PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دفترچه خاطرات زیبا

mary
30-08-2007, 20:24
هميشه ما دفترچه خاطرات را به عنوان كتابچه و يا يادداشتهايي كه با خواندن و مرورشان به ياد خاطرات تلخ و شيرين گذشته مي افتاديم نگاه مي كرديم . اين يادداشت ها و خاطرات كه براي هر شخص ارزش بسيار بالايي دارد ميتوانند از دنياي واقعي وارد دنياي الكترنيك نيز بشوند و علاوه بر امنيت بالاي نگه داريشان , از زيبايي ها و بيان احساسات واقعي تري برخوردار گردند . شركت XDeskSoft نرم افزار دفتر خاطرات و ثبت اطلاعات الكترونيكي زيبا , خلاق و بسيار مفيدي تحت عنوان XMultimediaDiary داراست كه به شما امكان قبت خاطرات و اطلاعات را در محيطي چند رسانه اي و زيبا با امكانات متفاوت مي دهد . بلي با استفاده از اين دفترچه خاطرات زيبا تمامي امكانات زيباي صوتي و تصويري را به داخل خاطرات خود آورده و از روح تازگي آن لذت ببريد .

================================================== ==============

برهي ويژگي هاي كليدي نرم افزار XMultimediaDiary : Completely Support Multimedia information - پشتيباني كامل فرمتها و اشيا چند رسانه اي در محيط دفترچه شما كه به شما امكان اضافه كردن موسيقي , شكلك هاي زيباي متحرك , تصاوير گوناگون , فيلم ها و كليپ ها, فيلم هاي زيباي فلش و افكتهاي زيباي آن , لينك هاي مختلف و همچنين نشانه هاي مختلف زيباي وضعيت آب و هوا را مي دهد . Publish to MSN Spaces blog - توانايي انشار نوشته هاي شما بر روي بلاگ هاي وبسايت MSN و دراختيار عموم گذاردن آنها . Shareable diary - ديگر ويژگي خوب خاطرات نوشته شده در اين نرم افزار قابليت انتشار آسان آنهاست كه اين نرم افزار با استفاده از Email Sender دروني خود به شما امكان فرستادن خاطرات زيباي خود را به ايميل آدرس هاي گوناگون و جتي انتشار آنها به صورت يك صفحه ي زيباي HTML مي دهد . ( مشاهده ي نمونه ي ساخته شده ) Secret & Secure - امنيت اطلاعات در اين نرم افزار از ويژگي هاي خوب آن است كه قبل از كار با آن هر كاربر مي بايستي يك اكانت جدا گانه با پسورد شخصي بسازد تا فرد ديگري قادر به دسترسي به اطلاعات شخصي درون نرم افزار نباشد . گرفتن بك آپ و نسخه ي پشتيبان به صورت خودكار از ديگر ويژگي هاي اين بخش است . Quickly and easily search - داراي يك موتور جستجوي قوي دروني كه امكان جستجوي خاطرات را بسيار آسان مي كند . Stylish interface - ظاهر زيبا و ويستا مانند .

================================================== =========
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک کرک غیر مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریال دیگر از arash_karimian72

User

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویرایش شد
Jalal

mary
30-08-2007, 20:29
فکر کنم کرک کار نکنه از کسانی که تو قسمت کرکینگ مهارت دارند خواهش میکنم این نرم افزار کرک کنند.:7:

mahdi bg
20-11-2007, 06:36
سلام
میشه کرک این رو دوباره بذارین
پاک شده
ممنون

shahin666
20-11-2007, 23:08
این برنامه تو قسمت نرم افزارهای فارسی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چه جوری که این برنامه توی این قسمت قرار داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
یا فارسی رو هم ساپورت میکنه یا هر چیزی دیگه ای به هرحال من که نفهمیدم چرا این برنامه تو قسمت نرم افزارهای فارسی هست

حمید جان
17-02-2008, 11:14
سلام
یک سوال
من آهنگ می ذارم برای یک صفحه
ولی هیچ وقت پخش نمی شه باید چکار کنم؟
با تشکر