PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای ساخت آگهی های تلویزیونی از چه برنامه هایی باید استفاده کرد؟

Reza_Sadeghi
30-08-2007, 23:27
برای ساخت آگهی های تلویزیونی از چه برنامه هایی باید استفاده کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می دونم که برای ساخت تیلیغات تلویزیونی مثل آموزش های راهنمایی رانندگی و شرکت برق یا شخصیت هایی مثل سیا و ..... به صورت سه بعدی از 3ds Max استفاده میشه یا شاید هم برنامه های دیگه. (شما می دونین چه برنامه هایی؟)

اگه توجه کرده باشین به خصوص آگهی های تبلیغاتی شبکه های تلویزیونی ترکیه فوق العاده جذاب و رنگ وارنگ و شاد و پر از هیجان هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا برای معرفی بستنی از زاویه پشت سر یه گاو قهوه ای شکم گنده انیمیشنی خیلی دوست داشتنی که در حال علف جویدن هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در یک فضای کاملا سفید به همراه نام رنگی شرکت سازنده در حال جست و خیز استفاده میشه .....
و یا....
تبلیغات فرانسوی شکلات های ذوب شده و نسکافه هایی که بوی خوشمزه اون ها رو هم میشه حس کرد یا خیلی خیلی موارد مشابه دیگه که به نظر من تبلیغات شرکت های داخلی در مقابل شبکه های تلویزیونی ترکیه یا فرانسه خیلی بی رنگ و بی روح و فاقد هرگونه نوآوری و هیجان خاصی هست.

جهت اطلاع می خوام بدونم اون ها از چه نرم افزاری برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی حرفه ای استفاده می کنن؟
طوری که هر ایده ای رو بشه به راحتی توسط اون پیاده سازی کرد.

ahmadb
30-08-2007, 23:51
سلام دوست عزیز
برای ساخت این جور تبلیغها همونطور که گفتی از 3DS Max و مایا(Maya) و احتمالا Cinema 4d استفاده می شه . البته برای ساخت کاراکتر از نرم افزار قدرتمند Poser هم میشه استفاده کرد .
برای انیمیشن دو بعدی بدون شک بهترین گزینه Flash Mx است که قبلا امتیاز اون رو شرکت Macromedia داشت ولی حالا توسط Adobe خریداری شده

Carl
30-08-2007, 23:53
برای ساخت بسیاری از تبلیغات تلویزیون ایران (در حال حاضر) از برنامه فلش استفاده میشه. مثل تبلیغات شرکت ایرانسل. تبلیغات خارجی رو من ندیدم.

javad_raouf_danger
31-08-2007, 02:03
این جور کار ها رو آدمای معمولی مثل من هم می تونند بکنند
منظورم اینه که کار با این نرم افزار ها اینقدر ساده هست که من با دانلود چند فایل آموزشی برنامه در عرض چند روز یاد بگیرم؟

vahid_d
31-08-2007, 15:03
علاوه بر نرم افزارهایی که دوستان گفتند ،اینها رو هم میشه نام برد:
premiere
after effect
director
lightwave
edius
و خیلی از نرم افزارای دیگه که الان یادم نمیاد همشو نام ببرم