PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Stronghold ** قلعه ** تمامي نسخه ها -سوالات و مشكلات رو اينجا بگيد

keylogger
25-08-2007, 10:29
خوب ديدم انگار كسي به اين بازي مشهور ولي يه كمي قديمي ارزش نميده گفتم بيام يه تاپيك بزنم واسه اين بازي ! هر كس سوالي داشت مطرح كنه در ضمن چون اين بازي ورژن زيادي داره فعلا از نسخه ي سوم شروع ميكنم.اين تاپيك با همكاري مدي انجمن باز شده است و تاپيك هاي مشابه رو فعلا به اينجا انتقال بديد .

قوانين تاپيك:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد از هر آپديت (گذاشتن فايل يا نقد و عكس ) همين پست اول ورايش ويشود و نقشه ها و نقد ها همين جا هم گذاشته ميشود
(به منظور جلوگيري از سر در گمي اعضاي سايت)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از زدن پست هاي بيهوده خودداري كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه عكس و يا نقشه اي داشتيد ميتونيد اينجا بزاريد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فايلهايي كه ميذاريد لينك مستقيم باشه و تو ريپيد شر آپلود نكنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر گونه نظرات و پيشنهادات خود را همين جا مطرح كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه نقدي پيداكرديد ميتونيد اينجا ثبت كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بررسی بازی Stronghold Legends

از: بازیکده

ای پادشاه بزرگ قرون وسطا اکنون زمان آن رسیده است تا قلعه خود را برای مبارزه با موجودات افسانه ای آماده کنی . بازی های استراتیژیک همیشه از جذاب ترین بازی هایی بوده اند که تولید میشوند . بازی که نیاز به حوصله و صبر بالایی دارد و همین صبر و تلاش برای پیشرفت و رسیدن به پیروزی در این بازی هاست که لذت بخش بوده است . بازی Stronghold یا قلعه یازی بود که توانست در زمان عرضه خود با گرافیک و گیم پلی خود طرفداران زیادی را جلب کند . خصوصا زمانی که این بازی توسط شرکت های ایرانی دوبله شد از محبوبیت دو چندانی برخوردار شد که این محبوبیت با عرضه نسخه اضافه شونده آن به نام جنگ صلیبی افزایش یافت . اما متاسفانه نسخه دوم بازی بر خلاف انتظار ها نتوانست در حد و اندازه یک بازی استراتیژیک خوب باشد و با شکست روبرو شد که مهمترین عامل شکست آن کم بودن مراحل و پایین بودن سطح صدابرداری آن بود . حدود چند ماه پیش FireFly استودیو سازنده سری ها قبلی این بازی ساخت نسخه سوم این بازی را با نام Stronghold Legends را اعلام نمود . 2K Games ناشر بازی و FireFly Studios استودیو سازنده بازی امیدواران که با عرضه نسخه جدید بازی بتواند شکست خود را جبران نماند و با ز هم محبوبیت خود را نزد طرفداران بازی های استراتیژیک بدست آورند .

تغییرات و جزئیات بازی:
این شماره از بازی دارای تفاوت های زیادی نسبت به شماره های قبلی است که موجب می شود بازی از یکنواخت بودن جنگ های قرون وسطایی و قلعه سازی بیرون بیاید . در این شماره علاوه بر جنگ در در قرون وسطا شما باید از موجودات خیالی و افسانه ای نظیر اژدها نگرانی داشته باشید و برای پیروزی نیز به مبارزه با آن ها بپردازید . در این نسخه شما با سه campaigns, بازی را به پایان می رسانید . اولین campaigns, مربوط میشود به جنگ با موجودات افسانه ای که چیزی شبیه به ارباب حلقه ها خواهد بود . و دومی Rhine campaign که مربوط می شود به پادشاهی شاه آرتور و سومی The Arthurian campaign که همه پادشاهان و موجدات وجود دارند . پس با وجو این سه campaign یا شاهد بازی جالب و پر محتوا و طولانی تری نسبت به نسخه قبلی هستیم . بازی از گیم پلی جدیدی برخوردار است که قابلیت های جالب تر و بهتری مثل تسلط بیشتر بر روی مناطق روی نقشه و موارد دیگرخواهیم بود که برای مثال در شماره های قبلی اگر قلعه خود را از دست می دادید شکست می خوردید و لی در این نسخه شما قادر خواهید بود که بازی را ادامه دهید و با نیروی باقی مانده خود و کمک دوستانی که در بازی هستند قلعه دشمن را تصرف کنید و خود جایگزین دشمن کنید البته این باید در مدت زمان تعیین شده صورت بگیرد .

موجودات بازی :
در بازی علاوه بر سلحشوران و نیزه داران و تیر کمان زن ها از موجودات افسانه ای استفاده شده است . موجودات افسانه ای که در بازی در نظر گرفته شده است اژدها و مردگرگ نما و غول برفی و غول دلاور و... می باشد که هر کدام دارای قدرت فوق العاده و منحصر به فردی هستند . برای مثال غول برفی می تواند موجب یخ بستن محیط و تعطیل شدن کشاورزی شود و موجودات خزنده می توانند از زیر خاک و دیوارهای قلعه عبور کنند و کارهای جالب تری انجام دهند که باید تا عرضه بازی صبر کرد . کشتن این موجدات نیز بسیار جالب است و شما به عنوان پادشاه باید آن ها را از بین ببری . برای مثال زمان که با یک اژدها سر و کار دارید بهتر است که از دیوارهای بلند با تیر کمان زن های ماهر استفاده کنید تا بتوانند اژدها را از شکست دهند یا اینکه برای مبارزه کردن با غول برفی بهتر است که دمای قلعه را بالا ببرید که برای این کار از ابزار جدیدی که به بازی اضافه خواهد شد استفاده می کنید .

گرافیک بازی :
هنوز اطلاعات کافی در مورد گرافیک بازی در دست نیست و تنها شواهد بازی تعداد کمی عکس است که ناشر این بازی بر روی سایت بازی منتشر کرده است . بر طبق این عکس ها بازی از لحاظ موتور گرافیکی نسبت به Stronghold 2 تغییری نخواهد کرد . البته جزئیات گرافیک بازی بهبود یافته است و محیط اطراف طبیعی تر به نظر می آیند . گرافیک مدل های بازی و شخصیت ها نیز در حد خوبی است. با وجود اینکه در این شماره از بازی انجین بازی تغییر نکرده است ولی ما شاهد گرافیکی سه بعدی و زیبا خواهیم بود. در شماره دوم این بازی گرافیک های معمولی قادر به اجرای روان آن نبودند ولی با عرضه این شماره خواهیم توانست بازی را روان اجرا کنیم . در کل امیدواریم که شاهد بازی با جزئیات بیشتر نسبت به نسخه قبلی باشیم .

