PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه بحث های مربوط به فشرده سازی و برنامه های فشرده ساز در اینجا

صفحه ها : 1 [2]

nw_nk
10-04-2009, 18:02
لطفا در مورد نرم افزار KGB_Archiver_2beta2 که می گن مثلا 400 مگا بایت را 40 کیلو بایت میکند و خلاصه انکه اینقدر حجم را پایین می اورد توضیح دهید ایا تنظیمات خاصی دارد البته گفته شده که زمان زیادی طول میکشد

نقل قول از کمیاب آنلاین : KGB_Archiver_ ابزاری است براي فشرده سازي فايل ها به صورت ''High Compression'' يا حداكثر فشرده سازي كه امتياز هاي خيلي بيشتري نسبت به رقيبان خود مثل UHARC و غيره را داراست زيرا ميزان درصد فشرده سازي اين نرم افزار با نرم افزار هاي رقيب اختلاف فاحشي دارد به صورتي كه Office 2006 با آرشيو شدن با اين نرم افزار حجمش از 430 مگابايت به 1.50 مگابايت تغيير كرد ! تنها مشكل بسيار خسته كننده ي نرم افزار مدت زمان زياد براي فشرده سازي و خارج كردن فايل از حالت فشرده است . به طور مثال اگر كامپيوتر شما P4 و داراي CPU 3.3 و RAM 1 G باشه حدود 2 ساعت و 47 دقيقه طول مي كشه تا آفيس از حالت فشرده شده در بياد !!!

سلام.

این تاپیک رو چک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsankalak
10-04-2009, 21:44
سلام دوستان
من يه فايل rar رو که توش يه فيلم آموزشي با پسوند avi بود و حجمشم 4.8 مگ بود با winrar اکسترکت کردم حالا که ميخوام دوباره فشردش کنم هرکاري که کردم حجمش مثل قبلش به 4.8 نرسيد !! حالا ميخوام بدونم از چه متدي بايد استفاده کنم ؟

ehsankalak
11-04-2009, 20:19
يعني واقعا کسي نميدونه ؟؟ :41::41::41::41:
کسي نيست جواب سوال منو بدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:

my email
10-05-2009, 18:52
سلام چرا با نرم افزار winzip عمل فشرده سازی رو انجام می دم بعد اینکه تبدیل شد اصلا حجم اون کم نمی شه فقط چند کیلو بایت علتش چیه؟

nw_nk
10-05-2009, 19:18
سلام دوستان
من يه فايل rar رو که توش يه فيلم آموزشي با پسوند avi بود و حجمشم 4.8 مگ بود با winrar اکسترکت کردم حالا که ميخوام دوباره فشردش کنم هرکاري که کردم حجمش مثل قبلش به 4.8 نرسيد !! حالا ميخوام بدونم از چه متدي بايد استفاده کنم ؟

يعني واقعا کسي نميدونه ؟؟ :41::41::41::41:
کسي نيست جواب سوال منو بدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19:

سلام.

وقتی خودتون فشرده کردید حجمش چقدر شد؟ حدس می زنم که خیلی هم زیاد نشده و فقط شما حساس هستید که به همون 4.8 مگابایت برسه؟

شما Method رو روی Best قرار بدید و ببینید به 4.8 مگابایت میرسه.

سلام چرا با نرم افزار winzip عمل فشرده سازی رو انجام می دم بعد اینکه تبدیل شد اصلا حجم اون کم نمی شه فقط چند کیلو بایت علتش چیه؟

سلام.

مهمترین مورد در فشرده سازی, فایل هایی هستند که قراره فشرده بشن. احتمالا فایل های شما رو نمیشه زیاد فشرده کرد و اگر از فرمت های بهتری مثل rar و 7zip هم استفاده کنید خیلی فرقی نکنه.

فقط یک حالت های خاص داریم. مثلا اگر فایلهاتون شبیه به هم باشن که در 7zip درصد فشردگی خوبی خواهید داشت. اما درحالت کلی همون جمله دومی که گفتم برقراره.

موفق باشید.

morteza.1975
11-05-2009, 23:37
سلام دوستان من بهترین و فشرده ساز ترین برنامه را میخوام همچنین کسی میدونه که آیا چطوری میشه یک فایل ویدیویی را با برنامه های فشرده ساز تکه تکه کرد که بشه هر روز یکیشون رو آپلود کرد ممنون میشم اگر هست آموزشش هم بدید خیلی ضروریه
سپاسگذارم

mohammad.y1993
20-05-2009, 15:51
سلام....

من يك فيلم كه 4 پارت 200 مگابايتي داشت رو دانلود كردم...حالا كه بايد با نرم افزار hjsplit اونها رو به هم وصل كنم بهم يك فايل 400 مگابايتي ميده كه پس از اجرا اون تا حدود يك چهارم فيلم جلو ميره بعدش كه مي خوام بزنم بره جلوتر هنگ ميكنه....

بايد چي كار كنم؟؟؟اسم هر 4 تا فايل هم درست هست؟؟؟

خيلي برام مهم هست....

ممنون....

caspian
08-07-2009, 06:29
من 6 تا فایل دانلود کردم که یکیش فرمتش zip هست و بقیه zip.002 zip.003 zip.004 zip.005 zip.006
هیچ جوره باز نمیشه
چه کار باید کرد؟

nw_nk
08-07-2009, 09:57
سلام دوستان من بهترین و فشرده ساز ترین برنامه را میخوام همچنین کسی میدونه که آیا چطوری میشه یک فایل ویدیویی را با برنامه های فشرده ساز تکه تکه کرد که بشه هر روز یکیشون رو آپلود کرد ممنون میشم اگر هست آموزشش هم بدید خیلی ضروریه
سپاسگذارم

سلام.

برنامه WinRAR بخاطر عملکرد فرمت RAR و امکانات و ظاهر خود برنامه فعلا انتخاب اول هست. برای تقسیم فایل هم در کادر Add to archive کافیه در بخش Split (سمت چپ و پایین) مقدار مورد نظرتون رو وارد کنید.

سلام....

من يك فيلم كه 4 پارت 200 مگابايتي داشت رو دانلود كردم...حالا كه بايد با نرم افزار hjsplit اونها رو به هم وصل كنم بهم يك فايل 400 مگابايتي ميده كه پس از اجرا اون تا حدود يك چهارم فيلم جلو ميره بعدش كه مي خوام بزنم بره جلوتر هنگ ميكنه....

بايد چي كار كنم؟؟؟اسم هر 4 تا فايل هم درست هست؟؟؟

خيلي برام مهم هست....

ممنون....

احتمالا پارت 2 یا 3 آسیب دیده. اتصال در HJSplit چطوری پیش میره؟ با 7Zip امتحان کردید؟

من 6 تا فایل دانلود کردم که یکیش فرمتش zip هست و بقیه zip.002 zip.003 zip.004 zip.005 zip.006
هیچ جوره باز نمیشه
چه کار باید کرد؟

پاسخ به مباحث و سوالات رایج انجمن بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایلهایی که پسوندشون بصورت 001, 002 و ... هست رو چطوری باز و استفاده کنم؟

pouria007
08-07-2009, 10:11
سلام دوستان

طبق عکس زیر عمل کنید بیشترین فشرده سازی انجام میشه:

mohsen.rajabi
23-07-2009, 06:06
ببخشید دوستان چطوری می تونم با winrar فایلم روبه چند قسمت تقسیم کنم؟؟

Ghaioom
23-07-2009, 06:55
ببخشید دوستان چطوری می تونم با winrar فایلم روبه چند قسمت تقسیم کنم؟؟
سلام
روی فایل کلیک راست کن بعد Add to Archive بعد سمت چپ پایین split to volumes,bytes اونجا شماره باید بزنی.

Ghaioom
23-07-2009, 07:00
سلام
من یه ویندوز dark edition دانلود کردم.
ولی میگه پارت 2 مشگل داره من که مشکلی نمیبینم در حال extract میگه.
حجمش هم مال مثل پارتهای دیگه یکیه.
من که نمیدونم چیکار کنم؟ 100 مگه پارت 2
چیکار میشه کرد؟؟

nw_nk
23-07-2009, 09:04
سلام
من یه ویندوز dark edition دانلود کردم.
ولی میگه پارت 2 مشگل داره من که مشکلی نمیبینم در حال extract میگه.
حجمش هم مال مثل پارتهای دیگه یکیه.
من که نمیدونم چیکار کنم؟ 100 مگه پارت 2
چیکار میشه کرد؟؟

سلام.

ارور حتما مربوط به Corrupt بودن پارت 2 هست؟ یک بار دیگه پارت 2 رو دانلود کنید شاید در دانلود قبلی درست دریافت نشده یا روی بخش خرابی از ساختار فایل نوشته شده.

با سرچ در گوگل صفحه هایی که این فایل رو قرار دادن چک کنید و نظر کاربران رو بخونید. اگر فایل آپلودی خراب باشه بقیه هم بهش اشاره می کنند.

Ghaioom
23-07-2009, 10:43
آره ارور همونه.
حالا میشه لینکی (لینک دیگه پارت 2) که از همون سایته و حجمش هم همونه اونو دانلود کنم شاید بازم اینو بگیرم مشکل پیش بیاد؟

Ghaioom
25-07-2009, 08:29
سلام
یه سوال دیگه
باز از همون قسمتها پارت 6 خطای Packed data crc failed... the volume is corrupt مال قبلی اررور اینطوری نبود چیکارش کنم؟
ممنون
اینم بگم که از لینک دیگه گرفتم مشکل حل شد لینک قبلی رو میگم. پارت 2

Hitman-Group
25-07-2009, 09:31
سلام خدمت
شما
کسی فشرده سازی با برنامه Uahrac تحت داس بلد نیست کارش رو یاده من بده
این نسخه گرافیکیش که اصلا فشرده نمیکنه
دستوراتش رو اگر میشه بگذارید
تا من هم بازی ها چند گیگابایتیم رو به 200 مگابایت تبدیل کنم!
با تشکر

nw_nk
25-07-2009, 10:37
سلام
یه سوال دیگه
باز از همون قسمتها پارت 6 خطای Packed data crc failed... the volume is corrupt مال قبلی اررور اینطوری نبود چیکارش کنم؟
ممنون
اینم بگم که از لینک دیگه گرفتم مشکل حل شد لینک قبلی رو میگم. پارت 2

سلام.

1- باید پارت 2 ای که گرفتید دقیقا همون فایل باشه. فقط یکی بودن حجم ها کافی نیست.
2- ممکنه سری قبل بخاطر خراب بودن پارت 2 اشکال پارت 6 رو نشده. می تونید پارت 6 رو هم دوباره دریافت کنید. توصیه من اینه که از خیر این فایل بگذرید. یک سوال, زیاد خرابی فایل های دانلودی رو تجربه می کنید؟

سلام خدمت
شما
کسی فشرده سازی با برنامه Uahrac تحت داس بلد نیست کارش رو یاده من بده
این نسخه گرافیکیش که اصلا فشرده نمیکنه
دستوراتش رو اگر میشه بگذارید
تا من هم بازی ها چند گیگابایتیم رو به 200 مگابایت تبدیل کنم!
با تشکر

سلام.

فشرده سازی رو که در بازیهای اکثرا Rip شده مشاهده می کنید بخاطر اون تنظیمات تحت DOS نیست. بخش های حجیمی از بازی حذف میشه و کیفیت بعضی فایل ها (مثلا صوتی) پایین آورده میشه. اگر دقت کنید حجم Rip های Full که فایل های بازی تقریبا دست نخورده هستند چند گیگه و کم نیست.

Ghaioom
25-07-2009, 13:13
سلام.

1- باید پارت 2 ای که گرفتید دقیقا همون فایل باشه. فقط یکی بودن حجم ها کافی نیست.
2- ممکنه سری قبل بخاطر خراب بودن پارت 2 اشکال پارت 6 رو نشده. می تونید پارت 6 رو هم دوباره دریافت کنید. توصیه من اینه که از خیر این فایل بگذرید. یک سوال, زیاد خرابی فایل های دانلودی رو تجربه می کنید؟

پارت 2 همونه اونی که آپلود کرده یه چیزی توش نوشته تو اون لینک دیگه هم اون نوشته. فرقی نداره.
نه این ویندوز dark edition هست.
الان درست شد فکر کنم. extra files کردم همه فایل ها رو بیرون داد اگه یکسره تو winrar بخوایم باز کنیم اون خطا ها رو میده.

اینم بگم که مشکل از این بود که من رفتم در همون موقعی که در حال extract files بود رفتم همون پوشه رو رفتم یه جای دیگه کپی کردم بعد فایل ها رو نگه داشت و الان میشه از اون استفاده کرد. چیز جالبه اتورانشم کار میکنه. مشکل از اینه بود فکر کنم.اگه کپی نمیکردم فایل 1 مگی میداد بیرون : دی ولی کپی کنم کلاً فایل ها رو میده.

mohsen.rajabi
30-07-2009, 11:29
سلام
روی فایل کلیک راست کن بعد Add to Archive بعد سمت چپ پایین split to volumes,bytes اونجا شماره باید بزنی.

دوست عزیز میشه تصویری بزاری ، هر کار کردم نشد (تعدادش رو خیلی کم می کنه)

مثلا اگه بخوام یه فایل 90 مگی رو به ده تا 9 مگی تقسیم کنم چه عددی اونجا وارد کنم

nw_nk
30-07-2009, 14:03
دوست عزیز میشه تصویری بزاری ، هر کار کردم نشد (تعدادش رو خیلی کم می کنه)

مثلا اگه بخوام یه فایل 90 مگی رو به ده تا 9 مگی تقسیم کنم چه عددی اونجا وارد کنم

مثلا برای 9 مگابایت

9 mb
یا
9216 kb

رو وارد کنید.

kb و mb سمت راست.

farazp30
28-08-2009, 19:33
اقا من یه فیلم 3 پارتی rar با دانلود منیجر دانلود کردم
اسمش این جوری بود nodam.rar.part.001
کامپوتر من 001 file شناختش
part . 001 رو حذف کردم درست شد ولی دنبال ارت های بعدی نمیگرده همون اولی رو که باز میکنی میگه فایل ناقص بید

کمک
مرسی

Ship Storm
28-08-2009, 20:48
اقا من یه فیلم 3 پارتی rar با دانلود منیجر دانلود کردم
اسمش این جوری بود nodam.rar.part.001
کامپوتر من 001 file شناختش
part . 001 رو حذف کردم درست شد ولی دنبال ارت های بعدی نمیگرده همون اولی رو که باز میکنی میگه فایل ناقص بید

کمک
مرسی

شما نباید اسم فایل ها رو تغییر بدبد و باید از نرم افزار hjsplit استفاده کنید برای extract کردن این فایل ها

در تاپیک زیر معرفییش کردم و پیوستش کردم:

MB3d
18-09-2009, 13:25
من يه سوال داشتم
من يه سري فايل دارم فايله rar از اين شكلياست احتمالا ( r00 r01 02 ) ولي اسم همش تغييير كرده و تهش هم پسوند r00 و .. نداره مي خواستم ببينم از كجا بايد بفهمم كدوم r01 كدوم r02 و ...
ممنون

MB3d
18-09-2009, 19:05
اينجا صاحاب نداره ؟ تاپيك بزنم ؟

ahmadzaq
20-09-2009, 21:02
من یه windows 7 دانلود کردم که حجمش 277MB بود و بعد از ای که از حالت فشرده خارجش کردم 2.1GB شد

آخه چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18: :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18:

لطفا کمک کنید. من که هنگ کردم :24::24::24::24:

(ضمنا نکید که بستگی به فایلش داره و چون من که خودم رو کشتم هر چقدر فن که بلد بودم روش پیاده کردم اما حجمش فقط 100MB کمتر میشه و به 2GB میرسه)
( تیک Best و Solid رو هم تو WinRAR زدم و حتی تو تنظیمات Advance هم رفتم اما چندان اثری نداشت )
(لطفا KGB و 7ZIP و UHA رو هم توصیه نکنید چون تست کردم و خیلی کند عمل می کنن)

من که 2 ساعت تو گوگل جستجو کردم اما به هیچی نرسیدم
اینم لینک اون ویندوز هفتی که دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fmps
06-10-2009, 20:31
سلام
وقتی من می خوام یه فایل 145mb رو به 14.5mb تبدیل کنم ای win Rar صدتا فایا درست می کنه
لطفا طرز فشرده سازی با winRar رو بزارین

Amin.P30
13-10-2009, 21:37
سلام دوستان.....يك بازي بنام كانتر سورس زامبي دانلود كردم كه حجمش تقريبا 2.9 gb هستش...كه به 28 قسمت 100مگابايتي و 1 قسمت 48 مگا يي بصورت فشرده رار تقسيم شده است...تمام فايل هارو استخراج كردم اما وقتي به فايل 29 ميرسه ارري ميده كه file is currupt ..crc error.. و همچين چيزايي كه فايل خرابه...با وينرار record recovery كردم..با اين نرم افزاري كه دوست خوبم هم گذاشته هم فايل29 را خاستم ترميم كنم اما بازم نشد...
يكي از دوستام هم با يك بازي 29 قسمتي همين مشكل را داشته اما يكي از دوستانش براش درست كرده و بازي را براش نصب كرده...پارت 29 را از 4 جا دانلود كردم اما همشون مثل همن...
حالا كسي با اين مشكل روبرو نشده يا كسي راه حلشو نميدونه؟؟؟واقعا بهش احتياج دارم....هر كي بدونه واقعا بهش مديون ميشم...
ممنون از كمكتون...

Ghaioom
14-10-2009, 07:48
سلام دوستان.....يك بازي بنام كانتر سورس زامبي دانلود كردم كه حجمش تقريبا 2.9 gb هستش...كه به 28 قسمت 100مگابايتي و 1 قسمت 48 مگا يي بصورت فشرده رار تقسيم شده است...تمام فايل هارو استخراج كردم اما وقتي به فايل 29 ميرسه ارري ميده كه file is currupt ..crc error.. و همچين چيزايي كه فايل خرابه...با وينرار record recovery كردم..با اين نرم افزاري كه دوست خوبم هم گذاشته هم فايل29 را خاستم ترميم كنم اما بازم نشد...
يكي از دوستام هم با يك بازي 29 قسمتي همين مشكل را داشته اما يكي از دوستانش براش درست كرده و بازي را براش نصب كرده...پارت 29 را از 4 جا دانلود كردم اما همشون مثل همن...
حالا كسي با اين مشكل روبرو نشده يا كسي راه حلشو نميدونه؟؟؟واقعا بهش احتياج دارم....هر كي بدونه واقعا بهش مديون ميشم...
ممنون از كمكتون...
سلام
روی اولین فایل کلیک راست کن بعد extract files رو بزن بعد هم تیک keep broken files رو بزن اینجوری فک کنم درست بشه.

موفق باشی.

fmps
17-10-2009, 20:31
سلام
به سوال ما هم جواب بدین

mehran_286
17-10-2009, 22:18
سلام
وقتی من می خوام یه فایل 145mb رو به 14.5mb تبدیل کنم ای win Rar صدتا فایا درست می کنه

یعنی چی
میخوای حجم یک فایل رو زیاد کنید ؟

سیستمتون ویروس نداره ؟

Ship Storm
17-10-2009, 22:22
سلام

دوست عزیز تعیین حجم فایل دست شما نیست winrar بر اساس نوع فایل شما عمل compress رو انجام میده
شما مشکل کارتون اینجاست که شما بخش split to volume رو روی 14.5 مگابایت انتخاب میکنی و برای همین فایل 145 مگی شما به 10 تا فایل Rar تبدیل میشه
شما برای فشرده سازی روی فولدر مورد نظر کلیک راست کن و add to archive رو بزن و ok کن
موفق باشی :46:

fmps
21-10-2009, 18:55
دوست عزیز تعیین حجم فایل دست شما نیست winrar بر اساس نوع فایل شما عمل compress رو انجام میده
شما مشکل کارتون اینجاست که شما بخش split to volume رو روی 14.5 مگابایت انتخاب میکنی و برای همین فایل 145 مگی شما به 10 تا فایل Rar تبدیل میشه
شما برای فشرده سازی روی فولدر مورد نظر کلیک راست کن و add to archive رو بزن و ok کن
موفق باشی :46:

مشکل همیجاست که فشرده نمیکنه
مثلا فایل 20mg رو به 19.6mg تبدیل میکنه
اگه تنظیمات خاصی داره اونارو بگین

h.ekhraji
06-11-2009, 15:30
سلام آیا میشه وقتی یک فایل را با وین رر اکسترکت کردیم دیگه نریم تو مای داکیومنت و اونو باز کنیم و مثلا یک دکمه بزنیم و به محل اکسترکت بریم. مثل رو آیکونهای دسکتاپ open file location می زنیم و مستقیم به محل می ریم.

dverbame
11-11-2009, 11:09
با سلام .
من رفتم توی یک سایت که فایلا رو تیکهمیکرد و فایلم رو دادم بهش و برام تیکش کرد.چند فایل 200 مگی بود که هر کدوم رو به 2 پارت 100 مگی با پسوند .rar.001 و rar.002 و یک فایل rar.crc تبدیل کرد.حالا فایل ها رو دانلود کردم و نمی دونم چه جوری دوباره به هم بچسبو نمشون. با 7zip و winrar و uniextract امتحان کردم .نشد.لطفا یکی هر چه زودتر کمکم کنه.

