esigamer
03-07-2010, 08:35
سلام
من به این نتیجه رسیدم که کابل اچ دی به وی جی ای کیفیتش از وی جی ای بهتره ، برای صدا مانیتور اسپیکر دار خوب اصلا هست که کیفیت صدا خوبی داشته باشه یاورودی هدفن دار( با همین کابل اچ دی به وی جی ای صدا هم هست؟)به نظرم این کم هزینه تر باشه تا مانیتور بگیری که خروجی صدا نداشته باشه و دو تا کابل بخرم.درست می گم؟

squall12
03-07-2010, 19:13
سلام.
مانیتور من سامسونگ 20 اینچ هستش و با یه کابل vga به ایکس باکسم وصل کردم.مشکل من اینه که وقتی وارد منوی اصلی ایکس باکس می شم فونتهاش یه جوریه!انگار که سایه داره.یه چیزی مثل عکس زیر البته فجیعتر!

به نظرشما مشکل از کجاست؟؟!

shab_2008
03-07-2010, 19:39
سلام.
مانیتور من سامسونگ 20 اینچ هستش و با یه کابل vga به ایکس باکسم وصل کردم.مشکل من اینه که وقتی وارد منوی اصلی ایکس باکس می شم فونتهاش یه جوریه!انگار که سایه داره.یه چیزی مثل عکس زیر البته فجیعتر!

به نظرشما مشکل از کجاست؟؟!

این طبیعی هست!

اگه مانیتورتون ورودیه DVI داره یک فقره کابل HDMI to DVI تهیه کنید تا کیفیت بهتری را تجربه کنید.

esigamer
04-07-2010, 00:35
خسته نباشید خدمت دوستانی که به سوالات ما جواب می دن
این کابل اچ دی به وی جی ای صدا هم داره دیگه آره؟
اگه این رو وصل کنم بعد برای صدا از 3 فیشه ای وی ایکس جواب می گیرم(با در آوردن قابش)؟

shab_2008
04-07-2010, 07:59
خسته نباشید خدمت دوستانی که به سوالات ما جواب می دن
این کابل اچ دی به وی جی ای صدا هم داره دیگه آره؟
اگه این رو وصل کنم بعد برای صدا از 3 فیشه ای وی ایکس جواب می گیرم(با در آوردن قابش)؟

دوست عزیز این کابلی که شما الان گفتید را از کجا گیر اوردین!!؟:31:

فک کنم منظور شما کابل HDMI to DVI باشه که در این صورت باید بگم که اگه مانیتورتون ورودی DVI نداشته باشه این کابل به دردتون نمیخوره.

اما برای صدا دو راه فعلا هست یکی جدا کردن قاب و دیگری خرید Optical Audio هست :

esigamer
04-07-2010, 10:07
توی سایت آمازون نوشتهhdmi to vga که یه سرش اچ دی و یه سرش به مانیتور می خوره

از av می شه صدا گرفت؟(من هم کابل ای وی دارم چون آرکید جاسپر دارم چند هفته پیش هم یه کامپونت خریدم)
این مانیتور خوبه بگیرم چون من شبها ایکس می زنم و با هدفن حال می کنم؟(پشتش هم که خیلی امکانات داره اگه مدل بهتری سراغ دارید بگید)

esigamer
04-07-2010, 10:39
اینگار فول اچ دی نیست.من که دیگه مخم هنگ کرد یک تقریبا یک ماهه دارم تحقیق می کنم:D

squall12
04-07-2010, 11:23
این طبیعی هست!

اگه مانیتورتون ورودیه DVI داره یک فقره کابل HDMI to DVI تهیه کنید تا کیفیت بهتری را تجربه کنید.
مرسی دوست عزیز
از کجا بفهمم مانیتورم dvi داره؟
اگه از ای کابل استفاده کنم کیفیت تصاویر بازیها هم بهتر میشه؟

pedram_sad
04-07-2010, 11:45
مرسی دوست عزیز
از کجا بفهمم مانیتورم dvi داره؟
اگه از ای کابل استفاده کنم کیفیت تصاویر بازیها هم بهتر میشه؟
پشت مانیتور رو نگاه کنید

اگه به این صورت بود :

یعنی اون پورت سفید رنگ سمت چپ رو داشت DVI میخوره

squall12
04-07-2010, 12:10
میشه بگید قیمت این کابل چند هست؟

pedram_sad
04-07-2010, 12:26
میشه بگید قیمت این کابل چند هست؟
کابل hdmi to dvi که 1.5 متری هست 10 تومان
گرون ترش هم هست تا 14 که لزومی نداره
چون همین 10 تومانی ها عالی هست

shab_2008
04-07-2010, 17:23
توی سایت آمازون نوشتهhdmi to vga که یه سرش اچ دی و یه سرش به مانیتور می خوره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز av می شه صدا گرفت؟(من هم کابل ای وی دارم چون آرکید جاسپر دارم چند هفته پیش هم یه کامپونت خریدم)
این مانیتور خوبه بگیرم چون من شبها ایکس می زنم و با هدفن حال می کنم؟(پشتش هم که خیلی امکانات داره اگه مدل بهتری سراغ دارید بگید)

دوست عزیز شما برای چی لقمه رو دوره سرتون میچرخونیین!!؟:31:

شما یک فقره کابل VGA تهیه کنید. دیگه این کارا برای چیه!؟

احتمالا شما تصور کردین که چون دارین از خروجی HDMI کنسول با کابل HDMI to VGA استفاده میکنید کیفیت بهتری نسبت به هنگام استفاده از کابل VGA دارید !

در جواب شما باید بگم که همه چیز در انتقال یک سیگنال بستگی به خروجی نهایی داره و زمانی که شما از کابل HDMI to VGA استفاده میکنید چون خروجی نهایی شما VGA هست پس سیگنال تصویر شما Analog خواهد بود و نه Digital (یعنی زمانی که از کابلهای استفاده HDMI to DVI و HDMI to DVI استفاده میکنید ) یعنی کیفیت تصویری که با کابل HDMI to VGA دقیقا همانند کابل VGA مخصوص کنسول خواهد بود.

پس شما تنها لازمه یک کابل VGA مخصوص X360 که اینجوریه تهیه کنید :

esigamer
04-07-2010, 17:51
شک منم همین جا هست که کدوم کیفیتش بیشتره آخه من صفحات رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از vga کیفیتش بیشتره حالا اخرش از بین این 3 کابل کدوم کیفیتش بیشتره؟vga-hdmi to dvi-hdmi to hdmi؟
فرق hdmi to vga با hdmi to dvi چیه؟

shab_2008
04-07-2010, 21:01
شک منم همین جا هست که کدوم کیفیتش بیشتره آخه من صفحات رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از vga کیفیتش بیشتره حالا اخرش از بین این 3 کابل کدوم کیفیتش بیشتره؟vga-hdmi to dvi-hdmi to hdmi؟
فرق hdmi to vga با hdmi to dvi چیه؟

همونطور که گفتم کابل HDMI to VGA از نظر کیفیت تصویر هیچ فرقی با کابل VGA نداره.

از vga کیفیتش بیشتره حالا اخرش از بین این 3 کابل کدوم کیفیتش بیشتره؟vga-hdmi to dvi-hdmi to hdmi؟
فرق hdmi to vga با hdmi to dvi چیه؟شما به نظر من کابل HDMI to VGA را فراموش کنید چون ارزش خرید نداره.

اما تتنها تفاوت کابل HDMI to DVI با کابل HDMI to HDMI اینه که کابل HDMI to DVI تنها قادر تصویر را انتقال بده ولی کابل HDMI to HDMI علاوه بر تصویر صدا را هم انتقال میده.

با هر دوی این دو کابل شما قادر خواهید بود رزولوشن Full HD یا 1080p را تجربه کنید .

همانطور که قبلا هم گفتم دو کابل HDMI to HDMI و HDMI to DVI سیگنال تصویرشون Digital هست ولی کابل HDMI to VGA به دلیل خروجیه نهایی اش یعنی VGA سیکنال تصویرش Analog هست که خوب کیفیت تصویر و رزولوشن در این حالت به مراتب پایین تر از سیگنال Digital میباشد

esigamer
04-07-2010, 23:15
حالا فوقش هم یه کابل اچ دی می گیرم هم یه اچ دی به دی وی آی .ولی دومی دردسش پس بیشتره چون گفتید که صدا رو انتقال نمیده. ولی به این سوالم جواب ندادید که از ای وی ایکس می شه صدا گرفت؟.در کل دستت درد نکنه و ببخشید که اگر سوال زیاد پرسیدم.

esigamer
04-07-2010, 23:55
یه سوال دیگه برام پیش اومد کابل اچ دی بهتره یا اچ دی به دی وی آی؟
به این نتیجه رسیدم که یه کابل اچ دی بگیرم و یه کابل وی جی ای با یه مانیتور یا ایپیکر دار یا هدفن دار و هر موقع کسی به غیر از خودم هم پیشم بود وی جی ای وصل کنم(چقدر مانیتور دردسر داره)البته هر کار سختی نتیجش شیرینه:D:31:

shab_2008
05-07-2010, 07:15
حالا فوقش هم یه کابل اچ دی می گیرم هم یه اچ دی به دی وی آی .ولی دومی دردسش پس بیشتره چون گفتید که صدا رو انتقال نمیده. ولی به این سوالم جواب ندادید که از ای وی ایکس می شه صدا گرفت؟.در کل دستت درد نکنه و ببخشید که اگر سوال زیاد پرسیدم.

بله دوست عزیز شما صدا را میتونید ازین راه داشته باشید.

یه سوال دیگه برام پیش اومد کابل اچ دی بهتره یا اچ دی به دی وی آی؟
به این نتیجه رسیدم که یه کابل اچ دی بگیرم و یه کابل وی جی ای با یه مانیتور یا ایپیکر دار یا هدفن دار و هر موقع کسی به غیر از خودم هم پیشم بود وی جی ای وصل کنم(چقدر مانیتور دردسر داره)البته هر کار سختی نتیجش شیرینه:D:31:

من منظورتون را از کابل HD متوجه نشدم!:31:

اگه منظورتون کابل HDMI to HDMI هست که باید بگم هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت تصویری که برای شما نسبت به کابل HDMI to DVI به ارمغان میاره نداره.(چه با حال گفتم!):31:

s.j-rez
05-07-2010, 07:57
ایول مطالب این انجمن خیلی توپه راستی من تازه عضو شدم امید وارم کمکم کنید موفق باشم راستی کسی الان قیمت الیت(xbox360)رو میدونه

esigamer
05-07-2010, 09:08
دستت درد نکنه

khabgard
05-07-2010, 17:25
سلام
دوستان من زمانی که Xbox رو به ورودی HDMI مادر بورد وصل میکنم اصلا هیج ارتباطی بین PC با XBOX برقرار نمیشه ؟؟؟
کسی میدونه باید چکار کنم ؟؟؟

joykiller360
05-07-2010, 20:34
سلام
دوستان من زمانی که Xbox رو به ورودی HDMI مادر بورد وصل میکنم اصلا هیج ارتباطی بین PC با XBOX برقرار نمیشه ؟؟؟
کسی میدونه باید چکار کنم ؟؟؟ سلام. دوست عزیز خوب ورودی مانیتورو رو HDMI میزارید؟

ایول مطالب این انجمن خیلی توپه راستی من تازه عضو شدم امید وارم کمکم کنید موفق باشم راستی کسی الان قیمت الیت(xbox360)رو میدونه
سلام.
جاش اینجا نیست ولی ۳۹۰ تومنه فکر کنم

prance666
05-07-2010, 21:38
سلام دوستان مانیتور من samsung t220p هست و رزولیشن این مانیتور 1200*1920 هست و چون ایکس باکس اینو نداره مجبورم روی رزولیشن 728*1280 بزارم دوستان میخواستم بدونم نمیتونم از رزولیشن بهتر از این استفاده کنم چون گمون کنم فرق این رزولیشن با ماله خوده مانیتور خیلی فرق داشته باشه از نظر کیفیت چی
ممنون میشم کسی کمک کنه

pinky
05-07-2010, 22:19
دوستان ۱ سوال شاید ابتدائی
من اگر ۱ مانیتور hd بگیرم می‌تونم بازی هارو با همون کیفیتی که توی تلویزین hd هست بازی کنم؟
اگر آره چه قطعاتی می‌خواد برای وصل کردن به مانیتور که همون کیفیتو بشه ازش گرفت ؟

aha2012
05-07-2010, 23:13
من 360 به مانیتورم وصل کردم ولی نتونستم صدا ازش بگیرم .فیشش بودا ولی توش نمیرفت
باید کوچیکشو بگیر؟از کجا؟

H-E-S-A-M
05-07-2010, 23:34

خوب حالا اين چند؟
درضمن از اين تبديل ها هست كه هم به كيس كامپيوتر وصل بشه و هم به Xbox?

shab_2008
05-07-2010, 23:58
سلام دوستان مانیتور من samsung t220p هست و رزولیشن این مانیتور 1200*1920 هست و چون ایکس باکس اینو نداره مجبورم روی رزولیشن 728*1280 بزارم دوستان میخواستم بدونم نمیتونم از رزولیشن بهتر از این استفاده کنم چون گمون کنم فرق این رزولیشن با ماله خوده مانیتور خیلی فرق داشته باشه از نظر کیفیت چی
ممنون میشم کسی کمک کنه

شما رزولوشن تنظیمات کنسول را بزارین روی 1080p تا کیفیت عالی بشه.

دوستان ۱ سوال شاید ابتدائی
من اگر ۱ مانیتور hd بگیرم می‌تونم بازی هارو با همون کیفیتی که توی تلویزین hd هست بازی کنم؟
اگر آره چه قطعاتی می‌خواد برای وصل کردن به مانیتور که همون کیفیتو بشه ازش گرفت ؟

ببینید شما هیچ وقت نباید فکر کنید مثلا رزولوشن FULL HD یه مانیتور 22 اینچ با رزولوشن FULL HD یه LCD به فرض مثال 42 اینچ یکیه!

دلیلش هم واضحه چون پیکسل ها در سایز 22 به علت فضای نسبتا کم فشرده میشن و این باعث میشه یه مقدار وضوح تصویر نسبت به یک LCD 42 کاهش پیدا کنه.

اما برای اتصال یک مانیتور به کنسول باید ببینید که ورودی های تصویر در مانیتور چیا هستن. اگه ورودی HDMI داشت که خب کار راحت هست و شما تنها نیاز به خرید یک کابل HDMI to HDMI دارید ولی اگر مانیتور ورودی HDMI نداشت ولی در عوض ورودی DVI داشت شما نیاز به یک کابل HDMI to DVI دارید اما اگر مانیتور هیچ کدوم از دو ورودی قبلی را نداشت و تنها وزودی در اصطلاح VGA را دشت شما باید یک کابل VGA مخصوص کنسول تهیه کنید

من 360 به مانیتورم وصل کردم ولی نتونستم صدا ازش بگیرم .فیشش بودا ولی توش نمیرفت
باید کوچیکشو بگیر؟از کجا؟

شما باید تبدیل زیر را خریداری کنید که اسمش هست تبدیل 1 به 2 جک 3.5mm

خوب حالا اين چند؟
درضمن از اين تبديل ها هست كه هم به كيس كامپيوتر وصل بشه و هم به Xbox?

قیمتش حدودا 15 تومنه.

شما برای چی میخواین به کیس وصل کنید؟ برای کارت کپچر میخواین ؟

prance666
06-07-2010, 22:31
برادر چطوری روی 1080*1920 میزارم کمی نوشته ها از صفحه میزنه بیرون و فیت صفحه در نمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنی

pinky
07-07-2010, 20:18
بچه‌ها بهترین moniror که برای نصب کنسول پیش نهاد می‌کنید چیه؟ (فقط monitor و فقط full hd)
قیمتشم مناسب باشه .ممنونم
لطفا tv پیشنهاد نکنید

H-E-S-A-M
08-07-2010, 14:31
قیمتش حدودا 15 تومنه.

