PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه آرسنال: Arsenal F.C. News

صفحه ها : [1] 2

Mohammad gh sh
25-08-2007, 09:30
هرکی هر خبری از ارسنال و نتایج بازیاش وبحث تخصصی فوتبال ارستالی داره باسمل الله

Mohammad gh sh
25-08-2007, 09:33
اول کار باید یه تسلیت به Theary Henry_Liubarge گفت.
یه تبریک به fabregas_Rosicky_Helep_Van persi گفت

Mohammad gh sh
25-08-2007, 09:43
وضع مصدو میت:
ینس لمن که بخاطر بازی المان انگلیس 2 هفته مصدوم است (دروازبان قشنگه)
المونیا ابوائ هم هالیش خوب شد
کاپی تان گلاس هم 3 هفته مصدومه
و هوادا ران ارسنالم که خوابن ببا پاشین بیاین.

خدا کنه ارسنال مثل پارسال دوچار مصدو میت زیاد نشه

H A M A S
25-08-2007, 10:55
سلام
کسي از جديدترين خريد هاي آرسنال خبر نداره؟

R10MessiEtoo
26-08-2007, 09:41
آرسنال در ادامه ی رقابت های لیگ برتبر انگلستان ديروز در برابر آبی های منچستر صف آرایی کرد .آرسن ونگر که تا امروز نشان داده بد جور میداند نقاط ضعف منچستری ها کجاست ديروز هم منچستر سیتی با اریکسون را شکست داد . منچستر سیتی که بازی ها را فوق العاده شروع کرده بود با توهم پیروزی به امارات آمده بود . در دقیقه شصت و هفت ون پرسی پنالتی که خودش به دست آورده بود را به دستان دروازبان منچستر کوباند . در دقیقه ی هشتاد فابرگاس عقاب منچستر را با شوتش بی بال و پر کرد .

اينهم گل فابرگاس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R10MessiEtoo
26-08-2007, 09:51
ليست بازيكنان آرسنال در فصل 2008-2007

1. Jens Lehmann
2. Abou Diaby
3. Bacary Sagna
4. Francesc Fabregas
5. Kolo Toure
6. Philippe Senderos
7. Tomas Rosicky
9. Eduardo Da Silva
10. William Gallas
11. Robin Van Persie
13. Alexander Hleb
15. Denilson
16. Mathieu Flamini
17. Alexandre Song
19. Gilberto
20. Johan Djourou
21. Lukasz Fabianski
22. Gael Clichy
24. Manuel Almunia
25. Emmanuel Adebayor
26. Nicklas Bendtner
27. Emmanuel Eboue
30. Armand Traore
31. Justin Hoyte
32. Theo Walcott
Matthew Connolly
Kerrea Gilbert
Mark Randall

Mohammad gh sh
27-08-2007, 20:01
بيشتر صحبت هاي ارسن ونجر بعد از بازي با ابيهاي منچستر در مورد هلپ بود ودرمورد پاس گل اون به فابرگاس كه نظر ارسن ونجر رو به خودش جلب كرده بود و همچنيني ارسن ونجر گفت:((اين بازي اون بود ميدونيد. در هربازي با هركيفيتي شما هراندازه كه خوش شانسيد بد شانس هستيد.ولي امروز الكساندر خوب بود گرچه پنالتي را از دست داديم اما اون همكاري خوبي داشت وپاس خوبي داد.وشما متوجه ميشويد كه يك بازي كن چقدر ميتونه تاثير گزار باشه و من اون را به عنوان يك بازي كن دوست دارم.))
ببخشيد بيشتر از اين انگليسي بلد نبودم.

Mohammad gh sh
27-08-2007, 20:24
بيشتر صحبت هاي ارسن ونجر بعد از بازي با ابيهاي منچستر در مورد هلپ بود ودرمورد پاس گل اون به فابرگاس كه نظر ارسن ونجر رو به خودش جلب كرده بود و همچنيني ارسن ونجر گفت:((اين بازي اون بود ميدونيد. در هربازي با هركيفيتي شما هراندازه كه خوش شانسيد بد شانس هستيد.ولي امروز الكساندر خوب بود گرچه پنالتي را از دست داديم اما اون همكاري خوبي داشت وپاس خوبي داد.وشما متوجه ميشويد كه يك بازي كن چقدر ميتونه تاثير گزار باشه و من اون را به عنوان يك بازي كن دوست دارم.))
ببخشيد بيشتر از اين انگليسي بلد نبودم.

MeMri
28-08-2007, 16:43
آرسنال امسال قهرمان هست:27:

R10MessiEtoo
31-08-2007, 12:50
"عثمانوف" در راه "آبراموويچ"

يك ميلياردر روسيه‌اي در پي خريد باشگاه آرسنال لندن است. "عاليشه عثمانوف" روز پنج‌شنبه همراه به شركتش «رد اند وايت» با پرداخت ‌٧٥/١١٠ ميليون يورو سهم «ديويد دين» نايب رييس پيشين باشگاه آرسنال را خريداري كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دين ‌٥٨/١٤ درصد سهام اين باشگاه لندني را در اختيار داشت. عثمانوف از خريد باقي‌مانده سهام آرسنال در روزهاي آينده خبر داد.

دين با اين كار به نوعي به سران باشگاه آرسنال واكنش نشان داد. آنها در شروع فصل باعث شده بودند دين از سمت باشگاه كنار برود. او اكنون به عنوان مدير مالي شركت عثمانوف بار ديگر و به طور غيرمستقيم به باشگاه لندني باز خواهد گشت.

خريد باشگاه‌هاي ليگ برتر از سوي شركت‌هاي خارجي به امري عادي در سال‌هاي گذشته تبديل شده است و امري نادر به شمار نمي‌رود. رومان آبراموويچ ميلياردر نفتي روس هم چند سال پيش باشگاه چلسي را خريداري كرده بود.

R10MessiEtoo
01-09-2007, 23:34
مقامات باشگاه آرسنال امضاي قرارداد با لاسانا ديارا هافبك چلسي را تاييد كردند.

به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ توپچي‌ها در آخرين ساعات روز جمعه اعلام كردند ملي‌پوش فرانسوي خط مياني استمفوردبريج را به خدمت گرفته‌اند اما مبلغ قرارداد وي را فاش نكردند. ديارا در مصاحبه‌اي با پايگاه اينترنتي آرسنال گفت: براي آرسن ونگر سرمربي اين باشگاه بسيار احترام قائلم و مجذوب شيوه بازي شاگردان او هستم. مي‌دانم اين باشگاه اهداف بزرگي دارد و دوست دارم با كمك به آن در اين فصل و فصول آينده افتخارات زيادي كسب كنم.
ونگر نيز در ادامه سخنان ديارا اظهار داشت: لاسانا بازيكني چند منظوره است و حضور او در تيم باعث تقويت آن خواهد شد.
او نه تنها بسيار سختكوش است بلكه بازيكني خلاق است و به راحتي مي‌تواند در خط مياني و دفاع راست بازي كند.

R10MessiEtoo
02-09-2007, 21:33
نایب رئیس پیشین باشگاه آرسنال به این تیم هشدار داد چنانچه می خواهد طعم موفقیت را بچشد باید حضور سرمایه گذاران خارجی در تیم خود را بپذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسکای اسپورتس، نایب رئیس پیشین باشگاه آرسنال پس از اینکه سهام خود را به ارزش 75 میلیون پوند به علیشیر عثمانف ازبک فروخت مجددا علاقمند است به تیم آرسنال بپیوندد. دین می گوید آرسنال در صورتی که خواهان موفقیت است ناگزیر از همکاری با سرمایه گذاران خارجی است.

وی گفت: همه ما می توانیم در آرامش زندگی کنیم. باید خوشحال باشیم از اینکه یک باشگاه فوتبال می تواند سالانه 20 تا 30 میلیون پوند درآمدزایی کند اما این ورزش اکنون به یک بازی جهانی تبدیل شده است. من در خصوص امسال و یا حتی سال بعد صحبت نمی کنم. در یک فرجه 3 ساله این تیم می تواند با حضور سرمایه گذاران خارجی، موفق شود.

دین افزود: در این خصوص می توان تیم چلسی را مثال زد . این تیم در حال حاضر می تواند به موفقیت بلند مدت خود امیدوار باشد. آرسنالی ها می گویند امروز در شکل مطلوبی قرار دارند اما ما در خصوص امروز صحبت نمی کنیم. بحث ما درباره آینده است.

R10MessiEtoo
02-09-2007, 21:35
یوفا نیوز: ديدار تيم‌هاي آرسنال و پورتس موث در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر انگليس به سود تيم آرسنال به پايان رسيد.

به گزارش یوفا از لندن: در اين ديدار كه عصر امروز يكشنبه در زمين تيم آرسنال برگزار شد ، اين تيم با نتيجه ‪۳‬بر يك مهمان خود را شكست داد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
" آدبايور " در دقيقه ‪۸‬از روي نقطه پنالتي ، " فابرگاس " ‪۳۵‬و " روسيكي " ‪۵۹‬براي تيم آرسنال و " كانو " ‪۶۰‬براي پورتس موث گل زدند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shayanelong
03-09-2007, 02:57
با اینکه منچستریم ولی خیلی با این تیم جدید آرسنال کیف می کنم.عالین.همشون جوون وتکنیکی ااندو

این وتگر چه مخی تو فوتبال داره.

