PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pocket PC ،HTC-SHIFT هست یا نوت بوک؟؟(حتما بخونید)

Farshadd
31-08-2007, 12:29
این دیگه واقعا یه نوت بوکه.

با اندازه ای برابر: 190x135x30 mm

صفحه ای با 16 میلیون رنگ و میشه گفت با کیفیت ترین صفحه نمایش در بین پاکت ها. با اندازه ای برابر 800x480 و 7 اینچ دارای بزرگترین صفحه نمایش. با قابلیت QWERTY ینی قابلیت جدا شدن صفحه و کیبرد از هم.

با هاردی باور نکردنی : 30GB HDD DRIVE

پردازنده : 1.2 گیگا هرتز سی پی یو.

سیستم عامل : Microsoft Vista Business OS

ولی یه دوربین اونم برا مکالمه تصویری داره که 1.2 مگاپیکسل هست.

مدیا پلیر 11 .

و ده ها امکانات دیگر که اینا مهمترینش بودن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا خودتون بگید این نوت بوکه یا پاکت پی سی؟؟؟

ای خدایا به ما هم برسون.

Ssarshar
31-08-2007, 12:45
این مدل رو Htc زد تا بگه که پاکت پیسی با نوت بوک فاصله کمی داره میشه گفت این یک مینی لپ تاپه که امکانات گوشی رو در خودش جا داده . اما اونقدر ها هم بزرگ نیست . گول عکس رو نخورید با یک دست حمل میشه .

Farshadd
31-08-2007, 12:59
این مدل رو Htc زد تا بگه که پاکت پیسی با نوت بوک فاصله کمی داره میشه گفت این یک مینی لپ تاپه که امکانات گوشی رو در خودش جا داده . اما اونقدر ها هم بزرگ نیست . گول عکس رو نخورید با یک دست حمل میشه .

نسبت به یه گوشی و حتی پاکت پی سی ها خیلی بزرگه. از روی عکس هم نگفتم بزرگه از روی اندازه گفتم . چیزی حدود 20 سانت در 13 سانت در 3 سانت . میشه گفت حجم یه آجر درود رو داره.با یه دست میشه یه پنکه یا یه کیس یا... رو هم جابجا کرد. ولی واقعا عالیه.

bahareh_bus
31-08-2007, 21:38
بهش میخوره دو سه هزار دلاری قیمت داشته باشه(فقط سیستم عاملش 300 دلاره)

تو ایران هم اگه بیا که نمیاد! قیمت هاش سر به فلک میزنه (میتونیم این قیمت میدیم پول نداری نخر!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ما که به همون نگاه کردن عکس هاش بسنده می کنیم(وصف العیش نصف العیش)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RAMINET
31-08-2007, 23:07
محشره...!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا خیره کننده است

BIKHIAL_ALL_75
01-09-2007, 02:44
من خریدن یه نوت بوک 2000 دلاری رو ترجیح میدم

B L A S T E R
01-09-2007, 11:25
من k800 رو ترجییح میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ssarshar
01-09-2007, 12:00
من k800 رو ترجییح میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کشتی ما رو ب این کا 800

ديپلمات
01-09-2007, 15:20
به نظر نميرسه قيمتش از 1500 تا بيشتر باشه ولي اگه بيشتر باشه كه اصلا صرفه به خريد نيست

الان يه لپتاب 500 دلاري از اون بهتر و سريعتر كار ميكنه ( يه خورده بزرگتره )

دركل من حاضر نيستم همچين پولي به يه پاكت بدم ... پاكت بيشتر از 700 تومن كارايي بيشتري نسبت به رده هاي پايين تر نداره ! اينا فقط يه چيز تاپ ساختن و چون شركت ديگه اي نتونسته يا نميخواد بزنه ( در كل در بازار نيست ) قيمتش گرونه

اين در تمام گوشي هاي ديگه هم صدق ميكنه ( مثلا در اول ورود هر گوشي به بازار به خاطر كمبودش يه خورده گرونه بعد متعادل ميشه

مثلا n95 رو كه يادتون مياد ؟ از بالاي 1 ميليون اومد به 600 تومن !