شما برای چی میخواین به کیس وصل کنید؟ برای کارت کپچر میخواین ؟

مي خوام وقتي با كامپيوتر كار دارم هي سوكت هارو در نيارو و عوض كنم.
يك جا ديده بودم 2 تا كيس به يك نمانيتور وصل كرده بود كه با يه كليد عوض مي كرد

shab_2008
08-07-2010, 17:43
برادر چطوری روی 1080*1920 میزارم کمی نوشته ها از صفحه میزنه بیرون و فیت صفحه در نمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنی

خب رزولوشن را تا جایی که از صفحه نزنه بیرون کم کنید!

چون مانیتور شما سایزش 16:10 هست اصلا برای کنسول ها مناسب نیست!

بچه‌ها بهترین moniror که برای نصب کنسول پیش نهاد می‌کنید چیه؟ (فقط monitor و فقط full hd)
قیمتشم مناسب باشه .ممنونم
لطفا tv پیشنهاد نکنید

من خودم به همه W2261vp از برند LG را پیشنهاد میدم که از همه لحاظ به جز زاویه دید از پایین فوق العاده هست.

مي خوام وقتي با كامپيوتر كار دارم هي سوكت هارو در نيارو و عوض كنم.
يك جا ديده بودم 2 تا كيس به يك نمانيتور وصل كرده بود كه با يه كليد عوض مي كرد

شما دو راه دارین :

یکی خرید کابل 2 به 1 VGA :

و دیگری هم خرید VGA BOX :

roteal2007
12-07-2010, 10:05
سلام به همگی برای تغییر رزولوشن تصویر از توی کنسول باید برم کجاش؟
یه hd tv samsung 32 inch که با hdmi خود تی وی وصلش کردم.

squall12
12-07-2010, 10:29
سلام.
مانیتور من سامسونگ واید 20 اینچ هست.واسه وصل کردن ایکس باکس به مانیتورم از کابل hdmi to dvi استفاده کردم.

ولی نمی دونم صداشو از کجا بیارم.مانیتورم اسپیکر نداره.راهی هست که بتونم با همین کابل با صدا بازی کنم؟یا باید یک کابل جدید بخرم؟

roteal2007
12-07-2010, 10:33
سلام.
مانیتور من سامسونگ واید 20 اینچ هست.واسه وصل کردن ایکس باکس به مانیتورم از کابل hdmi to dvi استفاده کردم.

ولی نمی دونم صداشو از کجا بیارم.مانیتورم اسپیکر نداره.راهی هست که بتونم با همین کابل با صدا بازی کنم؟یا باید یک کابل جدید بخرم؟

dvi صدا زو منتقل نمیکنه باید خروجی کا دوتا پست بالا معرفی شده رو بگیری....

squall12
13-07-2010, 11:24
dvi صدا زو منتقل نمیکنه باید خروجی کا دوتا پست بالا معرفی شده رو بگیری....

من این مبدل رو گرفتم،به دردم میخوره؟

اگه همین خوبه نحوه کار باهاش رو بگین . بلد نیستم!

shab_2008
13-07-2010, 11:54
من این مبدل رو گرفتم،به دردم میخوره؟

اگه همین خوبه نحوه کار باهاش رو بگین . بلد نیستم!

بله خوبه.

شما اول کابل HDMI to DVI را وصل میکنید به مانیتور و کنسول و سپس یه سره این کابل را میزنید به کنسول یعنی همونجایی که کابل Component یا Composite را وصل میکنید و و به سره دیگر فیش صدای اسپیکر را وصل کنید

cyber861
13-07-2010, 12:14
من میخوام کابل مانیتور رو که وصل میکنم صدا هم داشته باشم.اسپیکرهام 5.1 هست.چجوری میشه از همشون صدا گرفت؟:20:

Xx Hossein xX
13-07-2010, 12:42
سلام ....
میتونید کمکم کنید چطوری کنسول رو به اسپیکر هام وصل کنم ؟! :20:

اسپیکرم edifire m3350 و پشت اسپیکر اینطوریه :

یعنی 3تا ورودی 3.5mm داره چطوری میتونم کنسول رو بهش وصل کنم ؟! چه تبدیل هایی لازم دارم ؟

تقریبا سوالم مثله پست بالا هستش !
ببخشید احتمالا پست تکراری دادم ! پست های قبلی رو خوندم متوجه نشدم ! :31:

cyber861
13-07-2010, 13:45
سلام ....
میتونید کمکم کنید چطوری کنسول رو به اسپیکر هام وصل کنم ؟! :20:

اسپیکرم edifire m3350 و پشت اسپیکر اینطوریه :

یعنی 3تا ورودی 3.5mm داره چطوری میتونم کنسول رو بهش وصل کنم ؟! چه تبدیل هایی لازم دارم ؟

تقریبا سوالم مثله پست بالا هستش !
ببخشید احتمالا پست تکراری دادم ! پست های قبلی رو خوندم متوجه نشدم ! :31:

داداش شما که راحت میتونی وصل کنی ولی نه 6 کاناله.
یه تبدیله 2 به 1 میخواد.بعد وصلش میکنی به AUX
همین:46:

Xx Hossein xX
13-07-2010, 15:35
داداش شما که راحت میتونی وصل کنی ولی نه 6 کاناله.
یه تبدیله 2 به 1 میخواد.بعد وصلش میکنی به AUX
همین:46:

این کابلو میفرمایید دیگه ؟!

که باید به این وصل شه . درسته ؟!

ممنون .... :11::11::11:

cyber861
13-07-2010, 18:15
آره همین:8:

Xx Hossein xX
17-07-2010, 16:35
سلام ...

کسی میدونه این کابل رو دقیقا از کجا میتونم جور کنم ؟! ( تهران ) اگه برام پ.خ کنید ممنون میشم .

یه سوال دیگه اینکه این کابل هم زمان با HDMI به کنسول وصل میشن !؟ یعنی به هم گیر نمیکنن ؟!

ممنون ...... :40:

saman3230
20-07-2010, 15:43
خوب یه سئوال برای صداش چیکار باید کر میشه اونم توضیح بدهید لطغا ؟

joykiller360
20-07-2010, 18:04
سلام ...

کسی میدونه این کابل رو دقیقا از کجا میتونم جور کنم ؟! ( تهران ) اگه برام پ.خ کنید ممنون میشم .

یه سوال دیگه اینکه این کابل هم زمان با HDMI به کنسول وصل میشن !؟ یعنی به هم گیر نمیکنن ؟!

ممنون ...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام.
نه این کابل چون تازک تر هست قسمتی که به دستگاه میخوره راحت کابل hdmi هم کنارش جا میخوره.

new evil
22-07-2010, 11:18
سلام
مانیتور من سامسونگ مدل SyncMaster P2050 هستش
میخواستم ببینم چه نوع کابلی براش بگیرم؟!!!
HDMI بهش می خوره ؟

pedram_sad
22-07-2010, 11:29
سلام
مانیاور من سامسونگ مدل SyncMaster P2050 هستش
میخواستم ببینم چه نوع کابلی براش بگیرم؟!!!
HDMI بهش می خوره ؟
نه
ولی شما HDMI To dvi بگیر با همون کیفیت بدون مشکل

new evil
22-07-2010, 11:34
نه
ولی شما HDMI To dvi بگیر با همون کیفیت بدون مشکل
میشه نوع کابلی این مانیتور میخره رو اسمشو بگید؟!!
ممنون

joykiller360
22-07-2010, 20:29
میشه نوع کابلی این مانیتور میخره رو اسمشو بگید؟!!
ممنون

شما برید بازار بفرمایید کابل HDMI To dvi میخوام. مارک خاصی هم نداره.

new evil
22-07-2010, 20:33
شما برید بازار بفرمایید کابل HDMI To dvi میخوام. مارک خاصی هم نداره
منظورم اسم خروجی مانتوره

joykiller360
23-07-2010, 11:12
منظورم اسم خروجی مانتوره
خوب همون DVI میشه دیگه.

amirrezan95
24-07-2010, 20:29
سلام دوستان
من یک مانیتور ال جی مدل w2052s دارم که 1680 در 1050 با نسبت 10:16
فقط ورودی vga داره میخواستم بدنم آیا با کابل vga میتونم کیفیت قابل قبولی برای x360 داشته باشم یا اینکه مانیتورو عوض کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

joykiller360
24-07-2010, 21:58
سلام دوستان
من یک مانیتور ال جی مدل w2052s دارم که 1680 در 1050 با نسبت 10:16
فقط ورودی vga داره میخواستم بدنم آیا با کابل vga میتونم کیفیت قابل قبولی برای x360 داشته باشم یا اینکه مانیتورو عوض کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
بله کیفیت خوبی میده . لااقل از tv خیلی خیلی بهتر هست.
کابل vga هم ۱۵ تومن هست

amirrezan95
25-07-2010, 15:27
بله کیفیت خوبی میده . لااقل از tv خیلی خیلی بهتر هست.
کابل vga هم ۱۵ تومن هست

ممنون
یعنی کیفیتش با کیفیت مانیتور w2261v که فول اچ دی است و اچ دی ام آی میخوره زیاد فرق نداره ؟؟؟
یعنی برا من این طور که بعضی ها میگن تصویر سایه دار نمیشه ؟؟؟

با تشکر

shab_2008
25-07-2010, 18:29
ممنون
یعنی کیفیتش با کیفیت مانیتور w2261v که فول اچ دی است و اچ دی ام آی میخوره زیاد فرق نداره ؟؟؟

با تشکر

نه دوست عزیز کیفیت در هنگام استفاده از HDMI چیزه دیگه ایه!!

دلیلش رو هم میتونین در چند صفحه قبل که کامل توضیح دادم بخونید.

اون حالت سایه دار بودن هم به احتمال زیاد براتون پیش میاد ولی خیلی توی چشم نمیزنه!!

کلا روی این موارد خیلی حساس نشین!:31:

joykiller360
25-07-2010, 20:30
ممنون

با تشکر
همونطوری که دوستمون گفتم خوب کیفیت توی HDMI فرق داره ولی اگه این قدر ارزش داره که واسش ۲۳۰ پول مانیتور بدید خوب ۱۰۰ در ۱۰۰ بهتره. من خودم همون اول که 2261 اومد خریدم و تا همین ۱ ماه پیش xbox360 تم به vga وصل بود. HDMI به ps3 و dvi به pc.
اینم بگم من ۱ سال با این مانیتور های crt که حتی صفحه تخت هم نبود بازی میکردم. با اینکه قدیمی بود کیفیتش ۳ برابر tv معمولی بود و هیچی تار نبود

cj-afshin
29-07-2010, 17:32
با ارور :[/CODE]secour hdcp not found[/CODE] چیکار کنم؟ :37:assasins II رو هم همین ارورو میده

moer
30-07-2010, 09:13
كسي اينجا w2286l led lg داشته ؟ كيفيت چه طوره ؟ 300ت پول پاش ميارزه ؟

shab_2008
30-07-2010, 09:22
با ارور :[/CODE]secour hdcp not found[/CODE] چیکار کنم؟ :37:assasins II رو هم همین ارورو میده

شما مانیتورتون یا LCD تون قابلیت ساپورت HDCP را نداره.
رزولوشن را کاهش بدید تا مشکلتون حل بشه.

كسي اينجا w2286l led lg داشته ؟ كيفيت چه طوره ؟ 300ت پول پاش ميارزه ؟

مانیتوره خیلی خوبیه ولی چون Full HD نیست به درد کنسول ها نمیخوره و با این مقدار پول انتخابهای بهتری میتونید انجام بدید.

moer
30-07-2010, 14:30
شما مانیتورتون یا LCD تون قابلیت ساپورت HDCP را نداره.
رزولوشن را کاهش بدید تا مشکلتون حل بشه.

مانیتوره خیلی خوبیه ولی چون Full HD نیست به درد کنسول ها نمیخوره و با این مقدار پول انتخابهای بهتری میتونید انجام بدید.
ميشه بگين چه اينتخاب ديگه اي ؟
full hd lcd 22 همه بي hdmi هستند

shab_2008
30-07-2010, 16:09
ميشه بگين چه اينتخاب ديگه اي ؟
full hd lcd 22 همه بي hdmi هستند

با غرور میگم W2261VP

:31:

هم Full HD هست و هم ورودیه HDMI داشته بیده!

از برند سامسونگ هم یه 23 اینچ هست که اگه خواستین معرفی می کنم!

moer
30-07-2010, 20:12
با غرور میگم W2261VP

:31:

هم Full HD هست و هم ورودیه HDMI داشته بیده!

از برند سامسونگ هم یه 23 اینچ هست که اگه خواستین معرفی می کنم!
W2261VP اگه تصوير روي اين مانيتور ديده بودي هيچ وقت اسمي ازش نيمياوردي
مدل ديگه هست كه led باشه hdmi باشه full hd باشه

pedram_sad
30-07-2010, 21:15
فکر کنم خود شهاب جان 2261 داشتن یا دارن
با این مشخصات که شما میخوای XL2370 هست از Samsung که تو ایران نیست و قیمتش 300 هست البته اونور
سام سرویس هم که هی امروز فردا میکرد و قرار بود تیر ماه دوباره تزریقش کنه به بازرا گفته رفته تا عید

از asus هم انتخاب های خوبی هست اما قیمت ها کاذب

HDMI داشتن دستت رو میبنده در حالی که بدون این شرط انتخاب های خیلی خوب داری
از طرفی خروجی صدای 3.5 میلی این مدل های HDMI دار هم خیلی ضعیفه حتی اگه به Speaker وصل بشه در حالی که با hdmi to dvi خروجی صداهای عالی میگیری

shab_2008
30-07-2010, 22:57

دوست عزیز ببخشید بخشید روم به دیوار ولی این ازون حرفایی هست که آدم تا یادش میفته باید هوای دل و بارشو داشته باشه که از خنده یه وقت نترکه!!:31:

دوست عزیز اگه نمیدونین و اطلاع ندارین با یه سرچ ساده در محیط نت به سادگی میتونین متوجه بشین که این مانیتور یکی از بهترین مانیتورهای 22 اینچ در دنیاست و از نظر کیفیت پیکسل رنگی کم تر مانیتور 22 یا 23 اینچی را مثل این مانیتور دیدم!

من خیلی با مانیتور و LCD سر و کار دارم و این حرف رو هم همینجوری شیکمی نزدم!

در هرصورت شما مختارید!

Hunter lord
02-08-2010, 09:50
سلام

من خودم 2261 دارم .

شهاب هم بهم معرفی کرده . ازش خیلی خیلی راضی هستم .

هر کس LCD برای بازی یا وصل کردم کنسول می خواد 2261 بهترین انتخاب هستش .

whitewolf
13-08-2010, 02:33
سلام
خسته شدم از سایه های مانیتور و گرافیک در حد PS2 کنسول روی تلویزیون . برای همین می خواستم یه مانیتور برای 360 بگیرم که بتونه اخرین کیفیت 360 رو ازش بکشه بیرون.
و این مشخصات رو داشته باشه:
ورودی dvi و hdmi و vga) vga اگه نبود مشکلی نیست)
رزولیشن 1080p (به progressive بودنش توجه کنین)
دو تا بلندگوی قوی و یه جک 3.5mm برای هدفون (از صدای HDMI)
کنتراست خدا

خودم این هارو انتخاب کردم (فقط از روی مشخصات هیچ ایده ای از کیفیتشون و مناسب بودنشون برای 360 ندارم)
W2261VP
V22t
E2250T
W2253TQ
2236Vwa

ولی نمی دونم کدوم بهتره. کنتراست های مختلفی هم دارن. البته اگه مدل دیگه ای مد نظرتون هست بگین

2. چه طوریه یه مدل مثلا کنتراست 20 هزار داره ولی یکی دیگه کنتراست 5 میلیون؟؟ خیلی غیر عادیه!!

3. اگه این مانیتور هارو با پورت DVI یا HDMI وصل کنم به 360 دیگه سایه های پورت vga در کار نیست؟ خیلی مهمه این، چون دلیل اصلی مانیتور گرفتنم همین از بین بردن سایه هاست.

4. اگه LED بگیرم چی؟ خودم به نظرم کیفیت نهایی مهم تره. حالا lcd باشه یا led. خصوصا اینکه این ها Full LED نیستن و بعضی مدل هاشون از LCD ها هم کیفیتشون پایین تره

5. به نظرتون چون این مانیتور ها Full HD هستن پس کیفیت تصویر 360 هم میره بالا؟ چون من 360 رو به TV Full HD خونه وصل کردم شدیدا تصویر شطرنجی شد. نظرتون درباره مانیتور های با رزولیشن کمتر چیه؟

whitewolf
13-08-2010, 23:41
نظرتون درباره مانیتور XL2370 سامسونگ که توی سایت سام سرویس زده چیه؟
خروجی هدفون برای HDMI داره؟ کیفیتش در مقایسه با مدل های بالا چه طوره؟

p3yman_xl
14-08-2010, 10:09
1.می خواستم یه مانیتور برای 360 بگیرم که بتونه اخرین کیفیت 360 رو ازش بکشه بیرون.
کنتراست خدا

خودم این هارو انتخاب کردم (فقط از روی مشخصات هیچ ایده ای از کیفیتشون و مناسب بودنشون برای 360 ندارم)
W2261VP
V22t
E2250T
W2253TQ
2236Vwa

ولی نمی دونم کدوم بهتره. کنتراست های مختلفی هم دارن. البته اگه مدل دیگه ای مد نظرتون هست بگین

2. چه طوریه یه مدل مثلا کنتراست 20 هزار داره ولی یکی دیگه کنتراست 5 میلیون؟؟ خیلی غیر عادیه!!

3. اگه این مانیتور هارو با پورت DVI یا HDMI وصل کنم به 360 دیگه سایه های پورت vga در کار نیست؟ خیلی مهمه این، چون دلیل اصلی مانیتور گرفتنم همین از بین بردن سایه هاست.

4. اگه LED بگیرم چی؟ خودم به نظرم کیفیت نهایی مهم تره. حالا lcd باشه یا led. خصوصا اینکه این ها Full LED نیستن و بعضی مدل هاشون از LCD ها هم کیفیتشون پایین تره

5. به نظرتون چون این مانیتور ها Full HD هستن پس کیفیت تصویر 360 هم میره بالا؟ چون من 360 رو به TV Full HD خونه وصل کردم شدیدا تصویر شطرنجی شد. نظرتون درباره مانیتور های با رزولیشن کمتر چیه؟

1. من مانیتور W2261VP رو پیشنهاد میکنم که با توجه به قیمتش، فوق العاده مانیتور مناسبی هست. ورودی DVI و HDMI رو داره. مانیتور رزولوشنش 1920x1080p هستش که مخصوص بازی کردن هست... نسبت تصویر هم 16:9 هست. بلندگو نداره، اما دارای جک 3.5 mm برای وصل کردن سیم اسپیرک هست ... پس مشکل صدا هم حل شده است.

2. کنتراست ها بستگی به Dynamic بودن یا نبودنشون و مسائل دیگه داره ...

3. من منظور شما از سایه ها رو نمیفهمم ... من خودم مدل W2261vp رو دارم و تا به حال چنین چیزی ندیدم.

4. این مساله همون قضیه ی هر چقدر بیشتر پول بدی هست .... من تا حالا نشنیدم کیفیت LED از LCD ها کمتر باشه ... این مانیتور ها شفافیت خیلی بیشتری دارند. در مورد کیفیت نظری ندارم. اما باید توجه کرد از LCD ها گرانتر هستند.

5. شما اگر برای بازی کردن میخوایی مانیتور بخری، باید نسبت تصویر مانیتور همون 16:9 باشه ... تا تصویر LetterBox نشه و از بالا پایین صفحه هم نوار سیاه ظاهر نشه.

موفق باشی

whitewolf
14-08-2010, 12:57
1. من مانیتور W2261VP رو پیشنهاد میکنم که با توجه به قیمتش، فوق العاده مانیتور مناسبی هست. ورودی DVI و HDMI رو داره. مانیتور رزولوشنش 1920x1080p هستش که مخصوص بازی کردن هست... نسبت تصویر هم 16:9 هست. بلندگو نداره، اما دارای جک 3.5 mm برای وصل کردن سیم اسپیرک هست ... پس مشکل صدا هم حل شده است.

2. کنتراست ها بستگی به Dynamic بودن یا نبودنشون و مسائل دیگه داره ...

3. من منظور شما از سایه ها رو نمیفهمم ... من خودم مدل W2261vp رو دارم و تا به حال چنین چیزی ندیدم.

4. این مساله همون قضیه ی هر چقدر بیشتر پول بدی هست .... من تا حالا نشنیدم کیفیت LED از LCD ها کمتر باشه ... این مانیتور ها شفافیت خیلی بیشتری دارند. در مورد کیفیت نظری ندارم. اما باید توجه کرد از LCD ها گرانتر هستند.

5. شما اگر برای بازی کردن میخوایی مانیتور بخری، باید نسبت تصویر مانیتور همون 16:9 باشه ... تا تصویر LetterBox نشه و از بالا پایین صفحه هم نوار سیاه ظاهر نشه.

موفق باشی

منظورم از سایه، سایه های پورت VGA هست که وقتی 360 رو با VGA وصل کنی به مانیتور تصویر سایه ی خیلی اذیت کننده ای داره. گذچه فهمیدم خودم که نداره این مشکل رو

LED هم ببین این طوری نیست که همه LED ها از همه LCD ها بهتر باشن یا برعکس. باید مدل های خاصی رو با هم مقایسه کنیم. خصوصا اینکه این ها خیلی هاشون Full LED هم نیستن و همون LCD هستن در اصل.
LED شاید شفافیت و درخشندگی رو بالا ببره ولی عمق سیاه رو میاره پایین

برای خرید مانیتور هم فکر کنم همون 2261 رو بگیرم که کنتراست واقعیش 760 هست.
2261 دو مدل V و VP داره که هر دو در اصل یکی هستن و مادیران VP رو با کنتراست 50 هزار می فروشه. در حالی که چیزی به اسم VP وجود خارجی نداره و 2261 همون کنتراست 20 هزار هست (760 واقعی)
یه مدل 2486 هم هست که خیلی چیز توپیه ولی توی ایران فکر کنم هنوز نیست. چون توی سایت های ایرانی پیداش نیست

new evil
14-08-2010, 23:45
سلام
خسته شدم از سایه های مانیتور و گرافیک در حد PS2 کنسول روی تلویزیون . برای همین می خواستم یه مانیتور برای 360 بگیرم که بتونه اخرین کیفیت 360 رو ازش بکشه بیرون.
کنتراست خدا

W2261VP
V22t
E2250T
W2253TQ
2236Vwa

منم مشکل تو را دارم و به چندتا کلوپ سر زدم و حالا قصد خرید w2261 رو دارم
از هر نظر عالیه

mInI_ClockEr
15-08-2010, 00:07
آقایون 22700 رو نمیشه بهش وصل کرد؟؟؟؟

2lombe
19-08-2010, 14:12
دوستان عزیز هرکی میدونه جواب بده پس از وصل کردن (من هنوز وصل نکردم) احتیاج به نرم افزار احتیاج نداره.

A.N.A.P
19-08-2010, 15:54
دوستان عزیز هرکی میدونه جواب بده پس از وصل کردن (من هنوز وصل نکردم) احتیاج به نرم افزار احتیاج نداره.
نه ... چه نرم افزاری ؟؟؟ !!!:18:

نه دادا نرم افزار خاصی نمیخواد !!!

2lombe
19-08-2010, 17:26
نه ... چه نرم افزاری ؟؟؟ !!!:18:

نه دادا نرم افزار خاصی نمیخواد !!!

یعنی به گفته پست اول انجام دهیم و بس

amirrezan95
19-08-2010, 21:52
یعنی به گفته پست اول انجام دهیم و بس
بله:46:

سلام دوستان
برای ایکس باکس میخواستم مانیتور بخرم مانیتوری بزرگتر از w2261v یعنی مثلا 24 یا 26 اینچش هست. یا از برند سامسونگ و ...
با تشکر

Xx Hossein xX
26-08-2010, 17:41
سلام ...

من میخوام کنسول رو به مانیتور وصل کنم ولی کابل HDMI به اوون کابل 3 تاییه ( برای صدا ) گیر میکنه !

یه بنده خدایی گفت میتونی قاب اوون کابل بزرگه رو باز کنی !

کسی این کارو کرده ؟! اصلا وقتی HDMI و اوون یکی با هم وصل بشن برای کنسول مشکلی به وجود نمیاد !؟

ممنون ....

Iman_m123
26-08-2010, 19:07
سلام خدمت اساتید گرامی :31:

من از این مانیتور های CRT دارم :31:
بعضی بازیا مثل مافیا 2 و یا .. یکمی ضد اخلاقی هستن :31: دیگهنمیخواستم رو تلوزیون بازی کنم ضایع باشه :31:

( البته تلوزیون 46 اینچ سامسونگ b650 دارم ولی خب دیگه نمیشه :31: )

میخواستم ببینم کابل VGA مخصوص کنسول Xbox 360 همون کابلی هست که رو کنسوله ؟ ( که ازش استفاده کنم :31: )
و دوم اینکه قیمتش چنده :31:

و سوم اینکه روی مانیتور 17 کیفیت از روی تلوزیون 21 اینچ لامپ تصویر دارا بهتره یا نه در یه حده یا بدتره ؟

پیشاپیش ممنون :31:

Xx Hossein xX
27-08-2010, 17:43
سلام ...

من میخوام کنسول رو به مانیتور وصل کنم ولی کابل HDMI به اوون کابل 3 تاییه ( برای صدا ) گیر میکنه !

یه بنده خدایی گفت میتونی قاب اوون کابل بزرگه رو باز کنی !

کسی این کارو کرده ؟! اصلا وقتی HDMI و اوون یکی با هم وصل بشن برای کنسول مشکلی به وجود نمیاد !؟

ممنون ....

کسی کمک نکرد منم بیشتر از این منتظر نشدم و این عملیاتو روی اون سوکته انجام دادم ! :31:
ضخامتش کاملا نصف شد !

و دوتا فیش قرمز و سفید رو با با تبدیل 2 به 1 ، به AUX اسپیکر وصل کردم . صدا میاد ولی خیلی ضعیف ! :41:
کسی میدونه دلیلش چیه ؟!

ممنون .......:11:

shab_2008
27-08-2010, 17:52
سلام خدمت اساتید گرامی :31:

من از این مانیتور های CRT دارم :31:
بعضی بازیا مثل مافیا 2 و یا .. یکمی ضد اخلاقی هستن :31: دیگهنمیخواستم رو تلوزیون بازی کنم ضایع باشه :31:

( البته تلوزیون 46 اینچ سامسونگ b650 دارم ولی خب دیگه نمیشه :31: )

میخواستم ببینم کابل VGA مخصوص کنسول Xbox 360 همون کابلی هست که رو کنسوله ؟ ( که ازش استفاده کنم :31: )
و دوم اینکه قیمتش چنده :31:

و سوم اینکه روی مانیتور 17 کیفیت از روی تلوزیون 21 اینچ لامپ تصویر دارا بهتره یا نه در یه حده یا بدتره ؟

پیشاپیش ممنون :31:

وعلیکم السلام!

کابل VGA داخل جعبه نیست و باید جدا خریداری کنید.

و سوم اینکه روی مانیتور 17 کیفیت از روی تلوزیون 21 اینچ لامپ تصویر دارا بهتره یا نه در یه حده یا بدتره ؟بستگی داره مانیتورتون چی باشه!

ولی چیزی که مشخصه نوشته ها در مانیتور خیلی خیلی واضح تر از تلوزیون 21 اینچ هست ولی در عوض رنگ ها (البته اگه تلوزیونتون مشکلی نداشته باشه) در تلوزیون خفن تره!!:31:

کسی کمک نکرد منم بیشتر از این منتظر نشدم و این عملیاتو روی اون سوکته انجام دادم ! :31:
ضخامتش کاملا نصف شد !

و دوتا فیش قرمز و سفید رو با با تبدیل 2 به 1 ، به AUX اسپیکر وصل کردم . صدا میاد ولی خیلی ضعیف ! :41:
کسی میدونه دلیلش چیه ؟!

ممنون .......:11:
منظورتون از اینکه صدا ضعیفه چیه!؟

یعنی کل صدا ضعیفه یا اینکه مثلا صدای Character ها ضعیفه!!؟

Xx Hossein xX
27-08-2010, 21:58
منظورتون از اینکه صدا ضعیفه چیه!؟

یعنی کل صدا ضعیفه یا اینکه مثلا صدای Character ها ضعیفه!!؟

نه کل صدا ضعیفه ....

فهمیدم مشکل چیه ، اوون کابل صدا رو خوب نصب نکرده بودم ...:31:

الان درست شده .

:11:

Iman_m123
28-08-2010, 09:33
بستگی داره مانیتورتون چی باشه!

ولی چیزی که مشخصه نوشته ها در مانیتور خیلی خیلی واضح تر از تلوزیون 21 اینچ هست ولی در عوض رنگ ها (البته اگه تلوزیونتون مشکلی نداشته باشه) در تلوزیون خفن تره!!

روم نمیشه بگم ولی مانیتورم اینه :

LG Flatron 776FM 17" CRT Monitor

:دی :دی :دی نخندید :31:

تلوزیون هم مشکلی نداره ولی خب هر چی دفتم تو تنظیماتو غیره ولی خیلی رنگ های تصویر بیشتره و اینا هست :31:

nemesis
15-09-2010, 18:06
دوستان این عکسی که میزارم از یه کابل که همراه کارت گرافیکم بوده.با این کابل می تونم صدا و تصویر رو همزمان به کامپیترم وصل کنم ؟

این کابل یه طرفش به کارت گرافیک وصل میشه و طرف دیگه به 3تا ورودی :

pedram_sad
15-09-2010, 20:18
دوستان این عکسی که میزارم از یه کابل که همراه کارت گرافیکم بوده.با این کابل می تونم صدا و تصویر رو همزمان به کامپیترم وصل کنم ؟

این کابل یه طرفش به کارت گرافیک وصل میشه و طرف دیگه به 3تا ورودی :

نه عزیز
این کابل خروجی رو از s-video کارت میده برای av که مثلا وصل کنید به tv

Khan gholi
20-09-2010, 17:45
امکانش هست هم زمان xbox و pc به مانیتور وصل بشه؟منظورم این که وقتی خاموش هست که از یکی از دو تا روشن باشه ولی سیم هر دو تاشون وصل باشه
بعد وقتیxbox رو به مانیتور نصب میکنیم صداش از خود xbox میاد؟اگر نه چجوری باید خروجی صدا داشته باشیم باید هر سری اسپیکر ها رو از کیس بکشیم وصل کنیم به xbox؟
مانیتور بنده هم samsung 1931 هست.