Dr.Afzali
03-09-2007, 04:07
جوون بودن تيم ارسنال تازگي نداره.ونگر هم تنها مربيه كه خيلي قبولش دارم.از مجسمه فوتباليست ميسازه توپ

kavoosh
03-09-2007, 14:13
امسال جام ماله خودمونه.

:27:

(چلسي هم كه باخت)

R10MessiEtoo
04-09-2007, 21:50
دروازه بان آلمانی تیم فوتبال آرسنال قصد جدایی از این تیم راداشته اما با به پایان رسیدن مهلت نقل و انتقالات، انجام این کار میسر نشده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از I Tv ، دروازه بان آلمانی تیم فوتبال آرسنال پس از دو اشتباه فاحش در بازی های آغازین فصل، جایگاه خود را در این تیم از دست داده و قصد داشته به یک تیم آلمانی بپیوندد.

تیم فوتبال شالکه آمادگی به خدمت گرفتن این دروازه بان را داشته اما از آنجا که زمان برای جایگزین کردن او تنگ بوده، آرسن ونگر با این جدایی مخالفت کرده است. او در بازی با پورتس موث هم تماشاگر مانوئل آلمونیا بود .

به گزارش دیلی میل، ونگر پیش از بازی با منچسترسیتی اعلام کرده بود که آلمونیا دروازه بان نخست تیم است و این در حالی است که در بازی با اسپارتاپراگ در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان هم او سنگربان توپچی ها بود. بر پایه این گزارش، این مسائل خشم لمن را در پی داشته تا آنجا که او تصمیم به جدایی از این تیم گرفته بود.

=======
كاش رفته بود از دستش خلاص شده بوديم:27:

R10MessiEtoo
04-09-2007, 21:52
دروگبا عقب تر از گیلبرتو

پس از شکست چلسی مورینیو گفت: در نقل و انتقالات خوب خرج نکردیم و تیم اماده نیست . گیلبرتو هم نظرش را غیر مستقیم در این رابطه بیان کرد .

گیلبرتو سیلوا معتقد است آرسنال خرج زیادی این فصل نکرده اما موفق خواهد بود . در این تابستان ونگر ، ادواردو ، فانبیانسکی ، ساگنا و در جمعه ی گذشته دیارا را خرید که تمامی آنها از بازیکنان خوب به حساب میآیند . گیلبرتو درباره ی خرید های آرسنال گفت : بله آرسنال پول زیادی خرج نکرده اما این جوانان مدت هاست با هم بازی میکنند و این موضوع برای هماهنگی در بازی مهم است زیرا همه میدانیم اگر من به سسک پاس بدهم او میداند مهاجمان کجا هستند . باشگاه های دیگر خرید های خوبی داشتند اما ما خرید های ونگر را داریم و وی میداند باید چه کسی را بخرد .

R10MessiEtoo
04-09-2007, 21:53
بازرگان‌ ايرانى‌ مقيم‌ لندن‌ موفق‌ به‌ خريد بخش‌ مهمى‌ از سهام‌ يکى‌ از گرانترين‌ باشگاههاى‌ فوتبال‌ جهان‌ شده‌ است.
اردوان‌ فرهاد مشيرى‌ بازرگان‌ ايرانى‌ مقيم‌ بريتانيا به‌ همراه‌ على‌شير عثمانف‌ شريک‌ ميلياردر روس‌ خود در شرکت‌ قرمز و سياه‌ (RedWhite) موفق‌ به‌ خريد سهام‌ شرکت‌AFCPZ مالک‌ و مدير باشگاه‌ فوتبال‌ آرسنال‌ در شمال‌ لندن‌ شدند.
سهام‌ خريدارى‌ شده‌ توسط‌ مشيرى‌ و عثمانف‌ قبلاً‌ متعلق‌ به‌ «ديويد دين» معاون‌ مديرعامل‌ سابق‌ آرسنال‌ بوده‌ است.
در اين‌ معامله‌ قرار است‌ در ازاى‌ فروش‌ سهام، دين‌ به‌ مديريت‌ شرکت‌ «قرمز و سياه» منصوب‌ شود.
عثمانف‌ که‌ ازبک‌تبار است‌ از حاميان‌ و دوستان‌ ولاديمير پوتين‌ رئيس‌ جمهورى‌ روسيه‌ بوده‌ و سهامدار اصلى‌ کمپانى‌ روسى‌ معدن‌ و فلزات‌ «متالواينوست» است.
مشيرى‌ نيز يک‌ حسابدار قسم‌ خورده‌ است‌ که‌ در زمينه‌هاى‌ مختلف‌ از قبيل‌ امور اعتباري، معادن‌ و املاک‌ فعال‌ است.
اين‌ بازرگان‌ ايرانى‌ در حال‌ حاضر در بسيارى‌ از شرکت‌هاى‌ بزرگ‌ داخلى‌ و خارجى‌ مدير، عضو هيأ‌ت‌مديره‌ يا سهامدار عمده‌ است. به‌ نوشته‌ وبلاگ‌ گروهى‌ از هواداران‌ آرسنال، مشيرى‌ از سالها قبل‌ در شمال‌ لندن‌ ساکن‌ است‌ و طرفدار آرسنال‌ تيم‌ محلى‌ خود است.
برخى‌ رسانه‌ها اعلام‌ کرده‌اند که‌ عثمانف‌ با استفاده‌ از تابعيت‌ بريتانيايى‌ شريک‌ خود مشيرى‌ و نفوذ او در اين‌ کشور قصد دارد حوزه‌ فعاليت‌هاى‌ خود را به‌ اروپاى‌ غربى‌ گسترش‌ دهد.
عثمانوف كه ازبك تبار است سهامدار اصلي كمپاني روسي معدن و فلزات "متالواينوست" و شركت "گازپروم اينوست هولدينگ" به عنوان بخش سرمايه گذاري شركت نفتي گازپروم است."متالواينوست" و شركت "گازپروم اينوست هولدينگ" به عنوان بخش سرمايه گذاري شركت نفتي گازپروم است.

نشريه آمريكايي "فوربس" اخيرا با تخمين ‪۵/۶‬ميليارد دلار دارايي عثمانوف از وي به عنوان هجدهمين ثروتنمد كنوني روسيه نام برده است.

با اين همه، برخلاف مورد "كيا جورابچيان" ديگر ثروتمند ايراني تبار مقيم بريتانيا و همكاري پنهان وي با ثروتمندان روس، مشيري در سرمايه‌گذاري در آرسنال خود سهامدار اصلي و آشكار است.

پيش از اين شايع شده بود كه "آرسن ونگر" سرمربي فرانسوي آرسنال به دليل دوستي ديرينه با معاون سابق مدير عامل اين باشگاه، اعلام كرده كه در صورت واگذار شدن سهام دين به ديگران، از ادامه كار با آرسنال صرف نظر خواهد كرد.

با اين همه ونگر با تمديد قرارداد خود و ضمن تكذيب اين شايعه اعلام كرد كه جنگ ثروتمندان و دست به دست شدن سهام آرسنال، تغييري در موقعيت وي در اين تيم ايجاد نخواهد كرد.

مشيري و عثمانوف اميدوارند تا به زودي بتوانند مذاكره براي خريد تعداد بيشتري از سهام آرسنال را آغاز كرده و سهم خود از اين باشگاه را به ‪۲۵‬ درصد برسانند.

هدف اصلي و نهايي عثمانوف و مشيري خريد بيش از ‪۳۰‬درصد از سهام آرسنال و در دست گرفتن مديريت باشگاه به عنوان سهامدار عمده است.

با اين همه "كيت الدمن" مدير عامل و سخنگوي دارندگان سهام عمده آرسنال اعلام كرده "دني فيتزمن" و "نينا بريسول اسميت" كه مجموعا مالك حدود ‪۴۰‬ درصد از سهام اين تيم هستند فعلا حاضر به فروش سهام خود نيستند و تا هفت ماه ديگر نيز در اين‌باره تصميم‌گيري نخواهند كرد.

شركاي ايراني و روس براي خريدن سهام آرسنال رقابت سختي با "استن كرونك" ميلياردر آمريكايي داشتند. كرونك اكنون مالك ‪۱۲/۱۹‬درصد از سهام آرسنال است.

از زمان فروپاشي كشورهاي كمونيستي اروپاي شرقي و ظهور طبقه جديد ثروتمندان جوان و ناشناخته در اين كشورها، موجي از علاقه سرمايه‌گذاري توسط شماري از ميلياردرهاي اين منطقه در باشگاه‌هاي ورزشي بريتانيا ايجاد شده است.

مهمترين مورد از اين دست، "رومن آبراموويچ" مالك روس باشگاه چلسي است و سواي آن مي‌توان به "الكساندر گايداماك" ميلياردر روس تبار صاحب باشگاه پورتس موث و "ولاديمير رومانوف" مالك باشگاه اسكاتلندي هارتز اشاره كرد.

در فهرست سالانه ‪۲۰۰۶-۲۰۰۵‬رده‌بندي باشگاه‌هاي فوتبال جهان از نظر درآمد سالانه، آرسنال با بهاي تقريبي ‪۱۹۲/۴‬ميليون پوند در رده نهم جهان قرار دارد.

shayanelong
05-09-2007, 02:54
به نظر من آنری دندان لق آرسنال بود که کشیده شد.دیگه تو او ن شرایطی نبود که کل تیم رو ببره جلو و

نمیذاشت جوونا پیشرفت کنن.

Dr.Afzali
05-09-2007, 04:18
يكي از شاخصه هاي اين باشگاه همينه كه به بازيكن خاصي متكي نيست هركي بود بازيش ميدن چون قبلا باهاش كار شده و همه امادگي لازم رو دارن.حالا باشگاههاي معتبر ديگر رو ببينيد اگر يكي از بازيكنان بزرگشون نباشن بدبخت ميشن.

R10MessiEtoo
06-09-2007, 20:35
آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال قرارداد خود را برای مدت 3 سال با این تیم تمدید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه ، پس از جدایی دیوید دین نایب رئیس باشگاه آرسنال از این تیم، گمان می رفت که ونگر هم که رفاقت دیرینه ای با وی داشت از تمدید قرارداد سر باز زند اما او امروز قرارداد جدیدی را با این تیم منعقد کرد. عنوان شده که وی در ازای هر سال مربیگری در این تیم لندنی، 4 میلیون پوند دستمزد دریافت می کند.

برپایه این گزارش، مربی 57 ساله آرسنال هفته گذشته به هواداران این تیم قول داده بود بزودی اخبار خوبی را به آنها خواهد داد . وی پس از انعقاد قرارداد گفت: من فکر می کنم مذاکره برای تمدید قرارداد به معنی آزادی داشتن در کاری است که دوست دارم آن را انجام بدهم. من همیشه با دیوید دین رابطه داشته ام و از این پس هم این ارتباط ادامه خواهد داشت.

R10MessiEtoo
10-09-2007, 13:21
نايب رييس سابق باشگاه فوتبال آرسنال انگليس افشا كرد كه "آرسن ونگر" از ماندن در اين تيم بعد از تابستان مطمئن نيست.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل، "ديويد دين" در ماه آوريل به دليل مخالفت با سرمايه‌گذاري خارجي و فروش احتمالي باشگاه، آرسنال را ترك كرد و بسياري معتقدند كه ونگر هم بعد از او از اين تيم مي‌رود.

وي به روزنامه اسكاي اسپورت نيوز گفت : وقتي در ماه آوريل از آرسنال رفتم فكر مي‌كردم كه‌آينده ونگر تضمين شده است اما او به من گفت كه در مورد ماندن در اين تيم مطمئن نيست.

دين افزود: به نظر من با توجه به بازيكناني كه ونگر به آرسنال آورده و برنامه‌هاي او در مورد بازيكنان با استعداد، ماندن اين مربي براي آينده باشگاه مهم بود. ماندن در آرسنال تصميم بسيار بسيار بزرگي براي ونگر بود.

قطعا من هم مي‌خواستم او بماند.

نايب رييس سابق آرسنال اظهار داشت: علاقه من به آرسنال بي‌انتهاست اما اتفاقات ناخوشايندي روي داد.به نظر من آرسن فرد مناسبي براي مربيگري اين تيم است.

وي با صحبت در مورد تمديد قرارداد ونگر به نظر مي‌رسد به اين مربي فرانسوي توصيه كرد كه در آرسنال بماند.

دين ادامه داد:هميشه از آرسن مي‌خواستم كه در اين باشگاه بماند.او فرد مناسبي براي پيشرفت تيم است.درمورد سرمايه‌گذاري آينده هم بايد منتظر بمانيم‌تا ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد اما حرف‌هايي كه هفته گذشته زدم در مورد اينكه مي‌توانم تغيير چشم انداز باشگاه را ببينم و اينكه اين تغيير ادامه خواهد داشت، حقيقت دارد.

وي خاتمه‌داد: خواهيد ديد كه باشگاه به سرمايه‌گذاري بيشتري نياز پيدا خواهد كرد. قطعا در حال حاضر هيچ برنامه‌اي در مورد مالكيت باشگاه وجود ندارد.

R10MessiEtoo
10-09-2007, 13:31
فابرگاس با بدست آوردن بیش از پنجاه درصد ارای سایت رسمی آرسنال توانست عنوان بازیکن ماه آرسنال لندن را به دست بیآورد . در ماهی که توپچی ها با قدرت و توانایی جوانان خود یک ماه رویایی را ساختند ، فابرگاس با سه گل زده و یک پاس گل به عنوان مرد شماره یک تفنگداران شناخته شد . گل پیروزی بخش او در بازی با منچستر سیتی در این انتخاب هواداران بی تاثیر نبوده است .
فصلی که با پیروزی در برابر فولهامی های لندن آغاز شد تا به اینجا عالی پیش رفته است .گل هلب باعث این پیروزی بود که پاس فابرگاس در به ثمر رسیدن آن بی تاثیر نبود .

فابرگاس با 52% آرا نفر اول

هلب 23 % نفر دوم

کلیچی 8%

و بقیه آرسنالی ها 16% آرای هواداران سرخ های لندن را بدست آورده اند .

فابرگاس در ماهی که گذشت قلب خط میانی آرسنال بود ونگر در باره ی او معتقد است گلزنی های وی تازه آغاز شده است.

R10MessiEtoo
10-09-2007, 13:34
ساگنا
ساگنا بازی در برابر پوتموس را از دست داده و باید منتظر ماند تا ببینیم دربرابر تاتنهام بازی میکند یا نه ! سایت باشگاه نام او را همچنان در میان مصدومان قرار داده است .

ینس لمان

وی در بازی آلمان - انگلستان مصدوم شده و همچنان نیمکت نشین است و آلمونیا جانشین وی . با توجه به بازی های خوب آلمونیا احتمال نیمکت نشینی لمان زیاد است .

گالاس

گالاس در بازی آرسنال -بلکبرن مصدوم شد و همچنان مصدومیتش ادامه دارد . وی در دقایق آغازین بازی مصدوم شد و سندروس خود را جای او در زمین دید
اما سندروس هم در بازی با پورتموس کارت قرمز گرفت و کار آرسنال کمی پیچیده شده در آن قسمت زمین .

امانوئل ابوئه

وی در بازی در برابر پراگ مصدوم شده و همچنان نیمکت نشین است

(دكتر آرسنال)

FarzadSport
14-09-2007, 18:00
ونگر و تیمش قهرمان میشوند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آرسن ونگر معتقد است پیروزی تیمش در برابر فولهام - که با ضربه روحی هولناکی روبرو بود - نشانه ی خوبی برای قهرمانی تیمش در لیگ برتر جزیره است . ونگر به استناد به بازی دراماتیک آرسنال - فولهام تیمش را قدرتمند و توانا دانست .

ونگر معتقد است تا زمانی که آرسنال بدون شکست بازی های خود را ادامه دهد ، همه چیز خوب پیش میرود . وی با اشاره به پیروزی بر آبی های منچستر و دو پیروزی بدست آورده در لیگ قهرمانان گفت : آرسنال امسال جام به امارات میاورد .

ونگر دز ادامه گفت : من حس میکنم بازی با فولهام نتیجه گیری خوبی بعد از بازی های پیش فصل بود و تاثیر فوق العاده خوبی به روی بازیکنان ما داشت . اگر بازیکنان جاه طلبی و روحیه خود را حفظ کنند ، اگر اتحاد خود را حفظ کنند من ایمان دارم تهدیدی برای لیگ برتری ها خواهیم بود

FarzadSport
14-09-2007, 18:02
فابرگاس: چرا آرسنال را ترک کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سسک فابرگاس ملی پوش اسپانیایی باشگاه آرسنال با قاطعیت اعلام کرد که در آرسنال کاملا احساس آرامش و رضایت می کند و به هیچ وجه قصد ترک آرسنال و پیوستن به رئال مادرید را ندارد.

سسک که در در سال 2003 به آرسنال پیوست به خبرنگاران گفت که در آرسنال کاملا راضی است و برای ارتباطش با آرسن ونگر ارزش زیادی قائل است.
فابرگاس به خبرنگاران گفت: من قدر همه کارهایی را که ونگر برای من انجام داده می دانم و در حال حاضر دوست دارم فقط برای آرسنال بازی کنم.
وقتی در تیمی مثل آرسنال چنین مسئولیت های بزرگی را به شما واگذار می کنند چه دلیلی برای ترک باشگاه وجود دارد؟ در اسپانیا مردم شاید بر این عقیده باشند که آرسنال و لیورپول در حد رئال مادرید نیستند در حالی که کاملا برعکس است.

R10MessiEtoo
16-09-2007, 11:57
آرسنال ديروز باز هم با جوانان خود توانست 3 بر 1 حریف قدرتمند خود تاتنهام را در زمین این تیم شکست دهد و پس از مدت ها بر صدر جدول قرار بگیرد ...

چلسی در خانه خود نتوانست از سد بلکبرن بگذرد . منچستر هم با گل دقایق پایانی پیروز شد اما باز هم آرسنال توانست با یک بازی کم تر نسبت به حریفانش غیر از لیورپول در صدر جدول قرار گیرد . این از لحاظ روحی فوق العاده است که این جوانان با تعصب آرسنال توانستند با پیروزی به صدر بیایند . ونگر که این فصل را فوق العاده شروع کرده است با پیروزی در این بازی خارج از خانه توانیی و اعتماد به نفس جوانانش را به رخ کشید .

آرسن ونگر، از اينكه شاگردانش در ديدار شنبه شب خود در وايت هارت لين 3 امتياز كسب كردند سر از پا نمي‌شناخت.
به رغم اينكه گرت بال، مدافع تاتنهام با زدن يك ضربه آزاد بسيار دقيق در دقيقه 15 ديدار خانگي تيمش مقابل آرسنال و در هفته ششم ليگ برتر باعث برتري يك بر صفر اسپورزها شد، اما امانوئل آدربايور 2 بار و سسك فابرگاس يك بار براي توپچي‌ها گل زدند تا اين تيم با كسب 3 امتياز به خانه بازگردد.

ونگر كه از پيروزي 3 بر يك تيمش در خارج از خانه به وجد آمده بود ، پس از پايان اين ديدار گفت:"اين پيروزي حاكي از انگيزه و روحيه بالاي توپچي‌ها بود. من از كسب اين پيروزي و اتحاد و همبستگي شاگردانم در اين بازي بسيار راضي هستم و اميدوارم آنها در بازي‌هاي آتي نيز با همين كيفيت توپ بزنند."

یک سال زحمت و میدان دادن به این جوانان هم اکنون خوب جواب داده است . پس سعی کنیم همواره آرسنال را حمایت کنیم .
با آرزوی تداوم پیروزی های آرسنال در تمامی بازی ها

arsenal.ir و ايپنا

shayanelong
17-09-2007, 01:54
با این که منچستریم ولی میگم اگه من یو قهرمان نشد ایشالا آرسنال میشه

ahmet kaya
17-09-2007, 06:55
سلام به هواداران بازی زیبا و شناور...با کمی تردید معتقدم آرسنال قهرمان میشه...ولی اگه آنری بود با اطمینان می گفتم...!!!در ضمن گل دوم آدبایور خیلییییییییی قشنگ بود.!!!!!!!!!!!

FarzadSport
17-09-2007, 15:42
"آرسن ونگر" بعد از پيروزي 3 بر يك تيم‌اش مقابل تاتنهام به خبرنگاران گفت: هنوز زود است كه درباره‌ي قهرماني صحبت كنيم اما، ما ثابت قدم و محكم هستيم كه تماشايش خوشايند است.
سرمربي آرسنال ادامه داد: "ما هرگز تيري آنري را فراموش نخواهيم كرد اما، نشان داديم كه تيم در حال رشد و شكوفايي است."
آرسن ونگر كيفيت و توانايي ذهني تيم‌اش را تحريك كننده خواند.
اما، در آن سوي ميدان "مارتين يول" سرمربي تاتنهام درباره‌ي باخت 3 بر يك تيمش گفت: "تفاوت بين ما و آرسنال تنها در پايان خونسردانه آنها بود."
او ادامه داد: "ما مي‌توانستيم بعد از تساوي يك بر يك نتيجه را عوض كنيم اما، اعتماد به نفس كافي براي بردن آرسنال را نداشتيم."

پس از پايان بازي ليورپول و پورتسموث نيز "رافا بنيتس" به خبرنگاران گفت:« زماني كه «جرارد» و «تورس» به ميدان آمدند، در حمله خلاقانه‌تر كار كرديم.»
او ادامه داد: "ما 18 بازيكن ملي داريم كه هفته گذشته براي تيم‌هايشان به ميدان رفتند و فكر مي‌كنم اگر از ابتدا از آنها استفاده مي‌كرديم تغييري در نتيجه به دست نمي‌آمد."

FarzadSport
18-09-2007, 14:15

به نظر تئو و ونگر این بهترین فصل برای موفقیت این بازیکن ۱۹ ساله است.

این بازیکن وقتی از ساوت همتون در January 2006 به آرسنال بیوست تا الان
۳۵ بازی برای این تیم انجام داده.دعوت شدن به ترکیب تیم انگلستان در جام جهانی
و بازی با تیم جدید باعث بیشرفت روز افزون او شد .

وقتی قبل از تعطیلات برسیده شد آیا والکات برای بازی کردن آماده است ونگر با هوشیاری از او حمایت کرد و صراحتا گفت من هنوز مطمئن نیستم که جواب بده.میشه گفت نه و میشه گفت آره.نه چون او اینقدر بازی کرده که بتونه و آره چون هنوز جوونه.او به من گفته بود که این برای او خیلی مهم است.
من میدونم که تیمی که در جام جهانی ۹۸ فرانسه قهرمان شد همه بازیکناش از ۱۸ سالگی شروع کرده بودند اگه شما شک دارید که یک تیم با بازیکنان ۱۸یا ۱۹ یا ۲۰ شروع میکنه.او در سنی است که شما ازش توقع دارید خودشو در یک بازی بزرگ نشون بده.گرچه جوون به نظر به نظر میرسه ولی وقتشه که به یک بازیکن واقعی تبدیل بشه

Behroooz
20-09-2007, 21:33
بازي با سويا بسيار زيبا بود .

عجيبه كه چرا سويا اينقدر ضعيف كار كرد .

R10MessiEtoo
20-09-2007, 21:47
بازي با سويا بسيار زيبا بود .

عجيبه كه چرا سويا اينقدر ضعيف كار كرد .

جدي بازي رو ديدي؟

كدوم شبكه نشون داد؟

كيا خوب بازي كردند؟

Behroooz
20-09-2007, 21:53
من بازي رو نديدم . چون نشون نداد . در اخبار ورزشي گلها رو ديدم .

بد جوري گل خوردن .

ramyar.v
20-09-2007, 23:04
من بازي رو نديدم . چون نشون نداد . در اخبار ورزشي گلها رو ديدم .

بد جوري گل خوردن .

یعنی شما از روی گل ها میتونین کل بازی رو حدس بزنین؟:18:

shimaz
20-09-2007, 23:50
با این که منچستریم ولی میگم اگه من یو قهرمان نشد ایشالا آرسنال میشه
من یو که حتما" قهرمانه ولی منم موافقم بعد از من یو ارسنال قهرمان بشه:20:

FarzadSport
21-09-2007, 11:34
آرسن ونگر "سرمربی آرسنال ادامه مسير بدون "تيری آنری" را قمار دانست اما، از آمادگی كامل تيمش در رقابت‌های آتی اطمينان خاطر دارد.
بازيكنان جوان ونگر با چهار پيروزی و يك تساوي از 5 بازي در صدر جدول ليگ برتر انگليس قرار دارند؛ و با اين حال سرمربي آرسنال باور دارد كه راه زيادي پيش از توزيع جام نقره‌اي مانده است.
آرسن ونگر درمورد جدايي آنري گفت: "جدايي آنري براي من قمار بزرگي بود كه هنوز در آن برنده نشده‌ام، چون ما تنها 5 بازي انجام داده‌ايم و اين چيزي نيست."
ونگر كه با نارضايتي اجازه داد ستاره تيم‌اش به بارسلونا بپيوندد، ادامه داد: "مي‌دانم كه با از دست دادن آنري ريسك بزرگي انجام دادم اما، نمي‌توانيد از امانوئل آدبايور بگذريد. در دوره او شما مجبور به بازي دادن‌اش هستيد."
سرمربي آرسنال با اشاره به شروع موفقيت آميز تيم‌اش در ليگ برتر گفت: "من از شروع خوب تيم شگفت‌زده نشده‌ام؛ اما، آنها آرزوهاي مرا تقويت كردند. آنها باور مرا كه اين تيم مي‌تواند خوب كار كند را محكم‌تر كردند ولي مجبوريد كه اين باور را در زمين بازي نشان دهيد."
كولوتوره دفاع 26 ساله آرسنال كه يكي از بازيكنان تاثيرگذار در اين فصل ليگ برتر بوده درباره جدايي آنري گفت: "تيري آنري بازيكن ارزشمندي براي ما بود، ولي نمي‌توانيد از ديگر بازيكنان انتظار داشته باشيد تا مانند او باشند."
او ادامه داد: مي‌توانيد ببنيد كه هر كس مسووليت خود را دارد. در حال حاضر ما از هر جاي زمين مي‌توانيم گلزني كنيم و براي يك تيم كه بخواهد از گلزني تيم جلوگيري كند بسيار سخت است ،چون با بازيكناني مثل سس فابرگاس، الكساندر هلب، فان پرسي، روسيچكي و آدبايور خطر از هر جايي مي‌آيد كه اين تفاوت تيم ما در اين فصل است."

R10MessiEtoo
21-09-2007, 15:53
آرسن ونگر مربی آرسنال در بازی شنبه مقابل دربی کانتی فقط میتواند از ۱۱ بازیکن اصلی تیمش فقط ۶ نفر از آنها را استفاده کند زیرا در این روزها آمار مصدومان افزایش داشته است.

گروه ۴ نفره مصدومان آرسنال عبارت اند از ینس لمان دروازه بان - امانوئل ابوئه دفاع و ویلیام گالاس هافبک که مدتی است بازی نکرده اند.در بازی دیشب مقابل سویا که ۳:۰ به نفع آرسنال تمام شد توماس روسیچکی در نیمه اول مصدوم شد.

به گزارش تلویزیون آرسنال(Arsenal TV) در چهارشنبه , آرسن ونگر به احتمال زیاد ۲ نفر دیگر را هم به گروه چهارتایی مصدومان اضافه میکند.این دو بازیکن کسانی نیستند جز فیلیپ سندروس از ناحیه مفصل ران و الکسندر هلب از ناحیه زانو که در بازی چهار شنبه دچار مصدومیت شدند

R10MessiEtoo
21-09-2007, 23:31

كيت ادلمن، مدير باشگاه آرسنال فكر مي‌كند اين باشگاه براي اينكه مدعي قهرماني باشد نيازي به هزينه كردن بيليون‌ها پوند سرمايه ندارد.

به گزارش ايپنا؛ به رغم اينكه ماه‌هاست كه در مورد روي آوردن سرمايه‌گذاران خارجي به باشگاه آرسنال شايعه پراكني مي‌شود و هفته پيش نيز گزارش ‌شده علي شير عثمانف، بيليونر روسي با خريد سهام ديويد دين، نايب رئيس سابق آرسنال علاقه‌مندي‌اش را به خريد بخش عمده سهام اين باشگاه نشان داده است، اما ادلمن تاكيده كرده نيازي به سرمايه‌هاي كلان خارجي‌ها ندارند و توپچي‌ها در بهترين شرايط قرار دارند و مي‌توانند جزو مدعيان قهرماني ليگ برتر امسال باشد.

shayanelong
22-09-2007, 02:05
من که باور نمیکنم تو صدر باشه.خیلی تیم جوونیه.دو سال دیگه هرکدوم از بازیکناش بالای 30 میلیون پوند می ارزن.این واسشون عالیه.

kavoosh
22-09-2007, 02:12
اين فصل خيز بلندي براي چند تا از جامهاي اروپا داريم(آرسنال)

و اگه همينچور پيش بريم به راحتي همه تيمها رو ميشه كنار زد.

ممنون.

ramyar.v
22-09-2007, 02:23
این فصل هم فکر نمی کنم ارسنال فهرمان بشه
چون واقعا تیمش خیلی جوونه
این تیم به نظ من تا دو سال دیگه بهترین تیم دنیا میشه
واقعا که ونگر عجب مربی ای هست
از چوب خشک رونالدینیو میسازه
این فصل فکر کنم لیورپول قهرمان بشه

kavoosh
22-09-2007, 02:28

آقا اين نظرات قشنگت رو واسه خودت و تاپيك تيمي كه ميگي قهرمانه نگه دار نه اينجا.

اومدي توي تاپيك آرسناليها ميگي ليورپول قهرمانه؟:18:

به همين خيال باش :27:

اين فصل همه تيما بالا برن پايين بيان جام ماله خودمونه.:21:

اين فصل چند تا جام رو با هم تصاحب ميكنيم.

ممنون.:20:

(رونالدينيو كيلو چنده؟)

shayanelong
22-09-2007, 02:30
این رسول که همیشه تیماش قهرمانن.شکی نیست.

kavoosh
22-09-2007, 02:35
این رسول که همیشه تیماش قهرمانن.شکی نیست.

شايان جان يكم افراط كردي ولي اين دفعه ديگه حتمي آرسنال قهرمانه.

shayanelong
22-09-2007, 02:43
چه افراطی.خوب راست میگم دیگه،نه؟

kavoosh
22-09-2007, 02:47
تقريبا آره عزيز (حالا كه خيلي اصرار داشتي گفتم ها)

ولي خب اين فصل قهرمانيه آرسنال تضمينه (انشاالله).

ممنون.

Dr.Afzali
22-09-2007, 03:59
البته هنوز قضاوت زوده و تازه اول فصله.ولي خوب اگر از الان فاصله بگيرن و برن بالا احتمالش زيادتر ميشه.منم اميدوارم ارسنال قهرمان بشه.

shimaz
22-09-2007, 23:13
فکر نکن چون من یونایتد که بی کار نشسته که لیورپول قهرمان بشه:31:

R10MessiEtoo
22-09-2007, 23:51
توپ لندن از روی گوسفندها رد شد

در يك بازی فوق العاده یکطرفه و آرسنال پسند آرسنال توانست با نتیجه 5-0 دربی کانتری را شکست دهد .

در این بازی که نهمین بازی بدون شکست آرسنال به حساب میآمد . آرسنال با سه گل آدبایور ، یک گل فابرگاس و یک گل دیابی به پیروزی رسید . قطار گلزنی های لندنی ها از دقیقه 10 آغاز شد و تا دقیقه 79 ادامه داشت .دیابی که این قطار را به راه انداخته بود آن را به آدبایور سپارد تا وی آن را به مقصد رسانید

امروز آرسنال در بازی دیگری از خود برابر تیم دربی کانتری در لیگ برتر توانست این تیم را با نتیجه کوبنده 5 بر 0 شکست دهد . این پیروزی ...

درست است که مقابل یکی از تیم های ضعیف تر لیگ برترت شکل گرفته اما نباید یادمان برود در لیگ برتر انگلستان حرفه ای ترین لیگ های دنیا شکل گرفته . جایی که تمام تیم هایش سعی دارند تا برابر بقیه تیم ها برابری کنند . بازی زیبا و معروف آرسنالی آرسنال امروز گوسفند های دربی را بی پشم کرد . با یک بازی کاملا یک طرفه زیبا و منطقی دل هزاران تماشاچی به کسب امتیاز کامل دیگری شاد شد .
این روند هم چنان امیدواریم که حفظ شود و به این ماجرا یقین داریم .
با امید ادامه روند پیروزی های آرسنال

R10MessiEtoo
22-09-2007, 23:54
من احساس میکنم که ما بازی سختی داشتیم اما با تمرکز و حرکات تیمی توانستیم این بازی غیر قابل پیشبینی را با نتیجه ای مطلوب به سود خودمان به پایان رساندیم.ما در هر بازی می توانیم پیروز باشیم که آن بازی را سخت و نتیجه آن را برای خودمان حیاتی بدانیم و نتیجه این افکار نخست زیبا بازی کردن وسپس صدر نشینی است.بازیکنان ما هرگز برای پول بازی نمیکنند بلکه هر کدام با تعصبی که نسبت به باشگاه و علاقه ای که به من و طرفداران ما دارند بازی می کنند.

به نظر من آدبایور از نظر فیزیکی آماده تر از همیشه است. در بسیاری از قسمتها دیده اید که او در نبرد با بازیکنان حریف توسط قدرت بدنی اش پیروز میشود و حتی می توان گفت او از لحاظ جنگندگی واقعا مثل شیر است!

و اما فابرگاس...

او در نیمه اول مشکل کوچکی در ماهیچه پایش داشت که بین دو نیمه بر طرف شد اما در آغاز نیمه دوم باز هم مشکل به سراغش آمد به طوری که مشخص بود ناراحتش میکند اما به محض اینکه خبر تعویزش از سوی من به گوشش رسید تلاش خود را چند برابر کرد تا بالاخره توانست چهارمین گل تیم و هفتمین گل خودش را به ثمر برساند و این واقعا برای من شگفت آور است.

در مورد بازی والکات...

من فکر میکنم او در نیمه اول روندی در به عقب داشت اما با صحبت ها و تشویقات من در نیمه دوم مشخص بود که بیشتر به دنبال توپ میرود و بیشتر تیمی بازی میکند تا اینکه تک روی کند و این نوع بازی او را خاص می کند.

kavoosh
23-09-2007, 00:35
فکر نکن چون من یونایتد که بی کار نشسته که لیورپول قهرمان بشه:31:

آقا ما كه گفتيم اينجا از اين نظرات قشنگ نديد.

آخه منچستر هم شد تيم؟:2:

حتما با اي مساويهاش ميخواد قهرمان بشه.

اين نظرات شگفت آورتون رو توي تاپيكهاي تيم مربوطه تون ارائه كنيد.

(فقط آرسنال)

MeMri
23-09-2007, 17:29
نه منچستر نه لیورپول و نه چلسی توان قهرمانی دارن! امسال آرسنال با بازیکن های جوانش قهرمان می شه!

ahmet kaya
24-09-2007, 09:59
آقا ما كه گفتيم اينجا از اين نظرات قشنگ نديد.آخه منچستر هم شد تيم؟حتما با اي مساويهاش ميخواد قهرمان بشه.اين نظرات شگفت آورتون رو توي تاپيكهاي تيم مربوطه تون ارائه كنيد.ممنون.(فقط آرسنالدمت گرم. به تو می گن یه آرسنالی اصیل...!!!

