PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقشه ی شهرهای ایران برای P990i

Titan Boy
25-08-2007, 09:35
سلام به همه ی بروبچه های گل P30World...بعد از یه دو هفته ای برگشتیم!عارضم به خدمت دوستان اینکه مدت زیادیه که دارم توو اینترنت دنبال نقشه ی شهرهای ایران به خصوص رشت برای P990i میگردم ولی هرچی بیشتر میگردم انگار کمتر چیزی گیرم میاد...کسی از شما دوستان هست که بتونه توو این زمینه کمکی به ما بکنه؟؟؟
واقعا ممنون می شم.بای...

ديپلمات
25-08-2007, 10:22
رشت رو نميدونم ولي خيلي از شهرها تو همين فروم هست... بگردي پيداش ميكني

درضمن java هست ... و فقط نقشه تهران ارزش دانلود كردن داره و الباقي فقط يه عكس 500 تيكه اس

Titan Boy
25-08-2007, 12:54
رشت رو نميدونم ولي خيلي از شهرها تو همين فروم هست... بگردي پيداش ميكني

درضمن java هست ... و فقط نقشه تهران ارزش دانلود كردن داره و الباقي فقط يه عكس 500 تيكه اس
ممنون.من نقشه ی تهران رو دارم(همون رهیاب 85 رو میگم)نقشه ی رشت رو هم به همین صورت جاوا که گفتین دارم ولی توو P990i من جواب نمیده!
سر همون منوی اولش می مونه...دیگه تووی نقشه وارد نمیشه.نمی دونم باید چیکارش کنم...

ديپلمات
25-08-2007, 14:42
نميدونم مشكل چيه ولي وقتي من با رهياب كار ميكردم اگه گوشيم بدون فليپ ميبود خيلي اذيت ميكرد ولي وقتي فليپ رو ميزاشتم سر جاش راحت باهاش كار ميكردم .. چون اين نقشه ها جاوا هستن و نياز به فليپ دارن

اگه فليپ رو برداشتي بزار سرجاش امتحان كن ببين چي ميشه ...؟!

Titan Boy
25-08-2007, 22:25
نميدونم مشكل چيه ولي وقتي من با رهياب كار ميكردم اگه گوشيم بدون فليپ ميبود خيلي اذيت ميكرد ولي وقتي فليپ رو ميزاشتم سر جاش راحت باهاش كار ميكردم .. چون اين نقشه ها جاوا هستن و نياز به فليپ دارن

اگه فليپ رو برداشتي بزار سرجاش امتحان كن ببين چي ميشه ...؟!
حقیقتش اینه که من فلیپ رو برداشتمش.ولی اون موقعی هم که وصل بود همین مشکل مسخره رو داشت...دیگه اعصابم رو خرد کرده!حالا کی حال داره دوباره فلیپ رو بچسبونه تازه اگه کار کنه اگه نکنه...

ديپلمات
25-08-2007, 22:47
بهترين كار...گوشيتو پرت كن تو خيابون !

Titan Boy
26-08-2007, 13:27
شوخیت اصلا باحال نبود...