PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي از دوستاني كه با سيستم پرداخت كار ميكنند

McLarenF1
28-08-2007, 13:27
سلام دوستان ،
من سوالي در مورد سيستم پرداخت داشتم كه از دوستاني كه با آن كار كرده اند تقاضا دارم من رو راهنمايي كنند ...

1- من ميخوام بدونم در اين سيستم بسته بندي كامل محصول به عهده فروشنده هست يا شركت پست ؟
منظورم از بسته بندي كامل ، پك محصول نيست ، منظورم پاكت پستي هست. يعني مثلا من به عنوان فروشنده بايد محصولم رو درون پاكت پستي حبابدار قرار بدم و به اون مسئولي كه از طرف پست مياد تحويل بدم ، يا اينكه فقط بايد محصولم رو درون پك مخصوصش قرار بدم و تحويل مامور بدم و اونها خودشون اون رو درون پاكت حبابدار ميذارن و ارسال ميكنن ؟

2- اگر من بايد پاكت رو تهيه كنم ، آيا بايد روي اون اطلاعات كامل خريدار رو بنويسم و در پاكت رو ببندم و تحويل مامور بدم و يا اينكه فقط محصول رو درون پاكت ميذارم و درش هم باز ميمونه و هيچ چيزي روش نمينويسم و تحويل مامور ميدم ؟

ممنون ميشم من رو در اين موارد راهنمايي كنيد.
با تشكر.

EhsanHF
31-08-2007, 15:40
اول از همه مخلص اون آواتر قشنگت و خودت هستم ! بابا مک لارن !
1 - ببین ، پست به شما کارتنهای خودش رو میفروشه . انواع مختلفی هم داره . با قیمتهای مختلف .
2 - بله . شما باید تمام اطلاعات خریدار رو روی اون بنویسید و درب اون رو ببندید و بعدش باید تحویل مامور پست بدین .