PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Computer Shopper October 2007

***Spring***
02-09-2007, 15:14
Computer Shopper October 2007

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Computer Shopper October 2007
PDF | English | 21.4 MB

Computer Shopper is a monthly home computing magazine published in the United States. The magazine at one time held the record of being the heaviest magazine, totalling well over 800 pages per issue on a large 10" x 15" format. Most of these were advertisements for mail order computer & computer parts stores. Since the rise of the world wide web and online ordering the magazine has shrunk a great deal, although it still features reviews of over 300 products per issue. The magazine was founded by Patch Communications in Titusville, FL in 1981. In 1982, Stan Veit was hired as Editor-In-Chief and the format of the magazine was changed. The Editorial was expanded to 25% of the content and the total circulation increased to over 200,000 copies per issue. In 1988 the magazine was purchased by Ziff Davis and moved to New York City. Stan Veit became Editor-In-Chief,Emeritus.

حجم : 21.4 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

esfandiyar2002
19-10-2007, 18:35
عزیز شرمنده..لینکش فعال نیست...بعد فعال سازی این پست منو بی زحمت حذفش کن..:20:

***Spring***
20-10-2007, 13:39
عزیز شرمنده..لینکش فعال نیست...بعد فعال سازی این پست منو بی زحمت حذفش کن..:20:

دوست عزیز ، لینک که درسته ! ... از rapidshare هست ،برای دانلود در صفحه دوم هم بایست صبر بفرمایید تا تایمر صفحه تموم بشه ...

esfandiyar2002
23-10-2007, 00:01
شرمنده دوست گرامی...کدوم لینک؟!من که چیزی نمی بینم!!
من نشناگر ماوس را روی هر بخشی که می برم هیچ هایپر لینکی دیده نمیشه که...:18:

***Spring***
23-10-2007, 01:09
شرمنده دوست گرامی...کدوم لینک؟!من که چیزی نمی بینم!!
من نشناگر ماوس را روی هر بخشی که می برم هیچ هایپر لینکی دیده نمیشه که...:18:

سلام ... ببخشید اصلآ لینکی نیست یا لینک هست ولی بصورت فعال و هایپر لینک نیست ؟... احتمال خیلی زیاد شما با مرورگری غیر از IE صفحات رو میبینید ... با اینترنت اکسپلورر هم چک بفرمایید ... بهر حال این لینک مجدد خدمت شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر باز هم مشکل دارید ، این هم کد لینک برای دانلود ، خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.