PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعريف كلمه عبور جديد ويندوز Xp بدونه دانستن كلمه عبور قبلي

bookworm
12-09-2005, 12:48
برادر يا يكي از دوستان شما به ويندوز XP خود پسورد داده است و فقط خود مي تواند از آن استفاده كند و به شما هم اجازه ورود بدونه اجازه را نمي دهد و از دست شما هم هيچ كاري بر نمي آيد چون به Administrator هم پسورد داده است. پس شما چگونه مي توانيد پسورد او را كه نمي دانيد چيست، عوض يا حزف كنيد؟!

يك راه ساده و نسبتاً مخفي:
براي اين كار صبر كنيد تا او وارد ويندوز شود و سپس در فرصتي كه او نبيند، مراحل زير را انجام دهيد:

1- بر روي My Computer راست كليك كرده و گذينه Manage را انتخاب كنيد.
2- از پنجره باز شده، كمبوي Local Users And Groups را باز كرده و قسمت Users را كليك كرده تا مشخصات آن در پنجره بزرگ سمت راست، نمايان شود.
3- در آنجا اسم فرد مورد نظر را پيدا كرده و بر رويش راست كليك كرده و گذينه Set Password… را كليك كنيد.
4- از كادر محاوره اي آمده، گذينه Proceed را كليك كنيد.
5- حالا پسورد جديد را وارد كرده و Ok كنيد.
*- براي Administrator هم مي توانيد به همان شكل پسورد را تغيير داده و Ok كنيد.

حالا اين دوست شما است كه دست به دامنتان مي شود كه كلمه عبور را به او بگوييد.

MOHAMMAD_SAT
12-09-2005, 13:09
خيلي ممنون

saman_uv
12-09-2005, 13:13
يه روشم تو داس داره اگه كسي قبلا گفته بود ديگه ببخشيد
توداس بنويسيد net user بعد تمامي يوزر ها نمايش داده ميشن بعد پسورد هر يوزري رو كه خواستيد ميتونين عوض كنين به ترتيب زير
net user saman 123
تو اينجا سامان يوزر و پسوردش به 123 تغيير پيدا ميكنه.فقط به فاصله ها دقت كنين

AHT
12-09-2005, 13:25
تا حالا كسي اين رو امتحان كرده؟

Amir_P30
12-09-2005, 13:30
آقا عزيز من
تاپيك ترفند هاي ويندوز جداست

چرا نميگيري؟

STAYWITHME
12-09-2005, 13:33
بوك ورم اون روشي كه گفتي رو هر كسي بلده ولي فكر كنم روش سامان بهتر باشه

bookworm
12-09-2005, 14:11
از همه ممنون

30naa
13-09-2005, 02:02
مرسی جالب بود

morteza_k
17-09-2005, 23:43
ممنون جالب و بدرد بخور بود (فقط برای اذیت کردن دوستان).

AHT
18-09-2005, 05:59
امتحان كردم
فكر نميكردم به اين راحتي باشه
ممنون

Friend
18-09-2005, 06:05
جالبه من هم وقتی عنوان تاپیک رو دیدم جا خوردم
امیدوارم عملی باشه

rezaabdi
04-10-2005, 13:52
راه بهتر چيه

rezaabdi
04-10-2005, 13:52
چون شايد خودمان پسورد را فراموش كره باشيم

Beelzebub
04-10-2005, 14:09
اين روش كه دسترسي بايد administrator باشه

farhad resalati
05-10-2005, 16:21
حق با Beelzebub هست اگه ادمین نباشی نمیشه من این کار رو کردم علاوه بر این که محدود شده به وسیله ادمین اومد و حالمون هم گرفت باید با برنامه یا ترفندی ادمین رو دور زد دیگه ویندوز اونقدر ها هم کشکی ساخته نشده

AHT
06-10-2005, 13:59
من هم تاييد ميكنم اگه ادمين نباشي نميشه كاري كرد

STAYWITHME
07-10-2005, 07:39
چه را یه روشی هست که من تا حالا تست نکردم ولی می دونم هست ولی یه خورده انگلیسیش زیاده واسه همین ................

Beelzebub
07-10-2005, 09:53
چه را یه روشی هست که من تا حالا تست نکردم ولی می دونم هست ولی یه خورده انگلیسیش زیاده واسه همین ................

بزار ببینیم چیه :)

STAYWITHME
07-10-2005, 10:01
قبل از ورود به وین باید کنترل و آلت و دلت رو بزنی اونجایی که پسس می خواد ها بعد باید جای یوسر بزنی ادمینیستراتاتور اگه اشتباه نکنم بعد هم بدون پس وارد شی البته میگم این ماله قدیماست و اگه طرف این قابلیت رو نبسته باشه تازه شاید تو همین تاپیک اینو گفته باشن من که کامل نخوندم ببینم چه خبره

Beelzebub
07-10-2005, 10:16
به خاطر سهل انگاری بعضی افراد یا مدیران که موقع نصب ویندوز یا بعد آن برای ادمین هیچ پسوردی نمی زارن
و با همین روشی که شما گفتین به راحتی می شه وارد کام‍یوتر طرف شد

STAYWITHME
07-10-2005, 10:26
همش تغسیر مدیراست اااااااااایییییییییی مدیراااااااااااا

bookworm
29-10-2005, 16:44
بازم نظر بدید دیگه

KING ESFANDIYAR
26-11-2005, 12:08
در تمامي روشهايي كه دوستان فرمودند ما فقط بايد admin باشيم تا كاري بتونيم بكنيم.

KING ESFANDIYAR
26-11-2005, 12:12
دز ضمن در قبل دوستان گفته بودند كه بايد الت و كنترل و ديليت رو بزنيم.
من اضافه مي كنم كه بايد 2 بار پشت سر هم بزنيم و بعد بنويسيم administrator .
در قسمت پسورد چيزي نبايد بزاريم

hamcker_stt
29-01-2006, 09:36
با سلام
آقا سامان عزيز و بقيه برو بچ گرام
عوض کردن پسوورد ويندوز کشک که نيستش .
اولا دستور net خيلي دستور گسترده و قوي هستش
در ضمن استفاده از اين دستور فقط براي سطح کاربري معين هست . يعني يک guest نمي تونه پسوورد يک admin رو تغيير بده اونهم به همين سادگي و به همين خوشمزگي !
ولي من يه راهي بلدم که ميشه اين کارو کرد و البته فعلاً در دست تحقيقه. در 99 درضد ويندوزهاي بعد از NT جواب ميده .
اگه طالبين يه ميل بزنين.
يا علي

hamcker_stt
29-01-2006, 09:39
و در جواب به اينکه دوبار الت و منترل و ديلت بزني و ادمين بنويسي و پسوورد ننويسي

اين در صورتي ممکنه که administrator پسوورد نداشته باشه[I]

mangoole
29-01-2006, 17:28
باهوش[IMG] مطلب ارسالی تون جالب بود .ای ول بابا!

Soda
29-01-2006, 17:53
با سلام
در ضمن استفاده از اين دستور فقط براي سطح کاربري معين هست . يعني يک guest نمي تونه پسوورد يک admin رو تغيير بده اونهم به همين سادگي و به همين خوشمزگي !
ولي من يه راهي بلدم که ميشه اين کارو کرد و البته فعلاً در دست تحقيقه. در 99 درضد ويندوزهاي بعد از NT جواب ميده .
اگه طالبين يه ميل بزنين.
يا علي
آقا سلام
خوب اگه قصد گفتن داريد همينجا بفرمائيد همه بخونند
حالا چرا ايميل بزنيم ؟ ! :blink:

saman_uv
30-01-2006, 02:19
با سلام
اگه طالبين يه ميل بزنين.
يا علي
چرا میزنی؟ دیدم اسمه تا پیک در مورده اینه گفتم راه داسشم بگم
همه که مثه شما حرفه ای نیستن که اینجا اماتور مثله من زیاد پیدا میشه
منتظره روشه حرفه ای شمایم

neshimangaz
01-03-2006, 22:48
اگر امكان دارد يك روش براي هك كردن پسورد بايوس از ويندوز بگوييد

خيلي خيلي خيلي متشكرم

Mohammad
01-03-2006, 23:01
اگر امكان دارد يك روش براي هك كردن پسورد بايوس از ويندوز بگوييد

خيلي خيلي خيلي متشكرم
دوست عزیز
شما به این تاپیک مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D9%8A%D9%88%D8%B3

Hazy
22-03-2006, 22:43
به اين راحتي ها نيست كه تو نوشتي اوديم روي bios رمز گذاشته بود اونوقت چي؟

rezapourmanesh
27-03-2006, 08:16
خيلي ممنون با حال بود البته قديمي شده

alibh3444
11-04-2006, 12:43
يه راه كه بهتر از اون بهتر و سريع تره كافيه راه زير رو برين
start>>programs>>Accessories>>Command Prompt
بعد از باز كردن بايد بنويسين
net user ali) 021
كه بايد بعد از هر كلمه بك فاصله داده شود.در ضمن به جاي علي بايد اسم يوزر خودتون رو بنويسين. و بجاي عدد021پسورد دلخواه رو بنويسين
بهع هم بك اينتر كارو تموم ميكنه .بهد يه نيمجه خط مي ياد و ميگه كار درسته

--------------

راستي اونجا يك(اضافه چاپ شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پست های پشت سر هم ادغام شده...
Harry Potter

ahoora10
07-06-2006, 10:15
تشكر از دوستان مطالب جالبي بود

mshiraz.2006
07-06-2006, 10:23
به نام خدا

با سلام
روش جالبی بود.
یاد گرفتنش ضرر نداره.

bookworm
15-08-2006, 10:12
به نام خدا

با سلام
روش جالبی بود.
یاد گرفتنش ضرر نداره.
من فكر كردم مضرره

shadmehrdj
02-11-2006, 21:12
سلام.
من يك مشكلي برام پيش اومده
من تو سيستم يك مدرسه 2 تا user گذاشته بودم يك Admin و يكي Limit بعد روی Admin من پسورد گذاشتم
بعد یکی اومده این پسورد رو عوض کرده و من نمی تونم توی این سیستم برنامه ای نصب کنم .
من الان فقط می تونم با User Limit وارد بشم حال من چه جوری پسورد اونو پیدا کنم؟

Ship Storm
10-11-2006, 07:35
برادر يا يكي از دوستان شما به ويندوز XP خود پسورد داده است و فقط خود مي تواند از آن استفاده كند و به شما هم اجازه ورود بدونه اجازه را نمي دهد و از دست شما هم هيچ كاري بر نمي آيد چون به Administrator هم پسورد داده است. پس شما چگونه مي توانيد پسورد او را كه نمي دانيد چيست، عوض يا حزف كنيد؟!

براي اين كار صبر كنيد تا او وارد ويندوز شود و سپس در فرصتي كه او نبيند، مراحل زير را انجام دهيد:

2- از پنجره باز شده، كمبوي Local Users And Groups را باز كرده و قسمت Users را كليك كرده تا مشخصات آن در پنجره بزرگ سمت راست، نمايان شود.
3- در آنجا اسم فرد مورد نظر را پيدا كرده و بر رويش راست كليك كرده و گذينه Set Password… را كليك كنيد.

من اين رو تو دانشگاخ كه سيستم هايش شبكه است انجام دادم ولي اجازه تعويض پسورد را نداد

اشنا
02-05-2007, 06:58
اخه پسر خوب همه مشکل وارد شدن به ویندوز ه

اونم با وجود پس روی همه یوزر ها و مدیر سیستم

با این وجود چه طوری میشه وارد شد

sanih
12-05-2007, 01:17
نقل قول از فوروم مخفی ها که دوست خوبمون boys_won ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته بود.
حالا منم یه دونه ترفند تووپ اضافه میکنم که کمتر کسی بلده

اگه یه وقتی پسورد ادمین ویندوز خودتون را فراموش کردین میتونین بدون هیچ نرم افزاری عوضش کنین
فقط باید سیدی ویندوز اکس پی رو بندازین تو دستگاه و از روی سی دی کامپیوتر رو بوت کنین
وقتی که ویندوز فایل هارو آماده کرد و کلا برای نصب ویندوز مجدد آماده شد شما در موقعی که از شما زدن اینتر رو برای نسب ویندوز جدید خواست شما یک بار اینتر رو بزنین و در صفحه بعد اف هشت رو برای قبول قوانین ویندوز بزنین بعد از این سیستم شروع به پیدا کردن ویندوز های نصب شده در کامپیوتر شما میکند که بعد از پیدا کردن ویندوز فعلی شما که پسورد اونو گم کردین شما باید دکمه آر رو برای ترمیم ویندوز بزنین وبعد ویندوز شروع به کاپی کردن فایل های جدید میکند
خب حالا بعد از چند لحظه کامپیوتر خاموش و روشن میشه بعد وارد شدن به مرحله دوم ترمیم شما میتونین بعد از چند لحظه این دکمه مخفی رو بزنین
Shift+F10
بله شما با زدن این دکمه ها همون صفحه (سی ام دی یا کامند پرومت) باز میشود که شما در این صفحه هر کاری که دلتون بخواد میتونین بکنین مثلا برای عوض کردن ادمین این عبارت رو تایپ کنین
net user administrator 123456
که در این صورت شما پسورد ادمین رو به 123456 تعقیر دادین
البته اگه شما دارین ویندوز جدید رو روی سیستم نسب میکنین و اگه در حالت آدی ونیندوز قابلیت شناخت صدا و رنگ کامپیوتر شما رو داشته باشه و بازم اگر شما داخل کامپیوترتون فیلم یا آهنگ دارین میتونین در حین نصب کردن ویندوز به آهنگ های مورد علاقه خودتون گوش بدین تا نسب ویندوز برای شما خسته کن نشه
امیدوارم که همه گی فهمیده باشن

sanih
12-05-2007, 01:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_Mohsen_
19-03-2008, 15:17
من فك مي كنم نيازي نباشه منتظر داداش بزگه بشيم كه LogIn كنه بعدشم موقعي كه حواسش نيست اين كار ناشايستو بكنيم.
بهتر اينه كه يه AutoRun تو يكي از Driveهاش درست شه كه وقتي driveرو Double Click ميكنه اجرا شه وه يه User درست كنه
اگه واسه كسي جالبه بگه تا بش بگم چطور ميتونه يه Userرو مخفي كنه كه تو Wele Come Screen نشون داده نمي شه، مثه موقعي كه ويندوز Administratorرو مخفي مي كنه.

apg3ali
02-04-2008, 11:23
اگه کسی با winternal windows xp 2003 / 2005 کار کرده باشه دیگه لازم نیست کسی منتظر بمونه :" يك راه ساده و نسبتاً مخفي:
براي اين كار صبر كنيد تا او وارد ويندوز شود و سپس در فرصتي كه او نبيند، مراحل زير را انجام دهيد:"

R£ɀД
02-04-2008, 12:09
apg3ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ورودتان را تبریک میگم.
لطفا پست خود را ویرایش کنید و ترفند را بنویسید در غیر این صورت مجبور به حذف پست شما می شوم.
ممنون.

apg3ali
02-04-2008, 13:45
سلام.
آشنایی با Winternal's ERD Commander ( که در پست قبلیم winternal windows xp گفتم) :
برنامه ای هست که میتونید روی یک سی دی یا یک فلش ریخته و هنگام بوت کردن، بوت را براساس سی دی یا فلش قرار بدید. هنگام بوت کردن به جای بوت خود windows وینترنال بوت میشه. به اسونی میشه در این محیط پسورد رو عوض کرد.
راسش من این برنامه رو یا torrent دانلود کردم. لینک مستقیمی براش ندیدم.
برا راهنمایی بهتر میتونید یه سر به این لینک بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arashf
21-01-2009, 15:11
سلام دوستان
اگه پسورد ادمین ویندوز سرور 2003 رو گم کرده باشم چطوری می تونم اونو پیدا کنم ؟؟؟؟
من یک یوزر لیمت دارم اما نمی تونم پسورد ادمین رو بدست بیارم . لطفا راهنمایی کنید .

s2010
21-01-2009, 15:36
حالا اگرباسیستمی که ازقبل پسووردداشت وآدمین اون هم پسوردداشت چیکارکنیم

841215
07-04-2009, 23:38
سلام @البته این راهها برای وقتیه که سیستم بالا اومده باشه و کسی هم نباشه تا تو بتونی اونو عوض کنی(برای اون موقعی که بخوای با یکی شوخی کنی)حالا اگه پسورد نداشتی چه جوری log on شی؟

king-hitler2
05-07-2009, 17:24
سلام من تو اداره کار میکنم
از طریق ادمین پسورد گزاشته شده
هیچ برنامه ای هم نمیشه نصب کرد راهی هست بدون داشتن برنامه خاصی (چون یو اس بی و سی دی رام قفله و نداره
یه راه پیشنهاد کنید ضروری

hhhh_1360
12-07-2009, 00:19
سلام دوستان من می خواهم برای ادمین خودم پسورد بگذارم که کسی نتواند برروی ادمین من برنامه نصب کند در ضمن یو اس بی و سی دی رام را هم قفل کنم باید چکار کنم

Hitman-Group
17-07-2009, 00:16
سلام دوستان من می خواهم برای ادمین خودم پسورد بگذارم که کسی نتواند برروی ادمین من برنامه نصب کند در ضمن یو اس بی و سی دی رام را هم قفل کنم باید چکار کنم

سلام
برای ادمین که راحته
استارت رو که میزنی روی اون عکس بالایی استارت کلیک کن تا صفحه یوزر اکانت باز بشه
بعد برو روی ادمینستریتور و فکر کنم نوشته کریت د نیو پسورد (CREATE THE NEW PASSWORD)بعدش تمومه این از ادمینت
بعد باید یک یوزر لیمت درست کنی که در همون جا او بالا بزن روی HOME بعد CREATE THE NEW ACCUNT اگر درست نوشته باشم
بعد بین دو یوزر ادمین ولیمت رو لیمیت انتخاب کن
برای قفل کردن درایو هات هم برنامه های مختلفی هست!

salar_e_zeynab
22-07-2009, 13:12

اگه ناراحت شد چي؟ در هر صورت ممنون

vahid_civil
24-07-2009, 19:25
از ویندوز من فقط خودم استفاده میکنم .
الان مدتیه که این پیغام یوزر و پسورد اول ویندوز میاد که باید ok رو بزنم تا بره . یهویی هم ظاهر شد .
چیکار باید بکنم تا این پیغام نیاد ؟
به جز تعویض ویندوز

rosenegarin13
24-07-2009, 19:46
از ویندوز من فقط خودم استفاده میکنم .
الان مدتیه که این پیغام یوزر و پسورد اول ویندوز میاد که باید ok رو بزنم تا بره . یهویی هم ظاهر شد .
چیکار باید بکنم تا این پیغام نیاد ؟
به جز تعویض ویندوز

باید در قسمت استارت برید بالای بالا رو اون موردی که یوزرتون هست کلیک کنید...بعدش روی home و بعد روی قسمت remove my password کلیک کنید..بعد پسورد قبلیتونو تايپ میکنید و بعدش پاک ميشه و درست میشه.

vahid_civil
24-07-2009, 19:51
باید در قسمت استارت برید بالای بالا رو اون موردی که یوزرتون هست کلیک کنید...بعدش روی home و بعد روی قسمت remove my password کلیک کنید..بعد پسورد قبلیتونو تايپ میکنید و بعدش پاک ميشه و درست میشه.

ممنون . ولی تا حالا پسوردی بهش وارد نکردم . گزینه remove my password رو نداره .

rosenegarin13
24-07-2009, 20:07
ممنون . ولی تا حالا پسوردی بهش وارد نکردم . گزینه remove my password رو نداره .
creat a password رو بزنید..یه پسورد از خودتون بنویسید...بعد remove the password ایجاد میشه و بعد همون مسیری که گفتم..من تست کردم ..شد

حکمت متعالی
25-07-2009, 06:18
این هم امتحان کنی ضرر نمیکنی:

در استارت منو بروی run کلیک کن و داخلش بنویس

control userpasswords2

سپس اینتر را بزن و تیک
users must enter user name password to use this computer
رو بردار

البته توجه داشته باش قبل برداشتن تیک ادمین یا نام کاربری خودت رو های لایت کنی یکی از این دو تا رو اگه های لایت (انتخاب) کنی و تیک رو برداری مشکلت باید حل بشه