PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

sonixax
12-01-2010, 18:25
خدا عوضت بده ..رفیق من لکه میبینم روی کنسول با هزار تا ماده شوینده پامش میکنم.
اون موقع با چاقو بیفتم به جونش راه حل دیگه ای نیست...؟؟؟؟

چرا هستش ، یک قطع خود مایکروسافت برای این کار تولید کرده .
اگر توی ایران پیدا بشه میتونید بخرید و استفاده کنید احتمال هنگ کردن هم میره زیر صفر :31:

توی همین تایپک ها بگردی بچه های عکسش رو گزاشتن .

یا مثلا این کابل رو بخری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
12-01-2010, 18:34
خدا عوضت بده ..رفیق من لکه میبینم روی کنسول با هزار تا ماده شوینده پامش میکنم.
اون موقع با چاقو بیفتم به جونش راه حل دیگه ای نیست...؟؟؟؟

حامد جان منم مثل خودتم
چارت هم فقط همین تبدیل هست.

البته قیمتش یکم بالا پایین داره

KING OF GTA
12-01-2010, 19:57
سلام به دوستان گلم ببخشید یه سوال داشتم؟؟!!

من یه مانیتور 15 اینچ دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XD-ikRGZjaiumuG9g
من کنسول رو با کابل VGA به مانیتورم وصل کردم از وضوح وگرافیکش راضی نیستم
منتیتور من پورت VGA داره
من یه تبدیل VGA به HDMI و یه کابل HDMI تهیه کردم ودارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

میخواستم بدنم اگه کابل HDMI رو به تبدیل بزنم وبعد به مانیتورم وسر دیگه کابل رو به کنسول وصل کنم میتونم تصویر با وضوح وگرافیک بالا داشته باشم و گرافیک و وضوح تصویر از کابل VGA بالا تر میره؟؟؟

shab_2008
12-01-2010, 20:10
سلام به دوستان گلم ببخشید یه سوال داشتم؟؟!!

من یه مانیتور 15 اینچ دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XD-ikRGZjaiumuG9g
من کنسول رو با کابل VGA به مانیتورم وصل کردم از وضوح وگرافیکش راضی نیستم
منتیتور من پورت VGA داره
من یه تبدیل VGA به HDMI و یه کابل HDMI تهیه کردم ودارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

میخواستم بدنم اگه کابل HDMI رو به تبدیل بزنم وبعد به مانیتورم وسر دیگه کابل رو به کنسول وصل کنم میتونم تصویر با وضوح وگرافیک بالا داشته باشم و گرافیک و وضوح تصویر از کابل VGA بالا تر میره؟؟؟
دوست عزیز من که جواب این سوالتون را دادم این کابل hdmi به دردتون نمی خوره شما باید یه کابل hdmi to dvi بخرید و تا 720p رزولوشن داشته باشید البته تو مانیتور 15 اینچ کیفیت hdmi فرقی به اون صورت با vga نداره فقط یکم رنگها بهتر میشه به نطره من شما همون vga استفاده کن تا بی خودی دوباره مجبور نشی هزینه کنید در ضمن تبدیل vga to hdmi نداریم اونی که شما میگید تبدیل vga to dvi هست

KING OF GTA
12-01-2010, 21:05
سلام شهاب جان ببخشید یکی از کاربران بهم گفت بیام اینجا در مورد مانیتور سوال کنم شرمندم درست متوجه نشدم من یه راه میخوام که از VGA استفاده نکنم از HDMI استفاده کنم چیکار کنم ضمنا مونیتور من پورت VGA داره DVI نداره

shab_2008
12-01-2010, 21:44
سلام شهاب جان ببخشید یکی از کاربران بهم گفت بیام اینجا در مورد مانیتور سوال کنم شرمندم درست متوجه نشدم من یه راه میخوام که از VGA استفاده نکنم از HDMI استفاده کنم چیکار کنم ضمنا مونیتور من پورت VGA داره DVI نداره
همونطور که گفتم شما باید یدونه کابل hdmi to dvi بخرین و چون ورودیه dvi ندارین باید یدونه تبدیل به شکل زیر بخرین که سره dvi اون مادگی باشه

این تبدیل باید از سره vga یه پشته مانیتور یعنی به ورودیه vga مانیتور و از سره dvi یه کابل hdmi to dvi وصل بشه که این کابل هم سره hdmi اون به پشت x360 وسره dvi اون به تبدیلی که عکسش را گداشتم وصل میشه.

اما من توصیه میکنم که شما از همنون کابل vga استفاده کنید چون به نظره من چون مانیتورتون 15 هست تفاوتی با hdmi نداره.

Layken
13-01-2010, 14:19
سلام
دوستان ما یدونه کابل vga خریدیم همه چی حل شد ولی احساس میکنم نسبت به TV کیفیتش کمی اومده پایین.
این به تفاوت بین Monitor و tv ربط داره یا اینکه استفاده از کابل vga این امر رو موجب شده..؟؟

shab_2008
13-01-2010, 17:14
سلام
دوستان ما یدونه کابل vga خریدیم همه چی حل شد ولی احساس میکنم نسبت به TV کیفیتش کمی اومده پایین.
این به تفاوت بین Monitor و tv ربط داره یا اینکه استفاده از کابل vga این امر رو موجب شده..؟؟
ربطی به کابل vga نداره حتی کیفیت تصویر با کابل vga بهتر از composit هست احتمالا مانیتورتون کیفیت لازم را نداره.

Layken
13-01-2010, 21:31
نه هر دو تاش از هر لحاظ کامل هستند...هم TV هم مانیتور...
مانیتور 22 اینچ تمام HD هستش.
به هر حال ممنون حل شد دارن با مانیتور بازی می کنند....ممنون.

masoud93
22-01-2010, 08:54
من یه مانیتور samsung p22500 دارم بهترین کابل برای وصل کردن xbox به این مانیتور چی هست.
رزولوشن 1920*1080
کانترست 50000

shab_2008
22-01-2010, 09:27
من یه مانیتور samsung p22500 دارم بهترین کابل برای وصل کردن xbox به این مانیتور چی هست.
رزولوشن 1920*1080
کانترست 50000

کابل HDMI to DVI :

mohsenabs
27-01-2010, 01:19
با سلام یه سوال تخصصی -
من یه مانیتور 17 اینچ ال جی CRT دارم که FLATRON هم هست ولی وقتی کابل VGA ایکس باکس رو با تبدیل نرو مادگی به مانیتورم وصل می کنم . تصویر یه نویز ریزی داره و یه خورده هم سایه داره . حتی من با یه مانیتور دیگه هم چک کردم ولی همون طوری بود . حالا از دوستان خواهش دارم اگه تجربه ای تو این زمینه دارن در اختیار من قرار بدن و اگه کسی می دونه این مشکل از کجاست به من کمک کنه. نمی دونم برای بقیه هم این طوریه یا اشکال از جای دیگس که من باید حلش کنم. ممنون

shab_2008
27-01-2010, 13:19
با سلام یه سوال تخصصی -
من یه مانیتور 17 اینچ ال جی CRT دارم که FLATRON هم هست ولی وقتی کابل VGA ایکس باکس رو با تبدیل نرو مادگی به مانیتورم وصل می کنم . تصویر یه نویز ریزی داره و یه خورده هم سایه داره . حتی من با یه مانیتور دیگه هم چک کردم ولی همون طوری بود . حالا از دوستان خواهش دارم اگه تجربه ای تو این زمینه دارن در اختیار من قرار بدن و اگه کسی می دونه این مشکل از کجاست به من کمک کنه. نمی دونم برای بقیه هم این طوریه یا اشکال از جای دیگس که من باید حلش کنم. ممنون
این مورد عادیه من هم که مانیتور crt داشتم و وصل کرده بودم یه x360 همین مشکل را داشتم ولی خیلی کم بود و باید خیلی دقت میکردی تا متوجه بشی حالا ماله شما هم این نویز و سایه کمه یا زیاد؟

underworld
28-01-2010, 15:41
دوستان من یه مانیتور 19 اینچ LCD LG L1900R دارم...میتونم کنسولم رو بهش وصل کنم؟ یا حتما باید یه مانیتور بزرگتر یا یه مدل دیگه بگیرم؟

shab_2008
28-01-2010, 17:47
دوستان من یه مانیتور 19 اینچ LCD LG L1900R دارم...میتونم کنسولم رو بهش وصل کنم؟ یا حتما باید یه مانیتور بزرگتر یا یه مدل دیگه بگیرم؟
بله هم میتونید با کابل hdmi to dvi این کار را انجام بدید و هم میتونید با استفاده از کابل vga دستگاه را به مانیتور متصل کنید

{sahand}
28-01-2010, 20:33
با سلام یه سوال تخصصی -
اکثرا همین طوریه، دلیلشم کیفیت پایین کابله. البته رزولوشن های مختلف رو هم امتحان کنید چون رو هر کدوم یه جوره. (یکی موجه، یکی برفه، یکی فوارس!)
نور مانیتور رو هم تا آخر زیاد کنید بهتر می شه.
البته هستن کابل های با کیفت بدون نویز، اما اگه از من میشنوید، به فکر خرید یه مانیتور با ورودی DVI یا HDMI باشید.

A.N.A.P
05-02-2010, 02:20
میشه بگید چه جوری کنسول رو به کامپیوتر وصل می کنند؟مثلا update به این شکل

CHEGUEVARA.
07-02-2010, 16:34
2286L چطوره..؟؟ فرمت 16:9 رو پشتیبانی میکنه..؟؟؟؟؟:13:

shab_2008
07-02-2010, 17:34
2286L چطوره..؟؟ فرمت 16:9 رو پشتیبانی میکنه..؟؟؟؟؟:13:
این مانیتور کیفیت خوبی داره ولی به درد x360 نمیخوره

16:9 هم نیست بلکه 16:10 هست

sonixax
07-02-2010, 17:39
میشه بگید چه جوری کنسول رو به کامپیوتر وصل می کنند؟مثلا update به این شکل

برای آپدیت باید در دستگاه رو باز کنید و کابل SATA درایو رو بزنید به یکی از پورت های SATA . آموزش کاملش توی بازی سنتر هست و همونجا میتنوید از کاربر HOOM کمک بگیرید .

CHEGUEVARA.
07-02-2010, 20:12
این مانیتور کیفیت خوبی داره ولی به درد x360 نمیخوره

16:9 هم نیست بلکه 16:10 هست

پیشنهاد شما چیه...؟؟؟؟
مانیتور خودت چیه؟؟

shab_2008
07-02-2010, 20:21
پیشنهاد شما چیه...؟؟؟؟
مانیتور خودت چیه؟؟
من خودم مانیتورم w2261vp هست کیفیت عالیه فقط در صفحاتی که سفیده مثل محیط نت یه مقدار نورش زیاده که به مرور بهش عادت میکنید

شما چقدری میخواین برای خرید هزینه کنید؟

CHEGUEVARA.
07-02-2010, 20:39
من خودم مانیتورم w2261vp هست کیفیت عالیه فقط در صفحاتی که سفیده مثل محیط نت یه مقدار نورش زیاده که به مرور بهش عادت میکنید

شما چقدری میخواین برای خرید هزینه کنید؟
تا سقف 300 تومن...
آخه یه جا نوشته بود که این مانیتور چشمارو اذیت میکنه و2ms واقعی نیست....:18:

shab_2008
07-02-2010, 20:48
تا سقف 300 تومن...
آخه یه جا نوشته بود که این مانیتور چشمارو اذیت میکنه و2ms واقعی نیست....:18:
اولش چشمارو اذیت میکنه ولی همونظور که گفتم به مرور عادت میکنید

راستی کی گفته 2ms واقعی نیست!!؟

CHEGUEVARA.
07-02-2010, 22:30
اولش چشمارو اذیت میکنه ولی همونظور که گفتم به مرور عادت میکنید

راستی کی گفته 2ms واقعی نیست!!؟

تو یه مجله ای بود که نوشته بود خاکستری به خاکستریش 2ms ولی خاکستری به سیاه 5ms هست...:41:
بعد هم پنل TN زاویه دیدش خوب نیست...:37:

sonixax
07-02-2010, 22:33
تو یه مجله ای بود که نوشته بود خاکستری به خاکستریش 2ms ولی خاکستری به سیاه 5ms هست...:41:

میگم این 3 میلی ثانیه زیاد هم مهم نیستاااااااا

shab_2008
07-02-2010, 22:36
نه ربطی به رنگها نداره چون پیکسل ها که با هم فزقی نداره .

بله خوب شد به این زاویه دید اشاره کردید متاسفانه یکی از نقاط ضعف مانیتورهای LG همین زاویه دیدش هست که خوب در سامسونگ بهتره

CHEGUEVARA.
07-02-2010, 22:47
شما تو بازیهایی مثل فوتبال از نظر سرعت اذیت نمیشین......:20:

shab_2008
07-02-2010, 22:52
شما تو بازیهایی مثل فوتبال از نظر سرعت اذیت نمیشین......:20:
ببینید اسمش 2ms هست یعنی تاخیر داره و این تاخیر را چشم تشخیص میده و تو تنها بازی که خودشو تا حدودی نشون میده همون fifa هست ولی نه اونقدر که اذیت کنه اگه شما میخواین این تاخیر نباشه یه پلاسما باید خریداری کنید

masoud93
10-02-2010, 14:49
من از کابل hd برای انتقال تصویر به مانیتور استفاده کردم.برای انتقال صدا چکار بکنم؟

pedram_sad
10-02-2010, 15:05
من از کابل hd برای انتقال تصویر به مانیتور استفاده کردم.برای انتقال صدا چکار بکنم؟
اگه مونیتورت hdmi نداره که باید با خود کابل Component ازش صدا بگیری

shab_2008
10-02-2010, 15:21
یا یدونه ازینا بخرید:

A.N.A.P
10-02-2010, 15:45
یا یدونه ازینا بخرید:

این چیه؟:31:
انگار الیت های جدید ازینا نداره نه؟؟؟

Yi Yi
10-02-2010, 15:58
اگه مونیتورت hdmi نداره که باید با خود کابل Component ازش صدا بگیری
[QUOTE]
کابل component یه بدی داره و اونم اینه که وقتی به کنسول وصل میشه، دیگه نمیشه کابل HDMI 2 DVI رو به کنسول وصل کرد تا تصویر گرفت.
پس اجبارا باید از قطعه ی زیر استفاده کرد :

من البته با این قطعه به مشکل برخورد کردم و مجبور شدم تبدیل زیر رو هم بگیرم :

> البته مثل اینکه یه تبدیل هم هست که Xbox 360 HD VGA AV Cable نام داره که ساده ترین راه برای کسانی که HDMI ندارند، خرید همینه :

sonixax
10-02-2010, 17:06

یا باید بزنی دهن کابل HD رو صاف کنی که توی همین تاپیک آموزشش هست ، یا باید بری تبدیل های خاص خودش رو بخری .