Spaniuly
25-09-2010, 15:37
امکانش هست هم زمان xbox و pc به مانیتور وصل بشه؟منظورم این که وقتی خاموش هست که از یکی از دو تا روشن باشه ولی سیم هر دو تاشون وصل باشه
بعد وقتیxbox رو به مانیتور نصب میکنیم صداش از خود xbox میاد؟اگر نه چجوری باید خروجی صدا داشته باشیم باید هر سری اسپیکر ها رو از کیس بکشیم وصل کنیم به xbox؟
من هم دقیقا تیکه اول این سوال رو دارم...

مشکلی پیش نمیاد برای کارت گرافیک کامپیوترم یا برای XB360م؟
یکی می گفت مانیتور قاطی می کنه اگه هم زمان وصل باشن ممکنه بزنه یا کارت گرافیک یا کنسول رو بسوزونه. می خواستم بدونم نظر شما چیه؟

shab_2008
25-09-2010, 18:23

بله میتونید مشکلی نیست!

PC را وصل میکنید به ورودی RGB مانیتور و X360 رو هم وصل میکنید به ورودی DVI.

صدا رو هم میتونید یا با استفاده از کابل Optical Audio و یا با استفاده از کابل Component یا همون سه فیش داشته باشید. ( در چند صفحه قبلی میتونید عکس ها و آموزشش رو پیدا کنید).

من هم دقیقا تیکه اول این سوال رو دارم...

مشکلی پیش نمیاد برای کارت گرافیک کامپیوترم یا برای XB360م؟
یکی می گفت مانیتور قاطی می کنه اگه هم زمان وصل باشن ممکنه بزنه یا کارت گرافیک یا کنسول رو بسوزونه. می خواستم بدونم نظر شما چیه؟

نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد . اصلا دلیلی نداره مشکلی پیش بیاد!

من خودم به مانیتورم W2261vp ، دو تا کنسولم و PC رو وصل کردم .

Spaniuly
25-09-2010, 21:09
بله میتونید مشکلی نیست!

PC را وصل میکنید به ورودی RGB مانیتور و X360 رو هم وصل میکنید به ورودی DVI.

صدا رو هم میتونید یا با استفاده از کابل Optical Audio و یا با استفاده از کابل Component یا همون سه فیش داشته باشید. ( در چند صفحه قبلی میتونید عکس ها و آموزشش رو پیدا کنید).

نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد . اصلا دلیلی نداره مشکلی پیش بیاد!

من خودم به مانیتورم W2261vp ، دو تا کنسولم و PC رو وصل کردم .

مرسی از لطفت و جوابت مشکل سخت افزاری پیش نیومد ولی بی مشکل هم نیست پارازیت داره وقتی همزمان وصله حتی اگه یکیش خاموش باشه هر دو که روشنه اصلا جواب نمیده تصویر عجیب غریب میشه و افت کیفیت پیدا می کنه ادجاست هم نمیشه. به هر حال چاره نیست دو پونصد کجا و دادن 30 40 تومن بابت KVM کجا دیگه هر چی پول بدی آش می خوری.

نيما7
28-09-2010, 11:34
سلام دوستانامروز ميخوام برم ايكس باكس رو بخرم فقط يه سوال برام پيش اومده ميگم من يه مانيتور از اين قديميا دارم مال 10 سال پيشه مدلLG-studioworks-575cاينم عكساشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين يكي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نظرتون اگه كابل vga كه تو انجمن دوستان توضيح دادن رو بخرم ميتونم ايكس باكسم رو به اين مانيتور وصلش كنم؟ اگه آره كه يه دفعه تا اونجا ميرم يه كابل هم بخرمسوال بعديمم اينه كه من نگاه كردم ديدم از مانيتورم يه كابل برق خارج ميشه كه هيچ بعد يه كابل ديگه خارج ميشه كه وصل ميشه به كارت گرافيك و نري هست يعني توي اون فيش مستطيليه 3 رديف پين 5 تايي سوزن سوزني داره حالا سوالام اينه كه كابل vga با اين حساب بايد يه فيش ماده مستطيلي 3 رديف 5 تايي سوراخ سوراخ باشه يعني فيشه com حدسم درسته؟ يا بايد تبديل مادگي مادگي براش بخرم؟آخه تو شكلا فيش رو از جلو ديدم به نظرم اومد فيش vga هم مثل فيش مانيتورم نر هست!!!!!

shab_2008
28-09-2010, 11:59
سلام دوستانامروز ميخوام برم ايكس باكس رو بخرم فقط يه سوال برام پيش اومده ميگم من يه مانيتور از اين قديميا دارم مال 10 سال پيشه مدلLG-studioworks-575cاينم عكساشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين يكي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نظرتون اگه كابل vga كه تو انجمن دوستان توضيح دادن رو بخرم ميتونم ايكس باكسم رو به اين مانيتور وصلش كنم؟ اگه آره كه يه دفعه تا اونجا ميرم يه كابل هم بخرمسوال بعديمم اينه كه من نگاه كردم ديدم از مانيتورم يه كابل برق خارج ميشه كه هيچ بعد يه كابل ديگه خارج ميشه كه وصل ميشه به كارت گرافيك و نري هست يعني توي اون فيش مستطيليه 3 رديف پين 5 تايي سوزن سوزني داره حالا سوالام اينه كه كابل vga با اين حساب بايد يه فيش ماده مستطيلي 3 رديف 5 تايي سوراخ سوراخ باشه يعني فيشه com حدسم درسته؟ يا بايد تبديل مادگي مادگي براش بخرم؟آخه تو شكلا فيش رو از جلو ديدم به نظرم اومد فيش vga هم مثل فيش مانيتورم نر هست!!!!!

و علیکم السلام!

درجواب سوال اولتون که باید بگم بله شما میتونید بدون هیچ مشکلی کنسول را با استفاده از کابل VGA به مانیتورتون وصل کنید.

در مورد سوال دوم هم باید بگم که حدستون درست هست و برای وصل کردن کنسول با استفاده از کابل VGA به مانیتورتون نیاز به یک تبدیل دو سر مادگی VGA دارید.

hamidcr
09-10-2010, 12:44
سلام دوستان
اگه همزمان کابل hdmi to dvi رو برای تصویر و composite رو برای صدا به ایکس باکس وصل کنی بلایی سرش نمیاد؟

joykiller360
09-10-2010, 22:17
سلام دوستان
اگه همزمان کابل hdmi to dvi رو برای تصویر و composite رو برای صدا به ایکس باکس وصل کنی بلایی سرش نمیاد؟
هیچی فقط این ۲ تا کنار هم جا نمیرن تو دستگاه

hamidcr
10-10-2010, 19:06
هیچی فقط این ۲ تا کنار هم جا نمیرن تو دستگاه
اگه composite رو قابشو نصف کنی میشه اره؟

p3yman_xl
10-10-2010, 22:17
اگه composite رو قابشو نصف کنی میشه اره؟
بله، در صورت شکاندن قاب کابل و تبدیل اون به تصویر زیر این کار امکان پذیره :

Roovigital
10-10-2010, 22:27
دوستان سلام.
من با استفاده از تبدیل HDMI>DVI کنسول رو به مانیتور وصل کردم.
تا به حال مشکلی نبوده ،اما حالا دیگه تصویر روی مانیتور نمیاد ، با کامپوننت تست کردم و وصلش کردم به تلویزیون مشکلی نیست ولی با HDMI>DVI تصویر ندارم؟!

آیا ممکنه اشکال از کابل باشه یا یه بلایی سر کنسول اومده؟

البته اینم بگم که کابلی که گرفتم مرغوب نبود یعنی کابل 20 تومنی بود ولی من به 6 تومنی پیدا کردم و خریدم.

ممنون

p3yman_xl
10-10-2010, 22:29
دوستان سلام.
تا به حال مشکلی نبوده ،اما حالا دیگه تصویر روی مانیتور نمیاد ، با کامپوننت تست کردم و وصلش کردم به تلویزیون مشکلی نیست ولی با HDMI>DVI تصویر ندارم؟!

البته اینم بگم که کابلی که گرفتم مرغوب نبود یعنی کابل 20 تومنی بود ولی من به 6 تومنی پیدا کردم و خریدم.

ممنون
شک نکنید مشکل از جنس کابل شماست ؛ آیا واقعا جنس 20 تومنی با 6 تومنی قابل مقایسه است؟!
بهتر بود همون اول هزینه ی بیشتر پرداخت میکردید تا حالا اینطور نشه ..
موفق باشید

hamidcr
14-10-2010, 10:44
سلام دوستان
مانیتور من 20500 سامسونگ هست که رزولوشن ان 900*1600 هستش .اگه xbox 360 رو با کابل hdmi to dvi بهش وصل کنم کیفیتش بد نمیشه ؟

p3yman_xl
14-10-2010, 18:55
سلام دوستان
مانیتور من 20500 سامسونگ هست که رزولوشن ان 900*1600 هستش .اگه xbox 360 رو با کابل hdmi to dvi بهش وصل کنم کیفیتش بد نمیشه ؟
خبر، کیفیت تصویر به مراتب بهتر میشه.

pinky
22-10-2010, 20:49
ایا می شه ایکس 360 ذث لب تابی که پورت hdmi داره ومی شه وصل کرد؟
یا اون پورت فقط خروجی یه؟
اگه مشه کیفیتش چه طور میشه؟

joykiller360
22-10-2010, 20:56
نه دوست عزیز اون پورت خروجی هست

pinky
28-10-2010, 01:06
بچه ها هیچ جور نمیشه x360 رو به لپ تاپ وصل کرد؟
لپتاپ من HP Dv6 2170 هستش ، هیچ راهی نداره ؟

B.3.S.T
29-10-2010, 01:19
آقا من مانیتورم 2233 سامسونگ هست...می خواستم ببینم ps3 بگیرم به کارم میاد؟یعنی میشه با استفاده از همون ابزار به مانیتور اتصال بدمش؟ممنون(راستی جمعآ قیمت کل اون وسایل اضافیش چقدری میشه حالا)؟

shab_2008
29-10-2010, 10:05
آقا من مانیتورم 2233 سامسونگ هست...می خواستم ببینم ps3 بگیرم به کارم میاد؟یعنی میشه با استفاده از همون ابزار به مانیتور اتصال بدمش؟ممنون(راستی جمعآ قیمت کل اون وسایل اضافیش چقدری میشه حالا)؟

نه مشکلی نداره!

شما فقط باید یه کابل HDMI to DVI برای اتصال به مانیتور بخرید ( حدود 10 تومنه).

راستی مدل اسپیکرهاتون چیه ؟ فیش ورودی صدا از نوع Jack یا سفید و قرمز داره؟

B.3.S.T
29-10-2010, 17:21
نه مشکلی نداره!

شما فقط باید یه کابل HDMI to DVI برای اتصال به مانیتور بخرید ( حدود 10 تومنه).

راستی مدل اسپیکرهاتون چیه ؟ فیش ورودی صدا از نوع Jack یا سفید و قرمز داره؟

ممنون دوست عزیز..
در مورد اسپیکر هم بله پشت سابووفر جای 2 فیش سفید و قرمز هست(فقط منظور از نوع جک رو متوجه نشدم)!

shab_2008
29-10-2010, 17:42
ممنون دوست عزیز..
در مورد اسپیکر هم بله پشت سابووفر جای 2 فیش سفید و قرمز هست(فقط منظور از نوع جک رو متوجه نشدم)!

خوب خدارو شکر!:31:

منظورم Jack 3.5 mm هست :

اسپیکر شما که ورودی سفید و قرمز رو داره دیگه داشتن و نداشتن این ورودی مهم نیست!:31:

CHEGUEVARA.
29-10-2010, 23:47
نه نمیشه.....
چون اون پورت فقط خروجیه....:10:

SamGun
30-10-2010, 08:18
بچه ها هیچ جور نمیشه x360 رو به لپ تاپ وصل کرد؟
لپتاپ من HP Dv6 2170 هستش ، هیچ راهی نداره ؟

چرا راهی هست ولی جالب نمیشه

اینجا کمی توضیح دادم:

و

Roovigital
03-11-2010, 17:31
دوستان سلام.

ممنون
دوستان من کابل رو هم عوض کردم ولی مشکل همچنان باقیه ؟؟!!

جالبه که با استفاده از کامپوننت به تلویزیون متصل میشه و مشکلی نیست...

با HDMI به تلوزیون خونمون زدم بازم مشکلی نیست...

اما با کابل HDMI>DVI مشکل داره و تصویر نمیده؟؟!!

ورودی DVI مانیتور هم تست شده و مشکل نداره...

همانطور که گفتم فقط در صورت استفاده از کابل HDMI>DVI تصویر نمیاد ، به نظر شما مشکل دیگه چی میتونه باشه؟

shab_2008
04-11-2010, 12:20
دوستان من کابل رو هم عوض کردم ولی مشکل همچنان باقیه ؟؟!!

جالبه که با استفاده از کامپوننت به تلویزیون متصل میشه و مشکلی نیست...

با HDMI به تلوزیون خونمون زدم بازم مشکلی نیست...

اما با کابل HDMI>DVI مشکل داره و تصویر نمیده؟؟!!

ورودی DVI مانیتور هم تست شده و مشکل نداره...

همانطور که گفتم فقط در صورت استفاده از کابل HDMI>DVI تصویر نمیاد ، به نظر شما مشکل دیگه چی میتونه باشه؟

خوب گام به گام بررسی میکنیم!:31:

1: خوب چون با با کابل HDMI به TV وصل کردین و مشکلی نبوده میشه نتیجه گرفت که قطعا مشکل از خروجی HDMI کنسول نیست.

2: ورودی DVI مانیتور رو هم که میگید مشکل نداره و سالمه!

3: مورد بعدی کابل هست که میگید اونم عوض کردید! ( پس یعنی مشکل از کجا میتونه باشه!):31:

طبق موارد بالا خوب مشکل دوباره از کابل هست!

اما یه سوال و اون اینکه آیا شما دوباره از همون مارک کابل قبلی خریدید !!؟

Roovigital
04-11-2010, 15:38
خوب گام به گام بررسی میکنیم!:31:

1: خوب چون با با کابل HDMI به TV وصل کردین و مشکلی نبوده میشه نتیجه گرفت که قطعا مشکل از خروجی HDMI کنسول نیست.

2: ورودی DVI مانیتور رو هم که میگید مشکل نداره و سالمه!

3: مورد بعدی کابل هست که میگید اونم عوض کردید! ( پس یعنی مشکل از کجا میتونه باشه!):31:

طبق موارد بالا خوب مشکل دوباره از کابل هست!

اما یه سوال و اون اینکه آیا شما دوباره از همون مارک کابل قبلی خریدید !!؟
ممنونم از شما دوست عزیز.

مارک سیمی که خریدم همون سیمه ، البته کمی با قبلی متفاوته.

فقط یه چیزی یادم رفت بگم ، وقتی با استفاده از HDMI به TV وصلش کردم ، اون قسمت از تنظیمات کنسول که مربوط میشه به تنظیم خودکار رزولیشن ، فعال نبود دیگه ، یعنی تصویر کامل میاد ولی باید دستی تنظیم کنی که با چه رزولیشنی نمایش داده بشه.

shab_2008
04-11-2010, 18:00
ممنونم از شما دوست عزیز.

مارک سیمی که خریدم همون سیمه ، البته کمی با قبلی متفاوته.

فقط یه چیزی یادم رفت بگم ، وقتی با استفاده از HDMI به TV وصلش کردم ، اون قسمت از تنظیمات کنسول که مربوط میشه به تنظیم خودکار رزولیشن ، فعال نبود دیگه ، یعنی تصویر کامل میاد ولی باید دستی تنظیم کنی که با چه رزولیشنی نمایش داده بشه.

خواهش میکنم.

قبل از اینکه بگیم قطعا مشکل از کابل هست به روش زیر رزلوشن کنسول رو ریست کنید :

کنسول را به مانیتور متصل کنید و سپس روشن کرده و سپس همزمان دکمه Y و دکمه Trigger ( ماشه) سمت راست ( یا همون دکمه ای که در جلوی دسته قرار داره) را فشار دهید تا تنظیمات رزلوشن کنسول ریست بشه.

برای اینکه دقیق تر متوجه بشید که چه زمانی باید این دو دکمه رو فشار دهید میتونید از ویدئوی زیر ( Youtube) کمک بگیرید.

اگر باز با این روش تصویر نیومد یک روش دیگر را باید تست شود.

Roovigital
04-11-2010, 22:19
خواهش میکنم.

قبل از اینکه بگیم قطعا مشکل از کابل هست به روش زیر رزلوشن کنسول رو ریست کنید :

کنسول را به مانیتور متصل کنید و سپس روشن کرده و سپس همزمان دکمه Y و دکمه Trigger ( ماشه) سمت راست ( یا همون دکمه ای که در جلوی دسته قرار داره) را فشار دهید تا تنظیمات رزلوشن کنسول ریست بشه.

برای اینکه دقیق تر متوجه بشید که چه زمانی باید این دو دکمه رو فشار دهید میتونید از ویدئوی زیر ( Youtube) کمک بگیرید.

اگر باز با این روش تصویر نیومد یک روش دیگر را باید تست شود.
ممنون از شما...

تو بی نظیری رفیق ، مشکل با راه حل شما حل شد ، من این سوال رو توی بازی سنتر هم مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم.

فقط یه سوال دیگه بعد از اینکه با رسیت رزولیشن سیستم بالا اومد ، من گزینه بهینه ساری رو انتخاب کردم و رزولیشن بهینه فعال شد ، بعد یه پیغامی میده که مانیتور شما با فرکانس 50 نمیتونه درست کار کنه ، منظورش چیه؟

shab_2008
05-11-2010, 11:23
ممنون از شما...

تو بی نظیری رفیق ، مشکل با راه حل شما حل شد ، من این سوال رو توی بازی سنتر هم مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم.

فقط یه سوال دیگه بعد از اینکه با رسیت رزولیشن سیستم بالا اومد ، من گزینه بهینه ساری رو انتخاب کردم و رزولیشن بهینه فعال شد ، بعد یه پیغامی میده که مانیتور شما با فرکانس 50 نمیتونه درست کار کنه ، منظورش چیه؟

خواهش میکنم.

بعد از این پیغام رزلوشن دوباره به همون حالت اول بر میگرده یا حداکثر رزلوشن مانیتور انتخاب میشه!؟

اگه حداکثر رزلوشن انتخاب میشه مشکلی نداره و فرکانس تصویر بر روی 60HZ قرار میگیره که نسبت به 50HZ بهتره!

Roovigital
05-11-2010, 12:48
خواهش میکنم.

بعد از این پیغام رزلوشن دوباره به همون حالت اول بر میگرده یا حداکثر رزلوشن مانیتور انتخاب میشه!؟

اگه حداکثر رزلوشن انتخاب میشه مشکلی نداره و فرکانس تصویر بر روی 60HZ قرار میگیره که نسبت به 50HZ بهتره!
نه همون حداکثر انتخاب میشه.

بازم ممنون.

hamidcr
06-11-2010, 10:09
سلام دوستان
رزولوشن مانیتور من 900*1600 هست. وقتی xbox360 رو با کابل hdmi to dvi بهش وصل میکنم فقط این رزولوشن ها در قسمت تنظیمات کنسول هست :480p 720p 1080p 480i مشکل از چیه ؟
تازه یه چیز جالب رزو لوشن رو میشه روی 1080p گذاشت در حالیکه ماکزیمم رزولوشن مانیتور 900*1600 هستش!!!!!!!!!

shab_2008
06-11-2010, 14:21
سلام دوستان
رزولوشن مانیتور من 900*1600 هست. وقتی xbox360 رو با کابل hdmi to dvi بهش وصل میکنم فقط این رزولوشن ها در قسمت تنظیمات کنسول هست :480p 720p 1080p 480i مشکل از چیه ؟
تازه یه چیز جالب رزو لوشن رو میشه روی 1080p گذاشت در حالیکه ماکزیمم رزولوشن مانیتور 900*1600 هستش!!!!!!!!!

شما وقتی که از خروجی HDMI کنسول تصویر میگیرید رزلوشن همینجوری نمایش داده میشه و طبیعی هست!

hamidcr
07-11-2010, 19:14
یعنی الان دارم با رزولوشن 900*1600 تصویر میگیرم درسته؟چون روی 1080p گذاشتم و ماکزیمم رزولوشن مانیتور هم 900*1600 هستش.

shab_2008
07-11-2010, 20:59
یعنی الان دارم با رزولوشن 900*1600 تصویر میگیرم درسته؟چون روی 1080p گذاشتم و ماکزیمم رزولوشن مانیتور هم 900*1600 هستش.

این هم یه چیزه طبیعی هست! شما میتونید رزلوشن رو به 1080p افزایش بدید ولی در این صورت یک حالت در اصطلاح Letter Box ( یا همون دو نوار سیاه رنگ بالا و پایین تصویر) ایجاد میشه.

hamidcr
09-11-2010, 10:55
نه الان تصویر فیکس اندازه صفحه هست.

shab_2008
09-11-2010, 23:25
نه الان تصویر فیکس اندازه صفحه هست.

خوب پس اصلا 1080p فعال نشده!!

اگه قرار باشه تمام صفحه باشه و به قول شما تصویر فیت شده باشه پس فرق مانیتور شما با مانیتور FULL HD در چیه !!؟:31:

hamidcr
10-11-2010, 10:06
در قسمت تنظیمات رزو لوشن کنسول فقط 1080i غیر فعال هست 480p 720p 1080p فعال هستند.وقتی میذارم روی 1080p ما نیتور یه پیغام میده که نوشته not optimum mode-recomended 1600*900 ولی خودش بعد چند ثانیه میره و مشکلی هم نداره !!!!جالب اینجاست که وقتی توی قسمت رزو لوشن مانیتور میری هم رزولوشن رو نوشته 1080* 1920

shab_2008
10-11-2010, 13:03
در قسمت تنظیمات رزو لوشن کنسول فقط 1080i غیر فعال هست 480p 720p 1080p فعال هستند.وقتی میذارم روی 1080p ما نیتور یه پیغام میده که نوشته not optimum mode-recomended 1600*900 ولی خودش بعد چند ثانیه میره و مشکلی هم نداره !!!!جالب اینجاست که وقتی توی قسمت رزو لوشن مانیتور میری هم رزولوشن رو نوشته 1080* 1920

شما مدل مانیتورتون چیه؟

مانیتور شما قادر به نمایش هیچ رزلوشنی بیشتر از رزلوشن Native و به صورت Full Screen نمیباشه!

با توجه به اون پیغام هم که نوشتید پس همونطور که من در پست قبلی هم گفتم رزلوشن 1080p فعال نمیشه چون مانیتور شما Full HD نیست!

hamidcr
11-11-2010, 19:39
samsung:p20500 هستش.ولی 1080p فعال هست و تصویر هم عالیه !!

NIMA 36
02-12-2010, 20:34
با سلام
من یه کابل DVI گرفتم و یه ایکس باکس 360 و یه مانیتور سامسونگ دارم.
وقتی ایکس باکس رو به مانیتور وصل کردم تصویر بود ولی صدا نیست.
چجوری میتونم صدا رو هم بگیرم؟

shab_2008
02-12-2010, 21:56
با سلام
من یه کابل DVI گرفتم و یه ایکس باکس 360 و یه مانیتور سامسونگ دارم.
وقتی ایکس باکس رو به مانیتور وصل کردم تصویر بود ولی صدا نیست.
چجوری میتونم صدا رو هم بگیرم؟

سلام

دوست عزیز کابل DVI تنها تصویر رو انتقال میده!

برای داشتن صدا شما دو راه دارین :

1:خرید Optical Audio

2: جدا کرد قاب کابل سه فیش ( شما همزمان نمیتونید دو کابل HDMI و سه فش رو به کنسول متصل کنید چون قاب کابل سه فیش بزرگ هست و اجازه اتصال به این دو ورودی رو به صورت همزمان نمیده و شما مجبورید قاب رو جددا کنید)

panther99
20-12-2010, 00:20
آهان جالب شد .
منم مانیتورم 20500 سامسونگ هست .
و به امید خدا کنسول رو که بگیرم میخوام به مانیتور بوصلم !!! :31:
حالا چه جوری ؟؟؟ با همون کابل DVI ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید از بیرون تهیه کنم دیگه ؟؟؟؟؟؟؟
واسه صدا چی ؟؟؟؟؟ این اپتیکال درایو چی هست ؟؟؟؟؟؟ واسه صدا چه باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

aramesh_61
26-12-2010, 14:44
سلام دوستان، من تازه xbox خریدم و مانیتورم ورودی hdmi داره و xbox رو با سیم hdmi به hdmi به مانیتورم وصل کردم، میخواستم ببینم این بهترین کیفیت تصویره یا DVI بهتره؟ یعنی میتونم xbox رو با سیم hdmi به DVI به مانیتور وصل کنم و کیفیت تصویر بهتری بگیرم؟

aramesh_61
29-12-2010, 09:14
سلام دوستان، من تازه xbox خریدم و مانیتورم ورودی hdmi داره و xbox رو با سیم hdmi به hdmi به مانیتورم وصل کردم، میخواستم ببینم این بهترین کیفیت تصویره یا DVI بهتره؟ یعنی میتونم xbox رو با سیم hdmi به DVI به مانیتور وصل کنم و کیفیت تصویر بهتری بگیرم؟
کسی هست این طرفا؟؟؟ یکی جواب منو بده !!!

Download Master
29-12-2010, 14:48
کسی هست این طرفا؟؟؟ یکی جواب منو بده !!!

کیفیت تصویر HDMI با DVI هیچ فرقی نداره
تنها تفاوت اینه که HDMI صدا رو هم منتقل میکنه ولی DVI فقط تصویر منتقل میکنه

b.crazy22
29-12-2010, 20:40
اقا من یه aoc 931vwa دارم که ps3 بهش وصله اما تصویر یکمی کشیدس :دی به صورت عمودی !!!از کجا تنظیمات مربوط به تصویر میاد و حالت استاندارد چیه؟

Milad4171
19-01-2011, 20:51
آقا يه سوال.
ميشه عكس هاي فيش هايي رو كه واسه صدا بايد به كنسول وصل كنيم واسه اتصال به مانيتور يكي بگذاره؟
قيمتش هم يكي لطف كنه.
ميخوام ببينم كلا چقدر هزينه ي كابل ها‌( هم صدا هم تصوير) ميشه!؟؟

ali_3d
24-01-2011, 15:17
سلام

دوستان من یه کابل HDMI به DVI خریدم

اما روی مونیتور W2262TQ وقتی وصل میکنم، نمیتونم روی 1080 تنظیم کنم، یه پیغام میاد که مونیتور باید فرکانس 50هرتز رو پشتیبانی کنه و تصویر هم خراب میشه در حین مشاهده ارور، وقتی هم که اوکی کنیم 1080 میشه اما بلکل سیاه میشه !

توی تنظیمات هم نتونستم فرکانس تصویر رو تغییر بدم، فقط روی 720p و پایین تر به من تصویر میده که اون هم کیفیتش خوبه اما اون چیزی که باید باشه نیست

کسی این مورد رو حل کرده تا حالا ؟

Spaniuly
24-01-2011, 23:36
یه ذره قاطیش کردی ببین مانیتور یا TV اگه دارای ورودی HDMI هست که خوب با کابل HDMI دستگاه رو به نمایشگر وصل می کنی ولی اگه فاقد اون هست باید از تبدیل VGA به DVI استفاده کنی من تا حال امتحان نکردم که از پورت HD بدی به ورودی DVI ولی به نظر نمیاد شدنی باشه... وقتی مانیتور شما کلا HD ساپورت نکنه مسلمه که چرا ساپورت نمی کنه چون اگه می خواست ساپورت کنه دارای ورودی خروجی HD بود. ظاهرا نمایشگر شما DVI ساپورت می کنه بنابراین شما باید کابلتون از نوع یک سر VGA و یک سر DVI باشه و شما با استفاده از پورت عادی وصل کنی نه HD

ali_3d
25-01-2011, 20:07
مانیتور میتونه 1366x768 و 60Hz از ایکس باکس پخش کنه، کیفیت تصویر اش هم بدک نیست
اما یه چیزی که هست، ظاهرا روی DVI فقط فرکانس 60 هرتز ساپورت میکنه و ایکس باکس تصویر رو 50 هرتز پخش میکنه، این باعث میشه تصویر پخش نشه

و یه مورد دیگه که داشتم، با همون کابل، گرافیک رو به مونیتور وصل کردم، توی ویندوز، رو دسکتاپ خوب بود، وقتی فایرفاکس رو باز میکردم، یه دفعه صفحه سیاه میشد، تصویر میرفت میومد، تا اینکه ببندمش، مخصوصا موقع دانلود notepad++ توی سایتش خیلی اذیت میکرد که من کابل خود دستگاه رو وصل کردم
بعد از اون هم رو دسکتاپ، صفحه به هم میریخت، هی سمت راستش نوار سیاه میومد، بعد عوض میشد میرفت سمت چپ :13:
که البته با DVI به DVI مونیتور درست شد.

راهی یا ابزاری برای استفاده فول اچ دی از ایکس باکس روی این مونیتور وجود داره ؟

Spaniuly
26-01-2011, 01:13
فکر نمی کنم چون اگه بود که دیگه ورودی و تکنولوژی HDMI اصلا معنی نداشت. نمایشگر اگه ورودی HD نداشته باشه دیگه کلا باید بیخیالش بشید. شما اگه مانیوتور یا نمایشگری داشته باشید که ورودی HDMI داشته باشه می تونید از بالاترین کیفیت ممکن بهره ببرید

ali_3d
26-01-2011, 11:49
البته موقع خرید مونیتور به علت افزایش ناگهاین قیمت ها و کم شدن جنس تو بازار خیلی قدرت انتخاب نداشتم، حتی 2261 هم پیدا نکردم، به هر حال چون کنسول رو روی LCD TV استفاده میکنم بیشتر خیلی برام مهم نبود این موضوع.

یه سوال دیگه
ایکس باکس نمیتونه 1080 رو 60 هرتز پخش کنه ؟
خیلی جاها گفته شده بود از تنظیمات دستگاه رو روی PAL-60 بزاریم این مشکل رفع میشه، این کار رو هم کردم، اما بازم برای 1920x1080 میگه نمایشگر باید 50 هرتز پشتیبانی کنه . . .

