PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی برای خرید Tv ا

صفحه ها : 1 2 3 [4]

DaaVooD
24-05-2008, 19:16
درود. اگر سوال تکراریس عذرخواهی میکنم. تعداد پستــهـــــــــــــــــــ ــــــــا!!!
crt های 29 اینچ sony اخیرا price drop زیادی قریب به 100 تومان داشتن.( سری SW و SR و SZ ....)
نظر دوستان رو در مورد 2 مدل SW و ُSR جویا هستم.
ممنون.

mazdakaa
25-05-2008, 08:58
[quote=shenhaye_zaman;2441479]نظر شما قابل احترامه شاید عده زیادی هم این اعتقاد رو داشته باشند ولی واسه کسایی که خارج از نظر این حرف رو میزنند پیشنهاد میکنم که
اینو به بقیه کمپانی های دیگه هم بگن تا در کمپانیشون رو ببندند بی خیال LCD بشن.اسم تاپیک رو هم عوض کنیم تا زحمت دیگران رو کم کنیم.
یه جورایی این ادبیات زیاد مناسب یه تاپیک مشاوره نیست.اینکه یه روز یه کمپانی رو بالا ببریم و یه کمپانی رو بکوبیم کار درستی نیست.منم یخچال سامسونگ بزرگ دارم(تازه گرفتم).به نسبت پولی که براش دادم ازش راضی هستم .البته یخچال جنرال آمریکایی 2006 فوق العاده هم دارم که اون بحثش جداست.واسه اینکه دو برابر اون یخچال سامسونگ پاش پول دادم.از لحاظ ابعاد یخچال و موتور هم بزرگتر از اون سامسونگه هست.ولی هیچ وقت با اون مقایسش نمیکنم.چون مقایسش کار غلطیه.سونی GPS هم میزنه به نظرت درسته که اونو با GPS های Garmin که یه عمره این کاره ست مقایسه کنیم؟یا اینکه بر عکس بیای بگی سونی اصلا نمی تونه GPS بزنه؟ شما همین طور که تجربه سونی و نوآوری های زیادی که توی این چند سال داشته رو گوشزد میکنید آیا میتونید پیشرفت سامسونگ رو توی Disgn و موبایل و LCD کتمان کنی؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر شما هم قابل احترامه ولی آقای Shenhaye_zaman ایران ماشین میسازه آلمان هم ماشین میسازه ولی این کجا و آن کجا
پس چون بنز و بی ام و عالی هستند مابقی کمپانیها باید درشون رو تخته کنند؟!
منظور من اینه که سونی بهتر از مابقیه

shenhaye_zaman
25-05-2008, 20:19
درود. اگر سوال تکراریس عذرخواهی میکنم. تعداد پستــهـــــــــــــــــــ ــــــــا!!!
crt های 29 اینچ sony اخیرا price drop زیادی قریب به 100 تومان داشتن.( سری SW و SR و SZ ....)
نظر دوستان رو در مورد 2 مدل SW و ُSR جویا هستم.
ممنون.
هر دو مشخصاتی تقریبا مشابه دارند ولی چرا سراغ سری های DZ و ِDA نمیری؟

نظر شما هم قابل احترامه ولی آقای Shenhaye_zaman ایران ماشین میسازه آلمان هم ماشین میسازه ولی این کجا و آن کجا
پس چون بنز و بی ام و عالی هستند مابقی کمپانیها باید درشون رو تخته کنند؟!
منظور من اینه که سونی بهتر از مابقیه.
صد درصد من هم شکی ندارم.سونی همیشه غول بزرگ در زمینه AV بوده.کسی هم در این شکی نداره. برند های این کمپانی مثل واکمن و هندی کم حتی از نام بعضی از کمپانی های رقیب معروف تر و شناخته تره. اما قبول ندارم که سامسونگ رو با ماشین ایرانی مقایسه کنی.

Mehrad.Hidden
25-05-2008, 20:20
با بودجه 2 میلیون چه LCD پیشنهاد می کنید؟
Full HD باشه.

ali-963
25-05-2008, 21:44
سلام
ازهمه دوستان معذرت می خواهم آخه دفعه قبل دیر جواب دادند من مجبورشدم بزرگ بنویسم.بودجه من حدود2.5میلیون است.راستی پاناسونیک یک مدل فول اچ دی داره وارد بازار می کنه ارزش داره دو سه هفته صبر کنم؟(البته با این بودجه کمی که دارم میشه خرید؟)
پیشنهاددوستان چیه؟خودم پاناسونیک مدنظرم هست
مرسی

shenhaye_zaman
25-05-2008, 22:01
با بودجه 2 میلیون چه LCD پیشنهاد می کنید؟
Full HD باشه.
بعید می دونم با 2میلیون،LCD فول HD گیر بیاد.مگر اینکه صبر کنی تا 32 اینچ های سونی یا سامسونگ وارد بازار بشن. یا اینکه بری سمت پلاسما

سلام
ازهمه دوستان معذرت می خواهم آخه دفعه قبل دیر جواب دادند من مجبورشدم بزرگ بنویسم
بودجه من حدود2.5میلیون است
پیشنهاددوستان چیه؟
مرسی
اگر 3 میلیونش کنی میتونی X350 بخری(قیمت کمتر هم ممکنه گیر بیاد)
نیازی به توضیح در مورد این LCD نیست.اگر پیچ های قبل رو بخونی در موردش نوشتیم.
اگر هم نمی تونی بهم بگو چون مدل های زیادی توی این رنج بودجه قرارا دارند که با 100 تومن بالا پایین میشه خرید.

ali-963
25-05-2008, 22:33
من ال سی دی دلموزده آخه خواهرمsony-32v داره تصویرسرعت بالا روخوب نمی تونه تفکیک کنه واسه این رفتم سراغ پلاسما پیشنهادشما هم بود.آیاپاناسونیک مدل جدید ترازاین هم تو ایران داره یا باید 2 3 هفته صبر کنم؟قیمتش حدودچند هست؟100تومن بالا پائین زیادمهم نیست
مرسی ازراهنماییتون

arman13
26-05-2008, 13:07
سلام دوباره به همه دوستان
من هنوز LCD نگرفتما .اونقدر صبر کردم تا full HD با سایز پایین بیاد تو بازار که اومد .
البته من 1 ماهه جمهوری نرفتم نمی دونم چی تو بازاره در اولین فرصت باید برم یه بررسی دقیق بکنم فکر می کنم نسبت به 1 ماه پیش خیلی اتفاقات افتاده

فعلا اولین 32 اینچ full HD که چشممو گرفته اینه : LA32A550P1
(البته که تهه دلم نمی خواد سامسونگ بگیرم اما نسبت به قبمت ...)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظرتونو خواهشا بگین که اگه ردیفه دیگه صبر نکنم می ترسم چون جزو اولین full HD هاس قیمتش بکشه بالا .
الان یه سایته ایرانی داره می ده 1.190.000 تومان

آخه یکی نیست به من بگه همش می خوای 2 میلیون خرج کنی 2 ماهه داری میگردی آخه دو میلیون پوله ؟؟!!

SAEED_BARCELONA
26-05-2008, 23:54
من حدود2.5میلیون است.راستی پاناسونیک یک مدل فول اچ دی داره وارد بازار می کنه ارزش داره دو سه هفته صبر کنم؟(البته با این بودجه کمی که دارم میشه خرید؟)
با 2.5 خیلی میتونی معیاراتو برای خرید پلاسما ببری بالا. یه مدل هست از پاناسونیک کنتراستش 100000 عالیه. فول اج دی هم هست. دیگه چی میخوای؟

tv خوبیه.یا همینو بگیر یا صبر کن سونی هم 32 اینچای فول اچ دیشو ریلیز کنه

آخه یکی نیست به من بگه همش می خوای 2 میلیون خرج کنی 2 ماهه داری میگردی آخه دو میلیون پوله ؟؟!!
آقا آرمان نا شکری نکن. مردم محتاج نون شبن

mazdakaa
27-05-2008, 09:37
KLV-46X350A SONY

babialex
27-05-2008, 13:06
سلام دوستان

من چند هفته اي ميشه دنبال يك ال سي دي 37 اينچ خوب براي خانه هستم و بين چند مدل گير كردم

اولن اينكه اگر شما بخاين 2200 با ميز و سينما خانگي خرج كنيد كدام مجموعه را معرفي ميكنيد ؟

و اينكه من اين مدل هارو در نظر دارم :

samsung 37R88

sony 37s310

lg scarlet 37lg60

من ديروز رفتم جمهوري و تازه مدل LG 37lg60 رو آروده بودن - ديروز رزولوشن اين ال سي دي رو به من 1366 معرفي كردن اما توي كاتالوگش كه از سايت گرفتم و توي سايت هاي مختلف 1920 معرفي شده و وقتي زنگ زدم گفتن حتما اين مدلش با اون فرق ميكنه و اطلاع درستي بهم ندادن اما مگه ميشه يه مدل 37lg60 با دو رزولوشن توليد بشه و فقط 1920 اش توي تمام سايت ها معرفي بشه ؟

اين كاتالوگش :

اينم لينك سايت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|audio|video_lcd%20flat%20panel__37LG60.jhtml

مشخصاتش كه عاليه ميخام راهنمايي كنيد كه ال سي دي هاي ال جي چطورن ؟ مخصوصا جديد هاش ؟ به راهنمايي شديد احتياج دارم

S A M S U N G
27-05-2008, 21:21
سلام
ازهمه دوستان معذرت می خواهم آخه دفعه قبل دیر جواب دادند من مجبورشدم بزرگ بنویسم.بودجه من حدود2.5میلیون است.راستی پاناسونیک یک مدل فول اچ دی داره وارد بازار می کنه ارزش داره دو سه هفته صبر کنم؟(البته با این بودجه کمی که دارم میشه خرید؟)
پیشنهاددوستان چیه؟خودم پاناسونیک مدنظرم هست
F81 سامسونگ میتونه گزینه مناسبی باشه . قیمت 2800 تا 3.

سلام دوباره به همه دوستان
من هنوز LCD نگرفتما .اونقدر صبر کردم تا full HD با سایز پایین بیاد تو بازار که اومد .
البته من 1 ماهه جمهوری نرفتم نمی دونم چی تو بازاره در اولین فرصت باید برم یه بررسی دقیق بکنم فکر می کنم نسبت به 1 ماه پیش خیلی اتفاقات افتاده

(البته که تهه دلم نمی خواد سامسونگ بگیرم اما نسبت به قبمت ...)

کد:

نظرتونو خواهشا بگین که اگه ردیفه دیگه صبر نکنم می ترسم چون جزو اولین full HD هاس قیمتش بکشه بالا .
الان یه سایته ایرانی داره می ده 1.190.000 تومان

LCD خوبی هستش ... سامسونگ در 32 اینچ حرف اول رو در تمام برندها میزنه .
انتخاب خوبیه و بالاخره به ایران هم اومد .

راستی چرا ته دلت نمیخوای سامسونگ بگیری ؟

samsung 37R88

sony 37s310

من فقط در مورد سامسونگ چند نکته رو بگم :

HD Ready با کنتراست 8000:1 و استاندارد 16:9 رزولوشن768×1366 پیکسل ... تکنولوژی انحصاری سامسونگ DNIe ... استفاده از Movie Plus Wide Color Enhancer

SONY :
فکر میکنم Full HD باشه .. کنتراست 8000:1 ... رزولوشن 768×1366 پیکسل ... استاندارد 16:9 ...

کلا میشه گفت این 2 مدل شبیه هم هستند و به نظر من اونی که زیباتر هستش انتخاب کن . این دیگه بستگی به نظر شخص داره . هر 2 LCD خوبن .

سامسونگ :

سونی :

LG هم بد نیست ولی من زیاد از تصویرش خوشم نمیاد .

X Lite
27-05-2008, 21:43
سلام ...

دوستان تلویزیون مدل KDL-32XBR6 سونی وارد بازار امریکا شده با قیمت تقریبی 1200 دلار.

میخواستم بدونم این تلویزیون وارد ایران هم میشه ؟ با توجه به اینکه من بعد کمی جستجو دیدم که مدل

تقریبا مشابهی ( KDL-32W400A ) قراره وارد آسیا بشه ، به نظرتون مورد اول هم به ایران راه پیدا میکنه ؟

چون من میخواستم که مورد اولی رو خریداری کنم ( سری XBR نه W رو ) اما حالا کاملا نا امید شدم چون

مثل اینکه مختص به امریکاست ! از طرفی نمیدونم آیا سونی این مدل رو برای آسیا هم با نام دیگه در نظر

میگیره یا نه ؟ یا نه اصلا همونطوری ممکنه در ایران یافت بشه ؟

سوال دیگه ای که داشتم اینه که هدف این تغییر نام مدل ها در اروپا و امریکا و آسیا چیه ؟ انحصاری کردن ؟

اصلا برای چی یک مدل نباید در مناطق دیگه هم وجود داشته باشه ؟

پیشاپیش ممنون ...

babialex
28-05-2008, 14:48
مشخصات كامل اين مدل پلاسما سامسونگ رو ميخواستم كه قيمتش 1790 هستش

ps-42q99h

اطلاعات كاملشو ميخام

عمر پنل ؟

چند هرتز ؟

و همه اطلاعات مهم !

SAEED_BARCELONA
28-05-2008, 21:44
baialex جان پیشهاد میشه اگه میخوای پلاسما بگیری پاناسونیک یا پایونیر بگیری.
اگه خواستی lcd سونی - سامسونگ - توشیبا - شارپ -الجی یا فیلیپس بگیر

S A M S U N G
28-05-2008, 22:59
مشخصات كامل اين مدل پلاسما سامسونگ رو ميخواستم كه قيمتش 1790 هستش

ps-42q99h

اطلاعات كاملشو ميخام

عمر پنل ؟

چند هرتز ؟

و همه اطلاعات مهم !
سامسونگ مدل PS42Q99H

رزولوشن تصویر 1366x768پيکسل

اندازه 42 اینچ

100 یا 120 هرتز

کنتراست 15000:1

تکتولوژی انحصاری سامسونگ DNIe برای داشتن یک تصویر حرفه ایی

3 خروجی HDMI

زاویه دید 178 درجه

استاندارد تصویر 16:9

1 مگاپیکسل یا یک میلیون رنگ

شدت روشنایی 1500CD/M2

امکانات دیگه :

ورودی کامپیوتر , خروجی هدفون

پلاسما قشنگیه .

babialex
29-05-2008, 00:44
سامسونگ مدل PS42Q99H

رزولوشن تصویر 1366x768پيکسل

اندازه 42 اینچ

100 یا 120 هرتز

کنتراست 15000:1

تکتولوژی انحصاری سامسونگ DNIe برای داشتن یک تصویر حرفه ایی

3 خروجی HDMI

زاویه دید 178 درجه

استاندارد تصویر 16:9

1 مگاپیکسل یا یک میلیون رنگ

شدت روشنایی 1500CD/M2

امکانات دیگه :

ورودی کامپیوتر , خروجی هدفون

پلاسما قشنگیه .

نظرت در موردش چیه ؟ آیا بهتر از پلاسمای چینی یا سنگاپوری پاناسونیک نیست با این مشخصات ؟ مگه پلاسما های سامسونگ خوب نیستن ؟ توی خیلی از سایت ها پلاسماهای سامسونگ جز بهترین ها معرفی شدن !

سینما خانوادگی تا 500 تومن کدوم مدلش خوبه با این پلاسما ؟

ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد این دو تا پلاسما هم بدونم حتما :

LG

42PG20

42PG30

42PG60

babialex
29-05-2008, 00:59
baialex جان پیشهاد میشه اگه میخوای پلاسما بگیری پاناسونیک یا پایونیر بگیری.
اگه خواستی lcd سونی - سامسونگ - توشیبا - شارپ -الجی یا فیلیپس بگیر

به نظرتون با این مدل های جدید و بهتر پلاسما که سامسونگ و ال جی زدن باز هم مطلقا پاناسونیک و پایونیر رو قبول دارید ؟ یه نگاه به محصولات 2008 پلاسما این دو شرکت بندازید ! ممنون

این مدل های پلاسمای الجی و سامسونگ رو ببینید :

LG

PG30
PG60
PG20

SAMSUNG

Q99
Q98
550S1
77F
A410C1

amir9
29-05-2008, 17:13
سلام خسته نباشید.
یه درخواستی داشتم .میخواستم بدونم شما از میان تلویزیونهای LCD کدوم مدل را پیشنهاد میکنید؟
از بین samsong و panasonic حدودا 3 تا 3.5 میلیون تومان میتونم پول بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

S A M S U N G
29-05-2008, 18:41
نظرت در موردش چیه ؟ آیا بهتر از پلاسمای چینی یا سنگاپوری پاناسونیک نیست با این مشخصات ؟ مگه پلاسما های سامسونگ خوب نیستن ؟ توی خیلی از سایت ها پلاسماهای سامسونگ جز بهترین ها معرفی شدن !

سینما خانوادگی تا 500 تومن کدوم مدلش خوبه با این پلاسما ؟

من کلا این عقیده رو دارم که سامسونگ محصول بدی بیرون نمیده .

من هم از پلاسما سامسونگ و هم LCD ایش کار کردم و خیلی هم راضی بودم و هستم . دیگه بستگی به خود شما که کدومو انتخاب کنید . نظر من سامسونگ هستش .

سینما خانگی سامسونگ یا برندهای دیگه ؟

در مورد LG چون باهاشون کار نکردم نمیتونگ بگم خوبه یا نه ولی چندجایی که کیفیت تصویر رو دیدم زیاد واسم جالب نبودن .

سلام خسته نباشید.
یه درخواستی داشتم .میخواستم بدونم شما از میان تلویزیونهای LCD کدوم مدل را پیشنهاد میکنید؟
از بین samsong و panasonic حدودا 3 تا 3.5 میلیون تومان میتونم پول بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

از سامسونگ اگر در ایران باشه من مدلهای زیر رو پیشنهاد میکنم :

LA46N81BDX
LA40M81BDX

در پلاسما چیزی که خودم دارم گزینه خوبی هستش S50Q91HDX

و اگر در ایران نباشه %100 مدل F81 سامسونگ عالی هستش

موفق باشین

SAEED_BARCELONA
29-05-2008, 23:14
به نظرتون با این مدل های جدید و بهتر پلاسما که سامسونگ و ال جی زدن باز هم مطلقا پاناسونیک و پایونیر رو قبول دارید ؟ یه نگاه به محصولات 2008 پلاسما این دو شرکت بندازید ! ممنون
دوست عزیز چون پلاسما تکولوژیه تحصصیه پاناسونیک و پایونیره به همین دلیل این دو برد محصولات بهتریو عرضه میکنن
الان پاناسونیک پلاسمای فول اچ دی با کنتراست 100000 داره.
من خودم پلاسما دارم(پاناسونیک) کاملا راضیم

babialex
30-05-2008, 02:04
دوستان بعد از مدتی تحقیق و پرس و جو قصد دارم پلاسمای ال جی از سری جدیدش 42 اینچ مدل pg20 رو با این مشخصات بگیرم :

محصول 2008 ال جی

720p HD Resolution
• Dual XD Engine™
• 20,000:1 Contrast Ratio
• Fluid Motion
• 3x HDMI™ V.1.3 with Deep Color
• AV Mode (Cinema, Sports, Game)
• Clear Voice
• LG SimpLink™ Connectivity
• Invisible Speaker System
• 100,000 Hours to Half Brightness (Typical)
• PC Input

1024 x 768

Fluid Motion 180Hz Effect

Dual XD Engine™

SRS TruSurround XT™

Dolby® Digital

به قیمت : 1690 هزار تومن

با گارانتی اصلی

نظرتون رو میخواستم بدونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تصویرش رو که دیدم فوق العاده بود و به تازگی وارد بازار شده

اینم بروشور این محصول :

SAEED_BARCELONA
30-05-2008, 10:17
این همه داریم میزنیم تو سر خودمون که اگه میخواید پلاسما بگیرید بهتره که پاناسونیک یا پایونیر بگیرید باز میگید الجی؟
الان سرعت اینترنتم افتضاحه در اولین فرصت 2تا پلاسما از پاناسونیک معرفی میکم.

S A M S U N G
30-05-2008, 10:57
سعید جان نمیشه گفت LG پلاسما بد میزنه که و نمیشه گفت فقط پایونیر و پاناسونیک پلاسما خوب میزنن !

تصویر رو اگه تو مغازه ها دیدی که نمیشه گفت خوبه چون اونا میان Hd میزارن .

ولی پلاسما خوشکلی هستش و امکاناتش هم خوبه . کنتراست بالا با موشن عالی و رزولوشن خوب . عالیه
و از همه مهمتر صداش ! srs که معرکه هستش .

اگه چشمتو گرفته شک نکن و برو بگیر . .

موفق باشی .

babialex
30-05-2008, 11:47
این همه داریم میزنیم تو سر خودمون که اگه میخواید پلاسما بگیرید بهتره که پاناسونیک یا پایونیر بگیرید باز میگید الجی؟
الان سرعت اینترنتم افتضاحه در اولین فرصت 2تا پلاسما از پاناسونیک معرفی میکم.

من حرفای دوستان رو خوندم و خیلی هاشو قبول دارم اما نمیشه گفت هیچ وقت هیچ برندی نمیتونه توی پلاسما به فلان شرکت ها برسه یا حتی توی ال سی دی
من راستش خودم زیاد موافق برند ال جی نیستم اما واقعا محصولات جدیدش با مشخصات عالی که دارن و قیمت خوبی که دارن به نظرم میتونه نظر هر کسی رو عوض کنه
یه سر بزنید به نمایندگی های ال جی توی جمهوری و پلاسما و ال سی دی های جدیدش رو که کمتر از یک هفته اس وارد بازار شده رو با مشخصاتشون ببینید و کیفیت تصاویرشونو مقایسه کنید و بعد اینطوری روی برند های مورد نظرتون اصرار کنید
البته من اندازه اساتید اینجا اطلاعات ندارم ! ولی ال جی فوق العاده کیفیت محصولاتشو بالا برده و امکانات خوبی داره

در ضمن اکثر محصولات 2007 و تمام محصولات 2008 ال جی در این زمینه و سیستم های سینمای خانگی در مورد سیستم های صوتی ال جی تمامش توسط مارک لوینسون تیون شده و تاییدیه گرفته !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|audio|video_lcd%20flat%20panel.jhtml

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|audio|video_plasma%20flat%20panel.jhtml

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|audio|video_digital%20audio.jhtml

سینمای خانگی ال‌جی با تماس دست‌های هنرمند طراح افسانه‌ای سیستم های صوتی در دنیا ، مارک لوینسون، دوباره متولد می‌شود.
ال‌جی الکترونیکس یکی از فعالان حاضر در تکنولوژی محصولات مصرفی الکترونیکی در جهان از این پس به صورت مشترک با مارک لوینسون برای طراحی علمی سیستم‌های سینمای خانگی مشارکت می‌کند.
مارک‌لوینسون پس از تلاش یک ساله برای تیون کردن سیستم‌های سینمای خانگی ال‌جی، استاندارد‌های جدیدی در کیفیت صوتی سینمای خانگی تعریف می‌کند. نتیجه این تلاش‌ها سیستم سینمای خانگی اسکارلت ال‌جی است که با طراحی فوق‌العاده و کیفیت خارق‌العاده سیگنال‌های صوتی روند جدیدی در صنعت سینمای خانگی خلق خواهد کرد.
سری جدید سیستم های سینمای خانگی ال‌جی در سال 2008، دارای کیفیت صوتی ارتقا داده شده است که به صورت تخصصی توسط استاد اصوات مارک لوینسون تنظیم شده اند. بنابر ادعای وی، اصوات به صورتی منتشر خواهند شد که گویا تجهیزات موسیقی در اتاق شما نواخته می‌‌شود .
مارک لوینسون در سال 1972 شرکت سیستم‌های صوتی ، مارک لوینسون (MLAS) را تاسیس کرد و در سال 1998 به عنوان مدیر شرکت موسیقی رز قرمز (RED ROSE) منتسب و در سال 2005 مدیر شرکت دانیل‌هرتز شد. او از سال 2007 به عنوان مشاور ارشد سیستم‌های صوتی شرکت ال‌جی الکترونیکس به طراحی سیستم‌های سینمای خانگی ال‌جی در سطوح بسیار بالا مشغول به کار شد

babialex
30-05-2008, 12:04
سعید جان نمیشه گفت LG پلاسما بد میزنه که و نمیشه گفت فقط پایونیر و پاناسونیک پلاسما خوب میزنن !

تصویر رو اگه تو مغازه ها دیدی که نمیشه گفت خوبه چون اونا میان Hd میزارن .

ولی پلاسما خوشکلی هستش و امکاناتش هم خوبه . کنتراست بالا با موشن عالی و رزولوشن خوب . عالیه
و از همه مهمتر صداش ! srs که معرکه هستش .

اگه چشمتو گرفته شک نکن و برو بگیر . .

موفق باشی .

ممنون از راهنمایی تون

البته اینم مشخصات اسکارلت 37 اینچ که اونم جدید اومده و بین این دو مدل کمی موندم

Model : 37LG60

SCARLET - The Hot New Series of TVs

1366*768
50,000:1 Dynamic Contrast Ratio
• TruMotion 120Hz
• 4x HDMI™ V.1.3 with Deep Color
• Intelligent Sensor
• 24p Real Cinema
• AV Mode (Cinema, Sports, Game)
• Clear Voice
• LG SimpLink™ Connectivity
• Invisible Speaker System
• USB 2.0 (JPEG, MP3)
• ISFccc
life span 60000 hrs

SRS TruSurround XT™

Dolby® Digital

Response Time 5 ms
500 cd/m2

قیمت : 1540000 تومان با گارانتی اصلی

SAEED_BARCELONA
31-05-2008, 00:30
اینم یه مدل از پاناسونیک. البته مدلای توپش نیود. تو همین حدودای قیمت این ال جیه گذاشتم. تا 3600دلار داره
TH-42PZ85U

42 اینچ
full HD 1080p
کنتراست:
داینامیکش 1:1.000.000
نیتیو 1:30000
ببینید بین کنتراست داینامیک و نیتیو چه قدر اختلاف هست. (گول داینامیکو نخورید که فقط جنبه تجاری داره) اکثر شرکتا فقط داینامیکو میزنن
x.v color
مموری SD هم میخوره
3تا ورودی hdmi داره
ورودی pc
game mode
--------------------------------------
فقط یه مقدار قیافه نداره

babialex
31-05-2008, 08:20
اینم یه مدل از پاناسونیک. البته مدلای توپش نیود. تو همین حدودای قیمت این ال جیه گذاشتم. تا 3600دلار داره
TH-42PZ85U

42 اینچ
full HD 1080p
کنتراست:
داینامیکش 1:1.000.000
نیتیو 1:30000
ببینید بین کنتراست داینامیک و نیتیو چه قدر اختلاف هست. (گول داینامیکو نخورید که فقط جنبه تجاری داره) اکثر شرکتا فقط داینامیکو میزنن
x.v color
مموری SD هم میخوره
3تا ورودی hdmi داره
ورودی pc
game mode

--------------------------------------
فقط یه مقدار قیافه نداره

دوست عزيز من قيمت مد نظرم زير 1700 كه به full HD نميرسه وگرنه انتخاب هاي بهتر و زيادتري هم وجود داشت

خب اين نيتيو كه شما ميگيد رو از كجا ميشه فهميد ؟ اطلاعات دقيق محصولات برند هارو !

SAEED_BARCELONA
31-05-2008, 11:50
دوست عزيز من قيمت مد نظرم زير 1700 كه به full HD نميرسه وگرنه انتخاب هاي بهتر و زيادتري هم وجود داشت

خب اين نيتيو كه شما ميگيد رو از كجا ميشه فهميد ؟ اطلاعات دقيق محصولات برند هارو !
خوب اینی که من معرفی کردم 1699 دلار که حدود 1550 میشه. حالا شما یه 100-200 بذار روش به خاطر اینکه بازار ایران حساب کتاب نداره.
حالا دیدی خیلی خیلی به صرفه تره تا اون الجی؟
تازه این 42 اینچه ولی اون 37 اینچ
بانیان الکترونیک محصولات پاناسونیکو گارانتی میکنه.
---------------------------------------------------
گفتم که خیلی از شرکتا اصلا نیتیو رو نمیگن. سامسونگو الجیو که مطمئنم.سونی رو زیاد مطمئن نیستم. الجی بدتر از همشونه
الجی یه استاندارد برا خودش گذاشته به نام DFC که مخفف (Digital Fine Contrast) همینطوری برا خودش یه چیزی می پرونه. مثلا یکی از مانیتوراش DFCش 1:10000 بود بعد نیتیوش 1000 بود. اینو تو یکی از سایتای ریویوو خوندم بسی کف کردم.

babialex
01-06-2008, 15:03
خوب اینی که من معرفی کردم 1699 دلار که حدود 1550 میشه. حالا شما یه 100-200 بذار روش به خاطر اینکه بازار ایران حساب کتاب نداره.
حالا دیدی خیلی خیلی به صرفه تره تا اون الجی؟
تازه این 42 اینچه ولی اون 37 اینچ
بانیان الکترونیک محصولات پاناسونیکو گارانتی میکنه.
---------------------------------------------------
گفتم که خیلی از شرکتا اصلا نیتیو رو نمیگن. سامسونگو الجیو که مطمئنم.سونی رو زیاد مطمئن نیستم. الجی بدتر از همشونه
الجی یه استاندارد برا خودش گذاشته به نام DFC که مخفف (Digital Fine Contrast) همینطوری برا خودش یه چیزی می پرونه. مثلا یکی از مانیتوراش DFCش 1:10000 بود بعد نیتیوش 1000 بود. اینو تو یکی از سایتای ریویوو خوندم بسی کف کردم.

من منظورم فقط پلاسماهاي جديد ال جي هستش ( كمتر از 2 هفته اس كه اومده )

سري پلاسما
pg20
pg30
pg60

شايد توي محصولات قبلي كيفيت كمتري داشته اما منظور من خاص مدلهاي جديد اين برنده !

شايد خوندن نظرات خريداران اين محصول خالي از لطف نباشه :

shenhaye_zaman
01-06-2008, 15:22
سلام دوستان

من چند هفته اي ميشه دنبال يك ال سي دي 37 اينچ خوب براي خانه هستم و بين چند مدل گير كردم

اولن اينكه اگر شما بخاين 2200 با ميز و سينما خانگي خرج كنيد كدام مجموعه را معرفي ميكنيد ؟

samsung 37R88

sony 37s310

اگر قيمت و زيبايي رو در نظر بگيري سامسونگ

اگر حرفه اي بودن و nature color و براویا رو مد نظر داری سوني

سامسونگ در 32 اينچ حرف اول رو در تمام برندها ميزنه .

اسپم

هنوز همه 32 اينچ ها به طور کامل وارد بازار نشدند که يه کمپاني بخواد حرف اول رو بزنه

سلام ...

دوستان تلويزيون مدل KDL-32XBR6 سوني وارد بازار امريکا شده با قيمت تقريبي 1200 دلار.

ميخواستم بدونم اين تلويزيون وارد ايران هم ميشه ؟ با توجه به اينکه من بعد کمي جستجو ديدم که مدل

تقريبا مشابهي ( KDL-32W400A ) قراره وارد آسيا بشه ، به نظرتون مورد اول هم به ايران راه پيدا ميکنه ؟

چون من ميخواستم که مورد اولي رو خريداري کنم ( سري XBR نه W رو ) اما حالا کاملا نا اميد شدم چون

مثل اينکه مختص به امريکاست ! از طرفي نميدونم آيا سوني اين مدل رو براي آسيا هم با نام ديگه در نظر

ميگيره يا نه ؟ يا نه اصلا همونطوري ممکنه در ايران يافت بشه ؟

سوال ديگه اي که داشتم اينه که هدف اين تغيير نام مدل ها در اروپا و امريکا و آسيا چيه ؟ انحصاري کردن ؟

اصلا براي چي يک مدل نبايد در مناطق ديگه هم وجود داشته باشه ؟

پيشاپيش ممنون ...
تو ایرا ن هر چیزی ممکنه که پیدا شه ،ممکنه اون مدل هم با قیمت گرون تر پیدا بشه.
من LCD های سونی رو ساخت کارخانه های اسپانیا و مکزیک سونی بودند رو دیدم، که احتمالا بعضی از مدل های اون مال رجیون آسیا نیستند.مثلا لپ تاپ های سری SZ سونی رو که میاد توی ایران یک در میان یا ساخت آمریکا هستند یا ژاپن.
ممکنه اون مدل هم ورد بشه.اما مسلما گرونتر خواهد بود به دلیل هزینه مسافت.
این نامگذاری مختلف بدلیل شرایط هر کشور هست.مثلا فعالیت در مارکت ژاپن بدلیل وجود پیشرفته ترین فناوری ها در این کشور بسیار مشکله.خیلی از کمپانی ها مانند سامسونگ کاملا شعبه خودشون رو توی این کشور بدلیل فروش بد بستند.
LCD های ما نیازی بداشتن ----T ندارند پس نیازی نداریم هزینه بیشتری بابت این فناوری داده باشیم.همچنین دلایل دیگر هم مانند قواننی کپی رایت برای رجیون بندی محصولات وجود داره.از طرفی هیچ کمپانی نمی تونه روی دو محصول متفاوت، نامگذاری مشابه انجام بده.

نظرت در موردش چيه ؟ آيا بهتر از پلاسماي چيني يا سنگاپوري پاناسونيک نيست با اين مشخصات ؟ مگه پلاسما هاي سامسونگ خوب نيستن ؟ توي خيلي از سايت ها پلاسماهاي سامسونگ جز بهترين ها معرفي شدن !

سينما خانوادگي تا 500 تومن کدوم مدلش خوبه با اين پلاسما ؟

ممنون ميشم اگر نظرتون رو در مورد اين دو تا پلاسما هم بدونم حتما :

LG

42PG20

42PG30

42PG60
شما بهتر تصوير يه پلاسماي پاناسونيک يا پاييونير رو در حال آپ اسکلينگ ببيني بعد بخواي با کمپاني هاي ديگه مقايسه کني.

به نظرتون با اين مدل هاي جديد و بهتر پلاسما که سامسونگ و ال جي زدن باز هم مطلقا پاناسونيک و پايونير رو قبول داريد ؟ يه نگاه به محصولات 2008 پلاسما اين دو شرکت بندازيد ! ممنون

اين مدل هاي پلاسماي الجي و سامسونگ رو ببينيد :

LG

PG30
PG60
PG20

SAMSUNG

Q99
Q98
550S1
77F
A410C1
اگر هميشه دوست داري به مشخصات و تبليغان توجه کني بهت پيشنهاد ميکنم که يه سر به مارکت پلاسما و LCD هاي چيني بزني که اونجا بازار Fake رونق خوبي داره و بهترين LCD و پلاسما هاي دنيا رو اونجا ميزنند!

سلام خسته نباشيد.
يه درخواستي داشتم .ميخواستم بدونم شما از ميان تلويزيونهاي LCD کدوم مدل را پيشنهاد ميکنيد؟
از بين samsong و panasonic حدودا 3 تا 3.5 ميليون تومان ميتونم پول بدم
ممنون ميشم راهنماييم کنيد

سامسونگ

من کلا اين عقيده رو دارم که سامسونگ محصول بدي بيرون نميده .

خوب تا چند سال پيش هم که محصول خوب بيرون نميداد! سامسونگ هنوز جا داره تا بتونه سطح کيفي همه محصولاتش رو بالا ببره.

سعيد جان نميشه گفت LG پلاسما بد ميزنه که و نميشه گفت فقط پايونير و پاناسونيک پلاسما خوب ميزنن !

کسي نگفت LG بد ميزنه
ولي دو کمپاني فوق مدت زياديه که دارن پلاسما توليد ميکنند و در هر مدل هم به تکامل بيشتري رسيدند.مسلاما نمي تونم و اين ريسک رو نمي کنم که پول بابت پلاسماي يه کمپاني ديگه بدم.

من حرفاي دوستان رو خوندم و خيلي هاشو قبول دارم اما نميشه گفت هيچ وقت هيچ برندي نميتونه توي پلاسما به فلان شرکت ها برسه يا حتي توي ال سي دي

يه پيشنهاد دارم چرا LCD هاي LG رو try نمي کني؟

babialex
01-06-2008, 16:00
ممنون

به نظرتون ال سي دي هاي سري جديد اسكارلت ال جي چطورن ؟

S A M S U N G
01-06-2008, 17:33
اسپم

هنوز همه 32 اينچ ها به طور کامل وارد بازار نشدند که يه کمپاني بخواد حرف اول رو بزنه
شرمنده ولی من اینو تایید میکنم که سامسونگ در 32 اینچ حرف اول رو میزنه . کاری هم به ایران ندارم !

حالا به قول شما اسپم یا هرچیزی که بخواد باشه .

کسي نگفت Lg بد ميزنه
ولي دو کمپاني فوق مدت زياديه که دارن پلاسما توليد ميکنند و در هر مدل هم به تکامل بيشتري رسيدند.مسلاما نمي تونم و اين ريسک رو نمي کنم که پول بابت پلاسماي يه کمپاني ديگه بدم.
کسی هم نگفت 2 کمپانی فوق پلاسما بد میزنه !

من عاشق ریسک کردنم . از یکنواختی حالم به هم میخوره . ریسک کن تا همه چیز رو تجربه کنی چه خوب و چه بد .

من پلاسما سامسونگ دارم و هیچ نارضایتی ازش ندارم .

با این طرز فکر که این کمپانی یه عمره داره اینو میزنه و هیچ کمپانی بهش نمیرسه معلومه مشاوره چی میشه دیگه !

خدا نکنه بین ماها یه کمپانی اسم در کنه . دیگه وامصیبتا !

به نظرتون ال سي دي هاي سري جديد اسكارلت ال جي چطورن ؟

همه کمپانیها خوبن . Lg هم عالیه و به نظر من انتخاب کن تا طعم ریسک رو بچشی .

shenhaye_zaman
01-06-2008, 23:54

من اینو تایید میکنم که سامسونگ در 32 اینچ حرف اول رو میزنه
منظورم بازار جهانی بود
خوب در این مورد بحثی با کسی نمیکنم.زیاد مهم نیست

دوست عزیز من با نظر شما در مورد پلاسما مخالفم.مثل این میمونه که به فرض به جای خرید یه یخچال جنرال بیایم یه سامسونگ یا الجی یاBEEM بخریم به این دلیل که ریسک کردن کار خوبیه. یا مثلا به جای هدفون سونی.....
به نظرم این راهنمایی دیگه اسمش مشاوره نیست. مطمئننا هیچ کمپانی نمیتونه از Popularity نون بخوره.نمی تونیم بگیم چون پاناسونیک
Popularity بالایی داشته ، پس به همین دلیل بوده که تو سه ماه، 95% فروش پلاسماش زیاد شده.خود من یکی اصلا نه آمار فروش و نه اسم یه کمپانی واسم اهمیت نداره .اما پاناسونیک الان بهتر از بقیه داره عمل میکنه. اطمینان داشته باشید که پاناسونیک و پایونیر به این فکر نمی کنند که هیچ رقیبی ندارند و بازار رو بین خودشون تقسیم کنند.ولی وقتی قصد خرید پلاسما داراید این حق رو به این دو کمپانی باید داد که اول محصولات این دو رو یه نگاهی کرد بعد به سمت کمپانی های دیگه برید نه اینکه یه دفعه بگیم چون ریسک کردن کار خوبیه پس یه راست بریم سراغ کمپانی های دیگه. دوست داری چند تا لینک از ایراد های بی شمار پلاسما های غیر حرفه ای واست بزارم؟در حالی که روی همین پلاسما ها مشخصات و کنتراست های بالایی درج شده بود.از Side effect گرفته تا Jerking , ghosting و burning و کاهش کنتراست در لبه های تصویر .هیچ کس نمی گه سامسونگ و ال جی پلاسما های مزخرف تولید می کنند.اتفاقا این دو کمپانی در هر چهار رده فعالیت دارند( پلاسما ،LCD ، CRT ، پروجکشن ) و همچنین از طرفی کسی هم نمی گه پاناسونیک بهنرین رو میزنه و شما می دونی که همیشه گفتم این کلام با ادبیات مشاوره سنخیت نداره.ولی این کمپانی الان داره بهتر از بقیه عمل میکنه.

S A M S U N G
02-06-2008, 08:50
كاري با بقيه صحبتهاي شما ندارم ولي :

دوست داری چند تا لینک از ایراد های بی شمار پلاسما های غیر حرفه ای واست بزارم؟در
يك ميليون لينك شما بزاري باز من ميگم اين ها همگي حرف هستش .

تا من چيزي رو با چشم خودم نبينم باور نميكنم . شماا خودت ديدي پاناسونيك خوبه و منم ديدم سامسونگ خوبه . پس واسه اينكه بگيم كدوم بهتره بايد هر 2 محصول رو امتحان كنيم . كه من نكردم و مطمئنا شما هم امتحان نكردي .

موفق باشي .

alireza45
02-06-2008, 11:00
دوستان مي شه نظرتون رو راجع به خريدن lcd 40 w 300 sonyبگين؟

فكر كنم حدود 2700 ميليون باشه.

ممنونم

shenhaye_zaman
02-06-2008, 15:03
به نظرم این راهنمایی دیگه اسمش مشاوره نیست. مطمئننا هیچ کمپانی نمیتونه از Popularity نون بخوره.نمی تونیم بگیم چون پاناسونیک Popularity بالایی داشته ، پس به همین دلیل بوده که تو سه ماه، 95% فروش پلاسماش زیاد شده.خود من یکی اصلا نه آمار فروش و نه اسم یه کمپانی واسم اهمیت نداره .اما پاناسونیک الان بهتر از بقیه داره عمل میکنه. اطمینان داشته باشید که پاناسونیک و پایونیر به این فکر نمی کنند که هیچ رقیبی ندارند و بازار رو بین خودشون تقسیم کنند.ولی وقتی قصد خرید پلاسما داراید این حق رو به این دو کمپانی باید داد که اول محصولات این دو رو یه نگاهی کرد بعد به سمت کمپانی های دیگه برید نه اینکه یه دفعه بگیم چون ریسک کردن کار خوبیه پس یه راست بریم سراغ کمپانی های دیگه. دوست داری چند تا لینک از ایراد های بی شمار پلاسما های غیر حرفه ای واست بزارم؟در حالی که روی همین پلاسما ها مشخصات و کنتراست های بالایی درج شده بود.از Side effect گرفته تا Jerking , ghosting و burning و کاهش کنتراست در لبه های تصویر ....

كاري با بقيه صحبتهاي شما ندارم ولي يك ميليون لينك شما بزاري باز من ميگم اين ها همگي حرف هستش

خوب نیازی به جواب نیست.از دو پست بالا همه چیز معلومه.همین جا بحث تموم میشه.
خوب لابد اگه از flickering موتور تحفه DINe در PS-50Q91HDX 50 و چند مدل پلاسما و یا حتی LCD میگفتم ،شما در جواب میگفتید من دارم و همچین مشکلی رو نداره.

The DNIe (Dynamic Image Natural engine) setting has problems causing flickering

اما دوست عزیز مطمئن باشید که این رو برای شما نداشتم . اینو برای دوستانی میزارم که بر حسب نیاز به این تاپیک مراجعه میکنند و بیشتر به واقعیات توجه میکنند تا اینکه اظهاراتی از روی تعصب و فن بوی وارانه که روی برند خاصی پافشاری کنه.
هر چند نیازی به جواب نبود و از 2 پست بالا همه چیز مشخص بود.

ممنونم
اگر میتونی 300تومن بیشتر کنی میتونی x350 رو بخری که خیلی بهتر از w300 هست.

S A M S U N G
02-06-2008, 16:42
اما دوست عزیز مطمئن باشید که این رو برای شما نداشتم
بنده هم هيچ كدوم از پستام واسه اطلاع شما نبود .

از مشاوره كردن شما معلومه فن بوي نيستين !

موفق باشي .

mazdakaa
02-06-2008, 16:58

ممنونم

بنظر من هم 300 هزار تومن دیگه بذار سری X350 بگیر

khjoojoo
02-06-2008, 19:22
بنظر من هم 300 هزار تومن دیگه بذار سری X350 بگیر

بنظر من هم سوني X350 بگير واقعا عاليه

khjoojoo
02-06-2008, 19:24
راستي نظرتون در مورد سينماي خانگي Dz-850kw سوني چيه

shenhaye_zaman
02-06-2008, 20:38
بنده هم هيچ كدوم از پستام واسه اطلاع شما نبود .

از مشاوره كردن شما معلومه فن بوي نيستين !

موفق باشي .
نمی دونم بر چه اساسی این حرف رو میزنی.معلومه که از هیچ کمپانی خوشم نمیاد.واسم اونی ارزش داره که بهتر از بقیه بزنه.
ولی اگر قرار باشه از روی پست هام حساب کنی بله بنده فن بوی پاناسونیک،توشیبا،سونی،فیل یپس،هیتاچی ،جنرال،پایونیر،شارپ،سامسو نگ،جی وی سی و .... هستم همین طور هم طبق پست های قبلی از کمپانی های پاناسونیک،توشیبا،سونی،فیل یپس،هیتاچی،جنرال،پایونیر، شارپ ،سامسونگ ، جی وی سی و ....هم متنفرم.

پاناسونیک پاییونیر و سونی سینما های Home theater in a box خوبی میزنند.ولی کلا این نوع سینما ها حرفه ای به حساب نمیاند.سینمای حرفه ای از 1000 دلار به بالا شروع میشه که توی لینک موجود در امضای من نحوه بستنشون رو نوشتم.

kiaelectro
03-06-2008, 15:54
سلام من بالاخره بعد از یکماه تحقیق در اینترنت ومشاهده تصاویر تلویزیونهای مختلف سونیklv40D300A را انتخاب کرده و خریدم البته ابتدا قصد خرید ال سی دی سامسونگ را داشتم که متوجه شدم این شرکت فقط با اعداد بازی میکند مثلا بی جهت کنتراست تلویزیونهایش را بالاتر از ان چیزی که هست اعلام میکند و پول تبلیغاتش را میخورد تلویزیونهای پلاسما پانوسونیک نیز نسبت به قیمت ارزانشان خوب هستند اما خوب کیفیت ال سی دی را ندارند اما به نظر من برای خرید زیر دو ملیون 42pv70بهترین گزینه می باشد که مونتاژ مالزی نیز می باشدالبته گزینه منW350 بودبدلیل این که تمام HD می باشد که خوب بودجه ام نرسید(پانصد تومان گرانتر)V300 نیز 200 تومان ارزانتر از ِD300 می باشد ولی بدلیل تفوت فاحش در کیفیت تصویر این دو تلویزیون ارزش دویست تومان بیشتر خرج کردن را داردمن D300 را دو ملیون ویکصد وسی خریدم ویک کابل کامپونت نیز جهت وصل خروجی ----- به تلویزیون به قیمت چهارده هزار تومان خریدم تلویزیون را با آژانس فرستادندو خودم نصب کردم

mazdakaa
03-06-2008, 17:51

من دارم واقعا راضیم
مشخصات:

قدرت خروجی 1200 وات
سازگاری با فناوری بی سیم S-DIAT
آمپلی فایر دیجیتال S-Master
تقویت کننده صدای دستگاه های قابل حمل
پورت اتصال وسایل دیجیتال
عملکرد امتیازدهی کارائوکه
خروجی HDMI
قابلیت تنظیم ارتفاع بلندگوی ساراند
سیستم تنظیم خودکار صدای سینمایی دیجیتال (D.C.A.C)
خروجی
قدرت خروجی - جلو (RMS)

143 وات

قدرت خروجی - مرکز (RMS)

143 وات

قدرت خروجی - ساراند (RMS)

143 وات

قدرت خروجی - ساب ووفر (RMS)

285 وات

[/URL]

آمپلی فایر
S-Master

بله

ورودی / خروجی صوتی (آنالوگ)

- / 2

ورودی / خروجی صوتی (اپتیکال )

- / 1

ورودی / خروجی صوتی (هم محور )

- / 1

ورودی صوتی (جلو ،مینی)

1

میکس میکروفن

2

ورودی / خروجی سیگنال ویدیویی (کامپوزیت)

1 / -

ورودی / خروجی سیگنال ویدیویی (کامپوننت)

1 / -

خروجی سیگنال ویدیویی (HDMI ) 720p/1080i برای DVD

1

سازگاری با سیستم سینمای خانگی براویا

بله

پورت اتصال وسایل دیجیتال

1

D.C.A.C (سیستم تنظیم خودکار صدای سینمایی دیجیتال )

بله (نقره )

تقویت کننده صدای دستگاه های قابل حمل

بله (High)

دالبی پرولوجیک / دالبی پرولوجیک II

بله / -

دالبی دیجیتال

بله

DTS

بله

صدای سینمایی دیجیتال (چند بعدی مجازی )

بله

مولتی استریو (چند بعدی مجازی )

بله

سازگاری با A/V (Lip Sync)

بله

چیدمان بلندگو

بله (High)

تایمر (ضبط / پخش / خواب)

بله (بله / - / -)

سازگاری با فناوری بی سیم S-DIAT

بله (داخلی)

(javascript:void(0);)

کارائوکه
ورودی میکروفن / کلید تنظیم صدا / اکو

بله / بله / بله

کارائوکه -PON (فقط عملکرد DVD)

بله

مولتی پلکس (فقط عملکرد DVD)

بله

کلید کنترل (فقط عملکرد DVD)

بله

رادیو
موج

FM / AM

آنتن بیرونی FM/AM

بله (FM: 75 ohm )

ایستگاه از پیش تنظیم شده

FM20 / AM10

دامنه تنظیم (AM )

530 ~ 1602 kHz (مراحل 9 کیلوهرتزی )

دامنه تنظیم (FM )

87.5 ~ 108.0 MHz

(javascript:void(0);)

پخش دیسک DVD/SACD/VCD/CD
نوع

تک دیسک

DVD / DVD صوتی /SACD/ CD / VCD

بله / - / - بله / بله

متن DVD/CD/SACD

- / بله / بله

قابلیت پخش CD-R/CD-RW

بله /بله

قابلیت پخش DVD-R/+R/+R DL/+RW/-RW/-RW:VR (بعضی دیسک ها ممکن است پخش نشوند )

بله / بله / بله / بله / بله / بله

قابلیت پخش DivX

بله

قابلیت پخش JPEG

بله

قابلیت پخش MP3

بله

از سر گیری پخش چند دیسک (DVD,VCD )

40 دیسک

اسکن پیشرفته (NTSC/PAL )

- / بله

سینمای پیشرفته دقیق

بله

مبدل دیجیتال / آنالوگ (صوتی )

48kHz/24bit

مبدل دیجیتال / آنالوگ (ویدیویی )

108MHz/12bit

بلندگوها
نوع بلندگوی جلو (توری )

پایه زمینی (توری فلزی )

سیستم بلندگوی جلو

3 عدد 2 طرفه

تویتر بلندگوی جلو

5 سانتی متر

ووفر بلندگوی جلو

6.5 سانتی متر * 2

طول سیم عرضه شده برای بلندگوی جلو

4.5 متر * 2

سیستم بلندگوی مرکزی

یک طرفه (فول رنج )

بلندگوی مرکزی

6cm x 3

طول سیم عرضه شده برای بلندگوی مرکز

3 متر * 1

نوع بلندگوی ساراند (توری )

پایه زمینی (توری فلزی )

سیستم بلندگوی ساراند

یک طرفه (فول رنج )

بلندگوی ساراند

6.5 سانتی متر

طول سیم عرضه شده برای بلندگوی ساراند

6.5 متر +0.1 متر ،12 متر * 2

سیستم ساب ووفر

DDTD

ساب ووفر - Active/ Passive

Passive (غیرفعال )

بلندگوی ساب ووفر

16 سانتی متر

طول سیم عرضه شده برای ساب ووفر

3.5m x 1

[URL="javascript:void(0);"] (javascript:void(0);)

وزن و ابعاد
اندازه بلندگوی جلو (عرض *طول *پهنا)

تقریبا 75 * 827 * 111 میلیمتر

وزن بلندگوی جلو

تقریبا 4.6 کیلوگرم

اندازه بلندگوی مرکزی (عرض *طول *پهنا)

تقریبا 62 * 48 * 381 میلیمتر

وزن بلندگوی مرکزی

تقریبا 0.5 کیلوگرم

اندازه بلندگوی ساراند (عرض *طول *پهنا)

تقریبا 75 * 827 * 111 میلیمتر

وزن بلندگوی ساراند

تقریبا 4.2 کیلوگرم

اندازه ساب ووفر (عرض *طول *پهنا)

تقریبا 350 * 394 * 220 میلیمتر

وزن ساب ووفر

تقریبا 6.5 کیلوگرم

shenhaye_zaman
03-06-2008, 18:36
دوستان عزیز حرفه ای تا کمی حرفه ای، سعی کنید خودتون Lcd و سینما رو نصب کنید.

hbm_7052
04-06-2008, 17:28
سلام من بالاخره بعد از یکماه تحقیق در اینترنت ومشاهده تصاویر تلویزیونهای مختلف سونیklv40D300A را انتخاب کرده و خریدم البته ابتدا قصد خرید ال سی دی سامسونگ را داشتم که متوجه شدم این شرکت فقط با اعداد بازی میکند مثلا بی جهت کنتراست تلویزیونهایش را بالاتر از ان چیزی که هست اعلام میکند و پول تبلیغاتش را میخورد تلویزیونهای پلاسما پانوسونیک نیز نسبت به قیمت ارزانشان خوب هستند اما خوب کیفیت ال سی دی را ندارند اما به نظر من برای خرید زیر دو ملیون 42pv70بهترین گزینه می باشد که مونتاژ مالزی نیز می باشدالبته گزینه منW350 بودبدلیل این که تمام HD می باشد که خوب بودجه ام نرسید(پانصد تومان گرانتر)V300 نیز 200 تومان ارزانتر از ِD300 می باشد ولی بدلیل تفوت فاحش در کیفیت تصویر این دو تلویزیون ارزش دویست تومان بیشتر خرج کردن را داردمن D300 را دو ملیون ویکصد وسی خریدم ویک کابل کامپونت نیز جهت وصل خروجی ----- به تلویزیون به قیمت چهارده هزار تومان خریدم تلویزیون را با آژانس فرستادندو خودم نصب کردم

آقا مباركت باشه منم ميخوام همينو بخرم
اگه ميشه يه تستي در باره كيفيتش با تلوزيون ايران و تصوير دي وي دي و ماهوراه برن و نتيجه رو واسمنون همين جا بنويس
(چون توي فروشگاه هميشه در حال نمايش فيلماي با كيفيت بالا هستن و كيفيتش رو تلوزيون خودمون مشخص نيست)

hbm_7052
04-06-2008, 17:30
دوستان عزیز حرفه ای تا کمی حرفه ای، سعی کنید خودتون Lcd و سینما رو نصب کنید.

به همون ميگي چجوري :31:؟

SAEED_BARCELONA
04-06-2008, 22:17
به همون ميگي چجوري
آقا اصلا کار سختی نیست. من خودم چون TV و Home Theater موو از کویت خریدیم خودم وصل کردم. سخت نیست. فقط کافیه دفترچشو بذاری جلوت تا حساب کار دستت بیاد

souteh.dellan
05-06-2008, 16:55
سلام دوستان
آقایون یه راهنمایی کنن ما رو
میخوام lcd بردارم . مارک sony و مدل KLV-40X300A .
حالا میخواستم بدونم که این مارک ساخت کجاست ؟
آیا این مدل بهتره یا مدله دیگه ؟
و نمایندگی و خدمات پس از فروش آن چطوریه ؟
و آیا چیز دیگه ای پیشنهاد میکنید یا نه ؟

souteh.dellan
05-06-2008, 17:06
آخ یادم رفت بگم
اگر میشه این فرق بین X350 و X300 رو بگید
و اینکه الان استاندارد ترین و باحال ترین اندازه Lcd چند اینچ
البته اینم بگم که واسه آپارتمان...

smk1981
05-06-2008, 18:54
ا

LCD های ما نیازی بداشتن ----T ندارند پس نیازی نداریم هزینه بیشتری بابت این فناوری داده باشیم.

شما چرا اگه تو تهران هستید دو سالی هست که ----t کاربردی شده الانم که با کدک h.264 پخش میشه کیفیت عالی.