اينم اگه بياد بيشترين قيمتي كه داره ( احتمالا ) همون 1500 خواهد بود و x7500 به زير 1000 تا كاهش پيدا ميكنه

دركل من به هيچ كس خريدشو توصيه نميكنم ... من با حمل و نقل همين 850 خودم موندم چيكار كنم چه برسه به يه ميني لپتاپ

B L A S T E R
01-09-2007, 15:36
کشتی ما رو ب این کا 800

شـــوخی کردم :31::31::31:

Actros
02-09-2007, 05:16
به نظر من به این نمیشه گفت گوشی
من N95 رو ترجیح میدم

M.etallic.A
03-09-2007, 22:24
این گوشی رو مدتهاست htc معرفی کرده و هنوز هم تولید نشده ( تازه به گوش شما رسیده ؟ ) انوقت شما دارید روش قیمت میزارید ؟ به این نوع گوشی هم میگن umpc

^حمید رضا^
03-09-2007, 23:28
من که مایه دار نیست:13:م همیین k800 با فلاش زنون توپ تره
ایول ایول k800 خدومو ایول:31:

LOVEMT
05-09-2007, 19:00
عكسي از حالت بسته شدش نداريد ...

M.etallic.A
05-09-2007, 21:05

B L A S T E R
05-09-2007, 21:12
من که مایه دار نیست:13:م همیین k800 با فلاش زنون توپ تره
ایول ایول k800 خدومو ایول:31:
تایید میشه:31::31:

rainysky50
05-09-2007, 21:40
ممممممممممممممممععععععععع ععععععععععع!!!این گوشیه یا نوت بوک یا pocket pc????اچ تی سی عجب چیزی زده!!!

M.etallic.A
05-09-2007, 23:57
هیچ کدوم... به این میگن umpc

masihe
01-12-2007, 14:33
این گوشی رو مدتهاست htc معرفی کرده و هنوز هم تولید نشده ( تازه به گوش شما رسیده ؟ ) آنوقت شما دارید روش قیمت میزارید ؟ به این نوع گوشی هم میگن umpc

هیچ کدوم... به این میگن umpc

در کنفرانس G4 سامسونگ در کره این شرکت نخستین UMPC خود که از WiMax برای ارتباط استفاده میکند را معرفی کرد. UMPC مخفف کلمه ی Ultra Mobile PC است که به کامپیوتر های در ابعاد کوچکتر از لپ تاپ گفته میشود. برای همین به آنها Ultra Mobile به معنی فوق العاده قابل حمل ! ( معنی فارسی بهتری پیدا نکردم ) گفته میشود. این UMPC که مدل SPH-P9200 نامیده میشود قادر است که به صورت بیسیم هم به اینترنت متصل شود و هم از VoIP استفاده کند. این دستگاه از سیستم عامل ویندوز XP استفاده میکند و دارای نمایشگر 5 اینچی لمسی است. قسمت جالب این دستگاه صفحه کلید تا شوی آن است. این UMPC دارای 30 گیگابایت حافظه داخلی نیز هست.((البته ناگفته نماند در انگليسي به چيزي كه قابل حمل باشد mobile ميگويند))
نقل قول از

كلا به كامپيوتر هاي بسيار كوچك umpc گفته ميشود ولي به موبايل هايي (گوشي همراه) كه به سوي كامپيوتر پيشرفت خوبي داشته باشند poketpc گفنه ميشود.
در ضمن بنده به عنوان كارمند شركت وارد كننده "HTC" اين خبر را دارم كه اين گوشي HTC SHIFT را به قيمت هفده ميليون ريال قبل از بهمن به بازار ايران عرضه خواهيم كرد.

در پست هاي بعدي چند عكس از انواع umpc خواهم گذاشت تا تفاوت umpc و poketpc بهتر درك شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamkar1981
01-12-2007, 15:14
اگر هم بياد ما پولشو نداريم ( هر وقت ماشينها با 5 سانيتمتر فاصله از سطح زمين حركت كنند هي شايد ما خريديم)

rainysky50
01-12-2007, 18:16
والله ما کلوپ مخصوص این موبایل لپ تاپ رو زدیم کسی نیومد!!حتی قیمتش رو هم 1200 دلار ب.د پیدا کردیم باز هم کسی به کلوپ سری نزند!!حتی اولین شهری رو که در اونجا available شده معرفی کردیم کسی نیومد!!حالا چی شده همه اینجا جمع شدند!!!دز ضمن من هم جو گرفته بودم اینو بخرم ولی چندان چیز شاخی نیست!شما بهترین لپ تا پ رو میتونی با این قیمت بخری!!در ضمن سامسونگ مدل ultra q1 بسیار برتر از این هست!!!گیگابایت و ایسوس نیز هر کدام یک مدل 80 گیگاباتی با سی پی یوی قویتر نیز دارند!!!

rainysky50
01-12-2007, 18:20
.....................................

masihe
26-12-2007, 11:32
چند مدل poket pc:

