PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرعه كشي سايت ياهو The Yahoo Internet Lottery

kavirstar
26-08-2007, 14:26
با سلام
يكي از دوستانم جديدا از سايت ياهو ايميلي دريافت كرده با اين تيتر :
THE YAHOO INTERNET LOTTERY
--------- LONDON----------

كه مربوط ميشه به قرعه كشي سايت ياهو كه هر ماه تعداد 7 نفر از كاربران مبالغ زيادي وجه نقد برنده ميشن
ايا كسي در اين ميتونه كمك كنه ممنون ميشم ::5:

pouria007
26-08-2007, 14:57
با سلام
يكي از دوستانم جديدا از سايت ياهو ايميلي دريافت كرده با اين تيتر :

كه مربوط ميشه به قرعه كشي سايت ياهو كه هر ماه تعداد 7 نفر از كاربران مبالغ زيادي وجه نقد برنده ميشن
ايا كسي در اين ميتونه كمك كنه ممنون ميشم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

از این ایمیل ها زیاد گرفتم سر کاریه

atrin777
26-08-2007, 15:29
اگر گفتن يه پولي بده تا كاري برات كنيم بيخيال شو اگر درخواست پول نكردن شايد واقعي باشه .

راستي آدرس اون ايميلي كه اومده از چيه ؟

pouria007
26-08-2007, 15:37
اگر گفتن يه پولي بده تا كاري برات كنيم بيخيال شو اگر درخواست پول نكردن شايد واقعي باشه .

درسته..........

S0R3N4
26-08-2007, 15:45
حالا واقعا شاید بهش شانس رو کرده

hamidreza0007
26-08-2007, 16:37
از این ایمیل ها زیاد گرفتم سر کاریه

تایید میشه.
بعدش میگن که پول بیمه و این حرفا بفرست تا چک برات فرستاده بشه. :2:

kavirstar
26-08-2007, 21:22
ولي فكر ميكنم كه درست باشه جون يه عده اي در مشهد وشيراز هم قبلا از اين ايميل ها داشتند و چك هم دريافت كردند
اگه شما واقعا اطلاعاتي دارين بگين .... وبيخودي دوستمو گم راهي ندين
ممنون

به نظر شما مشخصات شو بفرستم

atrin777
27-08-2007, 00:43
خب مشخصاتو بفرست ضرري كه نداره ولي پول بابت اين چيزا نده .

Babak
27-08-2007, 00:59
یاهو همچین قرعه کشی نداره عزیز
اون چند نفر مشهدی و شیرازی هم دروغ گفتن
این ایمیل ها کلاه برداری قرن جدیده
بسیار هم وسوسه کننده است نه ؟

kavirstar
27-08-2007, 17:06
مرسي از اين همه راهنمايي وتذكر
البتهمن هم به دوستم گفته بودم كه زياد دلت رو خوش نكن
ولي باز هم من ازدوستانم سوالاتي در اين ضمينه ميكنم كه در جمع ( p30world ) به جواب قطعي رسيدم
باز هم ممنون
اينهم اون نامه اي كه مي گفتم ...

#: 77-80 Grace church Street , London , EC3V 0AS U.K
YOU HAVE WON £550,000,00 POUNDS FROM YAHOO 2007 INTERNET LOTTERY!!,
CONGRATULATIONS

Dear Email Owner,

Yahoo! Mail gives members random cash prizes. Today, your email ID is randomly selected as the one of the Seven (7) top winners Email ID who will get cash prizes from us. We are happy to inform you that you have won prize money of £550,000,00 Pounds (Five Hundred and Fifty Thousand Pounds Only) for this month of (AUGUST) Lottery wins promotion which is organized by yahoo messenger.com every month.

Yahoo, collects all the mail ID of the people that are online on yahoo, among the millions that subscribe to yahoo we only select Seven (7) people every month as our winners through electronic balloting System without the winner applying, we are congratulating you for been one of the people selected. All participants were selected through a computer balloting system drawn from Nine hundred thousand E-mail addresses from Canada , Australia , United States , Asia, Europe, Middle East, Africa and Oceania as part of our international promotions program which is conducted annually.

This Lottery was promoted and sponsored by a conglomerate of some Multinational companies as part of their social responsibility to the Citizens in the communities where they have operational base. Further more your details (E-mail address) falls within our British representative office in United Kingdom, as indicated in your play coupon and your prize of £550,000,00 Pounds (Five Hundred and Fifty Thousand Pounds) will be released to you from this regional branch office here in UK.

We hope with part of your prize, you will participate in our end of year High stakes for US$1.3 Billion international draw.

-------
As soon as you contact your Claim Agent, he will advise you on what to do in order to get your prize money. Congratulations once more, for security reasons, we advice all winners to keep there information Confidential from the public until your claim is processed and your Prize released to you. This is part of our security protocol to avoid double claiming and unwarranted taking advantage of this program by non-participant or unofficial personnel.
----------------------

dariushiraz
27-08-2007, 17:11
اگر ایمیل از طرف آدرسی با پسوند Yahoo.com بوده درسته وگر نه احتمال کلاه برداری هست.
یا حق.

بردیا
28-08-2007, 05:58
درسته.یه چک بکن ببین آدرس فرستنده ی ایمیل چی هستش.من تاحالا انقدر ازین ایمیلا دریافت کردم.تا حالا 20 میلیون یورو:31:بردم توی انواع قرعه کشی ها.

hassan_mojtahedi
28-08-2007, 10:23
حالا واقعا شاید بهش شانس رو کرده
:27:شانس؟
بگو بدبختي بهش رو كرده
روزي 60 تا ايميل مياد آي اين كارو بكن اين كارو نكن
آخرشم هيچي به هيچي تازه بايد يه پولي هم بدي...من كه گولشون رو نخوردم و پول ندادم و تا اين ايميل رو ديدم پاك كردم.

hamidreza0007
28-08-2007, 16:58
اگر ایمیل از طرف آدرسی با پسوند Yahoo.com بوده درسته وگر نه احتمال کلاه برداری هست.
یا حق.

بابا شما دیگه کی هستی
آخه این ایمیلی که شما میگین اصلا مجانی هست و ایمیل تجاری نیست.

pouria007
29-08-2007, 10:45
همش دروغه
بی خیال شین جون داداش

ostovarsaeed
30-08-2007, 07:26
اتفاقا من هم این طور نامه ای با موضوع (the Yahoo Internet Lottery) به دستم رسید!!!
حتی بازش هم نکردم. چون این نامه ها همه سرکاری است.