موفق باشید

SAEED_BARCELONA
05-06-2008, 23:02
میخوام lcd بردارم . مارک sony و مدل KLV-40X300A .
تبریک میگم بابت این انتخابتون
سری x سوی ساخت ژاپن هستن
دیگه بهتر از ای تو مارک سونی نیست

اگر میشه این فرق بین X350 و X300 رو بگید
والا من تو یه کاتالوگ از ود سونی خوندم ک جز رنگ بدنه هیچ فرقی نمیکنن.

و اینکه الان استاندارد ترین و باحال ترین اندازه Lcd چند اینچ
این دیگه بستگی به خودتون داره. به نظر من 40 اینچ کافیه

souteh.dellan
06-06-2008, 10:48
بچه اگر میشه 1توضیح کامل راجب به پنل این LCD ها بهم بگید.
من شنیدم سونی پنل lcd هاشو خودش نمیزنه !!؟
(راستیX برداشتم اینو میپرسم که معلوماتم اضاف شه !!!!)

shenhaye_zaman
06-06-2008, 12:51
شما چرا اگه تو تهران هستید دو سالی هست که ----t کاربردی شده الانم که با کدک h.264 پخش میشه کیفیت عالی.

موفق باشید
بله شنیدم.ولی این قضیه خیلی مسخره هست.ورداشتن با یه UpScaling تصویر رو بردن رو ایر.شاید کیفیتش کمی بالا تر باشه به نسبت اونی که رو آنتن باشه.اما اصلا در حد اسم رسم این کدک نیست.این قضایا اینقدر ارزون نیستند که به این راحتی تو ایران راه بیافته باید کمی زیر ساخت ها رو تعویض کنند و فرم ها رو مستقیم از روی نگاتیو اسکن کنند که هزینه زیاید میبره.

بچه اگر میشه 1توضیح کامل راجب به پنل این LCD ها بهم بگید.
من شنیدم سونی پنل lcd هاشو خودش نمیزنه !!؟
(راستیX برداشتم اینو میپرسم که معلوماتم اضاف شه !!!!)
نه سونی و سامسونگ پنل هاشونو به صورت مشترک میزنند.ولی تکنولوژی های انجین و هزار تا مشخصه دیگر این LCD ها متفاوته.
اگر منظورتون X350 هست که بله

arash n
06-06-2008, 13:34
مراکز خدمات سونی:

smk1981
07-06-2008, 07:20
بله شنیدم.ولی این قضیه خیلی مسخره هست.ورداشتن با یه UpScaling تصویر رو بردن رو ایر.شاید کیفیتش کمی بالا تر باشه به نسبت اونی که رو آنتن باشه.اما اصلا در حد اسم رسم این کدک نیست.این قضایا اینقدر ارزون نیستند که به این راحتی تو ایران راه بیافته باید کمی زیر ساخت ها رو تعویض کنند و فرم ها رو مستقیم از روی نگاتیو اسکن کنند که هزینه زیاید میبره.

چون من استفاده می کنم یه چیزایی میگم جالبه از UpScaling خبری نیست 720*576 بعد هم از نویز راحت میشی در ضمن من با 30 تومن یه تیونر یواس بی برا کامپیوترم گرفتم تعجب نکن ایرانیه استفاده می کنم پس گرون نیست لینک عکس هم در ادامه هست

موفق باشید

ali-963
07-06-2008, 10:35
سلام به تمام عزیزان
من بعدازبررسی رفتم پلاسمای 42pv700پاناسونیک خریدم راضی هم هستم فقط یک مشکل که داره رزولوشن بالایی نداره که واسه پلاسما طبیعی هستش فقط نمی دونم که آیا بهتراز40Dسونی بودگرفتم یانه؟
ولی تو مغازه که دیدم ازسونی کیفیتش خیلی بهتربودزاویه دید عالی هم داره ازهمه مهمتر کیفت صدای خیلی توپی داره فقط پاناسونیک مشکلش اینه که پایه رو جدابایدبخری واسه همین مجبورشدم میزخودش روبه قیمت 400هزارتومان بخرم
مرسی ازهمه دوستان

babialex
07-06-2008, 15:15
من پلاسما 42 اينچ ال جي pg20 خريدم به همراه سينماي خانوادگي آناهيتا ال جي

خيلي راضيم و همه چيش خوبه - صداي عالي - كيفيت تصوير عالي - زيبايي - امكانات

پلاسماي فوق العاده اي هستش و رنگ و روشنايي و كيفيت خيلي خوبي داره

سينماي خانوادگيش هم صداي خيلي شفاف و عالي داره و مخصوصا فيلم دالبي كه باهاش ديدم عالي بود

كلا با ميزش 2300 تموم شد

shenhaye_zaman
07-06-2008, 18:35
چون من استفاده می کنم یه چیزایی میگم جالبه از UpScaling خبری نیست 720*576 بعد هم از نویز راحت میشی در ضمن من با 30 تومن یه تیونر یواس بی برا کامپیوترم گرفتم تعجب نکن ایرانیه استفاده می کنم پس گرون نیست لینک عکس هم در ادامه هست

موفق باشید

مشخصه که نویز کمتری داره.منم گفتم چیزی که رو ایر میره در حد اسم و رسم این کدک نیست.ولی مطمئنا الان بهترین حالت در نمایش تصاویر کانال های داخل استفاده از ----T هست.
این کاری که اینا دارن می کنن فاجعه اس. کو تا فوتبال ،اخبار و ..رو HD فیلم برداری کنند یا اینکه بخوان فیلم های SD رو درست حسابی اسکن کنند و به HD تبدیل کنند.اینا میان با یه Upconvert ساده، این کارو می کنند.حالا اگه بخوان دست به aspect ratio بزنند که دیگه افتضاح میشه همه چیز STRETCH میشه هر چند دیگه به این قضیه عادت کردیم و نمی تونیم اینو تشخیص بدیم!

kiaelectro
08-06-2008, 10:44
آقا مباركت باشه منم ميخوام همينو بخرم
اگه ميشه يه تستي در باره كيفيتش با تلوزيون ايران و تصوير دي وي دي و ماهوراه برن و نتيجه رو واسمنون همين جا بنويس
(چون توي فروشگاه هميشه در حال نمايش فيلماي با كيفيت بالا هستن و كيفيتش رو تلوزيون خودمون مشخص نيست)
برای استفاده بهینه از این تلویزیون باید بسته به نوع ورودی کیفیت تصاویر را بدقت تنظیم نمود(برای هر ورودی تنظیم جداگانه وجود دارد).سعی نمایید از رسیوری که خروجی کامپونت دارد استفاده کنید که کیفیت تصویرش کاملا قابل ملاحظه می باشد البته اگر خروجی اچ دی داشته باشد که دیگر بهتر اما فکر نمی کنم فعلا چنین رسیوری در ایران موجود باشد من به کامپیوتر هم وصل نمودم و از طزیق کارت دی وی بی فیلم اچ دی دیدم که معرکه بود در هر صورت باید از این تلویزیون برای دیدن تصاویر با کیفیت استفاده نموده وگر نه بیشتر از یک میلیون از پول خود را به هدر داده اید حتی این را نیز بگویم که این تلویزیون وکلا تلویزیونهای با کنتراست و قدرت تفکیک بالا بدلیل اینکه جزئیات تصویر را نشان می دهند تصاویر با کیفیت بد را بدتر از تلویزیونهای معمولی نشان می دهند

robert
08-06-2008, 11:18
سلام به همگی !!:20:
جسارتا میخواستم لطف بکنید و یه lCD از سامسونگ با حداکثر قیمت 1 میلیون و هفتصد معرفی کنید (( زیر 40 اینچ میخوام )) و اینکه با این بودجه میشه سینمای خانگی هم خریداری کرد یا نه ؟؟
ممنون:11:

SAEED_BARCELONA
08-06-2008, 23:36
یه سری جدید سامسونگ زده که کیفیشون خوب ولی گمون نکنم دیگه بتونی سینما خانگی بخری.
مدلش یادم نیست ولی چند صفحه آخرو بخونید متوجه می شید

Setareh 2006
09-06-2008, 07:29
من چند مدل دیگه 21 اینچ هم دیدم ولی ظاهرا تفاوت آنچنانی با هم ندارند
ولی همین KV-LS212M81 ظاهر قشنگ تری داره
راستی حواست باشه با این مدل اشتباه نگیریش: KV-LS21M81
ظاهرشون که شبیه همه ولی ظاهرا اولی جدیدتره

رفتم همین مدل KV-LS212M81 سونی رو گرفتم . نسبت به مارک های دیگه کیفیت تصویر و صدای بهتری داره

چند تا سوال در موزد DVD RECORDER دارم
من می خوام دی وی دی ریکودر بگیرم ولی نمی دونم کدوم مارک از بقیه بهتره ؟ ال جی ، پاناسونیک ... ؟ خود سونی که ظاهرا دی وی دی ریکوردر نداره .

در ضمن دو جور دی وی دی ریکوردر هست یکی که فقط دی وی دی هستش یکی هم وی اچ اس و دی وی دی . می خواستم بپرسم کدوم رو بگیرم که بهترین کیفیت نصویر و صدا رو ضبط کنه ؟ نمی دونم تونستم منظورم رو درست بگم یا نه
یک سوال دیگه این که کیفیت ضبط کردن با DVD RECORDER با --- خیلی فرقی داره یا نه ؟ اگه فرقی داره کدوم بهتره ؟

artman_hacker
09-06-2008, 20:09
سلام من تازه وارد این سایت شدم زیاد آشنایی ندارم میخواستم قیمت Lcd سامسونگ مدل La40a750 و سینمای خانگی Ht-tz515t سامسونگ رو در ایران بودنم

ممنون از زحمات شما

omit
10-06-2008, 00:37
دوستان نظرتون درباره این محصول چیه؟

شرکت فراسو پس از 17 سال فعالیت در زمینه عرضه لوازم جانبی کامپیوتر در 14 دسته بندی مختلف، این بار پا را از دامنه محصولات IT فراتر گذاشته و با ارائه LCD TV های فراسو به بازار محصولات الکترونیکی مصرفی وارد شد.

سری اول این LCD TV ها با نام "KASMA" با دو سال گارانتی فراسو در فروشگاه های زنجیره ای لاوان عرضه شده است. این LCD TV ها در اندازه "32 با طراحی ساده و بسیار زیبا به رنگ نقره ای و با بهره گیری از آخرین فن آوری های روز دنیا با قیمت مناسب به عرصه لوازم الکترونیکی خانگی وارد شده است.

" KASMA" دارای زاویه دید بسیار گسترده ( 178 درجه ) جهت مشاهده تصویر از زاویه های مختلف با کیفیت یکسان و همچنین دارای امکان اتصال به دستگاه های پخش دیجیتال به وسیله ورودی های PC، RGB، DVD و HDMI و قابلیت ایجاد جلوه های ویژه صوتی با آخرین فن آوری های دیجیتال (SRS) می باشد.

سری آینده LCD TV های فراسو در رنگ ها و ابعاد مختلف به زودی و در ماه های آینده در اختیار علاقمندان محصولات فراسو قرار خواهد گرفت.

S A M S U N G
11-06-2008, 10:31
سلام من تازه وارد این سایت شدم زیاد آشنایی ندارم میخواستم قیمت Lcd سامسونگ مدل La40a750 و سینمای خانگی Ht-tz515t سامسونگ رو در ایران بودنم

ممنون از زحمات شما
اون LCD مگه تو ايران هم اومده ؟ فكر نميكنم اومده باشه .

سينما خانگي هم از 320 هزار تومان شروع ميشه تا 450 هزار تومان .

موفق باشي .

skysport
11-06-2008, 12:10
سلام.آقا من اینجا تازه واردم ببخشیدااا
من خیلی از این 82 صفحه رو خوندم ولی چیزی که می خواستم پیدا نکردم.پس اگه سوالام تکراریه ببخشید.
1-من یه بودجه 2.5 میلیونی دارم و می خوام یه lcd fullHD 40 inch بخرم.میشه مدلها و حدود قیمت سامسونگ و سونی بهم بدین.
2-سینمای خانگی ای که روی محصولات سامسونگ ه تو همه شهرها یکیه.چون من تو اینترنت یه مدل هدیه دیدم ولی تو نمایندگی ای که تو اصفهان دیدم یه مدل خیلی کوچکتری داشت.
3-من تو توضیحات سینمای خانگی روی اینترنت دیدم دو تا بلند گوی عقب بی سیمه ولی نمایندگی به من گفت که سین داره ولی می تونی کارت وایراس بخری.
اول اینکه آیا هدایای سامسونگ بلندگوی عقبش وایر لسه یا با سیم؟
دوم اینکه چطوری مشیه بی سیمش کرد و هزینش چقدره.
------------------------------------------------------
لطفا و خواهشا من رو ارجاء ندین به پستهای قبل و خواهشان یه جواب کامل بهم بدین.اگه زود نجنبم بابای پول و ازم پس میگیره هاااااااا خودتون که واردین

souteh.dellan
11-06-2008, 12:53
بچه ها بالاخره من 1دونه سونی 46x350 برداشتم .
حالا 2 سوال دارم .
من Home Teater ام سونی هستش ولی مال 4 سال پیشه بعد خروجی HDMI هم داره
حالا به نظر شما من اگر 1کابل HDMI بگیرم و باهاش بخوام DVD نگاه کنم تاثیری هم در کیفیت داره ؟ یا نه مثل همون سابق میشه ؟
بعد اینکه من وقتی DVD میزارم یک نوشته گوشه بالا سمت چپ میاد 1بار نوشته 572i یک بار هم نوشت 471i حالا میخواستم ببینم این چی بود. یه توضیح بدید.

mazdakaa
11-06-2008, 13:53
سلام.آقا من اینجا تازه واردم ببخشیدااا
من خیلی از این 82 صفحه رو خوندم ولی چیزی که می خواستم پیدا نکردم.پس اگه سوالام تکراریه ببخشید.
1-من یه بودجه 2.5 میلیونی دارم و می خوام یه lcd fullHD 40 inch بخرم.میشه مدلها و حدود قیمت سامسونگ و سونی بهم بدین.
2-سینمای خانگی ای که روی محصولات سامسونگ ه تو همه شهرها یکیه.چون من تو اینترنت یه مدل هدیه دیدم ولی تو نمایندگی ای که تو اصفهان دیدم یه مدل خیلی کوچکتری داشت.
3-من تو توضیحات سینمای خانگی روی اینترنت دیدم دو تا بلند گوی عقب بی سیمه ولی نمایندگی به من گفت که سین داره ولی می تونی کارت وایراس بخری.
اول اینکه آیا هدایای سامسونگ بلندگوی عقبش وایر لسه یا با سیم؟
دوم اینکه چطوری مشیه بی سیمش کرد و هزینش چقدره.
------------------------------------------------------
لطفا و خواهشا من رو ارجاء ندین به پستهای قبل و خواهشان یه جواب کامل بهم بدین.اگه زود نجنبم بابای پول و ازم پس میگیره هاااااااا خودتون که واردین

بنظر من 500 تا دیگه بذار 40X350 سونی بگیر
سینمای خانگی سونی مدل DZ850kw و dz1000 هر دو باندهای سراند عقب وایرلس هستند
قیمت مدل 850 دقیقا 500 هزار تومنه

mazdakaa
11-06-2008, 13:57
حالا 2 سوال دارم .
حالا به نظر شما من اگر 1کابل HDMI بگیرم و باهاش بخوام DVD نگاه کنم تاثیری هم در کیفیت داره ؟ یا نه مثل همون سابق میشه ؟
بعد اینکه من وقتی DVD میزارم یک نوشته گوشه بالا سمت چپ میاد 1بار نوشته 572i یک بار هم نوشت 471i حالا میخواستم ببینم این چی بود. یه توضیح بدید.

مبارک باشه
من هم همین مدلو دارم
بهتریت انتخاب رو انجام دادی
با کابل HDMI مطمئنا بهتره ولی زیاد تفاوتی در حالت 572i نمیکنه
572i مقدار پیکسل عمودی تصویر در حال پخش است که مدل براویا شما تا 1080 (1920*1080) یعنی همان Full HD رو پشتیبانی میکنه
سوال دیگه داشتی اگر تا فردا بپرسی درخدمتم وگرنه تا شنبه

mazdakaa
11-06-2008, 13:59
حالا 2 سوال دارم .

راستی من تو شیراز اواخر اردیبهشت گرفتم 4 میلیون شما چند گرفتید
من قبلا مدل40D300A داشتم شما چی داشتید

mazdakaa
11-06-2008, 14:02
در چند صفحه قبل در این پست مزایای استفاده و تکنولوژی Hdmi رو نوشتم حتما ببینید

skysport
11-06-2008, 15:06
مرسی.
راستش نمی تونم بیشتر بدم.500 روش گذاشتم که شده 2.5
میشه تو همین رنج پیشنهاد بدین

souteh.dellan
11-06-2008, 16:20
راستی من تو شیراز اواخر اردیبهشت گرفتم 4 میلیون شما چند گرفتید
من قبلا مدل40D300A داشتم شما چی داشتید

من اینو دیروز گرفتم 3.960.000 .
خیلی قیمتش فرق نکرده مخصوصا این روزا که فوتباله :31:

skysport
12-06-2008, 12:34
اقا من با توجه به بودجم به 3 مدل سامسونگ زیر رسیدم.s
40m880
40n880
40f880

souteh.dellan
12-06-2008, 14:39
40m880
40n880
40f880

اگر از این 3مدل میخوای انتخاب کنی 40F رو بردار

SAEED_BARCELONA
12-06-2008, 17:06
آقا حیف نیست با 46x350 از این سینما خانگیای زپرتی استفاده میکنید؟
بهتون پیشنهاد میکنم برید یه home theater حرفه ای ببندید حال کنید. حداقل 1.700 میشه ولی پشیمون نمیشی.

S A M S U N G
12-06-2008, 21:51
40m880
40n880
40f880
بین این 3 مدل 40F به نظر من بهتر هستش .

موفق بااشی .

omit
12-06-2008, 23:46
سلام

اقا کسی ما رو تحویل نگرفت:worried:
در رابطه با اون محصول فراسو که صفحه پیش گذاشتم نظری ندارید؟( یکی نیست به من بگه لابد بدرد نمیخوره که کسی چیزی نگفته!:whistle:)

حقیقتش من کمی داستانم با بقیه فرق میکنه

من فقط دنبال یه تلویزیونم که کمی سایزش گنده باشه:blink: از 32 بگیر تا مثلآ 47 :31:

اما برام مهم نیست ال سی دی پلاسما یا از همین لامپ تصویری ها باشه
(میبینید که اصلا اطلاعات خوبی ندارم پس ایها الفروم الهلپ الهلپ...)

من دنبال یه تلویزیون با قیمتی دور وبر 500...600 که کیفیت خوب و کارراه بندازی داشته باشه

با ابعادشو سنگینی و اینا هم مشکلی ندارم

چه پیشنهاداتی دارید؟

ممنون

SAEED_BARCELONA
13-06-2008, 12:46
با 600 توم حداکثر میتونی 26 اینچ بگیری. پولتو 2 برابر کن تا یه 32 اینچ بتونی بگیری

gold_boy3
13-06-2008, 12:48
سلام دوستان من میخوام ال سی دی بگیرم و هیچ اطلاعاتی ندارم.میخوام بهترین کیفیت و وضوح داشته باشم چه برنامه تلوزیون چه مثلا ماهواره و مثل صفحه لب تاپ نباشه در تمام جهات از هم گوشه و کنار تصویر قابل رویت باشه با بهترین کیفیت و مثلا سایز 32 یا 37 باشه یه چند مدل بگین با قیمت تقریبیش خودم سامسونگ و سونی ترجیحا دوست دارم.37 اینچ نهایتا تا 2میلیون باشه و 32 هم تا 1.5میلیون

souteh.dellan
13-06-2008, 18:29
آقا حیف نیست با 46x350 از این سینما خانگیای زپرتی استفاده میکنید؟
بهتون پیشنهاد میکنم برید یه home theater حرفه ای ببندید حال کنید. حداقل 1.700 میشه ولی پشیمون نمیشی.

خوب من الان Home teateram این مدله سونیه DZ820
به نظر شما چی بگیرم که به قوله شما توپ باشه ؟؟!! :5:

shenhaye_zaman
14-06-2008, 21:52
رفتم همین مدل KV-LS212M81 سونی رو گرفتم . نسبت به مارک های دیگه کیفیت تصویر و صدای بهتری داره

چند تا سوال در موزد DVD RECORDER دارم
من می خوام دی وی دی ریکودر بگیرم ولی نمی دونم کدوم مارک از بقیه بهتره ؟ ال جی ، پاناسونیک ... ؟ خود سونی که ظاهرا دی وی دی ریکوردر نداره .

در ضمن دو جور دی وی دی ریکوردر هست یکی که فقط دی وی دی هستش یکی هم وی اچ اس و دی وی دی . می خواستم بپرسم کدوم رو بگیرم که بهترین کیفیت نصویر و صدا رو ضبط کنه ؟ نمی دونم تونستم منظورم رو درست بگم یا نه
یک سوال دیگه این که کیفیت ضبط کردن با DVD RECORDER با --- خیلی فرقی داره یا نه ؟ اگه فرقی داره کدوم بهتره ؟

کمبو ها رو قبول ندارم.الان با سیستم های پیشرفته بیسیم که سینما های حرفه ای ساپورت می کنند روش های جدید ذخیره سازی وجود داره.مدل هایی از توشیبا،هیتاچی و سونی و پایونییر و سامسونگ و الجی بسیار مناسب هستند.این مدل از سونی هم که تو ایران هم هست رو یه try کنRDR-hx720160GB هارد داره قابلیت پخش Ram و عکس و ... داره سازگاری خوبی با انواع فرمت ها داره.ورودیI.link DV دارهDAC تصویری12 بیت-108 مگا هرتزضبط دو لایه
RDR-HX950/B سونی هم بد نیست 250GB هارد داره و...

WorLDQueeN
14-06-2008, 22:32
من می خوام بک تلویزیون LCD 32 بخرم.
ولی اطلاعات خاصی در مورد مدل های مختلف ندارم.ولی فکر می کنم Sony رو ترجیح بدم.
می خواستم ببینم چه مدلی بخرم بهتره.البته می خوام که ویژگی های این LCD در نوع خودش خوب باشه.
مرسی.

SAEED_BARCELONA
14-06-2008, 23:13
خوب من الان Home teateram این مدله سونیه DZ820
دوست عزیز مدل home theaterت خوبه ولی فرق بی این نوع سینما خانگیا با اونی که به صورت حرفه ای خودت میبندی مثل تفاوت تلویزیون رنگی 14 اینچ قدیمیا با lcd های امروزیه.
والا خودمم دنبالشم آخه میخوام یه سیستم ببندم. بود جمم بیشتر از 1.600 نیست.
این آق وحید(shenhaye_zaman) خوب میتونه راهنماییتون کنه. ایشون خیلی بیشتر از من وارد ترن. اول از همه باید بودجتون مشخص بشه

WorLDQueeN
14-06-2008, 23:49
اولا از همه خیلی ممنونم.
دوما این مدلی که شما فرمودین رو اصلا نمی شناسم.اگه میشه یکم در موردش برام توضیح بدین.
راستی مگه sony مشکلی داره؟
البته من تو سایت sony تو سایز های 32 اینچ این مدل ها رو پیدا کردم.
KDL32XBR6
KDL-32L4000
KDL-32M4000
KDL-32M4000-R
KDL-32M4000-T
KDL-32M4000-W
KDL-32N4000

WorLDQueeN
14-06-2008, 23:50
بودجه هم 1,600

souteh.dellan
15-06-2008, 09:05
دوست عزیز مدل home theaterت خوبه ولی فرق بی این نوع سینما خانگیا با اونی که به صورت حرفه ای خودت میبندی مثل تفاوت تلویزیون رنگی 14 اینچ قدیمیا با lcd های امروزیه.
والا خودمم دنبالشم آخه میخوام یه سیستم ببندم. بود جمم بیشتر از 1.600 نیست.
این آق وحید(shenhaye_zaman) خوب میتونه راهنماییتون کنه. ایشون خیلی بیشتر از من وارد ترن. اول از همه باید بودجتون مشخص بشه

دوست عزیز. من یک مطالعه راجب به سینمای خانگی که خودم باید ببندم رو در تاپیک Shenhaye Zaman خوندم .
خوب حالا اینجا چند تا سوال دارم.
یکی اینکه ما در جایی که زندگی می کنیم متاسفانه DVD و یا BD ویا HD های اورجینال و با قابلیت آنچنانی در درسترس نداریم . بطوریکه جدیدا DVD هایی که دوستان وارد بازار میکنن اکثرا 2 کاناله هستند. حالا آیا این سینمایی خانگی که شما توضیح دادید این قابلیت رو داره که این 2کانال رو واسه من تفکیک کنه یا نه ؟ که من بتونم از این فیلم لذت ببرم ؟
دومش رو یادم رفت :31:

WorLDQueeN
15-06-2008, 12:36
این طور که من متوجه شدم KDL32XBR6 جدیده.
آیا تو ایران پیدا میشه؟
قیمتش چنده؟
چیز خوبی هست؟
تو سایز 32 کدو سری سونی بهتره؟
d,v,s ؟

gold_boy3
15-06-2008, 13:21
دوستان نظرتون راجب این ال سی دی چیه؟
42lg60 scarlet
حدود 2.600.000 بنظرتون این چطور میخوام بخرمش؟اگه این قیمت بهتر از این سراغ دارین بگین؟؟؟

gold_boy3
15-06-2008, 13:24
دوستان نظرتون راجب این ال سی دی چیه؟
42lg60 scarlet
حدود 2.600.000 بنظرتون این چطور میخوام بخرمش؟اگه این قیمت بهتر از این سراغ دارین بگین؟؟؟

Lamanta
15-06-2008, 13:32
ارزون ترین براویا که بشه به pc وصلش کرد و فول HD هم باشه چنده ؟(اینچش مهم نیست )

SAEED_BARCELONA
15-06-2008, 14:16
ارزون ترین براویا که بشه به pc وصلش کرد و فول HD هم باشه چنده ؟(اینچش مهم نیست )
32 اینچهای فول اچ دی ارزونترینشونن که به تازگی وارد بازار شدن

WorLDQueeN
15-06-2008, 14:19

منظور شما همون مدل Kdl32xbr6 هست؟
یعنی وارد ایران شده؟

WorLDQueeN
15-06-2008, 14:26
میشه لطفا یکی در مورد ویژگی های Kdl32xbr6 یکم توضیح بده؟

SAEED_BARCELONA
15-06-2008, 16:55
منظور شما همون مدل Kdl32xbr6 هست؟
یعنی وارد ایران شده؟
اگرم نشده باشه به زودی میاد. نگران نباش. در ضمن نام تجاری که شما نوشتید مربوط به آمریکاست. اینجا خواستید آمار بگیرید بگید همین 32 اینچ full HD ها. اسمشو نمیدونم.

WorLDQueeN
15-06-2008, 17:53
اگرم نشده باشه به زودی میاد. نگران نباش. در ضمن نام تجاری که شما نوشتید مربوط به آمریکاست. اینجا خواستید آمار بگیرید بگید همین 32 اینچ full HD ها. اسمشو نمیدونم.

یعنی جایی روی LCD نوشته نشدهKDL32XBR6 ؟
پس یعنی شما اطلاعاتی در موردش ندارین؟
با این حساب رنج تقریبی قیمتش رو هم نمی دونین.
به جز FULL HD ویژگی جدید دیگه ای هم داره؟
تنها FULL HD 32 تو سونی همین مدلی هست که شما میگین؟
اگه نتونم تو هفته آینده پیداش کنم شما کدوم LCD 32 سونی رو پیشنهاد می کنین که بیشترین شباهت به FULL HD و بهترین کارایی رو داشته باشه؟
KLV-32v300a یا چیز دیگه؟

Lamanta
15-06-2008, 19:26

قیمت چنده؟

SAEED_BARCELONA
15-06-2008, 21:28
اگه نتونم تو هفته آینده پیداش کنم شما کدوم LCD 32 سونی رو پیشنهاد می کنین که بیشترین شباهت به FULL HD و بهترین کارایی رو داشته باشه؟
KLV-32v300a یا چیز دیگه؟
دوست من منظورم این نبود.
ببین برای هر منطقه و ریجنی یه نام میذارن رو محصولاتشون. مثلا X350 تو آمریکا XBR5 شناخته میشه.
قیمتش هم حد اکثر 1.300 یا 1.400 باید باشه. همین حدوداست.
هر چند پول دادن بابت 32 اینچ full HD کار عاقلانه ای نیست چون از لحاظ کیفیت فرقی با یه 32 اینچ HD Ready نداره.
32 اینچ full HD سامسونگ هست A550 که 1.200 قیمت داره.
زیاد پیله نکنید به سونی. سامسونگ هم خیلی خوبه در زمینه lcd

oldarash
15-06-2008, 22:22
با سلام , یکی از دوستان با بودجۀ حدود 1.500 تا 2000 تومن یه ال سی دی بین 37 تا 40 میخواد چی پیشنهاد میکنید ؟

mazdakaa
17-06-2008, 07:26

Sony klv-40W300A
قیمت 2700000 تومان

Sony klv-40X350A
قیمت 3000000 تومان

mazdakaa
17-06-2008, 07:28
با سلام , یکی از دوستان با بودجۀ حدود 1.500 تا 2000 تومن یه ال سی دی بین 37 تا 40 میخواد چی پیشنهاد میکنید ؟

من در با هر بودجه ای فقط سونی میگیرم

mazdakaa
17-06-2008, 07:31
KLV-32v300a یا چیز دیگه؟

اگه قرار باشه سری V سونی بگیری ترجیحا مدل سری D مثل KLV-40D300A بگیر قیمت هم حدود 2200000

hbm_7052
18-06-2008, 06:00
بچه ها كسي از اين مدلهاي جديد سامسونگ خبري نداره؟

ميگن خيلي توپه حتي 32 اينچ full HD هم داره !

oldarash
18-06-2008, 18:54
من در با هر بودجه ای فقط سونی میگیرم

میشه لطفاً با این قیمت مدل هم معرفی کنی .........:8:

GiggleClub
19-06-2008, 11:07
دوستان یه Lcd 32 اینچ بی زحمت معرفی کنید
رو خونه ی یه تومن

نظر خودم سامسونگه، نسبت به قیمتش کیفیت قابل قبولی داره

منتظرم

SAEED_BARCELONA
20-06-2008, 19:39
دوستان یه Lcd 32 اینچ بی زحمت معرفی کنید
رو خونه ی یه تومن

نظر خودم سامسونگه، نسبت به قیمتش کیفیت قابل قبولی داره

منتظرم
بکنش 1.200 یه A550 بگیر. tv خوبیه.

S A M S U N G
21-06-2008, 20:42
سری 6 سامسونگ اومده تو بازار ؟

Actros
22-06-2008, 00:31
آقا تا 1.400 چیو پیشنهاد میکنید.
panasonic و sony باشه بهتره
یه لینک مخشصات هم بدین
ممنون

mazdakaa
22-06-2008, 07:02
بازار تلويزيون
بنقل از روزنامه دنیای اقتصاد
انواع تلويزيون در بازار طي يك ماه اخير با ثبات قيمت روبه‌رو بوده است.
به روز شده تا تاريخ 26/03/87</B>

SAEED_BARCELONA
22-06-2008, 11:08
سری 6 سامسونگ اومده تو بازار ؟
گمون نکنم هنوز تو ایران اومده باشه.

آقا تا 1.400 چیو پیشنهاد میکنید.
panasonic و sony باشه بهتره
یه لینک مخشصات هم بدین
ممنون
آقا امیر لطفا بگید تو چه اندازه ای میخواید؟ lcd یا پلاسما. تا راحت بشه راهنمایی کرد

بازار تلويزيون
بنقل از روزنامه دنیای اقتصاد
انواع تلويزيون در بازار طي يك ماه اخير با ثبات قيمت روبه‌رو بوده است.
به روز شده تا تاريخ 26/03/87</B>
قیمتاش خیلی زیاده، الکی خواستن یه چیزی نوشته باشن. من 40x350 یک ماه و نیم پیش قیمت کردم 3.080.000 بود اونوقت الا 3.200؟ امکان نداره. قیمت F88 هم فکر کنم زیاد گفته. S88 هم زیاد گفته

mazdakaa
22-06-2008, 13:22
درسته قیمتها از 100 تا 200 هزار تومان بیشتره
حرف شما تائید میشه

Actros
22-06-2008, 14:57
32 تا 42 به نظرت lcd خوبی با این پول گیر میاد. 1.400
حالا شما یه دوری تو مدلای panasonic و sony بزن . فرقی نداره lcd یا پلاسما
ممنون

zizoo_68
22-06-2008, 18:05
بلاخره 40x350 رو گرفتم.
پیشنهاد می کنم اگه خواستین lcd بگیرین حتما همین مدل رو بخرین
1 تومن بیشتر می دین ولی واقعا می ارزه

SAEED_BARCELONA
22-06-2008, 21:10
32 تا 42 به نظرت lcd خوبی با این پول گیر میاد. 1.400
حالا شما یه دوری تو مدلای panasonic و sony بزن . فرقی نداره lcd یا پلاسما
ممنون
اندازه 32 بهترین مدلاش حداکثر 1.200 هستن ولی 42 با این مقدار چیز خوبی گیرت نمیاد.
اگه خواستی 32 بگیری یه سری جدید فول اچ دی سونی و سامسونگ تازه ریختن تو بازار. کیفیتشون خوبه.
من سامسونگو تو این اندازه پیشنهاد میکنم چون هم قیمت مناسبی داره هم ارزون تره. برای ال سی دی هم سعی کن پاناسونک نگیری

بلاخره 40x350 رو گرفتم.
منم پیشنهاد میکنم هر کی بیشتر از 3تومن داره سری x سونی بگیره

mazdakaa
23-06-2008, 10:03
بلاخره 40x350 رو گرفتم.

مبارک باشه بهترین انتخاب رو کردی
حالا واقعا کیفیت رو احساس میکنی

kiaelectro
27-06-2008, 10:37
سلام
یک موضوع عجیب برای من این است که اغلب فروشندگان کنتراست 40d300a را15000 عنوان می کنند وبر این امر نیز اصرار دارند در حالی که من در اغلب سایتها کنتراست 8000 را دیده ام البته در دستورالعمل این تلویزیون اشاره ای به کنتراست نشده است صاحب نظران لطفا نظر بدهند

Amin_Eman
27-06-2008, 15:08
سلام دوستان!

کی گفته سری6 سامسونگ نیومده!
من دیروز خودم یه سامسونگ 32 اینچ سری 6 رو گرفتم 1290000 تومن!

اولین 32 اینچ 100 هرتز!
بدنه کریستالی فوق العاده زیبا!
Full Hd
کنتراست 15000

به دوستان هم این مدل رو پیشنهاد میکنم!

mazdakaa
28-06-2008, 07:11
سلام
یک موضوع عجیب برای من این است که اغلب فروشندگان کنتراست 40d300a را15000 عنوان می کنند وبر این امر نیز اصرار دارند در حالی که من در اغلب سایتها کنتراست 8000 را دیده ام البته در دستورالعمل این تلویزیون اشاره ای به کنتراست نشده است صاحب نظران لطفا نظر بدهند

بهترین کاتالوگی که در مورد انواع براویا سونی که تا بحال دیده ام و در پستهای قبلی هم ذکر کرده بودم
با فرمت PDF را از لینک زیر دریافت کنید
مدلهای سری X,W,D,V,S,U,G,SXRD

mercury_367
28-06-2008, 11:09
سلام
من میخوام یه تلویزیون LCD بخرم تا 32 اینچ (29 اینچ هم داریم ؟؟)
میخواستم بدونم حدود 700-800 هزار تومن یا یه خورده بالاتر چیزی میشه گرفت و بهترین گزینه چیه
پورت HDMI داشته باشه
مشخصات فنی شو اگه بذارین ممنون میشم
-----------
سوال دوم
آیا Samsung با ضمانت سام سرویس ساخت کارخانه شهاب ایران هست ؟؟؟
و با Samsung Electronics سامسونگ کره فرق داره ؟؟؟؟
چون کارخانه شهاب ایران هم محصولاتی ( مانیتورشو من دیدم) با نام سامسونگ داره
این LCD های توی بازار که ماله شهاب نیست یه وقت؟؟؟؟

S A M S U N G
29-06-2008, 18:37
سلام دوستان!

اولین 32 اینچ 100 هرتز!
Full Hd
کنتراست 15000

ایول .

خیلی از این سری خوشم اومده . خیلی خوشگله و کاراییش هم عالیه .

دوست عزیز سام سرویس آورده ؟

خیلی عالیه . قیمتش هم بد نیست میشه باهاش کنار اومد .

سوال دوم
آیا Samsung با ضمانت سام سرویس ساخت کارخانه شهاب ایران هست ؟؟؟
و با Samsung Electronics سامسونگ کره فرق داره ؟؟؟؟
چون کارخانه شهاب ایران هم محصولاتی ( مانیتورشو من دیدم) با نام سامسونگ داره
این LCD های توی بازار که ماله شهاب نیست یه وقت؟؟؟؟
شهاب سامسونگ میزنه ؟ wow
نه عزیز با گارانتی سام سرویس بگیری اصل هستش و ساخت کره . بعضی مدلهاش چینیش هم میاره که بهتره .
در مورد LCD اگه بتونی سری 6 سامسونگ بگیری معرکست . عالیه

GiggleClub
29-06-2008, 19:48
mazdakaa جان بابت بروشور ممنون
واسه سامسونگ هم داری؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
30-06-2008, 10:31
من میخوام یه تلویزیون Lcd بخرم تا 32 اینچ (29 اینچ هم داریم ؟؟)
میخواستم بدونم حدود 700-800 هزار تومن یا یه خورده بالاتر چیزی میشه گرفت و بهترین گزینه چیه
پورت Hdmi داشته باشه
مشخصات فنی شو اگه بذارین ممنون میشم
29 اینچ نداریم. 26 اینچ هست
R88 تو مایه ها 900-950 تومنه فکر کنم. 32 اینچ

P_666
30-06-2008, 15:41
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
من قصد دارم یک تلویزیون Lcd بگیرم قیمتش حدود 1,200,000 الی 1,400,000 باشه ممنون میشم در این زمینه بنده را راهنمایی کنید.:11::11::11::11:

P_666
30-06-2008, 23:07
سلام دوستان!

اولین 32 اینچ 100 هرتز!
Full Hd
کنتراست 15000

دوست عزیز میشه مدل LCD که خریدید رو ذکر کنید ممنون میشم:11:

SAEED_BARCELONA
30-06-2008, 23:55
دوست عزیز میشه مدل Lcd که خریدید رو ذکر کنید ممنون میشم
Ln32a650
همین Tv خوبیه. بگیرش.

takotok
01-07-2008, 14:40
وقتتون بخیر
ایا تا کنون lcd ایی اومده که روی مناسب بودنش باسه چشم تاکید شده باشه؟
یعنی این مدل یا نوع خاص از بقیه باسه چشم مناسب تر باشه؟

aref110
03-07-2008, 00:50
سلام
من میخوام یک تلویزیون Lcd سی و هفت اینچ(37") Lg مدل 37lb5r بخرم از همونهایی که 80 گیگا هارد دراه و به ماشین زمان معروفه. مشخصات رو کاغذش با موارد مشابه با سامسونگ و سونی مشابهت داره ضمن اینکه امکانت ضبط و برنامه ریزی داره با قیمت 1550000. لطفا اوناییکه آشنایی دارن راهنمایی کنند. بعد هم کلاً نظرتون را راجع به Lcd های Lg بگید و اینکه چرا از این تلویزیونها بد میگن و کلاً اشکالاتش را بگید. ممنون میشم

shenhaye_zaman
04-07-2008, 15:37
خوب یه مدت به دلیل امتحانات نبودم

دوست عزیز. من یک مطالعه راجب به سینمای خانگی که خودم باید ببندم رو در تاپیک Shenhaye Zaman خوندم .
خوب حالا اینجا چند تا سوال دارم.
یکی اینکه ما در جایی که زندگی می کنیم متاسفانه DVD و یا BD ویا HD های اورجینال و با قابلیت آنچنانی در درسترس نداریم . بطوریکه جدیدا DVD هایی که دوستان وارد بازار میکنن اکثرا 2 کاناله هستند. حالا آیا این سینمایی خانگی که شما توضیح دادید این قابلیت رو داره که این 2کانال رو واسه من تفکیک کنه یا نه ؟ که من بتونم از این فیلم لذت ببرم ؟
دومش رو یادم رفت :31:
شما باید قبل از دیدن فیلم،اون رو از حالت دو کاناله خارج کنی.ولی اگر فیلمی که به دسته شما رسید،توسط افراد نا وارد به هر دلیلی دستکاری شده باشه(مثلا تغیر کدک و یا کانتینر،سانسور یا گذاشتن زیر نویس) ممکنه صدای چند کاناله حذف شده باشه.ولی باز ----- می تونه 2 کانال رو به صورت فانتوم میکس کنه و با ساختن کانال های مجازی حس بهتری رو به شنونده القا کنه.ببنید کلا سینما های حرفه ای خیلی بهتر از سینما های باکس هستند. دوستانی که خواهان اطلاعات بیشتری دراین زمینه هستند به تاپیکی که توی امضام هست مراجعه کنند.سینما های حرفه ای معمولا از 1200 دلار شروع میشن و به 20 تا 30 هزار دلار هم میرسند.

aref110
05-07-2008, 20:41
سلام
من میخوام یک تلویزیون Lcd سی و هفت اینچ(37") Lg مدل 37lb5r بخرم از همونهایی که 90 گیگا هارد دراه و به ماشین زمان معروفه. مشخصات رو کاغذش با موارد مشابه با سامسونگ و سونی مشابهت داره ضمن اینکه امکانت ضبط و برنامه ریزی داره با قیمت 1550000. لطفا اوناییکه آشنایی دارن راهنمایی کنند. بعد هم کلاً نظرتون را راجع به Lcd های Lg بگید و اینکه چرا از این تلویزیونها بد میگن و کلاً اشکالاتش را بگید. ممنون میشم

سلام مجدد به دوستان
دوستان من منتظر جواب هستم چون میخوام LCD که توضیح دادم بخرم. دوستان اگه دلیل قانع کننده ای دارند که منو قانع کنه با توجه به امکانان این محصول و مشخصات فنی که داره(کنتراست 1:10000 سرعت پاسخگویی به تصویر 5 میلی ثانیه و....) من از خرید این محصول منصرف بشم ممنون میشم
موفق باشید.

aref110
08-07-2008, 23:30
سلام
دوستان خواهشاً هرکس در زمینه سئوال بالا میتونه کمکم بکنه ممنون میشم زودتر جواب بده. خوشحال میشم نظرات دوستان را به ویژه شنهای زمان را در این مورد بشنوم
با تشکر

kotlet110
09-07-2008, 17:11
از دوستان عزیز کسی از قیمت samsung ln40a650 خبر داره چنده؟

omid1351
10-07-2008, 07:45
لطفا به اين آدرس سر بزنيد.:20:

omit
12-07-2008, 04:22
دوستان سلام
لطفآ این پست رو جدی بگیرید چون تو تصمیم گیری خیلی برام مهمه!

لطفآ نظرتون رو در مورد این محصول بگید

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
راستش من تا 1.5 میتونم برای TV هزینه کنم اما...

هر چی این رقم کاهش پیدا کنه برام مفیده! (هر چند درسته که هر چی پول بدی آش میخوری و از این حرفا:31:)

اما من از یک TV چی میخوام؟
1. لزومآ نمیخوام ال سی دی باشه یعنی CRT هم شد,شد!(این وسط پلاسما منو گیج میکنه! چون ندیدم و نمیدونم چی به چیه! لینک بالا)

2. هر چی بزرگتر بهتر...بین 32 تا 42 فکر کنم مناسب باشه

3. کیفیتش قابل قبول باشه یا به عبارتی کار راه بنداز باشه(چه برای تلویزیون ایران چه تلویزیون اجنبی ها چه در صورت اتصال به کامپیوتر)

4. همونطور که گفتم بهتره به PC هم متصل بشه

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
ممنون

mazdakaa
12-07-2008, 07:34
اگر در مورد محصولات سونی سوالی داری در خدمتم

Liquid
12-07-2008, 09:40
سلام دوستان
من امروز زنگ زدم سونی میرداماد 2 تا lcd قیمت گرفتم.
یکی KLV-32D300A دیگری KLV-32W400A
هر دو تقریبا هم قیمت هستن: 1,400,000 تومان
برام جالبه چرا از طرفی مدل w400a فقط پانل 8 بیتی داره ولی Full Hd هست و با کنتراست 33000 !!!
از طرفی هم مدل d300a پانل 10 بیتی داره با تکنولوژیِ برتر
WCG-CCFL و ورودی HDMI داره ولی Full HD نیست...
هر دو هم ساخت مالزی هستن...
من که نمیدونم بالاخره کدون بهتره؟؟؟؟
جالب اینه که فروشنده میگفت چون w400a Full HD هست پس بهتره دیگه, ولی وقتی گفتم که پانل 10 بیتی d300a کیفیت بهتری داره, اونم تایید کرد بهتره !؟!؟!؟!؟!؟
می خواهم بدونم کلا شما کدام رو پیشنهاد می کنید و قوت و ضعف این دو در کجا مشخص میشه؟

SAEED_BARCELONA
12-07-2008, 23:33
آقا سری x فول اچ دیه. اگر میخواید در مورد وسیله ای تحقیق کنید از هر کی دوست داری بپرسید جز این بازاریا
سری x بهتر از سری w
سری x motion flow داره ولی اون نداره. x 120hrz هست.
از طرفی سری w کنتراستش بیشتره

Liquid
12-07-2008, 23:45
آقا سری x فول اچ دیه. اگر میخواید در مورد وسیله ای تحقیق کنید از هر کی دوست داری بپرسید جز این بازاریا
سری x بهتر از سری w
سری x motion flow داره ولی اون نداره. x 120hrz هست.
از طرفی سری w کنتراستش بیشتره

دوست عزیز,فکر نکنم سری x 32 inch داشته باشه!
من می خواهم با همان بودجه ی 1,450,000 یه lcd 32 inch بگیریم و بین KLV-32D300A و KLV-32W400A موندم...

mazdakaa
13-07-2008, 07:09
درسته سری w فول اچ دی هست و مسلما بهتر از سری D

Liquid
13-07-2008, 09:43
درسته سری w فول اچ دی هست و مسلما بهتر از سری D

ممنون, فقط یه سوال, تفاوت پانل 10 بیتی سری d با 8 بیتی سری w در چیست؟
- شنیدم که 10 بیتی دو برابر 8 بیتی کیفیت رنگ داره ؟!؟!؟!؟ (از خود سایت سونی)
- بعدش سری d ورودی hmdi داره ولی w نداره... :23:

mazdakaa
14-07-2008, 07:59
ممنون, فقط یه سوال, تفاوت پانل 10 بیتی سری d با 8 بیتی سری w در چیست؟
- شنیدم که 10 بیتی دو برابر 8 بیتی کیفیت رنگ داره ؟!؟!؟!؟ (از خود سایت سونی)
- بعدش سری d ورودی hmdi داره ولی w نداره... :23:

سری W پانل 10 بیت داره و دارای ورودی HDMI نیز هست
تفاوتش با سری D در فول اچ دی بودنشه
تفاوتش با سری X اینه که کنتراست سری X بالاتره و ظاهر زیباتری داره و ساخت ژاپن هستش
در چند صفحه قبل لینکی نوشتم که حاوی کاتالوگ جامع ال سی دی سونی هستش حتما بگیرش
در ضمن اگه پول میدی سری X بخر هم زیباتره هم باکیفیت تر

Liquid
14-07-2008, 10:31
کاتالوگ رو دیدم, ولی این مدلی که من میگم داخلش نبود چون جدیده, اینم لینکش:

پانل 8 بیتی داره و Backlight Module یک ورژن از 32d300 پایینتره.
بخاطر همینه که با 32d300 هم قیمت هست...
نظر شما چیه؟

Liquid
14-07-2008, 21:12
بچه ها اگه ممکنه راهنمایی کنید.
درسته که با تصاویری که کاتال های ایرانی و ماهواره میده فرقی نمی کنه Full HD باشه یا نه چون از لحاظ کیفیت پایین هستن؟؟؟
اگر اینطور هست بهتری نیست همان 32d300 رو بگیرم که حداقل پانل 10 بیتی داره ؟؟؟

mazdakaa
15-07-2008, 07:10
کاتالوگ رو دیدم, ولی این مدلی که من میگم داخلش نبود چون جدیده, اینم لینکش:

پانل 8 بیتی داره و Backlight Module یک ورژن از 32d300 پایینتره.
بخاطر همینه که با 32d300 هم قیمت هست...
نظر شما چیه؟

سونی سری W در سایزهای 40 و 46 و 52 دارای مشخصات بالاتر از سری D هستند
در سایز 32 که احتمالا جدید اومده و من هنوز ندیدم احتمالا به گفته شما پانلش 8 بیته
در هر صورت اگر من باشم حداقل مدل 40X350A میگرفتم قیمت هم 3 میلیون
ترتیب صعودی سری های سونی از خوب به عالی X~W~D~V~U~S
سری D به بالا Motion Flow داره از سری W به بالا Full HD هستند سری X ژاپنیه و کنتراستش از همه بالاتره و دارای قاب دور شیشه ای هست.

mazdakaa
15-07-2008, 07:17
بچه ها اگه ممکنه راهنمایی کنید.
درسته که با تصاویری که کاتال های ایرانی و ماهواره میده فرقی نمی کنه Full HD باشه یا نه چون از لحاظ کیفیت پایین هستن؟؟؟
اگر اینطور هست بهتری نیست همان 32d300 رو بگیرم که حداقل پانل 10 بیتی داره ؟؟؟

کانالهای دریافتی با رسیورهای موجود در ایران قابلیت پخش Full HD رو نداره و بیشتر کانالها استاندارد حتی پاینتر پخش میشن برای دیدن کانالها با کیفیت خوب باید ----- مخصوص که در تاپیک ها معرفی شده مثل Humax 2000HD بگیری و حدود 30 تا 40 کانال HD رو تازه اگر کارتی نباشه ببینی
من در جایی خوندم تا سال 2010 تمام کانالها بصورت HD پخش میشوند یعنی کمتر از دو سال دیگه
مطلب شما هم درسته زیاد فرقی نمیکنه که تلویزیون شما Full HD باشه یا نه ولی بطور کلی سایز بالاهای سری W و X تفاوت کیفیت و رنگ رو نسبت به D حس خواهی کرد چون تجربه کرده ام سوال دیگه در خدمتم

Liquid
15-07-2008, 12:09
پس نظر شما اینه که 32w400 رو بگیرم؟
درسته که Full HD هست , ولی آیا پانل 8 بیتی آن نسبت به پانل 10 بیتی 32d300 یک ضعف نیست؟
از یه نفر که پرسیدم می گفت پانل های 10 بیتی قابلیت پردازش سریعتر و روانتر تصاویر رو داره, یعنی 32w400 از این لحاظ کم میاره؟

mazdakaa
15-07-2008, 14:24
پس نظر شما اینه که 32w400 رو بگیرم؟
درسته که Full HD هست , ولی آیا پانل 8 بیتی آن نسبت به پانل 10 بیتی 32d300 یک ضعف نیست؟
از یه نفر که پرسیدم می گفت پانل های 10 بیتی قابلیت پردازش سریعتر و روانتر تصاویر رو داره, یعنی 32w400 از این لحاظ کم میاره؟

چرا سایز 40 به بالا نمیگیری که هر دو مزیت رو داشته باشه
Full HD بودن یک مزیته 10Bit بودن هم یک مزیت
مدل 32W400 رو من هنوز ندیدم در سایت سونی ایران هم نیست احتمالا سفارش اروپاست

در ضمن من تا شنبه دسترسی به اینترنت ندارم

ali6803
16-07-2008, 17:10
سلام دوستان من میخوام 32 سری v بگیرم (براویا) دوستم گرفته میگه این سری v مونتاژ ایرانه (شرکت شهاب میزنه) حالم گرفته شد راسته یا نه زود راهنمایی کنین که تو کفم شدید ........

Liquid
16-07-2008, 18:49
بچه ها من تو یکی از سایت های آلمانی داشتن مدل 32w400 رو چک می کردم, نوشته بود که داخلش --- HD داره ؟!؟!؟!؟
ولی اینجا که میپرسم میگن نداره.
اصلا lcd وجود داره که --- هم داشته باشه؟

kiaelectro
16-07-2008, 23:08
من سری D را خیلی با سری W وx مقایسه کرده ام از لحاظ کیفیت تصویر با این که بار ها این کار را انجام داده ام هیچگونه تفاوتی ندیدم فقط فول اج دی نیست که این هم فعلا در مملکت ما کار بردی ندارد اما همین سری D از سری پایینتر یعنی سریvکیفیت تصویر بسیار بالاتری که کاملا مشهود می باشد را داراست. به هرحال با توجه به تحقیقات زیادی که در این مورد کر ده ام توصیه من سریd می باشد

ali6803
18-07-2008, 16:50
من که یدونه 32w400 گرفتم دارم حالشو میبرم قیمتم1400000 توپه لاکردار ...........................

Liquid
19-07-2008, 00:03
سلام رفیق
یکمی بیشتر توضیح بده, راضی هستی؟ کیفیتش چطوره؟
ورودی --- که نداره, نه؟
از کجا خریدیش؟

farzad_tinati
19-07-2008, 01:17
سلام دوستان
یک سوال داشتم.من PS3 خریدم و الان دنبال LCD FULL HD هستم.
می خوام ببینم اصلا در ایران LCD HDTV FULL HD هست یا نه و اگر هست از کجا و با چه قیمتی می تونم Samsung 40 Inch بخرم.
ممنون.

ownam
19-07-2008, 13:26
سلام کابل hdmi واسه کدوم کشور بهتر؟؟؟چین مالزی یا تایوان؟؟؟اگه قیمت هم دارین بدین لطفا....مرسیییی

Plutonium
19-07-2008, 17:56
سلام دوستان
می خوام ببینم اصلا در ایران LCD HDTV FULL HD هست یا نه و اگر هست از کجا و با چه قیمتی می تونم Samsung 40 Inch بخرم.
ممنون.
جواب سوال 1: بله
" " 2: از اکثر مغازه های تلوزیون فروشی
" " 3:نمیدونم

Plutonium
19-07-2008, 17:58
با بودجه ای حدود 3 تومن بهترین Lcd 40 اینچی که میتونم بخرم کدومه
لطفا راهنمایی کنید

S A M S U N G
19-07-2008, 22:37
سلام دوستان
ممنون.

Full Hd هستش .

بودجه شما چقدره عزیز ؟

لطفا راهنمایی کنید

من به شما 40F سامسونگ رو پیشنهاد میکنم .

farzad_tinati
20-07-2008, 06:45
Full Hd هستش .

بودجه شما چقدره عزیز ؟

حدود 2.5 میلیون.

mazdakaa
20-07-2008, 07:23
سلام دوستان من میخوام 32 سری v بگیرم (براویا) دوستم گرفته میگه این سری v مونتاژ ایرانه (شرکت شهاب میزنه) حالم گرفته شد راسته یا نه زود راهنمایی کنین که تو کفم شدید ........

من هم از نمایندگی سونی شنیدم که سری 32 V سونی مونتاژ ایران شده

mazdakaa
20-07-2008, 07:24
لطفا راهنمایی کنید

من سری X سونی رو پیشنهاد میدم

S A M S U N G
20-07-2008, 17:47
حدود 2.5 میلیون.
من به شما مدل LA40A6501F رو پشنهاد میکنم . زیبا با امکانات عالی . قیمت حدود 2,590,000 هزار تومن . واسه کنسولهای بازی هم عالیه .

اگه تونستین پولتونو زیاد کنین مدل LA40F88B رو پیشنهاد میکنم . قیمت حدود 2,900,000 هزار تومن .

farzad_tinati
21-07-2008, 11:20
خیلی ممنون.
دقیقا همونه که می خواستم.:46:

Liquid
21-07-2008, 23:05
بچه ها نظر شما در مورد پاناسونیک چیه؟
یه Full HD با 37 inch سراغ دارم به قیمت 1500000

yasser1680
22-07-2008, 01:51
سلام دوستان یه Lcd Tv 24 و یک 22 اینچ معرفی کنید.