و اين هم UM-PC مشهور و POKET-PC خودمون به اسم HTC-shift

corey
26-12-2007, 14:37
راستی دیروز من تو جمهوری این گوشی دیدم اینم عکسش قیمتش هم 1جا گفت 1150000 تومان 1جا دیگه هم گفت یک ملیون

corey
26-12-2007, 14:39
راستی دیروز من تو جمهوری این گوشی دیدم اینم عکسش (بقل 7710) قیمتش هم 1جا گفت 1150000 تومان 1جا دیگه هم گفت یک ملیون

M.etallic.A
26-12-2007, 15:56
کو عکسش ؟ من که چیزی ندیدم.

masihe
28-12-2007, 01:27
Shift[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدول مشخصات گوشي

مشخصات وضعیت گوشی :در بازار ايران موجود نيست نام گوشي: Shift تاريخ معرفي : ماه مارچ سال 2007
باند فركانس:

HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900سيستم عامل نوع: Microsoft Vista Business OS مشخصات ظاهري وزن:؟ گرم سايز (میلی متر) : طول : 190 عرض : 135 ضخامت : 30 رنگ بندي گوشي : مشکی مشخصات صفحه نمايش نوع:TFTبا قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ ابعاد:800x 480 پیکسل صفحه نمايش لمسي:دارد حالت اسكرين سيور:دارد تصوير زمينه:دارد مشخصات دوربين نوع:3 مگاپیکسل و دوربين دوم 1.2 مگاپیکسل قابليت بزرگنمايي:دارد ابعاد عكس :قابليت فيلمبرداري:دارد مدت فيلمبرداري:به میزان حافظه فلاش:دارد مشخصات صداي زنگ نوع:پلی فونيک قابليت دريافت زنگ:دارد پخش MP3 به جاي زنگ:دارد مشخصات پخش كننده موزيك نوع:MP3 playerقابليت پخش:AMR/AAC/WAV/WMA/MP3مشخصات حافظه گوشي:1 گيگا بايت RAM دارای پردازنده 1.2GHz حافظه مموري كارت :دارد miniSD دارای 30 گيگابایت هارد درايو دفترچه تلفن:دارد نمايش تصوير تماس گيرنده:دارد ابزار ارتباطي گوشي پورت:miniUSBبلوتوث:دارد اينفرارد:دارد GPRS :دارد EDGE :دارد HSCSD :ندارد HSDPA: 3G

دارد Wireless LAN:دارد Wi-Fi 802.11 b/gبازي: دارد با قابلیت دانلود

مرورگر اينترنتWAP : دارد xHTML : دارد HTML : دارد PocketIEساير مشخصاتmessaging :SMS, MMS, Email, Instant Messagingتايپ هوشمند T9 : دارد ويبره : دارد آيفون : دارد منشي تلفني : ندارد سيستم ضبط صدا:دارد سيستم شماره گيري با صوت:ندارد فرمان صوتي : ندارد راديو : ندارد چراغ قوه:ندارد فن آوري Push to talk : ندارد مكالمه تصويري:دارد قابليت ويرايش آفيس:قابليت نمايش Pdf : قابليتهاي ديگر:Java MIDP 2.0 و دارای سیستم تشخیص اثر انگشت مشخصات باتري نوع:Standard battery, Li-Ionزمان مكالمه مداوم:زمان آماده به كار: وسايل جانبي هندزفري:هندزفري بلوتوث:كاركيت:كاركيت بلوتوث:كابل:هلدر:قابليت نصب دوربين:كيبورد بيسيم:شارژر:شارژر فندكي:

و مهمترين ايراد اين گوشي: اگر به عنوان موبايل از اين گوشي استفاده ميكنيد؛ اين گوشي با سيستم عامل ويندوز موبايل كار ميكند.

ولي در صورتي كه در حالت كامپيوتر استفاده ميكنيد؛ اين گوشي از سيستم عامل ويندوز ويستا استفاده ميكند.

در حالت موبايل مود تا 10 روز باطري داريد ولي درحالت كامپيوتر فقط 2 ساعت باطري داريد

masihe
28-12-2007, 01:45

masihe
28-12-2007, 01:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينهم عكسي در حالت موبايل مود

masihe
28-12-2007, 02:33
اين هم سايت خود شركت در آمريكا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M.etallic.A
30-12-2007, 12:06
اونی که میگفت تو جمهوری دیدم چرا دیگه پیداش نشد ؟ ای بابا خالی میبندید چرا ؟

corey
30-12-2007, 14:02
اونی که میگفت تو جمهوری دیدم چرا دیگه پیداش نشد ؟ ای بابا خالی میبندید چرا ؟
ببخشید من معذرت می خوام من چون عکسهای htc shift ندیده بودم و فقط تعریف ازش شنیده بودم فکر کردم این گوشی همون htc shift هستش
بعدشم خالی چیه بابا مگه من عقده دارم که بیام خالی ببندم البته در رابطه با گوشی های که هنوز نیمده مثل n95 8gb و n82 اونقدر خالی بندی شد که من به شما حق میدم.حالا این اصلا کدوم مدل htc هست؟
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

