PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری بازی Europa Universalis III رو روی کارت گرافیک 64 اجرا کنم

castel_xd
30-08-2007, 21:21
چه جوری بازی Europa Universalis III رو روی کارت گرافیک 64 اجرا کنم

من کارت گرافیکم 64 رادون مدل 7000 هستش

اگه ممکنه یه راهنمایی بکنین که چه جوری اینو رو این کارت گرافیکم اجرا کنم.

*PiNk PaNTHeR*
30-08-2007, 21:34
سلام
شاید کمکت کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DiDiSks
31-08-2007, 01:46
به نظرم باید بیخیال شی

castel_xd
31-08-2007, 02:09
یعنی هیچ راهی نیست

اگه ممکنه یه کارت گرافیک معرفی کنین که به Agp 4x بخوره به همراه قیمت (خواهشن منو پاس ندین تو یه بخش دیگه همینجا غال قزیه رو بکنین ممنون همه گی شما دوستان)

castel_xd
31-08-2007, 19:11
اگه ممکنه کمک کنین

من به مهزی که وارد بازی میخام بشم برام پیغام میاد که کارت گرافیک شما 128 به پایین هستش به خاطر همین منو از بازی میندازه بیرون.

اگه ممکنه یه فایلی یا فایل کراکی یا هر چیزی اگه دارین بدین تا بتونم وارد بازی بشم

در ضمن من برای این بازی فایل کراک ندارم اگه فایل کراکش رو دارین قرار بدین (لینک مستقیم باشه بهتره)

اگه میشه اخرین patch بازی رو هم برای دانلود بزارین (لینک مستقیم باشه ممنون میشم)

Pouriaqazvin
01-09-2007, 22:42
اگه ممکنه کمک کنین

من به مهزی که وارد بازی میخام بشم برام پیغام میاد که کارت گرافیک شما 128 به پایین هستش به خاطر همین منو از بازی میندازه بیرون.

اگه ممکنه یه فایلی یا فایل کراکی یا هر چیزی اگه دارین بدین تا بتونم وارد بازی بشم

در ضمن من برای این بازی فایل کراک ندارم اگه فایل کراکش رو دارین قرار بدین (لینک مستقیم باشه بهتره)

اگه میشه اخرین patch بازی رو هم برای دانلود بزارین (لینک مستقیم باشه ممنون میشم)

حالا همه این کارا رو باید برای جناب عالی انجام بدیم؟؟؟!!

*PiNk PaNTHeR*
01-09-2007, 23:01

دوست من اینجا برای کمک ساختن;)

شرمنده پچی نبود. کرک هم نداشت!:18:

castel_xd
01-09-2007, 23:23

دوست عزیز کسی شما رو زور نکرد که بیا این کار ها رو بکنی