راستی پنل R داریم؟؟؟

SAEED_BARCELONA
25-07-2008, 22:53
lcd tv 24اینچ نداریم. مانیتور 24 اینچ هست
22 اینچ میتونی 22S81 بگیری. حدود 380-90 تومنه

mazdakaa
26-07-2008, 09:58
کسی میتونه یک ال سی دی جهت تلویزیون حداکثر 21 اینچ قابل حمل با قیمت مناسب معرفی کنه؟
اصلا همچین چیزی هست؟

behnam_n80
26-07-2008, 19:31
بچا می خواستم یه tv 40 اینچ بخرم
قیمتشم زیاد مهم نیست.
بین سونی و سامسونگ موندم
لطفا با نام بردن کامل مدلش پیشنهاد کنید و معایب و محاسن دو مدل را کامل و بدون تعصبات مارکی بگید

mazdakaa
27-07-2008, 10:35
بچا می خواستم یه tv 40 اینچ بخرم
قیمتشم زیاد مهم نیست.
بین سونی و سامسونگ موندم
لطفا با نام بردن کامل مدلش پیشنهاد کنید و معایب و محاسن دو مدل را کامل و بدون تعصبات مارکی بگید

از دو مارک سونی و سامسونگ هر دو خوب هستند
مدلهای سامسونگ رو نمیدونم ولی سونی بهترین مدل 40X350 با قیمت حدود 3 میلیون واقعا عالیه

yasser1680
27-07-2008, 14:05
یکی از دوستان میخواد یک مانیتور 24 یا 26 باینچ بگیره.ولی خوب تو بازار چنین مانیتوری کمیاب هست.

حالا تصمیم گرفته یک LCD TV بگیره و بجای مانیتور ازش استفاده کنه.

آیا میتوان بجای Monitor یک LCD TV به طور دایم استفاده کرد؟مزایا و معایب این کار رو میخواستم بدونم...

Rude Boy
29-07-2008, 18:37
سلام دوستان!
قیمت اسکارلت چقدر هست ؟(منظورم همون ال سی دی جدید ال جی هست)

SAEED_BARCELONA
29-07-2008, 23:59
سری اسکارلت مدلای مختلفی داره. کدوم مدلشو شما میخواید؟

goli mamosh
02-08-2008, 09:12
سلام دوستان.من یه سوال داشتم ؟اولا اینه جواب سوالم رو چه شکلی تو سایت سریع پیدا کنم؟
دوما یه تلویزیون خوب با قیمتا 500 هزار تومن جی هست؟البته با مارک سامسونگ. اینجا که من پرسیدم میگن مدل 190 و 191 داریم . و یا z67 .آیا این مدلها خوبن و ساخت کجاست .ممنون

goli mamosh
02-08-2008, 09:15
کمممممممممممممممممممممممم مممممک
سلام دوستان.من یه سوال داشتم ؟اولا اینه جواب سوالم رو چه شکلی تو سایت سریع پیدا کنم؟
دوما یه تلویزیون خوب با قیمتا 500 هزار تومن جی هست؟البته با مارک سامسونگ. اینجا که من پرسیدم میگن مدل 190 و 191 داریم . و یا z67 .آیا این مدلها خوبن و ساخت کجاست .ممنون

goli mamosh
02-08-2008, 12:31
:13::33::36:
کمممممممممممممممممممممممم مممممک

mazdakaa
02-08-2008, 14:31
Hisense معرفي كرده است
تلويزيون باريك و سازگار با محيط‌زيست

شركت Hisense اخيرا جديدترين تلويزيون LCD خود را به بازار معرفي كرده است.

تلويزيون LCD جديد شركت Hisense يك تلويزيون بسيار ساده اما جذاب و خيره‌كننده است كه مي‌تواند نظر اغلب كاربران را به خودش جلب كند.
ابعاد پنل اين تلويزيون 42 اينچ بوده و با ضخامت بدنه 8/44 ميلي‌متر، باريك‌ترين تلويزيون LCD اين شركت است.
اين تلويزيون مبتني بر تكنولوژي HD بوده و تصاوير را با وضوح 1080×1920 پيكسل به نمايش مي‌گذارد. زمان آماده به كار اين تلويزيون تنها 4 ميلي‌ثانيه است و نمايشگر آن امكان تماشاي تصاوير را از زاويه 178 درجه در اختيار دارند.كنتراست تصاوير اين تلويزيون 1 به 1000 بوده و شدت روشنايي آنها به 500 انسي لومن مي‌رسد.اين تلويزيون مجهز به 2 اسپيكر داخلي با قدرت پخش 8 وات است كه قدرت پخش نهايي دستگاه را به 16 وات مي‌رسانند.
اين تلويزيون داراي ورودي‌هاي مختلفي مانند 3ورودي HDMI، ‌دو پورت USB نسخه 2، دو ورودي AV،‌دو ورودي Component، يك ورودي VGA، دو ورودي S-Video و يك خروجي AV است.
تلويزيون LCD جديد Hisense مجهز به سيستم تله تكست با امكان نمايش 1000 صفحه بوده و يك محصول كاملا سازگار با محيط‌زيست است، چون در ساخت آن از هيچ مواد مضر براي محيط‌زيست استفاده نشده است.
شركت Hisense اعلام كرده است كه تلويزيون LCD جديدش را در اوايل سال 2009 و ابتدا در استراليا به بازار عرضه خواهد كرد.

mazdakaa
02-08-2008, 14:32
Sharp عرضه كرد
تلويزيوني با ورودي‌هاي متعدد

شركت شارپ به تازگي محصول جديدي را به بازار انواع تلويزيون‌هاي LCD معرفي و عرضه كرده است.

اين محصول جديد يك تلويزيون LCD با طراحي ساده است كه با مدل LC-42X12E به بازار معرفي شده است.
LC-42X12E يك تلويزيون 42 اينچ و مبتني بر تكنولوژي HD است.
به اين ترتيب اين تلويزيون قابليت نمايش تصاوير با وضوح 1080×1920 پيكسل را دارد.
اين تلويزيون همچنين تصاوير را با كنتراست 1 به 10000 و شدت روشنايي 450 انسي لومن براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد.
LC-42X12E مجهز به تيونر ديجيتالي بوده و دو اسپيكر داخلي دارد. قدرت پخش هركدام از اين اسپيكرها برابر 15 وات بوده و قدرت پخش نهايي دستگاه به 30 وات مي‌رسد.
اين تلويزيون داراي 3 ورودي HDMI، يك ورودي COMponent، يك ورودي Composite، يك ورودي S-video،دو پورت SCART و يك ورودي هدفون است.
ابعاد اين تلويزيون برابر 1004×646×8/95 ميليمتر بوده و وزن آن با پايه به 5/26 كيلوگرم مي‌رسيد.طبق اعلام شركت SHARP تلويزيون مدل LC-42X12E از سري Aquos اين شركت در‌حال‌حاضر با قيمت 1000 يورو عرضه شده و به فروش عمومي ‌مي‌رساند.

mazdakaa
02-08-2008, 14:33
يك تلويزيون LCD بزرگ از LG
شركت LG يكي از تلويزيون‌هاي جديد خود را به بازار عرضه كرده است.اين محصول جديد يك تلويزيون LCD است كه با مدل 52LG5000 به بازار معرفي شده است.

52LG5000 پنل ساده‌اي داشته و ابعاد پنل آن به 52اينچ مي‌رسد.
اين تلويزيون LCD بزرگ مبتني بر تكنولوژي HD بوده و به اين دليل تصاوير را با وضوح 1080×1920پيكسل به نمايش مي‌گذارد.
تصاوير پخش شده توسط اين تلويزيون، كنتراستي برابر يك به 50000 داشته و شدت روشنايي آنها به 500 انسي لومن مي‌رسد.به اين ترتيب تصاوير اين تلويزيون از كيفيت مناسبي برخوردارند.اين تلويزيون داراي 2اسپيكر داخلي بوده و مجهز به تيونر ديجيتالي است.
قدرت پخش هر كدام از اين اسپيكرها برابر 10وات بوده و قدرت پخش نهايي اين تلويزيون به 20وات مي‌رسد.52LG5000 داراي يك ورودي VGA، دو پورت SCART، يك ورودي Component، يك ورودي Composite و يك ورودي S-Video است.ابعاد اين تلويزيون برابر 8/342×2/892×1292ميليمتر بوده و وزن آن به 9/34كيلوگرم مي‌رسد. تلويزيون LCD جديد LG اين روزها با قيمت 1329يورو به بازار عرضه مي‌شود.

mazdakaa
02-08-2008, 14:34
تلويزيوني مجهز به DVD Player

يك تلويزيون جالب و متفاوت از طرف شركت Sanyo به بازار معرفي شده است.

اين تلويزيون LCD با مدل CE22LC94DV-B به بازار معرفي شده و توانسته شركت Sanyo را به موفقيت چشمگيري در مقابل ديگر رقبايش برساند.
CE22LC94DV-B يك تلويزيون LCD با اندازه 22اينچ و مبتني بر DVD PLAYER است. اين قابليت همان چيزي است كه تلويزيون جديد Sanyo را از ميان محصولات مشابهش متمايز مي‌كند.
اين تلويزيون تصاوير را با وضوح 1050×1680پيكسل به نمايش گذاشته و با كنتراست يك به 1000 و 200انسي‌لومن به تصوير مي‌كشد.
تلويزيون جديد شركت Sanyo زمان آماده به كار 5ثانيه‌اي داشته و طراحي ظاهرش ساده اما ظريف است.
DVD Player اين تلويزيون با سيستم‌هاي PAL و NTSC سازگار بوده و تمام انواع مختلف فرمت‌هاي CD و DVD را پخش مي‌كند. شركت Sanyo اما هنوز تاريخ عرضه و قيمت احتمالي اين تلويزيون را اعلام و منتشر نكرده است.

mazdakaa
02-08-2008, 14:36
تلويزيون LCD با امكان پخش صداي دالبي

شركت Sony جديدترين تلويزيون خود را به بازار معرفي كرد.

اين تلويزيون با مدل KDL-40V3000 به بازار معرفي شده و مبتني بر تكنولوژي HD است. اين تلويزيون از نوع LCD و در اندازه 40 اينچ طراحي شده است. وضوح تصوير اين دستگاه به 1080×1920 پيكسل مي‌رسد و كنتراست آن نيز يك به 1600 است.
تلويزيون جديد شركت Sony مجهز به امكان پخش صداي دالبي است. همچنين اين تلويزيون داراي 2 اسپيكر با قدرت پخش 10 وات براي هر كدام است و قدرت پخش نهايي آن نيز به 20 وات مي‌رسد.
مدل KDL-40V300 قابليت پخش تصوير در تصوير را دارد و مجهز به تله‌تكست با امكان نمايش 700 صفحه را نيز در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.
ورودي‌هاي اين دوربين عبارتند از VGA، Component، Composite، 3 پورت HDMI، S-Video، هدفون و 2 پورت SCART است.
اين تلويزيون بدنه مشكي دارد و اندازه آن به 3/64×122×2/99 سانتيمتر مي‌رسد. همچنين وزن اين تلويزيون بدون پايه برابر 20كيلوگرم است.
شركت Sony جديدترين تلويزيون خود را در حال حاضر با قيمتي در حدود 600 يورو در بازار جهاني عرضه مي‌كند.

sogoli321
02-08-2008, 16:51
باسلام

من برای خرید یک تلو.یزیون 32 اینج بین مدلهای زیر مردد هستم:
1-سری 6 سامسونگ
2-سری D یا W سونی
3-شارپ

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایدد.

goli mamosh
03-08-2008, 09:12
چرا کسی به سوال من جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41::37::45::4::angry:؟؟؟؟؟؟؟//

mazdakaa
03-08-2008, 09:50

نفرمودید چه سایز
در ضمن من فقط سونی رو پیشنهاد میدم
اگه سایز 29 اینچ تا قیمت 700 بدید مدل KV-DA292M86 رو پیشنهاد میدم

KV-DA292M86

وگا درخشان

موتور WEGA
تصویر هوشمند
نشانگر هوشمند سطح سیگنال
تقویت کننده سیگنال هوشمند
----- شانه ای AI- PAL و NTSC -
حالت عریض خودکار - تشخیص ID-1 و WSS-
سازگاری با سیگنالهای HD : 1080i/720p/625p/576p/525p/480p/480i
اسکن 100 هرتز / اسکن پیشرفته
حالت درایو سینمایی
سیستم استریو NICAM
فراگیر -TruSurround / WOW-

S A M S U N G
03-08-2008, 23:30
باسلام

من برای خرید یک تلو.یزیون 32 اینج بین مدلهای زیر مردد هستم:
1-سری 6 سامسونگ
2-سری D یا W سونی
3-شارپ

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایدد.
سری 6 سامسونگ هم زیباست و هم Full HD هستش .

دوست عزیز این مدل ها خوبه ولی یه قیمت کن بببین CS29Z30 قیمتش چنده . من این مدل رو پیشنهاد میکنم .

amincr
09-08-2008, 11:51
LA22S81B این مانیتور سامسونگ مدل خوبیه ؟

من واسه ps3 میخواهم بگیرم این به دردم میخوره ؟

behnam_n80
11-08-2008, 15:16
این سوالا یه شکل دیگه قبلا پرسیده بودم حالا کامل تر می پرسم
بین سری x سونی (46 اینچ)و سری 6سامیونگ و f88 سامسونگ کدوم بهتره؟
کامل جواب بدین چون هفته دیگه حتما میخرم.

SAEED_BARCELONA
12-08-2008, 17:32
LA22S81B این مانیتور سامسونگ مدل خوبیه ؟

من واسه ps3 میخواهم بگیرم این به دردم میخوره ؟
خیلی توپه. همینو بگیر تا از کفت نرفته. در ضمن این مانیتور نیست TV هست

من باشم بدون شک سری X سونی انتخاب میکنم. واقعا تلویزیون توپیه. اصلا پشیمون نمیشه آدم بابت پولی که خرج کرده
سری 6 و f سامسونگ هم خوبه. خودت برو تصویرارو مقایسه کن ببین با کدومش بیشتر حال میکنی

AB
13-08-2008, 15:12
این سوالا یه شکل دیگه قبلا پرسیده بودم حالا کامل تر می پرسم
کامل جواب بدین چون هفته دیگه حتما میخرم.

شک نکن سونی بهتره.من خودم خیلی دنبال این موضوع گشتم.آخرش هم نتیجش این بود که گفتم.

الان خودم 40X350 دارم.خیلی هم راضیم.تو پخش تصاویر HD خیلی از سامسونگ سرتره.

گول یه تریلی صفر سامسونگ رو برای کنتراست نخورین.

javadi-22
13-08-2008, 23:22
سلام
من حسابی کلافه شدم بین این دو مدل Samsung LA26R71BX vs LG 26LC7R نمیدونم کدوم رو باید انتخاب کنم
اگر ممکنه یک نفر منو راهنمایی کنه و بگه کدوم یکی بهتر هست
LG حسن هایی که داره کنتراستش 1.10000 هست ولی سامسونگ 1.8000 و دومین حسن زمان پاسخ گویی هست که برای ال جی 5m هست و برای سامسونگ 8m
اما من خونه یکی از دوستان که رفته بودم وقتی xbox360 رو به ال جی زده بود وقتی رو عدد 720p-1080i-1080p قرار میداد رنگ تصویر خیلی زیاد و نا فرم میشد و نوشته های منو حالت سایه زده میشد که خیلی بد بود ولی وقتی رو همون عدد اولی که 768*1366 میزاشت کیفیت تصویر عالی میشد ولی خوب نمیتونستی تنظیمات دستی روش انجام بدی

از یکی شنیدم سامسونگ این مشکل رو نداره و قابلیت Game mode داره راستش من از این قابلیت چیزی نمیدونم و ایا تعصیر خوبی رو تصویر داره یا نه؟؟و ایا می ارزه من از خیر کنتراست و زمان پاسخ گویی ال جی بگزرم؟؟
و یک چیز دیگه کسی میدونه ایا این مدل سامسونگ تنزیم نور و رنگ رو در محیت های پر نور و کم نور رو به طور اتوماتیک داره یا مثل ال جی باید خودت تنظیم کنی
در ضمن قیمت سامسونگ هم 570 تومان هست ولی ال جی 640 تومان
ممنون میشم یک نفر منو از این سر درگمی در بیاره
.................................................. ....................................
همچنین یک سوال دیگه هم داشتم
میخواستم بدونم LG سری 30 ((26اینچ)) تو ایران اومده؟؟؟
من بعد کلی تحقیق متوجه شدم تو این مدل یک ویژگی جدید اضافه شده به نام AV که برای بازی و فیلم هست((این هم مثل Game Mode سامسونگ هست؟؟؟؟))
ممنون میشم اگر این مدل تو ایران پیدا میشه (البته 26 اینچ) بهم بگین از کجا میتونم بگیرمش و قیمتش چقدر هست

AB
14-08-2008, 10:15
سلام
من حسابی کلافه شدم بین این دو مدل Samsung LA26R71BX vs LG 26LC7R نمیدونم کدوم رو باید انتخاب کنم
اگر ممکنه یک نفر منو راهنمایی کنه و بگه کدوم یکی بهتر هست
LG حسن هایی که داره کنتراستش 1.10000 هست ولی سامسونگ 1.8000 و دومین حسن زمان پاسخ گویی هست که برای ال جی 5m هست و برای سامسونگ 8m
اما من خونه یکی از دوستان که رفته بودم وقتی xbox360 رو به ال جی زده بود وقتی رو عدد 720p-1080i-1080p قرار میداد رنگ تصویر خیلی زیاد و نا فرم میشد و نوشته های منو حالت سایه زده میشد که خیلی بد بود ولی وقتی رو همون عدد اولی که 768*1366 میزاشت کیفیت تصویر عالی میشد ولی خوب نمیتونستی تنظیمات دستی روش انجام بدی

از یکی شنیدم سامسونگ این مشکل رو نداره و قابلیت Game mode داره راستش من از این قابلیت چیزی نمیدونم و ایا تعصیر خوبی رو تصویر داره یا نه؟؟و ایا می ارزه من از خیر کنتراست و زمان پاسخ گویی ال جی بگزرم؟؟
و یک چیز دیگه کسی میدونه ایا این مدل سامسونگ تنزیم نور و رنگ رو در محیت های پر نور و کم نور رو به طور اتوماتیک داره یا مثل ال جی باید خودت تنظیم کنی
در ضمن قیمت سامسونگ هم 570 تومان هست ولی ال جی 640 تومان
ممنون میشم یک نفر منو از این سر درگمی در بیاره
.................................................. ....................................
همچنین یک سوال دیگه هم داشتم
میخواستم بدونم LG سری 30 ((26اینچ)) تو ایران اومده؟؟؟
من بعد کلی تحقیق متوجه شدم تو این مدل یک ویژگی جدید اضافه شده به نام AV که برای بازی و فیلم هست((این هم مثل Game Mode سامسونگ هست؟؟؟؟))
ممنون میشم اگر این مدل تو ایران پیدا میشه (البته 26 اینچ) بهم بگین از کجا میتونم بگیرمش و قیمتش چقدر هست

من رو یه مدل دیگه ال جی تحقیق کرده بودم.5 میلی ثانیه که نوشته درست نیست و واقعیش 8.4 هست..

در ضمن تو تلویزیون های زیر 40 اینچ قابلیت فول اچ دی وجود نداره.تلویزیون هایی هم که ساپورت میکنن قابلیت

Down-Scalıng دارن.یعنی کیفیتش رو کم میکنه تا بتونه تصویر رو نمایش بده.

aminomid
14-08-2008, 12:54
با سلام.
دوستان نظرتون در مورد lcd TV Sharp 42 A63 با قيمت 1.900.000 تومان چيه؟ به نظر شما خوبه؟

تو اين رنج قيمت full HD 42 ديگه‌اي موجود هست كه خوب باشه؟

javadi-22
14-08-2008, 23:06
من رو یه مدل دیگه ال جی تحقیق کرده بودم.5 میلی ثانیه که نوشته درست نیست و واقعیش 8.4 هست..

در ضمن تو تلویزیون های زیر 40 اینچ قابلیت فول اچ دی وجود نداره.تلویزیون هایی هم که ساپورت میکنن قابلیت

Down-Scalıng دارن.یعنی کیفیتش رو کم میکنه تا بتونه تصویر رو نمایش بده.

میشه در مورد این Game mode سامسونگ هم یه توضیحی بدین و چقدر تاثیر داره تو بازی!
به نظر شما سامسونگ رو بگیرم که Game mode یا ال جی که کنتراست بالا تری داره????

SAEED_BARCELONA
15-08-2008, 12:06
دوستان کسی از قیمت این tv پاناسونیک خبر داره؟ TH-42PV80

AB
15-08-2008, 21:41
میشه در مورد این Game mode سامسونگ هم یه توضیحی بدین و چقدر تاثیر داره تو بازی!
به نظر شما سامسونگ رو بگیرم که Game mode یا ال جی که کنتراست بالا تری داره????

گیم مد تو تلویزیون های سامسونگ هیچ عملکرد خاصی نداره.فقط وضوح و رنگ و...اینجور چیزا که از منوی

اصلیش هم میتونی تغییر بدی به حالت آماده درآوردن که فقط با فشار یک دکمه فعال میشه.

اگه برای گیم میخایی سامسونگ بهتر از ال جی جواب میده.

javadi-22
15-08-2008, 23:19
گیم مد تو تلویزیون های سامسونگ هیچ عملکرد خاصی نداره.فقط وضوح و رنگ و...اینجور چیزا که از منوی

اصلیش هم میتونی تغییر بدی به حالت آماده درآوردن که فقط با فشار یک دکمه فعال میشه.

اگه برای گیم میخایی سامسونگ بهتر از ال جی جواب میده.

اخه من رفته بودم تو فروشگاه سامسونگ اون هم گفته بود گیم مده کیفیت تصویر رو زنده تر و زیبا تر میکنه که این خاصیت فقط در انحصار سامسونگ هست((منم باورم شده بود ولی خوب این طور که معلومه فروشنده بلوف زده))
پس همون ال جی رو میگیرم کنتراست تصویرش 2هزار تا بالا تر از سامسونگ هست و همه مشخصاتش هم با سامسونگ یکی هست و در اخر هم کره ایی اصل هست ولی این مدل سامسونگ ساخت ایران بود
بازم تشکر از دوستان

Actros
17-08-2008, 00:54
اقا پلاسما پاناسونیک سری Pz تو ایران هست؟

SAEED_BARCELONA
17-08-2008, 10:24
اقا پلاسما پاناسونیک سری Pz تو ایران هست؟
آقا امیر سری pz مخصوص آمریکاست. اینجا اسمشون میشه pv
البته pv نسبت به pz که کمو کاستی هایی داره. مثلا pz VIERA CAST داره ولی pv نداره

Actros
18-08-2008, 00:27
مشخصاتش چی بالاتر نیست ؟
من کنتراست رو دیدم فککنم 1:30000 بود ولی اینایی که تو ایران هست همون سری pv تا 10000 بیشر نیست

mazdakaa
18-08-2008, 07:10
تلويزيون LCD باوضوح HD

شركت Philips به‌تازگي جديدترين تلويزيون LCD خود را به‌بازار عرضه كرده است.

محصول جديد Philips تلويزيوني با مدل 42PFL9603D/10 از سري Cineos است.
اين تلويزيون داراي پنل 42اينچي بوده و مجهز به تيونر ديجيتالي است.
42PFL9603D/10 مبتني برتكنولوژي HD بوده و تصاوير را باوضوح 1080×1920 پيكسل به نمايش مي‌گذارد.
تلويزيون LCD جديد Philips تصاوير را با كنتراست 1 به 30000 و شدت روشنايي 500 انسي لومن براي كاربرانش پخش مي‌كند.
اين تلويزيون مجهز به 4ورودي HDMI، دو ورودي Scart، يك ورودي Component، يك ورودي Composite، يك ورودي S-Video، يك ورودي D-Sub، يك خروجي صداي استريو و يك پورت USB پرسرعت نسخه 2 است.
42PFL9603D/10 همچنين داراي دو اسپيكر داخلي مجهز به ساب ووفر با قدرت پخش 15 وات براي هركدام است.اين تلويزيون باقدرت پخش صداي نهايي 30وات،‌ ابعادي برابر 100×658×1054 ميليمتر دارد.
اين تلويزيون 7/22 كيلوگرمي اين روزها با قيمت 1500 يورو در بازار عرضه شده است.

mazdakaa
18-08-2008, 07:11
Toshiba معرفي كرده است
تلويزيوني براي طرفداران بازي‌هاي كامپيوتري

شركت Toshiba هم گويا به‌تازگي به بازار انواع تلويزيون‌هاي LCD آمده است.

محصول جديد اين شركت در اين بازار يك تلويزيون LCD با مدل 42CV505D از سري Regza CV به بازار معرفي شده است.
42CV505D يك تلويزيون 42 اينچ است كه تصاوير را باوضوح 768×1366 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد.
اين تلويزيون با تكنولوژي HD سازگار بوده و امكان تماشاي تصاوير با زاويه 178 درجه را به كاربرانش مي‌دهد.
اين تلويزيون تصاوير را با كنتراست 1 به 17000 و شدت روشنايي 500 انسي‌لومن پخش مي‌كند.
تلويزيون LCD جديد Toshiba مجهز به تكنولوژي كاهش صداي زايد محيطي بوده و داراي حالتي براي بازي‌هاي رايانه‌اي است.
اين تلويزيون تصاوير را با عمق رنگ 10 بيت نمايش داده و داراي تله‌تكست هم هست.
42CV505D مجهز به دو اسپيكر داخلي با قدرت پخش 10 وات براي هركدام است.
اين تلويزيون LCD مجهز به 3 ورودي HDMI، دو ورودي Scart، يك ورودي AV، يك ورودي Composite، يك ورودي S-Video و يك خروجي هدفون است.
اين تلويزيون امكان نصب روي ديوار را داشته و ميزان برق مصرفي آن به 204 وات مي‌رسد.
ابعاد اين تلويزيون برابر 92×649×1009 ميليمتر بوده و وزن آن به 19 كيلوگرم مي‌رسد.
شركت Toshiba اعلام كرده است كه تلويزيون LCD جديدش را تا ماه سپتامبر به‌بازار عرضه مي‌كند. با اين حال، اين شركت هنوز قيمت محصول جديدش را اعلام و منتشر نكرده است.

raminhojabri
18-08-2008, 09:14
سلام ميخواستم بدونم اين ال سي دي واقعا چند هرتز است( 37 اينچ )

mazdakaa
19-08-2008, 07:25
تلويزيوني با طراحي باريك
يكي از تلويزيون‌هاي LCD جديد شركت LG به بازار معرفي و عرضه شده است.

اين محصول جديد با مدل 42LG5000 به بازار معرفي شده است.
42LG5000 يك تلويزيون LCD با اندازه 42 اينچ است. اين تلويزيون مبتني بر تكنولوژي HD بوده و تصاوير را با وضوح 1080 پيكسل به نمايش مي‌گذارد.
تلويزيون جديد LG تصاوير را با كنتراست يك به 50000 نمايش داده و با فركانس 100 هرتز كار مي‌كند.
اين تلويزيون تصاوير را با زمان آماده به كار 5 ميلي ثانيه براي كاربرانش پخش مي‌كند.
42LG5000 ابعاد نسبتا مناسبي داشته و طراحي باريكي دارد.
اين تلويزيون مجهز به پايه ثابت بوده و داراي يك پورت HDMI براي اتصال به محصولات ديجيتال مبتني بر تكنولوژي HD است.
تلويزيون جديد LG قابليت اتصال به كامپيوترهاي شخصي را هم در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.
طبق اعلام شركت LG، تلويزيون جديد 42LG5000 به تازگي و با قيمتي در حدود 642 يورو به بازار عرضه شده است و به فروش عمومي مي‌رسد.

mazdakaa
20-08-2008, 09:32
تلويزيون جديد Hitachi با كنتراست بالا

شركت Hitachi جديدترين محصول خود را به بازار انواع تلويزيون معرفي و عرضه كرده است.

اين تلويزيون جديد با مدل UT32MH70 معرفي شده است.
UT32MH70 يك تلويزيون LCD با اندازه 32اينچ است.
اين تلويزيون LCD تصاوير را با وضوح 768×1366پيكسل به نمايش مي‌گذارد. تصاوير پخش شده توسط اين تلويزيون داراي كنتراست بالا و برابر 1 به 10000 و شدت روشنايي 450انسي‌لومن است.
تلويزيون LCD جديد Hitachi قابليت سازگاري با محصولات مبتني بر تكنولوژي HD را داشته و مجهز به يك پورت HDMI است. اين تلويزيون همچنين داراي دو اسپيكر داخلي با قدرت پخش 6وات براي هر كدام است.
UT32MH70 با ابعاد 35×587×814ميليمتر، داراي قدرت پخش صداي نهايي 12وات است. اين تلويزيون 9/10كيلوگرمي در حال حاضر با قيمت 850يورو به بازار عرضه شده است و به فروش عمومي مي‌رسد.

Devil_Hunter
23-08-2008, 23:55
سلام
کسی راجع به Lcd Tv براویا مدل Kvl-40s310 اطلاعاتی داره ؟
نظرتون در موردش چیه ؟

mazdakaa
24-08-2008, 09:39
تلويزيون جديد Sony با تصاوير 160درجه

شركت Sony يك تلويزيون جديد و كوچك خود را به بازار معرفي كرد. اين تلويزيون جديد با مدل KDL-20B4050 و اندازه‌اي برابر 20اينچ به بازار عرضه شده است.

تلويزيون 20اينچ Sony از سري تلويزيون‌هاي BRAVIA اين شركت است و مبتني‌بر تكنولوژي HD است. وضوح تصوير پخش شده از اين نمايشگر 768×1366 پيكسل است و كنتراست اين تلويزيون 1 به 5000 است و شدت روشنايي آن برابر 450 انسي‌لومن است.
اين تلويزيون با آنكه ابعاد كوچكي دارد، اما مجهز به تكنولوژي نمايش تصوير در تصوير است. همچنين اين تلويزيون داراي تله‌تكست با امكان ذخيره 700صفحه است.مدل KDL-20B4050 داراي دو اسپيكر داخلي با قدرت پخش 3وات است و امكان پخش صداي استريو را نيز دارد.ورودي‌هاي ايـن تلويزيون شامل HDMI، Composite، Component، S-Video و SCART است.
اين تلويزيون تصاوير را با زاويه 160درجه به نمايش درمي‌آورد.همچنين زمان آماده به كار آن 8ميلي‌ثانيه بوده و با 13 زبان زنده دنيا نيز سازگاري دارد.
تلويزيون جديد شركت Sony به نوعي طراحي شده است كه ميزان برق مصرفي آن كمترو به 60وات مي‌رسد.
مدل KDL-20B4050 داراي بدنه طوسي رنگ است كه ابعاد آن به 3/37×4/12×6/51 سانتي‌متر مي‌رسد.
شركت Sony‌ در حال حاضر قيمت اين تلويزيون 20‌اينچ خود را 250يورو اعلام كرده است.

mazdakaa
24-08-2008, 09:40
تلويزيوني با تكنولوژي ضد انعكاس نور

شركت View Sonic كه يكي از توليدكنندگان فعال در زمينه طراحي و توليد نمايشگرهاي ديجيتال است، به تازگي محصول جديدي را به بازار معرفي و عرضه كرده است.

اين محصول جديد يك تلويزيون LCD با نام N4251W است.
اين تلويزيون 42اينچي يك HDTV است. N4251W تصاوير را با وضوح طبيعي 768×1366 پيكسل به نمايش مي‌گذارد.
تصاوير نمايش داده شده توسط اين تلويزيون كنتراستي برابر 1 به 1200 داشته و شدت روشنايي آنها به 500انسي‌لومن مي‌رسد.
اين تلويزيون مجهز به تكنولوژي ضد انعكاس نور بوده و امكان تماشاي تصاوير با زاويه 178 درجه را هم در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.
زمان آماده به كار اين تلويزيون 8ميلي‌ثانيه بوده و ميزان برق مصرفي آن به 242وات مي‌رسد.
N4251W داراي سه ورودي HDMI، يك ورودي Composite، يك ورودي Component، يك ورودي S-Video و يك ورودي استريو 5/3ميليمتري است.
اين تلويزيون همچنين داراي دو اسپيكر داخلي با قدرت پخش 10وات براي هر كدام است. ابعاد اين تلويزيون بدون پايه برابر 129×704×1025ميليمتر بوده و وزن آن بدون پايه به 3/29كيلوگرم مي‌رسد.
طبق اعلام شركت View Sonic اين تلويزيون جديد در حال ‌حاضر با قيمت 1575دلار به بازار عرضه شده است و به فروش عمومي مي‌رسد.

mazdakaa
24-08-2008, 09:41
تلويزيوني با ابعاد كوچك

شركت Toshiba كه جزو چندمين شركت‌هاي بزرگ توليدكننده دستگاه‌هاي تلويزيون به حساب مي‌آيد جديدترين تلويزيون LCD خود را به بازار معرفي كرده است.

اين شركت جديدترين محصول خود را با مدل 32CV510u به بازار عرضه كرده است. مدل 32CV510u داراي ابعاد پنلي برابر 32اينچ است و ابعاد نمايشگر آن نيز به 5/31 مي‌رسد. وضوح تصوير پخش شده از اين نمايشگر برابر 768×1366 پيكسل است كه در واقع اين تعداد پيكسل نشان‌دهنده وضوح طبيعي يك تصوير است.
همچنين شدت روشنايي اين تلويزيون LCD، 112 انسي‌لومن است.
مدل 32CV510u داراي ورودي‌هاي HDMI، ComPonent، Composite، S-Video و VGA است. همچنين اين تلويزيون 32اينچ با سيستم‌هاي NTSC، ATSC و QAM و تكنولوژي HD نيز سازگاري دارد. مجهز بودن به يك تيونر از ديگر ويژگي اين تلويزيون است. مدل 32CV510u داراي طراحي بسيار ساده و باريك بوده و به خاطر ابعاد آن فضاي كمتري را اشغال مي‌كند.
شركت Toshiba قيمت جديدترين تلويزيون خود را 660دلار عنوان كرده است.

mazdakaa
24-08-2008, 09:43
تلويزيون ارزان با وضوح تصويرطبيعي

در‌حال‌حاضر بازار تلويزيون‌هاي LCD براي به‌دست آوردن حجم بيشتري از خريداران تلويزيون‌هاي مختلف با امكانات متنوع و برندهاي گوناگون به‌بازار معرفي مي‌كند.

درهمين راستا شركت نام آشناي Insignia كه به تازگي وارد اين بازار شده جديدترين محصول خود را با مدل NS-LCD26-09 به‌بازار عرضه كرده است.
مدل NS-LCD26-09 يك تلويزيون LCD به اندازه 26 اينچ است كه مبتني برتكنولوژي HD هم هست. وضوح تصاوير پخش شده از اين نمايشگر 26 اينچ از نوع طبيعي و برابر 768×1366 پيكسل است.
همچنين شدت روشنايي آن به 5/435 انسي‌لومن مي‌رسد.
مدل NS-LCD26-09 داراي ورودهاي مختلفي از جمله Component، Composite، HDMI، S-Video و VGA است.
اين تلويزيون 26 اينچ با سيستم‌هاي NTSC، ATSC و QAM نيز سازگاري دارد.
شركت Insignia براي رقابت با ساير تلويزيون‌ها اين تلويزيون خانگي را با قيمت ارزاني يعني 99/499 دلار به‌فروش مي‌رساند.

aminomid
25-08-2008, 03:25
با سلام.
دوستان نظرتون در مورد lcd TV Sharp 42 A63 با قيمت 1.900.000 تومان چيه؟ به نظر شما خوبه؟

تو اين رنج قيمت full HD 42 ديگه‌اي موجود هست كه خوب باشه؟

?? ?? ??

angels_eye2006
28-08-2008, 23:33
سلام دوستان
من دنبال یه tv می گردم که مانیتور هم باشه(پورت hdmi داشته باشه) توی رنج 20 تا 22 اینچ
دوستان بهم LA22S81B رو معرفی کردن می خوام بدونم آیا اسکارت 22 یا 22 داره اگه داره قیمتش چنده؟
سامسونگ یه مدل T220HD زده آیا تو ایران هست اگه هست قیمت 22 اینچش چنده؟؟
اگه مدل دیگه ای هست که هم tv &monitor باشه توی اون سایز با درگاه hdmi لطفا بهم معرفی کنید
(برای بازی با ps3) می خوام.

snebi
29-08-2008, 22:04
با سلام به همه دوستان

من یک LCD 46 میخوام حدود دومیلیون تومان ، یک مدل سامسونگ دیدم یادم نمیاد s88 یا m88 بود حدود 2200000 بود حالا از دوستان راهنمایی میخواستم

میواخ زیاد قیمتش بالا نزنه مرسی

goli mamosh
30-08-2008, 12:34

ARMIN99
30-08-2008, 16:14
سلام دوستان
سوالی داشتم
زمان پاسخگویی همان حرکت سریع فریم هست؟
اگر جواب مثبت هست پس تکنیک Motion Flow چیست که در سونی X350A هست با زمان پاسخگویی 8ms
در حالی که زمان پاسخگویی سری دیگر سونی که تکنیک Motion Flow را ندارد نیز 8ms میباشد؟
با تشکر

Stream
03-09-2008, 00:26
دوستان عزیز روال فعالیت انجمن تغییر کرده و دیگه نیازی به وجود تاپیک های کلی نیست.
در صورتی که برای خرید قطعات سوالی دارید به راحتی یک تاپیک جدید باز می کنید و سوالاتتون رو مطرح می کنید.

این تاپیک هم تا زمانی که اطلاعات آن بروز و مفید هستند بصورت مهم در بالای انجمن قرار داره و بعد از آن از حالت مهم خارج میشه.