PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من برنامه مي خواهم كه هر چه تايپ بشه ضبط كنه

nokia6230i
12-09-2005, 20:47
من برنامه مي خواهم كه هر چه تايپ بشه ضبط كنه مخصوصا در ياهو مسنجر ضبط كنه

Navid
12-09-2005, 20:52
چند مورد در سایت معرفی شده

mpsjavad
12-09-2005, 21:59
با ســـلام ..

نرم افزار پيش نهادي من : (برگرفته از P30world.com )

براي با خبر شدن از اتفاقاتي كه درون كامپيوتر مي افتد بهترين را حل استفاده از يك نرم افزار جاسوسي است كه در بين اين نرم افزارها Keylogger ها حرف اول را مي زنند . Quick Keylogger نام نرم افزاري ديگر در اين زمينه ميباشد كه در نسخه ي جديد خودش امكانات فوق العاده اي به كاربر ارائه مي دهد .علاوه بر ضبط تمامي كليد ها ي تايپ شده, اين نرم افزار به گونه اي كاملا مخفي در ويندوز بالا مي آيد و هيچ كس متوجه آن نميشود. ضبط تمامي پسوردها كه با Symbol هاي گوناگون به نمايش در مي آيند (*, x, X, #) و ثبت تمامي Chat هاي اينترنتي از تمامي مسنجر ها همراه با نام PM و ... و همچنين Email هاي فرستاده شده ,از ويژگي هاي ديگر Quick KeyLogger ميباشد . مي تواند براي User ها مختلف يك شبكه تعيين شود و همگي به هم متصل باشند ! خود نرم افزار به صورت Password Protection است و Log ها رو به صورت روزانه و براي هر روزي كه شا مايل باشيد نشان مي دهد . و خود به خود Log هاي قبل پاك نمي شوند.

نسخه ي 2.1 Quick Keylogger با حجم 482 كيلوبايت را ميتوانيد از:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود كنيد .

كرك :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] v2.1.029_crack.html

طريقه كرك كردن :

فايل qpanel.exe موجود در پوشه كرك را در آدرسWindows\System32 به جاي فايل موجود كپي كنيد تا نرم افزار كرك شود .

بدورد ......

++-- جستجو كردن سخت نيست --++

...
..
.

nokia6230i
12-09-2005, 22:16
ميشه جاي ديگي اپدت كني ----- است

mpsjavad
13-09-2005, 01:00
با ســـلام ..

دوست عزيز كرك رو اپلود كنم يا خود نرم افزار رو ؟؟؟

شما اشاره اي نكردي !!! :sad:

nokia6230i
13-09-2005, 17:55
كرك را اپلود كن

mpsjavad
13-09-2005, 18:31
با ســـلام ..

از ادرس زير اقدام به دانلود كرك كنيد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد .