PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک درخواست از بچه های برنامه نویس

ali2006
11-09-2005, 17:23
با سلام
من یک درخواست از بچه های برنامه نویس این سایت دارم.
راستش یک سایتی هست به نام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک سری به این سایت بزنید تا از همه چیز اطلاع پیدا کنید.در حقیقت این یک سایت بازی و به نوعی قرعه کشی هست.شما اول در این سایت با ایمیل و مشخصات واقعی خودتون رجیستر میکنید و بعد با ایمیلتون شروع به بازی میکنید.بازی هم به این طریق هست که شما از شصت و سه عدد موجود در صفحه به انتخواب خودتون هفت عدد دلخواه انتخواب میکنید و بعد روی دکمه Submit کلیک میکنید تا سرور آنها اعداد شما را دریافت کند.بعد سرور آنها هم هفت عدد انتخواب میکنه و آنها را به شما نشان میده.اگر اعدادی که شما انتخواب کرده اید با اعدادی که سرور انتحواب کرده یکی باشه یا به قول خودمون با هم مچ بشه به عنوان جایزه یک میلیون دلار یعنی چیزی معادل نهصد و چهل میلیون تومان برنده میشید.اما احتمال اینکه تمام اعداد شما با اعداد سرور مچ بشه خیلی کم هستش.حالا من میخواستم ببینم کسی هست که بتونه با استفاده از ترفند یا تریک یا هر چیز دیگه ای این احتمال رو به صد در صد برسونه.اگر کسی چیزی بلده ممنون میشم که راهنماییم کنه.
با تشکر

Reynard
11-09-2005, 18:41
دوست عزيز خوب چرا تو بخش برنامه نويسي ننوشتي
ايني كه گفتي به نظر من غير ممكنه براي اينكه سرور مي تونه كلك بزنه اعداد شمارو ببينه بعد عدد انتخاب كنه اصلا اين موضوعه يك ميليوني كه ديگه اخرشه

MaFia
12-09-2005, 03:10
منتقل شد
از متفرقه به برنامه نويسي !

ali2006
12-09-2005, 16:14
ولی یه نفر این کار رو کرده بود
یکی از دوستام

Nesta
12-09-2005, 22:25
سلام این که اصلا مربوط به برنامه نویسی‌ نمی‌شه دوست عزیز این بیشتر تبلیغات هست .