PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوست ندارین استخدام بشین؟

sarmast65_ata
26-08-2007, 21:29
من همیشه دوست داشتم بدونم نظر بچه ها تو این سایت درباره اینکه دوست دارن تو کدوم شرکت گوشی سازی کار کنن چی هستش؟بزارین سوالو اینطوری بپرسم اگه یه روز از یه شرکت گوشی سازی دعوت نامه استخدام برای شما ارسال بشه دوست دارین از کدوم شرکت باشه؟دوست دارین تو کدوم بخش این شرکت کار کنید؟دوست دارین اولین گوشی که از این شرکت میگیرین کدوم مدل این شرکت باشه؟

بزارین از خودم شروع کنم من همیشه آرزو دارم اگه یه روز بخوام توی یه شرکت گوشی سازی جهانی استخدام بشم اون شرکت نوکیا باشه چون به نظرم واقعآ این شرکت داره حرفه ایی عمل میکنه ( لطفآ حرفه ایی بودن رو در کل در نظر بگیرید منظورم یه سیاست نیست ) و دوست دارم اگه بخوام استخدام بشم تو بخش طراحی این شرکت کار کنم چون واقعآ به این حرفه علاقه دارم و دوست ندارم طراحی ساده انجام بدم و بیشتر دوست دارم یه طراحی منحصر به فرد انجام بدم.در رابطه با گوشی هم تو این چند وقتی که E90 اومده به بازار واقعآ یه جورایی شیفته این گوشی شدم و آرزومه که این گوشی رو داشته باشم و اگه بخوام یه دونه فقط یه دونه از این شرکت گوشی بگیرم اونم بدون شک E90 هستش.

دوست دارم نظر شما رو هم بدونم ولی خواهش میکنم ازتون به سلیقه دیگران احترام بگذارید و اگه یه نفر دوست داشت تو یه شرکت کار کنه و چون شما دوست ندارین ازش ایراد نگیرید بزارین تا نظر همه بچه ها رو بدونیم و به نظرم این موضوع موضوعه جالبی از آب دربیاد پس شروع کنید:10:

فقط عزیزان اگه خواستید تو نظر سنجی شرکت کنید یه پست هم بدین و بگید که دوست دارید تو کدوم شرکت استخدام بشید و اهدافتون چی هستش اینطوری خیلی بهتره منتظر دیدن نظرات تک تک شما عزیزان هستم.

D o l f i n
26-08-2007, 22:27
نظر سنجی هم میزاشتی کنارش خوب میشد
من برام فرقی نداره تو نوکیا باشم یا اریکسون از هر دو مدل داشتم و راضی بودم
در مورد گوشی بگم که اگه تو نوکیا می بودم همیشه جدیدترین نوع گوشی رو بر میداشتم تو اریکسون هم فعلا w960
خواستن توانستن است اما ما رو چه به این آرزوها

sarmast65_ata
26-08-2007, 22:56
نظر سنجی هم گذاشتم امیدوارم اسم شرکتی رو از یاد نبرده باشم.
قبول دارم آرزوی خیلی بزرگی هستش ولی اومدو شد و گفتن فقط 1 روز فرصت داری برای تصمیم گیری می خوای چی کار کنی؟باید از قبل فکراتو کرده باشی اینطوری بهتره

Kolang
27-08-2007, 00:32
>>>> قوانین مهم این بخش <<<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرسنجی های سلیقه ای...
تاپیک بی هدف...
بحث بی نیتیجه
بسته شد....