اینم تصویرش:

Masоud
18-12-2009, 15:46
سلام آیا میشه وقتی یک فایل را با وین رر اکسترکت کردیم دیگه نریم تو مای داکیومنت و اونو باز کنیم و مثلا یک دکمه بزنیم و به محل اکسترکت بریم. مثل رو آیکونهای دسکتاپ open file location می زنیم و مستقیم به محل می ریم.

سلام

راهی نداره.

روی فایل کلیک راست کن و Extract Here رو بزن.

اینجوری راحت تره.

با سلام .
من رفتم توی یک سایت که فایلا رو تیکهمیکرد و فایلم رو دادم بهش و برام تیکش کرد.چند فایل 200 مگی بود که هر کدوم رو به 2 پارت 100 مگی با پسوند .rar.001 و rar.002 و یک فایل rar.crc تبدیل کرد.حالا فایل ها رو دانلود کردم و نمی دونم چه جوری دوباره به هم بچسبو نمشون. با 7zip و winrar و uniextract امتحان کردم .نشد.لطفا یکی هر چه زودتر کمکم کنه.

اینم تصویرش:

از نرم افزار زیر کمک بگیر :

موفق باشید :40:

ha789di
19-12-2009, 14:03
دوستان من یک فایل رو گرفتم ولی آخرش پسوند zip.enc داره وهیچ جوری هم باز نمیشه میشه بگید چجوری باید بازش کنم؟

Ship Storm
20-12-2009, 07:54
مشکل همیجاست که فشرده نمیکنه
مثلا فایل 20mg رو به 19.6mg تبدیل میکنه
اگه تنظیمات خاصی داره اونارو بگین

گفتم که فشرده سازی روی هر نوع فایل متفاوته و ممکنه یک فایل 100 مگابایتی رو فشرده کنی فقط 10 کیلوبایت حجمش کمتر بشه

Ship Storm
20-12-2009, 07:56
دوستان من یک فایل رو گرفتم ولی آخرش پسوند zip.enc داره وهیچ جوری هم باز نمیشه میشه بگید چجوری باید بازش کنم؟

اون enc آخر فایل رو بردارید ببینید درست میشه

ha789di
20-12-2009, 10:03
اون enc آخر فایل رو بردارید ببینید درست میشه

نه متاسفانه امتحان کردم نشد..

Ghaioom
20-12-2009, 16:00
سلام
شما نگفتی چی دانلود کردی ؟
مال چندین نرم افزار میتونه باشه اگه شما گفته بودی چی دانلود کردی زودتر به جواب میرسیدی.
تو آدرس زیر اسامی نرم افزارهایی که از این پسوند پشتیبانی میکنن هست.

در سایت دومی از لیست سمت چپ پسوند ENC رو پیدا کن چند تا نرم افزار برای باز کردنش معرفی کرده.
موفق باشی.

ha789di
21-12-2009, 12:30
سلام
شما نگفتی چی دانلود کردی ؟
مال چندین نرم افزار میتونه باشه اگه شما گفته بودی چی دانلود کردی زودتر به جواب میرسیدی.
تو آدرس زیر اسامی نرم افزارهایی که از این پسوند پشتیبانی میکنن هست.

در سایت دومی از لیست سمت چپ پسوند ENC رو پیدا کن چند تا نرم افزار برای باز کردنش معرفی کرده.
موفق باشی.

ممنون
راستش فایل فلش گوشی هست که دانلود کردم حجمشم حدود 140 مگ است
بازم ممنون از جوابتون

teshneh
29-06-2010, 00:11
من یک فیلم رو با نرم افزارهای winrar و 7zip فشرده کردم ولی اصلا راضی نبودم،
خیلی کم ، حجم رو پایین آورد ؟
دوستان راهنمایی نمی کنند؟می خوام بتونم خیلی زیاد حجم رو پایین بیارم!
فیلم و عکس و نرم افزار میخوام فشرده کنم

در این نرم افزار میشه یک فایل 20 مگا بایتی رو به اندازه 5 مگابایت در آورد ،به وسیله فشرده سازی با این نرم افزار؟

Amir 3d
21-08-2010, 20:44
با سلام.دوستان من یه سوال داشتم؟؟؟:37:
سوالم اینکه حدود 2-3 سال پیش بازی هایی اومد تو بازار که 3-4 تا بازی توی یه سی دی بود و وقتی که اونو باز میکردی حجمش چهار پنج برابر میشد.مثلا یه فایل 150 مگی میشد 1.5 یا حتی 2وخورده ای:24:و وقتی که اونو اجرا می کردی از نیم ساعت تا
یک و نیم ساعت هم طول میکشید :25:و اون بیشتر با داس فایلها رو اکسترکت میکرد:18:
با تشکر:7:
ولی کارش درست بود.میشه اسم اونو بدین و یا تو ضمیمه آپ کنین.ممنون میشم:11::40:

Glass Heart
22-08-2010, 23:36
سوالم اینکه حدود 2-3 سال پیش بازی هایی اومد تو بازار که 3-4 تا بازی توی یه سی دی بود و وقتی که اونو باز میکردی حجمش چهار پنج برابر میشد.مثلا یه فایل 150 مگی میشد 1.5 یا حتی 2وخورده ای:24:و وقتی که اونو اجرا می کردی از نیم ساعت تا

منم يه فايل دانلود كردم كه حجمش 7 مگ بود ولي بعد از اكستركت كردن شد حدود 80 مگ.
با چه برنامه اي ميشه همچين كاري كرد ؟؟؟
كسي هست كه بدونه ؟؟؟

Carl
23-08-2010, 00:07

منم يه فايل دانلود كردم كه حجمش 7 مگ بود ولي بعد از اكستركت كردن شد حدود 80 مگ.
با چه برنامه اي ميشه همچين كاري كرد ؟؟؟
كسي هست كه بدونه ؟؟؟
سلام..
با Uharc و KGB Archiver احتمالاً می‌شه این کارها رو کرد؛ هرچند معمولاً چون زمان زیادی می‌برن، به صرفه نیستن.

