PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هندزفري بلوتوث با قابلیت پخش موزیک

zhina_gian
02-09-2007, 21:28
سلام.

موبایل من Sony Ericsson w850 است. دنبال یک هندزفري بلوتوث میگردم که هم گیره لای گوشی داشته باشه

که به راحتی از گوش آدم نیافته پایین چون کار من طوریه که تحرک زیاد دارم.

از همه مهمتر میخوام موزیک رو با قابلیت پخش استریو پخش کنه. مارکش که حتما سونی اریکسون باشه اما مدلش

قیمتش اصلا برام مهم نیست.

چون من تا بحال با هندزفري بلوتوث کار نکردم در نتیجه هیچ سر رشته ای ازش ندارم پس لطفا من رو در انتخاب یک

مدلی که به کارم بیاد راهنمایی کنید.

من خودم مدل زیر رو در اینترنت نگاه کردم اما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه بشه باهاش موزیک گوش داد رو پیدا نکردم.

Sony Ericsson Bluetooth Headset HBH-PV710

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

در ضمن خواهرم هم w810 داره اگر برای اونم بگید که خیلی عالی میشه.

ديپلمات
02-09-2007, 21:53
واسه موزيك و مكالمه با كيفيت عالي ميتوني DS970 بخري كه حدود 9 تا 10 ساعت باتري جواب ميده

قيمتش هم بين 40 تا 65 تومن فرق ميكنه ( بستگي داره از كدوم شهر بخري)

ولي اين هندزفري بلوتوث با w810 جواب نميده

Dr.Afzali
03-09-2007, 04:34
اين هندز فري كه عكسشو گزاشتي فقط براي مكالمه خوبه.اگر براي موزيك ميخواي هندزفري بيسيم استريو بگير.سرش مثل همون سيميها كپسوليه .كيفيتش با كيفيت هندزفري سيمي فرقي نميكنه.فقط هم گوشيهاي جديدترها جواب ميده.دبليو 850 جواب ميده ولي دبليو 810 نميده.اسم مدلش يادم نيست.كافيه سايت سوني اريكسون رو ببيني.اين مدلي كه توي پست بالا معرفي شده رو نميدونم از اينهاست كه ميگم يا نه.شايد همون باشه.چون قيمتشم حدود 42-43 هست اينجا.

zhina_gian
06-09-2007, 22:51
دوستان ممنون بابت راهنماییتون.
پس من چاره ای ندارم جز اینکه هندزفری سیم دار بخرم.

یعنی باید بیخیال بی سیمش بشم. آخه کار من طوریه که سر کار باید بیسیم استفاده کنم.وگرنه حرکت کردن به این
طرف و اونطرف رو برام مشکل میکنه.
چی کار کنم نمیدونم... مجبورم از این کلاه هایی که خودشون رادیو دارند و بی سیم هم هستند استفاده کنم.

Dr.Afzali
07-09-2007, 03:54
خوب پس اگر سيمي ميخواي كه گير كنه پشت گوشهات.از هندزفري دبليو 710 بگير كه مدل ورزشكاري زده كه حين ورزش و تحرك نيفته.من فكر كردم مدنظرته كه حتما بيسيم باشه.

majid_king69
07-09-2007, 11:50
چقدر گنده است

R@R#M@N
07-09-2007, 15:16
اين هندز فري كه عكسشو گزاشتي فقط براي مكالمه خوبه.اگر براي موزيك ميخواي هندزفري بيسيم استريو بگير.سرش مثل همون سيميها كپسوليه .كيفيتش با كيفيت هندزفري سيمي فرقي نميكنه.فقط هم گوشيهاي جديدترها جواب ميده.دبليو 850 جواب ميده ولي دبليو 810 نميده.اسم مدلش يادم نيست.كافيه سايت سوني اريكسون رو ببيني.اين مدلي كه توي پست بالا معرفي شده رو نميدونم از اينهاست كه ميگم يا نه.شايد همون باشه.چون قيمتشم حدود 42-43 هست اينجا.
افضلی جان منظورت همین Ds 970 هست دیگه ؟

Persian.Boy
07-09-2007, 15:27
چقدر گنده است

کدوم نوعشو میگی گنده است؟ اونی که تو عکسه یا اونایی که معرفی شدن؟

Dr.Afzali
09-09-2007, 04:00
افضلی جان منظورت همین Ds 970 هست دیگه ؟
اره درسته.اولش مدلش يادم نبود.Ds 970 و Ds 980
اولي 42 تومن و دومي 48 تومنه اينجا.تهران چنده؟

اينم لينكهاشون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید