PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما موفق ترین شرکت بازی ساز کدام شرکت بوده وچرا؟؟

Pouriaqazvin
05-09-2007, 15:17
به نظر شما موفق ترین شرکت بازی ساز کدام شرکت بوده و چرا؟؟؟!!!!

SADEGH 7
05-09-2007, 15:23
دوست عزیز سوالت خییییییییییییییلی کلیه.بهترنیست یه کم جزئی تر بپرسی؟مثلا" بگی تو زمینه ی بازی های جنگی یا ماشین یا فوتبال یا بازی ها خشن یا........... .اینجوری که شما گفتی سخت می شه نظر داد.

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 18:31
سلام.
بنده که کل کلهام رو کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما هنوزم پایه ام.
به نظر من راکستار چونکه روساش دن هوسر و سم هوسر توی مدارس توپ تحصیل کردن که برای کارهای اینجوری مهمه و بازیهاش یک سیمولاشن واقعین.
و مهمتر از همه اینکه بازیهاش تبلیغاتی نیستن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asuka-200X
05-09-2007, 18:33
به نظر من کپکام.... بازی هاش فوق العاده هستند!!!!

@R3Z
05-09-2007, 18:39
only UbIsOfT!!!

Pouriaqazvin
05-09-2007, 18:58
only UbIsOfT!!!
من به شخصه از بازی های این شرکت متنفرم!!!!!

SADEGH 7
05-09-2007, 22:15
حالا که کلیه خوب به نظر من راکستار و ea و ubisoft جزو بهترین ها هستند.

mahdi nba
05-09-2007, 22:26
اول از همه EA بعد ubi soft و بعد اینا rockstar game.

Pouriaqazvin
05-09-2007, 22:27
حالا که کلیه خوب به نظر من راکستار و ea و ubisoft جزو بهترین ها هستند.
اولا گفتیم بهترین نه بهترین ها دوما دلیلتو نگفتی

mahdi nba
05-09-2007, 22:28
در ضمن شرکت راک استار در طول 2 الی 3 سال فقط gta رو میزنه.

ولی شرکت های دیگه در طول سال بازی های زیادی تولید می کنن.

Pouriaqazvin
05-09-2007, 22:28
اول از همه Ea بعد
به نظر من Ea داره در جا میزنه و اگر سری Nfs هم نبود معلوم نبود به چه وضعیتی دچار میشد

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 22:30
در ضمن شرکت راک استار در طول 2 الی 3 سال فقط gta رو میزنه.

ولی شرکت های دیگه در طول سال بازی های زیادی تولید می کنن.

به سایت بازی سر بزن تا بفهمی چی میسازه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اون EA هست که توی ماشین بازی داره میفته. خوشبختانه یوبی خودش رو کشید بالا و امکانش هست یوبی و راکستار در یک سطح برسن تا 2 سال آینده.:18::10: حتی شاید راکستار دوباره بیفته پایین و یوبی دوباره بره بالا. الان در حال حاظر یوبی در بازیهایی که قراره بیا بالاست.. مثلا همین اسپلینتر سل کانویکیشن آدم رو به کف فرو میبره پرویوهاش و GTA IV اگه دوستان آنتی گیم سر راش سنگ نندازن شاید یک رقابت بین این دو بشه.
اما EA اصلا مونده چیکار کنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi nba
05-09-2007, 22:42
به سایت بازی سر بزن تا بفهمی چی میسازه.

اون EA هست که توی ماشین بازی داره میفته. خوشبختانه یوبی خودش رو کشید بالا و امکانش هست یوبی و راکستار در یک سطح برسن تا 2 سال آینده.:18::10: حتی شاید راکستار دوباره بیفته پایین و یوبی دوباره بره بالا. الان در حال حاظر یوبی در بازیهایی که قراره بیا بالاست.. مثلا همین اسپلینتر سل کانویکیشن آدم رو به کف فرو میبره پرویوهاش و GTA IV اگه دوستان آنتی گیم سر راش سنگ نندازن شاید یک رقابت بین این دو بشه.
اما EA اصلا مونده چیکار کنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اضافه کن: ghost recon advanced warfghiter 2

mahdi nba
05-09-2007, 22:45
بازی های Ea در اوایل شروع مدرسه به بازار میاد.....

