PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی سیو، رمز و ترینر بازی ها

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

end_of_world
12-03-2008, 10:58
دوستان اگه ترینر بازیMedal Of Honor Airborne رو دارید برام بزارید .
توو یه مرحله گیر کردم نمیتونم ردش کنم
ممنون

براي شما دوست عزيز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajad2000
12-03-2008, 11:10
سلام به عزيزان
كسي ميتونه سيوكامل بازي far cryرا به من بده و بعد اونو كجا ببرم تا بتونم از اون استفاده كنم
مرسي :20:

adrenalin
12-03-2008, 11:23
کسی سیو بازی gta san andreas رو داره بعد هم بگید چه جوری باید استفاده کنم
هر رمزی داره بزارید

end_of_world
12-03-2008, 11:25
هر رمزی داره بزارید

دوست عزيز من خودم ندارم
اما طرز استفاده اينطوريه كه بايد فايل سيو رو در داخل My Document و پوشه مخصوص اين بازي كپي كني
بعد ميري داخل بازي و اون سيوو لود مي كني:46:

kopol_420
12-03-2008, 11:31
crash1 بازي ps1 رمز مرحله آخرشو مي خواستم اگه داريد مي لطفيد

ya30n
12-03-2008, 12:36
كشتي كج 2008 براي ps2 چند نفر قفل هستند
كدش رو ميخواستم
نميدونم من كه تمام كمربندها رو گرفتم چرا باز خاموش هستن!!!
يا حق (:

Oracle_Eldorado
12-03-2008, 13:00
كشتي كج 2008 براي ps2 چند نفر قفل هستند
كدش رو ميخواستم
نميدونم من كه تمام كمربندها رو گرفتم چرا باز خاموش هستن!!!
يا حق (:

دوست عزیز این یه سری رمز :

Dx Costume Attire
Entry Location:
go to options menu and select cheat codes

Dxcostume69k

Unlock Jeff Hardy alternate outfit
Entry Location:
The Cheats section of the Options menu

JeffATLG1

Strategy Guide
You suck at Smackdown vs RAW. Read our helpful tips and be better.

Unlock Legends
Entry Location:
Go into 24/7 Mode, select the Laptop, and select WWE Shop.

"Ravishing" Rick Rude - Buy in the WWE Shop for $210,000.
"Rowdy" Roddy Piper - Buy in the WWE Shop for $210,000.
"Stone Cold" Steve Austin - Go into the Hall of Fame and select Stone Cold. After defeating him in a Submission Match using Bret Hart, you can buy him in the WWE Shop. $210,000
Bret Hart - Defeat Bret Hart in the Hall of Fame direct challenge mode. Afterwards, buy him in the WWE Shop. $210,000
JBL - Buy in the WWE Shop for $110,000.
Mick Foley - Defeat Mick Foley in the Hall of Fame direct challenge mode. Afterwards, buy him in the WWE Shop. $210,000
Sabu - Buy in the WWE Shop for $210,000.
Shane McMahon - Buy in the WWE Shop for $110,000.
Terry Funk - Defeat Tommy Dreamer, Sabu and Sandman in an ECW Extreme Rules 4-way match using any superstar on "Legend" Difficulty. $210,000.
The Rock - Defeat The Rock as Stone Cold in "Legend" Difficulty. $210,000
Vince McMahon - Defend a championship in 24/7 mode, $110,000

Alternate Outfits
Entry Location:
Go to the cheat codes section of the options menu

KellyKG12R - Kelly Kelly's Alternate Outfit
DXCostume69K2 - Unlocks HHH and HBK's DX Attire

اینم یه سری Unlockable :

Unlockable Arenas
December to Dismember Arena
Get 8 points in Hall of Fame Mode
ECW One Night Stand Arena
Get 7 points in Hall of Fame Mode
New Year's Revolution Arena
Get 9 points in Hall of Fame Mode
No Way Out Arena
Get 5 points in Hall of Fame Mode
Summerslam arena
Get 10 points in hall of fame mode.
Vengeance Arena
Get 6 points in Hall of Fame Mode
Wrestlemania 23 Arena
Get 12 points in Hall of Fame mode

Unlockables
Entry Location:
Gane as much cash as you need in 24/7 mode.Then go to WWE Shop. Note: in order to unlock Vince Mcmahon Bald attire you must unlock original Vince Mcmahon.

Hardcore champinship - Purchase For $20,000 in WWE Shop
JBL - Purchase For $110,000 in WWE Shop
Millon Doller champinship - Purchase For $20,000 in WWE Shop
Shane Mcmahon - Purchase For $110,000 in WWE Shop
Shawn Michaels D-X attire - Purchase For $60,000 in WWE Shop
Triple H D-X attire - Purchase For $60,000 in WWE Shop
Vince Mcmahon - Purchase For $110,000 in WWE Shop
Vince Mcmahon Bald attire - Purchase For $60,000 in WWE Shop
WWF Attitude Era champinship - Purchase For $20,000 in WWE Shop

امیدوارم به کارت بیاد .

crash1 بازي ps1 رمز مرحله آخرشو مي خواستم اگه داريد مي لطفيد

خوب دوست عزیز منظور شما چیه ؟!
این بازی کنسولی هست . اگه با شبیه ساز بازی میکنی که فکر نکنم باشه .
ولی اگه اون کدهای مخصوص خود بازی رو که مرحله به مرحله میبره جلو رو میخوای این زیر واست گذاشتم .
واسه همه ی ورژن ها :

Crash Bandicoot 3: Warped Cheats

In level 9 Tomb Time, there is a way to access the Purple Gem path without having the Purple Gem! Towards the end of the level, the last creature you kill is the snake. After you kill the snake, turn left, and you can see a platform. Instead of going ahead, hitting the exclamation point and finishing the level, do a slide jump to that platform. If you jump perfectly you'll land. Do another one to the next platform. (HINT : It's a lot easier to do when you get the Double Jump power by defeating the 2nd boss, Dingo Dile. Then you can do a Double Slide Jump, and it's easy) But once you do the two slide jumps, you're at the end of the Purple Gem path! On the path there is a clear gem you can grab. And to get the gem for smashing all of the boxes, go through the Purple Gem path backwards, smash all of the boxes, then come back around the regular path, and grab a second clear gem at the end of the level!

Apples from Monkeys

When you are playing a level that has the rock throwing monkeys, after you have destroyed the vases that they occupy you can jump on the cowarding monkeys and get free apples.

Beat Dingodile

To beat Dingodile you must avoid the lasers he fires at you.when he is firing he is slowly destroying his shield of crystals.When their is a big enough gap to hit him run up(dont do this when he fires at you!)and hit him with a spin attack.When you do this run away because his little pack explodes!!Do this three times to defeat Dingodile.

Beat Dr.N Tropy

To beat this boss avoid the balls and beams of energy he sends at you. Eventually he will tire out and make little platforms next to his. When you're on his platform hit him with a spin attack. Repeat this three times to beat him.

Beat Neo Cortex

To beat Neo Cortex at the end of the game, you must wait until he throws his exploding mines. After they explode, immediately attack Cortex and knock him him into the sewer. Do this three times to defeat him.

Watch out however, for your friend Aku Aku and Cortex's boss Uka Uka are battling in the room with you. If you touch them or the lasers they shoot at each other, you will die. Be careful, each time you hit Cortex, it becomes tougher to dodge Aku Aku and Uka Uka.

Beat Tiny

Tiny will send out some lions but if you stick to the bottom of the screen they're easy to avoid. When he trys to kill you with his trident dodge him and when it gets stuck spin attack him. Repeat this three times to beat him.

Bonus Levels (26-30)

To get to the Bonus Levels you must aquire 5 relics, which you get by beating the time trails. For each level you must have a certain number of relics to enter (increments of 5).

Crash Dash

Here's a tip, before you try to beat the levels in Time Trial, wait until you beat Cortex the first time, the super power he gives you is "Crash Dash" which enables you to run faster which will help you get Gold Relics instead of Sapphire ones in the time trials

Easy Motorcycle Time Trials

On the levels where Crash rides the motorcycle, it's easier to beat the time trial if you wait about a minute before starting so that the other vehicles don't knock you off the road. Then, you can hit the clock and still proceed normally.

Find the Colored Gems

Green Gem Level 23 Flaming Passion:
Take the hard path.

Blue Gem Level 20 Tomb Wader:
Take the hard path.

Yellow gem Level 7 Hang'em High:
It shows the yellow gm on this level but you must actually get the secret warp zone and go into level 27 to aquire it.

Red Gem Level 12 Deep Trouble:
To get the red gem you must go to the end of the level and then you must hit the ! box at the end. Once you have done this go back down the tube and to the right tap the TNT box to set it off and then go through to get the red gem.

Purple Gem Level 13 Hang High:
Get the hard path and take it.

Hidden Boxes in Tomb Time

When you reach the dead end with the picture of the light purple gem in a square border, keep on super bdoy slamming (X and O or R1 buttons) to break hidden boxes.

SECRET Secret Levels

There are two secret levels in the game that I don't think you can access until you beat the game.

The first: Hot Coco, which can be accessesed through Road Crash. When you see the sign that shows an alien head, hit it and you will be transported to Hot Coco.

The next: Eggapus Rex, is accessesed by going throught the yellow gem path on Dino-Mite! When your running from the triceratops, let youself be taken by the second pterodactyl. You will be transported to this cool level.

Spyro the Dragon Demo

At the title screen, press Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, Sguare. It also shows the code on page 9 of the instruction manual

Crash Bandicoot cheats

Super passwords:
Enter the following password for access to all 32 levels, all gems, and both keys. After entering the first line, two more lines will appear.

Triangle, Triangle, Triangle, Triangle, X, Square, Triangle, Triangle
Triangle, Triangle, Square, X, Triangle, Circle, Triangle, Triangle
Triangle, Circle, Square, Triangle, X, X, X, X

Enter the following password for all 32 levels and all hidden items.

Triangle, Triangle, Triangle, Triangle, X, Square, Triangle, Triangle
Triangle, Triangle, Square, X, Triangle, Circle, Triangle, Triangle, Triangle
Circle, Square, Triangle, X, X, X, X

Note: When entering passwords such as the first two listed above, press Triangle to type in a super password; otherwise you will not have room.

Debug menu:
Hold Up + X at the Naughty Dog logo until the title screen appears. Hold Left and press Square, Circle, Square, Start. During game play, pause and press Down, X(26), Down. The sound of a snort will confirm correct code entry. The game will resume. Push Select to display a debug menu.

Spyro: Year Of The Dragon demo:
Press R1 + L1 and the title screen. Press Start at the opening screen. Note: This is only appears in later versions of the game.
Complete Password
2% Circle, Square, Circle, Square, Circle, Circle, Triangle, Square
6% Circle, X, Square, Triangle, Circle, Square, Square, Triangle
11% Square, Square, X, Square, Square, Triangle, X, Triangle
13% X, Square, X, Circle, X, Square, Triangle, X
18% Square, Square, Triangle, X, Circle, Circle, X, Triangle
19% Triangle, Triangle, X, Triangle, Circle, Circle, Square, X, Square, X, Circle, Square, Circle, Square, X, Triangle, Square, X, X, Square, X, X, Triangle, Square
22% Circle, Square, Square, Circle, Circle, X, X, X
27% X, Circle, X, Circle, Circle, X, Square, Circle
31% Square, X, Triangle, Triangle, X, Square, X, Triangle
36% X, Circle, Circle, Circle, X, Square, X, Square
38% Square, Square, X, Triangle, X, Square, Circle, X
52% Triangle, Triangle, Circle, X, X, Square, Square, Circle
Square, Triangle, Triangle, X, X, Circle, Circle, Square
Circle, Square, Triangle, Square, X, X, X, Circle
56% Triangle, Triangle, Triangle, Triangle, Triangle, X, Square, Square, Square, Triangle, Triangle, X, X, Triangle, Square, Circle, Triangle, Square, Circle, X, Circle, Circle, Triangle, X
57% Triangle, Triangle, Triangle, Square, Square, Square, Square, Circle, Square, Triangle, Triangle, X, X, Triangle, Triangle, X, Circle, Square, Square, X, Square, Triangle, X, Circle
63% Triangle, Triangle, X, X, X, X, Triangle, Square, Square, X, X, X, Circle, Square, Triangle, Triangle, X, Circle, X, Circle, Triangle, Triangle
68% Triangle, Triangle, X, X, Square, Circle, Square, Triangle, Triangle, X, X, X, Circle, X, Square, Square, Triangle, Triangle, Circle, Circle, Square, X, Circle
100% Triangle, Triangle, Triangle, Triangle, X, Square, Triangle, Triangle, Triangle, Triangle, Square, X, Triangle, Circle, Triangle, Triangle, Triangle, Circle, Square,Triangle, X, X, X

Hint: Clearing obstacles:
On levels such as "Road to Nowhere", you can jump onto the ropes on the side and easily clear most of the obstacles. To keep from falling off the rope, you need to jump forward repeatedly on the rope.

Hint: Extra lives:
Go a few steps backwards on "The High Road" or "Fumbling Around In The Dark" levels to find extra lives.

This trick can be done If you completed the game or have reached the level 4 of Dr. Neo Cortex. Complete the level until you get all boxes and get a gem. Then, go into the stage and the Green Gem Ride will take you up. There will be 32 lives when you finish.

Enter the "Castle Machinery" level. Go to the left and jump on the green gem. When the gem stops, go to the right, and you will see floating extra lives (Crash heads). Note: You can only do this after using the "Super password" cheat.

Hint: Easy masks:
Repeat the first stage and you will find masks very easily.

Hint: Defeating Papu Papu:
When you arrive, Papu Papu will be sleeping. You will have two Aku Akus. He will spin his club. When this happens, go on his seat to dodge it. He will then bring the club up to hit you. Dodge that as well. Then, jump on his head. Repeat the above steps twice to defeat Papu Papu.

Hint: Temple Ruins: Boxes:
When you start, go back and you will see one piece of fruit. If you step off the edge, boxes will appear and you will go to the next end and find more boxes.

Hint: Hidden items:
When you start the "Upstream" level, walk backwards to find a box of fruit or a mask.

Crash Bandicoot 2 cheats

توجه : اگه این رمز ها اونایی نبود که میخواستی ، ورژن دقیق بازی رو بگو . چون من منظورتو از Crash 1 نفهمیدم .

Oracle_Eldorado
12-03-2008, 13:20
سلام به عزيزان
كسي ميتونه سيوكامل بازي far cryرا به من بده و بعد اونو كجا ببرم تا بتونم از اون استفاده كنم
مرسي :20:

اینم سیو کامل مراحل بازی برای شما :

لینک رو که باز کردی روی گزینه ی Click Here که با رنگ آبی هست کلیک کن و میتونی دانلود کنی .

باید کپی کنی اونجایی که سیو بازی هست .

فکر کنم توی My Documents باشه . دقیق یادم نیست .

هر رمزی داره بزارید

خوب شما سیو کدوم مرحله رو میخوای ؟

رمز که تا دلت بخواد هست !

شما بگو چه رمزی رو میخوای چون من اگه بخوام همشو بزارم خیلی زیاده .

ya30n
12-03-2008, 13:30
قربونت برم من
يا حق (:

adrenalin
12-03-2008, 13:40
رمز که نه سیو اخرین مرحله رو فقط میخوام باتشکر

S A M I
12-03-2008, 13:45
هر رمزی داره بزارید
بفر ما دوست عزيز از اين سه تا لينك واسه سيو گيم ها استفاده كن:
لينك اول:

لينك دوم:

لينك سوم:

adrenalin
12-03-2008, 14:37
Sami جون دستت درد نکنه

serwiliam
12-03-2008, 14:46
سلام.میتونید برام ترینر یا رمز medieval2.totalwarروبزارید.

Oracle_Eldorado
12-03-2008, 14:55
برای شما :

MEDIEVAL TOTAL WAR V1.1 TRAINER

Medieval 2 Total War UNLOCKER ALL LANGUAGES-Unleashed

Medieval 2 Total War PLUS 2 TRAINERDOX

اگه بازم خواستی بگو .

sajad2000
12-03-2008, 15:49
اینم سیو کامل مراحل بازی برای شما :

لینک رو که باز کردی روی گزینه ی Click Here که با رنگ آبی هست کلیک کن و میتونی دانلود کنی .

باید کپی کنی اونجایی که سیو بازی هست .

فکر کنم توی My Documents باشه . دقیق یادم نیست .

خوب شما سیو کدوم مرحله رو میخوای ؟

رمز که تا دلت بخواد هست !

شما بگو چه رمزی رو میخوای چون من اگه بخوام همشو بزارم خیلی زیاده .

دوست عزيز در اين لينكي كه دادي Download Accelerator Plus (DAP) را حمايت نميكنه ميتوني لينكي ديگر به من بدي در ضمن من روي هيچي كليك نكردم تا وارد لينك شدم دانلود اون اومد ولي نتونستم

Die For Real.M
12-03-2008, 15:59
دوست عزيز در اين لينكي كه دادي Download Accelerator Plus (DAP) را حمايت نميكنه ميتوني لينكي ديگر به من بدي در ضمن من روي هيچي كليك نكردم تا وارد لينك شدم دانلود اون اومد ولي نتونستم
همونه ....

Hossein bandarie
12-03-2008, 16:10
سلام . بازي Ford Racing 2 ترينري داره كه دو گزينه جالب داره . با يكي زمان نامحدود ميشه و با اون يكي بقيه مسابقه دهنده ها متوقف شده و سر جاشون در جا مي زنند . براي Test Drive Unlimited چنين چيزي سراغ دارين ؟

S A M I
12-03-2008, 16:11
اين هم هست:واسه Farcry

end_of_world
12-03-2008, 16:17
سمي جان ايني كه گذاشتيد سيو مرحله نيست

mymail
12-03-2008, 16:27
پسوورد این بازی رو کی داره . بازی قدیمیه و فارسی هم هست
stronghold Crusader farsi edition
جنگهای صلیبی فارسی

S A M I
12-03-2008, 16:32
پسوورد این بازی رو کی داره . بازی قدیمیه و فارسی هم هست
stronghold Crusader farsi edition
جنگهای صلیبی فارسی
اينجادرخواست بده:

S A M I
12-03-2008, 16:36
سلام . بازي Ford Racing 2 ترينري داره كه دو گزينه جالب داره . با يكي زمان نامحدود ميشه و با اون يكي بقيه مسابقه دهنده ها متوقف شده و سر جاشون در جا مي زنند . براي Test Drive Unlimited چنين چيزي سراغ دارين ؟
اين هم5تا ترينر براي اين بازي
لينك ترينر اول:

لينك ترينر دوم:

لينك ترينر سوم:

لينك ترينر چهارم:

اين هم لينك ترينر پنجم:

alex winson
12-03-2008, 16:42
سلام
بی زحمت ترینر توپ برای Rome the Total War v1.1 برام بذارید

با تشکر محمد

S A M
12-03-2008, 16:47
سلام
بی زحمت ترینر توپ برای Rome the Total War v1.1 برام بذارید

با تشکر محمد

Rome Total War Trainer +1:

Rome Total War v1.0 Trainer +2

Rome Total War v1.1 Trainer +1

Rome Total War Trainer v1.1 +2

Rome Total War Trainer v1.2 +1

Rome Total War Trainer v1.3 +2:

Rome Total War Trainer v1.5 +2:

Cheat Codes:

Drücke während des Spiels "~", um die Konsole zu öffnen.
Hier kannst Du einen der folgenden Cheats eingeben.

gamestop = Einheiten werden 10% billiger (Campaign-Modus)
oliphaunt = Elefanten werden 40% größer (Campaign-Modus)
jericho = Wände brechen zusammen (Battle-Map-Modus)
محمد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artoor32
12-03-2008, 22:44
ممنون دوست من ولی هیچ کدوم از لینکها کار نمیکنن !! مشکل من اینه؟
سلام دوست عزيز اون لينك ها سالم هستن خودم دانلود كردم فقط لينك ها رو بايد با برنامه windows internet explorer دانلود كنين يا با برنامه هايي شبيه به اين نه با برنامه هايي كه فقط دانلود مي كنن.

سلام
میگم این عکسی که شما دادین نیست مال من. آخه مال من فارسیه اما آره یه جایی میاد که باید برای مرحله بعد play رو بزنم. خب وقتی این صفحه اومد تموم اون f هایی رو که زده بودم رو دوباره بزنم دیگه؟
راستی از کجا بدونم که کدوما رو زدم. یه وقت یادم رفت. باید یه جا بنویسم تا یادم بیاد؟
سلام دوست عزيز مال من هم فارسيه.درسته وقتي اون صفحه اومد تموم f هايي رو كه زده بودي رو دوباره بزن.دوست عزيز لازم نيست جايي بنويسي هر وقت f رو زدي يه صدا ميده يعني فعال شد و دوباره همون f رو زدي يه صدا ديگه ميده يعني غير فعال شد.

mohsentanha
12-03-2008, 22:47
سلام من ترینر یا رمز بازی front line fuel of war رو می خوام

artoor32
13-03-2008, 09:28
سلام من ترینر یا رمز بازی front line fuel of war رو می خوام

سلام

ترينر front line fuel of war

بفرماييد

Ali Pacino
13-03-2008, 10:06
با تشکر
من سیو Splinter Cell ها رو می خوام هر 4 تاش که همه ی مرحله های بازی باز باشه

P_666
13-03-2008, 11:24
با تشکر
من سیو Splinter Cell ها رو می خوام هر 4 تاش که همه ی مرحله های بازی باز باشه

:SAVE Splinter Cell

artoor32
13-03-2008, 12:55
سلام رمز هاي ParadiseCity رو مي خواستم.

P_666
13-03-2008, 13:05
سلام رمز هاي ParadiseCity رو مي خواستم.

سلام artoor32 جان
هرچی گشتم برات رمز های این بازی رو گیر نیاوردم و بعید بدونم که رمز داشته باشه ولی ترینر های این بازی موجود بود که برات میزارم:46:

TRAINER 1.0.0.1

2.TRAINER

mohsentanha
13-03-2008, 13:39
سلام کد تغلب front line fuel of war رو هم اگر هست بدهید

soliman
13-03-2008, 14:30
سلام کد تغلب front line fuel of war رو هم اگر هست بدهید

برای شما

alex winson
13-03-2008, 14:44
سلام
سیو کامل Rome Total war رو برام بذارید
یه دنیا ممنون

MrJamshidy
13-03-2008, 14:49
دوستان سلام

میبینم کسی کاره مارو راه نمیندازه (رمز، ترینر یا هر چیزی از World Of Warcraft BC 2.3.3)

بازم میبینم بعضی ها دنبال ترینر Hitman Blood Money میگردن
خوب آخه آدم حسابی تا وقتی چیت داره ترینر میخوای چیکار؟

اول از همه فایل HitmanBloodMoney.ini رو با یک ویرایش گره متن (NotePad) باز کنید و به خط آخر enablecheats رو اضافه کنید بعد ذخیره کنید و پنجره رو ببندید خوب دیگه تمومه

حالا اگر تو بازی کلید "Shift+C" رو بزنید مرحله رد میشه و اگر کلید C رو بزنید لیست چیت ها براتون باز میشه که باقیش مشخصه

serwiliam
13-03-2008, 16:54
ازeldoradoبهخاطر ترینر totalwar2متشکرم.رمز gta5رو دارید؟

S A M I
13-03-2008, 17:47
سلام
سیو کامل Rome Total war رو برام بذارید
یه دنیا ممنون
اينجا بگرد ببين ميجوري:

mohsentanha
13-03-2008, 20:29
برای شما

عزیزم دانلود نشد!!!!!!!!!!!

artoor32
13-03-2008, 22:52
سلام artoor32 جان
هرچی گشتم برات رمز های این بازی رو گیر نیاوردم و بعید بدونم که رمز داشته باشه ولی ترینر های این بازی موجود بود که برات میزارم:46:

TRAINER 1.0.0.1

2.TRAINER

سلام P_666جان اما وقتي دكمه ~ رو مي زنم يه صفحه مياد براي وارد كردن رمز مثل عكس زير ببخشيد چون يكم عكس بزرگه لينكش رو ميدم.

soliman
14-03-2008, 00:51
عزیزم دانلود نشد!!!!!!!!!!!

این یکی رو امتحان کن:

cool20063
14-03-2008, 02:59
از دوستان عزیز کسی رمز و یا ترینر بازی بتل فیلد 2142 رو داره ممنون میشم کمک کنه :27:

Oracle_Eldorado
14-03-2008, 03:36
اینم برای شما :

ترینر 1 :

Unlimited Health, Ammo, Stamina, No Overheating. Works with v1.01

دانلود :

ترینر 2 :

God Mode, Freze Ammo, Unlimited Stamina, No Overheat, 200 Points, Instant Win. Single Player Mode ONLY

دانلود :

ترینر 3 :

Unlimited Ammo

MrJamshidy
14-03-2008, 03:37
در کل فکر کنم پست های من مخفیه!!!!