بخش انلاین بازی:
این بخش بازی نسبت به شماره های پیشین بهبود یافته است ولی تغییر چندانی نخواهد کرد . به گفته سازندگان بازی چند mode جدید بر بازی اضافه شده است . نحوه نبردها و مناطق بهبود یافته است و شما قادر خواهید بود گروه های مختلفی را برای بازی کردن استفاده کنید . هنوز اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت تعداد انلاین شونده در بازی موجود نیست . البته سازندگان بازی گفته اند که تلاش خود را بیشتر بر روی قسمت campaign بازی قرار داده ایم و قسمت انلاین بازی تغییر چندانی نخواهد کرد . البته به گونه ای نيست که موجب رضایت گبم نتی ها شود .

اين هم يكمي رمز واسه يك ورژن ديگه :

Stronghold Crusader

ترینر برای ورژن های مختلف !

سه تاي اخري واسه ورژن 1.1 هستش ولي اون اولي كه 27 اپشن داره واسه نسخه ي 1 هستش

توجه : اين رمز هاي بالايي واسه بازي : Stronghold Crusader هستش

يه نقشه واسه اين بازي :

Map Size : 376 KB

در اين نقشه شما شيوه جديدی از مبارزات را امتحان ميکنيد . اگر بازی Warcraft3 Frozen Thron را انجام داده باشِد با مراحل دفاعی یا Tower Deffence حتما آشنايي داريد. يک مسير مارپيچ که دشمنان از آن عبور ميکنند و وظيفه شما کشتن آنهاست تا به قلعه اصلی نرسند. در طول مسير هم آنها هيچ راهی به شما ندارند.
در این مرحله شما فقط قادر به ساخت کماندار هستید. علاوه بر دفاع شما باید نیروهای دشمن را که در گوشه دیگر نقشه قرار دارند نابود کنيد و سربازان زندانی خود را نجات دهید و از آنها در خطوط دفاعی خود استفاده کنيد.
اين map به دفعات توسط من آزمايش شده و همه bug های آن گرفته شده. اميدوارم بازی لذت بخشی داشته باشيد.

نقشه ديگه اي كه معرفي ميكنم اين هستش
همچنین علاوه بر کماندار میتونید از نیزه دار و قلاب سنگ دار هم استفاده کنید. پیشنهاد من اینه که این مرحله رو با سرعت متوسط مثلا ۴۵ بازی کنید چون خیلی نفس گیره. سرباز های زندانی تون رو هم حتما آزاد کنید چون به دردتون میخورن ولی مواظب باشید که بیگدار به آب ندید

Map size : 360 kb

اين هم چهار نقشه واسه mutiplayer :

مجموعه ای از ۴ نقشه Multiplayer بالانس شده برای جنگهای صليبی . البته از نقشه ها در بازيهای تک نفره هم ميتونيد استفاده کنيد. عکس نقشه ها :

لينك دانلود :

maps : Arabian nights, dead land, 4generals, green lands
map pack size : 1.3 mb

اين هم يه نقشه واسه قلعه : جنگهاي صليبي كه خودم همين ديروز ساختم واسه قسمت شبكه و بازي انتخابي ساخته شده :

پوشه و انزيپ كنيدبعدش اون فايل رو كه ,,,,,,,.map هستش توي پوشه ي map در محل نصب بازي بذاريد

در ضمن اين نقشه يكمي نا عادلانه هستش خوب چي كار كنيم فعلا اداره كنيد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

اين هم يه عكس از نقشه :

فعلا اينها بودن اگه بازم سوالي داشتيد من در خدمتم( نقشه و رمز و نقد و عكس و .. رو تو پست هاي بعدي ميذارم منتظر باشد )

DiDiSks
25-08-2007, 11:09
قلعه جنگ های صلیبی خیلی بازی سختیه باید دو سه ساعت وقت صرف کنی تا یه مرحلشو رد کنی

keylogger
25-08-2007, 15:44
خب تمامي بازي هاي استراتژيكي نياز به وقت زياد دارند كه اونا رو real time ميگن من كه خودم تا چندين ساعت
ميتونم بازي كنم چون هم وقت و هم حوصله زيادي دارم !

در ضمن دوستان بايد بگم كه تمامي رمز هاي اين بازي رو توهمين صفحه توي اولين پيت ميزارم پس دنبال صفحات ديگه نريد ! البته اگه يكي پيدا بشه كه نظر بده صفحات زياد ميشه

V A H I D
25-08-2007, 16:34
واسه قلعه که تایپیک داریم بالا هم هست
اخه چرا؟

bersam
25-08-2007, 18:24
سلام بر همگی
من یه مشکل تو بازی قعله 2 دارم
این بازی دو نوع مرحله داره که یکی همش جنگ هست ولی یکیش درباره پادشاهی هستش که مر حله اولش رو هم باید یه فانوس رو بسازی من مرحله ای رو که باید یه ایالت رو از مدفوع خوک ها پاک کنی رو نمی تونم رد کنم اگه می شه یا سیوش رو بزارین یا آموزش بدین در ضمن من هم پیت کش می سازم هم داروخانه ولی اخرش باز هم می بازم
باید چیز دیگه ای بسازم ؟

alan_wake
25-08-2007, 20:33
من می خام تو قلعه 3 اژدها بسازم ولی هر کار می کنم می گه سلاح کم است !!!!!!!!

Mahiar0
25-08-2007, 21:39
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينجا هم هست

2تا پادشاه گير اوردم فقط
دوستان پادشاه جديد گير اوردند
اين نسخه باحال
2به نظرم اصلا خوب نبود

keylogger
26-08-2007, 09:35
اين هم يه نقشه واسه قلعه : جنگهاي صليبي كه خودم همين ديروز ساختم واسه قسمت شبكه و بازي انتخابي ساخته شده :

پوشه و انزيپ كنيدبعدش اون فايل رو كه ,,,,,,,.map هستش توي پوشه ي map در محل نصب بازي بذاريد

در ضمن اين نقشه يكمي نا عادلانه هستش خوب چي كار كنيم فعلا اداره كنيد !:21::46:

اين هم يه عكس از نقشه :

keylogger
26-08-2007, 09:38
در ضمن هر كي جواب سوال اون عزيزان رو ميدونه بگه چون من قلعه 2 رو زياد بازي نكردم !

هر كس نقشه ساخت خود داره ميتونه اينجا بذاره !
فعلا باي

keylogger
27-08-2007, 19:21
عزیزان نمیشه به این تاپیک یه حالی بدید منکه2 روز نیومدم این تا÷یک رفت به صفحه ی 2 !!
من فعلااینترنتم قطعه شما ادامه بدید
:19::18:

keylogger
04-09-2007, 14:51
عزيزان اگه كسي سروري واسه اين بازي داره به من بگه

keylogger
08-09-2007, 11:47
عزيزان من يه مشكل پيدا كردم :
وقتي يه نقشه ميسازم تو ي هر قسمتي (‌ در بازي جنگهاي صليبي ) هر كدوم از پادشاهارو كه انتخاب ميكنم
اصلا كار نميكنن و با من نميجنگن نميدونم مشكل كجاست ؟ شما ميدونيد به من كمك كنيد
براي مثال اصلا واسه خودشون يه انبار غذا هم نميسازن

humankhan
08-09-2007, 18:29
باید تو new map گزینه new cusader map رو انتخاب کنی و رو یکی از اندازه های نقشه کلیک کنی و وارد نقشه بشی یه جا عکس درخت کشیده و پیشش عکس قلعه کشیده برای ساختن قلعه باید از قسمتی که عکس قلعه کشیده بری و دشمنات رو مشخص کنی

Only Pes
08-09-2007, 19:24
از این بازی خوشم نمیاد بعد از یه مدت خسته کننده میشه

keylogger
08-09-2007, 21:43
عزيز انفدر ها هم خل نيستم كه محل قلعه ها رو مشخص نكنم اگه يه سري به صفحه ي اول بزني ميبيني نقشه هايي كه ساختم كامل هستن ولي وقتي ميرم توي skrimish game و يه شاهرو واسه جنگ انتخاب
ميكنم طرف مثل گيج ها اصلا واسه خودش نيرو جمع نميكنه تا با من بجنگه مشكل من اينه نه نتونستن ساختن يك قلعه only جان هر كس سليقه ي خودش رو داره اگه بدت مياد بازي نكن

keylogger
09-09-2007, 15:08
اين هم يه نقشه جديد واسه سكرميش يا مولتي پلير : دانلود كنيد ارزششو داره

humankhan
10-09-2007, 15:53
چند تا پادشاه برای بازی stronghold cusader بزارید بازی جذاب تر بشه پادشاههای تکراری خسته کنندند

keylogger
10-09-2007, 22:19
وقتي پيدا كردم حتما ميزارم

keylogger
12-09-2007, 21:38
این هم یه محل واسه هر چی که در باره قلعه 2 خواستین از چیت کد بگیر برو آخر:

این هم یه سایت واسه جنگ های صلیبی که دیگه از این بهتر گیرتون نمیاد همه چیز از پادشاه تا نقشه توش هست : این یکی رو حتما ببینید

[stronghold-game.com ]

این هم سه تا پادشاه جدید : با حجم 9 مگ

keylogger
13-09-2007, 12:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چند تا عکس از این بازی ::::

humankhan
13-09-2007, 14:02
گل کاشتی keylogger جان خیلی چاکریم
عکس سومی که گزاشتی ورژن چنده؟

J4CK4L
14-09-2007, 10:24
آقا من همشو بازی کردم
صلیبی از بقیه جالبتره

keylogger
14-09-2007, 11:05
فکر کنم مربوط به نسخه ی دوم بازی جنگهای صلیبی باشه در ضمن دیشب فیلم جنگهای صلیبی رو تو ماهواره
نشون داد همه شخصیت ها از جمله salaidin و lion heart richard در اون حضور داشتد فیلمی بسیاد شبیه به
ارباب حلقه ها بود و قعا کیف کردم در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد عکس پایینی به اینجا مراجعه کنید

humankhan
14-09-2007, 14:15
این عکسی که الان گزاشتی از اونی که من دارم بهتره کاش ورژنش رو می دونستی یه دونه می گرفتم
اون لینکی هم که دادی این ارور رو می ده The site database appears to be down???

keylogger
14-09-2007, 19:33
آره فعلا مسدوده ولی حتما باز میشه چون به مدیر سایت راپورت دادم در ضمن اون عکس تو خیلی جا ها نوشتن
مال این بازی هستش :
قلعه : جنگهای صلیبی ورژن 1.5 ------- جنگهای صلیبی 2

Spaniuly
15-09-2007, 07:07
چند تا عکس از این بازی ::::

من يه نسخه از اين بازي دارم كه مال شركت امپرور هست. يه مشكل دارم و اونم اينكه اصلا در حين بازي سيو نميكنه و بايد مرحله به مرحله بازي رو رد كنم. كسي ميدونه چرا وسط بازي سيو نميشه؟

soldier
15-09-2007, 10:05
تاپیک مخصوص قلعه 2 (Stronghold 2)

soldier
15-09-2007, 10:07
آقا من همشو بازی کردم
صلیبی از بقیه جالبتره
نه!

Stronghold2 بهترین هست...

اما باید بگم بقیه رو هم بازی کردم!

humankhan
26-09-2007, 16:50
چطور مي شه تصويري كه پادشاههاي ديگه دارن ما هم واسه خودمون يه عكس تو اونجا درج كنيم منظورم اينه كه جايي كه پادشاهها رو انتخاب مي كنيم براي بازي ديگه يه شمشير اونجا نكشه عكس خودمون رو بزاريم لطا راهنماييم كنين

keylogger
26-09-2007, 21:25
واقعا اگه ميدونستم ميگفتم فكر كنم اين عكس ها بايد تو سورس بازي باشه و نتونيم تغيير بديم

keylogger
26-09-2007, 21:39
من يه نسخه از اين بازي دارم كه مال شركت امپرور هست. يه مشكل دارم و اونم اينكه اصلا در حين بازي سيو نميكنه و بايد مرحله به مرحله بازي رو رد كنم. كسي ميدونه چرا وسط بازي سيو نميشه؟

عزيز اگه ميشه توي بازي دكمه esc رو بزن بعد يه عكس بگر بزار اينجا تا ببينم ايا اونجا يه گزينه اي به نام سيو وجود نداره اگه داره هم و منظورت اينه كه نميتوني بازي رو لود كني بايد بري تو صفحه ي اول به روي يه عكس
كليد بعد اگه روي اون كليك كني ميبيني كه اونجا نوشته لود :6:
فعلا باي

humankhan
27-09-2007, 12:49
واقعا اگه ميدونستم ميگفتم فكر كنم اين عكس ها بايد تو سورس بازي باشه و نتونيم تغيير بديم
نه نه من تونستم پيدا كنم:5:فقط يه مشكل دارم...:41:
مي تونين شما هم عوض كنين تو جايي كه بازي نصب شده يه عكس با پسوند bmp هست اسمشم faces ه مي تونين با فوتوشاپ يه جاي خالي كه داره يه عكس ديگه بزارين...:31:
ولي مشكل من اينه كه وقتي عكس خودم رو در مي يارم مي زارم اونجا وقتي مي خوام بازي كنم كنار عكسم يه خط بنفش كشيده مي شه:19:

keylogger
27-09-2007, 15:39
عکستو هم اندازه اون یکی عکسها و پسوندشو هم عین اون یکی ها بکن شاید درست بشه

humankhan
27-09-2007, 16:48
همه شو درست كردم ولي نمي شه

a.salireza
30-09-2007, 14:51
کسی سریال بازی قلعه ی ۲ رو داره؟ اگه میشه سریالش رو برام بنویسید.:46:

namber_one
30-09-2007, 21:06
با سلام
لطفا اگر میتونید لطف کنید و یه پچ بذارید که در نسخه legends بتوان در هنگام حمله به قصر که نمیتوان سرباز ساخت
بتوان سرباز ساخت و یا سربازان را چند برابر کرد یا حداقل منجنیق ساخت...
با تشکر

namber_one
01-10-2007, 07:18
واقعا شرمنده ام
این پست رو زدم تا تایپیک بیاد بالای صفحه
لطفا پست قبلی رو بخونید و یه کمکی بدید
بازم شرمندم

humankhan
02-10-2007, 13:47
كي لاگر جان چرا به تاپيك يه حالي نمي دي ؟:13:

a.salireza
02-10-2007, 14:34
کسی سریال قلعه ی ۲ رو نداره؟:19:

keylogger
04-10-2007, 17:43
سلام نامبر وان جان پیغامتو دیدم از بس این معلما گیر دادن که هی اینو بیارید اون برنامه رو بنویسید و ..
که ادم اصلا وقت پیدا نمیکنه بیاد اینجا !
عزیز تو اون مرحله ها که گفتی نمیشه ادم زد چون محدودیت وجود داره و باید با همون افراد محدود حمله کنی
علیرضا جان لطفا اول بگو قلعه 2 ای که داری مال دارینوسه یا همون انگلیسی هست در ضمن ورژنش هم چنده بگو

منتظر مطالب جدید باشید .

:21::21::21::21::21::21::21::46:

namber_one
04-10-2007, 21:14
دمت گرم
منتظر مطالب هستیم
اگر میتونی برای legends بیشتر بذار

Hamed-Beckham
07-10-2007, 11:44
سلام !
میخواستم ببینم چطوری میشه این بازی جنگ های صلیبی رو آنلاین بازی کرد ؟ :41:

شرایط من :
Adsl
نسخه ی فارسی ( جنگ های صلیبی ) **دارینوس **
زنجان

arnold_ab
07-10-2007, 12:51
بلاخره Stranglehold برای pc منتشر شد اما نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت
بخاطر اینکه فکر میکنم بایدبیخیال این بازی برای pc دوستان شد چون این بازی بر روی DVD1: 7gig + DVD2: 6gig هست
و بر روی سیستم
Minimum system requirements:
CPU: Dual Core Processor
RAM: 2 GB RAM
Video: Nvidia 7800 or higher / ATI x1300 or higher
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] space: 15 GB
بالا میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز انتخاب با خودتونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرکت تکین این بازی رو 8هزار تومان میفروشه(بنظر شما تهیه نسخهx360 به صرفه تر نیست؟!!)

humankhan
07-10-2007, 15:59
سلام من يه مشكل دارم لطفا كمكم كنيد من تازه بازي stronghold legends رو گرفتم ولي بعده اينكه نصب مي شه ميخوام اجراش كنم مي نويسهthis application has failed to star because d3dx9_27.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem
چند بارم پاكش كردم دوباره نصبش كردم فايده اي نداشت اگه اين فايل رو مي خواد هر كي داره بزاره من دانلود كنم
با تشكر humankhan

Hamed-Beckham
08-10-2007, 08:23
سلام !
میخواستم ببینم چطوری میشه این بازی جنگ های صلیبی رو آنلاین بازی کرد ؟ :41:

شرایط من :
Adsl
نسخه ی فارسی ( جنگ های صلیبی ) **دارینوس **
زنجان

تورو خدا جواب بدین بد جوری موندم تو خماری :41:

a.salireza
08-10-2007, 08:40
قلعه ی من مال شرکت دارینوسه. ولی ورژن رو ننوشته. :19:

Hamed-Beckham
08-10-2007, 09:49
قلعه ی من مال شرکت دارینوسه. ولی ورژن رو ننوشته. :19:

من می خوام آنلاین بازی کنم :41: کیو باید ببینم ؟ :41:
من جنگ های صلیبی آنلاین می خوام !

Mr.Chift
08-10-2007, 09:54
من می خوام آنلاین بازی کنم :41: کیو باید ببینم ؟ :41:
من جنگ های صلیبی آنلاین می خوام !
اگه منظورت جنگ صلیبی هستش که باید بری تو Multipleyer و از اونجا روی Modem کلیک کنی و بعدش از لیست پایینی مودمت رو انتخاب کنی و بعدش بری روی Join ، یه صفحه میاد ، باید حدود 15 دقیقه‌ای صبر کنی اگه کسی تو سرور آنلاین باشه اونجا می‌نویسه. البته یادت باشه که خودت هم باید آنلاین باشی :31:

Mr.Chift
08-10-2007, 09:57
من در Stronghold 2 دچار مشکل شدم. در قسمت مراحل جنگی در مرحله‌ی Chapter5 نمیتونم olaf رو شکست بدم. کمک کنید لطفا.

Hamed-Beckham
08-10-2007, 09:57
اگه منظورت جنگ صلیبی هستش که باید بری تو Multipleyer و از اونجا روی Modem کلیک کنی و بعدش از لیست پایینی مودمت رو انتخاب کنی و بعدش بری روی Join ، یه صفحه میاد ، باید حدود 15 دقیقه‌ای صبر کنی اگه کسی تو سرور آنلاین باشه اونجا می‌نویسه. البته یادت باشه که خودت هم باید آنلاین باشی :31:

من ADSL دارم !
نمیشه با ADSL آنلاین باشم و اونجا مودم رو انتخاب کنم ؟ :31:
راه دیگه ای وجود نداره ؟ مثلآ : با دادن آی پی وارد بازی شد ؟ :21:

Hamed-Beckham
08-10-2007, 10:00
من در Stronghold 2 دچار مشکل شدم. در قسمت مراحل جنگی در مرحله‌ی Chapter5 نمیتونم olaf رو شکست بدم. کمک کنید لطفا.

من یه دوست دارم که همه ی مراحل جنگ های صلیبی 1 و 2 و 3 رو رفته و به طور کامل حرفه ای هستش ! امروز ازش می پرسم :46:

Hamed-Beckham
08-10-2007, 10:19
سلام من يه مشكل دارم لطفا كمكم كنيد من تازه بازي stronghold legends رو گرفتم ولي بعده اينكه نصب مي شه ميخوام اجراش كنم مي نويسهthis application has failed to star because d3dx9_27.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem
چند بارم پاكش كردم دوباره نصبش كردم فايده اي نداشت اگه اين فايل رو مي خواد هر كي داره بزاره من دانلود كنم
با تشكر humankhan

به نظر من باید دایرکت ایکس نصب کنی تا درست شه

humankhan
08-10-2007, 13:34
به نظر من باید دایرکت ایکس نصب کنی تا درست شه
نصب كردم ولي نشد:19::19::19:

humankhan
08-10-2007, 13:37
دارم عكسها شو مي بينم خيلي شبيه قلعه دو ست ولي پادشاه زياد داره هم جنگهاي صليبي رو داره هم دو همم خودش پادشاه داره

Hamed-Beckham
09-10-2007, 10:58
دارم عكسها شو مي بينم خيلي شبيه قلعه دو ست ولي پادشاه زياد داره هم جنگهاي صليبي رو داره هم دو همم خودش پادشاه داره

جنگ های صلیبی 3 که خیلی توپه ! :27: ولی اینم بگم که مطمئن هستم تو مرحله 3 خیلی وقت تلف می کنی :31:
آخه یه راه فقط هست که بازی رو پیروز شی :31:
راستی !
من صبح ها بیشتر مواقع آنلاین هستم ! ( به جز روز های تعطیل ) هر کی می تونه آنلاین شه بگه یه امتحانی بکنیم ببینیم میشه جنگ های صلیبی رو آنلاین بازی کرد ؟ ( از طریق آی پی ) :40:

Mr.Chift
09-10-2007, 14:13
اصلا ببینم اینجا برای پست زدنه یا برای جواب دادن در مورد بازی آنلاین ؟

keylogger
10-10-2007, 13:15
عزيزان از اينكه اين تاپيك عاقبتش مثل call of duty نشد از همه ي شما متشكرم تا وقتي كه من نيستم به يوال دوستان جواب بديد در ضمن اين تاپيك واسه قلعه ساخته شده نه اون بازي كه اسمش شبيه اين بازي
دقت كنيد !!!!!!!
واين تاپيك يه تاپيك همه كاره هستش از شبكه بگيريد بريد آخر !
فعلا باي

humankhan
10-10-2007, 16:56
كي قلعه 3 رو بازي كرده چند تا سوال مي خوام ازش بپرسم تاپيك مخصوصم كه فكر كنم نداشته باشه

humankhan
10-10-2007, 17:00
ايني كه تو عكساشه 20 تا پادشاه هست ولي تو بازي فقط 4 تاست

humankhan
13-10-2007, 19:08
يه ترينر برا legends مي خوام ترينر پيتزا دارم ولي وقتي مي خوام بازي كنم وسط بازي،بازي ارور مي ده
خواهشا اگه يكي ديگشو داريد بزاريد

keylogger
26-10-2007, 12:17
برید تو سایت : cheathappens.com

Hamed-Beckham
29-10-2007, 23:44
کسی می تونه بازی صلیبی 1 ( ورژن انگلیسی ) رو برای دانلود بزاره ؟ :11:
ممنون میشم ! آخه تو بازار پیدا نمی شه ! :41:

morteza_m2n
30-10-2007, 12:20
سلام بچه ها من تو مرحله ي آخر جنگهاي صليبي( 16 لردي) گير كردم مرحله ي 30 امكان تموم كردنش نيست مگر با چيت ورمز و... كسي رمزي چيزي داره از اين بازي؟ تو اين مرحله گاوم به درد نميخوره وقتي ميذاري جلوي دروازه زود خرابش ميكنن فقط ريچارد و امير نميتونن خرابش كنن

a.salireza
02-11-2007, 22:15
آقای کسی چیزی برای فارس کردن قلعه 3 یا stronghold legend داره؟ خواهشآ اگر ترینری از این بازی دارید اینجا قرار بدید.:46::8:

morteza_m2n
03-11-2007, 16:04
آقای کسی چیزی برای فارس کردن قلعه 3 یا stronghold legend داره؟ خواهشآ اگر ترینری از این بازی دارید اینجا قرار بدید.:46::8:
مگه خیلی سخته؟ من بدون تراینر تو چاپتر 8 ام

مرحله ی 30 جنگهای صلیبی 16 لردی هم بدون تراینر رفتم

از این سایت میتونی 4 تا تراینر برای legends بدانی:46:

saeid731
07-01-2008, 15:18
آقا کمک

اون نسخه قلعه که باید با 4 تا سردار دارن تو انگلستان بجنگی کدومه

اگه لطف کنین اسم دقیقش رو بگین ممنون میشم

a.salireza
07-01-2008, 15:39
خوهشآ اگه برنامه ای دارید خبر بدید.:46:

surena_iran2564
08-01-2008, 00:19
من نسخه 1.1 جنگهای صلیبیه یک رو میخوام.ولی تو بازار اصلآ گیر نمیاد!!یه اضافه شونده ای چیزی نیست که اینو از یک به 1.1 ارتقا بدم؟؟

asextor1
08-01-2008, 02:03
سلام . خسته نباشین . یه سوالی داشتم . تو جنگهای صلیبی 1 اونایی که نردبون دسته شونه به چه دردی میخورن ؟ چه طور ازشون استفاده کنم ؟

yasser1680
08-01-2008, 03:45
اگه رو نردبون دارها کلیک کنی و بعدرو دیوار دشمن کلیک کنی اونا میرن نردبون ها رو میزارن دیوار بعد تو میتونی نیروهاتو رو دیوار بکشی و حمله کنی.

yasser1680
08-01-2008, 03:50
راستی دوستان از بازی قلعه 4 خبری نیست؟

yasser1680
08-01-2008, 03:51
به نظر من بهترینبازی استراتژی سری بازیهای قلعه هست!

arnold_ab
08-01-2008, 11:46
به نظر من بهترینبازی استراتژی سری بازیهای قلعه هست!
این strangleholdبا اون یکی فرق میکنه

surena_iran2564
08-01-2008, 22:48
من نسخه 1.1 جنگهای صلیبیه یک رو میخوام.ولی تو بازار اصلآ گیر نمیاد!!یه اضافه شونده ای چیزی نیست که اینو از یک به 1.1 ارتقا بدم؟؟
هیچ راه حلی ندارید.؟؟؟

yasser1680
09-01-2008, 08:37
هیچ راه حلی ندارید.؟؟؟

منظورت همون قلعه که خونه هاش مثل خونه های قلعه 2 هست؟

yasser1680
09-01-2008, 08:39
این strangleholdبا اون یکی فرق میکنه

بله دوست عزیز میدونم این بازی که شما میگید 4 DVD هست.

ولی منظورم این بود که از نسخه جدید قلعه خبری نیست که میخوان بسازن یا نه یا اصلا بی خیالشدن؟

surena_iran2564
09-01-2008, 09:42
منظورت همون قلعه که خونه هاش مثل خونه های قلعه 2 هست؟

نه.
همون موقع که قلعه1 تازه اومده بود ,امپرور این بازی رو زده بود که یه چیزایی از نسخه فارسیش که دارینوس زد بیشتر داشت .اون cd رو گم کردم.الان هم تو بازار دیگه پیدا نمیشه.

