PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سورس کد های ویبی

تکنیک برتر
12-09-2005, 03:06
سلام
من عضو تازه ای از خانواده پی سی ورلد شدم
البطه من از دیشب عضو شدم ولی امروز نامه فعال سازی بدستم رسید
من با این حال که در این سای اولین تایپک خودم را اررسال می کنم ولی در سایت های
تبیان و برنامه نویسان و شهر ویبی که به زبان انگلیسی است کار کردم که در شهر ویبی مدیر بودم
به هر حال دوست دارم با شما دوستان عزیزم آشنا شوم
حالا یک سری برایتان از مطالبم را که در سایت های معرفی کرده می گزارم
فقط این سایت امکان آپلود کردن نداره؟چرا؟
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ای چهارتا کد برای ماشین حساب من به اندازه 25 گیگابایت کد دارم در همه نوع اگر کدی لازم داشتید مادر خدمتیم
من همه کد هام را در این قسمت می گزارم

تکنیک برتر
12-09-2005, 04:27
من در این قسمت می خام فقط کد و آموزش بدم پس سوال کنید و من جواب بدم فردا حدود
20 ضمیمه بزارم
وآموزش

تکنیک برتر
13-09-2005, 01:56
پاک شد
تکراری بودن تایپک

تکنیک برتر
13-09-2005, 02:13
با سلام دوستان عزیز
خوب همانتور که قول داده بودم
یک سری آموزش و سورس کد کزاشتم
امیدوارم مورد قبول واقع شود
و 2 فیلم آموزشی برای vb
open
save
و اینها برای سرس کد است
3عدد سورس چت
یک عدد برای وب
و...... ساعت.ماشین حساب....اکسل....api......بازی
دانلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] O2+hCUPeXiMNNd5iXw/AdBook.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MvDRMjvYJhVI0ghZLU/Association.zip)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MvDRMjvYJhVI0ghZLU/Association.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1Q8_Hy8H9FlcRWueL4/Bos.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] QaJA6EVTheqBMKrdwn/cards.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8STu1aqkIENXFtjM3N/ChatPrg.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s5u2AhMUSLCI5vWrC/ChatPrg.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wP176iy73lFE3cNGL3/ChatSource.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fRdHuxQYdMs+ZvOflu/check.zip)
دانلود (ttp://sr1.mytempdir.com/156204/7E_8ELTrob4YOtKJ3luQjOh23ZTNGWSvyNpQjprIgKmz5n4WMP TZRPA+X82acaAAtVFO/check.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1HpT59hwvybNaI4ziq/EBrowseF.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rSNipGsPia1+zo5FeD/HTMLCode.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B08fX5ni2S9G5UMtPk/image.zip)
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] T9dMndpk1087H5HhJ9/image.zip)
:biggrin:

Nesta
13-09-2005, 02:22
سلام دوست عزیز .
ورود شما رو تبریک میگیم ولی‌ شما باید در جای مخصوص خودش این ها رو میگزشتید .متشکر از شما .
اینجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تکنیک برتر
13-09-2005, 03:03
چشم
بقیه را در جای مخصوص خودش می گزارم

Nesta
13-09-2005, 03:08
سلام سپاسگزارم از شما.

K053_LSH_KV90
13-09-2005, 11:06
سورس كد هايي در مورد اكسس ويبي و كريستال ريپورت
-----------------------------------------------------

Nesta
13-09-2005, 14:45
سلام جناب کوسه کریستال ریپرت که یک سیدی هست برای چه کاری می‌خواهید یا کجا استفاده کنید .متشکر.

تکنیک برتر
14-09-2005, 03:16
به من گفته بودند که در این قسمت پیغام نظارم
ببخشید فقط جواب دوست عزیز را بدهم!
عزیز جان در چه موردی می خاهی اگر فقط سورس کدهای وی بی که در اکسس درست شده باشد
بله در همین دانلود های بالا یه چند مورد گزاشته بودم دانلود کن ولی من دوبارهدر قسمت وی بی زیاد از این کدها خواهم گزاشت
فقط چون حجم یخورده بالا فردا برایتان می زارم؟
دیگه در این قسمت پیغام نمی زارم چون نمی خواهم قوانین را زیر پا بزارم البطه زیر پا گزاشتم ولی ببخشید دیگه تکرار نمیشه
من هر سوالی داشتین در قسمت وی بی به شما می دهم؟

vbc
12-08-2009, 15:29
For i=0 to 10 step 2
text1.text=i
next i