PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا ID من در ياهو آنلاين ميمونه حتی وقتی که آفلاين می شوم!!

Mehran
12-09-2005, 11:12
ديروز . پريروز پس از بحث بسيار با برادرم . پاي كامپيوتر نشستم.
با ياهو مس كه اكونت شدم ديدم آي دي برادرم آنلاين :ohno: در حالي كه اون اصلا پاي اينترنت نبود.
خبرش كردم رفت و اي دي شو يه نگاهي انداخت ديد پسوردش درسته و هيچ مشكل خاصي نيست :blink:
حالا لطفا بگيد آي دي برادر من هك شده كه در حالي كه پاي كامپيوتر نبوده اي ولي اي ديش پاي كامپيوتر بوده!
حالا من بايد جكار كنم؟؟

sa3er
12-09-2005, 11:22
سلام؛
مشکل خاصی نيست smmn_203 جان؛

لطفا به توضيحات ياهو جهت رفع اين مشکل توجه فرماييد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran
12-09-2005, 11:31
سلام؛
مشکل خاصی نيست smmn_203 جان؛

لطفا به توضيحات ياهو جهت رفع اين مشکل توجه فرماييد:
Sa3er جان ميشه خودت لطف كني و يه توضيح مختصري بدي من رفتم ولي ازش چيزي نفهميدم

sa3er
12-09-2005, 11:39
ترجمه:
اگر آی دی ياهو شما هميشه آنلاين نشان داده می شود حتی موقعی که از ياهو خارج شده ايد و offline هستيد، به احتمال زياد از قسمتی از ياهو به درستی sign out يا خروج نکرديد.

در سيتمهای ذکر شده با آی دی مربوطه يک بار sign in و sign out کنيد تا ببينيد مشکل حل می شود يا خير..

Sinagood
12-09-2005, 15:38
اي بابا خوب بگو پسوردش رو عوض كنه و با آنتي تروجان سيستمون رو چك كنيد تا اگه هك شده باشه هم درست شه

ديگه چه مشكلي ميمونه؟

MOHAMMAD_SAT
12-09-2005, 16:02
اي بابا خوب بگو پسوردش رو عوض كنه و با آنتي تروجان سيستمون رو چك كنيد تا اگه هك شده باشه هم درست شه

ديگه چه مشكلي ميمونه؟
كاملا موافقم

SecurityTown
12-09-2005, 20:05
سلام ٬ احتمالا آی اس پی که استفاده می کنید سرویس کشینگ نظیر ISA Server به کار برده ٬ دقیقا همین طور شما رو ان لاین نشون میده ! توی تنظیمات یاهو هم بررسی کنین که توی قسمت Connections استفاده از فایروال فعال شده ؟
موفق باشید

rasool_bbc
13-09-2005, 14:06
بابا دلت شور نزنه یاهو مسنجرت رو باز کن بعداز منوی بالا 'گزینه Messenger انتخاب کن بعد برو به آدرس
no proxies بعد گزینه <اProfrance>Connection

Friend
13-09-2005, 15:11
بابا این مشکل انقدر حاد نیست که شما می گید برای من بارها این اتفاق رخ داده است

Ali_k
14-09-2005, 06:34
برا من که حاد بعضی فکر میکنن من آن هستم و جوابشونا نمیدم . راستی میخواستم بدونم ما وقتی تو این حالت هستیم یعنی چراغمون روشنه ولی آف هستیم . آیا ااگه برامون پی ام بدند به صورت آف میمونه پی امشون یا نه مثل اینه که ما آن باشیم؟

hamzavi3443
22-09-2005, 12:33
تو مسنجر از قسمت prefrences گزینه connection را انتخاب کنید سپس گزینه no proxies را انتخاب کنید

hamedmotevali
22-09-2005, 12:55
برا من که حاد بعضی فکر میکنن من آن هستم و جوابشونا نمیدم . راستی میخواستم بدونم ما وقتی تو این حالت هستیم یعنی چراغمون روشنه ولی آف هستیم . آیا ااگه برامون پی ام بدند به صورت آف میمونه پی امشون یا نه مثل اینه که ما آن باشیم؟
وقتي تو اين حالت باشه مثل اينه كه شما ON هستي. و اگه كسي برا شما PM بده بدست شما نميرسه. :sad:

AHT
22-09-2005, 15:47
اين مشكل براي يكي از افرادي كه تو ليست من هم هست وجود داره و اون هم اين كه دائم آنلاينه
حتي برعكس اين مشكل رو ديدم كه شخص آنلاينه و آفلاين نشون ميده
ولي با يه بار Sign out شدن درست ميشه
راهي كه دقيقا ساسر جان گفتند

Ali_k
23-09-2005, 06:51
وقتي تو اين حالت باشه مثل اينه كه شما ON هستي. و اگه كسي برا شما PM بده بدست شما نميرسه. :sad:
مرسی حامد جان از پاسخت . پس بگو چرا بعضی دوستام میگفتن چرا تو روشن بودی و جواب منو نمیدادی :)

hamedmotevali
23-09-2005, 09:36
مرسی حامد جان از پاسخت . پس بگو چرا بعضی دوستام میگفتن چرا تو روشن بودی و جواب منو نمیدادی :)
سلام علي جان
آخه وقتي ID تو روشن بمونه مثل اينه كه تو ON باشي و طرف هم همين فكر رو مي كنه. وقتي به تو PM ميدن معلومه كه به تو نميرسه. و تازه كسي اونجا نيست كه بخواد جواب كسي رو كه برا تو PM ميزنه رو بده.
ولي من همين قدر از منظورتو فهميدم. اگه واضح تر بگي بهتر ميتونم جوابتو بدم.

Ali_k
23-09-2005, 22:14
حامد جان نه منظورم این بود که بعدن که خودم بهش پی ام دادم میگفتند چرا مثلن یکساعت پیش جواب ما رو ندادی که همون موقعه بود که من آف بودم ولی آیدیم روشن بود

AHT
24-09-2005, 06:18
بايد از Google Talk استفاده كنيم
مثل اين كه اين مشكل همگاني است