PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از ویرایش برنامه های اجرایی توسط برنامه OllyDbg 1.10

as13851365
26-08-2007, 12:36
من با دلفی برنامه ای نوشتم که بر اساس یک مقدار بولن پیغام خواصی نشان می ده که این مقدار همیشه False است
من با برنامه OllyDbg 1.10 این مقدار را به True تبدیل کردم و برنامه درست کار می کنه اما یک مشکل!!!
حالا چطوری این برنامه را به فایل اجرائی تبدیل کنم

برنامه OllyDbg 1.10 گزینه ای مانند Save نداره ؟؟؟

چطوری می تونم یک فایل اجرائی را که با برنامه OllyDbg 1.10 دستکاری کردم را دوباره به فایل اجرائی تبدیل کنم که قابل اجرا باشه

mehdi_7070
26-08-2007, 14:14
قبلا پاسخ داده شده ...
اگر سرچ كنيد ، زودتر نتيجه مي گيريد ;)

as13851365
26-08-2007, 17:19
از آقا مهدی خیلی تشکر می کنم

مشکل حل شد

برای ذخیره کردن فایل دستکاری شده با برنامه دیباگران من در اولین پنچره راست کلیک می کنم و گزینه Copy to Exe.... را انتخاب می کنم و در زیر منوی باز شده گزینه Selection را انتخاب می کنم در صفحه جدیدی که باز می شه دوباره راست کلیک می کنم و باز گزینه Save File را انتخاب می کنم

as13851365
26-08-2007, 17:26
یک مشکل جدید با برنامهOllyDbg 1.10 پیدا کردم !!

خواهشا به این سوال من جواب سر بالائی ندهید ( قابل توجه آقا مهدی )

وقتی که می خوام رشته ای را جستجو کنم طبق آموزش های آقای علیرضا راست کلیک می کنم و گزینه Search For را انتخاب می کنم و در زیر منوی باز شده

گزینه All Referecend Text Strings را انتخاب می کنم کادر جدیدی باز می شه اما فکر کنم این کادر قاطی داره به این صورت که :

گاهی نوشته ها را ( پیغامی که می خواهیم جستجو کنیم ) را نشان می ده اما گاهی همان کادر را باز می کنه اما هیچ پیغامی نمی تونم پیدا کنم

نگید که برنامه ای را که می خوام کرک کنم هیچ پیغامی نداره چون خودم این پیغام ها را می نویسم

فکر کنم قبل از این که گزینه All Referecend Text Strings را انتخاب کنم کاری باید بکنم نمی دونم ؟ خواهشا جواب سربالا ندهید

Shahriar-b
28-08-2007, 17:09
شاید برنامه پک شده

as13851365
28-08-2007, 19:18
شاید برنامه پک شده

دوست گرامی از این که نظر دادی ممنون ولی من که گفتم این برنامه ها را خودم می نویسم
مشکل اینجاست که وقتی چند بار برنامه را باز می کنی و خلاصه یک جا بند نیستی برنامه فکر کنم قاطی می کنه
و نمی تونی رشته ها را جستجو کنی