R10MessiEtoo
25-09-2007, 00:06
باشگاه "آرسنال" نام خود را به عنوان ثروتمندترين باشگاه انگليس اعلام كرده است.

شبكه خبري بي‌بي‌سي روز دوشنبه با اعلام اين خبر افزود: براساس تازه‌ترين آمار و ارقام ارائه شده از سوي اين باشگاه،درآمد آرسنال پس از تغيير مكان به ورزشگاه امارات لندن، از ‪۲۰۰‬ميليون پوند گذشته است.

"كيت ادلمن" مدير اين باشگاه در گفت و گو با بي‌بي‌سي تاكيد كرد: "اين ارقام نشان مي‌دهد كه ما به سرمايه‌گذاري خارجي نياز نداريم."
وي افزود:"ما بازيكناني را كه مي‌خواستيم در تابستان گرفتيم . آرسن ونگر مربي تيم از بودجه خود براي خريد بازيكن استفاده نكرده است ."
ميزان درآمد باشگاه آرسنال در شرايطي اعلام مي‌شود كه "آليشر عثمانف" يكي از سهامداران اين باشگاه، سهم خود را به ‪۲۱‬درصد افزايش داد و پس از آن شايعات در مورد خريد كل باشگاه، قوت گرفت.

اين تاجر ازبك، شركتي به نام "رداند وايت" (‪ (RED AND WHITE‬دارد كه مديريت آن بر عهده "ديويد دين" مدير پيشين باشگاه آرسنال است.

ديويد دين چندين بار عنوان كرده كه آرسنال براي اينكه بتواند با باشگاه هايي همچون چلسي رقابت كند به سرمايه‌گذاري خارجي نياز دارد.

اما ادلمن به بي‌بي‌سي گفت: "به اعتقاد ما نيازي به پول اضافه در اين باشگاه نيست.ما در انتهاي سال گذشته ميلادي، ‪۷۳/۹‬ميليون دلارپول نقد داشتيم و امروز به همه مي‌گوييم كه در اين سازمان تراز مالي به سود ما تغيير كرده است."
نقل مكان از ورزشگاه "هايبوري" به وزرشگاه امارات به اين معني است كه آرسنال در هر مسابقه بيش از سه ميليون پوند درآمد كسب مي‌كند.

بي‌بي‌سي در ادامه افزود: اكنون آرسنال مي‌تواند بگويد كه دارايي هايش اين تيم را وارد مجموعه تيمهاي ثروتمند اروپايي مي‌كند و حتي پس از رئال مادريد قرار مي‌دهد.

سال گذشته گروه تجارت ورزش موسسه مالي "دلويت" (‪ (Deloitte‬از معتبرترين شركت‌ها در زمينه محاسبات مالي در ورزش، رئال مادريد با حدود ‪۲۰۲‬ميليون پوند، بارسلونا با رقمي تقريبا معادل ‪۱۸۰‬ميليون پوند، و يوونتوس با بيش از ‪۱۷۳‬ميليون پوند درآمد را به عنوان ثروتمندترين تيمهاي اروپا معرفي كرد.

براي برابري باآرسنال، منچسترپونايتد بايد به نسبت سال گذشته ‪۳۲‬ميليون پوند،چلسي ‪۵۰‬ميليون، ليورپول ‪۸۰‬ميليون و تاتنهام ‪۱۲۷‬ميليون پوند بيشتر درآمد كسب كنند.

بي‌بي‌سي با تاكيد بر اينكه ماندن در ورزشگاه امارات،روند افزايش درآمد اين تيم را حفظ مي‌كند، از قول منبعي درون تشكيلات آرسنال گفت كه ديويد دين هنوز خود را نفر شماره يك باشگاه مي‌داند و مي‌خواهد رييس باشد، درحالي كه هيات رييس آرسنال، باشگاه را برخود مقدم مي‌دانند.

mina&mazdak
26-09-2007, 18:13
چه با حال نمی دونستم که آرسنال این قده پولداره!!
این فصل لیگه قهرمانان و لیگ برتر واسه ماس!
همه رو درووو می کنیم!:27:

بردیا
26-09-2007, 19:56
110ميليون يورو براي خريد ستاره
ونگر شايد بازيكن گران قيمت خريداري كند
خبرگزاري فارس: باشگاه آرسنال انگليس شايد در فصل نقل و انتقالات كوتاه زمستاني دست به خريدهاي سنگيني زند.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه سان، كيت ادلمن،‌ مسئول خزانه داري باشگاه آرسنال عنوان كرد افزايش ثروت اين باشگاه لندني،‌ موقعيت بسيار خوبي براي جذب بازيكنان شاخص فراهم كرده است.
او گفت: اكنون 110 ميليون يورو سرمايه آزاد براي جذب بازيكن داريم. در صورتيكه آرسن ونگر سرمربي فرانسوي تيم نظر داشته باشد،‌ مي توانيم براي خريد بازيكن وارد عمل شويم.
وي افزود: جذب ستارگان جديد مي‌تواند حتي در فصل زمستان صورت بگيرد. براي اين منظور آمادگي مالي بسيار خوبي داريم؛ اما تصميم گيري در اين خصوص به نقطه نظر ونگر منوط مي شود.
دو روز قبل از سوي منابع خبري عنوان شد، آرسنال با سرمايه‌اي بالغ بر 288 ميليون يورو ثروتمندترين باشگاه انگليس و بعد از رئال مادريد،‌ دومين باشگاه ثروتمند جهان محسوب مي شود.

R10MessiEtoo
01-10-2007, 11:17
آرسن ونگر معترف است كه آسيب ديدگى الكساندر هلب باعث شده است شادى پيروزى صفر - يك شنبه شب تيمش بر وستهام در هفته هشتم ليگ برتر فوتبال انگليس كمتر از اندازه لازم شود و او احساس كند كه اين برد براى آرسنال بسيار گران تمام شده است.
اين هافبك پرهنر اهل بلاروس در اواسط نيمه اول بر اثر تكل بلند مارك نوبل مدافع وستهام به زمين درغلتيد و او را با برانكار به بيرون از ميدان بردند. آلن وايلى داور مسابقه فقط يك كارت زرد به نوبل بابت اين خطا داد، حال آنكه ونگر معتقد بود بايد كارت قرمز داده مى شد. تيم ونگر با اين برد برترى ۲ امتياز ى اش را بر منچستر يونايتد در صدر جدول رقابت ها حفظ كرد و حالا در تمامى ۱۱ بازى اش در فصل جارى در انگليس و اروپا بى شكست مانده است، اما اين مسأله هم خشم ونگر را بابت آسيب ديدگى هلب مهار نكرده است: اين خطا اصلا تصادفى نبود و نوبل عمدا و با برنامه ريزى قبلى هلب را زد. واقعا صحنه نحس و زشتى بود و حتى اگر مدعى شوند كه تصادفى بوده، بايد بگويم كه اتفاق تاسف آورى را شكل داده اند. كافى است پاى هلب را ببينيد تا پى ببريد چه مى گويم. قرمز شده و اثر زخم را از زير زانو به بعد مى بينيد. پيشتر به نظرم مى آمد كه نوبل بازيكن منصفى است اما قدر مسلم اينكه هلب را بدجورى زده است.
به اين ترتيب هلب كه عصا به دست اپتون پارك را ترك كرد فردا شب كه آرسنال در هفته دوم از فصل جارى مسابقات جام قهرمانان باشگاه هاى اروپا روبروى استوا بخارست رومانى مى ايستد، غايب خواهد بود. اما اگر اين موضوع را ناديده بگيريم تيم جوان ونگر كه شگفتى ساز فصل بوده است، يك نمايش خوب ديگر را ارائه داد و براى اولين بار طى ۴ سفر اخيرش به زمين همشهرى لندنى اش، بر وستهام چيره شد. تك گل حساس بازى را رابين فان پرسى هلندى در دقيقه ۱۳ با ضربه سر به سود آرسنال زد. مى دانيد چه كسى توپ را براى او سانتر كرد؟ جواب اين است: هلب!

ايران ورزشي (وصال روحانى)

R10MessiEtoo
14-10-2007, 18:41
"تيه‌ري هانري" كاپيتان سابق تيم فوتبال آرسنال انگليس تصديق كرد كه حضور هشت ساله وي دراين تيم بويژه در ماه‌هاي پاياني،با تاثيرات بازدارنده روي هم تيمي هايش همراه بوده است.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل، هانري ضمن تاييداظهارات اخير "سسك فابرگاس" هم تيمي سابقش درآرسنال، اعتراف كرد كه در فصل گذشته،بعضي اوقات حضورش در تركيب اصلي تيم بازدارنده بوده است به جاي اينكه كمك‌كننده باشد.

فابرگاس گفته بود بازيكنان آرسنال بويژه جوانترها مرعوب هانري بودند.

هانري ركورددار گلزني در باشگاه آرسنال است و روزشنبه نيزازنظر تعداد گلهاي زده براي تيم ملي فرانسه، به ركورد "ميشل پلاتيني" دست يافت.

مهاجم كنوني باشگاه بارسلونا اسپانيا با تصديق حرف‌هاي فابرگاس گفت :
كاملا با او موافقم.به خاطر پيشكسوت بودن من، كاپيتاني و داد و فريادي كه براي گرفتن توپ مي‌كردم، برخي اوقات بازيكنان تيم توپ را به من واگذار مي‌كردند درحاليكه شايد در موقعيت مناسبي هم قرار نداشتم بنابراين شايد از اين نظر جداشدن من به نفع آرسنال شد.

جداشدن هانري از آرسنال كه آغاز دوران افول اين تيم تصور مي‌شد، ظاهرا در همه جوانب مثبت بوده است.

باشگاه آرسنال مبلغ زيادي از اين بابت بدست آورد و هنوز تن به شكستي نداده است علاوه بر اينكه در رقابتهاي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا نيز وضعيت مناسبي دارد.

rainysky50
24-10-2007, 12:22
اقا سلام!ارسنال دیشب با اسلاویا پراگ چند چند کرد؟؟؟برد یا مساوی کرد!میدونم باخت توی کار این تیم نیست!!

rainysky50
24-10-2007, 12:23
البته اسم تیم حریف رو فراموش کردم!!ممکنه اسلاویا نباشه!!!یادم رفت!!دیشب بعد از بازی رنجرز و بارسلونا خوابم برد!!!!

R10MessiEtoo
24-10-2007, 14:17
راديو بي بي سي پس از پيروزي چشمگير آرسنال مقابل اسلاوياپراگ اين تيم را غير قابل مهار خواند.
آرسنال سه‌شنبه شب در مرحله گروهي ليگ قهرمانان با 7 گل اسلاوياپراگ را در هم كوبيد تا با اقتدار در صدر گروه قرار بگيرد.
بخش ورزشي راديو بي بي سي كه از جشنواره گل توپچي‌ها به وجود آمده بود اعلام كرد: "اين تيم بي‌نظير و غير قابل مهار است. شاگردان آرسن ونگر هر كاري كه دوست دارند انجام مي‌دهند و هيچ تيمي هم توان مقابله با آنها را ندارد."
آرسن ونگر، سرمربي آرسنال به دنبال اين پيروزي خيره كننده شاگردانش در خانه در جمع خبرنگاران گفت:" ما تنها مي‌خواستيم از اين بازي 3 امتياز به دست بياوريم و فوتبالي تماشايي را به نمايش بگذاريم اما هرگز تصور نمي‌كرديم اين جدال را با اين نتيجه به پايان برسانيم. همه چيز بر وفق مراد ما بود. ما اولين شانس خود را به گل تبديل كرديم و همين گل شرايط به ثمر رسيدن ديگر گل‌هاي تيم را مهيا كرد

rainysky50
24-10-2007, 18:22
مع مع مع معععععععععععع!!!وجدانا 7 تا زدش!!!!بابا مذهبش!!!اگه ارسن رو دیدم حتما یه بوس ازش میبرم!!!درود بر ارسنال و ارسنالیها!!!

Pario
25-10-2007, 00:47
مع مع مع معععععععععععع!!!وجدانا 7 تا زدش!!!!بابا مذهبش!!!اگه ارسن رو دیدم حتما یه بوس ازش میبرم!!!درود بر ارسنال و ارسنالیها!!!

حیف شد بازی رو ندیدی. دقیقه 62 وقتی بازی 0-6 بود ونگر 3نفر رو با هم تعویض کرد تا یکم آرسنال آروم بشه در غیر اینصورت تعداد گلها از 10 تا رد میشد! یه جورایی میشه گفت به مربی اسلاویا رحم کرد وگرنه اون مربیه عمرا میتونست تیمشو جمع کنه.
نکته جالبی که وجود داشت این بود که ونگر در تمام طول بازی قیافه عبوسشو حفظ کرد مثل همه بازیهای قبلی.

kavoosh
25-10-2007, 00:52
امسال تو هر جامي شركت كنيم اون جام به تصاحب خودمون در مياد.:27:(انشاالله)

خيلي دوست دارم تو جام باشگاهها به بارسلوناي نامرد بي همه چيز بخوريم و لولش كنيم توي همديگه.

Pario
25-10-2007, 01:06

خيلي دوست دارم تو جام باشگاهها به بارسلوناي نامرد بي همه چيز بخوريم و لولش كنيم توي همديگه.

لیگ برتر که برامون رزرو شده لیگ قهرمانان هم میریم پوست اون بارسلونای امپریالیست و بدرنگ رو میکنیم ترجیحا 0-6 :31::31::31::31::27:

Dr.Afzali
25-10-2007, 02:29
اميدوارم كه هماهنگيشونو همينطور حفظ كنند.اون بازيهاي ملي كه وسط بازيهاي باشگاهي ميفته خيلي تاثير منفي روي هماهنگيشون ميزاره.بازي با بولتون رو ديديد كه هماهنگ نبودند.البته باز هم بردند ولي خوب هميشه اينطور نميشه اگر هماهنگ نباشن.

R10MessiEtoo
25-10-2007, 10:55

لیگ برتر که برامون رزرو شده لیگ قهرمانان هم میریم پوست اون بارسلونای امپریالیست و بدرنگ رو میکنیم ترجیحا 0-6 :31::31::31::31::27:

چرابارسا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بعد بارسلونا عاشق نوع بازي آرسنال و مخصوصا ونگر هستم. نمي دونم دليلتون براي تنفر از بارسا چيه شايد بخاطر هانري، اما هم ونگر و هم خودش قبول كردند كه خيلي به نفع آرسنال شد. چون تيم مدام در حال جوونگرايي بود و كوچكترهاي تيم از تي تي مي ترسيدند.
اگر هم اون فينال دوسال قبل رو ميگيد. بابا خدايي حق بارسا بود. تا حالا همچون بازي اي از آرسنال نديده بودم و نديدم كه 10 نفرو بريزن رو خط دروازه.
يك توضيح هم در مورد جامها بدم. ببينيد امسال بايد تمام تمركز ونگر روي يك جام باشه. يعني مثلا اگر ليگ برتر رو مي خواد نبايد بقيه جامها رو جدي بگيره تا مثل پارسال يهو از همش حذف نشيم. آخه تيم جوونه و كشش اين همه مسابقه رو نداره. وسطاي فصل به اين حرف من مي رسيد:46:

Pario
26-10-2007, 01:21
چرابارسا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بعد بارسلونا عاشق نوع بازي آرسنال و مخصوصا ونگر هستم. نمي دونم دليلتون براي تنفر از بارسا چيه شايد بخاطر هانري، اما هم ونگر و هم خودش قبول كردند كه خيلي به نفع آرسنال شد. چون تيم مدام در حال جوونگرايي بود و كوچكترهاي تيم از تي تي مي ترسيدند.
اگر هم اون فينال دوسال قبل رو ميگيد. بابا خدايي حق بارسا بود. تا حالا همچون بازي اي از آرسنال نديده بودم و نديدم كه 10 نفرو بريزن رو خط دروازه.
يك توضيح هم در مورد جامها بدم. ببينيد امسال بايد تمام تمركز ونگر روي يك جام باشه. يعني مثلا اگر ليگ برتر رو مي خواد نبايد بقيه جامها رو جدي بگيره تا مثل پارسال يهو از همش حذف نشيم. آخه تيم جوونه و كشش اين همه مسابقه رو نداره. وسطاي فصل به اين حرف من مي رسيد:46:

1.از بارسلون متنفر نیستم ازش خوشم نمیاد(ولی زنده و مردش به صدتا رئال میارزه:27:)
2.اتفاقا از کار ونگر خوشم اومد هم هانری رو به بارسلون قالب کرد هم تیم رو سبک کرد :31:
3.آره بد فینالی بود بارسلون روی دور بود و آرسنال رو تخت مرده شور خونه:41:
4.انقدر نیمکت پرباره که نگران نباشیم از همه چی دو تا داریم!!
5. با این اوضاع بارسلون معجزس به فینال برسه ولی اگر برسه زنده زنده میخوریمش:21::21::21::21:

rainysky50
26-10-2007, 01:47
طبق امضای دوستمون من به ترتیب عاشق ارسنال سپس استقلال و سپس مودنای ایتالیا هستم!البته بارسلونا رو به مقدار کمی دوست دارم ولی بارسلونا تیم خزی هست که همه طرفدارش هستند!!!!

kavoosh
26-10-2007, 03:26

من كلا از بارسلونا از همون اول خوشم نميومد داداش:2:

بحث اينكه هانري رفته نيست.

راستي بيخيال بحث بارسا و بقيه تيمها رو
من دوست ندارم تاپيك بيش از اندازه جنجالي بشه و دوست دارم اينجا فقط آرسنال باشه و آرسنال.