qwww
08-03-2010, 23:12
با سلام
یکی از دوستان من مانیتور LCD مدل w2284F خریده و می خواهد کنسول اش رو به اون وصل کنه چون ساعت ها پای بازی میشینه و کلی خانواده از دستش بابت این امر شاکی شدن لطفا اگر امکان داره بفرمایید چه وسایلی نیاز داره و باید چه جوری وصلش کنه ؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن مانیتورش 2 تا خروجی داره یکی DVI و اون یکی هم کابل معمولی اتصال مانیتور به PC هستش واین می خواهد DVI رو وصل کنه به کنسول وهم زمان کابل PC هم به دیگر پورت مانیتور وصل باشه که دیگه نیاز نباشه هر بار مجبور به عوض کردن کابل از پشت مانیتور بشه البته اینو میدونم که نمیشه هر دو دستگاه رو هم زمان با هم روشن کرد منظور من این است یکی از DVI وصل باشه ودیگری از همان خروجی آنالوگ برای pc وصل باشه تا مجبور به کشیدن و زدن نشه که این امر باعث خرابی پورت ها بشه . با تشکر

pedram_sad
09-03-2010, 01:53
با سلام
یکی از دوستان من مانیتور LCD مدل w2284F خریده و می خواهد کنسول اش رو به اون وصل کنه چون ساعت ها پای بازی میشینه و کلی خانواده از دستش بابت این امر شاکی شدن لطفا اگر امکان داره بفرمایید چه وسایلی نیاز داره و باید چه جوری وصلش کنه ؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن مانیتورش 2 تا خروجی داره یکی DVI و اون یکی هم کابل معمولی اتصال مانیتور به PC هستش واین می خواهد DVI رو وصل کنه به کنسول وهم زمان کابل PC هم به دیگر پورت مانیتور وصل باشه که دیگه نیاز نباشه هر بار مجبور به عوض کردن کابل از پشت مانیتور بشه البته اینو میدونم که نمیشه هر دو دستگاه رو هم زمان با هم روشن کرد منظور من این است یکی از DVI وصل باشه ودیگری از همان خروجی آنالوگ برای pc وصل باشه تا مجبور به کشیدن و زدن نشه که این امر باعث خرابی پورت ها بشه . با تشکر

اتفاقا پسر خالم هم همین مدل رو داره
باید یک کابل hdmi to div بگیره که برای این مدل 15 تومان هست ( نوع ورودی Dvi )
و برای صدا هم از کابل composite به speaker وصل کنه که باید قسمت پلاستیکی سر کابل که به کنسول وصل میشه رو جدا کنه چون با هم بجا نمیشن

برای pc هم تو جعبه مونیتور یک کابل vga هست که از اون میتونه استفاده کنه و رو خود مونیتور switch کنه بینشون

qwww
09-03-2010, 14:17
آقا اگه یه مقدار بیشتر توضیح بدید و اگه عکس این وسایل و نحوه نصب شم رو هم بزارید ممنون میشم . درضمن اگه این مدل

مانیتور رو داشته باشهLG M2394A رو داشته باشه مشکل حله این مانیتور دیگه احتیاج به این کابل های اضافه نداره ؟؟؟؟؟؟؟

a.z.p.z
09-03-2010, 17:35
دوستان منی که sync master 1932 دارم از کابل HDMI TO AVI استفاده بکنم خوبه ؟ ...
حالا اگه بخوام از هدفون هم استفاده بکنم باید چه بکنم ؟ ... ممنونم ...

pedram_sad
09-03-2010, 17:51
آقا اگه یه مقدار بیشتر توضیح بدید و اگه عکس این وسایل و نحوه نصب شم رو هم بزارید ممنون میشم . درضمن اگه این مدل

مانیتور رو داشته باشهLG M2394A رو داشته باشه مشکل حله این مانیتور دیگه احتیاج به این کابل های اضافه نداره ؟؟؟؟؟؟؟
برای این مدل کابل Dvi اون تفاوت داره با اون 10 تومانی ها
سر قسمت Dvi اش این شکلیه :

این برای تصویر که سر hdmi رو به کنسول و اون سر dvi رو به lcd وصل میکنی
میمونه صدا که اونم از کابل composite خود کنسول استفاده میکنی

که برای اینکه بتونی همزمان با hdmi با هم وصلش کنی باید مثل این عکس :

اون قسمت پلاستیکی رو جدا کنی و بدون اون قسمت به کنسول وصل کنی

برای اون مونیتور هم چون HDMI داره کابل خود 360 هست :

که خیلی راحت وصل میکنی و استفاده میکنی با قیمت 30 تومان

یا از کابل های HDMI دیگه هم میتونی استفاده کنی با قیمت های 10 و 12 تومان مثل این :

البته این LCD چون 5MS هست برای بازی اصلا پیشنهاد نمیشه به علت ghosting بالا

a.z.p.z
09-03-2010, 18:07
پدرام جان میتونی جواب من رو هم بدی ؟ واسه منم 5MS هست یعنی باهاش بازی نکنم از چه نظری میگی ؟ .. مشکل چیه ؟ ...
و اینکه من اگه بخوام از هدفون استفاده کنم بهترین راه چیه ؟ ... ممنونم !

Hunter lord
13-03-2010, 14:57
سلام

من یه LCD مدل 2033 سامسونگ دارم . ورودی HDMI نداره .

می خواستم بدونم hdmi to dvi بهش می خوره یا فقط باید از VGA استفاده کنم .

تبدیلی نیست که مجبور نشیم هی کابل رو به زنیم به Xbox دوباره بزنیم به Case ؟!
منظورم اینه که هی برای روشن کردن کامپیوتر و دیدن تصویر مجبور نشیم کابل های VGA کنسول رو با مال Case عوض کنیم و بزنیم پشت LCD .

pedram_sad
13-03-2010, 15:09
سلام

من یه LCD مدل 2033 سامسونگ دارم . ورودی HDMI نداره .

می خواستم بدونم hdmi to dvi بهش می خوره یا فقط باید از VGA استفاده کنم .

تبدیلی نیست که مجبور نشیم هی کابل رو به زنیم به Xbox دوباره بزنیم به Case ؟!
منظورم اینه که هی برای روشن کردن کامپیوتر و دیدن تصویر مجبور نشیم کابل های VGA کنسول رو با مال Case عوض کنیم و بزنیم پشت LCD .
تبدیل HDMI TO DVI بهش میخوره
و PC رو هم از vGA میتونی وصل کنی
و لازم نیست هی بکنی هی بزنی
روی خود مونیتور میتونی switch کنی بین 2 تا ورودی
که هر وقت خواستی برای 360 بگذاری رو dvi و برای pc بگذاری رو vga

hamidcr
13-03-2010, 16:49
سلام
ایا میشه مانیتور 22500 که فول اچدی هست(hdmi هم ندارد) رو به xbox360 وصل کرد و با رزولوشن فول اچدی بازی کرد ؟

shab_2008
13-03-2010, 17:34
سلام
ایا میشه مانیتور 22500 که فول اچدی هست(hdmi هم ندارد) رو به xbox360 وصل کرد و با رزولوشن فول اچدی بازی کرد ؟

بله با استفاده از کابل HDMI to DVI میتونید اینکارو انجام بدید:

a.z.p.z
13-03-2010, 20:01
دوباره میگم کسی میدونه چرا ماینتور های 5 ms برای بازی خوب نیستن ؟ پدرام صفحه قبل گفت (البته ایشون مثل اینکه با من مشکل دارن جواب نمیدن)

hamidcr
13-03-2010, 22:42
بله با استفاده از کابل HDMI to DVI میتونید اینکارو انجام بدید:

کیفیت تصویر این کابل با کابل hdmi تفاوتی نداره ؟!

pedram_sad
13-03-2010, 22:47
کیفیت تصویر این کابل با کابل hdmi تفاوتی نداره ؟!
با اجازه شهاب جان

نه هیچ فرقی نداره

shab_2008
13-03-2010, 22:48
delete :31:

pedram_sad
13-03-2010, 23:00
delete :31:
اقا جفتمون invisible میایم همین میشه دیگه :31:
بازم شرمندگی موند برای من که پا برهنه پریدم وسط post and reply شما :31:

shab_2008
13-03-2010, 23:04
اقا جفتمون invisible میایم همین میشه دیگه :31:
بازم شرمندگی موند برای من که پا برهنه پریدم وسط post and reply شما :31:

نه بابا من نوکرتم پدرام جون! این چه حرفیه شما استاده مایی و اختیاره ما دسته شماست.
من کلا خیلی حولم!:31::8:

خیلی مخلصیم!

Hunter lord
14-03-2010, 12:47
دوستان همونطور که گفتم LCD 2033 ولی جای DVI نداره که خیلی برام عجیبه چون پشتش نوشته DVI ولی جاشو نداره .

در این صورت چه جوری می تونم از کابل HDMI TO DVI استفاده کنم و چه جوری با یه جا دو تا کابل رو به پشت LCD وصل کنم ؟

aliani
14-03-2010, 13:20
برای استفاده از hdmi کنسول تنظیم خاصی نیاز نیست توی xbox انجام بدیم ؟

pedram_sad
14-03-2010, 13:33
دوستان همونطور که گفتم LCD 2033 ولی جای DVI نداره که خیلی برام عجیبه چون پشتش نوشته DVI ولی جاشو نداره .

در این صورت چه جوری می تونم از کابل HDMI TO DVI استفاده کنم و چه جوری با یه جا دو تا کابل رو به پشت LCD وصل کنم ؟
مگه میشه dvi نداشته باشه ؟
این قسمت پشت مانیتوره

اون قسمت سفید dvi هست

تو سایت سامسونگ هم زده dvi داره

برای مدل هایی که ندارن راه حل استفاده از کابل Vga هست

برای استفاده از hdmi کنسول تنظیم خاصی نیاز نیست توی xbox انجام بدیم ؟

بله
بعد از اتصال میری تو قسمت display و اونجا میتونی resolution های مناسب رو انتخاب کنی بسته به سلیقت که معمولا بهترین همون native خود lcd هست

a.z.p.z
14-03-2010, 15:09
دوستان اون مقدار رزولوشنی که انتخاب میکنیم توی Display باید متناسب با رزولوشن خود بازی باشه ؟
اخه پشت بازی ها یه مقدار رزولوشنی رو معین کرده که توی اون رزولوشن باید بازی بکنیم !
ممنونم

shab_2008
14-03-2010, 16:15
دوستان اون مقدار رزولوشنی که انتخاب میکنیم توی Display باید متناسب با رزولوشن خود بازی باشه ؟
اخه پشت بازی ها یه مقدار رزولوشنی رو معین کرده که توی اون رزولوشن باید بازی بکنیم !
ممنونم

شما حداکثر رزویی که مانیتورتون ساپرت میکنه را انتخاب کنید.

a.z.p.z
14-03-2010, 16:24
پس اون مقداری که پشت جعبه بازی زده چی ؟ .. اخه دوستان گفتن هر بازی به همون مقداری که پشت جعبه زده رزولوشن رو ساپورت میکنه !!! ...

Hunter lord
14-03-2010, 16:46
مگه میشه dvi نداشته باشه ؟
این قسمت پشت مانیتوره

اون قسمت سفید dvi هست

تو سایت سامسونگ هم زده dvi داره

برای مدل هایی که ندارن راه حل استفاده از کابل Vga هست

بله
بعد از اتصال میری تو قسمت display و اونجا میتونی resolution های مناسب رو انتخاب کنی بسته به سلیقت که معمولا بهترین همون native خود lcd هست

منم تعجب کردم ولی توی سایت Samsung تنها VGA رو به عنوان Input این مدل زده بود .

پشت ال سی دی دو تا جا بیشتر نیست . یکی Power و دیگری هم VGA .

کنار VGA نوشته DVI ولی جاشو یادشون رفته بزارن .

ممنون

shab_2008
14-03-2010, 19:36
منم تعجب کردم ولی توی سایت Samsung تنها VGA رو به عنوان Input این مدل زده بود .

پشت ال سی دی دو تا جا بیشتر نیست . یکی Power و دیگری هم VGA .

کنار VGA نوشته DVI ولی جاشو یادشون رفته بزارن .

ممنون

خوب جایه نگرانی نیست! شما همون کابله HDMI to DVI را بخرید+ یه تبدیله دیگه به نام تبدیله vga to dvi که اونم باید بخرید و دیگه حله.

WOLF 00
14-03-2010, 20:25
این درگاه پشت کابل VGA که شبیه درگاه صداست برایه چیه؟

Hunter lord
15-03-2010, 13:51
خوب جایه نگرانی نیست! شما همون کابله HDMI to DVI را بخرید+ یه تبدیله دیگه به نام تبدیله vga to dvi که اونم باید بخرید و دیگه حله.

واقعا ممنون .

غمم گرفته بود . چون VGA کیفیتش حال نمی ده .

این کابل کیفیتش از VGA بالاتره و آیا به حد HDMI می رسه !

این تبدیله VGA TO DVI هستش یا DVI TO VGA ؟

بعد حالا چه جوری دو تا کابل رو به پشت یه درگاه LCD وصل کنم ؟ ( این مورد خیلی برام مهمه )
تبدیلی چیزی هست که دو تا کابل رو به پشت LCD وصل کنم و قابلیت سوییچ کردن داشته باشه . ( اسمش چیه ؟ )

shab_2008
15-03-2010, 14:29
واقعا ممنون .

غمم گرفته بود . چون VGA کیفیتش حال نمی ده .

این کابل کیفیتش از VGA بالاتره و آیا به حد HDMI می رسه !

از نظره کیفیت تصویر کابل HDMI TO DVI هیچ تفاوتی با کابل HDMI TO HDMI نداره و تنها تفاوتشون اینه که کابل HDMI TO HDMI هم تصویر و هم صدارو منتقل میکنه و کابل HDMI TO DVI تنها تصویر را منتقل میکنه که شما برای داشتن صدا چند راه پیشه رو دارید که بارها در همین تاپیک گفته شده.

این تبدیله VGA TO DVI هستش یا DVI TO VGA ؟

جفتش یکیه!

بعد حالا چه جوری دو تا کابل رو به پشت یه درگاه LCD وصل کنم ؟ ( این مورد خیلی برام مهمه )
تبدیلی چیزی هست که دو تا کابل رو به پشت LCD وصل کنم و قابلیت سوییچ کردن داشته باشه . ( اسمش چیه ؟ )

یه وسیله ای هست که بهش میگن VGA BOX که برای این کار میتونین ازش استفاده کنید.

ali gamma
17-03-2010, 15:17
یه سوالی که برا من پیش اومده اینه که وقتی مثلا این کنسول را با hdmi dvi به مانیتور با رزولوشن 900*1440 وصل می کنی کیفیت تصویر افت نمی کنه ؟اخه چون رزولوش اصلی 360 720*1280 هستش . چون من اگه تو کامپیوتر با هر رزولوشنی کمتر از از رزولوشن 900*1440 بازی کنم کیفیت تصویر میاد پایین و یه جورایی مات میشه . مانیتور م هم سامسونگ bw1953 هستش

shab_2008
17-03-2010, 15:20
یه سوالی که برا من پیش اومده اینه که وقتی مثلا این کنسول را با hdmi dvi به مانیتور با رزولوشن 900*1440 وصل می کنی کیفیت تصویر افت نمی کنه اخه چون رزولوش اصلی 360 720*1280 هستش . چون من اگه تو کامپیوتر با هر رزولوشنی کمتر از از رزولوشن 900*1440 بازی کنم کیفیت تصویر میاد پایین و یه جورایی مات میشه . مانیتور م هم سامسونگ bw1953 هستش

دوست عزیز حداکثر رزولوشن این کنسول 1080p هست و نه 720p.

ali gamma
17-03-2010, 17:14
بیشتر بازیهاش 720p هستن و عملا هیچ بازییش 1080p نیست . حالا میشه جواب سوال بالایی رو بدی . مرسی

shab_2008
17-03-2010, 17:28
بیشتر بازیهاش 720p هستن و عملا هیچ بازییش 1080p نیست . حالا میشه جواب سوال بالایی رو بدی . مرسی

اولا که من در مورده بازی چیزی نگفتم و خوده کنسول رو گفتم که که 1080p رو هم support میکنه.

دوما که اگر قرار باشه افت کیفیتی به وجود بیاد دلیلش LCD شما هست که FULL HD نیست و نه کنسول همچنین اکثر بازیهای این کنسول مخصوصا جدیداش رزولوشنشون upscale شده به 1080p.

CHEGUEVARA.
18-03-2010, 11:43
سلام
دوستان شما تنظیمات display setting xboxرو در چه حالتی گذاشتید؟
من یه مانیتوره 2261vp دارم میخوام بدونم چجوری میتونم بهترین استفاده رو ببرم؟
reference level رو چه گزینه ایی بزارم؟
اصلا این سه گزینه standard expanded Intermediate... چه فرقی با هم دارن؟
HDMI Color رو در چه حالتی بذارم؟
RGB یا YPb/Cb Pr/Cr یا .....؟

shab_2008
18-03-2010, 12:10
سلام
دوستان شما تنظیمات display setting xboxرو در چه حالتی گذاشتید؟
من یه مانیتوره 2261vp دارم میخوام بدونم چجوری میتونم بهترین استفاده رو ببرم؟
reference level رو چه گزینه ایی بزارم؟
اصلا این سه گزینه standard expanded Intermediate... چه فرقی با هم دارن؟
HDMI Color رو در چه حالتی بذارم؟
RGB یا YPb/Cb Pr/Cr یا .....؟

مبارک باشه محمد جون خوب مانیتوری خریدی!:20:

ببین من دو نوع تنظیم بهت پیشنهاد میکنم هر کدوم رو دوست داشتی بزار:

HDMI Color Space :1 رو بزار روی Ycbcr 709 و reference رو هم بزار روی expanded

2:
HDMI color را بزار روی Auto و reference رو هم بزار روی internediate

اگه دوست داری رنگ ها زنده و روشن باشن گزینه 1 رو انتخاب کن در غیر این صورت گزینه 2 را برای تنظیمات انتخاب کن.

reference level کارش کم و زیاد کردن غلظت رنگ سیاه هست که در حالت standard غلظت رنگ سیاه کم و در حالت expanded غلظت رنگ سیاه زیاده همچنین در حالت intermedite رنگ سیاه در حالت normal قرار خواد گرفت.

ali gamma
20-03-2010, 16:40
دوستان اگه من یه ps3 بگیرم و بخوام به مانیتور با کابل hdmi to dvi وصلش کنم اونوقت برای صداش کدوم یک از تبدیل های زیر رو بگیرم ؟ اسپیکرم مدل creative a200 هستش و فقط از یک طرف سیم ورودی صداش ازاده , یعنی اینکه اون سیمه فقط یه طرفش فیش سبز رنگه و طرف دیگش مستقیم وارد اسپیکر شده :

SamGun
20-03-2010, 20:09
دوستان اگه من یه ps3 بگیرم و بخوام به مانیتور با کابل hdmi to dvi وصلش کنم اونوقت برای صداش کدوم یک از تبدیل های زیر رو بگیرم ؟ اسپیکرم مدل creative a200 هستش و فقط از یک طرف سیم ورودی صداش ازاده , یعنی اینکه اون سیمه فقط یه طرفش فیش سبز رنگه و طرف دیگش مستقیم وارد اسپیکر شده :

از Composite داخل Box دستگاه و سوکت 2 به 1 مادگی(عکس پایین).

البته میتونید از Optical Cable هم استفاده کنید که اون هم بستگی به داشتن Port Optical در پشت آمپلی فایر هست.

konami-pes
21-03-2010, 09:41
من ایکس باکسم رو به مونیتور دوستم با کابل VGA وصل کردم و با بهترین کیفیت تصویر و نور بازی می کردم اما وقتی به مونیتور خودم وصل کردم کیفیت نور واقعا پایینه و اینقدر پایینه که مثلا در بازی فیفا اون جاهایی که زمین سایه انداخته بازیکنا دیده نمیشن!!! لازم به ذکره که مونیتور دوستم از مال من قدیمی تره و مدل مونیتور من hp pavilion mx75 هست و 6 سال پیش خریدم. خواستم بدونم راهی نداره مشکل رو حل کنم؟؟ همه تنظیمات نور مونیتور رو انجام دادم و تا درجه 100 بردم کمی بهتر شد اما بازم نمیشه فوتبال بازی کنم. کسی می تونه کمکم کنه؟

shab_2008
21-03-2010, 09:49
من ایکس باکسم رو به مونیتور دوستم با کابل VGA وصل کردم و با بهترین کیفیت تصویر و نور بازی می کردم اما وقتی به مونیتور خودم وصل کردم کیفیت نور واقعا پایینه و اینقدر پایینه که مثلا در بازی فیفا اون جاهایی که زمین سایه انداخته بازیکنا دیده نمیشن!!! لازم به ذکره که مونیتور دوستم از مال من قدیمی تره و مدل مونیتور من hp pavilion mx75 هست و 6 سال پیش خریدم. خواستم بدونم راهی نداره مشکل رو حل کنم؟؟ همه تنظیمات نور مونیتور رو انجام دادم و تا درجه 100 بردم کمی بهتر شد اما بازم نمیشه فوتبال بازی کنم. کسی می تونه کمکم کنه؟

خدمت شما عرض کنم که دو تا احتمال وجود داره :

1: مانیتور شما با این که جدیدتره ممکنه لامپش مشکل پیدا کرده باشه.

2: در تنظیمات Display کنسول reference level بر روی expanded باشه.

راه چاره برای گزینه 1 که خوب مشخصه و درمانش نزده تعمیرکاره محترم هست!

راه چاره احتمال 2 هم اینه که reference level رو بر روی intermediate قرار بدید تا غلظت رنگ سیاه در بازی ها کمتر بشه.

reza021120
21-03-2010, 12:52
سلام دوستان
من یه مانیتور crt lg دارم 16 اینچ هستش میخاستم بدونم ارزش داره vga کابل بگیرم یعنی راضیم میکنه ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید:8:

shab_2008
21-03-2010, 13:06
سلام دوستان
من یه مانیتور crt lg دارم 16 اینچ هستش میخاستم بدونم ارزش داره vga کابل بگیرم یعنی راضیم میکنه ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید:8:

اگه مانیتورتون سالم باشه و چاره دیگه برای انجام بازی نداشته باشید هیچ مشکلی نداره و این کابل کیفت مناسبی از تصویر رو برای شما به ازمغان میاره! ( چه با کلاس حرف زدم! ):31:

OM3D
25-03-2010, 03:35
سلام دوستان..
من جدیداً XBOX 360 elite خریدم..ولی یه مشکلی دارم واسه وصل کردنش به LCD ...
مشکلم اینه که وقتی کابل DVI رو به پشت کنسول وصل میکنم ، واسه وصل کردن اسپیکر دیگه نمیتونم کابل AV رو هم به کنسول وصل کنم.... چون کابل AV یه برآمدگی ای داره که باعث میشه که یا بتونی AV رو وصل کنی یا DVI رو....
این عکسها رو ببینید متوجه ی منظورم میشید...:

همونطور که تو عکسها میبینید کابل AV موقع وصل شدن روی محل اتصال کابل DVI رو هم میگیره.. و نمیشه کابل DVI رو همزمان با AV وصل کرد... و در نتیجه وقتی میخوای با DVI مانیتور LCD رو به کنسول مصل کنی . نمیتونی صدا هم ازش بگیری...

شما میدونید چیکار باید کرد ؟

sonixax
25-03-2010, 03:49
سلام دوستان..
من جدیداً XBOX 360 elite خریدم..ولی یه مشکلی دارم واسه وصل کردنش به LCD ...
مشکلم اینه که وقتی کابل DVI رو به پشت کنسول وصل میکنم ، واسه وصل کردن اسپیکر دیگه نمیتونم کابل AV رو هم به کنسول وصل کنم.... چون کابل AV یه برآمدگی ای داره که باعث میشه که یا بتونی AV رو وصل کنی یا DVI رو....
این عکسها رو ببینید متوجه ی منظورم میشید...:

شما میدونید چیکار باید کرد ؟

یه سرچ کوچولو میزدید جوابش رو میگرفتید ! 30 صفحه که چیزی نیست جانم ! همین چند صفحه قبل هم بود .

باید بزنی کابل رو شهید کنی یا اینکه تبدیل مخصوصش رو بگیری

OM3D
25-03-2010, 14:50
یه سرچ کوچولو میزدید جوابش رو میگرفتید ! 30 صفحه که چیزی نیست جانم ! همین چند صفحه قبل هم بود .

باید بزنی کابل رو شهید کنی یا اینکه تبدیل مخصوصش رو بگیری

دو صفحه ی اول رو خوندم . دیدم خبری نیست ...دیگه نخوندم :دی

من 4 صفحه ی قبل رو خوندم ،ولی چون یه سری از عکسها باز نمیشد . کامل متوجه نشدم که چی به چیه....
و چند تا سوال واسم پیش اومد...
1. گه ما بزنیم سر فیش AV رو باز کنیم که بشه با کابل DVI همزمان وصل بشه. به مشکلی مثل اتصالی و این جور چیزا بر نمیخوری ؟

2. اگه میشه یه عکس از این کابلی که میگین اگه نخوایم سر کابل AV رو باز کنیم میتونیم ازش استفاده کنیم هم بزارید...

3. من مانیتورم samsung p23700 هستش ... متاسفانه پشتش فقط 2 تا خروجی داره . یکی واسه برق هستش و یکی هم خروجی HDMI ... با این شرایط من نمیتونم XBOX و PC رو با هم به مانیتور وصل کنم و مجبورم این فیش رو هی بکنم و هی بزنم....ولی توی کلیدای مانیتور یه میتونی بین دو حالت analog و digital سوییچ کنی....نمیدونم قضیه ی این سوییچ چیه وقتی که یه خروجی بیشتر نداره...؟؟؟؟
حالا میخواستم ببینم وسیله ای هست که بشه باهاش هم XBox رو وصل کرد هم PC رو ؟؟؟

اگه این سوالهام رو جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم...

shab_2008
25-03-2010, 16:56
دو صفحه ی اول رو خوندم . دیدم خبری نیست ...دیگه نخوندم :دی

من 4 صفحه ی قبل رو خوندم ،ولی چون یه سری از عکسها باز نمیشد . کامل متوجه نشدم که چی به چیه....
و چند تا سوال واسم پیش اومد...
1. گه ما بزنیم سر فیش AV رو باز کنیم که بشه با کابل DVI همزمان وصل بشه. به مشکلی مثل اتصالی و این جور چیزا بر نمیخوری ؟

2. اگه میشه یه عکس از این کابلی که میگین اگه نخوایم سر کابل AV رو باز کنیم میتونیم ازش استفاده کنیم هم بزارید...

3. من مانیتورم samsung p23700 هستش ... متاسفانه پشتش فقط 2 تا خروجی داره . یکی واسه برق هستش و یکی هم خروجی HDMI ... با این شرایط من نمیتونم XBOX و PC رو با هم به مانیتور وصل کنم و مجبورم این فیش رو هی بکنم و هی بزنم....ولی توی کلیدای مانیتور یه میتونی بین دو حالت analog و digital سوییچ کنی....نمیدونم قضیه ی این سوییچ چیه وقتی که یه خروجی بیشتر نداره...؟؟؟؟
حالا میخواستم ببینم وسیله ای هست که بشه باهاش هم XBox رو وصل کرد هم PC رو ؟؟؟

اگه این سوالهام رو جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم...

1:خیر مشکلی نیست. قفط باید مواظب باشید که هنگام باز کردن قاب سر سیمها از لحیم جدا نشه

2:

3:p23700 تا اونجایی که من میدونم دو تا ورودی داره یعنی 15pin D-SUB و DVI.

پس از لحاظ اتصال همزمان pc & X360 مشکلی نخواهید داشت.

OM3D
25-03-2010, 18:02
1:خیر مشکلی نیست. قفط باید مواظب باشید که هنگام باز کردن قاب سر سیمها از لحیم جدا نشه

2:

3:p23700 تا اونجایی که من میدونم دو تا ورودی داره یعنی 15pin D-SUB و DVI.

پس از لحاظ اتصال همزمان pc & X360 مشکلی نخواهید داشت.

1. پس مشکلی نیست...اگه اینطوری باشه الآن سر کابل رو پرپر میکنم :دی

2. عکسها باز نشدن....

3.نا 2 تا خروجی داره...الآن جلوی من یکی از همین مدل هست .....
اینم یه عکس از پشت LCD :

SamGun
25-03-2010, 21:25
پست دلیت شود ( دیلیت)

shab_2008
25-03-2010, 21:28
:31:please delete

OM3D
25-03-2010, 21:36
ای بابا....

چرا بعد ما دو نفرتون هم پستاتون رو دیلیت میکنین ؟

یکیتون میزاشتین میموند خب..

SamGun
26-03-2010, 00:24
ای بابا چه بساطی شده همه Post Delete از آب در اومدن :31:

ای بابا....

چرا بعد ما دو نفرتون هم پستاتون رو دیلیت میکنین ؟

یکیتون میزاشتین میموند خب..
این مانیتور شما :

اون قسمتی که میتونید روش سوئیچ کنید که analog باشه یا Digital چی نوشته تو Menu ؟

واسم عجیبه !

OM3D
26-03-2010, 03:50
توی منوی نیست...
همون کلیدی که توی منو حکم enter رو داره...خارج منو اگه روش کلیک کنی بین analog و digital سوییچ میکنه...

آیکنش هم این شکلیه :

اینم یه لینک که میتونی اطلاعات بیشتر از این مدل بگیری :

arvinivra
26-03-2010, 16:15
بهترین تنظیمات برای مانیتور ال جی مدل فلترون ‏w1943s ‎‏ چیه؟

SamGun
26-03-2010, 21:20
توی منوی نیست...
همون کلیدی که توی منو حکم enter رو داره...خارج منو اگه روش کلیک کنی بین analog و digital سوییچ میکنه...

آیکنش هم این شکلیه :

اینم یه لینک که میتونی اطلاعات بیشتر از این مدل بگیری :

متوجه شدم

ببینید تصاویر Analog حداکثر تا رزولیشن 900×1600 رو Support میکنن که تمام کارت های گرافیک حال حاظر چه از قدیمی و چه از جدید

قادر به پردازش این رزولیشن هستن اما تصاویر Digital یا همون DVI تا رزولیشن های بالای 1080 رو support میکنن که برای یکسری از

کارت ها سنگین هست و Performance سیستم رو پایین میاره.

حالا دلیل اینکه مانیتور شما برایتون حق انتخاب گذشته برای اینه که بتونید از همون Port DVI تصویر Analog هم بگیرید .

qeshmkids
02-04-2010, 12:29
LCD من LG Flatron M1717s هستش . می خواستم بدونم به غیر از کابل Vga Xbox راه دیگری برای وصل کردن کنسول به مانستور وجود نداره ؟ :41:

shab_2008
03-04-2010, 09:07
LCD من LG Flatron M1717s هستش . می خواستم بدونم به غیر از کابل Vga Xbox راه دیگری برای وصل کردن کنسول به مانستور وجود نداره ؟ :41:

از کابل hdmi to dvi هم احتمالا میتونید استفاده کنید ولی چون رزولوشن مانیتورتون پایینه تفاوته محسوسی با vga نداره.

