PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش قفل گذاری شماره 1 (CD Extra)

ehsan30
11-04-2007, 13:06
سلام

آموزش قفل گذاری شماره 1 (CD Extra)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ماراتون
05-05-2007, 17:24
در مورد برنامه CD Protector يا همون آموزش CD Extra يه سوال داشتم . آيا ميتونم چند فايل اجرايي رو باهم توي يك سي دي با اين قفل محافظت كنم. يعني چند تا فايل نصب برنامه مختلف رو ميخواهيم توي يك سي دي بريزيم (مثل همين سي دي هاي نرم افزاري) حالا ميتونيم با اين برنامه روي تك تك برنامه ها قفل بگذاريم يا نه فقط ميشه روي يه برنامه قفل گذاشت. اگه ميشه سريع جواب بديد كه من دارم روي همه sETUPها قفل گذاري ميكنم

ممنون

ehsan30
05-05-2007, 23:10
در مورد برنامه CD Protector يا همون آموزش CD Extra يه سوال داشتم . آيا ميتونم چند فايل اجرايي رو باهم توي يك سي دي با اين قفل محافظت كنم. يعني چند تا فايل نصب برنامه مختلف رو ميخواهيم توي يك سي دي بريزيم (مثل همين سي دي هاي نرم افزاري) حالا ميتونيم با اين برنامه روي تك تك برنامه ها قفل بگذاريم يا نه فقط ميشه روي يه برنامه قفل گذاشت. اگه ميشه سريع جواب بديد كه من دارم روي همه sETUPها قفل گذاري ميكنم

ممنون

سلام
جوابت را در پیغام خصوصی دادم ، اما برای این که همه استفاده کنند این جا هم قرار می دهم :

به آموزش دقت کن ، چند مرحله داره .
مرحله اول برای قفل گذاری فایل های exe هستش.
که می تونی روی فایل های exe مختلفی ، قفل یا کد
را بزاری :20:

بای

ماراتون
05-05-2007, 23:32
يه مشكل پيش اومده . اون هم اينكه سيدي رو طبق دستورالعمل رايت كردم . ولي فايلها وقتي ميخوان اجرا بشن اين پيغام رو ميدن: Unable to locate exported function RegisterServiceProcess in Kernal32.dll . يعني روي هارد هم كه بودن همين پيغام رو ميدادن. من فكر ميكردم بخاطر قفل هست. ميشه بگيد مشكل از كجاست. در ضمن وقتي كه مرحله اول رايت (تراك صوتي) تمام ميشد درسته كه Session رو نشون ميداد ولي كليد Ok غيرفعال بود تو مرحله دوم هم همينطور. ولي باز هم تمام مراحل رو انجام دادم

ممنون

ehsan30
06-05-2007, 10:07
يه مشكل پيش اومده . اون هم اينكه سيدي رو طبق دستورالعمل رايت كردم . ولي فايلها وقتي ميخوان اجرا بشن اين پيغام رو ميدن: Unable to locate exported function RegisterServiceProcess in Kernal32.dll . يعني روي هارد هم كه بودن همين پيغام رو ميدادن. من فكر ميكردم بخاطر قفل هست. ميشه بگيد مشكل از كجاست. در ضمن وقتي كه مرحله اول رايت (تراك صوتي) تمام ميشد درسته كه Session رو نشون ميداد ولي كليد Ok غيرفعال بود تو مرحله دوم هم همينطور. ولي باز هم تمام مراحل رو انجام دادم

ممنون

سلام
این فایل dll فکر کنم مال ویندوز باشه ، من که تا حالا توی عمرم چنین چیزی ندیدم ، مطمئنی ویندوزت سالم هست؟؟
بای:20:

mamal20000
12-11-2007, 15:24

ممنون
آقا احسان من همین همین مشکل را دارم کمک میخوام همشهری خوبم کمک

ehsan30
12-11-2007, 20:52
سلام

آقا احسان من همین همین مشکل را دارم کمک میخوام همشهری خوبم کمک

متاسفانه دوست عزیز من تا حالا چنین چیزی ندیدم ، از دوستان اگر

که کسی اطلاعی داره ، این جا قرار بده :20:

ممنون :40:

بای

نایین
13-11-2007, 12:19
به نام خالق سبحاناحسان جان سلام آموزشت را خوندم دستت درد نکنهدوستان راجع به این آموزش احسان خان چند تا سوال داشتم هر کی بلده بگه ؟ ممنونش می شم
1) امنیت این شیوه نسبت به روش های دیگه مثل افزایش حجم کاذب و.. چه جوریه ؟ در همون حده ! پایین تره یا .....
2) روش باز کردن این قفل را کی بلده؟ بگه لطفا
3)تو آموزشی که من دیدم واژه سکشن و ترک بود میشه توضیح بیشتری رو این دو تا کلمه بدهید
4) اگه کسی اوسای این روش هست و علت ها را هم بگه که دیگه واقعا تاپیک ، تاپیک حسابی میشه و هم به صورت تخصصی این شیوه آنالیز میشه ( مثلا بگه علت اینکه چرا باید مورد trak at once را انتخاب کرد یا چرا در سربرگ cda option این گزینه ها باید تیک بخورند « اون آنالیزی که دستگاه به واسطه این تیک خوردن ها یا نخوردن ها انجام می ده چیه ) تا اگه روزی خواستیم قفلی بسازیم بلد باشیمولی خواهشا برای اینکه تاپیک برای همه قابل استفاده باشه کلاس پایین و به دور از اصطلا حات تخصصی بگید یا نهایتا اون واژه های تخصصی کلامتون را تو پرانتز تعبیر کنید
بازم از احسان جون تشکر می کنمممنون نایین

نایین
13-11-2007, 21:11
به نام خدای سبحان
آقا احسان برای من هم همین مشکل پیش ا.مد
تازه فایل اصلی که رو هارد بود هم بعدا اجرا کردم همون پیغام را داد( نه رو سی دی نه اصل فایل اجرا نشد )
بعد دوباره امتحان کردم بدتر شد چون از مرحله سی دی پروتکتد ایراد می داد ( وقتی تعیین مسیر می کردم و accept را میزدم .اینم پیام خطا (I/O ERROR 32 )
اولین بار این طوری نشد ولی رو دومین سی دی که امتحان کردم این مشکل پیش اومد

ramin4116
13-11-2007, 22:09
اقا دستت درد نکنه

ehsan30
15-11-2007, 21:45
سلام

به نام خدای سبحان
آقا احسان برای من هم همین مشکل پیش ا.مد
تازه فایل اصلی که رو هارد بود هم بعدا اجرا کردم همون پیغام را داد( نه رو سی دی نه اصل فایل اجرا نشد )
بعد دوباره امتحان کردم بدتر شد چون از مرحله سی دی پروتکتد ایراد می داد ( وقتی تعیین مسیر می کردم و accept را میزدم .اینم پیام خطا (I/O ERROR 32 )
اولین بار این طوری نشد ولی رو دومین سی دی که امتحان کردم این مشکل پیش اومد

:

متاسفانه دوست عزیز من تا حالا چنین چیزی ندیدم ، از دوستان اگر

که کسی اطلاعی داره ، این جا قرار بده

ممنون

اقا دستت درد نکنه

قابلی نداره دوست عزیز:20:

بای

baambooli
03-12-2007, 20:30
آقا احسان شما بگو ويندوزت دقيقا چيه؟ چون من هن I/O error 32 مگيرم ولي وقتي رفتم روي يك كامپيوتر قديمي كه win98 داشت درست شد. ولي هنوز خطاي kernel 32 كه دوستان هم گفتند ؛ من هم دارم و حل نشده. اگر شما ورژن دقيق نرم افزار ها و ويندوزت را بگي شايد به ما كمك كند

baambooli
03-12-2007, 20:32
جسارت است ولي الان تو سايتش رفتم

و ديدم كه خودش نوشته Win 9x بايد داشته باشيد. جسارتا آيا خودتان روي XP تست كرديد و واقعا از كار كردنش روي XP مطمئن هستيد؟

ehsan30
04-12-2007, 13:49
سلام

آقا احسان شما بگو ويندوزت دقيقا چيه؟ چون من هن I/O error 32 مگيرم ولي وقتي رفتم روي يك كامپيوتر قديمي كه win98 داشت درست شد. ولي هنوز خطاي kernel 32 كه دوستان هم گفتند ؛ من هم دارم و حل نشده. اگر شما ورژن دقيق نرم افزار ها و ويندوزت را بگي شايد به ما كمك كند

ویندوز من دقیقا XP مدیا سنتر SP2 هستش ، ورژن نرم افزار هم فکر کنم توی آموزش باشه.

(صفحه اول را یک نگاه بکن) :20:

جسارت است ولي الان تو سايتش رفتم

و ديدم كه خودش نوشته Win 9x بايد داشته باشيد. جسارتا آيا خودتان روي XP تست كرديد و واقعا از كار كردنش روي XP مطمئن هستيد؟

ویندوز را در بالا معرفی کردم (اگر که خود من تست نکردم پس عکس ها از کجا امده؟؟:13: )

بای

baambooli
04-12-2007, 15:03
I/O error 32 را حل كردم . كافي است كه چند بار با فاصله يكي دو ثانيه روي كليد ACcept كليك كنيد تا بالاخره از رو بره و پيغام موفيت بده. ولي هنوز پس از write كردن سي دي خطاي Unable to locate exported function RegisterServiceProcess in را ميدهد !!!!

aurora
20-12-2007, 09:33
مرسي ممنون.خيلي زحمت كشيدي!!

asgha
30-12-2007, 18:47
وقتی فتوشاپ باز میشه کرک می خواهد؟

ehsan30
30-12-2007, 21:04
سلام

وقتی فتوشاپ باز میشه کرک می خواهد؟

میشه منظورتون را روشن تر بگید؟؟

بای

KILLER_PANT
13-07-2008, 18:18
این روش برای منم جواب نداد همون ارور kernel داد...
مشکل کجاست احسان خان؟

راستی در نهایت cd من یک cd audio میشه...مال شما هم همینه؟
تمام مراحل رو درست رفتم !

سونامی
13-07-2008, 19:16
کارت زیبا بود اما نرم افزار هایی هستند قفل را بشکنند توبلدی کاری بکنی که کسی نتونه قفل را بشکنه
+++
می دونی منظورم قفل روی سی دی بود
ادغام شد(هخامنش)

ehsan30
13-07-2008, 20:19
سلام

کارت زیبا بود اما نرم افزار هایی هستند قفل را بشکنند توبلدی کاری بکنی که کسی نتونه قفل را بشکنه

ممنون ، بله هیچ قفلی پایدار نیست ، همین قفل رو ؟؟

می دونی منظورم قفل روی سی دی بود

:20:

بای

Js0ner
13-07-2008, 20:28
سلام

آموزش قفل گذاری شماره 1 (CD Extra)

ممنون, دانلود می کنم

alireza_naeemy
25-12-2009, 18:15
سلام
برای منم همان پیغام:
Unable to locate exported function RegisterServiceProcess in Kernal32.dll
ظاهر شد.
در نتیجه من سایز فایل exe قفل و بعد از encrypt رو مقایسه کردم, کاملا متفاوت بود.
سایز قبل از encrypt 10mb
سایز بعد از 199kb

کسی نظری نداره برای این مشکل؟

با تشکر

ehsan30
28-12-2009, 18:55
سلام

سلام
برای منم همان پیغام:
Unable to locate exported function RegisterServiceProcess in Kernal32.dll
ظاهر شد.
در نتیجه من سایز فایل exe قفل و بعد از encrypt رو مقایسه کردم, کاملا متفاوت بود.
سایز قبل از encrypt 10mb
سایز بعد از 199kb

کسی نظری نداره برای این مشکل؟

با تشکر

دوست عزیز بعدش که فایل به حجم 199 کیلو بایت رسید اجرا میشه؟؟؟
در مورد پیغام هم فکر کنم برنامه با ویندوز شما سازگار نیست،از چه نسخه ی ویندوز استفاده میکنی؟؟

بای

arzmm
04-09-2011, 14:41
oخودنرم افزار قفل گذاری را از کجادانلودکنم