PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام ویندوز عوض کنم، دوباره چیجوری Adsl رو وصل کنم؟

Only 50#3!14
27-08-2007, 23:12
سلام
من میخوام ویندوز عوض کنم، ولی نمیدونم دوباره چیجوری ADSL ام رو وصل کنم
شرکت که اومده بود راه انداخته بود، توی یکی از درایوهام به پوشه درست کرد و 2تا فایل گذاشت. یکی یه عکس که اپلود کردم و در زیر گذاشتم که عددهای ای پی هست و یه فایل هم با اسم backupsettings.conf

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اندازه ی واقعی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه راهنمایی کنید که بعد از عوض کردن میندوز با کمک اینا چیجوری میتونم دوباره ADSL ام رو وصل کنم؟

Honradez
28-08-2007, 00:17
هیچ سی دی نصبی بهتون نداد؟ حتما باید داده باشه. اگر اینطور نیست، زنگ بزنید از پشتیبانی شرکت بپرسید.

;)

Only 50#3!14
28-08-2007, 00:38
بجای CD نصب فکر کنم همین فایل backupsettings.conf رو برام گذاشت
خودشون هم گفتن ویندوز عوض کردی زنگ بزن راهنماییت کنیم ولی من نمیخوام زنگ بزنم. اینجا کسی بلد نیست؟

kavirstar
28-08-2007, 05:31
اگه از كارت شبكه استفاده كني اصلا نيازي به راه انداز نيست وويندوز خودبه خود اونو ميشناسه
ولي اگه بخواي از يواس بي استفاده كني نرم افزار هم ميخواد
و اون چيز ايي كه در درايوا كفتين اونا لازم نيست و مربوت ميشه به شركت adsl كه اگه مودم رو عوض كني شايد برات مشكل ساز باشه والا هيچ گونه جاي نگراني نيست

kavirstar
28-08-2007, 05:45
فقط بايد بري توي كانكشني كه ساختي و به ترتيب
/propertise
networking/
propertise/
در اونجا 4 گزينه هستش كه شما اولي و اخري رو انتخواب ميكني هر دو تا شونو
و در كادر هاي كوچك كه مربوط به dns است اين اعداد رو بزن كار تمومه
192.9.9.3
4.2.2.4
موفق باشي

Only 50#3!14
28-08-2007, 18:39
سلام
مادربوردم کارت شبکه امبورد داره
خوب ویندوز که عوض کردم شماره IPهارو دوباره وارد میکنم ولی اون فایل backupsettings.conf هم که الکی نذاشت که

Only 50#3!14
29-08-2007, 00:04
برای ADSL ، ساخت Connection فرق میکنه؟
کسی میتونه لطف کنه بگه دقیقا بعد از تعویض ویندوز، مرحله به مرحله باید چیکار کنم تا ADSL ام وصل بشه؟

avril
29-08-2007, 00:48
kavirstar درست میگه اگه آنبورده که خودش میشناسه لازم نیست شما کاری کنید فقط همون آی پی ها مهمن که اونا رو داری و دوباره باید وارد کنی اگه فایل بک آپی هست وقتی احتیاج باشه مثل شناسایی یه سخت افزار اونو از شما میخاد ولی فکر نکنم
مشکلی پیش نمیاد:thumbsup:

Only 50#3!14
29-08-2007, 02:04
الان یه کانکشن adsl درست کردم (اگه درست ساخته باشم)
propertise این کانکشنی که الان دارم استفاده میکنم با propertise کانکشن جدیدی که ساختم فرق میکنه
جایی که شماره ip تو این کانکشن هست ، توی اون یکی نیست
خدایاااااااا یکی نیست تمیز مارو کمک کنهههههههه

avril
29-08-2007, 14:59
به ترتیب میگم
Network Connections
new connection
connect to internet
set up
broadband connection
finesh
این از ساختنش ولی وقتی شما کانکشن داری نمیتونی دیگه بسازی
نگران نباش ویندوزو عوض کن خودش کانکشن رو میسازه فقط شما آی پی میدی همین
:46::thumbsup:
موفق باشی
بهترین آموزش عملی است

Only 50#3!14
29-08-2007, 15:09
امیدوارم همینجوری که گفتی باشه
من دارم میرم ویندوز عوض کنم
با ضمانت شما دارم میرمااااااااااااااااااااا

avril
29-08-2007, 15:54
مشکلی نیست شماره حساب بده خراب شد هزینشو واریز کنم:31:

Only 50#3!14
29-08-2007, 17:49
salam doostan
kheyli mamnon az komaketoon
man windows avaz kardam va adsl rah otfad
kheyli kheyli tashakor
bebakhshid ke EN tipe mikonam choon hanooz zabane farsi ro nasb nakardam
faghat ye soal dige daram
chijoori mitoonam shekle oon 2ta copmuter ke too dial up miad kenare saat ro biaram kenare saat

tacki
29-08-2007, 18:17
baba che ghade ghazi yaro moshkel mibini

avril
29-08-2007, 23:38
chijoori mitoonam shekle oon 2ta copmuter ke too dial up miad kenare saat ro biaram kenare saat
:blink::blink::blink:
چی؟؟

Only 50#3!14
30-08-2007, 23:06
salam
bebin, vaghti ba dial up mamooli ke be internet vasl mishi, ye icon koochooloo ke akse 2ta computer hast kenare saate windows miad ke maselan vaghti roosh kelik mikoni mitooni bebini chand saat too internet boodi. hala mikham bedoonam too adsl chijoori mishe oon icon ro avord kenare saate windows?
in icon ro migam: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smh.ir
31-08-2007, 09:50
salam
bebin, vaghti ba dial up mamooli ke be internet vasl mishi, ye icon koochooloo ke akse 2ta computer hast kenare saate windows miad ke maselan vaghti roosh kelik mikoni mitooni bebini chand saat too internet boodi. hala mikham bedoonam too adsl chijoori mishe oon icon ro avord kenare saate windows?
in icon ro migam: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز ، توی Network Connections ، روی کانکشن مربوط به ADSL کلیک راست کن ، بعد Properties رو بزن توی پنجره ای که باز میشه ، قسمت پایین سربرگ General ، دو تا گزینه هست که میتونی تیک بزنی ، بهتر که جفتشون تیک داشته باشن ، اونی که نوشته Show icon in notification area when connected مربوط به قرار گرفتن آیکون Connection بغله ساعته

Only 50#3!14
31-08-2007, 10:40
دوست عزیز ، توی Network Connections ، روی کانکشن مربوط به ADSL کلیک راست کن ، بعد Properties رو بزن توی پنجره ای که باز میشه ، قسمت پایین سربرگ General ، دو تا گزینه هست که میتونی تیک بزنی ، بهتر که جفتشون تیک داشته باشن ، اونی که نوشته Show icon in notification area when connected مربوط به قرار گرفتن آیکون Connection بغله ساعته

salam
ye donya mamnun va tashakor

hala ye eshkal dige ke daram rabti be adsl nadare :31: , in windows jadid ke nasb kardam farsi nasbe vali harkari mikonam na ba shifti+alt zaboon avaz mishe na on akse zaboon hamoon kenare saat miad (yani nemiad). vali tooye bazi anjomanha farsi minvise

smh.ir
31-08-2007, 11:51
salam
ye donya mamnun va tashakor

hala ye eshkal dige ke daram rabti be adsl nadare :31: , in windows jadid ke nasb kardam farsi nasbe vali harkari mikonam na ba shifti+alt zaboon avaz mishe na on akse zaboon hamoon kenare saat miad (yani nemiad). vali tooye bazi anjomanha farsi minvise

خواهش میکنم
واسه اینکه اون آیکون مربوط به زبون کنار ساعن بییاد : برو توی Control Panel بعد Regional and Language Options رو انتخاب کن ، از سربرگ Languages ، دکمه ی Details رو بزن ، بعدش از پنجره ی که باز میشه توی همون سربرگ اولی (Settings) دکمه ی Language Bar رو بزن و بعد گزینه ی Show the language bar on the desktop رو تیک بزن.
-------
واسه فارسی هم ببین تنظیمات توی Regional and Language Options رو درست انجام دادی

avril
31-08-2007, 16:30
Only 50#3!14 جان میتونم یه سوال ازت بپرسم
شما چه مدته کامپیوتر دارید؟؟
از روی کنجکاوی بود :46:
دوستان درست میگن البته اگه فارسی تو لیست نباشه باید اونو نصب کنی که به سی دی ویندوز نیاز داری

