PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش قفل گذاری با خراب کردن

Reza goli
03-09-2007, 10:51
بسم رب شهدا!

این هم آموزش قفل گذاری من بر روی cd‌ و dvd که بر روی هر دو پاسخ می دهد.
هر گونه مشکلی داشتید حتما اطلاع رسانی نمایید تا پیگیری نمایم

به درخواست كاربر ، به صورت ضميمه نيز قرار دادم ـ مهدي :)

mehdi_7070
03-09-2007, 15:03
از بابت وقتي كه براي تهيه مقاله گذاشتيد تشكر مي كنم و انشاالله كه ادامه داشته باشه :)

در مورد قسمت 8 من دقيقا متوجه نشدم شما چي ميخواهيد بگيد . چون شما هر فايلي را كه توسط UltraISO مخفي كنيد ، اين حالت براش پيش مياد و عمومي هست .

Reza goli
03-09-2007, 15:14
بسم رب شهدا!

در مورد قسمت 8 من دقيقا متوجه نشدم شما چي ميخواهيد بگيد . چون شما هر فايلي را كه توسط UltraISO مخفي كنيد ، اين حالت براش پيش مياد و عمومي هست .

خوب من فایل Lock Directory را کنار مقاله گذاشته ام.
شما این فایل را تغییر داده و نام فایل های مورد نظرتان را به جای نام های قفل نگهبان بگذارید.
حال این فایل را در همان فولدری که فایل های مورد نظرتان قرار دارد بگذارید.
اگر که شما فایل ها را افزایش حجم دهید می بینید که فایل های حاصل غیر قابل کپی هستند و هنگام کپی پیغام خطا می دهد!!!

Reza goli
05-09-2007, 18:21
بسم رب شهدا!

در برخی از جاهای فایل Iso نیز مانند روش افزایش حجم می توانید تغییراتی را ایجاد نمایید.
بگردید و بیازمایید سپس در اینجا یاد بدهید.
من هم از این جور چیزها زیاد دیده ام که در آینده ای نه چندان دور برایتان می گذارم.

mohammadkhajoo
05-09-2007, 21:47
دستان اگه میتونید به من کمک کنید !!
من بلد نیستم با نرم افزار winhex کار کنم اگه میتونید منو راهنمایی کنید !!
ممنون از کمک شما دوستان عزیز !!:20:

SadeghPM
09-09-2007, 10:25
بسم رب شهدا!

این هم آموزش قفل گذاری من بر روی cd‌ و dvd که بر روی هر دو پاسخ می دهد.
هر گونه مشکلی داشتید حتما اطلاع رسانی نمایید تا پیگیری نمایم

به درخواست كاربر ، به صورت ضميمه نيز قرار دادم ـ مهدي :)

بسیار متشکر که روی این آموزش وقت گذاشتین.
منتظر آموزش های بعدی شما هستم.:11:

SadeghPM
10-09-2007, 09:56
دوست عزیز من آموزش شما رو خوندم. فقط یه جاییش متوجه نشدم.
منظورتون از Lba چیه. و چه تاثیری تو فایل ها داره.
مرسی.

mehdi_7070
10-09-2007, 10:37
دوست عزیز من آموزش شما رو خوندم. فقط یه جاییش متوجه نشدم.
منظورتون از Lba چیه. و چه تاثیری تو فایل ها داره.
مرسی.

LBA ( Logical Block Address ) is Address of each sector from compact disk .
so 1 Block = 1 Sector

SadeghCom
10-09-2007, 15:56
سلام. مي خواستم ببينم كه شما براي قفل گذاري بر روي يك درايو هم نرم افزار خاصي مي تونين معرفي كنين.

SadeghPM
11-09-2007, 09:57
LBA ( Logical Block Address ) is Address of each sector from compact disk .
so 1 Block = 1 Sector

خیلی متشکر.
یه چیزهایی متوجه شدم اگه یه کم بیشتر بگین متشکر میشم.:11:

Reza goli
16-09-2007, 10:27
بسم رب شهدا!

LBA در واقع همان شماره شناسنامه فایل می باشد که بر روی لوح واقع می شود.
شما می توانید در برنامهIso Buster فرمان دهید که برای مثال: از 0 تا 312546 را برای تان بیرون آورد.

mahramasrar2
13-11-2007, 10:20
رضا گلي جان جدا مرسي دوست خوبم معلومه مدتها وقت صرف كردي كه اين مقاله آموزشي را تهيه كني

اما به نظر من كار را كه كرد؟ آن كس كه تمام كرد !!!
ظاهرا شما از ادامه مقاله خسته شده بوده ايد چون در انتها نوعي شتاب زدگي وخستگي در قلم شما مشاهده مي شود چون همه چيز را خلاصه شده وكلي بيان كرده ايد.

اكنون يك سئوال : وقتي كه فايل ايزو را با ايزو باستر باز مي كنيم در كادر سمت چپ برنامه (لطف كنيد يا نام كادر را بيان كنيد ويا حداقل جهت قرار گرفتن آن را ذكر كنيد !!!) چند رديف نام مشاهده مي شود مثلا نام سي دي دوبار زير هم ودر دو رنگ ديده مي شود با جستجو در برنامه هاي hex editors فقط يكي از اين نام ها يافت مي شود و با تغيير اين نام به مقدار صفر اكنون با بازگشائي مجدد اين نام همچنان در ازو باستر ديده مي شود (در كادر سمت چپ ورديف دوم - يا حداقل رنگ دوم) پس تكليف چيست آن نام را چگونه مي توان تغيير داد؟

تصوير زيرتصوير كادر سمت چپ است البته در اين تصوير نام ها حذف شده ولي منظور من نام خط دوم است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سئوال دوم وقتي در برنامه ايزو باستر فايل را باز مي كنيم به فرض كه دهها فايل داخل يك پوشه داشته باشيم نام آنها در كادر سمت راست(name) ديده مي شود تكليف آنها چيست ؟ آيا بايد تك تك فايلها را به صفر تغيير دهيم؟!

در اين صورت تكليف اتوران چيست اتوران ديگر نمي تواند فايلها را بيابد

تصوير زير تصوير كادر سمت راست است البته چون تصوير از سايت برداشته شده شايد نام ها ويا حجم ها غير متعارف است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ونكته ديگر اينكه در صورتي كه كادر سمت چپ برنامه ايزو باستر هم چنان داراي نام باشد وفايهائي در آن ديده شوند اصلا كل كار بي فائيده خواهد بود چون در هر صورت ايزوباستر فايلهاي زير مجموعه آنها را نشان مي دهد

shadyakh1
03-05-2009, 19:40
سلام به همگی من تازه تو سایت وارد شدم البته یک سالی هست که روی قفل گذاری و قفل شکنی(ابته اینم بگم فقط برای تست قدرت قفل ها)کار می کنم باید بگم خیلی زحمت کشیدید چون هرکس که با سی دی وقفل سروکار داشته باشه به خوبی می دونه بغیر از قفلهای که با کد کار می کنند مشکل بیشتر قفلها ایزو باستر واین کار شما کمک بزرگی میکنه تا جلوی این نرم افزار ایستادگی کرد البته چند تا مشکل هست که به موقش می گم چون جوری که به نظر می رسه شما با تمام قابلیت های ایزو باستر اشنا نیستید

haghshenasmahdi
08-06-2009, 14:59
سلام
من ميخواستم بدون ميشه روي سيدي قفلي گذاشت كه بعد از ايميج گرفتن يا رايت كردن فقط autorun اجرا نشه ويا اصلاٌ ايميج گرفته نشه
مرسي

Reza goli
20-07-2009, 15:03
در مورد اینکه اتوران بالا نیاد و در سی دی اصلی بالا بیاد که نمی شه ولی اینکه ایمیج نگیره می شه با ترک 00 به راحتی مشکلو حل کرد
البته برای تازه کارا هست وگرنه راه های دیگه ای هم برای ایمیج نگرفتن هست که باز هر کدوم رو می تونیم با ترفند دیگه ای ایمیج بگیریم.