Spaniuly
26-01-2011, 20:54
یعنی چی که ساپورت نمی کنه یعنی حتی گزینه رو هم نمیده؟ البته من تا حالا دستگاه رو بهنمایشگری که رزولیشن فول اچ-دی ساپورت کنه وصل نکردم ولی این گزینه رو برای مانیتور LCD نوزده اینچ وایدم میاره ولی وقتی روش میذارم اینچ از دست میده... حالا مشکل شما کدومه گزینه رو بهتون نمیده یا وقتی می ذاری روی رزولیشن نهایی مشکلی ایجاد میکنه؟

ali_3d
26-01-2011, 23:04
من دستگاه رو روی PAL-60 تنظیم کردم که فرقی نکرد

به هر حال

به مونیتور که وصل میکنم میتونم رزولیشن انتخاب کنم
روی فول اچ دی 1920x1080 میگه که باید مونیتور 50 هرتز پشتیبانی کنه و یه پیغام Yes و No میاد، تصویر هم هی قطع و وصل میشه و تیکه تیکه داغون نمایش داده میشه، هر چند لحظه هم صفحه سیاه میشه، اما بالاترین رزولیشن که بدون مشکل میتونه پخش کنه و فرکانس اش 60 هرتز هست 1440 در (یک عدد) که مقدارشو نمیدونم، اما نسبت اش از 16 به 9 اچ دی کوچکتره و بالا و پایین صفحه یه مقدار خالی میمونه

- ممنون.

mohammad_twe
28-01-2011, 12:08
سلام
من میخوام ps3 رو به مانیتور وصل کنم
اما مبدلی چیزی گیر نیوردم ! ایکس باکس رو با کابل vga وصل کردم اما ps3 رو موندم هنوز !
مانیتور هم فقط یه خروجی ( یا ورودی هست فک کنم :دی ) داره که هم چین کابلی میره داخلش :
خوب من الان چه کنم که ps3 هم بتونم وصل کنم ؟ و همینطور بتونم با یه کابل مثل کابل vga ایکس باکس صدا هم بزنم به اسپیکر

Hunter lord
28-01-2011, 12:29
سلام
اما مبدلی چیزی گیر نیوردم ! ایکس باکس رو با کابل vga وصل کردم اما ps3 رو موندم هنوز !
مانیتور هم فقط یه خروجی ( یا ورودی هست فک کنم :دی ) داره که هم چین کابلی میره داخلش :
خوب من الان چه کنم که ps3 هم بتونم وصل کنم ؟ و همینطور بتونم با یه کابل مثل کابل vga ایکس باکس صدا هم بزنم به اسپیکر

من به این مشکل شما بر خوردم قبلا . بهترین راهش تعویض LCD به نسخه ای که HDMI یا DVI داره هستش .

راه های دیگه مثل خرید مبدل DVI TO VGA اغلب اوقات جواب نمی ده و بستگی به LCD تون داره .

کابل HDMI TO VGA رو هم من کل بازار تهران رو گشتم پیدا نکردم . آخرش هم LCD رو عوض کردم .

mohammad_twe
28-01-2011, 13:56
من فقط اینکار رو برای شب ها میخوام بنجام بدم که تو خفا بازی کنم :دی مانیتورم هم lcd هست اما دیگه نمیدونم اونکارو کنم ساپورت میکنه یا نه !

juolipuoli
05-02-2011, 23:03
یکی از دوستان جواب بده چطوری میشه xbox 360 رو به مانیتور لب تاب وصل کرد با این تبدیل vga میشه تصویر رو روی مانیتور لب تاب انداخت؟لبتاب من پورت vga داره ولی فکر کنم این پوت خروجی vga هست.

newhamedpc
16-02-2011, 21:08
سلام
شما یه همچین کابلی احتیاج داری .
تو لوازم الکترونیکی بگرد پیدا میشه .

یکی از دوستان جواب بده چطوری میشه xbox 360 رو به مانیتور لب تاب وصل کرد با این تبدیل vga میشه تصویر رو روی مانیتور لب تاب انداخت؟لبتاب من پورت vga داره ولی فکر کنم این پوت خروجی vga هست.
پورتش خروجی هست و نمیشه این کار و کرد.
شما یه همچین دستگاهی می خوای که فکر نکنم تو ایران گیر بیاد

SamGun
17-02-2011, 11:36

والا این چیزی که شما میخوای در کل یک جور Capture کردن هست که با 3 تا وسیله انجام میشه :

1-Laptop هایی که HDMI in Spupport باشن (هنوز همچین چیزی من ندیدم )

2- کارتهای External Capture که به وفور یافت میشه فقط مشکل اینجاست که تبدیل های HD گران قیمت هست و اگه فقط برای این کار میخواین استفاده کنید زیاد صرف نداره.

ولی میتونید از SD اون ها استفاده کنید که یکی ار مدلهای Protable اش به شکل زیره :

3- کارت مخصوص Capture کنسول Xbox 360 که من تا حالا اینجا ندیدم :

پورتش خروجی هست و نمیشه این کار و کرد.
شما یه همچین دستگاهی می خوای که فکر نکنم تو ایران گیر بیاد

آقا حامد این چیزی که شما گذاشتی برای این دوستمون اینجا کارایی نداره عزیز چون یه تبدیل USB TO HDMI هست و برای Device هایی کارایی داره که میخوان تصویر رو روی TV های HDMI دار Share کنن.

مثل Laptop هایی که پورت HDMI ندارن .

Deadrising21
21-02-2011, 22:23
سلام من کابل vga رو گرفتم مانیتور من هم مدلش LG 2052S و ورودی vga هم داره اما وقتی xbox رو به مانیتور وصل می کنم تصویر شفاف نیست و مثل شبکه های تلوزیون سایه داره می خواستم ببینم راه حل از بین بردن این سایه ها چیه

SamGun
22-02-2011, 19:50
سلام من کابل vga رو گرفتم مانیتور من هم مدلش LG 2052S و ورودی vga هم داره اما وقتی xbox رو به مانیتور وصل می کنم تصویر شفاف نیست و مثل شبکه های تلوزیون سایه داره می خواستم ببینم راه حل از بین بردن این سایه ها چیه

شما تو تمام Resolution ها این مشکل رو داری ؟؟

prince_fable
27-02-2011, 20:13
سلام ببخشید این سوال رو اینجا میگم
برای ps2 و wii تو ایران تبدیل component (همون 5 تا فیش رنگی)به dvi یا composite (همون 3 فیش رنگی که دو تاش صداس)به d-sub هست که بشه کنسول رو به lcd وصل کرد؟
اگه آره کجا میتونم پیداش کنم؟
قیمتش چقده؟
ممنون

9093922
05-03-2011, 22:36
آقا من یه مشکل اساسی دارم. یه کابل گرفتم که PS3 به Manitor وصل کنم.و اصلا به مانیتور سیگنال نمیده. رو صفحه مانیتور همش No Signale .اینم بگم که از منوی تنظیمات Ps3 خروجی hdmi رو انتخاب میکنم. به تی وی وصل کردم مشکلی نداشت.ولی به مانیتور وصل نمیشه.کسی میدونه علت چیه؟اینم عکس کابلم

zelda64
11-03-2011, 04:19
من به این مشکل شما بر خوردم قبلا . بهترین راهش تعویض LCD به نسخه ای که HDMI یا DVI داره هستش .

راه های دیگه مثل خرید مبدل DVI TO VGA اغلب اوقات جواب نمی ده و بستگی به LCD تون داره .

کابل HDMI TO VGA رو هم من کل بازار تهران رو گشتم پیدا نکردم . آخرش هم LCD رو عوض کردم .

سلام به کاربر Hunter Lord و بقیه دوستان.

شما گفته‌اید که توانسته‌اید PS3 را به مانیتور LCD متصل کنید.

سؤال من اینست که اگر بخواهیم PS3 را از طریق پورت DVI و کابل HDMI به DVI به مانیتور LCD متصل کنیم ، آیا باید مانیتور قابلیت HDCP یعنی از بین بردن کپی‌رایت سیگنال HD را داشته باشد.

چون بعضی‌ها می‌گویند PS3 را نمی‌توان از طریق پورت DVI به مانیتور LCD متصل کرد و فقط مانیتورهایی که پورت DVI را به همراه قابلیت HDCP دارند ، تصویر از ps3 می‌گیرند.

لطفاً دوستان راهنمایی کنند.

payam117
19-03-2011, 23:54
سلام
از صفحه 1 این تاپیک تا صفحه 13 رو یک ریز خوندم دیگه نمیکشم ! بیشتر نتونستم بخونم !
کمک !! :D
من لپ تاپ Dell Inspiron N-5010 دارم ... کابل HDMI هم خریداری کردم خیلی وقته ! بعد وقتی ایکس باکس رو به لپ تاپ وصل میکنم اصلا اتفاقی نمیافته ! فقط توسط برنامه ی Windows Media Center فکر کنم باید یه سری کارها رو انجام بدم ! خیلی هم تلاش کردم
وسطا گفت وصل شو نت ! وصل کردم به ADSL دیگه بعدش کد آورد گفت بزن تو سیستمت ... رو لپتاپ یه جا کد میخواست دادم !
اما نشد که نشد !
فکر نکنم انقدرها سخت باشه نه؟ ممنون میشم کمک کنید !
ما یه تلوزیون فرا اینچ :D سامسونگ داریم اما همیشه در اختیار پدر هستش و میخوام از این وضع خلاص شم بیام اتاقم با خیال راحت
اگر این لپ تاپ نشه مجبورم برم VGA BOX بخرم ! سوال دوم اینجا برام به وجود میاد که من مانیتور SAMSUNG NW 1733 دارم ... خوبه دیگه برای اتصال نه؟
اگه لپ تاپ وصل بشه که عالی میشه !
ببخشید زیاد صحبت کردم ... منتظر جوابتون هستم

soheylj
21-03-2011, 16:37
سلام. عیدتون مبارک. من یه مشکلی دارم.خواهشن منو راهنمایی کنین. من یه پلی استیشن 2 دارم و تلویزیونم قدیمی هست.از اون سونی قدیمیا. پشتش فقط یه خروجی داره که ماله آنتن هستش. رفتم یه مبدل rf خریدم وقتی فیش های رنگی پلی استیشن رو بهش وصل میکنم که در حقیقت از اون طرف یه فیش میاد بیرون که وصل میکنم به تلویزیون. تصویر میاد ولی صدا نیست و اینکه نویز هم داره.چیکار کنم؟ خواهشن یکی راهنمایی کنه.ممنون.

soheylj
21-03-2011, 16:42
سلام. عیدتون مبارک. من یه مشکلی دارم.خواهشن منو راهنمایی کنین. من یه پلی استیشن 2 دارم و تلویزیونم قدیمی هست.از اون سونی قدیمیا. پشتش فقط یه خروجی داره که ماله آنتن هستش. رفتم یه مبدل rf خریدم وقتی فیش های رنگی پلی استیشن رو بهش وصل میکنم که در حقیقت از اون طرف یه فیش میاد بیرون که وصل میکنم به تلویزیون. تصویر میاد ولی صدا نیست و اینکه نویز هم داره.چیکار کنم؟ خواهشن یکی راهنمایی کنه.ممنون.

SamGun
22-03-2011, 16:22
آقا من یه مشکل اساسی دارم. یه کابل گرفتم که PS3 به Manitor وصل کنم.و اصلا به مانیتور سیگنال نمیده. رو صفحه مانیتور همش No Signale .اینم بگم که از منوی تنظیمات Ps3 خروجی hdmi رو انتخاب میکنم. به تی وی وصل کردم مشکلی نداشت.ولی به مانیتور وصل نمیشه.کسی میدونه علت چیه؟اینم عکس کابلم

دوست عزیز به احتمال زیاد دستگاه شما نمیتونه امواج Digital رو از طریق Port Analog دریافت کنه.

Monitor شما چیه ؟

سلام به کاربر Hunter Lord و بقیه دوستان.

شما گفته‌اید که توانسته‌اید PS3 را به مانیتور LCD متصل کنید.

سؤال من اینست که اگر بخواهیم PS3 را از طریق پورت DVI و کابل HDMI به DVI به مانیتور LCD متصل کنیم ، آیا باید مانیتور قابلیت HDCP یعنی از بین بردن کپی‌رایت سیگنال HD را داشته باشد.

چون بعضی‌ها می‌گویند PS3 را نمی‌توان از طریق پورت DVI به مانیتور LCD متصل کرد و فقط مانیتورهایی که پورت DVI را به همراه قابلیت HDCP دارند ، تصویر از ps3 می‌گیرند.

لطفاً دوستان راهنمایی کنند.

نه ربطی نداره. این موضوع مربوط به فیلم هایی میشه که از این قضیه برای Lock کردن فیلمشون استفاده میکنن.

به بازی و خوده دستگاه مربوط نمیشه.

سلام
از صفحه 1 این تاپیک تا صفحه 13 رو یک ریز خوندم دیگه نمیکشم ! بیشتر نتونستم بخونم !
کمک !! :D
من لپ تاپ Dell Inspiron N-5010 دارم ... کابل HDMI هم خریداری کردم خیلی وقته ! بعد وقتی ایکس باکس رو به لپ تاپ وصل میکنم اصلا اتفاقی نمیافته ! فقط توسط برنامه ی Windows Media Center فکر کنم باید یه سری کارها رو انجام بدم ! خیلی هم تلاش کردم
وسطا گفت وصل شو نت ! وصل کردم به ADSL دیگه بعدش کد آورد گفت بزن تو سیستمت ... رو لپتاپ یه جا کد میخواست دادم !
اما نشد که نشد !
فکر نکنم انقدرها سخت باشه نه؟ ممنون میشم کمک کنید !
ما یه تلوزیون فرا اینچ :D سامسونگ داریم اما همیشه در اختیار پدر هستش و میخوام از این وضع خلاص شم بیام اتاقم با خیال راحت
اگر این لپ تاپ نشه مجبورم برم VGA BOX بخرم ! سوال دوم اینجا برام به وجود میاد که من مانیتور SAMSUNG NW 1733 دارم ... خوبه دیگه برای اتصال نه؟
اگه لپ تاپ وصل بشه که عالی میشه !
ببخشید زیاد صحبت کردم ... منتظر جوابتون هستم

خب شما احتمالا میخوای که تصویر Xbox رو روی Monitor لپتاپتون داشته باشی که این کار کلا اشتباه هست. چون Port HDMI ای که روی

لپتاپ شما تعبیه شده یک Port Out هست و فقط سیگنالهای خروجی از GPU رو به TV مورد نظر میرسونه.

شما برای اینکه بتونی روی لپ تاپ بازی کنی باید از Capture های HD استفاده کنی فوق العاده گرون هستن. در واقع میشه گفت عملی نیست.

هیچی عزیزم . شما یک تلویزیون جدید تهیه کنید.

TV شما Mono Sound هست در صورتی که شما یک تبدیل Stereo گرفتی. یکی از فیش های صدا رو وصل کنید احتمالا باید درست بشه.

panther99
22-03-2011, 20:53
آقا مانیتور من اینه : SAMSUNG P20500

که ورودی DVI هم داره پشتش . حالا اون کابلی که باید بگیرم تا Xbox رو بهش وصل کنم چیه ؟ عکسش رو هم بذارید . قیمتش چنده ؟؟؟؟ اصل و غیر اصل داره ؟؟؟؟ موقع بازی کردن صدا رو هم دارم اونوقت ؟؟؟؟؟؟!!!! واسه صدا چه باید کرد ؟؟؟؟؟

payam117
22-03-2011, 23:31
Samug
دقیقا حرفت درسته ! اگر یه کم فکر میکردم میدیدم راستی میگیا ! چون من همیشه از این طریق لپ تاپ رو وصل میکنم به TV و کلیپ
پخش میکنم ... باید متوجه میشدم که فقط پورت خروجی (یه به قول شما PORT OUT ) هستش !
به هر حال ممنون دوست عزیز ....
پس میرم سراغ همون VGA BOX

SamGun
22-03-2011, 23:32
آقا مانیتور من اینه : SAMSUNG P20500

که ورودی DVI هم داره پشتش . حالا اون کابلی که باید بگیرم تا Xbox رو بهش وصل کنم چیه ؟ عکسش رو هم بذارید . قیمتش چنده ؟؟؟؟ اصل و غیر اصل داره ؟؟؟؟ موقع بازی کردن صدا رو هم دارم اونوقت ؟؟؟؟؟؟!!!! واسه صدا چه باید کرد ؟؟؟؟؟

خب شما باید 3 تا کابل زیر رو تهیه کنی :

Audio Adaptor :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +A.jpg

فیش 3.5mm :

تبدیل HDMI to DVI :

شما برای صدای دستگاه از فیش اول و دوم استفاده میکنی و برای اتصال به مانیتور هم از فیش سوم

panther99
23-03-2011, 00:07
اینا هست تو بازار ؟؟؟؟؟ قیمتهاشون چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SamGun
23-03-2011, 01:10
اینا هست تو بازار ؟؟؟؟؟ قیمتهاشون چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من چیزی که تو بازار نباشه رو که نمیگم به شما عزیز دل :31:

بهترین جا برای خرید هم پاساژ ولیعصر وسط پاساژ یک مغازه لوازم جانبی فروشی و سوکت فروشی .... هست.

قیمت هم ارزونه. البته وسایل مربوط به Xbox رو باید از کنسول فروشی ها تهیه کنی مثل همین Audio Adaptor

BATMAN-LOVE
23-03-2011, 03:24
من يه سوال دارم كه شايد ربطي به اينجا نداشته باشه اما بي ربط هم نيست!!!
ميخواستم بدونم كيفيت تصويري بهتر از اچ دي هم داريم يا ممكنه در آينده ايجاد شه؟؟؟يعني از كيفيت بلوري هم بالاتر----

SamGun
23-03-2011, 14:22
من يه سوال دارم كه شايد ربطي به اينجا نداشته باشه اما بي ربط هم نيست!!!
ميخواستم بدونم كيفيت تصويري بهتر از اچ دي هم داريم يا ممكنه در آينده ايجاد شه؟؟؟يعني از كيفيت بلوري هم بالاتر----

بله همین الان اینتل Thunder Bolt Project رو طراحی کرده که سرعتی معادل 10Gbit/s داره.

این پورت میتونه تصاویری تا رزولیشن های UHD رو پشتیبانی کنه .

پروژه ی UHD یا همون Ultra High Definitaion هنوز در دست آزمایش هست و قرار بود توسط Samsung و Philips عرضه بشه که فعلا تاخیر خورده.

گفته شده در یک TV با تکنولوژی UHD پیکسل ها به میزان 4-6 برابر بیشتر خواهد بود

panther99
23-03-2011, 15:28
من چیزی که تو بازار نباشه رو که نمیگم به شما عزیز دل :31:

بهترین جا برای خرید هم پاساژ ولیعصر وسط پاساژ یک مغازه لوازم جانبی فروشی و سوکت فروشی .... هست.

قیمت هم ارزونه. البته وسایل مربوط به Xbox رو باید از کنسول فروشی ها تهیه کنی مثل همین Audio Adaptor

پاساژ ولیعصر ؟؟؟؟؟؟؟ کجا میشه ؟؟؟؟؟؟؟
پس توپخونه هم پیدا میشه ؟؟؟؟؟؟

SamGun
23-03-2011, 16:35
پاساژ ولیعصر ؟؟؟؟؟؟؟ کجا میشه ؟؟؟؟؟؟؟
پس توپخونه هم پیدا میشه ؟؟؟؟؟؟

پاساژ ولیعصر کمی پایین تر از خوده میدان ولیعصر میشه.

بله بله اصلا حواسم به توپ خونه نبود !! تمام این کابل هارو راحت میتونید از همین توپ خونه پاساژ لباف تهیه کنید.

payam117
24-03-2011, 17:37
آقا یه سوال دیگه برام پیش اومد !
امروز همینطوری تفریحی رفتم تو setting ایکس باکس ... قسمت display بعد اونجا 4 تا رزولیشن بود .... خودش رو 740 بود ! من آوردمش رو 1020p ولی حس میکنم چندان تغییری نکرد!
اولا به من بگید 1020p با 1020i چه فرقی دارند؟ بعد کدوم برای من مناسب هستش؟
مدل دقیق LCD رو نمیدنم راستش :D سامسونگ بزرگ =)) !!!!!! واقعا نمیدونم مدلش رو :D دیگه تا انبار هم نرفتم ببینم رو جعبه اش چی نوشته !
با کابل HD هم نصب وصل ایکس باکس رو به TV

panther99
25-03-2011, 15:10
خب شما باید 3 تا کابل زیر رو تهیه کنی :

Audio Adaptor :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +A.jpg

فیش 3.5mm :

تبدیل HDMI to DVI :

شما برای صدای دستگاه از فیش اول و دوم استفاده میکنی و برای اتصال به مانیتور هم از فیش سوم

آقا یه سوال در مورد اون audio adaptor : الان من صدا رو از AUX ضبط میگیرم .واسه کامپیوتر . یه دونه فیش 3.5 میلیمتری گرفتم ( همون شکل 2 ). حالا میخوا بدونم با وصل کردنXBOX چه باید بکنم ؟؟؟؟ چون اون فیش 3.5 میلیمتری رو سری که 2 تا فیش داره وصله به ضبط . و اون قسمت که فیش 3.5 داره الان وصل به کامپیوتر . تو XBOX فکر کنم باید برعکس بالشه ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! ( میشه راهنمایی کنید ) واسه صدا همون آداپتور ( شکل 1 ) رو بگیرم ؟؟؟؟؟؟ چه جوری وصل کنم ؟؟؟؟؟؟؟

panther99
26-03-2011, 10:46
آقا جواب من رو هم بدید .

panther99
26-03-2011, 16:26
آقا من تمام مشکلاتم حل شد . تصویر و صدا رو با خرید این کابلها حل کردم . فقط یه مشکل :
من کلا صدای کامپیوتر رو از AUX ضبط میگیرم . الان برای XBOX هم دقیقا همین کار رو کردم . ولی خب کابل مربوط به صدای کامپیوتر رو در اوردم !!!!!!! اگه میشه بگید چی کار کنم که هم صدای کامپیوتر رو داشته باشم هم XBOX رو ؟؟؟؟ قطعا این هم رابط میخواد اما نمیدونم چه رابطی بگیرم ؟؟؟؟؟؟!!!!!! و متاسفانه صبط هم یه خروجی AUX داره که برای صدای کامپیوتر باید هی کابلها رو جدا کنم که بد رفته رو مخم !!!!!!!!!!!!!!!! :41: دمتون گرم کمک کنید . در مورد کابلهای مربوط به مانیتور که عالی بود . ممنون .

rz21
26-03-2011, 16:41
من مانیتور ال جی دارم.17 اینچ هست و مدلش هم smart flat T710BH هست!حالا میخواستم ps3 بگیرم.
LG SmartFLAT T710BH

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید قیمت: 0 ریال دسترسی: موجود نوع: T710BH میانگین رتبه: رتبه داده نشده
تعداد: اضافه به سبدخرید

توضیحتصاویر بیشترنظرات (0)کالاهای مرتبط
نوع لامپ تصویر SmartFLAT اندازه صفحه ۱۷ اینچ (۱۶ اینچ قابل رویت) عرض نقاط تصویر ۰٫۲۰ میلی‌متر پوشش لامپ INVAR Mask پوشش صفحه ARAS & Anti-Glare Coating وضوح تصویر حداکثر ۱۰۲۴ * ۱۲۸۰ پیکسل در فرکانس ۶۶ هرتز فرکانس افقی ۳۰ تا ۷۱ کیلوهرتز فرکانس عمودی ۵۰ تا ۱۶۰ هرتز نوع ورودی 15pin D-Sub استانداردها TCO-03, ISO 9241-3,7,8, DHHS, HWC, ROV, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, NUTEK, C-TICK, VCCI-2, EPA Energy Star مصرف برق ۶۸ وات ابعاد ۴۰ * ۴۱ * ۴۰ سانتی‌متر وزن ۱۵٫۴ کیلوگرم کشور سازنده ایران
نظری در مورد این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر
نام شما:

نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

ادامه

تصویر اضافه ای برای این کالا وجود ندارد.

کالای مرتبطی با این مورد وجود ندارد.

حالا میخواستم ببینم که ایا ps3با هر چی کابله(که من هیچ کدوم را نفهمیدم)میخوره به این مانیتور یا نه؟!؟؟
ممنون

payam117
26-03-2011, 16:52
امروز همینطوری تفریحی رفتم تو setting ایکس باکس ... قسمت display بعد اونجا 4 تا رزولیشن بود .... خودش رو 740 بود ! من آوردمش رو 1020p ولی حس میکنم چندان تغییری نکرد!
مدل دقیق LCD رو نمیدنم راستش :D سامسونگ بزرگ =)) !!!!!! واقعا نمیدونم مدلش رو :D دیگه تا انبار هم نرفتم ببینم رو جعبه اش چی نوشته !

shab_2008
26-03-2011, 19:03
آقا من تمام مشکلاتم حل شد . تصویر و صدا رو با خرید این کابلها حل کردم . فقط یه مشکل :
من کلا صدای کامپیوتر رو از AUX ضبط میگیرم . الان برای XBOX هم دقیقا همین کار رو کردم . ولی خب کابل مربوط به صدای کامپیوتر رو در اوردم !!!!!!! اگه میشه بگید چی کار کنم که هم صدای کامپیوتر رو داشته باشم هم XBOX رو ؟؟؟؟ قطعا این هم رابط میخواد اما نمیدونم چه رابطی بگیرم ؟؟؟؟؟؟!!!!!! و متاسفانه صبط هم یه خروجی AUX داره که برای صدای کامپیوتر باید هی کابلها رو جدا کنم که بد رفته رو مخم !!!!!!!!!!!!!!!! :41: دمتون گرم کمک کنید . در مورد کابلهای مربوط به مانیتور که عالی بود . ممنون .

دوست من شما باید یکی از مدل های تبدیل 1 به 2 جک 3.5 رو بخرید :

البته من این تبدیل رو خودم استفاده نکردم ولی داش سعید (همین که پایین من پست داده!):31: طبق تجربه میگه که این تبدیل ها خیلی جالب نیست.

SamGun
27-03-2011, 01:15

720 داریمو 1080 :31:

این Res ها بیشتر تو TV های اینچ بالا و در داخل بازی خودش رو نشون خواهد داد.

مطمئنا Res 1080p کیفیت فوق العاده بهتری نسبت به سایرین خواهد داشت.

منظور از I و P مخفف دو کلمه Interlace و Progressive هست که منظور نوع Scan تصویر به دو صورت متقاطع و موازی هست که در حالت موازی ما Refresh Rate بالاتر و وضوح بیشتر رو خواهیم داشت.

TV های Progressive دارای دسته Pixel های موازی هستن که تو وضوح تصویر تأثیر نسبتا محسوسی دارن.

payam117
27-03-2011, 04:37
720 داریمو 1080 :31:

این Res ها بیشتر تو TV های اینچ بالا و در داخل بازی خودش رو نشون خواهد داد.

مطمئنا Res 1080p کیفیت فوق العاده بهتری نسبت به سایرین خواهد داشت.

منظور از I و P مخفف دو کلمه Interlace و Progressive هست که منظور نوع Scan تصویر به دو صورت متقاطع و موازی هست که در حالت موازی ما Refresh Rate بالاتر و وضوح بیشتر رو خواهیم داشت.

TV های Progressive دارای دسته Pixel های موازی هستن که تو وضوح تصویر تأثیر نسبتا محسوسی دارن.
مرسی از جواب کاملت دوست خوبم !
آره همون 720 :31:
پس برم بذارم روی 1080p ببینم جواب میده یا نه ! اما حس کردم رو 1080 رنگ پیرهن بازیکنا (فیفا 11 ) دنبالشون میدویید :31:
موفق و موید باشید .....

Alex Fera
27-03-2011, 11:13
دوست من شما باید یکی از مدل های تبدیل 1 به 2 جک 3.5 رو بخرید :

البته من این تبدیل رو خودم استفاده نکردم ولی داش سعید (همین که پایین من پست داده!):31: طبق تجربه میگه که این تبدیل ها خیلی جالب نیست.

اصلا توصیه نمیشه.....
کیفیت صدا رو حدود یک،چهارم واقعی میکنه..........
مخصوصا" اگه از اسپیکر ساب ووفر دار استفاده کنید که دیگه واقعا افتضاح میشه.

shab_2008
27-03-2011, 11:21
من مانیتور ال جی دارم.17 اینچ هست و مدلش هم smart flat T710BH هست!حالا میخواستم ps3 بگیرم.
LG SmartFLAT T710BH

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید قیمت: 0 ریال دسترسی: موجود نوع: T710BH میانگین رتبه: رتبه داده نشده

نوع لامپ تصویر SmartFLAT اندازه صفحه ۱۷ اینچ (۱۶ اینچ قابل رویت) عرض نقاط تصویر ۰٫۲۰ میلی‌متر پوشش لامپ INVAR Mask پوشش صفحه ARAS & Anti-Glare Coating وضوح تصویر حداکثر ۱۰۲۴ * ۱۲۸۰ پیکسل در فرکانس ۶۶ هرتز فرکانس افقی ۳۰ تا ۷۱ کیلوهرتز فرکانس عمودی ۵۰ تا ۱۶۰ هرتز نوع ورودی 15pin D-Sub استانداردها TCO-03, ISO 9241-3,7,8, DHHS, HWC, ROV, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, NUTEK, C-TICK, VCCI-2, EPA Energy Star مصرف برق ۶۸ وات ابعاد ۴۰ * ۴۱ * ۴۰ سانتی‌متر وزن ۱۵٫۴ کیلوگرم کشور سازنده ایران

نوشتن نظر
نام شما:

ادامه

حالا میخواستم ببینم که ایا ps3با هر چی کابله(که من هیچ کدوم را نفهمیدم)میخوره به این مانیتور یا نه؟!؟؟
ممنون

دوست عزیز بهترین کار اینه که شما از VGA BOX برای اتصال کنسول به مانیتور تون استفاده کنید.

اینم تصویر یه نمونه از این مبدل :

SamGun
27-03-2011, 12:23
LG SmartFLAT T710BH

نوشتن نظر
نام شما:

ادامه

ممنون

شما یه کار دیگه هم علاوه بر پیشنهاد شهاب جان میتونی بکنی !

خرید یک عدد مانیتور LCD LG W2261vp :

قیمت هم 220 الی 230 تومن

panther99
27-03-2011, 14:21
اصلا توصیه نمیشه.....
کیفیت صدا رو حدود یک،چهارم واقعی میکنه..........
مخصوصا" اگه از اسپیکر ساب ووفر دار استفاده کنید که دیگه واقعا افتضاح میشه.

خب الان چی کار کنم من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچ راهی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! در ضمن پشت ضبط که خروجی aux هست 2 تا از اون فیش قرمز و سفیدها میخوره . من برای اون یه تبدیل میخوام . که به اصطلاح 2 جفت از اون ورودی ها داشته باشه تا یکی رو به xbox بزنم و یکی دیگه رو به کامپیوتر .

SamGun
27-03-2011, 15:05
خب الان چی کار کنم من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هیچ راهی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! در ضمن پشت ضبط که خروجی aux هست 2 تا از اون فیش قرمز و سفیدها میخوره . من برای اون یه تبدیل میخوام . که به اصطلاح 2 جفت از اون ورودی ها داشته باشه تا یکی رو به xbox بزنم و یکی دیگه رو به کامپیوتر .

شما اگه یه عکس نا قابل بزاری خیلی راحت میشه جواب داد.

چون اینطوری نمیشه راحت گفت چه تبدیل هایی براتون قابل استفاده است.

panther99
27-03-2011, 15:32
اینهم عکس . ببینید . این پشت ضبطه که این دو تا فیش قرمز و سفید از خروجی AUX به xbox وصل شده . عین همین کابل رو هم برای کامپیوتر دارم که خب الان جدا کردم و برای صدا باید همش اینو قطع کنم و اونو وصل کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا اگه متوجه شدن دوستان بگن من چه کنم که هر دو تا رو داشته باشم . تبدیل نداره این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rz21
27-03-2011, 18:19
دوستان من رفتم به مغازه داره مدل مانیتورم رو گفتم،گفت هیچ راهی نداره..ساپورت نمیکنه!میگه xbox را ساپورت میکنه.ولی ps3 نه!
LG t710BH
:41::41::41::41:
الان خبر به دستم رسید یکی دیگه گفته میخوره!!
چی کار کنم؟بعضی ها میگن میخوره!بعضی ها میگن نه!:18:

SamGun
27-03-2011, 21:04
اینهم عکس . ببینید . این پشت ضبطه که این دو تا فیش قرمز و سفید از خروجی AUX به xbox وصل شده . عین همین کابل رو هم برای کامپیوتر دارم که خب الان جدا کردم و برای صدا باید همش اینو قطع کنم و اونو وصل کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا اگه متوجه شدن دوستان بگن من چه کنم که هر دو تا رو داشته باشم . تبدیل نداره این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما تنها راحت همونه که برای هر دستگاه یک تبدیل بگیری و زمانی که میخوای از هرکدوم استفاده کنی تبدیل رو وصل کنی.

ما تبدیلی نداریم که چند تا وسیله رو به یک Speaker اونم به یک نوع پورت وصل کنه.

دوستان من رفتم به مغازه داره مدل مانیتورم رو گفتم،گفت هیچ راهی نداره..ساپورت نمیکنه!میگه xbox را ساپورت میکنه.ولی ps3 نه!
LG t710BH
:41::41::41::41:
الان خبر به دستم رسید یکی دیگه گفته میخوره!!
چی کار کنم؟بعضی ها میگن میخوره!بعضی ها میگن نه!:18:

شما یه تبدیل HDMI به RGB بگیر احتمال زیاد باید جواب بده .

RGB= 15Pin Blue

rz21
27-03-2011, 23:01
بزارید یک بار دیگه توضیح بدم:
من یک مانیتور قدیمی معمولی دارم.
دو تا سیم پشتش میخوره:
1-اولی که برای برقه و از پشت مانیتور جدا شدنی هست.
2-دومی به پشت کیس میخوره (پیچ داره)که متاسفانه پرسش کردند و اصلا نمیشه جداش کرد.

اسپیکرم هم که فقط یک فیش میخوره!
خوب حالا به نظرتون چی کار کنم؟فردا صبح میخواهم بخرم...

SamGun
27-03-2011, 23:24
بزارید یک بار دیگه توضیح بدم:
من یک مانیتور قدیمی معمولی دارم.
دو تا سیم پشتش میخوره:
1-اولی که برای برقه و از پشت مانیتور جدا شدنی هست.
2-دومی به پشت کیس میخوره (پیچ داره)که متاسفانه پرسش کردند و اصلا نمیشه جداش کرد.

اسپیکرم هم که فقط یک فیش میخوره!
خوب حالا به نظرتون چی کار کنم؟فردا صبح میخواهم بخرم...

خب آها !! ببین شما نگفتی که مانیتورت فیش سر خوده !!

اینطور مانیتور هارو باید 2 تا چیز واسش بگیری .

یکی 2 سر مادگی VGA

یکی هم تبدیل HDMI به VGA

rz21
28-03-2011, 01:06
خوب،حالا به فرض که من رفتم و خریدم.(قیمتش چنده؟)
چه طوری باید نصب بشه؟2 تای اولی که اصلا سیم نداره!
خیلی خیلی ممنونم!

panther99
28-03-2011, 02:36
شما تنها راحت همونه که برای هر دستگاه یک تبدیل بگیری و زمانی که میخوای از هرکدوم استفاده کنی تبدیل رو وصل کنی.

ما تبدیلی نداریم که چند تا وسیله رو به یک Speaker اونم به یک نوع پورت وصل کنه.

آهان یعنی همین کاری که الان دارم انجام میدم دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هی برم پشت ضبط و برگردم !!!!!!!!!!! :31:
ایــــــــــــــــــنکه خیلی بد شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SamGun
28-03-2011, 03:17
خوب،حالا به فرض که من رفتم و خریدم.(قیمتش چنده؟)
چه طوری باید نصب بشه؟2 تای اولی که اصلا سیم نداره!
خیلی خیلی ممنونم!

عزیزم فرض نداره که !! یا شما میخوای استفاده کنی یا نه دیگه .

نصب شدنش که کار خیلی راحتیه این 2 سر مادگی رو بین سیم تبدیل و سیم مانیتور وصل میکنی و تمام.

قیمت هم فکر کنم 500 تومن پوله تبدیل هست و بین 2 الی 4 تومن هم پول سیم تبدیل

آهان یعنی همین کاری که الان دارم انجام میدم دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هی برم پشت ضبط و برگردم !!!!!!!!!!! :31:
ایــــــــــــــــــنکه خیلی بد شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آره دیگه ,نترس عادت میکنی :31:

خوده من هم الان یه جورایی همین وضعیت رو دارم .باید یه آمپلی بخرم که چند تا دستگاه رو جواب بده.

rz21
28-03-2011, 07:31
چه ساده...خدا کنه گیر بیاد.بازم ازت تشکر میکنم دوست عزیز.
اسپیکرم را چیکار کنم؟اسپیکر من از این میکرولب قدیمی هاست که یک فیش جدا شدنی به خود اسپیکر و سر دیگر ان به کیس میخوره. لطفا راهنمایی کنید!فقط 1 فیش جداشدنی هست.
عکسش هم الان میزارم.
راستی کابل بالایی ها دیگه درونش کیس دخالتی نداره.درسته؟

SamGun
28-03-2011, 12:07
چه ساده...خدا کنه گیر بیاد.بازم ازت تشکر میکنم دوست عزیز.
اسپیکرم را چیکار کنم؟اسپیکر من از این میکرولب قدیمی هاست که یک فیش جدا شدنی به خود اسپیکر و سر دیگر ان به کیس میخوره. لطفا راهنمایی کنید!فقط 1 فیش جداشدنی هست.
عکسش هم الان میزارم.
راستی کابل بالایی ها دیگه درونش کیس دخالتی نداره.درسته؟

گیر میاد , هم توپ خونه داره و هم پاساژ ولیعصر .

یه عکس از پشت اسپیکر ها بزار برام.

rz21
28-03-2011, 13:38
اینم عکسش.بالایی همون فیش هست که به کیس وصل میشه.در ضمن من شیراز هستم!

rz21
28-03-2011, 21:51
نمیشه.
روی کامپیتور و مانیتوز میزنه no signal.دقیقا همون کابل را خریدم ولی میزنه سیگنال نداره.روی تلویزیون درسته.وقتی کابله را وصل میکنم اصلا فیش قرمز رنگ همینطوری بیکار هست!جایی نمیخوره وصلش کنم.گیج شدم.
کمک!

SamGun
28-03-2011, 22:37
اینم عکسش.بالایی همون فیش هست که به کیس وصل میشه.در ضمن من شیراز هستم!

خب برای وصل کردن صدای PS3 باید از فیش Sony AV استفاده کنی که تو جعبه ی کنسول هست :

برای وصل کردنش هم به آمپلی باید از تبدیل زیر استفاده کنی :

نمیشه.
روی کامپیتور و مانیتوز میزنه no signal.دقیقا همون کابل را خریدم ولی میزنه سیگنال نداره.روی تلویزیون درسته.وقتی کابله را وصل میکنم اصلا فیش قرمز رنگ همینطوری بیکار هست!جایی نمیخوره وصلش کنم.گیج شدم.
کمک!

مشکلت از Support نکردن مانیتور هست. یکسری ماینتور ها نمیتونن تصویر HD رو از طریق کابل SD بگیرن.

rz21
28-03-2011, 22:39
مشکلت از Support نکردن مانیتور هست. یکسری ماینتور ها نمیتونن تصویر HD رو از طریق کابل SD بگیرن. یعنی هیچ راهی وجود نداره؟من مطمئنم مانیتور Xbox رو ساپورت میکنه.
T710BH

SamGun
29-03-2011, 01:19
خب Xbox فرق داره سیستم اش !! این مانیتور با سیستم PS سازگار نیست عزیز.

فکر کنم KMV کارت رو حل کنه.

ولی قبل از اینکه بخری حتما با یدونش تست کن چون یکم گرونه.

عکسش :

البته مدل های مختلفی داره که این یه مدلش هست

saeed-69
30-03-2011, 16:08
سلام دوستان
من دیروز xbox slim خریدم 300 تومن یه کابل مانیتور گرفتم و وصل کردم اما تصویر سایه داره و شفاف نیست باید چیکار کنم

shab_2008
31-03-2011, 12:51
سلام دوستان
من دیروز xbox slim خریدم 300 تومن یه کابل مانیتور گرفتم و وصل کردم اما تصویر سایه داره و شفاف نیست باید چیکار کنم

مانیتورتون چیه ؟

اگه از کابل VGA برای اتصال کنسول به مانیتور استفاده میکنید این مشکل براتون به وجود میاد!

saeed-69
31-03-2011, 13:28
مانیتورتون چیه ؟

اگه از کابل VGA برای اتصال کنسول به مانیتور استفاده میکنید این مشکل براتون به وجود میاد!

مانیتورم lcd سامسونگ 20 اینچ و رزولیشن 900*1600 هستش و اینو بگم در قسمت تنظیمات صفحه کنسول پیکسل 900*1600 وجود نداره ومن باید نزدیکترین پیکسل رو انتخاب کنم

اگه راهی وجود داره که ممنون میشم بگید

راستی از کابل hdmi میتونم استفاده کنم جواب میده

اگه میشه قیمتش با عکسشو تو سایت بذارید خیلی خیلی ممنون

shab_2008
31-03-2011, 22:47
مانیتورم lcd سامسونگ 20 اینچ و رزولیشن 900*1600 هستش و اینو بگم در قسمت تنظیمات صفحه کنسول پیکسل 900*1600 وجود نداره ومن باید نزدیکترین پیکسل رو انتخاب کنم

اگه راهی وجود داره که ممنون میشم بگید

راستی از کابل hdmi میتونم استفاده کنم جواب میده

اگه میشه قیمتش با عکسشو تو سایت بذارید خیلی خیلی ممنون

اگه مانیتورتون ورودیه DVI داره بدون کوچکترین شک و تردیدی یک فروند کابل HDMI to DVI بخرید و کنسول رو به PC وصل کنید تا دیگه مشکلاتی اعم از سایه و ماتیه تصویر رو نداشته باشین.

yashar_silverboy
01-04-2011, 11:21
آقایون سلام .. سال نوتون مبارک .....بچه ها راستش من می خوام ps3 بخرم واسه همین دارم تحقیق میکنم راجبش... راجب همه چیش ...می خواستم ببینم که ps3 یه خروجیه HDMI داره یعنی اینکه یا باید صدارو بهش وصل کنیم یا LCD رو؟ یا نه هر جفتشو میشه وصل کردش؟؟؟؟؟؟
بعدشم من speakerم فیشش Stereo هست آیا وصل میشه به کنسول یا نه.....
اگه جوابمو بدین ممنون میشم ... نمیخوام وقتی خریدم همه اینا بخوره تو ذوقم....ممنون

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

منظورم از speakerم اینه که یه امپ( آمپلیفایر ) دارم که خودم یه کابل دو به یک درست کردم که زدم دو سرش رو به امپ و سر دیگشو که استریو هست زدم به pc...... مرسی

shab_2008
01-04-2011, 12:16
آقایون سلام .. سال نوتون مبارک .....بچه ها راستش من می خوام ps3 بخرم واسه همین دارم تحقیق میکنم راجبش... راجب همه چیش ...می خواستم ببینم که ps3 یه خروجیه HDMI داره یعنی اینکه یا باید صدارو بهش وصل کنیم یا LCD رو؟ یا نه هر جفتشو میشه وصل کردش؟؟؟؟؟؟
بعدشم من speakerم فیشش Stereo هست آیا وصل میشه به کنسول یا نه.....
اگه جوابمو بدین ممنون میشم ... نمیخوام وقتی خریدم همه اینا بخوره تو ذوقم....ممنون

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

سلام اخوی.

سال نوی شما هم مبارک.

PS3 دو تا خروجی تصویر و صدا داره.

1: خروجی HDMI که با استفاده از کابل HDMI هم صدا و هم تصویر منتقل میشه و شما میتونید بهترین کیفیت خروجی رو داشته باشین.

2:خروجی AV که شما میتونید با داشتن یکی از دو کابل Composite (سه فیش) و component (شش فیش) کنسول رو به TV متصل کنید.

منظورم از speakerم اینه که یه امپ( آمپلیفایر ) دارم که خودم یه کابل دو به یک درست کردم که زدم دو سرش رو به امپ و سر دیگشو که استریو هست زدم به pc...... مرسی2 صفحه قبل رو لطفا مطالعه بفرمایید و اگر سوالی داشتید بپرسید.

rz21
03-04-2011, 12:56
خب Xbox فرق داره سیستم اش !! این مانیتور با سیستم PS سازگار نیست عزیز.

فکر کنم KMV کارت رو حل کنه.

ولی قبل از اینکه بخری حتما با یدونش تست کن چون یکم گرونه.

عکسش :

البته مدل های مختلفی داره که این یه مدلش هست
__________________سلامی دوباره دوست من.یک چند مدتی مسافرت بودم و الان اومدم.
شما مطمئنید که mkv کارم رو حل میکنه؟قیمتش چنده؟بقیه دوستان هم لطف کنند کمک کنند.
این کابل وقتی گرفتم،فیش زرد رنگ PS3 که برای ویدیو هست که دیگه جایی نیست بزنم!:13:

SamGun
03-04-2011, 15:39
سلامی دوباره دوست من.یک چند مدتی مسافرت بودم و الان اومدم.
شما مطمئنید که mkv کارم رو حل میکنه؟قیمتش چنده؟بقیه دوستان هم لطف کنند کمک کنند.
این کابل وقتی گرفتم،فیش زرد رنگ PS3 که برای ویدیو هست که دیگه جایی نیست بزنم!:13:

اگه مطمئن بودم میگفتم بخرید ولی گفتم برید قبل از خرید یه امتحان کنید حتما

چون داخل این دستگاه کیت داره شاید مشکل قدیمی بودن مانیتور رو حل کنه.

خب نبایدم جایی باشه !! شما تصویر رو داری از طریق HDMI میگیری عزیز.

rz21
08-04-2011, 13:19
همین الان به یک چیز پی بردم!
اخر کیس من همون جایی که فیش ابی رنگ مانیتور میخوره یک جای فیشی هم داره که نوشته DVI!فکر کنم این بشه.میتونم یک کابل HDMI TO DVI بخرم.مگه نه؟

Alex Fera
08-04-2011, 18:23
اخر کیس من همون جایی که فیش ابی رنگ مانیتور میخوره یک جای فیشی هم داره که نوشته DVI!فکر کنم این بشه.میتونم یک کابل HDMI TO DVI بخرم.مگه نه؟

آره عزیزم میتونی............

rz21
08-04-2011, 21:12
لطفا بقیه دوستان هم کمک کنند،میخواهم مطمئن بشم!

SamGun
08-04-2011, 23:01

داداش منظورت Case PC هست !!؟؟ بعد اونوقت میخوای کابل HDMI تو DVI بگیری بعد کنسول رو وصل کنی به CASE ؟؟؟!!!

rz21
09-04-2011, 11:56
داداش منظورت Case PC هست !!؟؟ بعد اونوقت میخوای کابل HDMI تو DVI بگیری بعد کنسول رو وصل کنی به CASE ؟؟؟!!!
یه جورایی!یکم با دقت بخونید!
میخواهم کابل HDMI را بزنم به PS3 از اون طرف هم سر DVI را میزنم به پشت کیس،همون جایی که DVI میزنم هم کنارش کابل ابی رنگ مانیتورم میخوره.فکر کنم این دو تا در ارتباط باشن!!میشه؟

Alex Fera
09-04-2011, 13:09
برادر من کابل HDMI to DVI روکه به کیس وصل نمیکنن به مانیتور وصل میکنن..........
خودمم قاتی کردم...