Mahiar0
08-02-2008, 12:52
من يك بار نصب كردمStronghold2 الان ميخوام نصب كنم رمزش براي نصب يادم رفت مال دارينوس است (رايت)
قبلا يادمه توي همين انجمن سئوال كردم يكي گفت الان هرچي ميگردم نيست

mehrzad3344
08-02-2008, 21:00
میشه بگید چه جوری نقشه رو بزاریم تو بازی

mehrzad3344
08-02-2008, 21:02
اگه میشه کمک کنید

a.salireza
09-02-2008, 08:27
من يك بار نصب كردمStronghold2 الان ميخوام نصب كنم رمزش براي نصب يادم رفت مال دارينوس است (رايت)
قبلا يادمه توي همين انجمن سئوال كردم يكي گفت الان هرچي ميگردم نيست
این هم رمزش:
P2XR59TL17GB

mn_pn
08-03-2008, 17:30
مي خوام بازي قلعه 2 را نصب كنم ولي كد نصب بازي را ندارم

Oracle_Eldorado
08-03-2008, 18:55
دوست عزیز به P30world خوش آمدی .
لطفا اول قوانین انجمن بازی رو مطالعه کنید و بعد به فعالیت بپردازید .
قوانین انجمن بازی ها :

بعدشم اینجا درخواست بدید واستون میزارند :

واست میزارند .

darkstreet
03-04-2008, 16:55
دوستان سلام
اگه کسی دنبال نقشه های اماده شده stronghold crusader شماره یک می گرده توی تاپیک زیر هر چند وقت چندتا اپلود میشه:

majid.khaledi
31-08-2008, 17:39
سلام من میخاستم بدونم چطور می شه تو stronghold crusader رنگی به غیر قرمز رو برا خودت انتخاب کنی؟

darkstreet
21-09-2008, 00:10
توی بازی انلاین تقریبا میشه رنگ خودتو عوض کنی ولی در بازی معمولی امکانش وجود نداره
اخه رنگ قرمز به این قشنگی مگه چشه که می خوای عوضش کنی؟

M@STER
22-09-2008, 21:12
این هم یه نقشه 4 نفره واسه stronghold crusader v1.1 مخصوص muliplayer که خودم ساختم.خیلی باحاله دانلود نکنید از دستتون پریده. من تستش کردم و تو گیم نت هم این مپ رو بازی میکنیم هیچ باگی نداره.اگر هم یه موقع واسه کسی باگی پیدا کرد بگه.

اینم لینکش:

mo.mo
24-09-2008, 16:19
سلام دوستان من چندتا نقشه واسه قلعه ی 2 ورژن 1.2 البته اگه بشتر در مورد ساخت و ساز باشه بهتره.
راستی میخواستم بدونم Stronghold Crusader EXTREME 2008 بیشتر شبیه قلعه ی 2 یا 3 ؟

darkstreet
30-09-2008, 12:11
دوستان یه مپ جدید آپلود کردم می تونید اینجا اونو دانلود کنید:

RatAtouille
30-09-2008, 19:03
قلعس برفي بود مگه نه
خودم ساختمش .

RatAtouille
30-09-2008, 19:05
تازه ميشه فيلم هاي بازي رو جدا كرد ؟ يعني بشه به صورت كليپ نگاهش كرد.
بازي Stronghold Legends
خيلي لنگشم

darkstreet
03-10-2008, 18:54
دوستان یه مپ جدید آپلود کردم می تونید توی تاپیک زیر اونو دانلود کنید:

darkstreet
05-10-2008, 16:33
گفتم بهتره یه تاپیک رو کلا به نقشه ها اختصاص بدم که وقتی کسی می خواد نقشه ها رو دانلود کنه بین این همه پست سردرگم نشه

اگه کسی نقشه خاصی توی ذهنش هست یا لازم داره می تونه بگه تا طراحی کنم scenario یا multiplayer فرقی نداره هر دو نوع رو به صورت حرفه ای طراحی می کنم

darkstreet
06-10-2008, 16:33
2 تا نقشه جدید آپلود کردم می تونید توی لینک زیر دانلود کنید:

parya_shilan
25-10-2008, 12:44
2 تا نقشه جدید آپلود کردم می تونید توی لینک زیر دانلود کنید:

سلام
دوست عزيز
لطفا در مورد نحوه درست كر دن نقشه راهنمايي بكنيد راستش نقشه رو درست مي كنم(Stronghold 2 Farsi Edition) ولي درموقع بازي كردن كه نقشه رو لود مي كنم كسي كاري نمي كنه وعملا بازي اتفاق نمي افته اگه براتون ممكنه درمورد درست كردن نقشه و چگونه بتونيم در بازي از ش استفاده بكنيم راهنما يي بكنيد. با تشكر:11:

parya_shilan
25-10-2008, 12:57
دربازي Stronghold 2 Farsi Edition'] در قسمتي كه قلعه سرويليام در اختيار ما قرار گرفته وبايد رضايت مردمش رو جلب كنم و اقتداروبه 300 برسونيم !متاسفانه موفق نميشم يعني زماني كه براي اين كار در اختياردارم زود تموم ميشه ؟
[اين مباشرمون هم توصيه هايي مانند درست كردن كليسا برگزاري ميهماني و رقص و... ميده ؟
[لطفا راهنمايي بكنيد:
1- چطوري در مدت زماني كه معين شده اقتدار رو به 300 برسونم؟ البته غذارا تا آخر زياد مي كنم -به مردم تا آخر رشوه ميدم از اسباب رضايت مجسمه سيرك و كليسا و ميكده و... استفاده مي كنم ولي تا 49 بيشتر بالا نميره؟
2- براي برگزاري ميهماني چيكار بايد بكنم؟
با تشكر

ahm81re
26-10-2008, 13:28
من بازی Stronghold Crusader رو تازه گرفتم
چرا مردم توی بازی زود می میرن؟ چیکار باید کرد؟ تا دنیا میان میمیرن و دیگه کسی نیست کار کنه.
versione 1.0.0.1

keylogger
27-10-2008, 10:17
حتما جای زیادی واسه کار کردن مردم زدی یا سرباز زیادی زدی که دیده مردم نیاد در ضمن اگه خونه نزنی باز هم مردم نمیاد

رویای شیرین
03-11-2008, 19:57
وااای واقعا ممنون

این بازی قلعه از بازی های مورد علاقه منه.البته کمی قدیمی شده ولی چه میشه کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keylogger
04-11-2008, 10:27
نسخه ی جدید بازی یکمی متنوع تر شده البته به جز اون قسمتی که خود به خود سرباز در می یاد !
پیشنهاد میکنم بازی کنید بازی یکمی هم شبیه LorD of the RingS :TbfmE شده.

KING OF THE ROAD
14-01-2009, 17:51
دربازي stronghold 2 farsi edition'] در قسمتي كه قلعه سرويليام در اختيار ما قرار گرفته وبايد رضايت مردمش رو جلب كنم و اقتداروبه 300 برسونيم !متاسفانه موفق نميشم يعني زماني كه براي اين كار در اختياردارم زود تموم ميشه ؟

[اين مباشرمون هم توصيه هايي مانند درست كردن كليسا برگزاري ميهماني و رقص و... ميده ؟
[لطفا راهنمايي بكنيد:
1- چطوري در مدت زماني كه معين شده اقتدار رو به 300 برسونم؟ البته غذارا تا آخر زياد مي كنم -به مردم تا آخر رشوه ميدم از اسباب رضايت مجسمه سيرك و كليسا و ميكده و... استفاده مي كنم ولي تا 49 بيشتر بالا نميره؟

با تشكر

میتوانی از این روش استفاده کنی در قسمت ساخت بناها درقسمت خانه به غیر از خانه مالیات و کلیسا یک بنای دیگر هست که نیاز به لباس دارد وقتی لباس تهیه شد در قصر مهمانی برگزار می شود که هربار 200 اعتبار براتون میاد.

zaman210
24-01-2009, 08:50
با عرض سلام خدمت شما
چطور میشه این نقشه ها رو دانلود کرد

KING OF THE ROAD
05-02-2009, 23:25
منظورت چه نقشه هایی ؟ مال کدوم نسخه ؟

mansourfcb
04-07-2010, 15:43
من stronghold legends رو نصب کردم اما توی بازی دیوارها هیچ شکلی ندارند یعنی شبیه دیوار سنگی نیستند و یه دست سفیدند البته دروازه و برج ها هیچ مشکلی ندارند و فقط دیوارها اینطوریند .
چه طوری میشه درستش کرد ؟؟؟؟؟؟؟

humankhan
10-07-2010, 22:27
سلام ببشید دوستان. میخواستم بدونم تو بازی قلعه 2 تو قسمت King maker که پادشاه ها رو انتخاب می کنیم برای مبارزه اون بالا یه promote از طرف پادشاه هست چطور می شه اونو فعال کرد؟ لطفا توضیح بدین ممنون

humankhan
12-07-2010, 19:30
كسي نيست مارو راهنمايي كنه؟

MobinS
12-07-2010, 19:36
كسي نيست مارو راهنمايي كنه؟

اونو باید از بازی های داستانی بگیری

humankhan
12-07-2010, 19:43
ببخشيد متوجه نشدم. خوب اينجا تاپيك بازيهاي قلعه است منم سوال پرسيدم. حالا مي شه جوابمو بدين؟

yuseph
14-07-2010, 02:28
من stronghold legends رو نصب کردم اما توی بازی دیوارها هیچ شکلی ندارند یعنی شبیه دیوار سنگی نیستند و یه دست سفیدند البته دروازه و برج ها هیچ مشکلی ندارند و فقط دیوارها اینطوریند .
چه طوری میشه درستش کرد ؟؟؟؟؟؟؟
اگه مشکلت با رنگشونه که برای همه همینه...
کلا دیوار ها توی این بازی این شکلین.

yuseph
14-07-2010, 02:39
دربازي Stronghold 2 Farsi Edition'] در قسمتي كه قلعه سرويليام در اختيار ما قرار گرفته وبايد رضايت مردمش رو جلب كنم و اقتداروبه 300 برسونيم !متاسفانه موفق نميشم يعني زماني كه براي اين كار در اختياردارم زود تموم ميشه ؟

[لطفا راهنمايي بكنيد:

با تشكر

شما برای بالا بردن اقتدار نیازمند برپاکردن مهمانی هستید!هر مهمانی حدود55الی180اقتدار به شما میدهد البته بستکی به مواد موجود در آشپزخانه دارد.
خب برای اینکار نیازمند تاسیس یک آشپزخانه+مزارع مواد مورد نیاز آشپزخانه از قبیل خوک+اردک+ماهی+سبزی جات...
شراب روهم فراموش نکنید.
وقتی قلعه ویلیام رو در اختیار گرفتین سریع ساختمون های بالا روبسازید البته نه تعداد بالا.
شما به چوب زیادی نیازمندید...نگران نباشید اگه بموقه وکامل ساختمان های بالا روبسازید مرحله روبا موفقیت طی خواهید کرد...
راستی تا فراموش نکردم اون آشغال جمع کن ها روهم بساز..میدونی که کدوم رو میگم.چون تاثیر زیادی روی روند بازی دارن خیلی زیاد.

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:37 AM ----------

شما نیازی نیست کارخاصی انجام دهید فقط ساختمان های مورد نیاز آشپزخونه روبساز....مهمانی به صورت اوتوماتیک برگزار خواهد شد...برای بهتر برگزار کردن مهمانی هم میتوانید ساختمان نوازندگان موسیقی نیز تاسیس کنید.

MohammadT15
08-08-2010, 22:40
بچه ها من این تاپیک رو از اول خوندم فکر کنم اون ترینر هایی که اول نوشته عمل نکنن آخه قدیمین
من ترینر این ورژن رو میخوام یکی لطف کنه برام بذاره
PARAK Stronghold Legends
فقط باورتون نمیشه تا حالا چند تا ترینر دانلود کردم کار نکرده
لطفا یه ترینر امتحان شده بدید

Soroush-S
27-08-2010, 11:05
كسي رمز بازي Stronghold Crusader ميدونه چيه؟

mzarif
16-04-2011, 16:41
سلام بر همه
من ترینر این بازی نسخه 1.0.0.1 رو میخوام، هر چی گشتم ترینری پیدا نکردم که درست کار کنه.
ممنون.

iCe m@n
16-04-2011, 17:33
كسي رمز بازي Stronghold Crusader ميدونه چيه؟

دوست عزیز رمز برای چی میخوای
برای نصب؟
یا چیت برای بازی میخواید؟

اگر برای نصب رمز میخواید
این رمز رو امتحان کن ببین جواب میده

X7N33D5OR28S

موفق باشید:11:

moh3en_sh
17-04-2011, 15:54
دوست عزیز رمز برای چی میخوای
برای نصب؟
یا چیت برای بازی میخواید؟

اگر برای نصب رمز میخواید
این رمز رو امتحان کن ببین جواب میده

X7N33D5OR28S

فکر میکنم ایشون رمز برا بازی میخوان

iCe m@n
17-04-2011, 15:59
فکر میکنم ایشون رمز برا بازی میخوان

آخه اون میشه چیت با رمز فرق داره
حالا خود این دوستمون اگه چیت خواست بگه براش بزارم:46:

PERSEN
28-07-2012, 15:22
بچه ها کسی ترینر برای STRONGHOLD2 داره؟من همه جا گشتم هرچی بود کار نمی کرد .برا من نسخه فارسیش هستوخیلی خیلی ممنون میشم اگه بذارید

amir2011
04-09-2012, 19:48
اقا ترو خدا کسی لینکی چیزی نداره بذاره برای دانلود اون جنگ های صلیبی که فردریک و مارشال و فلیپس و ... توش بودن. همون که زیاد شخصیت داشت اکستریم رو نمیگم ها!!

PLEASE:42:

amir2011
04-09-2012, 19:49
پست بالایی

kevin.
21-09-2012, 19:04
سلام کسی فایل ریجستر افسانه قلعه رو داره؟

kudl
05-04-2013, 17:46
من تو بازی قلعه 2 به یک مشکلی بر خوردم.نسخه ای که نصب کردم ورژن1.2 از شرکت دارینوسه.(نکته:همین مشکل تو نسخه سریر و نسخه انگلیسیش هم بود. رو 2 سیستم مختلف نصب کردم مشکلم حل نشد).اعلام مشکل:در مرحله ی6 سه ماموریت باید انجام بشه 1=اولاف بمیره.2=حداقل 6 ایالت مطیع خودم بکنم.3=ادوین را دستگیر بکنم.تااینجا مشکلی نیست.میره نیمه دوم مرحله که قلعه ی ادوین میشه قلعه ی من.گوشه بالا سمت چپ تصویر یک نوار قرمز هست زمانیه که دارم تالرد بارکلی و بانو سرن به من حمله بکنن.10 ثانیه تو این قسمت مرحله که هستم صفحه بازی مینیمایز میشه بازی دونت ست میده مثل زمانی که یک فایل قفل میکنه ما end nowرا میزنیم دونت سنت میده.کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟ لطفا کمکم کنید.

javadjavad55
11-08-2013, 12:24
خب تمامي بازي هاي استراتژيكي نياز به وقت زياد دارند كه اونا رو real time ميگن من كه خودم تا چندين ساعت
ميتونم بازي كنم چون هم وقت و هم حوصله زيادي دارم !

در ضمن دوستان بايد بگم كه تمامي رمز هاي اين بازي رو توهمين صفحه توي اولين پيت ميزارم پس دنبال صفحات ديگه نريد ! البته اگه يكي پيدا بشه كه نظر بده صفحات زياد ميشه

سلام.تو بازی قلعه 1 ورژن 1 نمتونم بازی رو سیو کنم.مشکل چیه>؟؟؟

sayan_se666
30-08-2013, 10:01
سلام
من در بازی stronghold hd ساختمان engineer's guild ایجاد میکنم ولی کسی برای کار اونجا نمیاد

MaFia_King
02-11-2013, 16:37
سلام

از دوستان کسی سیو بازی Stronghold HD رو داره؟

kp666
09-11-2013, 13:29
سلام خسته نباشید یه مشکل عجیب

نیامدن تنظیمات اول بازی و وارد شدن اتومات خود بازی StrongHold فارسی v 1.2

به صورت کم کیفیت ترین تنظیم ولی قبلا خودم انتخاب می کردم تا آخرین حدش عکسم نداره فقط بعد اجرا آیکن میره تو StrongHold v 1.2 اجرا میشه ول با رزولیشن پایین درصورتی که قبلا با بلا ترین حد یعنی زیر آب و زوم چوب می دیدم ولی الان ضعیفه دمتون گرم

مدل گرافیکمم ati Mobility Radeon HD 5470 می باشد

kp666
09-11-2013, 22:05
جواب بدین دمتون گرم

alirezafx2000
20-11-2013, 12:32
با عرض خسته نباشید
من توی مرحله 10 stronghold hd گیر کردم راستش اولی رو که میدونم ولی دومی معنیشوهم میدونم ولی نمیدونم باید چکار کنم که زود بره بالا چون هرچی تفریحگاه و محل نوشیدنی میسازم بازم خیلی کند بالا میره

برای مورد دو باید چکار کنم تا تکمیل بشه

MaFia_King
20-11-2013, 15:26
با عرض خسته نباشید
من توی مرحله 10 stronghold hd گیر کردم راستش اولی رو که میدونم ولی دومی معنیشوهم میدونم ولی نمیدونم باید چکار کنم که زود بره بالا چون هرچی تفریحگاه و محل نوشیدنی میسازم بازم خیلی کند بالا میره

برای مورد دو باید چکار کنم تا تکمیل بشه

سلام

اگه درست یادم باشه شما تو اون مرحله باید 5 یا 6 تا کلیسا (یه همچین چیزی) بزنید

aaaaaaab
22-11-2013, 18:07
دوستان کسی ترینر Stronghold 2 رو داره؟؟؟
اگه دارید ممنون میشم لینک دانلودش رو بذارید.:n02::n02::n02:

sasansamiri
25-01-2014, 06:11

تو گوگل بگرد می یابی.

IRAN_KING
25-01-2014, 13:08
ما که منتظر Stronghold Crusader II هستیم :n05:

sh79
25-01-2014, 15:00
منظور از stronghold 2 کدومه نسخشه؟چون ایرانیا تا دلت بخواد از خودشون نسخه در وَکردن!!:n02:منظورت همونیه که توش اژدها و غول داره؟

amirmahmod
29-01-2014, 21:52
سلام بر همگی
من یه مشکل تو بازی قعله 2 دارم
این بازی دو نوع مرحله داره که یکی همش جنگ هست ولی یکیش درباره پادشاهی هستش که مر حله اولش رو هم باید یه فانوس رو بسازی من مرحله ای رو که باید یه ایالت رو از مدفوع خوک ها پاک کنی رو نمی تونم رد کنم اگه می شه یا سیوش رو بزارین یا آموزش بدین در ضمن من هم پیت کش می سازم هم داروخانه ولی اخرش باز هم می بازم
باید چیز دیگه ای بسازم ؟
سلام
باید تعداد پیت کش ها رو بیشتر کنید و نیازی به داروخانه نداره وباید میزان رضایتمندی زیاد باشه.

Captain Sj
13-04-2014, 19:50
سلام من Stronghold Legends رو برلی یک بنده خدایی نصب کردم بعد بازی اصلا بالا نمیاد هیچ اروری هم نمیده.حتی همون لانچر اولش هم بالا نمیاد.مشکل از کجاها میتونه باشه؟بیزحمت راه حلشم بگید.جان من سریع جواب بدید .اون بنده خدا الان داره جون میده کمک میخواد.یکی از آرزوهاش بازی کردن لجنده.

amirmahmod
20-07-2014, 21:00
سلام من Stronghold Legends رو برلی یک بنده خدایی نصب کردم بعد بازی اصلا بالا نمیاد هیچ اروری هم نمیده.حتی همون لانچر اولش هم بالا نمیاد.مشکل از کجاها میتونه باشه؟بیزحمت راه حلشم بگید.جان من سریع جواب بدید .اون بنده خدا الان داره جون میده کمک میخواد.یکی از آرزوهاش بازی کردن لجنده.
سلام
دایرکس این بازی رو نصب کردید درایور کارت گرافیک چطور؟خود بازی سالم هستش؟

four-g
09-02-2015, 13:18
سلام
من بازی stronghold legends رو نصب کردم پچ 1.2 رو نضب کردم کرکشو هم ریختم حالا حاال رو قسمت مولتی پلیر بازی میزنم بعد از چند دقیقه ای میره داخل ولی هیچ گزینه ای باری ساخت سرور وجود نداره لطفا کمک کنید

four-g
09-02-2015, 13:52
کسی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirmahmod
21-02-2015, 11:42
[QUOTE=four-g;8542199]سلام
من بازی stronghold legends رو نصب کردم پچ 1.2 رو نضب کردم کرکشو هم ریختم حالا حاال رو قسمت مولتی پلیر بازی میزنم بعد از چند دقیقه ای میره داخل ولی هیچ گزینه ای باری ساخت سرور وجود نداره لطفا کمک کنید[/QUOTE
دقیقا همین طوره چون قسمت مولتی پلیر لگند در سی دی هایی که اورجینال نیست باگ داره بهترین راه اینه که شما از برنامه گیم رنجر استفاده کنید که با نصب وثبت نام برنامه میتونید به صورت آنلاین بازی کنید البته باید پچ لازمش رو هم ازاینترنت دانلود کنید.

Amin old user
05-12-2015, 11:12
سلام خدمت دوستان

سوال در مورد Stronghold 2 Version 1.4
و
Version 1.4.1 برای اینترنتی بازی کردن

کسی هست که لینک آپدیت داشته باشه ؟