مثل:

Fifa 08, Nba Live 08. Needfor Speed Pro Street,medal Of Honer Air Born,football Manager

mahdi nba
05-09-2007, 22:47
زمانی Ea بازی به بازار عرضه می کنه .می ترکونه.......

rsh
05-09-2007, 22:50
من فقط از بازیهای شرکت کاپ کام و اسکوار انیکس خوشم میاد با وجود اینکه هرد نسبت به pc روی خوش نشون نمیدن و کنسولی هستند اما از نظر گرافیگ و بازیها خیلی عالی هستند

mahdi nba
05-09-2007, 22:52
من فقط از بازیهای شرکت کاپ کام و اسکوار انیکس خوشم میاد با وجود اینکه هرد نسبت به pc روی خوش نشون نمیدن و کنسولی هستند اما از نظر گرافیگ و بازیها خیلی عالی هستند

کجا گرافیکشون خوبه؟

*PiNk PaNTHeR*
06-09-2007, 00:17
زمانی Ea بازی به بازار عرضه می کنه .می ترکونه.......

البته از لحاظ تعداد بازی میترکونه اما از لحاظ کیفیت...

mahdi nba
06-09-2007, 00:29
البته از لحاظ تعداد بازی میترکونه اما از لحاظ کیفیت...

خدایی بازی های EA چیش بده.

هیچ شرکت بازی سازی نیست که بسکتبال و فوتبال بزنه.

*PiNk PaNTHeR*
06-09-2007, 00:35
خدایی بازی های EA چیش بده.

؟؟؟؟
بازیهای بسکتبالی که تا بحال ریلز شدن:

فوتبال:

اگه توجه کنی همشون مال EA نیستن.
EA یک Tony hawk's Pro Skater 3 زد که 10 گرفت از گیم اسپات و تموم. آخرین بازیه خوبش God Father بود که 8.1 گرفت به خاطر داستان و یکم نوآوری که اینترورها و اکسترورها جدا نبودن.

kavoosh
06-09-2007, 00:39
دوست من سؤالتون زياد جالب نيست و بروبچ رو بجون هم انداختي.

سؤالتون زيادي كلي هست مثلا Konami داره PES ها رو ارائه ميكنه و Activision داره COD ها رو ارائه ميكنه و Ubisoft هم Prince Of Persia ها رئ داره ميده بيرو البته اينها بازيهاي خوب اين شركتها بودن.

هر شركتي بازيه خوب داره و بازيه بد هم داره.(يكسان)

SADEGH 7
06-09-2007, 00:56
من نمی تونم بین ea و راکستار گیم و ubi soft یکیش رو انتخاب کنم.
هیچ بازی رانندگی رو دست نید فور اسپید تاحالا نیومده.من فیفا رو همیشه به eleven و pes ترجیح می دم.
gta شاهکاریه که تا بحال رقیب نداشته.در سبک من هانت فقط پانیشر بود.مکس پین در زمانی که اومد گرافیک بالایی نسبت به دیگر بازی ها داشت.
ubi soft آبروی بر باد رفته ی درایور رو دوباره بدست آورد.درایور بازیی بود که من قدیم ساعت ها از وقتمو و بیشتر پول تو جیبیمو خرج می کردم تا برم کلوپ و درایور بازی کنم . اونوقت آتاری با کمال پر رویی بازی قدیمی و محبوب درایور رو به یه بازی مسخره تبدیل کرد ولی ubi soft این بازی قشنگ رو مثل قبل شایدم بهتر ارائه داد.prince of persia تنها بازی هست که وسیله ی جنگی سلاح سرده ولی بسیار محبوبه.اصولا" بازی ها با سلاح گرم و جنگ با فاصله محبوب می شن ولی به جرات می گم پرینس تنها بازی موجود هست که وسیله ی جنگ شمشیره و بازی از محبوبیت خاصی برخورداره.
فکر کنم توضیحاتم کامل و قانع کننده بود.
البته اینا همه نظر شخصیه و قصد توهین به نظر دیگران رو ندارم.امیدوارم دوستان به نظر من هم احترام بذارن.
موفق باشید

*PiNk PaNTHeR*
06-09-2007, 01:04
مگس جان Splinter Cell رو فراموش کردی.
اما به نظر من یوبی سافت قصدش از عرضه ی Driver 4 فقط این بود که طرفدارها رو ساکت نگه داره.
Driver 2 با 3 تا شهر و اونهمه هیجان کجا و این یکی کجا. یک Era Change داشت فقط:41:

capitan black
06-09-2007, 01:29
سوال سختي پرسيدي.هر كدوم از شركتها يك يا چند نوع بازي بيرون دادند كه واقعا بي نظير هستند.كاپكام،كونامي،ubisoft ،اكتيويژن و ...انتخاب خيلي سخته ولي كاپكام به نظر من از همه موفقتره.

SADEGH 7
06-09-2007, 01:34
مگس جان Splinter Cell رو فراموش کردی.
اما به نظر من یوبی سافت قصدش از عرضه ی Driver 4 فقط این بود که طرفدارها رو ساکت نگه داره.
Driver 2 با 3 تا شهر و اونهمه هیجان کجا و این یکی کجا. یک Era Change داشت فقط:41:

راس میگی splinter cell هم بازی خیلی قشنگیه خصوصا" خفه کردناش.
البته اگه بخوایم این درایور رو با درایور 2 مقایسه کنیم شاید به پای اون نرسه.ولی خدا وکیلی نسبت به اون درایور که آتاری ساخت خییییییییییلی بهتر بود.خصوصا" داستانش.اونجا که از سال های قدیم میاد رو 2006 واقعا" هر کی نگه گرخیدم تعجب می کنم.چون موقع تغییر زمان حتی مدل منو ها هم عوض شد.در کل واسه اولین ورژنی که ubi داد خوب بود و جای پیشرفت زیادی داره.
راستی واسه اینکه splinter cell رو یادم انداختی ممنون.
همه صحبت هایی که کردم نظر شخصی منه و من به نظر دیگران احترام می ذارم.امیدوارم دوستان کم لطفی نکنن و به نظر من احترام بذارن.

*PiNk PaNTHeR*
06-09-2007, 02:11
لیست کمپانیها:

Oracle_Eldorado
06-09-2007, 02:33
به نظر من Ubi از همه موفق تر بوده . چون با اون 3 گانه ی پرنس خیلی شهرت گرفت . فقط یه بدی داره که خیلی بد قوله ! الکی آدم رو سرکار میزاره ! مثلا واسه همین Re 4 .

shadowfax
06-09-2007, 05:09
نمیشه گفت کدوم بهترن! چون اگه دقت کنید هر کدوم از این شرکت ها حداقل یه بازی همه سلیقه پسند دارن که طرفدارای زیادی هم داره...
ولی Ubisoft اکثرا سبک جدید میاره...! Ea هم بازیهای ورزشیش رو دست نداره... Capcom هم اگه اشتباه نکنم Devil May Cry یک بازی فوق العاده که همه میشناسنش رو زد... Rock Star هم که Gta محبوب ترین بازی در تمام سنین.

Pouriaqazvin
06-09-2007, 09:15
مطمئنی؟؟؟!!!

Pouriaqazvin
06-09-2007, 09:19
نمیشه گفت کدوم بهترن! چون اگه دقت کنید هر کدوم از این شرکت ها حداقل یه بازی همه سلیقه پسند دارن که طرفدارای زیادی هم داره...
ولی Ubisoft اکثرا سبک جدید میاره...! Ea هم بازیهای ورزشیش رو دست نداره... Capcom هم اگه اشتباه نکنم Devil May Cry یک بازی فوق العاده که همه میشناسنش رو زد... Rock Star هم که Gta محبوب ترین بازی در تمام سنین.
خب شما بازی های موفق هر کمپانی رو گفتی حرف ما اینه که به نظر شما موفقیت کدام یک بیشتر بوده؟؟!!:5:

@R3Z
06-09-2007, 10:02
من که به شخصه از capcom و devil may cry ش خوشم نمیاد.
ولی یوبی سافت به نظر من بازیاش از همه نظر عالیه
از نظر رتبه بخوام دسته بندی کنم:
1:ubisoft
2:ea
3:rockstar
4:activition

*Necromancer
06-09-2007, 12:08
فقط مارک اکو!!!!

mahdi nba
06-09-2007, 13:10
مطمئنی؟؟؟!!!

هستش ولی به اندازه EA قشنگ و هیجانی نیستن....

pes هم که بره ps هستش.......

Pouriaqazvin
06-09-2007, 14:34
هستش ولی به اندازه EA قشنگ و هیجانی نیستن....کاملا برعکس مثلا همین فوتبال FIFA در مقابل PES واقعا کم اورده و همون طور که گفتم EA فعلا باید دلش رو به همون NFS خوش کنه هر چند که شنیدم Rockstar در این زمینه هم داره یه کارایی میکنه

@R3Z
06-09-2007, 15:36
کاملا برعکس مثلا همین فوتبال FIFA در مقابل PES واقعا کم اورده
این یکیو باهات موافقم:46:

rsh
06-09-2007, 16:16
کجا گرافیکشون خوبه؟
مگه چشونه شما نگاهی به گرافیگ بازیهای اسکوار انیکس و یا کاپ کام با شرکتهای اکتیوزیون و ایدوس بنداز
از سوی جالبترین بازیها هم متعلق به این دو شرکته
البته بازیهای ساخت ماکرو سافت هم بهتر شده انصافا

mahdi nba
06-09-2007, 20:14
کاملا برعکس مثلا همین فوتبال FIFA در مقابل PES واقعا کم اورده و همون طور که گفتم EA فعلا باید دلش رو به همون NFS خوش کنه هر چند که شنیدم Rockstar در این زمینه هم داره یه کارایی میکنه

در فیفا جزییاتی هست که مثل اینکه شما ندیدی....

