PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریختن عکس های گوشی 6610 به کامپیوتر

ثنا
13-09-2005, 23:12
من گوشی نوکیا 6610 دارم. می خواهم که از گوشی به کامپیوتر و بالعکس عکس بریزم.کابل com هم تهیه کرده ام. اما نمی دانم باید از چه نرم افزاری برای اینکار استفاده کنم.اگر دوستان کمکم کنند ممنون می شوم.
با تشکر - ثنا
sanatalab@yahoo.com

Mohammad
14-09-2005, 05:45
شما اين كار رو بايد از طريق Infrared انجام بديد.
بنابراين به يه پورت Infrared + نرم افزار احتياج داريد كه اين نرم افزار بايد رويه سي دي كه همراه پورت بهتون داده ميشه باشه.
موقع استفاده بايد Infrared گوشي هم فعال باشه.

boys_won
14-09-2005, 07:41
شما بايد از نرم افزار pc suite استفاده كني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد وايسي loading وسط صفحه 100 بشه

sap
14-09-2005, 12:09
سلام ... بهترین نرم افزار برای استفاده از كابل com port برنامه : Moblie media Browser هستش. که خیلی خوب با این کابل ارتباط برقرار می کنه ولی pc suite زیاد جالب جواب نمیده ( یعنی اصلا برای من جواب نداد، چون این کابلها معمولا غیر استاندارد هستن) در مورد اینفرارد هم بازم طبق تجربه شخصیم همین کابل خیلی بهتر از اینفرارده هم از نظر سرعت هم از نظر دردسر های نصبش ...

ثنا
14-09-2005, 13:02
ممنون از راهنمایی دوستان.
از آقا یا خانم sap خواهش می کنم لینک نرم افزار مربوطه را برای من بفرستند

ثنا
14-09-2005, 13:33
سلام آقا و یا خانم sap
من نرم افزار mobile media Browser را از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود و نصب کردم.اما متاسفانه بین سیستم و گوشی هیچ ارتباطی برقرار نشد.لطف کنید در صورت امکان منو راهنمایی کنید.

sap
14-09-2005, 19:05
سلام ... ابتدا کابلت رو به کامپیوتر وصل کن و بعد گوشی رو به اون متصل کن . حالا برنامه رو باز کن طبق منویی که نوشتم برو جلو

File
settings
add connection
cable connection
FBUS cable

بعد از ثبت تغییرات حالا دیگه باید گوشیت رو بشناسه ...

ثنا
15-09-2005, 23:18
سلام آقاي sap
مشکل ام با راهنمايي شما حل شد.ممنونم از شما.اميدوارم موفق باشيد

Kolubive
31-10-2005, 16:42
سلام ثنا جان . منم 6610 دارم راستی ازت یه سوال داشتم کیفیت عکساش وقتی که میریزی توی کامپیوتر خوبه ؟

رو خوده موبایل که اینطور نشون نمی ده که کیفیتش خوب باشه

Kolubive
20-12-2005, 14:22
سلام

می شه لینکه برنامه ای که بشه باهاش عکس های گوشی 6610 رو به کامپیوتر ریخت (به غیر از پیسی سوت ) اینجا بذارین
سه پست قبل , ثنا یه لینک گذاشته ولی فکر کنم قدیمی شده اگه آخرین ورژن هست من از اون لینک استفاده کنم

راستی من از کابل Usb استفاده می کنم . فکر نمی کنم این برنامه واسه کابل Usb باشه

وقتی هم Usb رو هم وصل می کنم به گوشی و کامپیوتر یه بالن بغله ساعت می یاد که می گه:

The Usb Not Recognized

ممنون می شم کمکم کنید

شرمنده وقت ندارم وگرنه سرچ می کردم

با تشکر

خداحافظ