همین کابل vga هم کیفیت خوبی رو به شما میده.

shadow3
05-04-2010, 16:00
سلام دوستان من یه لپ تاپ sony vaio vgn-fs285e دارم میخوام xbox360 رو بهش وصل کنم لطفا بگید دقیقا چه چیزهایی لازم داره صبح توپخونه بودم تردید داشتن از جاهایی که میپرسیدم هیچ کس با اطمینان جواب نمیداد (و قیمت لطفا)

سلام، نمی تونین همچین کاری کنین. چون مانیتور لپ تاپتون ورودی نداره، فقط خروجیه

shadow3
05-04-2010, 16:05
مثله اینکه ps3 هم برای اتصال به مانیتور کابل داره، میشه بگین قیمتش چنده؟

Hunter lord
06-04-2010, 14:23
مثله اینکه ps3 هم برای اتصال به مانیتور کابل داره، میشه بگین قیمتش چنده؟

HDMI تو DVI حدود 12 هزار تومان

Hunter lord
08-04-2010, 16:01
سلام

من یه PS3 رو با کابل HDMI TO DVI به LCD وصل کردم !

الان هم می تونم از VGA BOX استفاده کنم ؟ اگه نمی شه به جاش از چی استفاده کنم ؟
این صدا رو من نفهمیدم چه جوری باید بکشم کابلش رو ! ( می شه یک ذره دقیق توضیح بدید )
فقط اسپیکر من جوریه که کابل خروجی صداش قابل جدا کردن نیست .

siavash2death
10-04-2010, 15:19
agha ba cable VGA HD AV chejuri be in speaker vaslesh konam?

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

salam.bebakhshid finglish post mizanam, man chon systeme computeram payeene va nemishe bazi konam bahash baraye xboxam ye tabdile VGA HD AV CABLE kharidam. vali moshkelam ine ke sedash ro chejuri vasl konam? sime sedash ham kootahe. va inke nemidoonam chejuri vaslesh konam? speakeram ham probit LXL(U2)hastesh.

1987msb
10-04-2010, 15:37
ببخشيد اينجا اين سوال رو مي پرسم!
يه LCD اينچ 32 و 1080p خوب رو مي خواستم(براي بازي كرن با 360) با مشخصات و قيمت
LED‌چه ماركي رو پيشنهاد مي كنيد؟
با تشكر... .:11:

shab_2008
10-04-2010, 16:42
agha ba cable VGA HD AV chejuri be in speaker vaslesh konam?

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

salam.bebakhshid finglish post mizanam, man chon systeme computeram payeene va nemishe bazi konam bahash baraye xboxam ye tabdile VGA HD AV CABLE kharidam. vali moshkelam ine ke sedash ro chejuri vasl konam? sime sedash ham kootahe. va inke nemidoonam chejuri vaslesh konam? speakeram ham probit LXL(U2)hastesh.

خوب من که اخرش این اسپیکر شمارو نفهمیدم چجوریه ولی اگه اسپیکرتون مثل این مدل قدیمی هاست که جای هیچ ورودی رو بر روی امپلی فایرش نداره شما باید برای داشتن صدا یک عدد تبدیل 2 سر مادگی 2 ب 1 جک 3.5mm خریداری کنید

siavash2death
11-04-2010, 15:59
یه فیش 3.5 به کامپیوتر ورودی صدا وصل می شه و اون طرفش هم از همین جک یا همین فیش هستش که به اسپیکر وصل می شه و بعد 2 تا جای خروجی صدا داره که مثل فیش av هر کدوم از اسپیکر هاش با یه تک فیش به آمپلی وصل می شن. نمی دونم تونستم دقیقا منظورم رو بفهمونم یا نه؟ در ضمن ممکنه لطفا شما که زحمت راهنمایی من رو کشیدید یه عکس از این تبدیل بذارید؟ در ضمن من باید این تبدیل رو از الکترونیکی ها که وسایل برقی می فروشند بخرم یا کامپیوتری ها هم دارند؟

1987msb
11-04-2010, 16:19
ببخشيد اينجا اين سوال رو مي پرسم!
يه LCD اينچ 32 و 1080p خوب رو مي خواستم(براي بازي كرن با 360) با مشخصات و قيمت
LED‌چه ماركي رو پيشنهاد مي كنيد؟
با تشكر... .:11:

ببخشيد لطفا جواب ما رو هم بديد!!!:19:

sinahivion
13-04-2010, 14:11
من lcd w2261 vp LG دارم . براي اينكه كابل hdmi ايكس باكس رو به مانيتور وصل كنم حتما بايد كابل dvi كه به كيس وصله رو جدا كنم؟

shab_2008
13-04-2010, 18:47
من lcd w2261 vp LG دارم . براي اينكه كابل hdmi ايكس باكس رو به مانيتور وصل كنم حتما بايد كابل dvi كه به كيس وصله رو جدا كنم؟

نه دلیلی نداره که این کار رو کنید!

شما زمانی که با کابل HDMI کنسول رو به مانیتور وصل میکنید باید دکمه Source را که در کنار مانیتور هست بزنید تا تصویر ظاهر بشه.

siavash2death
13-04-2010, 23:10
یه فیش 3.5 به کامپیوتر ورودی صدا وصل می شه و اون طرفش هم از همین جک یا همین فیش هستش که به اسپیکر وصل می شه و بعد 2 تا جای خروجی صدا داره که مثل فیش av هر کدوم از اسپیکر هاش با یه تک فیش به آمپلی وصل می شن. نمی دونم تونستم دقیقا منظورم رو بفهمونم یا نه؟ در ضمن ممکنه لطفا شما که زحمت راهنمایی من رو کشیدید یه عکس از این تبدیل بذارید؟ در ضمن من باید این تبدیل رو از الکترونیکی ها که وسایل برقی می فروشند بخرم یا کامپیوتری ها هم دارند؟

آقا کسی جواب سوال من رو نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟ معمولی برای کامپیوتر بگم یه ورودی صدا مثل همه اسپیکرها از طرف کیس می گیره و بعد 2 تا خروجی برای 2 تا اسپیکرش داره که البته فیشش مثل فیش av هستش. مثل فیش ورودی صدا از کیس نیست.

siavash2death
14-04-2010, 00:34
لطفا عکس این تبدیلی رو که گفتید باید تهیه کنم رو بذارید.

newstaram
14-04-2010, 09:53
سلام من خیلی وقته vcd و reciever رو از طریق rf به تلویزیون قدیمی میزنم ولی یهو از چند روز پیش تصویر ----- رو رنگی نشون میده ولی وی سی دی رو سیاه و سفید نشون میده. دستگاه پخش رو هم جای دیگه امتحان کردم، کابل ها هم درستن، وی سی دی من حتی ترکیب رنگ نداره که بگم شاید اونا بهم ریختن. به نظر شما جریان چیه؟

sonixax
14-04-2010, 15:39
سلام من خیلی وقته vcd و reciever رو از طریق rf به تلویزیون قدیمی میزنم ولی یهو از چند روز پیش تصویر ----- رو رنگی نشون میده ولی وی سی دی رو سیاه و سفید نشون میده. دستگاه پخش رو هم جای دیگه امتحان کردم، کابل ها هم درستن، وی سی دی من حتی ترکیب رنگ نداره که بگم شاید اونا بهم ریختن. به نظر شما جریان چیه؟

احتمال زیاد تنظیمات ----- رفته روی NTSC و تلویزیون شما ساپورت نمیکنه .

siavash2death
16-04-2010, 19:32
لطفا عکس این تبدیلی رو که گفتید باید تهیه کنم رو بذارید.

آقا تو رو خدا یکی هم جواب منو بده!!!!
عکس این تبدیل صدا رو که دوستمون گفتند رو لطفا اگه کسی می تونه بذاره ببینم چطوریه؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

تبدیل 2 سر مادگی 2 ب 1 جک 3.5mm

{sahand}
17-04-2010, 07:13
آقا تو رو خدا یکی هم جواب منو بده!!!!
عکس این تبدیل صدا رو که دوستمون گفتند رو لطفا اگه کسی می تونه بذاره ببینم چطوریه؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

تبدیل 2 سر مادگی 2 ب 1 جک 3.5mm
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siavash2death
17-04-2010, 22:33
ممنون دوست عزیز.

BLACK_SUN
22-04-2010, 13:23
دوستان یه سوال:5:
میشه از lcd لپ تاپ به جای TV استفاده کرد؟
اگه میشه بگید چجوری؟شنیدم میگن با کارت کپچر میشه!

soha is the beSt
22-04-2010, 14:25
من دیدم این کارو بکنن ولی نمیدونم چجوری

{sahand}
22-04-2010, 20:51
تا جایی که من می دونم نمی شه، چون کارت کپچر تاخیری در حدود 1 ثانیه ایجاد می کنه و عملا دیگه نمی شه بازی کرد.

joykiller360
23-04-2010, 00:00
دوستان یه سوال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز با همین گیرنده هایی که جدید اومده میشه راحت استفاده کرد. و به usb وصل میشه. البته فقط تو تهران جواب میده

ali gamma
23-04-2010, 10:47
میگم راست میگن با کابل vga رزولوشن کمتری نسبت به کابل dvi to hdmi میده ؟:18:

mhrdd_ygnh
23-04-2010, 15:53
آفا من لپ تاپ سونی دارم! و می خوام با HDMI وصلش کنم!
کابلشم که توی جعبه هست!
بعد از اینکه کابل رو وصل کردم باید چیکار کنم؟؟!؟!
HDMI صدا و تصویر رو با هم انتقال می ده یا واسه صدا باید کاره دیگه ای هم بکنم؟!!
مرسی

shab_2008
23-04-2010, 16:33
میگم راست میگن با کابل vga رزولوشن کمتری نسبت به کابل dvi to hdmi میده ؟:18:

این تفاوت بر میگرده به نوع LCD شما که ایا FULL HD باشه یا خیر!!

تصویر در کابل HDMI از نوع دیجیتال هست ولی در VGA از نوع انالوگه.

آفا من لپ تاپ سونی دارم! و می خوام با HDMI وصلش کنم!
کابلشم که توی جعبه هست!
بعد از اینکه کابل رو وصل کردم باید چیکار کنم؟؟!؟!
HDMI صدا و تصویر رو با هم انتقال می ده یا واسه صدا باید کاره دیگه ای هم بکنم؟!!
مرسی

تا اونجایی که من میدونم درگاه HDMI در لپ تاپ ها خروجی هست و نه ورودی! و شما نمیتونین از LCD لپ تاپ برای اتصال به کنسول استفاده کنید.

shavo.shadow
23-04-2010, 18:57
سلام به همهگی
لطفا توضیح بدید چطور میشه XBOX360 رو به مانیتور لب تاب وصل کرد.
ممنونم

ali gamma
23-04-2010, 19:50
مال من رزولوشنش 900*1440 هستش . ایا کابل vga مربوط به 360 تا این رزولوشن رو پشتیبنی میکنه ؟

joykiller360
23-04-2010, 23:47
مال من رزولوشنش 900*1440 هستش . ایا کابل vga مربوط به 360 تا این رزولوشن رو پشتیبنی میکنه ؟

بله دوست عزیز میشه

kamranvah
23-04-2010, 23:54
سلام دوستان

امیدوارم خوب باشید. تلویزیون من 1080i هست. می خواهم بپرسم که برای بازی با ایکس باکس در مقایسه با 1080p کیفیت زیادی را از دست می دهم یا این دو نوع "i" و "p" زیاد فرقی با هم ندارند؟ در ضمن کنسول ایکس باکس به تلویزیون به روش DVI to HDMI وصل میشه یا HDMI to HDMI?

Hunter lord
04-05-2010, 20:38
من با کابل VGA کنسول رو به LCD وصل کردم . الان به شدت دنبال یک تبدیل برای اینکه دو عدد کابل رو به یک ورودی
VGA وصل کنم می گردم . ولی متاسفانه VGA BOX پیدا نمی شه .

می خواستم بدونم تبدیل دیگه برای این کار نیست ؟ ( این تبدیل رو باید از کجا تهیه کنم ؟ )

رزولویشن LCD من 1600.900 هستش ولی توی تنظیمات این رزولویشن نیست . کاری می تونم بکنم ؟

bakuryu
09-05-2010, 21:33
آقا تو رخدا ببخشيد ميپرسم
من کشتم ولی باز به نتيجه نرسيدم
الان من يکی از اينا خريدم
بد از پشت مانيتورم يه کابل که از مانيتور جدا نميشه اومده ميره تو پشت کيس
اينو ميگم
نره

بعد پشت کيسم هم اينجوريه
الان بايد از اين دوسر مادگی ها بگيرم ؟

sinak3
09-05-2010, 22:52
دوستان چنتا سوال دارم:
1- مدل مانیتوره من MB1765 هست.چیا باید بگیرم تا بشه 360 رو بهش وصل کرد؟
2- این کابله دیگه لازم نیست هی از PC در بیارم وصل کنم به اون یکی؟
ممنون

Bs_panzer
09-05-2010, 23:27
به نظرم وصل نکنی به اون مانیتور بهتره شاید 360 دلتو بزنه

وایسا تا Hdtv بگیری

البته توصیه من بود خود دانی

sinak3
10-05-2010, 22:17
دوستان فرقه تصویر تو HDTV با این TV معمولیا ( قدیمیا ) در چه حده؟ خیلی زیاده؟

Bs_panzer
10-05-2010, 22:32
رزولوشن ...........

Hunter lord
11-05-2010, 20:00
سلام دوستان اگه لطف کنید به این سوال من پاسخ دهید . ( ما رو ضایع نکنید . )

من برای اینکه دو عدد کابل VGA که یکی مال PC و دیگری X360 است را به پشت یک ورودی VGA پشت LCD وصل کنم .

رفتم مغازه گفتم VGA BOX بدید همه کابل VGA آوردند . من اسم این تبدیل رو اشتباه گفتم یا فروشنده ها اشتباه کردند .

Molecule
12-05-2010, 10:39
سلام به نظر شما گرفتن یک کابل VGA و وصل کردن او به مانتیور تو کیفیت بازی تاثیر داره خوب مانیتور دوست من HDMI میخوره ولی من باید تبدیل بگیرم یعنی اون بازیهارو با کیفیت بهتر انجام میده یا فرقی با هم ندارن

وین رونی
12-05-2010, 10:55
بچه ها منم گیج شدم
یعنی برای وصل کردن xbox به مانیتوری که ورودی av داره(و ورودی HDMI نداره)خیلی قابل فهم برای من که آی کیو در حد صفر دارم توضیح بدید

وین رونی
12-05-2010, 11:50
آقا من این سوال رو سایت دیگه ای هم پرسیدم اما جواب ندادن من هم خیلی عجله دارم برای جواب:

من الآن برم کابل HDMI بخرم برای XBOX ؟یا اینکه کابلی هست به نام HDMI به DVI؟
پس اون DVI به VGA چیه؟
از کدوم یک از این کابلها بخرم؟

مادگی هم می خواد؟
این چیه؟

من الآن فقط از این کابلها دارم:

با اون سه فیشی که تو خود ایکس باکس بود

1987msb
12-05-2010, 18:00
آقا تو رخدا ببخشيد ميپرسم
من کشتم ولی باز به نتيجه نرسيدم
الان من يکی از اينا خريدم
بد از پشت مانيتورم يه کابل که از مانيتور جدا نميشه اومده ميره تو پشت کيس
اينو ميگم
نره

بعد پشت کيسم هم اينجوريه
الان بايد از اين دوسر مادگی ها بگيرم ؟

دوست عزيز ورودي كيس كه مهم نيست، شما با توجه به اينكه خروجي مانيتورت vga‌ هست پس بايد يه مبدل 2 سر ماده كه عكسش دو هم خودت نشون دادي بگيري بعد كابل vga مانيتورت رو به مبدل دو سر ماده وصل كني و كابل نر vga اي هم كه براي كنسول خريدي به همون مبدل وصل كني و براي صدا هم دو تا فيش قرمز و سفيد كابل vga 360 اي كه خريدي رو به پشت اسپيكرت وصل كني(به جاي 2 تا كابل قرمزو سفيد خود اسپيكر) همين.(زياد سخت نبود كه):31:
ما در خدمتيم...:10:

بچه ها منم گیج شدم
یعنی برای وصل کردن xbox به مانیتوری که ورودی av داره(و ورودی HDMI نداره)خیلی قابل فهم برای من که آی کیو در حد صفر دارم توضیح بدید

دوست عزيز مايتور كه وروديav‌ نداره، يا ورودي hdmi يا vga يا dvi داره،
خخوب اگه مانيتورت vga‌مي خوره همون كارهايي كه براي دوست عزيزمان كه در بالا گفتم رو انجام بده،
اگه مانيتورت ورودي hdmi ‌داره از يه كابل hdmi‌ استفاده كن و براي صدا هم ميتوني از كابل vga براي 360 استفاه كني كه اون رو به كنسول وصل مي كني و فقط قسمت صدا(2 تا كابل رو به اسپيكر وصلمي كني)
و اگه هم مانيتورت ورودي dvi داره مي توني يه كابل hdmi to dvi تهيه كني و براي صدا هم از كابل Vga‌ همون طوري كه گفتم استفاده كني، در ضمن از كابل 3 تايي خوده كنسول هم ميتوني براي گرفتن صدا استفاده كني.
اميدوارم كه پاسخ سوالات رو گرفته باشي، اگه موردي هم بود در خدمتيم.

1987msb
12-05-2010, 18:10
سلام به نظر شما گرفتن یک کابل VGA و وصل کردن او به مانتیور تو کیفیت بازی تاثیر داره خوب مانیتور دوست من HDMI میخوره ولی من باید تبدیل بگیرم یعنی اون بازیهارو با کیفیت بهتر انجام میده یا فرقی با هم ندارن

خوب اگه از كابل hdmi‌ استفاده كني كه خيلي بهتره و تا رزولوشن 1080p‌ميتوني تصوير بگيري و اگه از كابل vga استفاده كني حداكثر تا 720p‌مي توني تصوير بگيري، پس بهتره از hdmi‌ استفاده كني.

دوستان فرقه تصویر تو HDTV با این TV معمولیا ( قدیمیا ) در چه حده؟ خیلی زیاده؟

سلام سينا جان،
خوب تلويزيون هاي قديمي تا 480p‌تصوير ميدن و همچنيت نوشته توش خيلي كوچيك ميشه ولي hdtv ها تا 1080p‌هم تصوير ميدن.
پس اختلافشون زمين تا آسمونه!:31:

سلام دوستان اگه لطف کنید به این سوال من پاسخ دهید . ( ما رو ضایع نکنید . )

من برای اینکه دو عدد کابل VGA که یکی مال PC و دیگری X360 است را به پشت یک ورودی VGA پشت LCD وصل کنم .

رفتم مغازه گفتم VGA BOX بدید همه کابل VGA آوردند . من اسم این تبدیل رو اشتباه گفتم یا فروشنده ها اشتباه کردند .

دوست عزيز اسم اون كابل (كابل VGA براي كنسول XBOX360‌هست)
با استفاده از VGABOX شما ميتونيد هم كابل VGA كنسول رو به مانيتور وصل كني و هم مانيتورت رو به كيس وصل كني، پس ديگه نياز نيست كه كابل vga‌ كنسول رو از مانيتور جدا كني و مانيتور رو به كيس وصل كني يا برعكس.:31:

وین رونی
12-05-2010, 20:06
دوست عزيز ورودي كيس كه مهم نيست، شما با توجه به اينكه خروجي مانيتورت vga‌ هست پس بايد يه مبدل 2 سر ماده كه عكسش دو هم خودت نشون دادي بگيري بعد كابل vga مانيتورت رو به مبدل دو سر ماده وصل كني و كابل نر vga اي هم كه براي كنسول خريدي به همون مبدل وصل كني و براي صدا هم دو تا فيش قرمز و سفيد كابل vga 360 اي كه خريدي رو به پشت اسپيكرت وصل كني(به جاي 2 تا كابل قرمزو سفيد خود اسپيكر) همين.(زياد سخت نبود كه):31:
ما در خدمتيم...:10:.
یعنی شما منظورت اینه که من یه همچین کابلی بگیرم:

درسته؟تو توپخونه پیدا میشه؟پس اسمش هست کابل VGA برای ایکس باکس(که در حقیقت هم خروجی صدا داره و هم تصویر).اوکی خیلی عالیه
متشکر از همه شما

sinak3
12-05-2010, 21:25

درسته؟تو توپخونه پیدا میشه؟پس اسمش هست کابل VGA برای ایکس باکس(که در حقیقت هم خروجی صدا داره و هم تصویر).اوکی خیلی عالیه
متشکر از همه شما

آره . اینو باید بگیری.ولی هی باید در بیاری بزنی Pc بعد دربیاری بزنی 360.یه HDTV بخر.به صرفه تره.

وین رونی
12-05-2010, 21:42
آره . اینو باید بگیری.ولی هی باید در بیاری بزنی Pc بعد دربیاری بزنی 360.یه HDTV بخر.به صرفه تره.
خوب هم مانیتورم و هم کارت گرافیکم ورودی DVI دارن.می تونم همزمان از این دو کابل استفاده کنم.
باید بخرم ببینم میشه یا نه

sinak3
12-05-2010, 21:44
خوب هم مانیتورم و هم کارت گرافیکم ورودی DVI دارن.می تونم همزمان از این دو کابل استفاده کنم.
باید بخرم ببینم میشه یا نه
واقعا میشه اینکارو کرد؟
یکی از اساتید لطفا جواب بده.

joykiller360
12-05-2010, 22:44
واقعا میشه اینکارو کرد؟
یکی از اساتید لطفا جواب بده. بله بنده همین کارو انجام دادم.

sinak3
12-05-2010, 22:55
بله بنده همین کارو انجام دادم.

یعنی هی کابلو در نمیارید؟ یکم توضیح میدید؟

وین رونی
12-05-2010, 23:29
من هم همین کار را کردم و جواب داد.
من این دو تا کابل رو دارم:
یکی که HDMI به DVI هست:

یکی دیگه هم دو سرش DVI هست:
اون دومی رو یه سرش رو زدم به مانیتور و سر دیگش رو زدم به کیس و کابل اولی رو هم به کنسول و مانیتور.
فقط نمی دونم چطور میشه بین دو دستگاه سوئیچ کرد.کامپیوتر رو خاموش می کنم اتومات کنسول رو نشون میده و همینطور بر عکس
البته من الآن هنگامی که تو ایکس باکس هستم صدا ندارم.منتظرم یه دونه از این کابلها برسه دستم:

joykiller360
12-05-2010, 23:45
یعنی هی کابلو در نمیارید؟ یکم توضیح میدید؟

ببنید من DVI رو وصل کردم به کارت گرافیک کامیپوترم. این از کامپیوتر
vga ای هم که برا xbox360 خریدم وصل کردم به vga مانیتور همین

وین رونی
12-05-2010, 23:47
دقیقاً درسته منم وقتی Vga برای ایکس باکس بخرم باید همین کار رو انجام بدم.
من الآن چون کابل vga برای ایکس باکس ندارم از اون روش بالا رفتم

joykiller360
12-05-2010, 23:56
من هم همین کار را کردم و جواب داد.
من این دو تا کابل رو دارم:
یکی که HDMI به DVI هست:

شرمنده شما اینو به xbox360 وصل میکنید؟
پس صدا چی میشه؟

وین رونی
13-05-2010, 06:42
شرمنده شما اینو به xbox360 وصل میکنید؟
پس صدا چی میشه؟
خوب همین دیگه من الآن صدا ندارم.منتظرم یه پسر گلی برام کابل مخصوص VGA برای ایکس باکس را بیاره

sinak3
13-05-2010, 12:48

آقا خیلی ممنون . من الان بخوام این کابل وصل به مونیتور رو ( مونیتورم HDMI نداره ) رو بخرم برم چه مغازه ای و چی بگم؟ خیلی ممنون

وین رونی
13-05-2010, 13:29
آقا خیلی ممنون . من الان بخوام این کابل وصل به مونیتور رو ( مونیتورم HDMI نداره ) رو بخرم برم چه مغازه ای و چی بگم؟ خیلی ممنون
شما دو تا کابل می خوای.یکی کابل HDMI به DVI که یه سرش می خوره به کنسول و سر دیگش می خوره به پشت مانیتور:

و کابل دیگه هم همون کابل معمولی هست که یه سرش می خوره به کارت گرافیک و سر بعدیش می خوره به مانیتور.به شرط اینکه کارت گرافیکت ورودی DVI داشته باشه.

از این روش شما هم از کنسول می تونی استفاده کنی و هم از کامپیوتر اما خوب وقتی داری از کنسول استفاده می کنی صدا نداری.باید چکار کنی؟از این کابل باید بخری:
خوب اگه از این کابل(اسمش کابل VGA مخصوص XBOX) استفاده کنی هم صدا داری و هم تصویر.اما اونوقت روش فرق می کنه.
شما باید این کابل رو سر HDMI رو بزنی به کنسول و اون سر VGA را بزنی به مانیتور و اون دو فیش هم برای صدا.خوب کامپیوتر چی؟یه کابل دوسر DVI می خوای(که همراه اکثر کارتهای گرافیک یا مانیتور هست)که یه سرش می خوره به کارت گرافیک و سر دیگش می خوره به مانیتور.
اینها رو همه را از اساتید همین سایت یاد گرفتم

sinak3
13-05-2010, 13:50
شما باید این کابل رو سر HDMI رو بزنی به کنسول و اون سر VGA را بزنی به مانیتور و اون دو فیش هم برای صدا

این تیکرو کمی بیشتر توضیح میدی؟ آخه مونیتور من که HDMI ساپورت نمی کنه.

وین رونی
13-05-2010, 14:26
این تیکرو کمی بیشتر توضیح میدی؟ آخه مونیتور من که HDMI ساپورت نمی کنه.
ببین اون کابل مورد نظر یک سرش HDMI هست که می خوره به کنسول.سر بعدیش دو قسمتیه.یه قسمتش که شبیه کابل گرافیک معمولی است می خوره به پشت مانیتور و اون دوتا فیش قرمز و سفید هم برای صداست که می خوره به اسپیکر.

sinak3
13-05-2010, 14:40
ببین اون کابل مورد نظر یک سرش HDMI هست که می خوره به کنسول.سر بعدیش دو قسمتیه.یه قسمتش که شبیه کابل گرافیک معمولی است می خوره به پشت مانیتور و اون دوتا فیش قرمز و سفید هم برای صداست که می خوره به اسپیکر.

آقا دمت گرم.من فقط اینی که تو عکس گذاشتیو بخرم؟ این طرفه HDMI اش کجاست؟

Terova
13-05-2010, 14:45
من یک توضیح کاملی میدم شاید بدرتون بخوره اگر هم مدیرها خواستن بگزارن پست اول که همه استفاده کنن..

برای وصل کردن XBOX 360 به مانیتور باید از شیوع زیر عمل کرد

1- اگر مانیتور پورت HDMI داشته باشه و همچنین خروجی صدا:

برای این دسته از مانیتور ها فقط کافیه یک کابل HDMI خریداری کنید تا بهترین کیفت ممکن رو از مانیتورتون بگیرید
برای صدا هم شما میتوانید از خروجی صدا اسپیکر یا هدست رو به اون وصل کنید

مثل مانیتور W2261V LG که هم پورت HDMI داره هم خروجی صدا

2- مانیتورهای که پورت HDMI دارن ولی خروجی صدا ندارن:

برای این دست از مانیتور ها به جزء خرید کابل HDMI که تصویر میگیره برای صدا باید از دو روش استفاده کنید

روش اول: یک مبدل صدا مخصوص XBOX که در کنسول های الیت وجود دارد خریداری کنید و صدا رو از اون بگیرید

روش دوم: یا اینکه از کابل VGA برای گرفتن صدا استفاده کنید اما مشکل کابلهای VGA این هست که به علت نوع طراحی نمگزارد همزمان دو کابل HDMI و VGA به XBOX وصل شود و شما باید برای وص کردن این دو کابل قاب پایین کابل VGA رو ببرید تا هر دو کابل همزمان جا بروند.

3- مانیتور های که پورت DVI دارن و خروجی صدا ندارن

اگر میخواهید بهترین تصویر ممکن رو از این مانیتور ها برید یک تبدیل DVI به HDMI میتواند بهترین گزینه ممکن باشد

برای گرفتن صدا هم از روش بالا استفاده میکنید

4: مانیتور های که پورت VGA دارن

برای این دست از مانیتور ها که کیفیت تصویر چندان خوبی ندارن یک کابل VGA مخصوص XBOX کفایت میکند که هم خروجی تصویر دارد هم خروجی صدا

موفق باشید

وین رونی
13-05-2010, 14:53
جناب Terova مانیتور من که هم پورت DVI داره و هم VGA چه توصیه ای دارید.
من شنیدم اگه مثل روشی که گفتید قاب vga (همون سه فیشه)را برداریم و همزمان با اون کابل HDMI را هم بزنیم احتمالاً دستگاه هنگ می کنه.
درسته؟

Terova
13-05-2010, 15:56
جناب Terova مانیتور من که هم پورت DVI داره و هم VGA چه توصیه ای دارید.
من شنیدم اگه مثل روشی که گفتید قاب vga (همون سه فیشه)را برداریم و همزمان با اون کابل HDMI را هم بزنیم احتمالاً دستگاه هنگ می کنه.
درسته؟

کابل DVI خیلی از VGA قوی تر هست و شما اگر تونی از DVI استفاده کنی بهتره
نه هنک نمیکنه خیلی ها تا حالا امتحان کردن و گزارش خرابی هم ندادن.

sinak3
13-05-2010, 16:07
دوستان تو توضیحات کارت گرافیک من اینارو نوشته:

HDTV Support
DVI/TV OUT/VGA

اگه HDTV ساپوروت میکنه پس چرا ورودیه HDMI نداره؟
سوال آخر.الان که کارت گرافیک من DVI داره،من دقیقا باید چیارو بخرم؟
ممنون

Terova
13-05-2010, 16:25
ببخشید مثلا تو همچین کارت گرافیکی DVI همون زردست درسته؟ من الان واسه اتصال به این کارت گرافیک اینو بخرم؟:

اره همون زرده هست

میخوای چیکار کنی..؟ PC رو به مانیتورت وصل کنی..؟ اگر آره که باید یک کابل ساده DVI بگیر نه کابل HDMI به DVI

sinak3
13-05-2010, 16:28
اره همون زرده هست

میخوای چیکار کنی..؟ PC رو به مانیتورت وصل کنی..؟ اگر آره که باید یک کابل ساده DVI بگیر نه کابل HDMI به DVI

ببخشید پستمو ویرایش کردم لطفا جواب اینو بدید:

دوستان تو توضیحات کارت گرافیک من اینارو نوشته:

HDTV Support
DVI/TV OUT/VGA

اگه HDTV ساپوروت میکنه پس چرا ورودیه HDMI نداره؟
سوال آخر.الان که کارت گرافیک من DVI داره،من دقیقا باید چیارو بخرم؟
ممنون

نه.میخوام PC به کارت گرافیک و 360 به مونیتور وصل شه.

