PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال درباره خريد اينترنتي

hossein-p30-f
02-09-2007, 21:32
سلام
يه سوال: (( اگه جاي درستي نپرسيدم ببخشين))

ميشه از سايت سوني يا يه سايت معتبر خارجي كه گوشي چيني آشغال ((چون چين جنس خوب همداره كه تو بازار ما نمياد)) به ما نندازه معرفي كنيد

اصلا اين امكان براي ما وجود داره
اگه داره چه كارتي مي خواد (( مستر ، ويزا ، ....))
اگه اين كارت هست هزينه گرفتنش چقدره
كلا ميشه رو سايت سوني يا سايت درست و حسابي گوشي خريد يا نه

ممنون

minizoro
03-09-2007, 23:49
والا چي بگم داش حسين

ايران=تحريم

يا بايد بسوزي و بسازي

يا هم اينكه تو زحمت بندازي

اگه بتوني مستر كارت گير بياري كه كارت خيلي راحته برو و از سايتش بخر همين

اگرم كه نه يا بايد فاميلي چيزي داشته باشي يا اينكه خودت بري

البته من تا اين حد ميدونستم اگه ناقصم دوستان كاملم كنن

GnuHDL
05-09-2007, 19:15
خوب بجز مستر کارت یا ویزا
بحث پستش چی میشه؟ فدکس که توی ایران نمیاد اونا چه جوری میخوان بفرستن؟ یعنی در هر صورت تعهد میکنن که بفرستن؟
تازه من باشم ترجیح میدم خودم برم یا به یه فرد قابل اعتماد بگم چون به گمرک ایران اعتماد ندارم نمونه کارشونو دیدم..........

hossein-p30-f
05-09-2007, 19:20
خوب بجز مستر کارت یا ویزا
بحث پستش چی میشه؟ فدکس که توی ایران نمیاد اونا چه جوری میخوان بفرستن؟ یعنی در هر صورت تعهد میکنن که بفرستن؟
تازه من باشم ترجیح میدم خودم برم یا به یه فرد قابل اعتماد بگم چون به گمرک ایران اعتماد ندارم نمونه کارشونو دیدم..........

خوب حالا نتيجه چي شد آره يا نه
راستي نگفتين ميشه مستر و ويزا را گرفت يا نه به هزينش مي ارزه يا نه:19::19::19:

NINTENDO_DS
06-09-2007, 11:22
مستر كارت و ويزا رو ميتوني از بانك اقتصاد نوين بگيري ولي خريد از سايت خارجي بستگي به اعتماد خودت نسبت به اونهاست

hossein-p30-f
06-09-2007, 11:33
مستر كارت و ويزا رو ميتوني از بانك اقتصاد نوين بگيري ولي خريد از سايت خارجي بستگي به اعتماد خودت نسبت به اونهاست

هزينش نمي دونين چقدره ؟؟؟؟؟؟
از لحاظ گمركي مشكلي نداره بهش گير نمي دن ؟؟؟؟
از سايت خود سوني ميشه خريد ؟؟؟؟؟

^حمید رضا^
06-09-2007, 18:23
سلام
يه سوال: (( اگه جاي درستي نپرسيدم ببخشين))

ميشه از سايت سوني يا يه سايت معتبر خارجي كه گوشي چيني آشغال ((چون چين جنس خوب همداره كه تو بازار ما نمياد)) به ما نندازه معرفي كنيد

اصلا اين امكان براي ما وجود داره
اگه داره چه كارتي مي خواد (( مستر ، ويزا ، ....))
اگه اين كارت هست هزينه گرفتنش چقدره
كلا ميشه رو سايت سوني يا سايت درست و حسابي گوشي خريد يا نه

ممنون

دوستان منم بانظر ایشون موافقم یه کمک کنید ببینیم میشه خرید تو راه ازش دزدی نمیشه
یه کا 750 برای رفیقم خریدم 1هفته داغون شد بازش کردم دیدم روی بردش زده made in china ولی روجعبه و پشت گوشی نوشته بود فرانسه!!!!

GnuHDL
06-09-2007, 20:04
من اینا به نظرم میرسه:
۱)اول اینکه خود سایتی که ازش خرید میکنین باید معتبر باشه
۲) چون ایران کلا کشور ممتاز و ویژه ای هست بهتره بهشون یه ایمیل بزنی که اول ایران رو تحریم نکردن و میفرستن و دوم اینکه اگه میفرستن شرکت پستی که باهاش قرارداد دارن( فدکس مثلا مشهوره) کلا میتونن به ایران پست کنن
۳)راجع به تضمیناشون و گارانتیاشون تا کجاست و....
۴)گمرک ایران که دهنتونو رو هم بو میکنه مبادا قبلا گفته باشی ««دوستت دارم»»:18: خلاصه حسابی اجناس رو میگردن شاید وقتی ببینن گوشی هست مشمول تعرفه و اینا بشه توی اینجور مواقع مجبور خودت بری ترخیصش کنی
:31:

من اینا به نظرم میاد که باید چک شه.

ولی اگه اونور فامیل دارین میتونین به آدرس اون بدین یا اگه خودتون امکانشو دارین اونجا تشریف ببرین بهتره:8:

hossein-p30-f
06-09-2007, 20:43
من اینا به نظرم میرسه:
۱)اول اینکه خود سایتی که ازش خرید میکنین باید معتبر باشه
۲) چون ایران کلا کشور ممتاز و ویژه ای هست بهتره بهشون یه ایمیل بزنی که اول ایران رو تحریم نکردن و میفرستن و دوم اینکه اگه میفرستن شرکت پستی که باهاش قرارداد دارن( فدکس مثلا مشهوره) کلا میتونن به ایران پست کنن
۳)راجع به تضمیناشون و گارانتیاشون تا کجاست و....
۴)گمرک ایران که دهنتونو رو هم بو میکنه مبادا قبلا گفته باشی ««دوستت دارم»»:18: خلاصه حسابی اجناس رو میگردن شاید وقتی ببینن گوشی هست مشمول تعرفه و اینا بشه توی اینجور مواقع مجبور خودت بری ترخیصش کنی
:31:

من اینا به نظرم میاد که باید چک شه.

ولی اگه اونور فامیل دارین میتونین به آدرس اون بدین یا اگه خودتون امکانشو دارین اونجا تشریف ببرین بهتره:8:

ممنون موارد خوبي رو اشاره كردي به جر گمرك كه نميشه فهميد چي كار سر ادم ميارن بقيه موارد رو ميشه چك كرد البته اگه سايتي پيدا بشه

اگه امكانش يا فاميلي داشتم كه كاري به سايت نداشتم:41: