PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید - فایر وال مک آفی

Tornado2800
14-09-2005, 12:38
سلام بچه ها من فایر وال مک آفی نصب کردم که وقتی نصب می کنم اصلا دیتا اینترنت من قطع می شه یعنی هیچی کار نمی کنه ولی وقتی پاکش می کنم درست می شه در ضمن وقتی من فایرواله نصب می کنم یک گزینه میارهverify که باید این بزنم و به سایت مک آفی نصب بشه و.... ولی حالا موندم چه طوری وصل بشه با نصب این فایروال که همه چیز از کار می افته به نظر شما کرک می خواد؟

sAsAn.K
15-09-2005, 15:50
نه کرک نمیخواد بیبین وقتی میخوای با مرورگرت کار کنی پیغام میغام نمیده اگه داد Grant Access رو بزن

Cracki
15-09-2005, 16:40
tornado جان شما کار خیلی خوبی برای خودتون میکنید وقتی که در کنار آنتی ویروس تصمیم میگیرید که فایروال هم داشته باشید و با این کارتون امنیت خودتون رو در دنیای اینترنت بالاتر بردید.

اما دوست عزیز نصب کردن فایروال احتیاج به آگاهی و اطلاعاتی داره که قبل از نصب شما باید کاملا با آن آشنایی داشته باشید.

مثل اینه که شما بری یک ماشین آخرین مدل بخری و فقط روشنش کنی و گاز بدی . خوب معلومه که ماشینت خاموش میشه

بعد میگید اههههههههههه به درد نمیخوره.

حالا شما بهترین فایروال هم داشته باشید ولی با طرز کار آن آشنایی نداشته باشید باید بندازید تو سطل آشغال چونکه فایروال

هم یک راننده میخواد و اون شمایید.

اما برای کمک به شما پیشنهاد میکنم که آموزش فایروال مک آفی را به زبان فارسی که توسط Amir_P30 جان نوشته شده بخونید.

این آموزش در تایپک آموزش ها قرار دارد و شما کافیه که از بالای همین سایت بر روی جستجو کلیک کنید.

تمامی طرز کار فایروال و همچنین نحوه کار کردن با آن و آشنایی با پورتها کلا در این مقاله بسیار زیبا توضیح داده شده.
در ضمن قطع شدن اتصال اینترنتی شما در هنگام نصب فایروال مک آفی به خاطر آزاد نکردن Svchost.exe و یا Alg.exe میباشد که این 2 Processer برای بر قرار کردن اتصال اینترنتی شما لازم است که آزاد باشند.

موفق باشید.

moslem.b
15-09-2005, 20:38
دوست خوبم مشکل از برنامست یه مکافی دیگه نصب کن منم همچین مشکلی داشتم

saman_uv
16-09-2005, 01:23
regkey ميخواد از برنامه خارج شو با توجه به ورزنش اونو اجرا كن