وین رونی
13-05-2010, 21:28
عجب بدشانسی هستم من.ته بدشانسی
اومدم قاب پایین کابل VGA همون سه فیشه رو باز کردم تا همزمان با HDMI بزنم به کنسول،مشکلی نداشت از یه تبدیل دو به یک هم استفاده کردم و زدم به اسپیکر تا دستگاه رو روشن کردم نزدیک بود گوشم کر بشه.آخه شانس من اسپیکرم از اونهایی که ورودی صداشون از کیس وصله به یک کنترل دستی و برای اینکه بتونم ورودی صدای کنسول را بزنم به اسپیکر دیگه باید اون کنترل را در می آوردم و به همین خاطر دیگه کنترلی رو صدا ندارم و صدا در نهایت بلندی خودشه!!!
از این اسپیکرها:

اسپیکر عوض کردم مشکلم حل شد

joykiller360
14-05-2010, 20:10
نه.میخوام PC به کارت گرافیک و 360 به مونیتور وصل شه.شما اول ببیند کار گرافیکتون DVI داره؟ اگه داشت حالا ببنید که مانیتوط DVI داره. خوب حالا باید یه کابل بگیری که دو سرش DVI باشه. این از PC
حالا که کابل VGA برای xbox360 میگیری و وصل میکنید به مانیتور.

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

عجب بدشانسی هستم من.ته بدشانسی
اومدم قاب پایین کابل VGA همون سه فیشه رو باز کردم تا همزمان با HDMI بزنم به کنسول،مشکلی نداشت از یه تبدیل دو به یک هم استفاده کردم و زدم به اسپیکر تا دستگاه رو روشن کردم نزدیک بود گوشم کر بشه.آخه شانس من اسپیکرم از اونهایی که ورودی صداشون از کیس وصله به یک کنترل دستی و برای اینکه بتونم ورودی صدای کنسول را بزنم به اسپیکر دیگه باید اون کنترل را در می آوردم و به همین خاطر دیگه کنترلی رو صدا ندارم و صدا در نهایت بلندی خودشه!!!
از این اسپیکرها:

اسپیکر عوض کردم مشکلم حل شد

خدارو شکر که شما هم سیستمتون راه افتاد

sinak3
14-05-2010, 20:36
شما اول ببیند کار گرافیکتون DVI داره؟ اگه داشت حالا ببنید که مانیتوط DVI داره. خوب حالا باید یه کابل بگیری که دو سرش DVI باشه. این از PC
حالا که کابل VGA برای xbox360 میگیری و وصل میکنید به مانیتور.

نه. متاسفانه....:41:

من الان این شرایطو دارم:

مانیتور شما فقط یک کابل VGA دارد که از مانیتور جدا نمی شود:

در این حالت شما به یک کابل VGA مخصوص XBOX 360 و یک "تبدیل VGA دو سر ماده" احتیاج دارید. قسمت مخصوص کابل را به کنسول وصل کنید ، کابل مانیتور را به "تبدیل VGA دو سر ماده" وصل کنید و سپس آن را به کابل VGA ، همچنین برای صدا می توانید از خروجی دیجیتال یا معمولی کابل VGA استفاده کنید

میشه اونایی که قرمز کردم رو یه عکس ازش بذارید؟
ممنونم

shab_2008
14-05-2010, 21:38
سلام داش سینا!

کابل VGA مخصوص XBOX 360 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدیل VGA دو سر ماده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بگی نوع اسپیکر هات چیه در مورد صدا بهتر میشه کمکت کرد.

joykiller360
15-05-2010, 01:13
کابل VGA قیمتش 15 تومن هست
و اون تبدیل هم 2 یا 3 تومن

sinak3
15-05-2010, 11:34
اگه بگی نوع اسپیکر هات چیه در مورد صدا بهتر میشه کمکت کرد.
مرسی شهاب جان. مدلش Microlab هست.
M-565E

shab_2008
15-05-2010, 12:05
مرسی شهاب جان. مدلش Microlab هست.
M-565E

خواهش میکنم.

خوب من چیزی از این اسپیکرت دستگیرم نشد! هرچی سرچ میکنم نمیدونم چرا مطالبش به زبون روسی میاد!!

در هر صورت میخوام ببینم که Audio Input امپیلی فایر اسپیکرت چجوریه!؟
یعنی ازیناست که دو تا فیش یکی قرمز و یکی سفید بهش میخوره مثل عکس زیر :

یا ازوناس که فقط یه فیش jack 3.5mm بهش میخوره مثل عکس زیر :

اگه مثل نمونه اول باشه که مشکلی نداری ولی اگه مثل نمونه دوم باشه نیاز به تبدیل زیر داری :

sinak3
15-05-2010, 12:21
شهاب جان.فک کنم مثله اولی باشه چون پشته اسپیکر دوتافیش زرد و سفید وصل هست.
راستی دمت گرم.خیلی آقایی

shab_2008
15-05-2010, 12:35
شهاب جان.فک کنم مثله اولی باشه چون پشته اسپیکر دوتافیش زرد و سفید وصل هست.
راستی دمت گرم.خیلی آقایی

اقایی از خودته . وظیفه بود!

خوب پس کافی تنها یه دونه کابل vga بگیریو بزنی دره X360 و حالشو ببری!!:31:

hatamir66
15-05-2010, 14:03
آقا من امروز کابل vga رو خریدم ولی یه مشکلی دارم و اونم اینه که تصویر سایه داره میخواستم ببینم کسایی که دارن هم همین مشکل رو دارن یا نه؟
البته باید بگم مغازه دار 2 نوع کابل داشت که اولی مثل تصویر پست 405 بود که 12 میداد و یه مدل دیگه که 16 میداد و من این مدلو خریدم
خود مغازه دار میگفت 12 تومنی کیفیتش پایینتره
میگم نکنه از کابله؟
مانیتورمم lcd lg 19 slim است که هم ورودی dvi داره و هم ورودی vga و wide نیست. راستی این کابل hdmi to dvi فقط برای مانیتورای wide قابل استفاده است یا برای مانیتورای معمولی مثل مانیتور منم جواب میده؟
بدبختیه من اینه که یه HDTV نداریم و برام خیلی مهمه که بتونم رو LCD کامپیوترم XBOX رو وصل کنم

sonixax
15-05-2010, 14:11
آقا من امروز کابل vga رو خریدم ولی یه مشکلی دارم و اونم اینه که تصویر سایه داره میخواستم ببینم کسایی که دارن هم همین مشکل رو دارن یا نه؟
البته باید بگم مغازه دار 2 نوع کابل داشت که اولی مثل تصویر پست 405 بود که 12 میداد و یه مدل دیگه که 16 میداد و من این مدلو خریدم
خود مغازه دار میگفت 12 تومنی کیفیتش پایینتره
میگم نکنه از کابله؟

یعنی چی سایه داره ؟ منظورتون اینه که تار هست ؟
اگر منظورتون اینه به خاطر کابل نیست ! به خاطر شیوه رندر کنسول هست چون این کنسول برای TV طراحی شده و نه مانیتور کامپیوتر های خانگی و همون طور که میدونید رزولوشن در TV ثابت هست و نمیشه تغییرش داد و دلایل بسیار دیگه که در بحث نمیگنجه ولی برخی از انواع مانیتور هست که میتونید باهاش بازی کنید حالش رو ببرید که دوستان معرفی کردند .

hatamir66
15-05-2010, 14:17
یعنی چی سایه داره ؟ منظورتون اینه که تار هست ؟
اگر منظورتون اینه به خاطر کابل نیست ! به خاطر شیوه رندر کنسول هست چون این کنسول برای TV طراحی شده و نه مانیتور کامپیوتر های خانگی و همون طور که میدونید رزولوشن در TV ثابت هست و نمیشه تغییرش داد و دلایل بسیار دیگه که در بحث نمیگنجه ولی برخی از انواع مانیتور هست که میتونید باهاش بازی کنید حالش رو ببرید که دوستان معرفی کردند .
زیاد تار نیست بلکه سایه داره
بنظرتون اگه از کابل HDMI TO DVI استفاده کنم تصویرم بهتر نمیشه (مانیتورم LCD 19 اینچ معمولی یعنی WIDE نیست)؟
اگه امکان داره پست قبلیمم که ویرایش کردم یه نگاهی بندازید

shab_2008
15-05-2010, 16:02
بنظرتون اگه از کابل HDMI TO DVI استفاده کنم تصویرم بهتر نمیشه (مانیتورم LCD 19 اینچ معمولی یعنی WIDE نیست)؟

در مورد اون سایه باید بگم که عادیه و هنگامی که شما از کابل vga استفاده میکنید این مشکل هست .

من توصیه میکنم شما حتما یدونه کابل HDMI to DVI تهیه کنید که هم کیفیت نسبتا واقعی را تجربه کنید و هم دیگه اون سایه نباشه.

در ضمن نگران Wide نبودن مانیتور هم نباشید.

joykiller360
15-05-2010, 21:14
خوب اینجوری با مشکل صدا رو به رو میشید. حتما قبل از خرید به راه حل براش پیدا کنید

Molecule
16-05-2010, 19:57
سلام یه سوالی داشتم
این مانیتور منه میخواستم ببینم بدرد بازی کردن میخوره(برای Xbox 360) یا وصل کنم به همون تلوزیون قراضمون متاسفانه این مانیتور HDMI ساپورت نمیکنه اما DVI داره نظرتون چیه؟
ایکس باکس رزولیشن این مانیتور رو ساپورت میکنه؟

Sumsung T1900

سرعت پاسخگویی 2 میلی ثانیه - Display:1440*900 - 19Wide + DVI - Contrast 20000:1

shab_2008
16-05-2010, 20:11
سلام یه سوالی داشتم
این مانیتور منه میخواستم ببینم بدرد بازی کردن میخوره(برای Xbox 360) یا وصل کنم به همون تلوزیون قراضمون متاسفانه این مانیتور HDMI ساپورت نمیکنه اما DVI داره نظرتون چیه؟
ایکس باکس رزولیشن این مانیتور رو ساپورت میکنه؟

Sumsung T1900

سرعت پاسخگویی 2 میلی ثانیه - Display:1440*900 - 19Wide + DVI - Contrast 20000:1

نه خوبه مشکلی نداره!

شما یدونه کابل HDMI to DVI برای تصویر نیاز نیاز دارید.

برای صدا هم به نظر من بهترین کار همون جدا کردن قاب کابل سه فیش برای استفاده همزمان با کابل HDMI to DVI هست.

joykiller360
16-05-2010, 20:35
نه خوبه مشکلی نداره!

شما یدونه کابل HDMI to DVI برای تصویر نیاز نیاز دارید.

برای صدا هم به نظر من بهترین کار همون جدا کردن قاب کابل سه فیش برای استفاده همزمان با کابل HDMI to DVI هست.

راه دوم هم استفاده از vga مخصوص خود xbox360 که صدا هم داره

shab_2008
16-05-2010, 21:17

راه سومش هم استفاده از Optical Audio هست !:31:

اینم عکسش :

joykiller360
17-05-2010, 01:27
راه سومش هم استفاده از Optical Audio هست ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه چهارم هم این هست که راه اول و سوم رو با هم ترکیب کنید. یعنی صدا رو از راه سوم بگیرید و تصویر رو از راه اول:21:

adook
17-05-2010, 13:27
عجب کل کلی شد این کل کلا خیلی خوبه اطلاعات مارو بالا میبره همینجوری برید جلو بچه ها ببینیم به کجا میبرید تاپیکو

sonixax
17-05-2010, 13:31

راستش من تجربه ای با مانیتور ندارم و چون نیازی نداشتم دنبالش رو هم نگرفتم ، ولی در همین حد میدونم که مانیتور به طور کلی برای بازی های کنسولی مناسب نیست ، ولی از هیچی یا تلویزیون های بوقی خیلی بهتره .

joykiller360
17-05-2010, 14:19
عجب کل کلی شد این کل کلا خیلی خوبه اطلاعات مارو بالا میبره همینجوری برید جلو بچه ها ببینیم به کجا میبرید تاپیکو

رفیق کل کل نیست که. راه و روش هست .
ما همه با هم دوستیم:10:

8613187
17-05-2010, 21:01
سلام

تفاوت بین 2261 و 2262 و اینکه آیا 2262 خروجی صدا داره یا نه ؟

joykiller360
17-05-2010, 21:09
سلام

تفاوت بین 2261 و 2262 و اینکه آیا 2262 خروجی صدا داره یا نه ؟

دوست عزیز از نظر ورودی 2262 خیلی از 2261 سر هست تو گوگل یه سرچ میزدید راحت متوجه میشدید.
یه نگاه به این عکس بندازید

shab_2008
17-05-2010, 21:45
دوست عزیز از نظر ورودی 2262 خیلی از 2261 سر هست تو گوگل یه سرچ میزدید راحت متوجه میشدید.
یه نگاه به این عکس بندازید

این دوستمون به احتمال زیاد منظورشون w2262TQ هست و اونی که شما عکسشو گذاشتید M2262D هست که یک LCD TV هست!

اینم عکس W2262TQ :

در این مدل هم همانند w2261vp یک ورودی HDMI هست که خوب باعث شده یک خروجیه jack 3.5mm هم برای صدا داشته باشه.

از نظر کیفیت هم من فرقی بین این مدل و W2261VP ندیدم.

8613187
17-05-2010, 23:37
شهاب چون گفتم یه تشکر زیر اسمت کمه مجبور شدم یه پست بزنم

دمت گرم خیلی آقایی - ممنون مرسی

فقط اینکه پس چرا انقدر گرونتره
فکر کنم 2261 حدود 225 - 2262 حدود 240 باشه البته دقیق نمیدونم

pedram_sad
17-05-2010, 23:44
این دوستمون به احتمال زیاد منظورشون w2262TQ هست و اونی که شما عکسشو گذاشتید M2262D هست که یک LCD TV هست!

اینم عکس W2262TQ :

در این مدل هم همانند w2261vp یک ورودی HDMI هست که خوب باعث شده یک خروجیه jack 3.5mm هم برای صدا داشته باشه.

از نظر کیفیت هم من فرقی بین این مدل و W2261VP ندیدم.
البته شهاب جان 2262tq پورت HDMI نداره و فقط DVI-D و D-SUB داره

ولی Contrast بالاتری نسبت به 2261v و 2261vp داره که 70000 هست

8613187
18-05-2010, 00:00
یعنی چی

یعنی اینکه خروجی صدا نداره نه ؟
من هدفن می خوام بهش وصل کنم 2262 نمیشه پس نه

همون 2261 خودمون

Molecule
18-05-2010, 00:51
خوب ایکس باکس با این رزولیشن( 1440* 900) مانیتور من مشکلی نداره یعنی ساپورت میکنه یا که تصویر کیفیت پایینی داره

joykiller360
18-05-2010, 01:10
خوب ایکس باکس با این رزولیشن( 1440* 900) مانیتور من مشکلی نداره یعنی ساپورت میکنه یا که تصویر کیفیت پایینی داره

بله من با همین VGA دارم 1920 *1080 بازی میکنم

shab_2008
18-05-2010, 17:58
البته شهاب جان 2262tq پورت HDMI نداره و فقط DVI-D و D-SUB داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی Contrast بالاتری نسبت به 2261v و 2261vp داره که 70000 هست

والا پدرام دادا تو سایت LG هم ورودی HDMI را برای این مانیتور تاید کرده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اونی که من دیدم از این منتاژی ها نبود و وارداتی بود و از این ایرانیا هر کاری بگی بر میاد!

کیفیتش هم همونطور که گفتم هیچ فرقی با 2261 نداره و این کنتراست ها همگی جنبه تبلیغاتی دارن و نمونه بارزش رو میشه در LED ها دید !

8613187
18-05-2010, 19:56
سلام

آخرش من نفهمیدم داره یا نه hdmi

پس همون 2261 انتخاب کنم بهتره

جریان این 3 بعدیه دیگه چیه

shab_2008
18-05-2010, 20:09
سلام

آخرش من نفهمیدم داره یا نه hdmi

پس همون 2261 انتخاب کنم بهتره

جریان این 3 بعدیه دیگه چیه

والا منم خودم الان شکم برد که یه جا نوشته داره و یه جا نوشته نداره!!:31:

شایدم من اشتباه میکنم و اون مدلی که دیدم 2262 نبوده!

در هر صورت به نظرمن شما یه چیزی بگیرید که امتحانشو پس داده باشه. الان دیگه مشخص شده که 2261 فوق العادس و رقیبی واقعا نداره.

hatamir66
21-05-2010, 15:53
میخواستم ببینم بچه هایی که از کابل HDMI to DVI استفاده میکنند توی قسمت Console Setting / Display گزینه ای به نام Screen Format وجود داره؟

آقا این سوال برام خیلی مهمه چون من هر کاری با این کابل VGA و مانیتور LCD LG 19" 3:4 میکنم تصویرم سایه داره و بعد از یک ساعت بازی چشام آلبالو گیلاس میچینه و بدلیل اینکه به اندازه کافی چشامو با این کامپیوترم ضعیف کردم و بدلایل مختلف که حتما باید XBOX رو به مانیتورم وصل کنم برام جواب این سوال خیلی مهمه چون من الان وقتی Screen Format رو از حالت Normal روی حالت wide میگذارم تصویر از فرم طبیعی خارج میشه و میخوام ببینم که با کابل HDMI to DVI میتوان انتخاب کرد که تصویر در حالت Normal باشه یا اینکه به صورت پیش فرض حالت تصویر Wide است

sonixax
21-05-2010, 16:58
یه تلویزیون 50 اینچ پلاسمای سری 4 مدل 430 سامسونگ خریدم :31:

میزش برسه 360 رو وصل میکنم بهش ببینم چه طوری میشه بازی کردن توش :8:

alex_metal
23-05-2010, 10:29
والا منم خودم الان شکم برد که یه جا نوشته داره و یه جا نوشته نداره!!:31:

شایدم من اشتباه میکنم و اون مدلی که دیدم 2262 نبوده!

در هر صورت به نظرمن شما یه چیزی بگیرید که امتحانشو پس داده باشه. الان دیگه مشخص شده که 2261 فوق العادس و رقیبی واقعا نداره.
من الان مانیتور lg w2261v دارم و ورودی HDMI داره نگران نباشین
هم SUB داره هم DVI و هم HDMI

m_kasaeei
23-05-2010, 12:02
یه تلویزیون 50 اینچ پلاسمای سری 4 مدل 430 سامسونگ خریدم :31:

میزش برسه 360 رو وصل میکنم بهش ببینم چه طوری میشه بازی کردن توش :8:

مبارکه ! از شره اون tv در پیته راحت شدی :دی

یه عکس ازش تو تایپکیت بذار :40:

underworld
27-05-2010, 00:34
سلام دوستان.....ببخشید مانیتور من مدل زیر هست

اسپیکر هم از این قدیمیهاست که یه دونه فیش سبز داره که میخوره به پشت کیس کامپیوتر

حالا من برای وصل کردن xbox360 به مانیتور و داشتن صدا باید چیکار کنم؟

sonixax
27-05-2010, 03:54
مبارکه ! از شره اون tv در پیته راحت شدی :دی

یه عکس ازش تو تایپکیت بذار :40:

هنوز توی جعبشه ، باید برای یه میز هم بخرم . بعدش حتما عکسش رو میذارم .

KING OF GTA
28-05-2010, 21:53
سلام به دوستای گلم موندم مانیتورم فقط VGA داره میخوام HDMI بهش وصل کنم چیکار کنم موندم این تبدیل که میخوام چیه چطور درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

joykiller360
28-05-2010, 22:48
سلام به دوستای گلم موندم مانیتورم فقط VGA داره میخوام HDMI بهش وصل کنم چیکار کنم موندم این تبدیل که میخوام چیه چطور درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. شما مجبور نیستید که حتما HDMI وصل کنید. از همین کابل های مخصوص xbox که یه سرش vga هست استفاده کنید

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

سلام دوستان.....ببخشید مانیتور من مدل زیر هست

اسپیکر هم از این قدیمیهاست که یه دونه فیش سبز داره که میخوره به پشت کیس کامپیوتر

حالا من برای وصل کردن xbox360 به مانیتور و داشتن صدا باید چیکار کنم؟

خوب مانیتور شما VGA داره دیگه؟
شما یه کابل VGA بخرید و صدا هم باید یه اسپیکر بخرید که ورودی صدا داشته باشه

8613187
29-05-2010, 16:19
سلام

اقا این مشکل 2261 با صدا و کابل hdmi to dvi چی شد اخرش

joykiller360
29-05-2010, 20:42
سلام

اقا این مشکل 2261 با صدا و کابل hdmi to dvi چی شد اخرش

راه های مختلفی هست ولی کم هزینه ترین کار این هست که شما به مانیتورتون HDMI وصل کنید و به راحتی صدا بگیرید

8613187
30-05-2010, 16:34
راه های مختلفی هست ولی کم هزینه ترین کار این هست که شما به مانیتورتون HDMI وصل کنید و به راحتی صدا بگیرید

بیشتر توضیح میدین

یعنی 22601 با کابل hdmi to dvi مشکلی نداره

hatamir66
30-05-2010, 17:56
بیشتر توضیح میدین

یعنی 22601 با کابل hdmi to dvi مشکلی نداره
کلا هر مانیتوری که ورودی dvi داشته باشه با کابل hdmi to dvi مشکلی نخواهد داشت. برای گرفتن صدا هم راههای مختلفی وجود داره که بارها تو همین تاپیک گفته شده مثلا استفاده از کابل vga در کنار کابل hdmi to dvi .خودمه از این روش استفاده کردم مشکلی هم ندارم

8613187
30-05-2010, 19:34
من نمی خوام از 50 تا کابل استفاده کنم

می خوام یه کابل از کنسول بره به مانیتور بعد از اونم یه هدفن بوخوره به مانیتور

hatamir66
30-05-2010, 19:53

آخ گفتی 50 تا کابل داغ دلمو تازه کردی
دوست عزیز من 2تا کابل VGA رو تست کردم ، کیفیتش اصلا قابل مقایسه با hdmi to dvi نیست.
همیشه تو زندگی آدم یه خواسته هایی داره که بشون نمیرسه تنها راهکار با توجه به خواسته شما یه سری کابل تو بازارای کامپیوتری هست که یه سمتش hdmi و سمت دیگه کابل vga و سه فیش خروجی صدا ، با خرید چند تا تبدیل از جمله vga to dvi میتونی به خواستت برسی اما این کابلا خیلی در پیتن انگار دست سازن

پیشنهاد میکنم با 2 تا کابل جداگانه کنار بیای

اگه مشکلت مالیه میتونی برای صدا از همون کابل av component توی پک دستگاه استفاده کنی فقط باید مثل اکثر کابل های vga قسمت پایین پرت رو با پیچ گوشتی جدا کنی تا 2 تا کابل همزمان به دستگاهت وصل بشن

8613187
30-05-2010, 20:14
مشکل مالی تیست می خوام کار تمیز باشه

مگه با استفاده از یه کابل hdmi to dvi خروجی صدای lcd صدا دار نمیشه

این کابل فقط تصویر رو انتقال میده

صدا رو باید از یه کابل دیگه یگیریم - به اون یکی فیش کنسول بزنم

اگه بخوام از یه کابل دیگه استفاده کنم اسمش چیه قیمتش چنده

اگه از کابل خود کنسول استفاده کنیم با بالاییه چه فرقی میکنه

joykiller360
30-05-2010, 20:51

50تومن؟؟؟؟؟؟:19: دوست عزیز کابل 20 تونی هم خوب هست.
2261 ورودی HDMI داره و خود مانیتور هم خروجی صدا داره و میتونید به راحتی صدا بگیرید دیگه hdmi to dvi نمیخواد که

nemesis
30-05-2010, 21:26
من یه سوال داشتم XBox 360 Arcad رو هم میشه به LCD وصل کرد ؟ LCD LG W1952TQ

sonixax
30-05-2010, 21:29
من یه سوال داشتم XBox 360 Arcad رو هم میشه به LCD وصل کرد ؟ LCD LG W1952TQ

چرا نشه ؟ :31: حتی به تلویزیون های پارس 1000 سال پیش اون سیاه سفید ها که فقط فیش RF داشت هم میشه وصل کرد .

8613187
30-05-2010, 21:36
سلام

این کابل ه اسمش چیه و این که کیفیتش مثل hdmi to dvi هست

کفیفتش که کم نمیشه

nemesis
30-05-2010, 22:31
اگه قرار باشه مانیتور به XBox وصل بشه بعد صداش از کجا در میاد ؟

shab_2008
30-05-2010, 22:42
سلام

این کابل ه اسمش چیه و این که کیفیتش مثل hdmi to dvi هست

کفیفتش که کم نمیشه

کودوم کابله!!؟:31:

اگه قرار باشه مانیتور به XBox وصل بشه بعد صداش از کجا در میاد ؟

به قول فیلم مارمولک راههای رسیدن به صدا زیاده !!:31:

شما شرایط اسپیکر و مانیتورتون را بگید تا راهنماییتون کنیم.

nemesis
30-05-2010, 22:44
من کارت تی وی دارم ! همچین کابلی داره ! فکر کنم بتونم Xbox رو بهش وصل کنم ! اینم عکس کابل :

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

کودوم کابله!!؟:31:

به قول فیلم مارمولک راههای رسیدن به صدا زیاده !!:31:

شما شرایط اسپیکر و مانیتورتون را بگید تا راهنماییتون کنیم.

اسپیکر میکرولب که به PC وصله و LCD LG W1952TQ

hatamir66
31-05-2010, 15:23
من کارت تی وی دارم ! همچین کابلی داره ! فکر کنم بتونم Xbox رو بهش وصل کنم ! اینم عکس کابل :

پس کو این عکس کابلت

nemesis
31-05-2010, 17:57
تو 456 گذاشتم

hamidcr
31-05-2010, 20:12
سلام بر دوستان گل
من مانیتورم 20500 هست چطوری باید وصلش کنم به ایکس باکس؟خروجی DVI وصله به pc یه ورودی دیگه هم داره که نمیدونم چیه به اون میخام وصل کنم چون DVI اشغال هست توسط pc:27:!اسپیکر هم از این سفید و قرمزهاست.

8613187
31-05-2010, 20:42
نقل قول:

50تومن؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوست عزیز کابل 20 تونی هم خوب هست.
2261 ورودی HDMI داره و خود مانیتور هم خروجی صدا داره و میتونید به راحتی صدا بگیرید دیگه hdmi to dvi نمیخواد که

------------------------------

سلام

من کنسولو با چه کابلی به 2261 وصل کنم که بتونم از خروجی صدای خود ال سی دی استفده کنم

هدفون رو به پشت lcd بزنم

یه کابل که بیشتر نمی خواد

joykiller360
31-05-2010, 20:57
سلام

من کنسولو با چه کابلی به 2261 وصل کنم که بتونم از خروجی صدای خود ال سی دی استفده کنم

هدفون رو به پشت lcd بزنم

یه کابل که بیشتر نمی خواد

سلام. بله فقط یه کابل HDMI میخواد همین. صدا رو خود مانیتور میده بهتون

8613187
31-05-2010, 21:05
سلام

اسم این کابل چی هستش - قیمتش چنده - میشه چندتا عکس ازش بزارین

نسبت به کابل hdmi to dvi کیفیتش بهتر - بدتر - فرقی نمی کنه

ممنون مرسی

joykiller360
31-05-2010, 22:09
سلام

اسم این کابل چی هستش - قیمتش چنده - میشه چندتا عکس ازش بزارین

نسبت به کابل hdmi to dvi کیفیتش بهتر - بدتر - فرقی نمی کنه

ممنون مرسی کابل HDMI بهترین کیفیت رو داره.
شما تو گوگل یه سرچ کنید انواع مختلفش براتون میاد.
از 10 تومن هست تا 50 تومن . که 15 تونیش کارتون راه میندازه

8613187
31-05-2010, 22:34
سلام

فرق 10 تومنی با 50 تومنی تو چی هستش - چیشون فرق میکنه مگه

imi imi
01-06-2010, 17:10
سلام دوستان مانیتور من LCD SAMSUNG 20500 16:9 HD CONTENTS WIDE هست بیشترین رزولوشن هم 600*1900 هست می خواستم ببینم اگر XBOX360 ARCADE رو با کابل VGA به مانیتور وصل کنم کیفیت تصویر چجوری میشه ؟ خیلی افت میکنه یا نه؟
اگه با HDMI TO DVI وصل کنم چی ؟ (اصلا مدل ARCADE کابل HDMI میخوره یا نه؟)

1987msb
01-06-2010, 18:48
سلام دوستان مانیتور من LCD SAMSUNG 20500 16:9 HD CONTENTS WIDE هست بیشترین رزولوشن هم 600*1900 هست می خواستم ببینم اگر XBOX360 ARCADE رو با کابل VGA به مانیتور وصل کنم کیفیت تصویر چجوری میشه ؟ خیلی افت میکنه یا نه؟
اگه با HDMI TO DVI وصل کنم چی ؟ (اصلا مدل ARCADE کابل HDMI میخوره یا نه؟)

سلام
با كابل VGA تا 720P مي توني تصوير بگيري. كيفيتش بد نيست.(از TV‌هاي معمولي خيلي بهتره!)
بسته به رزولوشني كه مانيتورت ساپورت مي كنه داره و اين هم رزولوشن هايي كه 360 ساپورت مي كنه:
●لیست رزولوشن های پشتیبانی شده توسط XBOX 360 :

در نسبت تصویر 4:3 :
640x480
1024x768
1280x1024
(رزولوشن 1600x1200 پشتیبانی نشده.)

در نسبت تصویر 16:9
848x480
1280x720
1360x768
1920x1080
(رزولوشن های 1600x900 و 1366x768 پشتیبانی نشده اند)

در نسبت تصویر 16:10
1440x900
1680x1050
(رزولوشن 1920x1200 پشتیبانی نشده)
در ضمن جاسپرها كلا ورودي HDMI دارن و شما مي توني از كابل HDMI to DVI استفاده كني و از كابل VGA‌ هم از طريق اسپيكر صدا رو بگيري.

nemesis
01-06-2010, 21:23
در ضمن جاسپرها كلا ورودي HDMI دارن و شما مي توني از كابل HDMI to DVI استفاده كني و از كابل VGA‌ هم از طريق اسپيكر صدا رو بگيري.

پس من اگه یه ارکید با بورد جاسپر بخرم باید 2 تا کابل بگیرم ؟

یکی از HDMI ارکید میاد به DVI مانیتور

و اون یکی هم به پشت اسپیکر وصل میشه

امکانش هست از این 2 تا کابل عکس بزارین ؟

البته مانیتور من یه پورت دیگه به نام D-Sub داره که نمی دونم چیه !

joykiller360
02-06-2010, 01:06
پس من اگه یه ارکید با بورد جاسپر بخرم باید 2 تا کابل بگیرم ؟

یکی از HDMI ارکید میاد به DVI مانیتور

و اون یکی هم به پشت اسپیکر وصل میشه

امکانش هست از این 2 تا کابل عکس بزارین ؟

البته مانیتور من یه پورت دیگه به نام D-Sub داره که نمی دونم چیه !
سلام دوست عزیز نمیشه از کابل VGA و HDMI در یک زمان استفاده کرد.
شما یا یه HDMI بگیرید و صدا رو از مانیتور یا یه VGA

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

سلام

فرق 10 تومنی با 50 تومنی تو چی هستش - چیشون فرق میکنه مگه سلام
خوب حتما کیفیت ساخت و مواد سازندش فرق داره

hamidcr
02-06-2010, 11:00
سلام بر دوستان گل
من مانیتورم 20500 هست چطوری باید وصلش کنم به ایکس باکس؟خروجی DVI وصله به pc یه ورودی دیگه هم داره که نمیدونم چیه به اون میخام وصل کنم چون DVI اشغال هست توسط pc:27:!اسپیکر هم از این سفید و قرمزهاست.
یکی هم جواب مارو بده:41:

nemesis
02-06-2010, 11:19
شما یا یه HDMI بگیرید و صدا رو از مانیتور یا یه VGA

مانیتور من اسپیکر نداره پس نمیتونم از HDMI استفاده کنم درسته ؟

VGA به کجا دقیقا وصل میشه ؟ میشه یه عکس از کابل بزارین ؟

وین رونی
02-06-2010, 11:30
مانیتور من اسپیکر نداره پس نمیتونم از HDMI استفاده کنم درسته ؟

VGA به کجا دقیقا وصل میشه ؟ میشه یه عکس از کابل بزارین ؟
من هم مانیتورم اسپیکر نداره اما مشکلی با صدا ندارم.
شما از این روش استفاده کن مصور هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالشو ببر :46:

راستی من همزمان هم از PC استفاده می کنم هم از Xbox .منظورم رو مانیتور هست
مانیتورم هم ورودی DVI داره و هم ورودی کارت گرافیک(نمی دونم اسم پورتش چیه.همین کابلهای معمولی کارت گرافیک رو می گم فکر کنم اسمش vga است)
PC را از طریق همون کابلهای معمولی از طریق کارت گرافیک به مانیتور وصل کردم و کنسول را هم از طریق همون کابل DVI به HDMI به مانیتور وصل کردم.
هروقت مثلاً تو PC هستم و می خوام برم به کنسول از طریق دکمه های مانیتور DVI را انتخاب می کنم و هروقت هم می خوام برم به Pc از طریق همون دکمه ها vga را انتخاب می کنم

hamidcr
02-06-2010, 14:15
سلام
من یه کابل vga معمولی دارم نمیشه با یه تبدیل وصل کنم به کنسول؟حتما باید مخصوص 360 باشه؟

1987msb
02-06-2010, 17:53
سلام
من یه کابل vga معمولی دارم نمیشه با یه تبدیل وصل کنم به کنسول؟حتما باید مخصوص 360 باشه؟

نه دوست عزيز شما بايد حتما يه كابل VGA مخصوص 360 بگيريد تا بتواندبه 360 وصل شود.

ali gamma
02-06-2010, 19:16
سلام ایا واقعا تفاوتی بین کیفیت خروجی کابل vga با hdmi dvi وجود داره ؟ مانیتور من 19 و رزولوشن 900*1440 هستش . میخوام یکیش رو بخرم که خوب کیفیت بده . اگه hdmi dvi رو بگیرم باید یه audio adaptor هم بگیرم . می صرفه ؟

nemesis
02-06-2010, 20:57
من هم مانیتورم اسپیکر نداره اما مشکلی با صدا ندارم.
شما از این روش استفاده کن مصور هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالشو ببر :46:

راستی من همزمان هم از PC استفاده می کنم هم از Xbox .منظورم رو مانیتور هست
مانیتورم هم ورودی DVI داره و هم ورودی کارت گرافیک(نمی دونم اسم پورتش چیه.همین کابلهای معمولی کارت گرافیک رو می گم فکر کنم اسمش vga است)
PC را از طریق همون کابلهای معمولی از طریق کارت گرافیک به مانیتور وصل کردم و کنسول را هم از طریق همون کابل DVI به HDMI به مانیتور وصل کردم.
هروقت مثلاً تو PC هستم و می خوام برم به کنسول از طریق دکمه های مانیتور DVI را انتخاب می کنم و هروقت هم می خوام برم به Pc از طریق همون دکمه ها vga را انتخاب می کنم

پس من باید از کابل DVI به HDMI استفاده کنم واسه تصویر و از VGA استفاده کنم واسه صدا !

این کابل VGA همراه XBOX هست یا باید بخرم ؟

در ضمن این کابل VGA به پشت اسپیکر وصل میشه ؟ چون پشت اسپیکر من فقط یه وردی 3.5mm هست که به مادربورد کامپیوتر وصل میشه !

imi imi
02-06-2010, 21:07
ببخشید یه سوال شاید در پست های بالا باشه ولی درست متوجه نشدم
من کابل vga مانیتور رو به کارت گرافیک وصل کنم و به وسیله ی hdmi to dvi هم xbox رو به مانیتور درسته ؟
تا همزمان بتونم از دوتاش استفاده کنم
سوال من اینه که الان برای گرفتن صدا من باید چی کار کنم (مانیتور خروجی صدا نداره)

shab_2008
02-06-2010, 22:30
ببخشید یه سوال شاید در پست های بالا باشه ولی درست متوجه نشدم
من کابل vga مانیتور رو به کارت گرافیک وصل کنم و به وسیله ی hdmi to dvi هم xbox رو به مانیتور درسته ؟
تا همزمان بتونم از دوتاش استفاده کنم
سوال من اینه که الان برای گرفتن صدا من باید چی کار کنم (مانیتور خروجی صدا نداره)

دو راه دارید :

1:خرید کابل Optical Audio

2:استفاده از دو فیش صدای کابل سه فیش.

عکس هر دو کابل در 3-4 صفحه قبل موجوده.

hamidcr
03-06-2010, 11:22
کیفیت تصویر vga بهتره یا hdmi to dvi؟راستی رزولوشن مانیتورم 900*1600هست 360 چنین رزولوشنی رو ساپورت میکنه؟!

nemesis
03-06-2010, 11:49
کابل VGA به پشت اسپیکر وصل میشه ؟ چون پشت اسپیکر من فقط یه وردی 3.5mm هست که به مادربورد کامپیوتر وصل میشه !

imi imi
03-06-2010, 17:04
کیفیت تصویر vga بهتره یا hdmi to dvi؟راستی رزولوشن مانیتورم 900*1600هست 360 چنین رزولوشنی رو ساپورت میکنه؟!

HDMI TO DVI صدرصد بهتره قیمتشم فکر کنم حدودا 25000 تومنه. در صورت استفاده از HDMI TO DVI فقط تصویر انتقال پیدا میکنه که برای گرفتن صدا همون طور که دوستان عزیزمون گفتن یا باید از کابل سه فیشی داخل XBOX با یه تبدیل استفاده کنی یا Optical Audio
در مورد رزولوشن هم مانیتور شما چون تصویر 16:9 داره نهایت میتونه تا 768*1360 رو ساپورت کنه.

shavo.shadow
03-06-2010, 17:24
آقا XBOX360 رو میشه با HDMI به لب تاپ وصل کرد که از مانیتور لب تاپ استفاده کرد یا نه؟؟؟؟؟

hatamir66
03-06-2010, 23:43
آقا XBOX360 رو میشه با HDMI به لب تاپ وصل کرد که از مانیتور لب تاپ استفاده کرد یا نه؟؟؟؟؟
معمولا لپ تاپ ها خروجی hdmi دارن نه ورودی اما اگه لپتاپی ورودی داشته باشه که من بشخصه ندیدم میشه در غیر این صورت خیر

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

کابل VGA به پشت اسپیکر وصل میشه ؟ چون پشت اسپیکر من فقط یه وردی 3.5mm هست که به مادربورد کامپیوتر وصل میشه !
شما باید از یه تبدیل استفاده کنید و اگه بخواید اسپیکرتون همزمان هم به pc وصل باشه و هم به xbox باید از تبدیل 1 به 2 استفاده کنید

nemesis
04-06-2010, 00:17
شما باید از یه تبدیل استفاده کنید و اگه بخواید اسپیکرتون همزمان هم به pc وصل باشه و هم به xbox باید از تبدیل 1 به 2 استفاده کنید
حالا متوجه شده.یعنی از اون 3تا فیش 2تاش به یه تبدیل می خوره که اونطرفش فیش 3.5mm درسته ؟

hatamir66
04-06-2010, 05:08
حالا متوجه شده.یعنی از اون 3تا فیش 2تاش به یه تبدیل می خوره که اونطرفش فیش 3.5mm درسته ؟
کاملا درسته . الکتریکی ها ازین تبدیلا دارند من خودم اون تبدیلو 200 تومن خریدم

hatamir66
04-06-2010, 05:36
سلام دوست عزیز نمیشه از کابل VGA و HDMI در یک زمان استفاده کرد.

قصد جسارت ندارم ولی من تست کردم جواب میده

joykiller360
04-06-2010, 08:44

سلام.
الان کابل vga دم دستم نیست ولی با هون کابل خودxbox360 که تست کردم اصلا جفتشون جا نمیشن کناره هم. شاید VGA نازک تر باشه

hatamir66
04-06-2010, 11:29
سلام.
الان کابل vga دم دستم نیست ولی با هون کابل خودxbox360 که تست کردم اصلا جفتشون جا نمیشن کناره هم. شاید VGA نازک تر باشه
یه نگاه به این پست بندازید البته من یه نوع vga دارم که چنین مشکلی باش ندارم

این کارو با همون کابلی که تو پک xbox هست هم میتونید انجام بدید اما حیفه

joykiller360
04-06-2010, 11:58
یه نگاه به این پست بندازید البته من یه نوع vga دارم که همچین مشکلی هم ندارم

100 در 100 میشه . چون اگه توجه کنید نازک هست و از بغلش HDMI رد میشه.
من الان هیچ دفاعی ندارم چون کابل vga ام دست دوستم هست که تا 2 ساعت دیگه میاره برام.
کابل رسید دستم میتونیم مطمئن تر حرف بزینم:10:

ali gamma
04-06-2010, 13:03
دوستان میشه به مانیتور 19 اینچ کابل hdmi اصل مایکروسافت زد با مبدل hdmi به dvi ؟ چ.ن مانیتورم ورودی hdmi نداره .

hatamir66
04-06-2010, 13:12
دوستان میشه به مانیتور 19 اینچ کابل hdmi اصل مایکروسافت زد با مبدل hdmi به dvi ؟ چ.ن مانیتورم ورودی hdmi نداره .
بله من حتی با کابلی که دو سر dvi بود و تبدیل dvi to hdmi استفاده کردم و مشکلی نداشتم

joykiller360
04-06-2010, 18:41
یه نگاه به این پست بندازید البته من یه نوع vga دارم که چنین مشکلی باش ندارم

دوست عزیز اون کابل اسمش VGA نیست . به کابلی میکن VGA که سرش سوکت VGA داشته باشه.
شما وقتی VGA رو وصل کنید به xbox360 دیگه امکان استفاده از HDMI رو ندارید...
اینم عکس کنسول خودم...

hatamir66
04-06-2010, 19:11
دوست عزیز اون کابل اسمش VGA نیست . به کابلی میکن VGA که سرش سوکت VGA داشته باشه.
شما وقتی VGA رو وصل کنید به xbox360 دیگه امکان استفاده از HDMI رو ندارید...
اینم عکس کنسول خودم...
من گفتم VGA من یه نوع دیگه است که مشکلی ندارم اینم عکسش البته از این نمونه هم که شما عکس گذاشتید داشتم و نمیشد همزمان با HDMI وصل بشه اینم عکس کنسولم:

joykiller360
04-06-2010, 21:16
من گفتم VGA من یه نوع دیگه است که مشکلی ندارم اینم عکسش البته از این نمونه هم که شما عکس گذاشتید داشتم و نمیشد همزمان با HDMI وصل بشه اینم عکس کنسولم:
این کابل اسمش vga نیست اسمش audio adaptor هست.:46:

hatamir66
04-06-2010, 22:53
این کابل اسمش vga نیست اسمش audio adaptor هست.:46:
شما میگی VGA نیست ، نمیدونم چی بگم فقط عکسش رو میزارم امیدوارم عکس کاملا قانعتون کنه که کابل VGA است.

joykiller360
04-06-2010, 23:26

سلام.

بنده که عرض کردم تو پستم. شاید واسه شما فرق داره ولی واسه همه که اینطور نیست.:5:
ولی فکر نکنم ارجینال باشه چون ارجینالاش زمان ما جعبشون سبز بود خودشونم سبز بودن

hatamir66
04-06-2010, 23:52
بنده که عرض کردم تو پستم. شاید واسه شما فرق داره ولی واسه همه که اینطور نیست.:5:
ولی فکر نکنم ارجینال باشه چون ارجینالاش زمان ما جعبشون سبز بود خودشونم سبز بودن
منم این لینک رو گذاشتم که کسایی که میخوان همزمان از دو کابل استفاده کنند باید مثل عکس زیر با پیچ گوشتی قاب پایین کابل VGA رو در بیارن
من از این حرفتون (سلام دوست عزیز نمیشه از کابل VGA و HDMI در یک زمان استفاده کرد.) اینطور برداشت کردم که شما میگید وقتی از خروجی HDMI استفاده میکنیم دیگه نمیتونیم از خروجی دیگه دستگاه استفاده کنیم ، شاید اشتباه برداشت کردم

در مورد کابل هم درسته به نظر خودمم تقلبیه ، اکثر کابل های موجود تو بازار ایران تقلبین ، همین که کار میده کافیه

<<TROY>>
05-06-2010, 20:12
سلام دوستان من وقتی کابل VGA وصل میکنم تصویر کمی سایه داره. باید چی کار کنم. ایا عادیه ؟؟؟؟

shab_2008
05-06-2010, 20:53
سلام دوستان من وقتی کابل VGA وصل میکنم تصویر کمی سایه داره. باید چی کار کنم. ایا عادیه ؟؟؟؟

مشکلی نیست این طبیعی هست.

siavash2death
05-06-2010, 21:09
دوستان. من یه کابل تبدیل گرفتم برای ایکس باکس. بعد موقعی که وصلش می کنم به مانیتور تصویر نقطه نقطه نشون داده می شه. حتی داشبوردش!!! انگار نویز داشته باشه!!! به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

کابل vga هستش و یه جفت فیش صدا هم کنارش داره!!

joykiller360
05-06-2010, 21:35
دوستان. من یه کابل تبدیل گرفتم برای ایکس باکس. بعد موقعی که وصلش می کنم به مانیتور تصویر نقطه نقطه نشون داده می شه. حتی داشبوردش!!! انگار نویز داشته باشه!!! به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

مانیتورتون چیه؟ اگه LG هست بعضی از کابل ها با مانیتور LG مشکل دارن. بهتر یه کابل دیگه رو امتحان کنید