PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چیز درباره Nintendo DS

azorbet
30-08-2007, 00:34
چرا اینجا هیچکس DS رو تحویل نمیگیره؟ چرا بعضی ها عقلشون به چشمشونه وفقط گرافیک رو میبینند؟وچرا حق DS داره ضایع میشه؟
نمیدونم...
به هر حال در این تاپیک میخوام یه سری اطلاعات کلی درباره این کنسول دستی ارایه کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nintendo Ds جدیدترین کنسول دستی نینتندو است که در حال حاضر دو مدل از این کنسول ها وجود دارد.یکی DS معمولی و دیگری DS Lite.دارای دوصفحه نمایش 256*192 یکی معمولی(بالایی)و یکی Touch Screen (پایینی).مجهز به وای-فای.بلندگوی استریو و بقیه اش رو هم این زیر بخونید.

ّمشخصات:

Launch Date 24th February 2005
Size (when closed): 148.7 millimeters (5.85 inches) wide, 84.7 millimeters (3.33 inches) long, 28.9 millimeters (1.13 inches) tall
Top Screen: A backlit, 3-inch, semitransparent reflective TFT color LCD with 256 x 192 pixel resolution and .24 mm dot pitch, capable of displaying 260,000 colors
Touch Screen: Same specs as top screen, but with a transparent analog touch screen
Wireless Communication: IEEE 802.11 and Nintendo's proprietary format; wireless range is 30 to 100 feet, depending on circumstances; multiple users can play multiplayer games using just one DS Game Card
Controls: 15 hours
Software Touch screen, embedded microphone for voice recognition, A/B/X/Y face buttons, plus control pad, L/R shoulder buttons, Start and Select buttons
Input/Output: Ports for both Nintendo DS Game Cards and Game Boy Advance Game Paks, terminals for stereo headphones and microphone
Other Features: Embedded PictoChat software that allows up to 16 users to chat at once, embedded real-time clock, date, time and alarm, touch-screen calibration
CPUs: One ARM9 and one ARM7
Sound: Stereo speakers providing virtual surround sound, depending on the software
Battery: Lithium ion battery delivering six to 10 hours of play on a four-hour charge, depending on use; power-saving sleep mode; AC adapter

درضمن قدرت سخت افزاری آنها برابر است.ولی تفاوت DS Lite با نوع معمولی و قدیمی تر آن به شرح زیر میباشد:
سبکتر
زیباتر
صفحه نمایش روشنتر
کیفیت صدای بهتر
دوام بیشتر باتری(حدود 8 ساعت)

از نقات قوت آن میتوان به بازی های خلاقانه وسرگرم کننده آن و صفحه لمسی و از نقاط ضعف آن میتوان به ضعیف بودن مالتی مدیای آن اشاره کرد.
در حال حاضر شما میتوانید ِDS Lite را با قیمت حدود 170000 تومان خریداری کنید(البته به سختی).در مورد کپی خور شدن هم بازی های کپی آن را با قیمت 15000 تومان میتوانید تهیه کنید.البته روش دیگری نیز وجود دارد آن هم خرید یک وسیله جانبی است که به شما این امکان را میدهد که Rom بازی ها را از اینترنت دانلود و در آن کپی کنید(این وسیله یا خود دارای مموری است و یا میتوان به آن متصل کرد) با نام G6 و M3 و R4.
اگر هم مایلید قبل از خرید آن بازی های آنرا امتحان کنید میتوانید از شبیه ساز استفاده کنید.

امولاتور Ideas:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امولاتور NO$GBA:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$gba-w_2.4d.zip
این دو از بهترین شبیه سازها هستند ولی در اجرای بعضی از بازی ها مشکل دارند و در اکثر مواقع قادر به اجرای روان صدا نیستند.

دانلود ROM:

و در آخر برای اطلاع بد نیست بدانید DS تاکنون 23 میلیون فروش داشته ودر مقابل9PSP میلیون فروخته است.

*PiNk PaNTHeR*
30-08-2007, 00:37
گرافیکش در حد فجیعی پایینه.
اصلا قابل مقایسه با psp نیست.
اما نظر من بود نظر شما هم قابل احترامه;)

azorbet
30-08-2007, 00:42
دوست من شما فقط یکبار New Super Mario Bros را با همین شبیه ساز ها امتحان کن.معتادش میشی.به جون خودم...!:31:

*PiNk PaNTHeR*
30-08-2007, 00:45
راستی قیمتش چنده؟ توی ایران گیر میاد؟

azorbet
30-08-2007, 00:50
تو بازار کیش شنیدم Ds »عمولی رو میدن 130000تومن و لایت رو هم میتونی از رایان صبا بگیری.فکرکنم 170000تومن.
سایتش رو هم اگه بگم تبلیغ میشه!خودت حدس بزن.

*PiNk PaNTHeR*
30-08-2007, 00:53
ممنون ازکمکت.
خیلی گرونه.:19:

azorbet
31-08-2007, 02:39
چند تا اسکرین شات از Super Mario Bros و Castlevania.

بازی هایی با این عظمت رو ول میکنید میرید PSP که 90% بازیهاش کلیشه ای و خسته کننده هستند رو بازی میکنید!:13:

mostafaharvest
31-08-2007, 23:47
سلام
میشه از امکانات nds یه مقدار بیشتر بگید؟
فرقش با PSP تو چیه ؟

azorbet
02-09-2007, 19:11
خب فرق که زیاده ولی من چند تا شو میگم:
1.صفحه لمسی
2.دارای میکروفن(به وسیله ان میتوانید با DS صحبت کنید یعنی بعضی از بازی های آن قابلیت تعامل به وسیله صدای شما را دارند)
3.امکان استفاده همزمان حداکثر 16 نفر از یک flashcard (یعنی فقط یک نفر flashcard را در دستگاه خود قرار میدهد وکسانی که در نزدیکی او هستند میتوانند آن را به صورت Single یا Multiplayer بازی کنند)
4.امکان اجرای بازی های GBA

azorbet
17-09-2007, 12:47
بهترین بازی های DS در E3:

Best Action Game:
Contra 4

Developer: WayForward Technologies
Publisher: Konami
Release Date: Fall 2007

Best Platformer:
Sonic Rush Adventure

Developer: SEGA
Publisher: SEGA
Release Date: October 2, 2007

Best Adventure Game:
The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Developer: Nintendo
Publisher: Nintendo
Release Date: October 1, 2007

Best Music Game:
Hannah Montana: Music Jam

Developer: Gorilla Studios
Publisher: Disney Interactive Studios
Release Date: October 2007

Best Graphics Technology:

Best Artistic Design:
Looney Tunes: Duck Amuck

Developer: WayForward Technologies
Publisher: Warner Brothers
Release Date: September 2007

Most Innovative Design:

Best Multiplayer Experience:
Namco Museum DS

Developer: Namco
Publisher: Namco
Release Date: Fall 2007

Best DS Game:

A-H Entertainment
21-09-2007, 05:50
بازيهاي Nintendo DS در اينجا:

tarfan1364milad
05-11-2009, 00:32
سلام عرض شد.عیزم من خیلی دوست دارم واضح تر بفرمایین چه مزیتی توی بازی های ds هست که ما نمی فهمیم؟؟؟
یه صفحه تاچ اسکرین که این همه بیا و برو نداره!!در ضمن ازگیم پلی واسمون بگو شما که حالیته!!
ببین فدات شم من سه ماهه تو خرید نینتندو و psp دارم چرخ می زنم.یعنی واقا عرض می کنم یا شما گیم باز نیستی یا psp ندیدی که داری مقایسه می کنی!!کلیشه ای کدومه؟من فقط سه تا بازی معرفی می کنم زحمت بقیه با خودت!!
god of war
nfs most wanted
call of duty3
مگه مغزمو خر گاز گرفته 17000 (تازه اونم به زور ) بدم آتاری دستی بخرم؟؟؟
23 میلیون ابله تو دنیا (دور از جون شما)که غذای لوکسشون قورباغه خوکو مغز میمون زندست اگه غیر از این انتخاب می کردن جای تعجب داشت!!!
بازی های موبایل(جاوا) در سطح همین نینتندو که شما میگین هستش!!
به نظر من یه نوکیا بخری ngage بازی کنی خیلی بهتره!!
واسه اطلاع عمومی بازدید کنندگان عرض کنم
رده سنی بازی های ds مازیمم 13 هستش اما psp میانگین 18!!
در ضمن بازی های ds رو می شه روی psp هم اجا کرد
cpu psp 333 mhz هست از خود ps2 هم بالا تر و گرافیکش هم از ps2 بالا تره!!
امولاتور بازیهای ps1 هم برای psp هست.
چرا این همه تعریف؟!!خودتون هم عقل دارین هم چشم!!
یدونه psp 3000 رو من توصیه می کنم تا این قوطی کبریت با cpu 120 mhz:41:
و سلام.

