PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : F.E.A.R.: Perseus Mandate

Razel
03-09-2007, 21:38
سلام دوستان
نسخه 2 از بازی فوق العاده زیبا و اکشن F.E.A.R با نام Perseus Mandate یا فرمان پرساوش (افسانه یونانی) در راه است.
طبق اعلام شرکت Sierra این بازی قراره 23 اکتبر2007 یعنی کمتر از دو ماه دیگه ارائه خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ادامه براتون تصاویر و تریلرهای این بازی رو قرار میدم:

در این صفحه میتونید تصاویر مربوط به این بازی رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم اولین تریلر منتشر شده از این بازی:

با فرمت MP4 و حجم 40مگابایت:

با فرمت MPEG و با حجم 35 مگابایت:

در ضمن خدمت دوستانی که نمیدونن باید عرض کنم که اولین نسخه این بازی سال 2005 منتشر شد و در اوایل سال 2006 یک expension یا همون نسخه کامل کننده ارائه شد که به اشتباه به نسخه2 این بازی معروف شده بود.

من که لحظه شماری میکنم تا بدونم آخر عاقبت این بازی چی میشه. خدا کنه دیگه تو نسخه 2 تموم بشه. من که چشم آب نمیخوره:13:

موفق باشید.

*PiNk PaNTHeR*
03-09-2007, 23:01
اکتنشن هست.
مثل Expension Point.

Optimus Prime
03-09-2007, 23:55
اکتنشن هست.
مثل Expension Point.
Extraction Point منظورته نه؟
داستانش روایت شخصیت دیگه ای از گروه F.E.A.R. است که داستان همزمان با شماره اول به وقوع می پیودد.

*PiNk PaNTHeR*
03-09-2007, 23:57
Extraction Point منظورته نه؟
داستانش روایت شخصیت دیگه ای از گروه F.E.A.R. است که داستان همزمان با شماره اول به وقوع می پیودد.

اهان ممنون
اام توی خبرها نوشته بود این هم یک اکستنشن دیگه ست:eh:

Razel
04-09-2007, 00:06
اهان ممنون
اام توی خبرها نوشته بود این هم یک اکستنشن دیگه ست:eh:
ولی تو سایت gamespot که نوشته نسخه دوم هست!
اینم لینک صفحه خبر:

Optimus Prime
04-09-2007, 13:11
Razel امید به پایان داستان نداشته باش.همانطور که گفتم داستان در مورد کسی دیگس که ماجراها در موازات شماره اول به وقوع می پیوندد.

Optimus Prime
07-09-2007, 01:16
خبر جالب از F.E.A.R این است که شماره بعدی اصلی آن Project Origin نامیده شد.Perseus Mandate در واقع داستان دیگری از دنیای FEAR است که به شخصیت اصلی داستان نمی پردازد چون طبق قانون های جالب Monolith حق استفاده از دنیای FEAR را دارد ولی Vivendi Universal فقط حق اسم را به تنهایی دارد ولی کاراکتر را نه!!!!
پس F.E.A.R. Project Origin دنباله اصلی FEAR را Monolith و F.E.A.R. Perseus Mandate را Vivendi Universal می سازد که دنباله اضافه جدای داستان اصلی FEAR خواهد بود.تا ببینیم خبر دیگری می شود یا نه.

Oracle_Eldorado
08-09-2007, 12:10
خبر جالب از F.E.A.R این است که شماره بعدی اصلی آن Project Origin نامیده شد.Perseus Mandate در واقع داستان دیگری از دنیای FEAR است که به شخصیت اصلی داستان نمی پردازد چون طبق قانون های جالب Monolith حق استفاده از دنیای FEAR را دارد ولی Vivendi Universal فقط حق اسم را به تنهایی دارد ولی کاراکتر را نه!!!!
پس F.E.A.R. Project Origin دنباله اصلی FEAR را Monolith و F.E.A.R. Perseus Mandate را Vivendi Universal می سازد که دنباله اضافه جدای داستان اصلی FEAR خواهد بود.تا ببینیم خبر دیگری می شود یا نه.

ممنون . تاریخ انتشارش معلوم نیست ؟

kkain-blood
08-09-2007, 20:54
من که بی صبرانه منتظرم!!!

Razel
09-09-2007, 01:00
Razel امید به پایان داستان نداشته باش.همانطور که گفتم داستان در مورد کسی دیگس که ماجراها در موازات شماره اول به وقوع می پیوندد.
پس این بدبختا کی میخوان از این مخمسه نجات پیدا کنن.
تو هردو تا میخواد سوار هلی کوپتر شه یه بلائی سرش میاد. اون extraction point که آخرش ضدحال بود. با تمام وجودم سرکار گذاشته شدن رو احساس کردم.:13:

salitaha
10-09-2007, 21:23
ممنون ازاين خبرخوبت.من كه ازنسخه يكش خيلي خوشم اومدوبي صبرانه منتظرنسخه2آن هستم.هرموقع كه منتشرشدمرانيزخبركن.درضمن بايدبگم كه من بااينكه چندبارنسخه يك راتمام كردم ازداستان آن زيادچيزي نفهميدم ميشه يه خلاصه اي ازداستان نسخه يك آن بگي.ممنون مي شوم.

robert
11-09-2007, 21:21
خبر خوبیه !!!!:20:
من که از FEAR extraction point زیاد خوشم نیومد !!! (( منظورم گرافیک و صداگذاری نیستش !!!!))
اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود !!
به نظر من کل داستانش شروع و پایان خوبی نداشت !!!!:41: یا حداقل پایان خوبی نداشت !!!!:27:
فقط دوسه تا اسلحه جدید اضافه شده بود و در عوضش بازی پر از bug بود !!!:41:

حالا باید وایسیم ببینیم این یکی چجوریه !!!!:46:

Razel
12-10-2007, 03:51
سلام دوستان

بالاخره نسخه آزمایشی یا Demo این بازی ارائه شد. برای دانلود با حجم 735 مگابایت میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

موفق باشید.

robert
12-10-2007, 11:43
سلام دوستان

بالاخره نسخه آزمایشی یا Demo این بازی ارائه شد. برای دانلود با حجم 735 مگابایت میتونید از لینک زیر استفاده کنید:
موفق باشید.

حیف که من بدبخت adsl ندارم !!!
البته با اینترنت پرسرعت هم فکر کنم یه نصف روزی طول بکشه !!!!

Razel
12-10-2007, 17:39
حیف که من بدبخت adsl ندارم !!!
البته با اینترنت پرسرعت هم فکر کنم یه نصف روزی طول بکشه !!!!
یک ماه صبر کنی نسخه اصلیش میاد و راحت میتونی با 1000 تومن تهیش کنی:46:

آقا اگر کسی دانلود کرد ، لطفا از حال و هوای بازی برامون بگه. خیلی تو کفیم:20:

Optimus Prime
15-11-2007, 19:35
حدود یک هفتس منتشر شده منم دارم بازیش می کنم.همو FEAR قبلی حال هواش همونه شخصیتشم جدیده ولی همون کارارو می کنه Reflex ...فقط یه گروه دشمن جدید هستند Mercenaries که می خوان اطلاعات پروژه Persues را بدست بیارند.داستان هم از اواسط شماره اول بازی شروع میشه و در امتداد آن.

mazi_z_PSP
16-11-2007, 14:34
سلام دوستان. يک نسخه از این بازی برای Xbox 360آمده به اسم F.E.A.R Files. کدوم يکی از دوستان بازی کردن بگن خوبه يا نه؟

این پک شامل دو نسخه از بازی هست.

mazi_z_PSP
19-11-2007, 20:51
کسی نبود اینجا جواب منو بده؟

am_merman01
26-12-2007, 00:55
من كه از نسخه قبلي خيلي خوشم اومد حالا بايد صبر كرد و ديد كه اين يكي چه طور از آب در مياد

Razel
26-12-2007, 15:53
من كه از نسخه قبلي خيلي خوشم اومد حالا بايد صبر كرد و ديد كه اين يكي چه طور از آب در مياد
یه یک ماهی میشه که این بازی اومده و تو بازار هست.
من که سیستمم نکشید و فعلا تا ارتقای سیستمم بیخیالش شدم.

alijhb
29-12-2007, 20:59
ترينر بازي فير 2 رو ميخام. كسي داره؟

alijhb
29-12-2007, 21:01

alijhb
29-12-2007, 21:01

Oracle_Eldorado
29-12-2007, 21:09
دوست عزیز شما اگه یه بار هم پست میدادید بهش جواب داده میشد .
در تاپیک زیر درخواست بدید :

AKBARPARS
01-01-2008, 06:34
من تو کلیک روزنامه جام جم خوندم برای بازی فییر چند مرحله اضافه مانند Extra Poit اومده .
اگر کسی چیزی میداند لطف کند.

