PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در لوگين شدن به ياهو

Hoom@n
11-09-2005, 16:13
وقتي مي خوام لو گين شم صفحه ي زير وا مي شه بايد چي كار كنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoom@n
11-09-2005, 16:24
چرا جواب نمي ديد؟

Hoom@n
11-09-2005, 19:47
كمك كنيد تو رو خدا

Navid
11-09-2005, 21:14
فکر کنم ایمیلت بسته شده . برای اینکه مدتی به ایمیلت سر نزدی . البته روش هایی وجود داره تا دوباره فعالش کنی که من بلد نیستم چون تا حالا ایمیلم غیر فعال نشده !!!

mpsjavad
11-09-2005, 23:16
با ســـلام ..

اين طور كه از نوشته ها به نظر ميرسه انجام عمليات چك كردن سيستم شما براي حداقل امنيت لازم به واسطه ورود به صندوق پستي شما نا كام مونده و چند امكان براي اين اتفاق پيش بيني شده :

-- وجود نرم افزار هاي جاسوسي در سيستم شما
-- استفاده از يك سرويس شبكه ( اينترنت ) كه اين مشكل رو بوجود مياره

شما براي اولين كار فايل هاي تمپ ويندوزت رو پاك كن من جمله فايل هاي تمپ اينترنت .. سيستمت رو از لحاظ وجود نرم افزاره هاي جاسوسي چك كن و بعد اگه مشكل حل نشد از طريق يك Isp ديگه تلاش كن سعي كن از يك مرور گر ديگه هم كمك بگيري ..

موفق باشي ..

Friend
12-09-2005, 09:43
دوست من سلام برای من هم این مشکل به وجود آمده بود بعد از یکی دو روز درست شد این یکی از چت های یاهو است

Hoom@n
12-09-2005, 13:31
فکر کنم ایمیلت بسته شده . برای اینکه مدتی به ایمیلت سر نزدی . البته روش هایی وجود داره تا دوباره فعالش کنی که من بلد نیستم چون تا حالا ایمیلم غیر فعال نشده !!!
من هر روز ايميل خودم رو چك مي كنم ولي دو روز پيش كه خواستم اون رو چك كنم اين پيغام اومد

Hoom@n
12-09-2005, 13:32
با ســـلام ..

اين طور كه از نوشته ها به نظر ميرسه انجام عمليات چك كردن سيستم شما براي حداقل امنيت لازم به واسطه ورود به صندوق پستي شما نا كام مونده و چند امكان براي اين اتفاق پيش بيني شده :

-- وجود نرم افزار هاي جاسوسي در سيستم شما
-- استفاده از يك سرويس شبكه ( اينترنت ) كه اين مشكل رو بوجود مياره

شما براي اولين كار فايل هاي تمپ ويندوزت رو پاك كن من جمله فايل هاي تمپ اينترنت .. سيستمت رو از لحاظ وجود نرم افزاره هاي جاسوسي چك كن و بعد اگه مشكل حل نشد از طريق يك Isp ديگه تلاش كن سعي كن از يك مرور گر ديگه هم كمك بگيري ..

موفق باشي ..
با نورتون 2005 كه آپديت شده بود و آنتي اسپايور چك كردم نرم افزار جاسوسي نبود.
من از يه ------ استفاده مي كنم اگه از اون استفاده نكنم سايت ياهو وا نمي شه ممكنه مشكل از اون ------ باشه؟
تمام تمپ ها,كوكي ها و فايل هاي اينترنتي رو پاك كردم از يه اي اس پي ديگه هم استفاده كردم نشد

Hoom@n
12-09-2005, 13:33
دوست من سلام برای من هم این مشکل به وجود آمده بود بعد از یکی دو روز درست شد این یکی از چت های یاهو است
برا من سه روز اينطوريه هنوز درست نشده

mpsjavad
12-09-2005, 16:54
با ســـلام ...

دوست عزيز در مورد استفاده از ------ براي چك كردن ايميل هاي ياهو ... چرا اين كار رو ميكنيد ..

از اشخاص ديگري كه از همين Isp اكانت گرفته اند سوال كنيد ببينيد كه مشكل دارند يا نه ... استفاده نادرست Isp از ------ و كش و ... ميتونه باعث همين مشكلات بشه ...

موفق باشيد .

MOHAMMAD_SAT
12-09-2005, 17:00
واسه من هم يه وقت هايي اين جوري ميشه كه بايد چندين بار پشته سره هم لوگين بشي تا وصل بشه

Hoom@n
12-09-2005, 17:35
با ســـلام ...

دوست عزيز در مورد استفاده از ------ براي چك كردن ايميل هاي ياهو ... چرا اين كار رو ميكنيد ..

از اشخاص ديگري كه از همين Isp اكانت گرفته اند سوال كنيد ببينيد كه مشكل دارند يا نه ... استفاده نادرست Isp از ------ و كش و ... ميتونه باعث همين مشكلات بشه ...

موفق باشيد .
چون بدون ------ نمياد
من از اينترنت كتابخونه مركزي دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه اكانت دارم و بقيه كسايي كه از اينجا اكانت دارن اين مشكل رو ندارن

Hoom@n
12-09-2005, 17:38
واسه من هم يه وقت هايي اين جوري ميشه كه بايد چندين بار پشته سره هم لوگين بشي تا وصل بشه
50 بار كردم نشد كه نشد

Hoom@n
12-09-2005, 17:40
وقتي ايميل جديد مياد و ياهو مسنجر اون رو خبر ميده از ياهو مسنجر مي تونم تو اون برم ولي وقتي همين جوري مي خوام وارد شم اين ارور 999 رو مي ده

mpsjavad
12-09-2005, 19:25
با ســـلام ..

دوست عزيز ايا روي سيستم شما كسي ميتونه به صندوق پستيش دستيابي داشته باشه !!

را ه حل هاي پيشنهادي :

-- استفاده از يك مرورگر ديگه
-- استفاده از يك سيستم ديگه

اميدوارم مشكلت حل بشه ...

SecurityTown
12-09-2005, 20:10
سلام ٬ مرورگری که استفاده می کنین چی هستش ؟ با فایرفاکس یا اپرا هم با چنین مشکلی بر می خورین ؟

Hoom@n
13-09-2005, 11:03
با ســـلام ..

دوست عزيز ايا روي سيستم شما كسي ميتونه به صندوق پستيش دستيابي داشته باشه !!

را ه حل هاي پيشنهادي :

-- استفاده از يك مرورگر ديگه
-- استفاده از يك سيستم ديگه

اميدوارم مشكلت حل بشه ...
امتحان مي كنم

Hoom@n
13-09-2005, 11:05
سلام ٬ مرورگری که استفاده می کنین چی هستش ؟ با فایرفاکس یا اپرا هم با چنین مشکلی بر می خورین ؟
از IE استفاده مي كنم با فاير فاكس امتحان نكردم