در فیفا شما سیر کامل یک لیگ رو می گزرونید با همه فرازو نشب هاش ولی در pes فقط باید بشینی بازی کنی.

در فیفا چهره بازیکنان بسیار طبیعی است.

soliman
06-09-2007, 22:41
1-ea
2-copcom
3-konami
4-upisoft
5-croteam

Pouriaqazvin
06-09-2007, 23:57
-ea
2-copcom
3-konami
4-upisoft
5-croteam
Rockstar رو هم که اصلا وللش نه؟؟

Pouriaqazvin
06-09-2007, 23:59
در فیفا جزییاتی هست که مثل اینکه شما ندیدی....
خیلی دیدنی نیست ولی به هر حال برای دیدن وضع Ea یه نگاهی هم به Fifa انداختم

در فیفا چهره بازیکنان بسیار طبیعی است.
این نظر شماست

DiDiSks
07-09-2007, 00:43
Konami در حیطه بازیهای ورزشی رقیب نداره

chaos theory
07-09-2007, 00:54
راستش به نظر من (البته این یه نظر شخصی هستش به کسی بر نخوره) در صنعت بازی سه عامل مهم هستش که اگه این سه عامل در یه بازی تمام و کمال باشه میتونه یه بازیه موفق بسازه و شرکتش هم پوزشو بده
1- گرافیک بالا
2-موضوع داستانی خوب
3- و در نهایت کاراکتر قوی
و در رابطه با سوال شما چون خیلی کلی بود باید بگم که ubisoft و rockstar و eagames و eidos اینها شرکتهایی هستن که تا بحال موفق بودن و سبک بازیهاشون طرفدارهای خاص خودشو داره و نمیشه گفت کدوم موفق تره
در ضمن من از اول همه پست های این تاپیک رو خوندم و یک مسئله جالب بود برام اونم این که شما آقای pouria qazvin که این تاپیک رو راه انداختی خودت همش داری به نظر بقیه رای منفی میدی:31: و با همه مخالفی :13:
خوب بگو ببینیم شاید شرکت بازی سازی جدیدی اومده که شما با نظر همه مخالفی:27:

Pouriaqazvin
07-09-2007, 01:01
Konami در حیطه بازیهای ورزشی رقیب نداره
در زمینه فوتبال باهات موافقم

Pouriaqazvin
07-09-2007, 01:05
در ضمن من از اول همه پست های این تاپیک رو خوندم
معلومه خوب نخوندی

خودت همش داری به نظر بقیه رای منفی میدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به پست های قبلی هم دقت کن من اولا Rockstar به خاطر GTA حمایت کردم در مورد EA هم باید بگم من با دوستان عزیز در این مورد بحث میکردیم و چون خود من در این زمینه جزو مخالفان این شرکتم و به علت زیاد شدن بحث در مورد این شرکت این طور به نظر شما اومده

خوب بگو ببینیم شاید شرکت بازی سازی جدیدی اومده که شما با نظر همه مخالفی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرکت های جدید همواره در حال اضافه شدن به بازار هستند در ضمن این حرف های شما ثابت میکنه بر خلاف ادعات اصلا این تاپیک رو نخوندی

solo_88
07-09-2007, 01:09
سلام...

این یک موضوع کاملا سلیقه ای هست و باید سوال رو کمی جمع کنید مثلا بپرسین در زمینه ی اکشن کدوم شرکت موفق تره؟؟

در زمینه ی ورزش چطور؟

رالی؟

فکری؟

وگرنه خوب همه میدونن ea/eidos/ubisoft/capcom/rockstar/konami شرکت های بزرگ و مطرحی هستند.

اما من با hitman=eidos
prine of persia=ubisoft
fifa=ea
c&c=ea(westwood
nfs=ea

حال کردم ....ubi soft از نظر من طرح های جالبی میده.

در اخر میگم سلیقه ای هست و بهتره سوال کمی جزئی تر بشه.

chaos theory
07-09-2007, 01:21
سلام...

این یک موضوع کاملا سلیقه ای هست و باید سوال رو کمی جمع کنید مثلا بپرسین در زمینه ی اکشن کدوم شرکت موفق تره؟؟

در زمینه ی ورزش چطور؟

رالی؟

فکری؟

وگرنه خوب همه میدونن ea/eidos/ubisoft/capcom/rockstar/konami شرکت های بزرگ و مطرحی هستند.

اما من با hitman=eidos
prine of persia=ubisoft
fifa=ea
c&c=ea(westwood
nfs=ea

حال کردم ....ubi soft از نظر من طرح های جالبی میده.

در اخر میگم سلیقه ای هست و بهتره سوال کمی جزئی تر بشه.
تایید میشه
و به نظر من جون سلیقه ای هست باید به نظر همه احترام گذاشت هر کسی سلیقه ای داره

chaos theory
07-09-2007, 01:27
معلومه خوب نخوندی

به پست های قبلی هم دقت کن من اولا Rockstar به خاطر GTA حمایت کردم در مورد EA هم باید بگم من با دوستان عزیز در این مورد بحث میکردیم و چون خود من در این زمینه جزو مخالفان این شرکتم و به علت زیاد شدن بحث در مورد این شرکت این طور به نظر شما اومده

شرکت های جدید همواره در حال اضافه شدن به بازار هستند در ضمن این حرف های شما ثابت میکنه بر خلاف ادعات اصلا این تاپیک رو نخوندی
ببین دوست من باور کن من همه 5صفحه این تاپیک رو خوندم
آقای solo_88 حرف خوبی زد گفت که سلیقه ای هستش و منم میگم باید به نظر بقیه احترام گذاشت و اینکه چرا یه نظر سنجی نذاشتی اینجوری بیشتر به نتیجه میرسیدیم درسته؟

shadowfax
07-09-2007, 03:50
خب شما بازی های موفق هر کمپانی رو گفتی حرف ما اینه که به نظر شما موفقیت کدام یک بیشتر بوده؟؟!!:5:

بهتر نیست نظرسنچی بزارید ؟

mahdi nba
07-09-2007, 11:37
بهتر نیست نظرسنچی بزارید ؟

موافقم....:40:

Pouriaqazvin
07-09-2007, 12:12
در ضمن من از اول همه پست های این تاپیک رو خوندمجواب اول

ببین دوست من باور کن من همه 5صفحه این تاپیک رو خوندمجواب دوم
دوستان میتونند مقایسه کنند

سلام...

در زمینه ی ورزش چطور؟

رالی؟

فکری؟با این پیشنهاد موافقم حالا که در کل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ها-konami- EA-rockstar-ubisoft هستند محصولات ایت شرکت ها رو در این زمینه ها با هم مقایسه میکنیم دوستان لطفا از مقایسه محصولات بقیه شرکت ها خود داری کنند
خب اول همون طور که گفتی ورزشی رو مقایسه میکنیم
فوتبال

mahdi nba
07-09-2007, 12:42
خوب فوتبال که Ea حرف اولو میزنه....

(نظر منه)

V A H I D.
07-09-2007, 12:44
ماشین هم ea خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــوبه

Pouriaqazvin
07-09-2007, 13:02
ماشین هم ea خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــوب
هنوز بحث فوتبال تموم نشده

همون طور که گفتید این نظر شماست اما دلیل براش نگفتید

pouria007
07-09-2007, 13:04
EA Games مخصوصاً
EA Sport

pouria007
07-09-2007, 13:05
مخصوصاً Fifa , NFS

mahdi nba
07-09-2007, 13:43
هنوز بحث فوتبال تموم نشده

همون طور که گفتید این نظر شماست اما دلیل براش نگفتید

شما میگید pes خوبه و من هم زمانی که میاد تو بازار می خرمش و سبک بازی میشه گفت تا حدودی بهتر از fifa هست ولی در فیفا نکات ریزی هست که در pes دیده نمی شه.

اگه خواستی بگو نکات ریزشم واست بگم...:11:

arash_zp
07-09-2007, 13:57
شما میگید pes خوبه و من هم زمانی که میاد تو بازار می خرمش و سبک بازی میشه گفت تا حدودی بهتر از fifa هست ولی در فیفا نکات ریزی هست که در pes دیده نمی شه.

اگه خواستی بگو نکات ریزشم واست بگم...:11:
كونامي فقط فوتبال
فقط pes
مطمئنا خود فوتبال از جزئيات و نكات ريز گرافيكي خيلي مهمتره .

mahdi nba
07-09-2007, 14:03
كونامي فقط فوتبال
فقط pes

بلاخره شما چقدر میخوای بازی کنی.

بعد یه مدت اون جزییات بازیه که از خسته شدن شما از بازی جلوگیری میکنه......

kavoosh
07-09-2007, 14:19

(نظر منه)

:39::39::39:

بابا خواهشا اين بحث فوتبال رو كوتاه بيايد.

توي همين فروم هزاران بار بحث شده كه PES بهتره يا FIFA و ده هزار بار هم نتيجه اين شده كه PES از هر لحاظ

بهتره و من نميدونم آخه يك بحث رو چند بار تكرار ميكنند؟

آخه چيزي كه تابلو هست بحث كردن داره؟:19:

mahdi nba
07-09-2007, 14:31
:39::39::39:

بابا خواهشا اين بحث فوتبال رو كوتاه بيايد.

توي همين فروم هزاران بار بحث شده كه PES بهتره يا FIFA و ده هزار بار هم نتيجه اين شده كه PES از هر لحاظ

آخه چيزي كه تابلو هست بحث كردن داره؟:19:

تو خودتم داری بحثو شروع میکنی.............:13:

Mahdi.M
07-09-2007, 15:38
Only Ubisoft

Maggy_P
07-09-2007, 16:27
EA Games من كه تا حالا بازي بد ازش نديدم:46:

SomeThink
07-09-2007, 16:46
به نظر من capcom ...

چون هم بازیاش هیجانیه هم سعی کرده که سبک کار کنه!!!

Pouriaqazvin
07-09-2007, 21:18
كونامي فقط فوتبال
فقط pes
تقریبا درسته

ببخشید دوست عزیز بحث ما در اینجا فقط مربوط به فوتبال نمیشه و فوتبال فقط یکی از زیز شاخه هاست حالا شما که مظمئنی PES بهتره میتونی از موضوع بعد با ما همراه بشی

Pouriaqazvin
07-09-2007, 21:20
به نظر من capcom .
این شرکت طبق نظرات قبلی دوستان حداقل در فهرست چهار شرکت مورد بحث قرار نداره

mahdi nba
07-09-2007, 21:22
خوب بحث بعدی چی باشه؟

در فوتبال که به نتیجه نرسیدیم.

hamid_hitman47
07-09-2007, 21:26
به نظر من Eidos ....به خاطر سری بازی های Hitman و Tomb Rider و کماندوهاو...

p3yman_xl
07-09-2007, 21:54
به نظر من اول Ubisoft و زیرشاخه هاش ( مخصوصا Ubisoft Montreal )
و بعد Rockstar و زیر شاخه هاش ( مخصوصا Rockstar North ):31:
موفق باشید .

mahdi nba
07-09-2007, 22:30
به نظر من Eidos ....به خاطر سری بازی های Hitman و Tomb Rider و کماندوهاو...

تامرایدر که حرفشو نزن....

شرکت ایدوس چند سال پیش داشت اوج میگرفت ولی یه دفعه ورشکست کرد و دوباره تازه داره تو بازار گیم برای خودش جا باز می کنه...........:27:

Pouriaqazvin
07-09-2007, 22:58
در فوتبال که به نتیجه نرسیدیم.
صبر کن دوست عزیز یکم بیشتر بحث بشه بعد این حرف رو بزن به هر حال حتی اگر همین الان هم بحث رو در مورد فوتبال تموم کنیم باید اولین امتیاز بخش ورزش رو به Konami بدیم چون حمایت بیشتر کار برا از این شرکت محرزه بزار دوستان طرفدار EA هم نظراتشون رو بگن

Pouriaqazvin
07-09-2007, 23:00
تامرایدر که حرفشو نزن....

من هم از این بازی زیاد خوشم نمیاد

به نظر من Eidos ....
این شرکت در لیست چهار شرکت مورد بحث قرار نداره

mahdi nba
07-09-2007, 23:17
پایه این بریم سر بحث بعدی..؟؟؟؟

Pouriaqazvin
08-09-2007, 00:16
پایه این بریم سر بحث بعدی..؟؟؟؟
خب اگه طرفداران EA حرفی ندارن ماهم موافقیم پس امتیاز اول بخش ورزش به Konami تعلق میگیره

Pouriaqazvin
08-09-2007, 00:18
بعد از فوتبال حالا اتوموبیل رانی

chaos theory
08-09-2007, 00:53
اتومبیلرانی هم که خوب معلومه دیگه سری بازیهای nfs معرکه و بی نظیره و فکر میکنم بقیه هم موافق باشن با EA
راستی در مورد فوتبال هم باید بگم KONAMI با سری بازی های PES

arash_zp
08-09-2007, 01:36
nfs همراه هميشگي ما بوده و هميشه هم عالي ترين بود از دوش گرفته تا كربن و......
البته ميتدون مدنس از مايكروسافت هم بدك نيست

shayanelong
08-09-2007, 01:56
آره این nfs ها جدید فوق العادن.

*PiNk PaNTHeR*
08-09-2007, 03:41
خوب یکم بیایم سر منطق.