با تشکر فراوان !؟

Oracle_Eldorado
01-01-2008, 06:44
من تو کلیک روزنامه جام جم خوندم برای بازی فییر چند مرحله اضافه مانند Extra Poit اومده .
اگر کسی چیزی میداند لطف کند.

با تشکر فراوان !؟
دوست عزیز اون مال خیلی وقت پیش هست !شاید پارسال !
برای نصب اون شما نیاز به ورژن 1 هم داری .
داستانش هم ادامه ی ورژن 1 هست .
اگه 1 رو تموم کرده باشی منظورمو میفهمی کجا رو میگم .

AKBARPARS
02-01-2008, 01:52
دوست عزیز اون مال خیلی وقت پیش هست !شاید پارسال !
برای نصب اون شما نیاز به ورژن 1 هم داری .
داستانش هم ادامه ی ورژن 1 هست .
اگه 1 رو تموم کرده باشی منظورمو میفهمی کجا رو میگم .

ممنون اما این خبر 3الی 4 هفته پیش تو صفحه 15 جام جم خواندم نمی دونم شایدم جام جم ما را سر کار گذاشته.

AKBARPARS
07-01-2008, 01:19
بازی FEAR : Perseus Mandate اومده امروز از ولیعصر خریدم 1 DVD است که حدود 8 گیگابایت جا برای نصب میخواد گرافیک انچنانی هم نمیخواد چون با گرافیک FX 5200 \128MB خودم اجراش کردم .:18::20:

فقط وقتی که میخواهید بازی را نصب کنید در قسمت قبول کردن لیسانس بازی , گزینه I AGREE TO LICENSE غیره فعال است:18: که با بردن TITLE BAR ( نوار گوشه سمت راست ) پنجره به اخر یا پایین صفحه این گزینه فعال شده و میتونید بازی را نصب کنید !؟:20::21:

موفق باشید !؟:11:

Razel
07-01-2008, 21:57
بازی FEAR : Perseus Mandate اومده امروز از ولیعصر خریدم 1 DVD است که حدود 8 گیگابایت جا برای نصب میخواد گرافیک انچنانی هم نمیخواد چون با گرافیک FX 5200 \128MB خودم اجراش کردم .:18::20:

فقط وقتی که میخواهید بازی را نصب کنید در قسمت قبول کردن لیسانس بازی , گزینه I AGREE TO LICENSE غیره فعال است:18: که با بردن TITLE BAR ( نوار گوشه سمت راست ) پنجره به اخر یا پایین صفحه این گزینه فعال شده و میتونید بازی را نصب کنید !؟:20::21:

موفق باشید !؟:11:
پس چرا رو سیستم من سنگین اجرا شد؟ طوری که اصلا قابل تحمل نبود.

VGA: XFX Geforce 6200
Ram:1024 mb
CPU:3200+ Amd

?

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 21:49
ببخشید من یه سئوال داشتم :
این بازی چند Interval هست ؟
اشک من در اومد ! از صبح تاحالا دارم بازی میکنم تموم نمیشه !

havas_1980
08-01-2008, 22:54
ببخشید من یه سئوال داشتم :
این بازی چند Interval هست ؟
اشک من در اومد ! از صبح تاحالا دارم بازی میکنم تموم نمیشه !

دقیقا 7 تا Interval هست. اونقدر هم طولانی نیست.

Oracle_Eldorado
08-01-2008, 23:03
ایول ! من الآن Interval 7 هستم .
پس خدا رو شکر آخرشه !
ولی آخرش من داستان کامل بازی رو نفهمیدم چی شد .

===============================

دوستان بالاخره بازی رو تموم کردم .
با اینکه نفهمیدم چی شد ولی باز قشنگ بود :31:

AKBARPARS
13-01-2008, 03:30
پس چرا رو سیستم من سنگین اجرا شد؟ طوری که اصلا قابل تحمل نبود.

VGA: XFX Geforce 6200
Ram:1024 mb
CPU:3200+ Amd

?

ودر جواب دوست عزیز بگم من گفتم اجرا میشه نه در حالت High Performance . وارد گزینه option سپس performance شده 2 گزینه اولی را روی minimum یا low که حداقل چزئیات گرافیکمیشه قرار دهید . فقط برای کمتر شد افت کیفیت تصویر resolation بازی را 800 در 600 قرار دهید .:20:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی FEAR : Perseus Mandate اومده 1 DVD است که حدود 8 گیگابایت جا برای نصب میخواد گرافیک انچنانی هم نمیخواد چون با گرافیک FX 5200 \128MB خودم اجراش کردم .:18:

فقط وقتی که میخواهید بازی را نصب کنید در قسمت قبول کردن لیسانس بازی , گزینه I AGREE TO LICENSE غیره فعال است که با بردن TITLE BAR ( نوار گوشه سمت راست ) پنجره به اخر یا پایین صفحه این گزینه فعال شده و میتونید بازی را نصب کنید !؟:18::8:

این بازی 7 مرحله داره که هر مرحله را میشه در حدود 1 ساعت طی کرد که بعد از اتمام بازی در منو اصلی بازی گزینه bonus mission فعال شده که دارای 3 مرحله زمانی است و از هر نظر ( جز کم شدن صحنه های ترسناک وافزایش سرعت وهوش مهاجمان ومقدار اکشن بازی که باعث سخت شدن بازی شده ) هیچ فرقی با فیر 1 ندارد و در کل به نظر من اگر کم شدن صحنه های ترسناک را ندیده بگریم خیلی قشنگ تر از فیر 1 شده است .:20:

موفق باشید!؟:40::10::20:

Oracle_Eldorado
13-01-2008, 08:21
در این ورژن صحنه های ترسناک خیلی زیاد شده !
مخصوصا اون موجوداتی که فقط چشم های قرمزشون معلومه !
اعصاب آدم رو خورد میکنه .
ولی به هرحال قشنگه . گرافیکش خیلی عالیه .

shahramcat
17-01-2008, 00:54
سلام

F.e.a.r نسخه یک چند تا اینتروال هست ؟ از دوش بیشتره ؟

havas_1980
17-01-2008, 01:14
سلام

F.e.a.r نسخه یک چند تا اینتروال هست ؟ از دوش بیشتره ؟

F.E.A.R شامل 11 Interval

F.E.A.R. Extraction Point شامل 6 Interval

F.E.A.R. Perseus Mandate شامل 7 Interval

H M R 0 0 7
17-01-2008, 08:27
موتور گرافيكي بازي هم تغييري كرده نسبت به نسخه هاي قبل و يا فقط داستان عوض شده؟

havas_1980
17-01-2008, 13:36
موتور گرافيكي بازي هم تغييري كرده نسبت به نسخه هاي قبل و يا فقط داستان عوض شده؟

گرافیک بازی اصلا نسبت به F.E.A.R اصلی تغیری نکرده. چند تا اسلحه و دشمن جدید اضافه شده.
داستان بازی در مورد گروه دوم F.E.A.R هست که به موازی گروه اول بازی F.E.A.R اصلی از اواسط اون داستان پیش میره.

Oracle_Eldorado
20-01-2008, 07:28
درسته هیچ تغییری نکرده .
اینا بیشتر خواستن داستان بازی رو کامل کنند .
و مثل اینکه خدا رو شکر تموم شد !
چون قبلا یه تاپیکی بود که زده بود Fear 2 داره ساخته میشه .
با گرافیک بهتر .....

havas_1980
20-01-2008, 14:41
درسته هیچ تغییری نکرده .
اینا بیشتر خواستن داستان بازی رو کامل کنند .
و مثل اینکه خدا رو شکر تموم شد !
چون قبلا یه تاپیکی بود که زده بود Fear 2 داره ساخته میشه .
با گرافیک بهتر .....

فکر نکنید داستان بازی تموم شده! بلکه ادامه داره و ادامه اون تحت عنوان "Project Origin" در دست ساخت است.

namber_one
29-02-2008, 09:32
سلام دوستان
من تو بازی گیر کردم
interval 3 هستش
نمیدونم باید چکار کنم
دو عکس از جایی که گیر کردم گذاشتم
ممنون میشم اگر کمک کنید...

Oracle_Eldorado
29-02-2008, 09:44
دوست من توی همون عکس اولیه برو سمت راست یه راه کوچیکی هست که میتونی بری از اونجا .
مثل یه سوراخ کوچیکی هست .

namber_one
29-02-2008, 10:38
دوست من توی همون عکس اولیه برو سمت راست یه راه کوچیکی هست که میتونی بری از اونجا .
مثل یه سوراخ کوچیکی هست .
ممنون
برم ببینم چی میشه...

Razel
31-03-2008, 00:36
سلام
من بالاخره وقت کردم و این بازی رو چند روز پیش شروع کردم. الانم تو interval 7 هستم.نمیدونم چرا تو این نسخه ترسناکیش رو کمتر کردن .فقط تو interval 3 یا 4 هست که یه نمه آدم یادش میفته که داره fear بازی میکنه.
این بازی یه ضد حال اساسی برام بود و لحظه شماری میکنم تا زودتر تموم بشه .

ولی یواش یواش داره زمزمه های project origin (پروژه اصلی) هم میاد.مثل اینکه اسم fear رو دیگه از اولش برداشته و کلا یه بازی جدید شده.

اولین تصاویر رسمی منتشر شده از این بازی:

اینم اولین تریلر منتشر شده از این بازی:

Hi-Res H.264 MP4 (263.2MB) Download:

Lo-Res MPEG (226.5MB) Download:

البته چون حجم ویدئوها خیلی زیاد بود من خودم از Gamespot دانلود نکردم ولی یکیش با حجم 25 مگ از سایت game trailers پیدا کردم حالا نمیدونم همونه یا نه (توصیه میکنم حتما دالودش کنید تا ببینید چقدر فرق کرده):

اینطور که معلومه تغییرات اساسی تو گرافیک و نوع بازی میدن امیدوارم نواقص persus mandate رو جبران کنه.

من تو سایت game spot تاریخ ارائه این بازی رو Q4.2008 دیدم که این Q رو متوجه نشدم منظورش چی بود. دوستانی که اطلاعاتی راجع بهش دارن ماروهم درجریان بذارن.

در ضمن تو این تاپیک هم اطلاعاتی راجع به داستان این بازی داده شده:

توصیه میکنم یه تاپیک اختصاصی برا این بازی زده بشه و مطالب یه جا جمع بشن.

موفق باشید.

Oracle_Eldorado
31-03-2008, 00:41
دستت درد نکنه .
دیگه شما هم کم لطفی نکن !
قسمت های ترسناک زیاد داشت .
ولی بازم حق با شماست .
به پای ورژن 1 نمیرسه .
امیدواریم زودتر این Project Origin هم بیاد ببینیم چیکار کردن .

Razel
31-03-2008, 01:43
دستت درد نکنه .
دیگه شما هم کم لطفی نکن !
قسمت های ترسناک زیاد داشت .
ولی بازم حق با شماست .
به پای ورژن 1 نمیرسه .
امیدواریم زودتر این Project Origin هم بیاد ببینیم چیکار کردن .
شایدم به خاطر اینه که یه جورایی دستشون برامون رو شده و میدونیم که فلان موجود ترسناک تا چه حد ترسناکه و کاراش رو پیش بینی میشه کرد. من تو دو تا نسخه قبلی تو چند جا واقعا خودم رو تو بازی حس کردم و واقعا ترسیدم .

Oracle_Eldorado
31-03-2008, 02:02
آره دیگه . چون توی این ورژن هیچ موجود جدیدی نبود ، هیچ ترسی نداشت .
فقط یه جا بود که پای یکی از همکاران ما گیر میکنه یه جایی و خودش میمیره .
اونجاش واقعا ترسناک بود .

Abolfazl3007
31-03-2008, 19:28
به نظر من ترسناک ترین اونجا بود که روح دوستمون رو دیدیم رفت تو یه کوچه و وقت رفتیم اونجا هیچی نبود و وقتی رومون رو برگردوندیم دیدیم پشت سر ماست !

Oracle_Eldorado
31-03-2008, 20:41
به نظر من ترسناک ترین اونجا بود که روح دوستمون رو دیدیم رفت تو یه کوچه و وقت رفتیم اونجا هیچی نبود و وقتی رومون رو برگردوندیم دیدیم پشت سر ماست !

آره . همون اونجا ، هم یه جایی هست که یکی از دوستامون باهامون هست ، یه دفعه یه اطاقی چراغش خاموش میشه ، اونم شروع میکنه تیر اندازی ! یه دفعه دختره هی میکوبش در و دیوار . آخرش هم متلاشی میشه .
من اون قسمت خیلی اعصابم خورد شد ...