اطّلاعات بیشتر رو با سرچ توی همین تاپیک، یا قسمت نرم‌افزار فوروم پیدا کنید :وینک:

mjzaret
23-08-2010, 09:40
من یک فیلم رو با نرم افزارهای winrar و 7zip فشرده کردم ولی اصلا راضی نبودم،
خیلی کم ، حجم رو پایین آورد ؟
دوستان راهنمایی نمی کنند؟می خوام بتونم خیلی زیاد حجم رو پایین بیارم!
فیلم و عکس و نرم افزار میخوام فشرده کنم

در این نرم افزار میشه یک فایل 20 مگا بایتی رو به اندازه 5 مگابایت در آورد ،به وسیله فشرده سازی با این نرم افزار؟

فایلهای ویدویی که به صورت فشرده قرار داشته باشند رو شما با هر نرم افزار فشرده سازی فشرده کنید خیلی کم فشرده می‌شوند چون خودشون فشرده هستند.

برای مثال شما یه تصویر از نوع JPG رو بخواین فشرده کنید حجم اصلی فایل با فایل فشرده شده زیاد تفاوت نمی‌کنه.

شاد باشید :40:

juve-reza
16-11-2010, 20:49
سلام
این درسته که UHARC فولدر های بزرگتر از 2گیگ رو Support نمیکنه؟
پس چطوری باهاش یه بازی رو فشرده میکنن؟
میشه یه آموزش کامل برنامه UHARC , Nanozip رو بزارین؟ خواهشا باذکر همه پارامترها و یک مثال باشه

blackhero
14-12-2010, 09:32
دوستان چطوری میشه رمز یه فایل فشرده رو پیدا کرد یا حذفش کرد؟؟ یه فایل دانلود کردم برای اکستراکت پسورد میخواد، مرسی

Ghaioom
14-12-2010, 11:02
دوستان چطوری میشه رمز یه فایل فشرده رو پیدا کرد یا حذفش کرد؟؟ یه فایل دانلود کردم برای اکستراکت پسورد میخواد، مرسی
اسم فایل رو تو گوگل سرچ کن میاد اگه پسوردشو نمیدونی!
نرم افزار هست ولی کارش درست نیست!

blackhero
14-12-2010, 18:01
اسم فایل رو تو گوگل سرچ کن میاد اگه پسوردشو نمیدونی!
نرم افزار هست ولی کارش درست نیست!

تو گوگل سرچ کردم بیدا نشد. از اون برنامه هم استفاده کردم، واقعا بدرد نمیخوره! یعنی از راه ه-ک یا رجیستری چیزی نمیشه بیداش کرد؟!!

Ship Storm
14-12-2010, 18:05
تو گوگل سرچ کردم بیدا نشد. از اون برنامه هم استفاده کردم، واقعا بدرد نمیخوره! یعنی از راه ه-ک یا رجیستری چیزی نمیشه بیداش کرد؟!!

لینک دانلود اون فایل از روی اینترنت رو داری؟
لینک رو سرچ کنی دقیق تر میتونی به نتیجه برسی تا اینکه اسم اونو سرچ کنی

juve-reza
01-01-2011, 20:46
سلام
این درسته که UHARC فولدر های بزرگتر از 2گیگ رو Support نمیکنه؟
پس چطوری باهاش یه بازی رو فشرده میکنن؟
میشه یه آموزش کامل برنامه UHARC , Nanozip رو بزارین؟ خواهشا باذکر همه پارامترها و یک مثال باشه

یه کمکی به ما میکنین؟ ثواب داره!!

amaranth_silent
20-07-2011, 13:17
سلام دوستان من دیشب دوتا فیلنم از یه سایت دانلود کردم که بصورت زیپ شده هستند ولی وقتی میخوام با winrar بازش کنم پس از طی کردن مرحله لود وقتی به 100% میرسه با این ارور روبرو میشه مشکل از کجاست ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MrGee
20-07-2011, 13:59
متن ارور ناقصه دیده نمی شه
احتمالا فایل خرابه یا پسورد داره

amaranth_silent
20-07-2011, 18:14
متن ارور ناقصه دیده نمی شه
احتمالا فایل خرابه یا پسورد داره

اتفاقا پسورد داره و من اونووارد میکنم بعد extract شدن که به 100% میرسه این ارور رو میده

MrGee
20-07-2011, 18:45
شما متن ارور رو به طور کامل بزار تا ببینیم چه می شه کرد

Ghaioom
20-07-2011, 18:45
اتفاقا پسورد داره و من اونووارد میکنم بعد extract شدن که به 100% میرسه این ارور رو میده
حتما فایل ناقصه. دوباره بدانلود شاید درست بشه. یه تستی بزن.
اینکارو هم میتونی بکنی: راست کلیک کن رو فایل بعد extract files بعدش تیک گزینه keep broken files رو بزن بعد extract کن ببین چی میشه.

amaranth_silent
21-07-2011, 20:46
حتما فایل ناقصه. دوباره بدانلود شاید درست بشه. یه تستی بزن.
اینکارو هم میتونی بکنی: راست کلیک کن رو فایل بعد extract files بعدش تیک گزینه keep broken files رو بزن بعد extract کن ببین چی میشه.

دوست گلم واقعا ممنون حل شد خیلی خیلی گلی از دوستان دیگر هم ممنونم تا به حال اینجوری واسم پیش نیومده بود :10:

husy12
23-07-2011, 14:34
وین رار بهتری نرم افزار جهان برای فشرده ساری اما اشکلاتی هم داره

nelahe
26-07-2011, 07:51
سلام فرق zip و rar چیه

آیا امکانش هست به هم دیگه تبدیلشون کنیم

Ship Storm
26-07-2011, 08:47
سلام فرق zip و rar چیه

آیا امکانش هست به هم دیگه تبدیلشون کنیم

ZIP فرمت استاندارد نرم افزار WINZIP و RAR فرمت استاندارد نرم افزار WINRAR هست و قابلیت تبدیل به همدیگر رو دارند و از نظر فشرده سازی گاه یکی از دیگیری پیشی میگیره
در ضمن فرمت ZIP بدون نیاز به نرم افزار خاصی قابل اجرا توسط خود سیستم عامل هست

nelahe
30-07-2011, 14:22
ZIP فرمت استاندارد نرم افزار WINZIP و RAR فرمت استاندارد نرم افزار WINRAR هست و قابلیت تبدیل به همدیگر رو دارند و از نظر فشرده سازی گاه یکی از دیگیری پیشی میگیره
در ضمن فرمت ZIP بدون نیاز به نرم افزار خاصی قابل اجرا توسط خود سیستم عامل هست

خب چطور باید بهم تبدیلشون کنیم

Ship Storm
30-07-2011, 15:07
خب چطور باید بهم تبدیلشون کنیم

نرم افزار Winrar هر دو فرمت رو بخوبی ساپورت میکنه

nelahe
31-07-2011, 08:31
نرم افزار Winrar هر دو فرمت رو بخوبی ساپورت میکنه

می دونید من یک سری فایل با فرمت زیپ دارم باید تبدیل شه به فرمت rar چون مرکزی که می خواهم براشون بفرستم سایتشون فقط فرمت rar را قبول می کند

البته یه نکته هم هست

من اصل اون فایل فایل ها رو (غیر فشرده شون) را یک بار با فرمت rar ذخیره کردم و یک بار هم با فرمت zip اما فرمت rar نمی دونم چرا از سه فایلی که می خواستم با هم در یک فایل فشرده بشوند یکی شون را در فایل جدید نیاورد!!!!!

3- اگه فایلی رو فشرده کردیم و باز هم حجمش بیشتر از اون چیزی بود که نیاز داشتیم باید چکار کرد برای فشردگی بیشتر

Ship Storm
31-07-2011, 15:11
می دونید من یک سری فایل با فرمت زیپ دارم باید تبدیل شه به فرمت rar چون مرکزی که می خواهم براشون بفرستم سایتشون فقط فرمت rar را قبول می کند

البته یه نکته هم هست

من اصل اون فایل فایل ها رو (غیر فشرده شون) را یک بار با فرمت rar ذخیره کردم و یک بار هم با فرمت zip اما فرمت rar نمی دونم چرا از سه فایلی که می خواستم با هم در یک فایل فشرده بشوند یکی شون را در فایل جدید نیاورد!!!!!

3- اگه فایلی رو فشرده کردیم و باز هم حجمش بیشتر از اون چیزی بود که نیاز داشتیم باید چکار کرد برای فشردگی بیشتر

شما احتمالا با نام یکسان ذخیره کردی و باعث شده این فایل ایجاد شده روی قبلی جایگزین بشه
فشردگی هر فایل حد و مرزی داره و بیشتر از یک حد نمیشه فشرده سازی رو انجام داد و معمولا نرم افزارهایی که اینکار رو میکنن فایل ها رو آسیب میزنن

heavenbird
25-08-2011, 02:14
سلام
یه سوال فوری!!!
من چند تا فایل دانلود کردم پسونداش اینطوریه: c , .b , .a. , ...
چجوری اینا رو به هم بچسبونم؟؟؟؟

nelahe
15-09-2011, 08:19
بهترین ورژن و آخرین ورژن

win rar و winzip چیه

با کرک باشه البته

Ship Storm
15-09-2011, 10:44
بهترین ورژن و آخرین ورژن

win rar و winzip چیه

با کرک باشه البته

انجمن معرفی نرم افزار در این مورد خیلی قشنگ و کامل داره بروز رسانی میشه

WinRar | فشرده‌سازی فایل‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

WinZip | معروفترین ابزار فشرده سازی تحت ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

MR. Garcia
06-10-2011, 18:09
درود ...
من حدود 100 تا ویدیوی 4 گیگی دارم ...
میخوام اینا رو جایی نگه داری کنم !!!
ولی خب امکانش نیست دیگه ... پس باید فشردشون کنم !!!
میخواستم ببینم نرم افزاری هست که بیشتر از WinRAR فایل ها رو فشرده کنه ، بدون اینکه اطلاعات صدمه ببینن ؟؟؟

یکی از دوستام یه نرم افزار به اسم "7Zip" رو معرفی کرد !!!
میخواستم ببینم کسی ازش استفاده کرده ؟؟؟
چطوریه ؟؟؟

راستی ، من میخوام علاوه بر صدمه ندیدن بشه مدت زیادی نگهشون داشت و بلایی سرشون نیاد !!! :40:

Erfan.B
06-10-2011, 18:16
خوب دوست من یه هارد 500 گیگ بخر 49.5 تومن! هر وقت خواستی به باکس وصل کن اکسترنال استفاده کن:31:
ولی 7z عالیه ولی واسه فیلم فکر نمی کنم جواب گو باشه می تونی از kgb استفاده کنی که فوق العاده فشرده می کنه ولی سرعت کمی داره. یه کار دیگه ای هم می تونی انجام بدی اونم این که کلاً فایل ویدیویی رو به divX یا MKV با همون کیفیت منتهی فشرده تر تبدیلش کنی دوست من.
موفق باشی.:11:

Rahpooyan
06-10-2011, 20:03
من FreeArc هم رو شنیدم که می تونی در لیست انتخابات داشته باشی

MR. Garcia
06-10-2011, 23:31
خوب دوست من یه هارد 500 گیگ بخر 49.5 تومن! هر وقت خواستی به باکس وصل کن اکسترنال استفاده کن:31:
ولی 7z عالیه ولی واسه فیلم فکر نمی کنم جواب گو باشه می تونی از kgb استفاده کنی که فوق العاده فشرده می کنه ولی سرعت کمی داره. یه کار دیگه ای هم می تونی انجام بدی اونم این که کلاً فایل ویدیویی رو به divX یا MKV با همون کیفیت منتهی فشرده تر تبدیلش کنی دوست من.
موفق باشی.:11:

اول اینکه چون 2 بار تجربه ی هارد سوختن رو دارم این کار رو نمیکنم !! :31:
دوم اینکه میشه برای نمونه من فیلم رو .rar کنم و بعد با 7Zip دوباره فشرده کنم ؟؟؟ :13:

MR. Garcia
07-10-2011, 02:26
آقا من این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم ...
بعد از اینکه فایلی رو فشرده میکنم حجمش بیشتر هم میشه !!! :19:
میشه یکی یه عکسی از تنظیماتش بگیره ؟؟؟ :40:

MrGee
07-10-2011, 08:46
اصولا فيلم ها رو نمي شه با نرم افزارهاي فشرده سازي فشرده كرد
تنها راهي كه هستش اينه كه اونها رو به mkv و divx تبديل كنيد بعد هم اگه خواستيد اونها رو تو DVD9 رايت كنيد

m.77
12-10-2011, 01:52
با سلام.ببخشید من یه مشکل دارم از دوستان اگه کسی‌ میتونه بهم کمک کنه.یه فایل فشرده دارم که چند قسمتیه و اولین پارتش عکسه حالت فشرده هست ولی‌ پسوندش اپلیکیشن هست.وقتی‌ می‌خوام از حالت فشرده خارج کنم کلی‌ طول می‌کشه آخرشم ارور میده.مثلا استاپ‌ ورکینگ.قبلان مشکل نداشتم نمیدونم چی‌ شده.این فایل هم در ضمن رو سیدیه.ممنون اگه کمک کنید.

nelahe
20-10-2011, 18:26
سلام
من یک فایل ورد دارم که یک عالمه عکس درونش استفاده شده و حجمش شده 400 مگابایت!!!!

چطور میشه حجمش را کم کرد

البته امکانش نیست که عکس ها در آورد و حجمشون را کم کرد و دوباره جایگزین کرد
چون اصلاً وقتش ندارم و البته فایل هم مال من نیست که روش انقدر بخوام زمان بگذارم

چکار باید کرد

2- برای فایل های پی دی اف باید چکار کرد

مثلاً یک فایل دارم که 2 مگابایت خورده ای است اما زیپ که می شه نهایتش می شه 2

ro.to200
24-10-2011, 12:04
سلام ، می خواستم بدونم چطور می تونم با نرم افزار zip تعدادی از فایل های عکس رو زیپ کنم و پسورد بذارم به طوری که برای باز کردن اون ها پسورد رو ازت بخواد ، با تشکر

Ship Storm
24-10-2011, 21:11
سلام ، می خواستم بدونم چطور می تونم با نرم افزار zip تعدادی از فایل های عکس رو زیپ کنم و پسورد بذارم به طوری که برای باز کردن اون ها پسورد رو ازت بخواد ، با تشکر

سلام
شما فایل هاتون رو اول بریزید درون یک فولدر و بعد روی فولدر کلیک راست کنید و گزینه Add to archive رو بزنید و در پنجره ای که باز میشه روی تب advance کلیک کرده و پسورد گذاری رو انجام بدید
موفق باشید:46:

Iceboy_LOVE
31-10-2011, 13:02
مشکل دانلود زیرنویس سایت subscene

جدیدا به یه مشکلی برخوردم که یه سری از زیرنویس های سایت ساب سنس
زیرنویسهاش با برنامه Win zip و Winrar باز نمیشن
حالا چطـــور ؟

ببینید یه سری زیرنویسها که میخوام بگیرم پسوندش رو میزنه Zipx اینا مشکل دارند و باز نمیشن...بقیه دوستان نظر و راه حلشون بگن.. منتظریم
اما اونایی که rar هستن یا zip هستند مشکلی ندارم

Win 7 - sp 1 - 64 bit
firefox

به عنوان مثال اینو شما تست کنید ببینید مشکل منو دارین ؟

MR. Garcia
02-11-2011, 09:41
مشکل دانلود زیرنویس سایت subscene

جدیدا به یه مشکلی برخوردم که یه سری از زیرنویس های سایت ساب سنس
زیرنویسهاش با برنامه Win zip و Winrar باز نمیشن
حالا چطـــور ؟

ببینید یه سری زیرنویسها که میخوام بگیرم پسوندش رو میزنه Zipx اینا مشکل دارند و باز نمیشن...بقیه دوستان نظر و راه حلشون بگن.. منتظریم
اما اونایی که rar هستن یا zip هستند مشکلی ندارم

Win 7 - sp 1 - 64 bit
firefox

به عنوان مثال اینو شما تست کنید ببینید مشکل منو دارین ؟

اونا با آخرین نسخه ی WinZip فشرده شدن !!!
شما WinZip 15 رو دانلود کنید تا بتونید اونا رو باز کنید !!! :46:

nelahe
13-08-2012, 10:27
سلام

1- چطور یک فایل زیپ را به چند قسمت مساوی تقسیم کنیم؟

2- چطور همان فایل را دوباره به هم وصل کنیم؟

3- چطور در موقع زیپ کردن یک فایل عادی آن را به چند قسمت تقسیم کنیم؟

wasted
15-08-2012, 13:43
سلام

1- چطور یک فایل زیپ را به چند قسمت مساوی تقسیم کنیم؟

2- چطور همان فایل را دوباره به هم وصل کنیم؟

3- چطور در موقع زیپ کردن یک فایل عادی آن را به چند قسمت تقسیم کنیم؟

سلام.

1 و 2 - اگه یه فایل فشرده بزرگ دارین و میخواین به چند قسمت تقسیمش کنین، 2 تا روش هست :

الف) فایل فشرده تون رو Extract کنید و محتویاتش رو دوباره با یه برنامه فشرده ساز هم فشرده و هم به قسمت های مساوی تقسیم کنید (در ادامه روشش رو هم توضیح میدم)

ب) فایل فشرده تون رو با برنامه سبک HJ Split ، به قسمت های مساوی تقسیم کنید، هر موقع هم خواستید میتونید از قسمت Merge همین برنامه قسمت های مساوی رو به بچسبونید و فایل فشرده اولیه تون رو بدست بیارین.

3- تصور کنید یک یا چند فایل دارید. مهم نیست فرمتشون چیه و چندتا هستن. همه برنامه های فشرده ساز میتونن این کارو براتون بکنن ولی چون قدرت فشرده سازی WinRar خیلی بالاست من همینو پشنهاد میکنم.

اول همه فایل ها و فولدرهایی که قراره فشرده کنید رو یکجا انتخاب کنید، روی یکیشون راست کلیک و گزینه Add to archive رو بزنید. مطابق تصویر :

Compression Method رو روی Best تنظیم کنید (برای حداکثر کردن فشردگی)، Solid Archive رو هم تیک بزنید، یک فناوری ایه که باعث میشه فایلها هرچه بیشتر فشرده بشن . (معمولا 10 الی 40 درصد تاثیر داره، بستگی به نوع فایل هاتون داره) . بعد در نهایت برای قسمت قسمت کردن فایل فشرده خروجی از گوشه سمت چپ، قسمت Split to volumes, size ، مشخص کنید میخواید هر قسمت فایل فشرده چند کیلو/مگا/گیگا بایت باشه. مقدار رو میتونید به صورت دستی با کیبورد وارد کنید و واحد حجمتون رو هم از همون بغل انتخاب کنید . 6 تا گزینه پیش فرض هم هست. 5 مگابایت ، 100 مگابایت ، 700 مگابایت برای پر کردن CD ها، 4.481 مگابایت برای DVD و ... .

وقتی مقداری به دلخواه وارد کردین OK رو بزنید تا فایل هاتون رو فشرده کنه. در آخر میبینید یک سری فایل با حجم های مساوی (همونی که شما قبلاً تعیین کردی) ایجاد شدن. فرمت هر کدوم هم به این شکله : x.part1.rar ، x.part.2.rar و ... . برای Extract کردن فایل هاتون کافیه روی اولین پارت/قسمت/تیکه آرشیو (همون که آخرش part1.rar هست) راست کلیک کنید و Extract Here رو انتخاب کنید.

nelahe
16-08-2012, 16:56
سلام

مرسی واقعاً

کاش زودتر شما می رسید

آخه من چون حجم این فایل بالا بود اون رو فشرده (کلی طول کشید ) بعد اصل فایل را پاک کردم :)

ولی خب الان احتیاج دارم منتقلش کنم و حجمش بالاست و روی فلشم جا نمی شود

بازهم ممنون خیلی زحمت کشیدید

oldmetallica
27-08-2012, 01:05
سلام دوستان عزیز .
ببخشید اگه سوالم تکراریست . چون مطالب زیاد بود ( 34 صفحه ) و بنده کمبود وفت دارم ، فرصت نکردم همه نظرات عزیزان را بخوانم .
ببخشید من می خواهم یک سری عکس برای دوستی در خارج از کشور ای-میل کنم با فرمت Jpeg . مجموع حجم عکس ها زیاد است و برای ای-میل کردن با این سرعت پائین اینترنت در کشور سخت است .

تعداد عکس ها : 35 عدد ، مجموع حجم عکس ها : 126 Mb

با WinRar تلاش کردم اما نتوانستم خیلی تغییری در حجم مجموع عکس ها ایحاد کنم .

برای این کار شما چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنین ؟
آیا برنامه ای هست که بدون تغییر در Size و Quality عکس ، حجم عکس ها رو به صورت چشمگیری کاهش بده ؟ ( مثلاً 126 Mb رو تبدیل کنه به حدود 20-30 Mb ؟ )
یا اینکه کار با نرم افزار رو فراموش کنم و یکی یکی بشینم عکس ها رو ReSize کنم و ازشون Save As بگیرم ؟

soorenam84
31-08-2012, 10:39
سلام
هیچ نرم افزاری وجود نداره که بتونه تغییر چشم گیری تو فشرده سازی فرمتjpeg بده چون این فرمت خودش فشرده شده هستش. مگر اینکه کیفیت عکس رو کم بکنه.

Hamid.1989
03-09-2012, 13:13
سلام
من فقط part 6 را دانلود کردم و می خوام اونو extract کنم چطور می تونم این کار رو بکنم ؟

Ghaioom
03-09-2012, 13:22
سلام من فقط part 6 را دانلود کردم و می خوام اونو extract کنم چطور می تونم این کار رو بکنم ؟ سلام شما رو فایل اولی راست کلیک و extract files رو انتخاب کن بعد در سمت چپ پایین گزینه keep broken files رو بزن بعد ok .

مسعود جواهری
04-09-2012, 19:14
فایل های rar که به چندین قسمت تقسیم شده است، چگونه می توان محتوای یکی از اون (مثلا 10 قسمت rar) را استخراج کرد؟

Hamid.1989
05-09-2012, 12:02
سلام شما رو فایل اولی راست کلیک و extract files رو انتخاب کن بعد در سمت چپ پایین گزینه keep broken files رو بزن بعد ok .

دوست عزیز اون مربوط میشه به پارتهایی که ناقص دانلود شدند
من از 6 پارت فقط پارت آخر رو دانلود کردم یعنی پار ت 6 و می خوام محتویات انرا ببینم
با اون روشی که شما فرمودید درست نشد
راه حل دیگه ای هست؟

Ghaioom
06-09-2012, 06:35
فایل های rar که به چندین قسمت تقسیم شده است، چگونه می توان محتوای یکی از اون (مثلا 10 قسمت rar) را استخراج کرد؟
شما اون بالاتر گفتم چیکار کنی. مثل این دوستمون میخوای.

دوست عزیز اون مربوط میشه به پارتهایی که ناقص دانلود شدند
من از 6 پارت فقط پارت آخر رو دانلود کردم یعنی پار ت 6 و می خوام محتویات انرا ببینم
با اون روشی که شما فرمودید درست نشد
راه حل دیگه ای هست؟
نه.
ولی باید بشه.
شاید فایلتون zip هست که فک کنم zip اجازه نمیده!!

arash.arya43
25-01-2013, 18:42
اساتید خسته نباشین.برای من یه سوالی پیش اومده و اونم این هست که چند روز پیش برام یه فایل زیپ ایمیل شده بود که وقتی اوپن می کردم درون فایل زیپ تقریبا 15 تا عکس با ایکون عکس دیده میشد.عجیب اینکه رو هر کدوم کلیک میکردم فقط یه عکس باز میشد . ایکسترکت هم که کردم باز یه عکس ایکسترکت شد.چیزی که به نظرم رسید این بود که عکش split شده ولی نقطه اینجاست عکسایی که اسپلیت میشن با ایکون عکس نشون داده نمیشنو برای به هم چسبیدن هم یا باید نرم افزار باشه را یه فایل اجرایی که روش کلیک کنی.الان ممکن هست یکی از این نرم افزار های فشرده ساز همچین خاصیتی داشته باشه؟

ALI V8
10-03-2013, 13:23
یه سی دی لغت نامه دهخدا گرفتم...فقط با سی دی میشه اجراش کرد....ازش ایمیج گرفتم با فرمت iso و با برنامه daemon tools درایو مجازی ساختم و ایمیج رو بهش اد کردم ولی کار نکرد....اگر ممکنه راهنمایی کنید من رو...ممنون از زحماتتون...

pan_1356
07-05-2013, 19:53
سلام
اگه کسی یاد داره منو راهنماپی کنه
من یک سری فایل بلو ری خریدم
فایل های بلوری به قطعات کوچک تبدیل شده (Avatar.C00 Avatar.C01 Avatar.C02) حدود 45 تیکه متاسفانه به فروشنده دسترسی ندارم
با هر نرم افزاری که بگین تست کردم winrar.power iso hjsplit
ولی نتونستم فایلها رو بهم بچسبونم لطف کنید منو راهنماپی کنید

Ghaioom
07-05-2013, 20:20
سلام
اگه کسی یاد داره منو راهنماپی کنه
من یک سری فایل بلو ری خریدم
فایل های بلوری به قطعات کوچک تبدیل شده (Avatar.C00 Avatar.C01 Avatar.C02) حدود 45 تیکه متاسفانه به فروشنده دسترسی ندارم
با هر نرم افزاری که بگین تست کردم winrar.power iso hjsplit
ولی نتونستم فایلها رو بهم بچسبونم لطف کنید منو راهنماپی کنید

انگار با همون winrar باز میشه.

با winace هم بتستین.

pan_1356
07-05-2013, 22:45
انگار با همون winrar باز میشه.

با winace هم بتستین.

هردو رو امتحان کردم بازم نشد

yashar_ya2001
22-08-2013, 13:11
سلام دوستان عزيز. يه نرم افزار ميخوام براي اكستارت كردن فايلهاي فشرده ي آسيب ديده. راستش با نرم افزار win mount چند تا فايل مهم رو فشرده كردم اما الان نرم افزار win mount اون فايل رو نميشناسه . بازش نميكنه. تنها راه ممكن استخراج فايلهاي اون با يه نرم افزار مثل Extractor هست. البته با Extractor كه نشد . كسي ميتونه يه نرم افزار براي استخراج فايلهاي آسيب ديده از فايل فشرده با فرمت mou معرفي كنه. خواهشن كمك كنيد . خيلي مهمه . help me:n03::n16:

ali171
21-07-2014, 22:14
سلام من به یک مشکل اساسی خوردم من فایل های فشرده ای که تازه دانلود میکنم هیچ کدومشون رو از حالت فشرده خارج نمیکنه ارور crc میده ولی من مطمپنم رمز را درست میزنم جالبه فایل های فشرده هایی که تو رایانه ام بوده را وینرار باز میکنه ولی فایل های دانلودی ام را باز نمیکنه از 1.5 گیگ گرفته تا 1 مگا هر چی دانلود میکنم با eagl getlتا کروم چی کار کنم؟ باچند تا نرم افزار مثل win zip هم نشد کمک کنید

hoomanyegane
31-01-2017, 22:05
سلام
میشه یه آموزش کامل از برنامه UHARC رو بزارین؟ خواهشا باذکر همه پارامترها و یک مثال باشه

اخه هرچی سرچ کردم و گشتم چیزی پیدا نکردم :n03::n03::n03::n03::n03:یه کمکی به ما میکنین؟ ثواب داره!!