1- Rockstar: عالیه، چون رییساش دن هوسر و سم هوسر عالین. از جید رایموند که بهترن:2:. ایده های خشن دارن نه دیالوگهای قشنگ پشنگ و بی منطق. میخوام اونجا کار کنم:45:
2- Ubi:چون بازیهاش گیم پلی و نواوری خوبی دارن محبوبه. وگرنه به عنوان یک شرکت خوب بیشتر قبولش ندارم. مخصوصا حالا که عنیمه و هرکی هرکی رو ساپورت میکنه.
3-THQ: شرکت ساکتیه. بازیهای عالی ای میزنه اما خیلی دیر.
خوب ازینها بدم میاد:
konami: عنیمه، ایده های تکراری. کلا باحال نیست.
EA: داره سقوط میکنه عین خیالشم نیست. فقط همین مونده برای Nintendo 64 بازی بزنه.

SomeThink
08-09-2007, 09:14
پس capcom چی؟؟؟

keylogger
08-09-2007, 09:47
به نظر من بهترين EA games و capcom هستند ea بيشتر در سبك استراتژي و اتوموبيل راني وcapcom هم در سبك اكشن اول سوم شخص

mahdi nba
08-09-2007, 14:30
بعد از فوتبال حالا اتوموبیل رانی

خوب این که دیگه تابلویه: فقط EA

Pouriaqazvin
08-09-2007, 14:30
. ایده های خشن دارن نه دیالوگهای قشنگ پشنگ و بی منطق. میخوام اونجا کار کنم
در مورد ایده های خشن شما در بخش اکشن صحبت خواهیم کرد

شرکت ساکتیه. بازیهای عالی ای میزن
اتفاقا از این شرکت خیلی خوشم میاد ولی چون هیچ کدوم از دوستان اونو در فهرست شرکت های مورد علاقشون ننوشتن در فهرست چهار تایی قرار نگرفت

داره سقوط میکنه عین خیالشم نیست
حداقل سری NFS از این قاعده مجزاست
البته من و شما از اول در یک مورد با هم توافق داشتیم اونم بهترین بودن Rockstar بود

Pouriaqazvin
08-09-2007, 14:32
خوب این که دیگه تابلویه: فقط EA
خب پس در بخش ورزش فعلا EA&konami هر کدوم یک امتیاز دارند

Pouriaqazvin
08-09-2007, 14:33
در مورد بقیه بازی های بخش ورزش فکر میکنم بهتره چندین ورزش همراه هم مقایسه بشن چون بقیه بازی های این بخش مثل فوتبال و اتوموبیل رانی پر طرفدار نیستند

Pouriaqazvin
08-09-2007, 14:35
بسکتبال
تنیس
کشتی کج

soliman
08-09-2007, 19:35
rock star هم به خاطر gta

mahdi nba
08-09-2007, 20:56
rock star هم به خاطر gta

عزیز دل الان بحث سر ورزشه نه جی تی ای..:13:

mahdi nba
08-09-2007, 20:57
در مورد بقیه بازی های بخش ورزش فکر میکنم بهتره چندین ورزش همراه هم مقایسه بشن چون بقیه بازی های این بخش مثل فوتبال و اتوموبیل رانی پر طرفدار نیستند

نه. بسکتبال رو مجزا پیگیری کنیم.....

طرفدار زیادی داره.:31:

soliman
08-09-2007, 22:40
عزیز دل الان بحث سر ورزشه نه جی تی ای..:13:
خوب از نظر ورزشی فقط konami و ea

Pouriaqazvin
08-09-2007, 22:41
نه. بسکتبال رو مجزا پیگیری کنیم.....

طرفدار زیادی داره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ممکنه نظر شخصی شما باشه ولی طرفداران بسکتبال در مقابل فوتبالو اتوموبیل رانی بسیار کم ترند به همین دلیل با بقیه ورزش های ذکر شده مقایسه میشه در ضمن این اخرین شاخه از بخش ورزش است

Pouriaqazvin
08-09-2007, 22:42
خوب از نظر ورزشی فقط konami و ea
ما گفتیم بهترین نه بهترین ها

aristotel
08-09-2007, 23:50
ea البته روی یوبی سافت هم نظر دارم(به چشم برادری!)

mahdi nba
09-09-2007, 00:24
خوب بسکتبال هم که فک کنم فقط EA بزنه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
09-09-2007, 06:13
خوب بسکتبال هم که فک کنم فقط EA بزنه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین بازیهای بکتابال EA توی این صفحه زیر 9 گرفتن.
یعنی بازیهای بسکتبال EA:

R*North بخواد یک بسکتبال بزنه 10 میگره 100%.

mahdi nba
09-09-2007, 12:14
خوب توی بسکتبال هم Ea اول شد...

aristotel
09-09-2007, 12:27
البته 2k هم بسکتبال میزنه ...........

Pouriaqazvin
09-09-2007, 20:05
خوب توی بسکتبال هم Ea اول شد...
بسکتبال امتیاز جداگانه نداره امتیازش همراه با کشتی کج و تنیسه

Pouriaqazvin
09-09-2007, 20:05
خوب رشته بعدی از بخش سوم تنیس

mahdi nba
09-09-2007, 20:28
البته 2k هم بسکتبال میزنه ...........

اره میزنه ولی برای pc نمیزنه....:27:

mahdi nba
09-09-2007, 20:30
خوب رشته بعدی از بخش سوم تنیس

فک کنم همین اخر کاریا شرکت sega تنیس داده بیرون که اتفاقا تاپیک هم واسش زدن.....از همه بهتره..

من همین 3ماه پیش یه تنیس خریدم بره شرکت 2k بود و خیلی خیلی اشغال بود...:2:

aristotel
09-09-2007, 20:46
فقط ویچرا تنیس 3 کار سگا

mahdi nba
09-09-2007, 23:15
فقط ویچرا تنیس 3 کار سگا

شما داریش؟

اگه داری یکم توضیح بده اگه خوبه برم بخرمش.....:27:

aristotel
09-09-2007, 23:49
خیلی با حاله البته فک کنم داریش ها فیزیک وگرافیک آب نبات وقتی شما اسمش میزنی جاش رو زمین می مونه وقتی محکم به توپ ضربه میزنی لباست یکم میاد بالا اگه زن باشی دامنت .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! virtura tenis 3

*PiNk PaNTHeR*
09-09-2007, 23:51
بابا به گیم اسپات متوصل شوید که همانا آخرین و اولین گزینه است.

XirowN
10-09-2007, 00:06
پلنگ صورتی هم که همش متوصل میشه :دی

arash_zp
10-09-2007, 01:56
قضيه اين متوصل شدن چيه ؟

shayanelong
10-09-2007, 02:16
این تنیسی که میگی دیدم محشره از دست ندین

mahdi nba
10-09-2007, 13:38
بابا به گیم اسپات متوصل شوید که همانا آخرین و اولین گزینه است.

game zone بهتره.....:31:

Pouriaqazvin
10-09-2007, 16:19
بابا به گیم اسپات متوصل شوید که همانا آخرین و اولین گزینه است
همه که مثل شما به یک منبع بسنده نمی کنند

Only Pes
10-09-2007, 16:49
سلام
شرکت هلیوم گیمز

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2007, 23:11
همه که مثل شما به یک منبع بسنده نمی کنند

منبعهای دیگه روساشون متعصبن همین بهتره.
IGN به بازیهای EA ارادت خاصی داره.:27:
گی زون هم که اصلا به عنوان منبع حسابش نمیکنم.:2:

Kobe_Bryant
11-09-2007, 15:21
به نظر من Ea بهترین شرکت بازی سازی هستش

Kobe_Bryant
11-09-2007, 15:22
مخصوصا Nba و Golf 07

StormWielder
12-09-2007, 02:24
نمی شه گفت کدوم شرکت بهترینه ، این بی انصافیه.

EA الآن کلی سرمایه داره ولی یه شرکت تازه تاسیس مثل Petroglyph میاد یه بازی میده بیرون که با بازی های EA قابل رقابته !

تمامی شرکت هایی که شما گفتین هر کدوم بازی های فوق العاده ای ساختن که هیچ شرکتی نمیتونه بهترشو در نوع خودش بسازه بدون تقلید .

مثلا capcom-Resident Evil
EA- Generals ZeroHour
Rockstar-GTA
و ...

wild_wolf_72
15-09-2007, 14:07
ولي با در نظر گرفتن همه ي جوانب باز هم به نظر من Ea از همه يه سر و گردن بالا تره ...

pepe.
15-09-2007, 14:35
ولي با در نظر گرفتن همه ي جوانب باز هم به نظر من Ea از همه يه سر و گردن بالا تره ...
به نظر منم ea بهترین شرکته چون در هر ژانر تقریبا دو سه تا بازیه خدا داره در صورتی که ما بقیه شرکت هارو تقریبا با 1 الی 2 ابر بازی می شناسیم.
در ضمن اگه تاپیک نظر سنجی بود خیلی جالب می شد

3DCLUB
15-09-2007, 15:18
به نظر منم ea بهترین شرکته چون در هر ژانر تقریبا دو سه تا بازیه خدا داره در صورتی که ما بقیه شرکت هارو تقریبا با 1 الی 2 ابر بازی می شناسیم.

به نظر من ea دیگه شورشو در آورده و سال به سال داره کیفیت رو پایین و کمیت رو بالا میبره...
من منظور شما رو از خدا نمیفهمم Ea چه بازی یه خدایی داشته ؟

در عوض طرف مقابلش Ubisoft امسال غوقا به پا خواهد کرد با عنوانهایه جدیدی که خواهد آورد