PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احساس درد در ريه ها

Bl@sTeR
16-06-2007, 10:58
دكي جان نه يعني دكتر جان من از دوران طفوليت كه نه از حدود 10 سالگي ام يه دردي تو ريه ام احساس ميكنم طوري كه برا لحظه اي نميتونم تكون بخورم يا نفس بكشم البته تو حد و اندازه ثانيه اس
مثل اين ميمونه كه يه ميل رو تو ريه هام كردن(حال ميكني شرح دادن رو
دليلش چيه البته فك نكنم جدي باشه چون تا حالا باس جان به جان آفرين تسليم ميكردم :21:

ali reza majidi 14
27-06-2007, 15:14
دكي جان نه يعني دكتر جان من از دوران طفوليت كه نه از حدود 10 سالگي ام يه دردي تو ريه ام احساس ميكنم طوري كه برا لحظه اي نميتونم تكون بخورم يا نفس بكشم البته تو حد و اندازه ثانيه اس
دليلش چيه البته فك نكنم جدي باشه چون تا حالا باس جان به جان آفرين تسليم ميكردم :21:
سلام خوبین دیگه:31:
آقا به احتمال زیاد اسپاسم هستش
یعنی گرفتگی
عضلانی
آقا شما ورزش میکنید یا نه

Bl@sTeR
04-07-2007, 11:41
سلام خوبین دیگه:31:
آقا به احتمال زیاد اسپاسم هستش
یعنی گرفتگی
عضلانی
آقا شما ورزش میکنید یا نه

ورزش كه صبحا اگه وقت داشته باشم به اون برنامه كه توش ورزش ميكنن نيگا ميكنم :31:
ربطي به ورزش داره ؟

يه چيز ديگه من اين مشكل ريوي رو اينجا نوشتم جون نزديكتره به دستگاه گوارش تاپيكه ديگه اي نبود:31:

hamdam-1370
18-08-2010, 10:29
سلام دکتر خسته نباشی رشته دانشگاهی من هم تو مایه های شغل شماست -چند روزیه که نفسم میگیره و نمیتونم خوب نفس بکشم سرطان ریه که ندارم؟

ehsan_update
19-08-2010, 00:32
سلام دکتر خسته نباشی رشته دانشگاهی من هم تو مایه های شغل شماست -چند روزیه که نفسم میگیره و نمیتونم خوب نفس بکشم سرطان ریه که ندارم؟

یعنی هرکی نفسش بگیره سرطان ریه داره؟!!!! :13:
گرفتن نفس 100 تا دلیل میتونه داشته باشه مثل آسم و آلرژی و بعضی عفونت ها.:41:
با این شرح حالی هم که شما دادی دکتر بیچاره چطور تشخیص بده خدای نکرده سرطان ریه داری یا نه! :31:
راستی رشته دانشگاهیتون چیه؟ :46:

Saeed System
19-08-2010, 09:22

من دقیقا همین مشکل رو دارم ...هر شب وقتی که بر میگردم رو شکم می خوابم ...

فاصله بین سینه ها یهو قفل میکنه ...از خواب میپرم

طاق باز که می خوابم این اتفاق نمیفته

greena
20-08-2010, 23:45
من دقیقا همین مشکل رو دارم ...هر شب وقتی که بر میگردم رو شکم می خوابم ...

فاصله بین سینه ها یهو قفل میکنه ...از خواب میپرم

طاق باز که می خوابم این اتفاق نمیفته

خب خواب به روی شکم چند ضرر داره اول از همه به مهره های کمر شما آسیب میزنه مگه اینکه یه بالش کوچیک و کم قطر زیر شکمتون بزارید و مدت زیادی اونجوری نخوابید
ودومی اینکه ریه های شما تحت فشار قرار میگیره
و سوم اینکه خواب به روی شکم باعث میشه که دهان وبینی شما به محل خواب که میتونه گرد و خاک ویا پرزهای اون قسمت رو به دهان وریه شما ببره ..

مینا افی
20-05-2011, 23:12
سلام خسته نباشید.ببخشیدمن یه مشکلی دارم.2ماه پیش گلوی من به شدت دردمیکرد ودردش به پشت گوش وگردنم منتقل میشد.دکتررفتم و دکترگفت که لوزه هات عفونت داره وبهتره که عمل بشه.من عمل نکردم اماداروها وآمپول چرک خش کنش رومصرف کردم.دردش آروم شد.اماالان 2روزه که درناحیه وسط قفسه سینه احساس دردوتنگی نفس میکنم ونمی تونم بخوابم.به نظرشمااین دردناشی ازچی میتونه باشه؟من تویه مقاله خوندم که عفونت ریه درمان نداره ومنجربه مرگ میشه.ممکنه عفونت ریه باشه؟ممکنه من روازنگرانی دربیارین؟
باتشکر مینا21ساله

مینا افی
21-05-2011, 13:08
سلام خسته نباشید.ببخشیدمن یه مشکلی دارم.2ماه پیش گلوی من به شدت دردمیکرد ودردش به پشت گوش وگردنم منتقل میشد.دکتررفتم و دکترگفت که لوزه هات عفونت داره وبهتره که عمل بشه.من عمل نکردم اماداروها وآمپول چرک خش کنش رومصرف کردم.دردش آروم شد.اماالان 2روزه که درناحیه وسط قفسه سینه احساس دردوتنگی نفس میکنم ونمی تونم بخوابم.به نظرشمااین دردناشی ازچی میتونه باشه؟من تویه مقاله خوندم که عفونت ریه درمان نداره ومنجربه مرگ میشه.ممکنه عفونت ریه باشه؟ممکنه من روازنگرانی دربیارین؟
باتشکر مینا21ساله