M.etallic.A
30-12-2007, 16:27
آهان ببخشید. منم فکر کردم شما از اون تیپ آدمها هستید. خیلی معذرت میخوام...آخه این گوشی اصلا تولید نشد.

corey
30-12-2007, 17:11
آهان ببخشید. منم فکر کردم شما از اون تیپ آدمها هستید. خیلی معذرت میخوام...آخه این گوشی اصلا تولید نشد.
نه بابا این حرفا چیه من اشتباه کردم.
راستی کسی نمونه مدل اسم اون htc (بقل 7710) چیه قیمتش حدود 1تومن بود

masihe
31-12-2007, 12:28
نه بابا این حرفا چیه من اشتباه کردم.
راستی کسی نمونه مدل اسم اون htc (بقل 7710) چیه قیمتش حدود 1تومن بود

مدل اين گوشي عبارت است از: HTC Advantage X7500

در حالت بسته:

اينهم رنگ سفيد:

masihe
31-12-2007, 12:49
Advantage X7500[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حدود قيمت ( تومان )گارانتی متفرقه 1300000

مشخصات وضعیت گوشی : موجود در بازار نام گوشي: Advantage X7500 تاريخ معرفي : ماه فوریه سال 2007
باند فركانس:

باند :
HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900سيستم عامل نوع: Microsoft Window Mobile 5.0 for Pocket PC Phone Edition مشخصات ظاهري وزن:359 گرم سايز (میلی متر) : طول : 133.5 عرض : 98 ضخامت : 16 رنگ بندي گوشي : مشکی مشخصات صفحه نمايش نوع:TFT با قابلیت نمایش 65536رنگ ابعاد:640x 480 پیکسل 5 اینچ صفحه نمايش لمسي:دارد حالت اسكرين سيور:دارد تصوير زمينه:دارد مشخصات دوربين نوع:3 مگا پیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGAقابليت بزرگنمايي:دارد ابعاد عكس :2048x1536 پیکسل قابليت فيلمبرداري:دارد مدت فيلمبرداري:به میزان حافظه فلاش:دارد مشخصات صداي زنگ نوع:پلی فونیک قابليت دريافت زنگ:دارد پخش MP3 به جاي زنگ:دارد مشخصات پخش كننده موزيك نوع:Windows media player 10قابليت پخش:AMR/AAC/WAV/WMA/MP3مشخصات حافظه حافظه گوشي:128 مگابایت RAM و 256 مگابایت ROM دارای پردازندهIntel PXA270 624 MHzحافظه مموري كارت :دارد دارای 8 گیگا بایت هارد درایو و درگاه MiniSDدفترچه تلفن:دارد نمايش تصوير تماس گيرنده:دارد ابزار ارتباطي گوشي پورت:miniUSBبلوتوث:دارد نسخه 2 با A2DPاينفرارد:ندارد GPRS :دارد EDGE :دارد HSCSD :ندارد : 3G
دارد HSDPAWireless LAN:دارد Wi-Fi 802.11 b/gبازي نام بازي : دارد با قابلیت دانلود مرورگر اينترنتWAP : دارد xHTML : دارد HTML : دارد PocketIEساير مشخصاتmessaging :SMS, MMS, Email, Instant Messagingتايپ هوشمند T9 : دارد ويبره : دارد آيفون : دارد منشي تلفني : ندارد سيستم ضبط صدا:دارد سيستم شماره گيري با صوت:دارد فرمان صوتي : ندارد راديو : ندارد چراغ قوه:ندارد فن آوري Push to talk : ندارد مكالمه تصويري:دارد قابليت ويرايش آفيس:دارد قابليت نمايش Pdf : دارد قابليتهاي ديگر:Java MIDP 2.0 و سیستم موقعیت یاب ماهواره ای(GPS) و خروجی تلویزیون مشخصات باترينوع:Standard battery, Li-Ion 2200 mAhزمان مكالمه مداوم:5 ساعت و 5 دقیقه زمان آماده به كار: 300 ساعت

no name
31-12-2007, 22:51
بحث جالبی لطفا ادامه اش بدید

no name
31-12-2007, 22:53
راستی اگه می شه بحث ها یه مقدار با سندیت تر باشه مثل اطلا عات masihe عزیز که واقا جای تشکر داره

masihe
03-01-2008, 03:35
راستی اگه می شه بحث ها یه مقدار با سندیت تر باشه مثل اطلا عات masihe عزیز که واقا جای تشکر داره

خواهش ميكنم دوست عزيز
.
.
.
.

Rohallah_tavakoli
20-01-2008, 09:53
سلام به همگي............ اينم مشخصات از سايت gsm.ir البته مدل توليدي با كمي تغييرات همراه خواهد بود....

مشخصاتوضعیت گوشی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزودی نام گوشي: Shift تاريخ معرفي : ماه مارچ سال 2007
باند فركانس:

باند :
HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900سيستم عاملنوع: Microsoft Vista Business OS مشخصات ظاهريوزن:800 گرمسايز (میلی متر) : طول : 207 عرض : 129 ضخامت : 25 رنگ بندي گوشي : مشکیمشخصات صفحه نمايشنوع:TFTبا قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ ابعاد:800x 480 پیکسل 7 اینچصفحه نمايش لمسي:دارد حالت اسكرين سيور:دارد تصوير زمينه:دارد مشخصات دوربيننوع:دارای یک دوربین برای مکالمه تصویریقابليت بزرگنمايي:ابعاد عكس :قابليت فيلمبرداري:ندارد مدت فيلمبرداري:فلاش:ندارد مشخصات صداي زنگنوع:پلی فونیک قابليت دريافت زنگ:دارد پخش MP3 به جاي زنگ:دارد مشخصات پخش كننده موزيكنوع:MP3 playerقابليت پخش:AMR/AAC/WAV/WMA/MP3مشخصات حافظهحافظه گوشي:1 گیگابایت RAM دارای پردازنده Intel® Stealey 800MHz حافظه مموري كارت :دارد SD دارای 40 یا 60 گیگابایت هارد درایو دفترچه تلفن:دارد نمايش تصوير تماس گيرنده:دارد ابزار ارتباطي گوشيپورت:miniUSBبلوتوث:دارد اينفرارد:ندارد GPRS :دارد EDGE :دارد HSCSD :ندارد HSDPA: 3G
دارد Wireless LAN:دارد Wi-Fi 802.11 b/gبازينام بازي : دارد با قابلیت دانلود مرورگر اينترنتWAP : دارد xHTML : دارد HTML : دارد PocketIEساير مشخصاتmessaging :SMS, MMS, Email, Instant Messagingتايپ هوشمند T9 : دارد ويبره : دارد آيفون : دارد منشي تلفني : ندارد سيستم ضبط صدا:دارد سيستم شماره گيري با صوت:ندارد فرمان صوتي : ندارد راديو : ندارد چراغ قوه:ندارد فن آوري Push to talk : ندارد مكالمه تصويري:دارد قابليت ويرايش آفيس:دارد قابليت نمايش Pdf : دارد قابليتهاي ديگر:Java MIDP 2.0 و دارای سیستم تشخیص اثر انگشت مشخصات باترينوع:Standard battery, Li-Ion 2700 mAhزمان مكالمه مداوم:5 ساعت زمان آماده به كار: 53 ساعت

Rohallah_tavakoli
20-01-2008, 09:59
راستي يكي به من بگه چجوري ميشه با اين گوشي حرف زد ( خيلي بزرگه )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوما اگه هم بياد قيمتش خيلي بالا هست.....
سوما گيريم بياد و بخريش اگه يك مشكل براش پيش بياد يا بايد بندازيش تو جوب اب. يا 200تومن پياده بشي انم شايد دل يكي بسوزه برات ببره انور اب تعيرات............

در كل در ساخت گوشي يه انقلاب به شمار مياد(هر موقع كه توليد بشه!!!)

Sharim
24-01-2008, 13:29

Sharim
24-01-2008, 13:38
در ضمن به گفته نمایندگی وارد کننده Htc تا آخر بهمن وارد بازار میشه و قیمتش حدود یک میلون و هفتصد هزار تومان خواهد بود

Sharim
24-01-2008, 13:57
این گوشی در حال حاضر به بازار های جهانی ارائه شده و قیمت خرده فروشی در اروپا و آمریکا 1670 دلار است .

M.etallic.A
24-01-2008, 19:58
منظورت شیفته ؟ اون که هنوز Coming soon

rainysky50
24-01-2008, 21:49
شیفت در بیشتر نقاط و به خصوص اسیای جنوب شرقی ریلیز شده.

hamidrezaaa
24-01-2008, 21:52
خیلی بزرگه نمیشه بهش گفت گوشی