armin_o2
06-11-2009, 18:02
سلام عرض شد.عیزم من خیلی دوست دارم واضح تر بفرمایین چه مزیتی توی بازی های ds هست که ما نمی فهمیم؟؟؟
یه صفحه تاچ اسکرین که این همه بیا و برو نداره!!در ضمن ازگیم پلی واسمون بگو شما که حالیته!!
ببین فدات شم من سه ماهه تو خرید نینتندو و psp دارم چرخ می زنم.یعنی واقا عرض می کنم یا شما گیم باز نیستی یا psp ندیدی که داری مقایسه می کنی!!کلیشه ای کدومه؟من فقط سه تا بازی معرفی می کنم زحمت بقیه با خودت!!
god of war
nfs most wanted
call of duty3
مگه مغزمو خر گاز گرفته 17000 (تازه اونم به زور ) بدم آتاری دستی بخرم؟؟؟
23 میلیون ابله تو دنیا (دور از جون شما)که غذای لوکسشون قورباغه خوکو مغز میمون زندست اگه غیر از این انتخاب می کردن جای تعجب داشت!!!
بازی های موبایل(جاوا) در سطح همین نینتندو که شما میگین هستش!!
به نظر من یه نوکیا بخری ngage بازی کنی خیلی بهتره!!
واسه اطلاع عمومی بازدید کنندگان عرض کنم
رده سنی بازی های ds مازیمم 13 هستش اما psp میانگین 18!!
در ضمن بازی های ds رو می شه روی psp هم اجا کرد
cpu psp 333 mhz هست از خود ps2 هم بالا تر و گرافیکش هم از ps2 بالا تره!!
امولاتور بازیهای ps1 هم برای psp هست.
چرا این همه تعریف؟!!خودتون هم عقل دارین هم چشم!!
یدونه psp 3000 رو من توصیه می کنم تا این قوطی کبریت با cpu 120 mhz:41:
و سلام.

دوست عزیز من یکی از ان ادمهای به قول شما ابلهی هستم که به تازگی DS خریدم و کاملا ازش راضی هستم باید خدمت شما عرض کنم که نزدیک 2 سال هست psp و حدود 700 بازی براش دارم ولی بعد از گذشت 4-3 ماه psp من تبدیل شد به یک mp4 player و بس میدونی چرا؟ چون از میان اون همه بازی فقط 5-4 عنوان واقعا ارزش بازی کردن داشت و بقیه بازیها کپی برداری از بازیهای ps2 بودن, اما الان 3 ماه هست فقط با یک عنوان از ds یعنی زلدا مشغول هستم و هنوز احساس تکراری بودن این بازی را نداشتم.
بسیاری از متخصص های صنعت بازی اعتقاد دارن سونی درک درستی از کنسول دستی نداره برای همین کنسول ps2 را با ابعاد کوچیکتری به عنوان کنسول دستی وارد بازار بازی کرد و نتیجه ان شکست مفتضحانه از نینتندو بود ( این حرف من نسیت و امار جهانی حکایت از برتری بی چون چرای DS در صنعت کنسول همراه دارد)

صنعت بازی صنعت متنوعی است و هر سیلقه را شامل میشود یکی طرفدار کنسولهای سونی و ماکروسافت با گرافیک بالایشان است و دیگری طرفدار خلاقیت و نواوریه نینتندو هستند و نظر هر کسی محترم است اما در این میان فن بوی هایی پیدا میشوند که نظر هیچکس جز خودشان برایشان اهمیتی ندارد و برای به کرسی نشاندن حرفشان حتی از توهین به دیگران هم روی گردان نیستند...

(javascript: leoHighlightsIFrameClose();)

p3yman_xl
06-11-2009, 21:46
بارها تذکر دادیم تاپیک زیرخاکی نیارین بالا....

اینجا :

تمامی سوالات و مباحث درمورد کنسول دستی Nintendo DS ( فقط در اینجا) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])