PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز

panez
29-08-2007, 18:24
سلام به همه دوستان عزیز من یک مشکل داشتم می خواستم اگه دوستان لطف کنند به من کمک کنند
مشکل من اینه که وقتی سیستم رو روشن می کنم موقعی که ویندوز بالا می یاد این پیغام خطا رو به من می ده می خواستم بدونم این پیغام چیه؟و چه طور می شه برطرفش کرد
ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید
the application has failed to start because xcomm.dll wasnot found Re-installing the application may fix this problem)

Persian.Boy
29-08-2007, 18:43
به احتمال زیاد یکی از برنامه های کمپانی Softwin بر روی سیستم شما نصبه. این DLL هم در سیستم شما

یا پاک شده و یا صدمه دیده و یا اینکه در سیستم شما وجود داره اما رجیستر کی اون از کلید های رجیستری ویندوز

پاک شده و به همین دلیل نمیتونه اونو تشخیص بده.

برای رفع این مشکل Setup برنامه رو که بر روی سیستمتون وجود داره رو دوباره اجرا کنید و اگر در داخل ستاپ

Repair داشت اون رو بزنید وگرنه دوباره برنامه رو اینستال کنید.

BitDefender Internet Security

و یا

BitDefender Antivirus & Plus

ahsanx
30-08-2007, 05:13
دوست عزیز در اصل Dll فایلی هست که برای اجرا شدن بعضی برنامه ها روی کامپیوتر , موقع نصب برنامه در پوشه ویندوز یا جای دیگه به همراه

برنامه نصب میشه و در ارور شما گفته شده این فایل وجود نداره یا آسیب دیده پس همونطور که جناب Persian.Boy گفتن باید برنامه آسیب دیده رو

که موقع روشن کردن کامپیوتر در استارت آپ اجرا میشه رو پیدا و تعمیر کنی یا دوباره اون رو نصب کنی . موفق باشی

panez
31-08-2007, 21:18
سلام مرسی از راهنمایتون
من برنامه BitDefender Antivirus & Plusرو دارم و دوباره نصبش کردم مشکل حل شد ولی می خواستم
بدونم این برنامه رو نمی شه حذف کرد از control panel که حذف می کنم ناقص حذف می شه باز دوباره این ارور رو بهم می ده توی خود برنامه هم گزینه unistallهم که نداره میشه بگین چه طور می شه حزفش کرد