PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای گذاشتن یک قفل خفن

Hamed-aryana
01-09-2007, 21:54
سلام
می خوام یه قفلی بزارم روی cd که هر کی خواست بازش کنه، یه مشکل اساسی تو کامپیوترش پیش بیاد:27::21:
مثلا درایو سی دیش بسوزه یا چیزی مثل این:31:
کسی هست کمک کنه؟

SILWESTER
01-09-2007, 23:01
حالا اومديم يه سي دي رام قفل رو درست متوجه نشد يا ويندوز قات زد سي دي ارجينال رو در يك لحظه كپي تشخيص داده. به نظر خودت كه يه ايرانيه با شعور و با فرهنك هستي اين حقه كه پدر سيستم طرف الكي در بياد؟

persiankitty
02-09-2007, 08:17
حامد جان لطفا روي جعبه سي دي هات اين موضوع رو بنويس كه ما بدونيم چي رو نبايد بخريم.

Hamed-aryana
02-09-2007, 12:25
حالا اومديم يه سي دي رام قفل رو درست متوجه نشد يا ويندوز قات زد سي دي ارجينال رو در يك لحظه كپي تشخيص داده. به نظر خودت كه يه ايرانيه با شعور و با فرهنك هستي اين حقه كه پدر سيستم طرف الكي در بياد؟

حامد جان لطفا روي جعبه سي دي هات اين موضوع رو بنويس كه ما بدونيم چي رو نبايد بخريم.
سلام,
دوستان چرا الکی موضع میگیرید؟!
مطمئن باشید من فرهنگ دارم و اهل این نامرد بازی ها هم نیستم.
من فقط می خواستم بدونم میشه همچین کاری کرد یا نه؟
چرا الکی شلوغش میکنید؟

hakhamanesh
02-09-2007, 12:37
درخواست کمک برای گذاشتن یک قفل خفن

فقط می خواستم بدونم میشه همچین کاری کرد یا نه؟
مشكل الكي ميشه ولي مشكل اساسي نه.
در ضمن بهتره شبها موقع خواب زياد به اين جور چيزا فكر نكني(شوخي كردم ها نياي بگي هخا فلان):31:

SILWESTER
03-09-2007, 01:43
سلام,
دوستان چرا الکی موضع میگیرید؟!
مطمئن باشید من فرهنگ دارم و اهل این نامرد بازی ها هم نیستم.
من فقط می خواستم بدونم میشه همچین کاری کرد یا نه؟
چرا الکی شلوغش میکنید؟
سلام!
ميشه كد هاي مخرب اسمبلي بكار برد كه درست نيست و كار هر كسي هم نيست
ولي ميتوني يه نمه طرف را بترسوني كه حساب كار دستش بياد. با زبانهاي برنامه نويسيه c يا vb هم ميشه. فل مثل اگر سي دي كپي بود كدي بنويس كه تمام پارتيشن ها را پيدا كنه و يه فايل ini كه درايو رو قفل كنه در روته همه درايو ها كپي كنه. اينجوري درايو فقط با كليك راست و open باز ميشه.مبتدي ها رو خوب ميترسونه:46:

Hamed-aryana
03-09-2007, 21:32
سلام!
ميشه كد هاي مخرب اسمبلي بكار برد كه درست نيست و كار هر كسي هم نيست
ولي ميتوني يه نمه طرف را بترسوني كه حساب كار دستش بياد. با زبانهاي برنامه نويسيه c يا vb هم ميشه. فل مثل اگر سي دي كپي بود كدي بنويس كه تمام پارتيشن ها را پيدا كنه و يه فايل ini كه درايو رو قفل كنه در روته همه درايو ها كپي كنه. اينجوري درايو فقط با كليك راست و open باز ميشه.مبتدي ها رو خوب ميترسونه:46:

دوست عزیز میشه آموزش این قضیه ی رایت کلیک رو بزاری؟

در ضمن:
میشه یه کاری کرد که از فایلهای داخل cd نشه کپی گرفت؟

SILWESTER
04-09-2007, 00:57
دوست عزیز میشه آموزش این قضیه ی رایت کلیک رو بزاری؟

در ضمن:
میشه یه کاری کرد که از فایلهای داخل cd نشه کپی گرفت؟
آموزش خاصي نداره گلم!
يه فايل ini بايد درست كني طبق همون كه گفتم. اگه بلد نيستي چه كدي بنويسي در انجمن برنامه نويسها تقا ضا كن.البته خيلي هم لازم نيست مثلا ميتوني از فايل ini ي كه كرم brontoke يا همون نيو فولدره بيسواد ها استفاده كني. يه فلش آلوده به اين كرم پيدا كن و فايل ini يهشو كه در ريشه هر فولدر هست براي كارت بردار:46:
در مورد سوال دوم هم شدي هست ديگه. اگه نميشد كه اينقدر قفل تو بازار نبود

hosein0251
25-09-2007, 20:56
خب چرا دنبال این کار را هستید . می تونید با گذاشتن یک قفل سخت افزاری (هر کد برای یک کامپیوتر) جلوی تکثیر سی دی خودتون رو بگیرید.
که اگر هم سی دی تون رو رایت کردن نتونن از اطلاعاتتش استفاده کنن.در تیجه رایت کردن سی دی هیچ فایده ای نداره .

USB
25-09-2007, 22:16
خب چرا دنبال این کار را هستید . می تونید با گذاشتن یک قفل سخت افزاری (هر کد برای یک کامپیوتر) جلوی تکثیر سی دی خودتون رو بگیرید.
که اگر هم سی دی تون رو رایت کردن نتونن از اطلاعاتتش استفاده کنن.در تیجه رایت کردن سی دی هیچ فایده ای نداره .
قیمت رو هم میشه لطف کنید

Reza goli
02-10-2007, 16:53
بسم رب شهدا!

چطوری می شود کخ با زبان برنامه نویسی کاری کرد که زمان رایت این کار صورت گیرد!!!!
حواهش می کنم که توضیح دهید......

peyman khatar
02-10-2007, 18:31
سلام
دقيقاً مي خوايد چكار بكنيد ...
اين جوري كه موقع رايت بشه همچين كاري كرد كه نه نميشه ولي ميشه واسه تشخيص دهنده قفل نوشت كه در صورتي كه سي دي رايتي بود اين كارها رو بكن مثلاً ويندوز رو خراب كن و يا درايو ها رو از كار بنداز ...
همين و اين هم با برنامه نويسي ويزوال بيسيك و دلفي ... ميشه انجام داد ...