Only 50#3!14
31-08-2007, 23:18
من اگه سوال کردم بخاطر اين بود که من همه کار رو کردم ولی بازم....

smh.ir
01-09-2007, 01:26
مشکلتون هنوز حل نشده؟ بیشتر توضیح بده ... اون آیکون تغییر زبون اومد توی Taskbar؟ اگه اومده فارسی داره یا نه؟ اگه داره ، از اونجا که فارسی رو انتخاب میکنی زبون عوض میشه یا نه؟
دکمه ی Key Settings توی پنجره ی Text Services and Input Languages رو هم بزن ، از اینجا میتونی کلیدایه ترکیبیه جدید واسه سوئیچ کردن بین زبونای مختلف تعریف کنی ، یا اینکه همون تنظیمات قبلی رو اعمال کنی

smh.ir
01-09-2007, 01:28
راستی کجاها فارسی مینویسه؟ فقط توی بعضی از انجمنها ؟ تو ورد و ... نمیتونی فارسی بنویسی؟

Only 50#3!14
01-09-2007, 04:47
سلام
این تنظیمات قبل از اینکه من سوالم رو بپرسم همینجوزی بوده
مشکل منم همینه که با اینکه تنظیمات اینجوری درسته ولی این مشکل رو دارم
الانم دارم توی ورد مینویسم و بعد کپی میکنم این طرف
فقط توی انجمن هایی فارسی مینویسه که ادیتورش امکان En و Fa داره.
با کلید شیفت و الت هم زبون عوض نمیشه، حتی وقتی کلید ترکیبی معین میکنم بازم کار نمیکنه
در جواب سوالاتتون همه نه

smh.ir
01-09-2007, 11:25
سلام
این تنظیمات قبل از اینکه من سوالم رو بپرسم همینجوزی بوده
مشکل منم همینه که با اینکه تنظیمات اینجوری درسته ولی این مشکل رو دارم
الانم دارم توی ورد مینویسم و بعد کپی میکنم این طرف
فقط توی انجمن هایی فارسی مینویسه که ادیتورش امکان En و Fa داره.
با کلید شیفت و الت هم زبون عوض نمیشه، حتی وقتی کلید ترکیبی معین میکنم بازم کار نمیکنه
در جواب سوالاتتون همه نه

چی بگم والا.. مرورگرتو عوض کن ببین مشکلت حل میشه.. از Internet Explorer استفاده میکنی؟ به جاش از FireFox استفاده کن....راستی توی IE برو توی Tools\Internet Options بعد توی سربرگ General دکمه ی Languages رو بزن با زدن Add زبون فارسی رو اگه توی لیست نیست ، به لیستت اضافه کن. به نظر من اگه مشکلت حل نشد برو مشکلتو توی یه تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کن .. چون این مسئله اصلا به عنوان تاپیک ربطی نداره. اینطوری دوستان بیشتری میتونن کمکت کنن

Only 50#3!14
01-09-2007, 15:23
من حتی توی word هم نمیتونم با کلید ترکیبی زبان رو عوض کنم، باید با کلید خودش که en و fa داره زبون رو عوض کنم. این مشکل هم ربطی به مرورگر نداره

avril
01-09-2007, 20:18
ببین این تنظیمات درسته (یه بار چک کن)

Only 50#3!14
02-09-2007, 00:29
سلام
این قسمتهایی که گفتین رو رفتم و همه ی تنظیمات همینجوری بود ولی بدون اینکه چیزی دست بزنم ok رو زدم و درست شد!!!
تشکر فراوان

avril
02-09-2007, 01:18
خواهش میکنم
موفق باشی
:10: :11::11: