PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dolphin نرم افزار شبیه ساز Game Cube رو PC

mostafaharvest
01-09-2007, 00:05
سلام
چند روز پيش تو سايت NGEMU يه پست مربوط به نرم افزار شبيه ساز بازيهاي Game Cube روي کامپيوتر ديدم.تو سايت سرچ کردم ديدم هيچ کس در اين مورد تايپيکي نزده گفتم خودم اينکا رو بکنم و دوستان هم لطف کنن اگر خبر يا نظري در اين مورد دارن بيان کنند تا همه استفاده کنيم.
اسم اين نرم افزار Dolphin هست که نو نسخه هاي قبلي دچار مشکلاتي بوده و با اينکه يه تعداد بازي رو رامينداخته ولي fps بازي ها کم بوده.حالا سازندگانش بعد از يه مدت نرم افزار 32 بيت قبلي رو به يه نرم افزار 64 بيت تبديل کردند که البته فقط مختص پردازنده هاي 64 بيت هست و مثل اينکه سرعت اجراي بازي ها هم بهتر شده ولي اونطور که نوشته بود تو پلاگين گرافيکي و صدا تغييري ايجاد نشده .تو ليست اجرايي و تو فايل Game.ini نرم افزار اسم بازي هاي مشهوري هم به چشم ميخوره از جمله Harvest Moon: A Wonderful Life و The Legend of Zelda Twilight Princess که البته به نظر من بازي هاي خوبي هستند.
لينک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينک عکس:

ليست تعدادی از بازي هاي سازگار با نرم افزار قدیمی :

و يه نکته مهم : براي اجراي نرم افزار حتما بايد علاوه بر 64 بيت بودن پردازنده شما بايد ويندوز 64 بيت هم داشته باشيد.XP يا Vista نسخه 64 بيت.
خودم چون ويندوز 64 بيت نداشتم و دسترسي به بازي هاي Game Cube نداشتم نتونستم اجراش کنم ولي لطفا دوستاني که اين توانايي رو دارن نظرشون رو بگن و به مشکلات دوستان جواب بدن.
یه چیز دیگه میشه دوستان بگن کجا میشه بازیهای Game Cube رو گیر آورد؟

لينک اصلي نرم افزار: