PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنیت برنامه

as13851365
04-09-2007, 09:00
خوب دوستان گرامی امیدوارم که حال و احوال همه شما ها خوب باشه

یک سوال :
چطور می تونم برای برنامه خودم قفلی یا پسوردی یا سریالی و یا یه همچین چیزی قرار بدم که کسی نتونه انو کرک کنه

اخه می دونید که کسی که کارش کرک کردن برنامه دیگران است خودش اگه بخواد می تونه برنامه ای بنویسه که کرککرها به سختی بتونن این برنامه را کرک کنند

حالا می خوام یکی از این کرکر ها بگوید که اگر برنامه به چه صورتی نوشته بشه کرک کردنش سخت می شه
منظورم این است که کمی توضیح بده که سخترین برنامه ای که تا حالا کرک کرده از چه الگوریتمی استفاده کرده

mJo0T
04-09-2007, 12:11
برای اینکه کرک یک برنامه سخت بشه راههای زیادی هست مثلاً
1- call های پشت سر هم و تو درتو
2- عدم استفاده از مقایسه سریال معمولی(احمقانه ترین راه اینه که برنامه سریال رو تولید کنه وبعد با سریال وارد شده مقایسه کنه)
3- هیچ وقت توی برنامه سریال به طور کامل پیدا نشه!
4- تکنیک های آنتی کرک و آنتی تریس و...
و...

مثلاً بهترین ضد کرک ی که دیدم مربوط به AutoMenuBuilder بود که یه فایل همراه برنامه بود و بعد از اجرا این فایل به 4 فایل جدا میشد ، اینها چهار تا فایل dll بودن که کل فایل exe رو به 4 قسمت تقسیم میکردن و بعد CRC این قسمت ها با CRC اصلی چک میشد و خلاصه تنها را باقی مونده نوشتن کیجن بود (خدا بیامرزه پروتکشن سریالش ساده بود)

Ronin_unLocker
05-09-2007, 02:28
لازم نيست شما كار زيادي انجام بدي براي جلوگيري از كرك
مي توني برنامتو پك كني (آنپك كردن معمولا وقت گبره و از سرعت كرك كم ميشه و مشكلات ديگه :21: )
Themida . teLock , peTitle اينا به نظر من خوبن :31:

hakhamanesh
05-09-2007, 09:09
Themida . teLock , peTitle اينا به نظر من خوبن :31:
petite و telock دوزار نمي ارزن.

as13851365
05-09-2007, 11:06
petite و telock دوزار نمي ارزن.

خوب دوست گرامی آقای هخامنش جان عزیز و بزرگوار بحث در این نیست که فلان کار ارزش نداره

اگر می شه یک راه حل مناسب بگید خیلی ممنون می شم

آقای هخامنش شما هم قطعا برنامه ای را می خوستید کرک یا غیره کنید که کمی مشکل بوده حالا

اگر می شه بگید که سخترین برنامه ها از چه الگوریتمی استفاده می کنند

و یا خودتان یک الگوریتم بگید ( البته جای نگرانی نیست که با گفتن الگوریتم کار خودتان را برای کرک کردن سخت کنید) چون برنامه های ما ها چنین ارزشی پیدا نمی کنند که امثال شما دوستان وقت بزارید تا این برنامه را کرک کنید

در هر صورت ما می خواهیم در برنامه ها ی خود کاری کنیم که (البته جسارت نباشه ) کار کرک کردن را سخت کنه یعنی هر کسی نتونه این برنامه را کرک کنه

hakhamanesh
05-09-2007, 14:47
( البته جای نگرانی نیست که با گفتن الگوریتم کار خودتان را برای کرک کردن سخت کنید) چون برنامه های ما ها چنین ارزشی پیدا نمی کنند که امثال شما دوستان وقت بزارید تا این برنامه را کرک کنید
كار ما كرك كردن نيست عزيز.مگه تا حالا از من كرك برنامه هاي فارسي رو رو اينترنت ديدي؟
براي سخت تر شدن كرك هم همون چيزايي رو كه mJo0T گفت رعايت كن.آخرش هم با يه پكر خوب مثل آرماديلو-اي اس پروتكت-دميدا يا اگزه كريپتور پروتكتش كن.

zoncpp
04-05-2008, 13:17
چرا از قفل سخت افزاری استفاده نمی کنی؟
پکرهایی که exeی شما رو با استفاده از قفل سخت افزاری پک می کنن، از پکرهای ساده، سخت تر کرک می شن.