حداقل یک چیزی بگید ببینم یک نیم نگاه به پست من میندازید یا نه

Oracle_Eldorado
14-03-2008, 07:00
در کل فکر کنم پست های من مخفیه!!!!

حداقل یک چیزی بگید ببینم یک نیم نگاه به پست من میندازید یا نه

عزیزم واقعا توقع داری واسه این بازی چیت یا رمز باشه ؟!
این یه بازی آنلاین هست !!! من که هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم .

MrJamshidy
14-03-2008, 07:41
بله که داره 100% داره

هرکی میگه نداره این رو نگاه کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اینو دیدم اما نمیتونم ازش استفاده کنم

MrJamshidy
14-03-2008, 07:46
و این

این دو تا دقیقا چیزاییه که من میخوام

هک سرعت و ... رو دارم اما هک طلا و لول رو میخوام

serwiliam
14-03-2008, 09:23
سلام لطفن رمز gta5روبرامبزارید.

serwiliam
14-03-2008, 09:30
سلام اگه ممکنه رمز یا ترینرgta5 v, fndn.

MrJamshidy
14-03-2008, 10:24
تا وقتی یک بازی چیت داره که کسی دنبال ترینر نمیره

artoor32
14-03-2008, 10:52
سلام رمز يا ترينر بازي Bee movie رو مي خواستم.

serwiliam
15-03-2008, 07:31
دستت درد نکنه mrjamshidyفقط اینارو باید وسط بازی بزنم؟

serwiliam
15-03-2008, 07:36
اسم کامل بازی همینه؟

S A A M
15-03-2008, 09:13
چيزي پيدا نكردم.

بله :46:

kopol_420
15-03-2008, 09:59
driver 3ترينر و سيو گيم لطفا

aRThaS_08
15-03-2008, 10:09
منظور شما Driv3r هست دیگه؟؟؟ این بازی که خیلی راحته و قدیمی هست

artoor32
15-03-2008, 12:54
driver 3ترينر و سيو گيم لطفا

سلام

ترينر و سيو driver 3 يا Driv3r

بفرماييد

چيزي پيدا نكردم.

سلام خودم هم گشتم فقط سيو بازي رو پيدا كردم اين بازي جديد هست فكر نكنم هنوز ترينري براش اومده باشه.

اسم کامل بازی همینه؟

سلام بله اسم كامل بازي همينه.

DHAMID
15-03-2008, 16:10
لطفا" یه چند تا رمز از بازیه THE SETTLERS - Rise of an Empire بزارین

artoor32
15-03-2008, 17:38
لطفا" یه چند تا رمز از بازیه THE SETTLERS - Rise of an Empire بزارین

سلام رمزهاش رو پيدا نكردم به جاش ترينرش رو برات ميزارم.

ترينر THE SETTLERS - Rise of an Empire

بفرماييد

MrJamshidy
15-03-2008, 17:50

آره عزیز در حین بازی اینارو بزن

rezapassword
15-03-2008, 19:29
من سیو بازی PrinceOfPersia 2 رو میخو.ام

لطفا 20% بلیشتر نباشد
ممنون

MrJamshidy
15-03-2008, 19:41
خوب چرا خودت بازی نمیکنی Pop2 که خیلی آسونه

S A A M
15-03-2008, 19:45
من سیو بازی PrinceOfPersia 2 رو میخو.ام

لطفا 20% بلیشتر نباشد
ممنون
براي شما:

koro_136927
15-03-2008, 19:50
سلام من سیو 65 درصد gta sa م خوام خواهشأ

DHAMID
15-03-2008, 20:54
سلام رمزهاش رو پيدا نكردم به جاش ترينرش رو برات ميزارم.

ترينر THE SETTLERS - Rise of an Empire

بفرماييد

خیلی ممنون از جوابه شما

Ali_pc
15-03-2008, 23:39
با سلام

اگه كسي كد تقلب يا سيو و يا ترينر بازي 18 Wheels of Steel American Long Haul را دارد

لطفا قرار دهد

با تشکر

end_of_world
16-03-2008, 01:19
با سلام

اگه كسي كد تقلب يا سيو و يا ترينر بازي 18 Wheels of Steel American Long Haul را دارد

لطفا قرار دهد

با تشکر
براي شما عزيز

aRThaS_08
16-03-2008, 16:40
درخواست چیتهای بازی WarFront [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

koro_136927
16-03-2008, 17:47
سلام من داخل مرحله key to her heart گیر کردم .سیو بعدشو می خوام یا بگین چه طور باید ردش کنم لطفأ

DJ+
16-03-2008, 18:03
سلام بچه های گل چطورید:10:
ترینر یا رمز بازی Overlord را می خاواستم . :31:

hasibi01
16-03-2008, 21:09
ترینر بازیهای ParaWorld و
(Company of Heroes - Opposing Fronts (V 2.100
را میخواستم. مرسی.

Masoud King
16-03-2008, 21:54
سلام بچه های گل چطورید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
ترینر یا رمز بازی Overlord را می خاواستم

ترینر بازی Overlord :

را میخواستم. مرسی.

دانلود:

ParaWorld
رمز رو از لینک زیز دانلود کن وطبقراهنمائی که در readme نوشته عمل کن
دانلود:

peyman_tp
16-03-2008, 22:06
را میخواستم. مرسی.
برای ParaWorld فقط یکی پیدا کردم و برای COH یکی 2.100 (اونی که توی فولدر نیست) و چند تا 2.101 یا 2.102 پیدا کردم. همه رو گذاشتم تو یه رار.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

peyman_tp
16-03-2008, 22:08
ترینر بازی Overlord :

دانلود:

ParaWorld
دانلود:
مگه cheathappens.com عضویت با پول نمیخواد؟

Masoud King
16-03-2008, 23:43
free sign up رو برو

DJ+
17-03-2008, 15:23
ترینر بازی Overlord :

دانلود:

ParaWorld
دانلود:

i love you:27::40::40::40::40:
خیلی چاکریم اما این چیت تامپ رایدر است من overlord را می خواستم:8:

S A A M
17-03-2008, 15:57
i love you:27::40::40::40::40:
خیلی چاکریم اما این چیت تامپ رایدر است من overlord را می خواستم:8:
از تمامي نسخه در اين لينك گذاشته شده:

Mahiar0
17-03-2008, 15:58

تقلب يا ترينر بازي Delta Foce 5 رو
Delta Force 5 (Black Hawk Down)

ميديد؟

وبازي Stronghold Legends رو هم ترينر رو ميگذاريد مال اين دارينوس كه گذاشته بود ترينرش خوب نبود جوري بود كه هرمرحله تمام ميشد از بازي مياد بيرون رو اعصاب اينطوري راه ميره بده

يه ترينر بديد كه اينطوري نباشه

A-H Entertainment
17-03-2008, 17:11

تقلب يا ترينر بازي Delta Foce 5 رو

ميديد؟

وبازي Stronghold Legends رو هم ترينر رو ميگذاريد مال اين دارينوس كه گذاشته بود ترينرش خوب نبود جوري بود كه هرمرحله تمام ميشد از بازي مياد بيرون رو اعصاب اينطوري راه ميره بده

يه ترينر بديد كه اينطوري نباشه

STRONGHOLD LEGENDS

Delta Force: Black Hawk Down

aRThaS_08
17-03-2008, 18:30
در خواست ترینر یا چیتهای WarFront عکسش هم 2صفحه قبل گذاشتم

hatam
17-03-2008, 19:00
سلام
من ترینر بازی stronghold legend رو میخوام
یک ساعت تو این سایت دارم میچرخم ولی پیدا نکردم
ممنون میشم
stronghold legend version 1.10

همینطور ترینر بازی NEED FOR SPEED : CARBON

Mahiar0
17-03-2008, 20:00
سلام
ممنون میشم

گذاشتند كه همين صفحه قبل

من هم سئوال كرده بودم ولي ترينري ميخواستم كه بعد اينكه يك مرحله تمام ميشه اتوماتيك نياد بيرون حال گيري:2:

M_Abieteh
17-03-2008, 20:01
سلام دوستان ترینر یا رمز بازیه command & conquer 3 tiberium wars رو می خواستم.

S A M
17-03-2008, 20:08
سلام
ممنون میشم

همینطور ترینر بازی NEED FOR SPEED : CARBON

Stronghold Legends :

v1.10 Trainer +6:

Need for Speed Carbon
Trainer +3:

سلام دوستان ترینر یا رمز بازیه command & conquer 3 tiberium wars رو می خواستم.

ترینر

محمد...

M_Abieteh
17-03-2008, 21:36
ترینر

محمد...

محمد جان ممنون.یه سوالی دارم اینه که هنوز این بازی به دستم نرسیده تازه از انجمن خریدم احتیاجی به ورژنهای قبلی که نداره.این همون جنراله که تو فضا هستن دیگه؟

hatam
17-03-2008, 21:38
Stronghold Legends :

v1.10 Trainer +6:

Need for Speed Carbon
Trainer +3:

ترینر

محمد...

خیلی ممنون-tahnks

Mahiar0
17-03-2008, 22:59
STRONGHOLD LEGENDS

Delta Force: Black Hawk Down

ممنون
براي اينكه هنوز تست نكردم
STRONGHOLD LEGENDS
ولي مطمئني اونطوري نيست يعني بعد اتمام هرمرحله خود به خود از بازي بيرون نمياد؟

براي Delta Force: Black Hawk Down هم ترينر چطوري كارميكنه بايد كجا ريخت
توي اونجايي كه بازي نصب هم كپي كردم وداخل بازي رفتم F11 ,F12 زدم كارنكرد(اسلحه وجان نامحدود)
چي بايد كرد؟

OMID42
18-03-2008, 02:16
سلام
کسی کد های ساکر 2008 رو داره
اگه برام بزارین ممنون میشم
خواهش می کنمممممممممممممممممممم

danijon_2006
18-03-2008, 14:25
دوستان کسی رمز یا تراینر برا بازی lost via domus داره؟

mansoor.mb
18-03-2008, 14:31
سلام
من یه ترینر یا کدی میخوام برای فریز کردن زمان (جلوگیری از زیاد شدن زمان )در بازی Gta 5رو میخواستم
اگه بتونین خیلی متشکر میشم.

danijon_2006
18-03-2008, 14:42
دوستان اگه میشه تراینر یا چیت کد برای juiced 2 بزارین

aRThaS_08
18-03-2008, 15:53
اگه چیتی برای WarFront نیست به من بگید تا دیگه توی این تاپیک نیام

A-H Entertainment
18-03-2008, 16:21
دوستان کسی رمز یا تراینر برا بازی lost via domus داره؟

فعلا ترینری برای بازی ساخته نشده ولی به وسیله این رمز می توانید تمام مراحل بازی را باز کنید :

سلام
من یه ترینر یا کدی میخوام برای فریز کردن زمان (جلوگیری از زیاد شدن زمان )در بازی Gta 5رو میخواستم
اگه بتونین خیلی متشکر میشم.

این ترینر شما :

دوستان اگه میشه تراینر یا چیت کد برای juiced 2 بزارین

این ترینر هم برای شما :

اگه چیتی برای WarFront نیست به من بگید تا دیگه توی این تاپیک نیام

ترینر بازی :

mansoor.mb
18-03-2008, 18:10
دست شما درد نکنه که زحمت کشیدی این ترینر رو واسم پیدا کردی
من خودم این رو داشتم اما از کم شدن زمان جلوگیری میکرد نه اضافه شدن
خیلیییییییییییی ممنون دوست عزیز

mohsentanha
18-03-2008, 19:59
سلام
ترینر یا رمز بازیه:
assassian creed
turning point fall of liberty
down of war
اگه ممکنه

S A M
18-03-2008, 20:30
سلام
ترینر یا رمز بازیه:
assassian creed
down of war
اگه ممکنه

فقط اینو تونستم پیدا کنم

assassian creed

محمد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artoor32
18-03-2008, 21:49
سلام دوستان همون طور كه قبلا گفته بودم ترينرStronghold Legends براي اين كه ميريد مرحله بعد ارور نده ترينر رو از كار بندازيد يعني دكمه هايي رو كه قبلا زده بوديد رو دوباره بزنيد و وقتي كاملا وارد مرحله بعد شديد ترينر رو فعال كنيد.

A-H Entertainment
18-03-2008, 23:08
سلام
ترینر یا رمز بازیه:
assassian creed
down of war
اگه ممکنه

reza3600
19-03-2008, 14:18
سلام ترینر cod2 رو دارید

aRThaS_08
19-03-2008, 15:08
ممنون که ترینر WarFront را گذاشتید ولی من با چیت بیشتر حال میکنم لطفا اگه چیتی داره بزارید

mansoor.mb
19-03-2008, 16:33
سلام دوستان اگه میتونین این مرحله در بازی gta 5 که باید بری یه فرودگاه بخری برام رد کنین
اینم سیو گیم اون است به ورت زیپ شده

NimoOol.HD2
19-03-2008, 19:21
سلام به همگی
ببخشید کسی کد تقلبی یا ترفندی از pes 8 نداره ؟
و یه چیز دیگه
من دو تا ترینر بازی Assissns Creed رو که توی همین دو صفحه ی قبل گذاشته بودید رو گرفتم ولی هیچ کدومش کار نکرد ؟!! چرا ؟؟؟
میشه یه توضیحی در مورد اونا بدید .

artoor32
19-03-2008, 23:27
سلام به همگی
و یه چیز دیگه
من دو تا ترینر بازی Assissns Creed رو که توی همین دو صفحه ی قبل گذاشته بودید رو گرفتم ولی هیچ کدومش کار نکرد ؟!! چرا ؟؟؟
میشه یه توضیحی در مورد اونا بدید .

سلام ممكنه ورژن ترينر به ورژن بازي شما نخوره اين بازي يه ورژن دارهDX9 و يه ورژن داره DX10 مال شما كدومه؟ و تا جايي كه ميدونم براي pes8 ترينري نيومده.

اين بهترين ترينر ها بازي Assissns Creed هستن يه امتحاني كن

بفرماييد

artoor32
20-03-2008, 02:04
ممنون که ترینر WarFront را گذاشتید ولی من با چیت بیشتر حال میکنم لطفا اگه چیتی داره بزارید

سلام گشتم چيزي پيدا نكردم فكر نكنم چيت داشته باشه.

milad10
20-03-2008, 06:52
همگي خسته نباشيد.عيدتان مبارك.

Ali_pc
20-03-2008, 07:45
سلام

لطفا اگر کدهای بازیهای pc هست بگذارید Blackhawk Striker 2 و AirStrike II Gulf Thunder

با تشکر

ariyayi
20-03-2008, 09:33
با درود به دوستان عزيز سال نو رو به همه تبريك مي گويم

لطفا اگر ترينر بازي Knights Of Honor را داريد برام بگذاريد.

سپاس گذارم .

A-H Entertainment
20-03-2008, 10:39
سلام

لطفا اگر کدهای بازیهای pc هست بگذارید Blackhawk Striker 2 و AirStrike II Gulf Thunder

با تشکر

AIR STRIKE 2 3D: GULF THUNDER

aRThaS_08
20-03-2008, 11:16
سلام ...
میشه یه چندتا سایت که توی اونها چیت بازیها رو دارند معرفی کنید من خودم یه چندتایی میشناسم

NimoOol.HD2
20-03-2008, 11:50
ممنون که ترینر بازی رو گذاشتید ولی من بازی که خریدم توی کرکش دو تا کرک داشت ، من جفتش رو کپی کردم یکیش همون DX9 va DX10 بود . حالا چی کار کنم
ضمنا توی بازی من یه مشکلی دارم تقریبا هر نیم ساعت بازی خود بخود بسته میشه
و الان توی راه هستم که برم شهر چهارم ولی میگه قبلش باید با یکی توی شهره ... حرف بزنی تا میرم اونجا بازی قلفف می کنه و بسته میشه / چی کار کنم ؟!؟!؟!؟

A-H Entertainment
20-03-2008, 13:58
ممنون که ترینر بازی رو گذاشتید ولی من بازی که خریدم توی کرکش دو تا کرک داشت ، من جفتش رو کپی کردم یکیش همون DX9 va DX10 بود . حالا چی کار کنم
ضمنا توی بازی من یه مشکلی دارم تقریبا هر نیم ساعت بازی خود بخود بسته میشه
و الان توی راه هستم که برم شهر چهارم ولی میگه قبلش باید با یکی توی شهره ... حرف بزنی تا میرم اونجا بازی قلفف می کنه و بسته میشه / چی کار کنم ؟!؟!؟!؟

هر چند من هنوز این بازی را بازی نکردم ولی ظاهرا نسخه ای که منتشر شده به صورت غیر قانونی بوده و مشکلات زیادی را دارد چون تاریخ انتشار نسخه اصلی بازی ماه آپریل هست.

Mahiar0
20-03-2008, 15:57
براي Delta Force: Black Hawk Down هم ترينر چطوري كارميكنه بايد كجا ريخت
توي اونجايي كه بازي نصب هم كپي كردم وداخل بازي رفتم F11 ,F12 زدم كارنكرد(اسلحه وجان نامحدود)
چي بايد كرد؟

اقا طرز كار با اين ترينري كه گفتيد چطوري براي من كارنميكنه:41:

redblood
20-03-2008, 17:12
سلام به همگی.عیدتونم مبارک.
بچه ها لطف میکنید ترینر بازی indigo prophecy برای live هاش بذارید.
خیلی ممنونتون میشم
فقط تورو خدا 100% کار کنه.
مرسی

M_Abieteh
20-03-2008, 17:21
سلام دوستان عید همگی مبارک.

کسی ترفندهای بازیه جنرال رو بلده.البته جالب و خفناشو.

مثلا پشت سر هم اتم بزنی و....

ممنون از همه

artoor32
20-03-2008, 21:54
سلام دوستان اگه میتونین این مرحله در بازی gta 5 که باید بری یه فرودگاه بخری برام رد کنین
اینم سیو گیم اون است به ورت زیپ شده

سلام عيد همگي مبارك

بفرماييد

artoor32
20-03-2008, 21:55
سلام دوستان عید همگی مبارک.

کسی ترفندهای بازیه جنرال رو بلده.البته جالب و خفناشو.

مثلا پشت سر هم اتم بزنی و....

ممنون از همه

سلام دوست عزيز جنرال چند؟؟؟؟

M_Abieteh
20-03-2008, 23:32
دوست عزیز یه پچ نصب میکنم به اسم جنرال 5 که تیمها عوض میشه. 3تیم usa داره که اول همشون usa هستش ولی بقیش یه چیز دیگه نوشته.3تا تیم چین داره اون هم مثل usa جلوشون نوشته 3تا هم تیم gla داره که در کا یه 12 _ 13 تا تیم داره.

در کل اسمش جنرال 5 هست.

در ضمن روی جنرال 2 نصب میشه.

artoor32
21-03-2008, 10:51
دوست عزیز یه پچ نصب میکنم به اسم جنرال 5 که تیمها عوض میشه. 3تیم usa داره که اول همشون usa هستش ولی بقیش یه چیز دیگه نوشته.3تا تیم چین داره اون هم مثل usa جلوشون نوشته 3تا هم تیم gla داره که در کا یه 12 _ 13 تا تیم داره.

در کل اسمش جنرال 5 هست.

در ضمن روی جنرال 2 نصب میشه.

ميشه يه عكس از بازي بزاريد من حالا تمام ترينر هاي جنرال ها رو ميزارم

NimoOol.HD2
21-03-2008, 11:13
سلام
کسایی که این بازی رو کردند این نقشه گویای همه چی هست . میشه مرحله ی بعد این مرحله رو بدید ؟!؟!؟
Memory Block 3 هستم .

QUAD
21-03-2008, 11:17
:19:با سلام و تبریک سال وارزو سلامتی و پر بار بودن سال جدید برای همه دوستان عزیزم من یه بازی توپپپپپپپپپپ برای عید میخوام مهمون داریم لطفا معرفی کنید:19:

artoor32
21-03-2008, 11:22
اقا طرز كار با اين ترينري كه گفتيد چطوري براي من كارنميكنه:41:

سلام دوست عزيز داخل اين صفحه چند تا ترينر براي بازي Delta Force: Black Hawk Down هست اين ها رو يه امتحاني كن.

بفرماييد

سلام به همگی.عیدتونم مبارک.
بچه ها لطف میکنید ترینر بازی indigo prophecy برای live هاش بذارید.
خیلی ممنونتون میشم
فقط تورو خدا 100% کار کنه.
مرسی
سلام من بازي رو ندارم كه بگم 100% كارمي كنه ولي يه چند تا ترينر ازش پيدا كردم.

بفرماييد

اگر اين ترينر كار نكرد يه سري ترينر هم اينجا هست.

QUAD
21-03-2008, 11:33
هر چی ترینر و چیت cheat happens.com

QUAD
21-03-2008, 11:37
دوست عزیز باید ورزن ترینر با بازی هماهنگ باشه
سلام دوست عزيز داخل اين صفحه چند تا ترينر براي بازي Delta Force: Black Hawk Down هست اين ها رو يه امتحاني كن.

بفرماييد

سلام من بازي رو ندارم كه بگم 100% كارمي كنه ولي يه چند تا ترينر ازش پيدا كردم.

بفرماييد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر اين ترينر كار نكرد يه سري ترينر هم اينجا هست.

QUAD
21-03-2008, 11:40
یه بازی توپ کسی نمی دوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وونه جنگی باشه بهتررررررررررررررره

soliman
21-03-2008, 12:38
یه بازی توپ کسی نمی دوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وونه جنگی باشه بهتررررررررررررررره

دوست عزیز اینجا مطرح کنی زودتر به جواب میرسی.

>>>>>>درخواست معرفي بازيها فقط اينجا

Xbox360
21-03-2008, 12:52
سلام
اگه کسی رمز بازیه Counter-Strike رو داره لطف کنه بزاره:18:
ممنون:11:

artoor32
21-03-2008, 12:55
دوست عزیز باید ورزن ترینر با بازی هماهنگ باشه

سلام دوست عزيز
اولا كه همه پست ها رو مي تونستي توي يه پست بدي
دوما اين رو خودم هم مي دونم
سوما داخل اون صفحه از همه ورژن ها ترينر هست
چهاروما حالا مگر چي شده !!!
پنجما ورژن ترينر به ورژن بازيت نمي خوره
ششما خدا حافظ

سلام
اگه کسی رمز بازیه Counter-Strike رو داره لطف کنه بزاره:18:
ممنون:11:

سلام

ترينر Counter-Strike

بفرماييد

mohsentanha
21-03-2008, 13:08
هر چی ترینر و چیت cheat happens.com
دوست عزیز تبلیغات ممنوع هستش
بعدش اگه این طوری بود وهمه چیز توش بودش که ما باید تا حالا در تاپیک رو گل می گرفتیم
قوانین رو دوباره بخون حتما
عزیزم 1 سایت هم فقط نیست که این ها رو داشته باشه کلی از این سایت ها هست
در ضمن در این سایت اگه در خواست بدی زود تر به هدفت می رسی
پست ها رو دونه دونه نده این طوری نظم تاپیک بهم می خوره

Xbox360
21-03-2008, 13:14
سلام

ترينر Counter-Strike

بفرماييد

خیلی آقایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی میشه منو راهنمایی کنی چطوری ازش استفاده کنم؟ یعنی اینو باید چیکارش کنم؟

خیلی ببخشید یکم نا واردم:31:

soliman
21-03-2008, 13:42
اول باید بازی رو اجرا کنی و بعد ترینر رو و اون تیک رو فعال کنی و در اخرش هم بری تو بازی

Mahiar0
21-03-2008, 14:20

بفرماييد

براي من ورژن 1.0 است
يكيش كار كرد ولي يك مشكلي كه داره اينه كه براي نمردن رو مي زنم افراد دشمن هم نميميرند !!!!!!:2:
كد تقلب ديگه اينطوري ضايع نديده بوديم

يكي ديگر هم بود كه ميگفت اول بازي اجرا كنيد وبعد اين رو اجرا ولي توي بازي ميرم اصلا وارد محيط ويندوز نميشه درحالي كه بازي هاي ديگر دكمه تو كيبورد براي ويندوز ميزدم ميرفت يا alt+tabاينم نميشه

artoor32
21-03-2008, 16:34
دوست عزيز تبليغات ممنوع هستش
بعدش اگه اين طوري بود وهمه چيز توش بودش که ما بايد تا حالا در تاپيک رو گل مي گرفتيم
قوانين رو دوباره بخون حتما
عزيزم 1 سايت هم فقط نيست که اين ها رو داشته باشه کلي از اين سايت ها هست
در ضمن در اين سايت اگه در خواست بدي زود تر به هدفت مي رسي
پست ها رو دونه دونه نده اين طوري نظم تاپيک بهم مي خوره

سلام من هم نظر شما رو قبول دارم:10:

خيلي آقايي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي ميشه منو راهنمايي کني چطوري ازش استفاده کنم؟ يعني اينو بايد چيکارش کنم؟

خيلي ببخشيد يکم نا واردم:31:

سلام كارهاي soliman جان رو انجام بده.

و اين هم چند تا رمز

بفرماييد

While playing press ` to access the console, then enter the following:

bot_kill = Kills all bots and allowing you to win if the bomb is not yet planted.

restart = To restart the map without losing any goals.

"cl_levellocks 16382" = Unlock deleted scenes missions

اول بايد بازي رو اجرا کني و بعد ترينر رو و اون تيک رو فعال کني و در اخرش هم بري تو بازي

سلام و اين رو اضافه كنم اگر ترينر رو خواستيد غير فعال كنيد بايد اون تيك رو برداريد.

براي من ورژن 1.0 است
يكيش كار كرد ولي يك مشكلي كه داره اينه كه براي نمردن رو مي زنم افراد دشمن هم نميميرند !!!!!!:2:
كد تقلب ديگه اينطوري ضايع نديده بوديم

يكي ديگر هم بود كه ميگفت اول بازي اجرا كنيد وبعد اين رو اجرا ولي توي بازي ميرم اصلا وارد محيط ويندوز نميشه درحالي كه بازي هاي ديگر دكمه تو كيبورد براي ويندوز ميزدم ميرفت يا alt+tabاينم نميشه

سلام دوست عزيز اين هم چند تا رمز و شما مي تونيد از داخل اون صفحه ترينر هاي ديگه اي براي ورژن1.0 دانلود كرد و شما مي تونيد ورژن بازي رو عوض كنيد و مي تونيد با دكمه alt وctrl وdelete به ويندوز برگرديد و اگر مي خوايد ورژن بازي رو عوض كنيد به نظر من ورژنv1.5.05 از همه ورژن ها بهتره چون ترينرهاي خوبي داره.

بفرماييد

Start game as usual. During gameplay press TILDE to go to console
then enter the following cheats followed by ENTER:

fc1ef2ed - Refill Ammunition
3cfe170c - Infinite Ammunition
91d428aa - Get Megahp
43b24753 - Invisible

titanium_zarin
21-03-2008, 20:44
سلام
save بازی Obscure2 رو میخواستم.اگه میشه دومین سیو بازی رو میخوام.مرسی.

artoor32
21-03-2008, 23:53
سلام
save بازی Obscure2 رو میخواستم.اگه میشه دومین سیو بازی رو میخوام.مرسی.

سلام

سيو Obscure2

بفرماييد

pedram yamini
22-03-2008, 00:15
man ramz bazi {praetorians} ra mikhaham.

artoor32
22-03-2008, 00:51
man ramz bazi {praetorians} ra mikhaham.

سلام

ترينر praetorians

بفرماييد

Mahiar0
22-03-2008, 09:48
سلام دوست عزيز اين هم چند تا رمز و شما مي تونيد از داخل اون صفحه ترينر هاي ديگه اي براي ورژن1.0 دانلود كرد و شما مي تونيد ورژن بازي رو عوض كنيد و مي تونيد با دكمه alt وctrl وdelete به ويندوز برگرديد و اگر مي خوايد ورژن بازي رو عوض كنيد به نظر من ورژنv1.5.05 از همه ورژن ها بهتره چون ترينرهاي خوبي داره.

بفرماييد

Start game as usual. During gameplay press TILDE to go to console
then enter the following cheats followed by ENTER:

fc1ef2ed - Refill Ammunition
3cfe170c - Infinite Ammunition
91d428aa - Get Megahp
43b24753 - Invisible

اقا شرمنده اين قسمت فكنم مربوط به اين بخش نشه چطوري اين رو ورژنش رو عوض كنم ؟
يعني اين رو Sabre Team v1.5.05 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE مثلا
دانلود كنم جاي اون بريزم وقتي اون رو ميريزم جاي قبلي binkw32.dll رو ارور ميده اون يكي فايل هم كه patch رو ميگه ورژن ناهماهنگ!!!

درمورد اون 3تا چيت هم دادي كي بايد در؟
درحين بازي اين حروف رو زدم وبعد اينتر زدم نشد گفتم شايد ` (بالاي tab,esc ) وبعد اون كليد بازم نشدfc1ef2ed

منظورت از اين چي بود؟
TILDE

تقلبي ميخوام كه جان از دست نره :31:

*PiNk PaNTHeR*
22-03-2008, 12:15
دانلود كنم جاي اون بريزم وقتي اون رو ميريزم جاي قبلي binkw32.dll رو ارور ميده اون يكي فايل هم كه patch رو ميگه ورژن ناهماهنگ!!!

درحين بازي اين حروف رو زدم وبعد اينتر زدم نشد گفتم شايد ` (بالاي tab,esc ) وبعد اون كليد بازم نشدfc1ef2ed

منظورت از اين چي بود؟
TILDE

برای عوض کردن ورن بازی باید پچش رو نصب کنید.
و ترینر باید مناسب ورژن شما باشه و تمامی فایلهای DLL بازی کنارش باشند.
شما ترینر چه بازی ای رو میخواید؟
دوستان جووون من لینک مستقیم بذارید. لینک از GCW که هنر نیست!:19:

amirtoty
22-03-2008, 12:20
من چندتا سریال نامبر مختلف Command & Conquer 3 Tiberium Wars میخوام

اگه Keygen هم دارین بهتره !

arya252
22-03-2008, 13:01
The Club +5 Trainer:

با سلام ، من از اين تراينر و 2 تاي ديگر كه دانلود كردم استفاده مي كنم و جواب مي ده اما از بازي مي پره بيرون! لطفا اكه از دوستان كسي اين مشكل رو تونسته حل كنه منو راهنمايي بكنه. ممنون

Mahiar0
22-03-2008, 14:16
برای عوض کردن ورن بازی باید پچش رو نصب کنید.
و ترینر باید مناسب ورژن شما باشه و تمامی فایلهای DLL بازی کنارش باشند.
شما ترینر چه بازی ای رو میخواید؟
دوستان جووون من لینک مستقیم بذارید. لینک از GCW که هنر نیست!:19:

تو چند پست قبلي گفتم

براي اين رو ميخوام

artoor32
22-03-2008, 14:17

منظورت از اين چي بود؟
TILDE

سلام درسته اون رو كه دانلود كرديد ميريزيدش جاي قبلي و براي اون ارور بايد بگم فايل 6 كيلوبايتي كه زير كرك ورژن v1.5.05 هست رو دانلودش ميكنيد و ميريزيدش جايي كه كرك رو كپي كرديد و منظورم از TILDE دكمه`يا~ هست يعني بايد استارت زد و دكمه~ رو زد و يك صفحه باز ميشه و داخل اون صفحه رمز رو وارد كرد.

من چندتا سریال نامبر مختلف Command & Conquer 3 Tiberium Wars میخوام

اگه Keygen هم دارین بهتره !

سلام ببخشيد اينجا جاش نيست گفتم حالا كه سريالش رو دارم براي اين دوست خوبمون بزارمش
فقط همين سريال رو دارم

بفرماييد

kn4c5nkdw8i5r0y81911

artoor32
22-03-2008, 15:39
با سلام ، من از اين تراينر و 2 تاي ديگر كه دانلود كردم استفاده مي كنم و جواب مي ده اما از بازي مي پره بيرون! لطفا اكه از دوستان كسي اين مشكل رو تونسته حل كنه منو راهنمايي بكنه. ممنون

سلام

چند تا ترينر هم اينجا هست يه امتحاني كن

بفرماييد

*PiNk PaNTHeR*
22-03-2008, 15:56
تو چند پست قبلي گفتم

براي اين رو ميخوام

+3 Trainer

Complete Save Game

arya252
22-03-2008, 17:59
سلام

چند تا ترينر هم اينجا هست يه امتحاني كن

بفرماييد

دوست خوبم اين تراينر ها هم بعد از يك مدت كوتاهي بازي را كاملا مي بندن. همه جوره تست كردم و تا حالا اين مورد رو نديده بودم :41:

mohsentanha
22-03-2008, 18:43
سلام یه ترینر برای بازیه turning point fall of liberty می خوام
اون دفعه هم در خواست دادم ولی ترینر بدرد بخوری نبود

artoor32
22-03-2008, 19:46
دوست خوبم اين تراينر ها هم بعد از يك مدت كوتاهي بازي را كاملا مي بندن. همه جوره تست كردم و تا حالا اين مورد رو نديده بودم :41:

سلام دوست عزيز ممكن هست مشكل از كرك بازي باشه چند تا كرك اون جا توي اون صفحه كه دادم هست كرك ها رو دانلود كن با اون ها هم امتحان كن ببين باز هم اين طور هست.

سلام یه ترینر برای بازیه turning point fall of liberty می خوام
اون دفعه هم در خواست دادم ولی ترینر بدرد بخوری نبود

سلام

ترينر turning point fall of liberty

بفرماييد

redblood
22-03-2008, 21:19
سلام به همگی.لطف میکنید سیو بازی indigo prophecy یا همون Fahrenheit رو بعد از قسمتی که لوکاس از دست پلیس ها فرار میکنه و میپره رو ترن رو بذارید برام.چون این قسم 3 تا باگ داره و من نمیتونم ردش کنم.ممنونتون میشم.
دقیقا این قسمت:

لطف کنید سیو دقیقا بعد از اینجا باشه.چون نمیخوام یه تیکه از بازی رو هم از دست بدم.

Mahiar0
22-03-2008, 22:09
+3 Trainer

Complete Save Game

اين رو كه قبلا گفتند منم گفتم اجرا نميشه ورزن 1.0

artoor32
23-03-2008, 00:59
سلام درسته اون رو كه دانلود كرديد ميريزيدش جاي قبلي و براي اون ارور بايد بگم فايل 6 كيلوبايتي كه زير كرك ورژن v1.5.05 هست رو دانلودش ميكنيد و ميريزيدش جايي كه كرك رو كپي كرديد و منظورم از TILDE دكمه`يا~ هست يعني بايد استارت زد و دكمه~ رو زد و يك صفحه باز ميشه و داخل اون صفحه رمز رو وارد كرد.

اين رو كه قبلا گفتند منم گفتم اجرا نميشه ورزن 1.0

سلام كار هايي كه گفتم رو انجام بديد شايد به نتيجه رسيديد

سلام به همگی.لطف میکنید سیو بازی indigo prophecy یا همون Fahrenheit رو بعد از قسمتی که لوکاس از دست پلیس ها فرار میکنه و میپره رو ترن رو بذارید برام.چون این قسم 3 تا باگ داره و من نمیتونم ردش کنم.ممنونتون میشم.
دقیقا این قسمت:

لطف کنید سیو دقیقا بعد از اینجا باشه.چون نمیخوام یه تیکه از بازی رو هم از دست بدم.

سلام شايد با ترينر تونستي ردش كني

بفرماييد

اگر اين ترينر كار نكرد يه سري ترينر هم اينجا هست.

Mahiar0
23-03-2008, 09:55

بازم نشد:41:
روي اون patch ميرم كه اون بازي رو هم انتخاب ميكنم اين ارور رو ميده
اول اون فايل رو جاي قبلي ريختم وبعد اون پچ كه اين ارور رو ميده

serwiliam
23-03-2008, 14:34
سلام ترينر "عمليات 85 رو ميخواستمز

soliman
23-03-2008, 14:43
انگلیسیشو بنویس برات پیداش میکنم.

arya252
23-03-2008, 16:48
سلام دوست عزيز ممكن هست مشكل از كرك بازي باشه چند تا كرك اون جا توي اون صفحه كه دادم هست كرك ها رو دانلود كن با اون ها هم امتحان كن ببين باز هم اين طور هست.

سلام

ترينر turning point fall of liberty

بفرماييد

متاسفانه ،‌بازم آره دوست من ... حدست چيه ؟‌ منكه بيخيال اين گيم شدم :20: خالا نمي دونم چه بازي اكشن خوبي رو نصب كنم ؟ از همه محبتت ممنون :11:

havas_1980
23-03-2008, 16:59
سلام ترينر "عمليات 85 رو ميخواستمز

انگلیسیشو بنویس برات پیداش میکنم.
نام بازی به انگلیسی: Special Operation 85: Hostage Rescue
نام بازی به فارسی: عملیات ویژه 85، آزادی گروگان‌ها

MESI08
23-03-2008, 19:33
سلام به همگی

S A A M
23-03-2008, 21:49
سلام به همگی
برای شما:

M_Abieteh
23-03-2008, 23:03
ميشه يه عكس از بازي بزاريد من حالا تمام ترينر هاي جنرال ها رو ميزارم

سلام اینم عکس از بازیه جنرال 5

mohsentanha
23-03-2008, 23:11
سلام ترینر یا رمز بازیه dawn of war dark crusad رو می خواستم

artoor32
24-03-2008, 02:31
بازم نشد:41:
روي اون patch ميرم كه اون بازي رو هم انتخاب ميكنم اين ارور رو ميده
اول اون فايل رو جاي قبلي ريختم وبعد اون پچ كه اين ارور رو ميده

سلام اون پچ15kb رو هم يه امتحاني كن. تا حالا همه بازي هايي رو كه داشتم ورژنشون رو عوض كردم اين هم ميشه.

متاسفانه ،‌بازم آره دوست من ... حدست چيه ؟‌ منكه بيخيال اين گيم شدم :20: خالا نمي دونم چه بازي اكشن خوبي رو نصب كنم ؟ از همه محبتت ممنون :11:

سلام دوست عزيز بدونه ترينر هم از بازي مياد بيرون؟ شايد مشكل از كامپيوترت باشه.

سلام اینم عکس از بازیه جنرال 5

سلام دوست عزيز اگر روي جنرال 2 نصب ميشه ترينر هاش اين ها هستن.

artoor32
24-03-2008, 05:25
سلام ترینر یا رمز بازیه dawn of war dark crusad رو می خواستم

سلام

ترينر dawn of war dark crusad

بفرماييد

arya252
24-03-2008, 08:48

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

نه دوست من ... راحت بازي اجرا ميشه. DX10 رو هم دانلود كردم اما تاثيري نداره اما از نظر سيستم مشكله خاصي نميبينم. :13:

Mahiar0
24-03-2008, 09:43
سلام اون پچ15kb رو هم يه امتحاني كن. تا حالا همه بازي هايي رو كه داشتم ورژنشون رو عوض كردم اين هم ميشه.

ممنون
ولي نشد
از خير تعويض ورژن گذشتيم

كسي اين بازي داره و ترينر يا كدتقلب رو داره بگذاره ورژن 1.0

كه كاركنه مخصوصا تفلب جان
چون براي جان هيچ كدام كار نكرد يكي هم كه كاركرد جان دشمنان هم كم نميشه!

hlpmostafa
24-03-2008, 11:34
سلام
رمز یا ترینر Chicken Invaders revenge of the yolk رو می خواستم.

S A A M
24-03-2008, 11:45
سلام

رمز:

ترینر:

M_Abieteh
24-03-2008, 12:48

سلام دوست عزيز اگر روي جنرال 2 نصب ميشه ترينر هاش اين ها هستن.

این ترینر چطوری کار میکنه.من رمز و ترفند می خوام.یعنی نداره؟

artoor32
24-03-2008, 15:56
نه دوست من ... راحت بازي اجرا ميشه. DX10 رو هم دانلود كردم اما تاثيري نداره اما از نظر سيستم مشكله خاصي نميبينم. :13:

سلام دوست عزيز تنها بازي همون ترينر ها رو داره ترينر ديگه اي نداره فقط يه ترينر ديگه داره كه پول بايد بدي اگر كسي رو ميشناسي كه عضوcheathappens.com هست به اون بگو تا برات دانلودش كنه.

ممنون
ولي نشد
از خير تعويض ورژن گذشتيم

كسي اين بازي داره و ترينر يا كدتقلب رو داره بگذاره ورژن 1.0

كه كاركنه مخصوصا تفلب جان
چون براي جان هيچ كدام كار نكرد يكي هم كه كاركرد جان دشمنان هم كم نميشه!

سلام دوست عزيز اين بازي تنها ترينر هايي كه براي ورژن 1.0 داره همون 2 تا هستن و تنها راه عوض كردن كرك هست و همون چند تا رمز رو داره كه هيچ كدوم از اون چند تا رمز رمز جان نيست خودم بازي رو ندارم براي همين درست نميدونم كه چرا كرك عوض نميشه امروز ميرم چند تا كلوپ ببينم بازي رو داره بگيرم.

این ترینر چطوری کار میکنه.من رمز و ترفند می خوام.یعنی نداره؟

سلام خيلي ترينر داره كه هر كدوم يه جوري كار مي كنه كدومش رو ميگي؟ و به ورژن ترينر هم دقت كن و اين بازي هيچ رمزي نداره فقط ترينر داره.

mahammad_reza
24-03-2008, 16:13
سلام من ترینر بازی Stronghold Legend یا جنگ های صلیبی 3 رو میخواهملطفا کاملترین ترینر رو بدین ممنون.

artoor32
24-03-2008, 20:00
سلام من ترینر بازی Stronghold Legend یا جنگ های صلیبی 3 رو میخواهملطفا کاملترین ترینر رو بدین ممنون.

سلام

ترينر Stronghold Legend

بفرماييد

ata.royalfalcon
24-03-2008, 21:05
سلام
عیدتون مبارک
من ترینر یا cheats بازی سایلنت هیل شماره یک رو میخوام
اگه هست میشه لینک آنرا بذارید

hlpmostafa
24-03-2008, 21:42
رمز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدترینر:

منظورم نسخه ی 3 بود

soliman
24-03-2008, 22:49
سلام

این صفحه رو مطالعه کنید ببینید پیدا میکنید یا نه.

artoor32
24-03-2008, 23:07
سلام
عیدتون مبارک

سلام دوست عزيز براي سایلنت هیل 1 چيزي پيدا نكردم.ولي سایلنت هیل 2 ,3 ,4 هست.

peyman_tp
24-03-2008, 23:16
سلام
عیدتون مبارک
دوست عزیز این بازی برای کامپیوتر نیومده. از دومیش به بعد برای کامپیوتر هم هست.

mahammad_reza
25-03-2008, 09:18
سلام

ترينر Stronghold Legend

بفرماييد

سلام تو ترینر طلای نا محدود F2 کار نمیکنه.چه کار کنم؟؟

arya252
25-03-2008, 10:32
سلام دوست عزيز تنها بازي همون ترينر ها رو داره ترينر ديگه اي نداره فقط يه ترينر ديگه داره كه پول بايد بدي اگر كسي رو ميشناسي كه عضوcheathappens.com هست به اون بگو تا برات دانلودش كنه.

از فایل فیکس همون سایتی که داده بودی استفاده کردم و درست شد .... دمت گرم و شاد باشی.:11:

ata.royalfalcon
25-03-2008, 10:43
دوست عزیز این بازی برای کامپیوتر نیومده. از دومیش به بعد برای کامپیوتر هم هست.

سلام
چرا ، من الان دارم روی PC این بازی رو اجرا میکنم (البته با شبیه ساز پلی استیشن)
من فقط یک ترینری میخوام که مثلا تعداد گلوله هارا زیاد کند

aRThaS_08
25-03-2008, 11:52
سلام ...
چیت از بازی the sims2 برای ps2

Ship Storm
25-03-2008, 15:42
آقا یه ترینر برای بازی Return to Castle Wolfenstein میخواستم
ممنون

a.salireza
25-03-2008, 16:15
سلام ...
چیت از بازی the sims2 برای ps2
تو تاپيك كد و روز بازي هاي PS1 و ps2 هستش.ميتوني يه سرچ بكني و پيداش كني.:27:

Ship Storm
25-03-2008, 17:18
ممنون

befermatooo
25-03-2008, 17:32
ممنون

یه سر به این آدرس بزن

artoor32
25-03-2008, 19:57
سلام تو ترینر طلای نا محدود F2 کار نمیکنه.چه کار کنم؟؟
سلام دوست عزيز من خودم وقتي كه كار نمي كرد يا ماليات رو زياد ميكردم يا يه نجاري ميزدم يا از فروشگاه يكم چيزي ميخريدم يا مي فروختم با يكي از اين كار ها ترينر پول بي بهايت فعال مي شه.

از فایل فیکس همون سایتی که داده بودی استفاده کردم و درست شد .... دمت گرم و شاد باشی.:11:
خيلي ممنون وظيفمونه.

سلام
چرا ، من الان دارم روی PC این بازی رو اجرا میکنم (البته با شبیه ساز پلی استیشن)
من فقط یک ترینری میخوام که مثلا تعداد گلوله هارا زیاد کند
سلام دوست عزيز براي هيچ كدوم از بازي هايي كه با شبيه ساز اجرا مي شن ترينر نيومده بايد رمز هاي شبيه سازي كه باش بازي مي كني رو بزني يعني اگربا شبيه ساز پلی استیشن 1 بازي مي كني رمز هاي پلی استیشن 1 رو بزني اگربا شبيه ساز پلی استیشن 2بازي مي كني رمز هاي پلی استیشن 2 رو بزني با كدوم شبيه ساز بازي ميكني تا رمز هاش رو برات بزارم.

ata.royalfalcon
25-03-2008, 23:39
سلام دوست عزيز براي هيچ كدوم از بازي هايي كه با شبيه ساز اجرا مي شن ترينر نيومده بايد رمز هاي شبيه سازي كه باش بازي مي كني رو بزني يعني اگربا شبيه ساز پلی استیشن 1 بازي مي كني رمز هاي پلی استیشن 1 رو بزني اگربا شبيه ساز پلی استیشن 2بازي مي كني رمز هاي پلی استیشن 2 رو بزني با كدوم شبيه ساز بازي ميكني تا رمز هاش رو برات بزارم.

سلام
ببخشید که به زحمت افتادی
با شبیه ساز playstation شماره یک اجرا میشه
لازم به ذکر است که توی این سایت

یکسری کد و شماره های معرفی کرده اما من هیچی سر در نیاوردم . مثلا برای Have All weapon یکسری شماره و حروف داده که نمیدونم چیکار باید باهاش بکنم

میشه راهنمایی کنی ، البته ببخشید:10:

mohsentanha
25-03-2008, 23:45
سلام
یه ترینر برای بازیهassassian creed
که توی ویستا جواب بده
یه دفعه که گرفته بودم تو ویستا خودش بسته می شد
یه ترینر هم برای بازیه company of heroes: opposin frontsمی خوام که ورژنش 1.00 باشه
یکی هم برای rainbow six vegasترینر می خوام که ورژنش 1.00یا1.1 یا 1.2 باشه
در ضمن من اگه کسی برام ترینر ها رو می زاره و تشکر نمی کنم فقط بخاطر این هستش که نظم تاپیک بهم نخوره
از همه ی کسانی که برای من و دیگر بچه ها ترینر قرار می دن بسار بسیار تشکر می کنم.

Ship Storm
26-03-2008, 00:32
یه سر به این آدرس بزن

ممنون :11:

S A A M
26-03-2008, 08:37
سلام
که توی ویستا جواب بده
یه ترینر هم برای بازیه company of heroes: opposin frontsمی خوام که ورژنش 1.00 باشه
یکی هم برای rainbow six vegasترینر می خوام که ورژنش 1.00یا1.1 یا 1.2 باشه
در ضمن من اگه کسی برام ترینر ها رو می زاره و تشکر نمی کنم فقط بخاطر این هستش که نظم تاپیک بهم نخوره
از همه ی کسانی که برای من و دیگر بچه ها ترینر قرار می دن بسار بسیار تشکر می کنم.
ازAssassins Creed چیزی پیدادنکردم!
COMPANY OF HEROES: OPPOSING FRONTS

RAINBOW SIX: VEGAS

reza3600
26-03-2008, 09:58
سلام
سیو بازی cod2 رو میخام
ممنون

SAE
26-03-2008, 11:42
رمزهای nfs pro street

mahammad_reza
26-03-2008, 12:59
سلام دوست عزيز من خودم وقتي كه كار نمي كرد يا ماليات رو زياد ميكردم يا يه نجاري ميزدم يا از فروشگاه يكم چيزي ميخريدم يا مي فروختم با يكي از اين كار ها ترينر پول بي بهايت فعال مي شه.

حالا مشکل اینجاست که این تزینر انبار رو پر نمی کنه که ما بفروشیم متلا یک ترینر برایStronghold Crusader بود که بازدن دکمه انبار پر میشد مالیات رو هم هرچه قدر بالا میبرم بازم کم کم پول میره تو خزانه لطفا اگه ترینر دیگه ای مثل ترینر نسخه یStronghold Crusader دارید بزارید ممنون میشم چون من میخوام خیلی راحت بازی کنم ومحدودیتی نداشته باشم .

NimoOol.HD2
26-03-2008, 14:03
سلام
ببخشید من تونستم یه سیو از بازی assissns creed پیدا کنم و اون مرحله رو رد کردم ولی دوباره تا می خوای بری شهر جور سلیم دوباره از بازی می یاد بیرون اگه می خواید سیوش رو بدم بهتون یا اگه دارید سیو مموری بلاک 5 رو بهم بدید .

rezankh
26-03-2008, 15:38
با سلام
من مرحله Kinshasa Part 3 هستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Dear-User\My Documents\My Pictures\Splinter Kinshasa part 3 1.bmp

ولي وقتي به بالاي اون برج مي رسم و آبجكت رو كامل مي‌كنم ديگه بازي سيو نميشه و پيغام زير رو مي‌ده

Runtime Error!
Program:
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dear-User/My%20Documents/My%20Pictures/Splinter%20Error%2011.bmp

البته از آخرين باري كه بازي رو سيو كردم ديگه هيچگونه سيوي رو قبول نمي‌كنه و وسط سيو خطاي بالا رو مي‌ده يعني ممكنه مشكل از تعداد سيو ها در طول تمام بازي بوده ؟
در ضمن اگه رمز يا ترينر سالم و كامل وسيو بازي Splinter Cell Double Agent رو داريد هم ممنون مي‌شوم.
با تشكر.

artoor32
27-03-2008, 00:34
سلام
که توی ویستا جواب بده

سلام دوست عزيز من تمام ترينر هاي اين بازي رو روي ويستا اجرا مي كنم و خودش بسته نمي شه!!!!!!!

سلام
ببخشید که به زحمت افتادی
با شبیه ساز playstation شماره یک اجرا میشه
لازم به ذکر است که توی این سایت

یکسری کد و شماره های معرفی کرده اما من هیچی سر در نیاوردم . مثلا برای Have All weapon یکسری شماره و حروف داده که نمیدونم چیکار باید باهاش بکنم

میشه راهنمایی کنی ، البته ببخشید:10:

سلام دوست عزيزخواهش مي كنم وظيفمونه و او حروف و شماره ها خودشون داخل اين فايل هستن.
اين فايل رو دانلود كن ببين شبيه سازت مي تونه بازش كنه يا شبيه سازي برات بزارم تا بازش كنه.
اول بايد خود فايل رو از حالت فشرده در بياري.

بفرماييد

حالا مشکل اینجاست که این تزینر انبار رو پر نمی کنه که ما بفروشیم متلا یک ترینر برایStronghold Crusader بود که بازدن دکمه انبار پر میشد مالیات رو هم هرچه قدر بالا میبرم بازم کم کم پول میره تو خزانه لطفا اگه ترینر دیگه ای مثل ترینر نسخه یStronghold Crusader دارید بزارید ممنون میشم چون من میخوام خیلی راحت بازی کنم ومحدودیتی نداشته باشم .

سلام دوست عزيز هيچ تينر ديگه اي براي اين بازي نيومده درسته براي فروش پر نمي كنه ولي خودت مي توني استفاده كني و براي فروش مي توني از غذا ها بفروشي.و من كه اين كار ها رو مي كردم پولم زياد مي شد بايد تغيير توي پولت بدي تا پول زياد بشه و البته ترينر هاي ديگه اي براي اين بازي اومده ولي دانلودشون رايگان نيست و يه ترينر ديگه اي اومده براي اين بازي دانلودش هم رايگان هست ولي ترينر به تنهايي كار نمي كنه بايد يك فايل 70 مگابايتي رو دانلود كني و كپي كني جايي كه بازي رو نصب كردي و با اين اينترنت زغالي ما 70 مگابايت چيز كمي نيست ولي اگر خواستي بگو تا برات بزارمش و چون خودم اين فايل 70 مگابايتي رو دانلود نكرم كه ترينر رو امتحان كنم تضمين نمي كنم كه امبار رو پر مي كنه يا پول به راحتي زياد بشه و البته اين ترينر ضدضربه هم داره.و براي دانلود ترينر هاي پولي بايد عضو cheathappens.com باشي تا دانلودش كني و عضو شدن داخل cheathappens.com پولي هست اگر كسي رو ميشناسي كه عضو cheathappens.com هست به اون بگو تا برات دانلودش كنه.

fear123456789
27-03-2008, 14:56
اگر ترینر بازی میخواهید بگویید

mahammad_reza
27-03-2008, 15:21
اگر ترینر بازی میخواهید بگویید

من ترينر بازي Stronghold Legend يا جنگ هاي صليبي 3 رو ميخواهم
البته پيگيرش بودم ودوست عزيزم artoor32 خيلي کمک کرد ولي ترينري که تونستم بدست بيارم درست کار نکرد حجم ترينر65 کيلو بايت بود نامش رو نمي دونم.حالا اگه ترينر ديگه اي سراغ داري بگو. دو تا پست بالا تر رو هم بي زحمت بخون

Oracle_Eldorado
27-03-2008, 17:35
Stronghold Legends

artoor32
27-03-2008, 21:00
رمزهای nfs pro street

سلام

ترينر nfs pro street

بفرماييد

Stronghold Legends

سلام دوست عزيز من قبلا اين ترينر رو براي mahammad_reza عزيز گذاشتم ولي به قول خودشون دست كار نمي كنه.

ata.royalfalcon
28-03-2008, 13:02
اين فايل رو دانلود كن ببين شبيه سازت مي تونه بازش كنه يا شبيه سازي برات بزارم تا بازش كنه.
اول بايد خود فايل رو از حالت فشرده در بياري.

بفرماييد

با سلام و تشکر از شما
فایل را از حالت فشرده در آوردم و توانستم با شبیه سازم آنرا اجرا کنم
پس از اینکه چیت مورد نظر را فعال کردم و ذخیره هم کردم
در داخل همان برنامه (در قسمت استارت بازی) سعی کردم بازی را اجرا کنم اما میگوید

لطفا قرار دهید سی دی بازی و فشار دهید دکمه ok را
من کاری نکردم(بازی تو pc نصب هست و فایل ISO در فولدر مربوطه هست ) و ok را برای اجرای بازی زدم
ولی میگوید گه
game shark disk still in drive please remove and insert a game disk

لازم به ذکر هست که برای محکم کاری یک درایو مجازی درست کردم و فقط فایل ISO را در آن درایو مجازی رایت کردم ولی جواب نداد
شاید هم نکنه باید هم بازی و هم فایل مربوطه باید همزمان باهم اجرا شوند

A-H Entertainment
28-03-2008, 13:37
با سلام و تشکر از شما
فایل را از حالت فشرده در آوردم و توانستم با شبیه سازم آنرا اجرا کنم
پس از اینکه چیت مورد نظر را فعال کردم و ذخیره هم کردم
در داخل همان برنامه (در قسمت استارت بازی) سعی کردم بازی را اجرا کنم اما میگوید

لطفا قرار دهید سی دی بازی و فشار دهید دکمه ok را
من کاری نکردم(بازی تو pc نصب هست و فایل ISO در فولدر مربوطه هست ) و ok را برای اجرای بازی زدم
ولی میگوید گه
game shark disk still in drive please remove and insert a game disk

لازم به ذکر هست که برای محکم کاری یک درایو مجازی درست کردم و فقط فایل ISO را در آن درایو مجازی رایت کردم ولی جواب نداد
شاید هم نکنه باید هم بازی و هم فایل مربوطه باید همزمان باهم اجرا شوند

باید اون ISO رو خارج یا Unmount کنی و ISO بازی را باز کنی و بعد OK کنی.

ata.royalfalcon
28-03-2008, 14:26
باید اون ISO رو خارج یا Unmount کنی و ISO بازی را باز کنی و بعد OK کنی.

سلام ببخشید میشه دقیقتر توضیح بدین ، مفصلتر تا این مسئله ختم بخیر شود

منظورم اینه که چطوری بازی را پس از انتخاب و ذخیره چیت اجرا کنم همین

Oracle_Eldorado
28-03-2008, 15:08
سلام ببخشید میشه دقیقتر توضیح بدین ، مفصلتر تا این مسئله ختم بخیر شود
با اجازه ی اون دوستمون :
اونی که شما دانلود کردی یه فایل ISO هست .
باید با نرم افزار Alcohol 120% اون فایل رو رایت کنی روی یه سیدی .
یا با نرم افزار Iso Buster یا Daemon Tools اون فایل رو اجرا کنی .
اگه بلد نیستی در قسمت بحث های نرم افزاری مطرح کن کمکت میکنند .
زیاد سخت هم نیست . فقط کافیه بلد باشی که چطوری یه Image ( عکس نه ! کپی مجازی از یه سیدی در کامپیوتر رو میگم ) رو توی کامپیوترت اجرا کنی .
بعد که اجرا کردی ، باید مسیر درایو مجازی رو به برنامه شبیه ساز بدی که اونو اول بشناسه .

papillon11
29-03-2008, 01:04
سلام دوستان کسی هست سیو های بازی the witcher داشته باشه بدجوری توش گیر کردم

mbn373
29-03-2008, 08:43

ترینر جواب نمی ده ؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 12:40

برای شما :

اینم ترینر شاید به دردتون بخوره :

Sajad2006
29-03-2008, 12:45
سلام و خسته نباشید به همه دوستان.
سیو Gears Of War رو میخواستم؟؟
لطفن بگید چی کارش کنم؟؟
ممنون.

S A M
29-03-2008, 13:02
لطفن بگید چی کارش کنم؟؟
ممنون.
برای شما

محمد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 14:06
لطفن بگید چی کارش کنم؟؟
ممنون.

S A M عزیز کامل درخواستشونو بخون !
اینایی رو که دانلود کردید از حالت Zip خارج میکنید و کپی میکنید به جای سیو خودتون .

Sajad2006
29-03-2008, 15:47
سلام.
از هر دو شما ممنونم.
ولی لینک خرابه و نمیدونم سیو خودم کجاست چون تو My Dacument نیست.
لطفن راهنمایی کنید.

Sajad2006
29-03-2008, 15:49
سیوهای Unreal Tournament 3 رو میخواستم؟؟

mbn373
29-03-2008, 15:49
سلام.
از هر دو شما ممنونم.
لطفن راهنمایی کنید.

توی فولدر خود بازی هم نیست ؟؟

Sajad2006
29-03-2008, 15:57
به نظرم نیست اسمش چی باید باشه؟
لطفن یه لینک سالم هم بدید!!

S A M
29-03-2008, 16:57
به نظرم نیست اسمش چی باید باشه؟
لطفن یه لینک سالم هم بدید!!

نگاه کن میری توی فولدر بازی save رو سرچ میکنی اگه بودش که هیچی اگه نبود میری توی document همین کارو میکنی اگه نبود میری توی جایی که ویندوز نصبه همین کارو میکنی اگه نبود میگیری کل کامپیوتر رو سرچ میکنی منظورم با سگه هست نه اینکه پوشه به پوشه بگردی
اسمش یا save هست یا اسم خود بازی

Sajad2006
29-03-2008, 17:36
نگاه کن میری توی فولدر بازی save رو سرچ میکنی اگه بودش که هیچی اگه نبود میری توی document همین کارو میکنی اگه نبود میری توی جایی که ویندوز نصبه همین کارو میکنی اگه نبود میگیری کل کامپیوتر رو سرچ میکنی منظورم با سگه هست نه اینکه پوشه به پوشه بگردی
اسمش یا save هست یا اسم خود بازی

این کار رو هم کردم ولی نبود!!
شما خودت بازی کردی؟

S A M
29-03-2008, 17:50
این کار رو هم کردم ولی نبود!!
شما خودت بازی کردی؟

یک راه مونده
سیدی بازی رو میشکونی ویندوز رو عوض میکنی
:31:حتما انجام بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه هم به این بازی فکر نکن

artoor32
29-03-2008, 17:51
با اجازه ی اون دوستمون :
اونی که شما دانلود کردی یه فایل ISO هست .
باید با نرم افزار Alcohol 120% اون فایل رو رایت کنی روی یه سیدی .
یا با نرم افزار Iso Buster یا Daemon Tools اون فایل رو اجرا کنی .
اگه بلد نیستی در قسمت بحث های نرم افزاری مطرح کن کمکت میکنند .
زیاد سخت هم نیست . فقط کافیه بلد باشی که چطوری یه Image ( عکس نه ! کپی مجازی از یه سیدی در کامپیوتر رو میگم ) رو توی کامپیوترت اجرا کنی .
بعد که اجرا کردی ، باید مسیر درایو مجازی رو به برنامه شبیه ساز بدی که اونو اول بشناسه .

سلام نه...نه...نه لازم به انجام دادن اين همه كار نيست فقط كافيه گزينه file رو بزنيد و بعد گزينه Change Disc رو بزنيد و درايو رو عوض كنيد همين.

Sajad2006
29-03-2008, 20:12
یک راه مونده
سیدی بازی رو میشکونی ویندوز رو عوض میکنی
:31:حتما انجام بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه هم به این بازی فکر نکن

ای ول بابا........
اینجوریه دیگه......

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 20:53
سلام.
از هر دو شما ممنونم.
لطفن راهنمایی کنید.
اینم برای شما :

لینک 100% سالمه .

mohsentanha
29-03-2008, 22:14
سلام ترینر بازیه dirt
lost planet
lost via domus

war craft frozen theroneرو می خواستم

A-H Entertainment
29-03-2008, 22:26
سلام ترینر بازیه dirt
lost planet
lost via domus
war craft
رو می خواستم

war craft شماره چند ؟

DIRT: COLIN MCRAE OFF-ROAD

LOST PLANET

Oracle_Eldorado
29-03-2008, 23:37
A-H Entertainment
عزیزم اینو جا گذاشتی :
lost via domus
البته من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم .
فقط سیوگیم بود .

artoor32
29-03-2008, 23:54
سلام من هم گشتم فقط سيو بازي lost via domusبود بازي تازه اومده مال همين ماه هست هنوز ترينر براش نساختن.

*Batman*
30-03-2008, 03:24
سلام.

آقا برای God of war کسی ترینر سراغ نداره؟:31:

A-H Entertainment
30-03-2008, 08:04
A-H Entertainment
عزیزم اینو جا گذاشتی :
lost via domus
البته من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم .
فقط سیوگیم بود .

اگر می بود که می ذاشتم ولی فقط سیوش بود.

Sajad2006
30-03-2008, 08:13
اینم برای شما :

لینک 100% سالمه .

سلام.
دستتون درد نکنه.
میشه راهنمایی کنید که سیوها کجاست؟

mohammadrezams
30-03-2008, 10:15
سلام ميخواستم بدونم آيا براي بازي هاي XMen2 Wolverine's Revenge و Demon Stone تراينر و سيو گيمي چيزي وجود داره ؟ اگه هست لطفا بزارين ...

Oracle_Eldorado
30-03-2008, 10:28
سلام ميخواستم بدونم آيا براي بازي هاي XMen2 Wolverine's Revenge و Demon Stone تراينر و سيو گيمي چيزي وجود داره ؟ اگه هست لطفا بزارين ...

آره عزیزم چرا وجود نداره !

X2: WOLVERINE´S REVENGE

Forgotten Realms Demon Stone

سلام.
دستتون درد نکنه.
میشه راهنمایی کنید که سیوها کجاست؟

والا دوست عزیز من خبر ندارم .
اینجا بپرس دوستان بهت جواب میدن :

سلام.

آقا برای God of war کسی ترینر سراغ نداره؟
مگه واسه PC هم هست ؟!

mohammadrezams
30-03-2008, 11:36
ممنون ولي در مورد مردان ايكس من وقتي از تراينر ها استفاده ميكنم يا بازي گير مي كنه يا وقتي كنار يه در مستطيلي كه قرمزه و مثل گاراژ باز ميشه ميرم اونجا يه جوري ميشه كه نميشه توش رو ديد و نا مفهوم ميشه . من الان بدون تراينر توي مرحله اول موندم . الان توي اون دري كه گفتم رفتم و همه رو كشتم . الان يه جا مونده كه درش قرمزه و رو به روش يه كاميون جنگي هست . اگه شما مي دونيد لطفا بگين بايد چيكار كنم ؟
اگه سيو هم براش دارين لطفا بزارين ...

S A M
30-03-2008, 12:26
ممنون ولي در مورد مردان ايكس من وقتي از تراينر ها استفاده ميكنم يا بازي گير مي كنه يا وقتي كنار يه در مستطيلي كه قرمزه و مثل گاراژ باز ميشه ميرم اونجا يه جوري ميشه كه نميشه توش رو ديد و نا مفهوم ميشه . من الان بدون تراينر توي مرحله اول موندم . الان توي اون دري كه گفتم رفتم و همه رو كشتم . الان يه جا مونده كه درش قرمزه و رو به روش يه كاميون جنگي هست . اگه شما مي دونيد لطفا بگين بايد چيكار كنم ؟
اگه سيو هم براش دارين لطفا بزارين ...

از این استفاده کن
محمد...

Oracle_Eldorado
30-03-2008, 12:48
ممنون S A M عزیز .
mohammadrezams عزیز اگه با لینک مشکلی داشتی بگو تا توی سرور خودم واست آپلود کنم .
موفق باشید .

mohammadrezams
30-03-2008, 13:25
ممنون S A M عزیز .
mohammadrezams عزیز اگه با لینک مشکلی داشتی بگو تا توی سرور خودم واست آپلود کنم .
موفق باشید .
s a m عزيز از شما ممنونم ولي اين تراينر رو Oracle_Eldorado جان هم گذاشته بود . ببينيد من گفتم تراينر ها برام مشكل ايجاد ميكنن وقتي ميخوام توي اون قسمت كه در قرمز مستتطيلي داره همون قسمت كه دور و برش مين هست و تا ميري كنارش منفجر ميشي رو ميخوام برم توي اونجا رو نميشه ديد ( وقتي از تراينر استفاده كنم ) مشكل من الان تراينر نيست سيوه آخه من نميدونم چرا حالا كه همه رو كشتم مرحله بعد نميرم . تنها جايي كه بهش اميد دارم يه در قرمز ديگس كه رو به روش يه كاميون سبز نظامي هست ...
اگه سيوش نيست بگين لطفا ....
ببخشيد اذيتتون ميكنم :11:

Sajad2006
30-03-2008, 13:34
سلام.
سیوهای Unreal Tournament 3 رو میخواستم.
خیلی ممنون.

Oracle_Eldorado
30-03-2008, 14:05
s a m عزيز از شما ممنونم ولي اين تراينر رو Oracle_Eldorado جان هم گذاشته بود . ببينيد من گفتم تراينر ها برام مشكل ايجاد ميكنن وقتي ميخوام توي اون قسمت كه در قرمز مستتطيلي داره همون قسمت كه دور و برش مين هست و تا ميري كنارش منفجر ميشي رو ميخوام برم توي اونجا رو نميشه ديد ( وقتي از تراينر استفاده كنم ) مشكل من الان تراينر نيست سيوه آخه من نميدونم چرا حالا كه همه رو كشتم مرحله بعد نميرم . تنها جايي كه بهش اميد دارم يه در قرمز ديگس كه رو به روش يه كاميون سبز نظامي هست ...
اگه سيوش نيست بگين لطفا ....
ببخشيد اذيتتون ميكنم :11:

خوب عزیزم از اول بگو سیو میخوام دیگه !

من خیلی گشتم ولی هیچی پیدا نکردم .

S A M عزیز شما ببین چیزی پیدا میکنی ...:46:

سلام.
خیلی ممنون.

عزیزم من واست گشتم نبود .
چون این بازی بیشتر جنبه ی آنلاین و شبکه داره ، سیوش اصلا نیست .

Sajad2006
30-03-2008, 14:12
خیلی ممنون از زحمتی که کشیدی.

Mohammad Hosseyn
30-03-2008, 15:36
Ghost Recon Advanced Warfighter 2

ترینر یا کد تقلب فرق نداره ... فقط خواهشا کار کنه ... خیلی نیاز دارم

S A M
30-03-2008, 15:51
خوب عزیزم از اول بگو سیو میخوام دیگه !

من خیلی گشتم ولی هیچی پیدا نکردم .

S A M عزیز شما ببین چیزی پیدا میکنی ...:46:

عزیزم من واست گشتم نبود .
چون این بازی بیشتر جنبه ی آنلاین و شبکه داره ، سیوش اصلا نیست .
منم پیدا نکردم جیگر:41:

A-H Entertainment
30-03-2008, 17:37
Ghost Recon Advanced Warfighter 2

ترینر یا کد تقلب فرق نداره ... فقط خواهشا کار کنه ... خیلی نیاز دارم

بفرما اینم ترینر بازی :

artoor32
30-03-2008, 19:21
سلام.
خیلی ممنون.

سلام سيوش رو پيدا نكردم.

ترينر Unreal Tournament 3

بفرماييد

اين هم ترينر ديگري Unreal Tournament 3

Oracle_Eldorado
30-03-2008, 19:42
سلام

سيو Unreal Tournament 3

بفرماييد

اين هم ترينر Unreal Tournament 3

عزیز من توی این لینک اولی من هیچ سیوی نمیبینم .

artoor32
30-03-2008, 20:13
عزیز من توی این لینک اولی من هیچ سیوی نمیبینم .

سلام ببخشيد اشتباه نوشتم اومدم بنويسم ترينر نوشتم سيو.ويرايش شد.

Oracle_Eldorado
30-03-2008, 23:04
سلام ببخشيد اشتباه نوشتم اومدم بنويسم ترينر نوشتم سيو.ويرايش شد.

گفتم ! آخه من هرچی گشتم یدونه سیو هم پیدا نکردم .

Crespo
31-03-2008, 00:41
سلام. من ترينر واسه بازي Call Of Duty 2 & 4 مي خوام. واسه هر دوتاش! :19:

Oracle_Eldorado
31-03-2008, 00:59

Call Of Duty 2

Unlimited Ammo, Grenades

Download

Call Of Duty 4 Modern WarFare

Increase Health, Ammo, No Reload. Made exclusively for Cheat Happens. WRITTEN FOR THE PATCHED (1.5) VERSION OF THE GAME. May not work with all versions. Read the included readme file with Notepad for important instructions on using the trainer. This trainer features customizable hotkeys.

Download

artoor32
31-03-2008, 01:02

سلام

ترينر Call Of Duty 4

بفرماييد

ترينر Call Of Duty 2

بفرماييد

Crespo
31-03-2008, 01:18

Call Of Duty 2

Unlimited Ammo, Grenades

Download

Call Of Duty 4 Modern WarFare

Increase Health, Ammo, No Reload. Made exclusively for Cheat Happens. WRITTEN FOR THE PATCHED (1.5) VERSION OF THE GAME. May not work with all versions. Read the included readme file with Notepad for important instructions on using the trainer. This trainer features customizable hotkeys.

Download

خيلي لطف كردين. مر30 :11:

Crespo
31-03-2008, 01:22
سلام

ترينر Call Of Duty 4

بفرماييد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدترينر Call Of Duty 2

بفرماييد

خيلي لطف كردين. مر30 :11:

p0w3rfu7
31-03-2008, 09:13
کسی رمز بازی وارکرافت 3 رو نداره ؟:34:

p0w3rfu7
31-03-2008, 09:16
رمز بازی بازی وارکرفت
بابا یکی رمز این بازی رو بده دیگه:)

p0w3rfu7
31-03-2008, 09:18
مرا نا امید کردید بدجور:sad:
worried:

S A A M
31-03-2008, 10:41
کسی رمز بازی وارکرافت 3 رو نداره ؟:34:

Cheats
warcraft 3 reign of chaos

warcraft 3 the frozen throne

Trainer

warcraft 3 reign of chaos

warcraft 3 the frozen throne

titanium_zarin
31-03-2008, 13:40
سلام.امیدوارم جواب بدین....

من سیو بازی obescure2 رو برداشتم.اخه بعد از سیو اول و کشتن اون غوله از بازی خارج میشد...

حالا میخوام بدونم که اسم سیو دوم بازی چیه؟؟؟؟یا مکانش چه شکلیه؟؟؟؟اخه میخوام تو سیوها پیداش کنم.
اگرم دارید خودتون سیو دوم بازی رو واسم بذارید

kopol_420
31-03-2008, 14:12
just causeترينر و سيو بازي خواهشا