PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشنهادات و انتقادات ( انجمن گرافيك و مالتی مدیا )

Shahin King
13-09-2005, 05:29
سلام

كاربران محترم پيشنهادات و انتقادات خودتون رو فقط اينجا مطرح كنيد . :cool:

قربانتان : شاهين كينگ

Mehran
14-09-2005, 05:51
آقا شاهين من يه پيشنهاد دارم:
تشكيل مسابقه ي طراحي آرم براي سايت پي سي رولد.
فكر كنم بچه ها از اين. بيش تر از مسابقه ي طراحي كارت پوستال با بگ راتد گل. استقبال كنن
البته هرچي كه نظر آقاي مدير باشه.ما رو حرف شاهين جون حرف نمي زنيم :rolleye:

Reynard
14-09-2005, 13:35
اقا شاهين چرا فقط مسائل مربوط به فتوشاپ استيكي شده (البته نمي گم فتوشاب بده خيليم خوبه) يعني بقيه ....... يه تاپيك الي دو تاپيك براي فتو شاب مي زدي استيكي مي كردي (نظرمو گفتم نه چيزه ديگه)

اصلاح شد : شاهین کینگ

Arashi
14-09-2005, 13:53
اقا شاهين چرا فقط مسائل مربوط به فتوشاپ استيكي شده (البته نمي گم فتوشاب بده خيليم خوبه) يعني بقيه ....... يه تاپيك الي دو تاپيك براي فتو شاب مي زدي استيكي مي كردي (نظرمو گفتم نه چيزه ديگه)
فردي جان كم كم راه ميوفته و ميشه يكي از انجمن هاي برتر
ولي يكم طول ميكشه و بايد با برنامه هايي مثل فتوشاپ شروع بشه

AHT
14-09-2005, 16:23
درسته هنوز اولشه ولي اگه كساني در زمينه هاي ديگه اي مهارت دارند موضوعاتي با تخصصشون بزنند
تا هم از همه تخصص ها استفاده بشه و هم طرفدارهاي اين انجمن زياد بشه

Navid
14-09-2005, 17:50
من بحث کورل رو شروع می کنم . البته رو فتوشاپ هم کار می کنم و اگرم بشه فلش هم یه چیزایی می گم

AHT
17-09-2005, 08:46
اگه این هم مثل سخت افزار دارای زیر مجموعه بشه بهتره
مثل فتوشاپ و کورل و فری هند و فلش و ...

Mehran
17-09-2005, 09:12
به نظر من اگه اين انجمن مثل انجمن هاي ديگه داراي قوانيني باشه. خيلي بهتره چون باعث ميشه نظم انجمن حفظ بشه

Shahin King
23-09-2005, 16:55
smmn_203 نوشته :

به نظر من اگه اين انجمن مثل انجمن هاي ديگه داراي قوانيني باشه. خيلي بهتره چون باعث ميشه نظم انجمن حفظ بشه

smmn_203 جان تو فكرش هستم انشاا... به زودي تاپيك قوانين هم خواهيم داشت .

قربانت : شاهين كينگ

Elfin-D
30-09-2005, 11:05
man anjomanhaye digaro didam .einja ye zare binazme.ye ghesmat dare eb nam graphic harki har soli dare haminja miporse.ama age daraye zir majmoe she kheyli behtare.

××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××××××××××××××× ××××××××××
فارسي شد : شاهين كينگ
عزيز جان سعي كن فارسي بنويسي .
من انجمنهاي ديگر رو ديدم . اينجا يه زره بي نظمه يه قسمت داره به نام گرافيك هركي هر سوالي داره همينجا مي پرسه . اما اگه داراي زير مجموعه بشه خيلي بهتره .

__________________________________________________ __________________________________
سلام گرامي

با تشكر از شما عزيز -- من هم همين نظر و دارم اگه ميشد اين انجمن داراي زير مجموعه ميشد خيلي خوب بود . اين ديگه دست صاحبان سايته كه لطف كنن .

قربانت : شاهين كينگ

Mehran
21-01-2006, 08:57
آقا شاهين سلام.
مي خواستم پيشنهاد بدم اين كه بيايم براي هر انجمن يه آرم طراحي كنيم.
شايد بعضي ها بگن كاربي خودي ولي عوضش خيلي با پرستيژ و در آينده اگه مديران سايت خواستن من توننن كنار هر كدوم از انجمن ها اين آرم رو بزان اگه خواستن.

با تشكر مهران....

sa3er
22-01-2006, 00:26
قبلا مطرح شده بود.
ولي مورد موافقت قرار نگرفت.....

علت:
هدر دادن بدون دليل باندويت
كند شدن سرعت لود صفحه اصلي
شلوغ و پلوغ شدن آن

يه انجمن خوب... انجمنيه كه يه تم با رنگهاي زيبا و شكيل داشته باشه و كمتر از جزييات گرافيكي استفاده كنه و بيشتر با رنگها بازي كنه.... سريعتر لود مي شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran
29-01-2006, 17:17
سلام
نظرتون درباره ی مسابقه طراحی تصویری با موضوع محرم چی؟

komail
30-01-2006, 14:47
به نظر من آموزش هایی که در این انجمن گذاشته میشه واقعا خوبن ولی باید طوری باشن که اگه ما خواستیم یه طرح
با فکر خودمون بسازیم بتونیم این کار رو بکنیم یعنی اگه تو آموزش ها توضیح داده بشه که مثلا این فیلتری که تو این قسمت اعمال کردن یا چیزهای دیگه واسه چی بوده.
اگه این انجمن جنبه مسابقه ای پیدا کنه فکرکنم بهتر باشه یعنی یه عکس از طرح نهایی بزارین بعد فقط چندتا راهنمایی کنید تا بادید کننده ها اون عکس رو بسازن و بعد به طرحی که ما ساختیم امتیاز بدین. تا خودمون یاد بگیریم که چیکار کنیم.
نظر شما چیه؟

STAYWITHME
10-02-2006, 21:56
لطفا تاپیک آیکون های زیبا رو به اینجا منتقل کنید

Elfin-D
10-02-2006, 23:01
سلام
استي جان آدرسش رو بزار اينجا،به مديرهاي دو انجمن هم پيغام خصوصي بزن تا رسيدگي بشه!

STAYWITHME
11-02-2006, 12:56
برو بابا مگه بیکارم !!!

انگار تاپیک رو من زدم اگه من هم زده بودم واسم زیاد مهم نبود

در ضمن یا اسممو بگو یا ایدیمو کامل بنویس !! خب اینجوری که مینویسی عصبی میشم .

اینم لینک تاپیک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
11-02-2006, 13:14
سلام
علي جون چرا قاط ميزني؟!
حداقل يك پست تو اين تاپيكه بده كه يكي بفهمه چي ميخواي!اگر اينجا بدي بدرد نميخوره چون اينجارو فقط من ميخونم!

Shahin King
11-02-2006, 17:05
لطفا تاپیک آیکون های زیبا رو به اینجا منتقل کنید
=-=-=-=-=-=-=-=-=
سلام
لطفا با مافيا جان هماهنگ كنين .

.................................................. ..........

حداقل يك پست تو اين تاپيكه بده كه يكي بفهمه چي ميخواي!اگر اينجا بدي بدرد نميخوره چون اينجارو فقط من ميخونم!

سلام
الفين جان اگر منظور شما اين تاپيكه . كه فقط شما مي خونين . اينطور نيست . بنده حواسم بهش هست .

قربان شما : شاهين كينگ

STAYWITHME
11-02-2006, 18:28
آخه مافیا منو تحویل نمیگیره . رضا کاره خودته .