Utorrent
28-10-2007, 21:36
ای وایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــی!
Arsenal:1_Liverpool1
خداییش حق ارسنال بود که ببره.این مهاجم ارسنال بنِت توی دقیقه ی 85 دروازه خالی رو نزد.ولی بازم افرین به فابرگاس...

Pario
29-10-2007, 00:27
ای وایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــی!
Arsenal:1_Liverpool1
خداییش حق ارسنال بود که ببره.این مهاجم ارسنال بنِت توی دقیقه ی 85 دروازه خالی رو نزد.ولی بازم افرین به فابرگاس...

کدومشون بودن آدبایور یا ولکات؟؟

ahmet kaya
31-10-2007, 15:31
هانری خیلی به گردن آرسنال حق داره...!!!نباید اونو سرزنش کرد.اون سه چهار سال بود که از بارسلونا و دیگر تیمهادرخواست داشت ولی نمی رفت!!!

shimaz
03-11-2007, 21:09
بهتون تبریک میگم کار بزرگی انجام دادید . مساوی از من یو گرفتن کار اسونی نیست

R10MessiEtoo
03-11-2007, 22:28

وا! بازي كه دست آرسنال بود. فقط گلزن درست حسابي نداشت. اين آدبايور فقط بلد بود وايسه اونجا و توپها رو براي بقيه استپ كنه كه البته اين كارم نتونست. نمونه بارز يك بازيكن كه پشت به دروازه بازي مي كنه...
در كل مساوي نسبتا عادلانه بود.
منچستر در دفاع خوب بازي كرد، آرسنال در هافبك.

MORINIO
04-11-2007, 22:44
خوب شد بازی آرسنال و منچستر مساوی شد

کاملا به نفع چلسی

beckham7
05-11-2007, 00:11
خوب شد بازی آرسنال و منچستر مساوی شد

کاملا به نفع چلسی
دوست عزیز شوخی نکن مگه منچستر پارسال رو فراموش کردید ما بخام قهرمان بشیم میشیم حتی اگه فاصله از اول تا آخر فصل با تیم دوم یه امتیاز باشه همون یه امتیاز رو تااخر حفظ میکنیم
دوستان ارسنالی بازی واقعا عالی بود:10: مساوی هم عادلانه دم شیاطین و توپچیها گرم که مثل همیشه زیبا بازی کردن نه مثل چلسی با اون همه ستاره...............

kavoosh
05-11-2007, 12:48

:laughing::39::39::39:

مي خنديمممممممممممممممممممم

آخيييي چقدر شما زود فراموش مي كنيد...:27:

مثل اينكه باختهاي رفت و برگشت فصل قبل رو به همين زودي يادتون رفته...:21:

منچستريها كه سر كيفن اين يك امتياز رو هم گرفتن..

پس بريد و شاد باشيد.

ممنون.:5:

beckham7
05-11-2007, 22:54
:laughing::39::39::39:

مي خنديمممممممممممممممممممم

آخيييي چقدر شما زود فراموش مي كنيد...:27:

مثل اينكه باختهاي رفت و برگشت فصل قبل رو به همين زودي يادتون رفته...:21:

منچستريها كه سر كيفن اين يك امتياز رو هم گرفتن..

پس بريد و شاد باشيد.

ممنون.:5:
عزیز گفتم مساوی عادلانه بود اونهم فقط به خاطر نوع بازی ارسنال توکل بازیا با این داشته ها ok
بعدشم شما بهتر میدونید یا اون تماشاگرهای تو استادیوم امارات اگه بازی دیدی هر کسی متوجه میشد بعد سوت پایان چقدر خوشحال بودن عزیز
در ضمن گذشته ها گذشته چهارتا.......

kavoosh
06-11-2007, 00:47
عزیز گفتم مساوی عادلانه بود اونهم فقط به خاطر نوع بازی ارسنال توکل بازیا با این داشته ها ok
بعدشم شما بهتر میدونید یا اون تماشاگرهای تو استادیوم امارات اگه بازی دیدی هر کسی متوجه میشد بعد سوت پایان چقدر خوشحال بودن عزیز
در ضمن گذشته ها گذشته چهارتا.......

خوبيه تيم ما اينه كه ديگه باخت تو كارمون نيست و اگه باشه هم از هر كس باخت بياريم (كه نمياريم) از منچستر نميبازيم.:27:

در ضمن مثل اينكه اشتباهي تاپيكو مياي و تاپيك منچستر:2: يكم اونورتره و با اون لوگو زشتت نماي تاپيك رو هم زشت و ناپسند ميكني.

MORINIO
06-11-2007, 02:11
ویرایش: پاک شد

beckham7
07-11-2007, 22:22
خوبيه تيم ما اينه كه ديگه باخت تو كارمون نيست و اگه باشه هم از هر كس باخت بياريم (كه نمياريم) از منچستر نميبازيم.:27:

در ضمن مثل اينكه اشتباهي تاپيكو مياي و تاپيك منچستر:2: يكم اونورتره و با اون لوگو زشتت نماي تاپيك رو هم زشت و ناپسند ميكني.

بیخیال ارزش بحث رو نداره
شما بریید همون استقلال پرسپولیستون بچسبید بهتره بای

kavoosh
07-11-2007, 22:46
بیخیال ارزش بحث رو نداره
شما بریید همون استقلال پرسپولیستون بچسبید بهتره بای

اونشم به خودمون مربوطه...:27:

اگه منم كم ميوردم و ديگه نميدونستم چي بگم همينو ميگفتم.:21:

راستي اين درخواست رو از من قبول كن و بيشتر از اين اينجا خودت رو سبك نكن و پست نده.

ممنون.:31:

Utorrent
09-11-2007, 16:22
کدومشون بودن آدبایور یا ولکات؟؟
من که اسمش رو گفتم:Benet راستی اگه جدول بازی های ارسنال رو بذارین خیلی ازتون ممنون میشم.

rainysky50
25-11-2007, 21:23
تاپیک در حال افتادن بود گرفتمش!!واقعا حیف کلوپ تیمی که داره قهرمان میشه بره صفحه ی دومً!!طرفدارن پس کجایید؟؟؟بشتابید!!!!!!

Pario
27-11-2007, 02:05
کجایید؟؟ منچستر 1-0 از بولتون باخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !:31::31::31::31::31::31::31:
و آرسنال بازیش رو دو هیچ برد :8::8::8::8::10::10::10::10::5::5::5::10::10::10:: 8::8::8::5::5:

Dr.Afzali
28-11-2007, 02:48
ولي بازي غير حساس امشب توي ليگ قهرمانان مقابل سه ويا متاسفانه 3-1 باخت.به نظرم چون ديگه صعود كردند اون انگيزه لازم رو نداشتن براي برد.به اميد قهرماني ليگ برتر و اگر يكمي شانس هم كمكشون كنه قهرماني ليگ اروپا

rainysky50
06-12-2007, 01:11
با نیو کاسل مساویدیم!!!!!البته با این بازی بیشتر از مساوی هم حقمون نبود!!!

kavoosh
06-12-2007, 12:27
به نظرم بازيه بدي نبود...

به هر حال بازي توي زمين حريف بود و تيم مقابل هم نيوكسال كه اين فصل تيمش رو از همه نظر خيلي تقويت كرده.

تساوي هم عادلانه بود و نتيجه بدي نبود.

ممنون.

rainysky50
09-12-2007, 19:07
درود بر ارسنال و ارسنالیها!امروز مقابل میدلزبرو گمشو باختیم!!!2 بر 1 باختیم!ولی خداییش ارسنال نشون داد در بازی که ضعیف تر از مالدیو ظاهر میشه میتونه در دقیقه 95 هم که شده گل بزنه!تک گل ارسنال در دقیقه ی 95 با اینکه به کار ارسنال نمیومد ولی خیلی شیرین بود!دم ارنالیها گرم!!!

saman rossi
10-12-2007, 13:42
بد جوري حالمو گرفت..ولي مهم اينه كه الان صدره

piishii
17-12-2007, 11:00
سلام.
چلسی چلسی که میگفتند همین بود :دی
خدایی لذت بردم با این برد .
ضد حمله ها یک فوتبال کلاسیک رو نشون داد به تمام معنا .
حقشون 2 3 گل بود :(

jingool
17-12-2007, 20:29
ولی خدایی عجب تیمی شده این آرسنال این فصل...
من آخه به چی چیه تیمتون ایراد بگیرم غیر از تجربه!!!:31:
حالا که این فصل بایرن نیست آرسنال یکی از تیم هایی هستش که من دوست دارم قهرمان جام باشگاه ها بشه!!!:46:
البته زیاد تعریف کردم یهو رو دل نکنید...

kavoosh
18-12-2007, 17:21
اينم از چلسي...

واقعا ديگه نميذونم چي بگم؟

هر كدوم از بازيكنهاي آرسنال همه خصوصيات يك بازيكن عالي رو دارند.

انشاالله امسال 3 تا جام تو شاخشه.

ممنون.

MORINIO
19-12-2007, 19:19
سلام.
چلسی چلسی که میگفتند همین بود :دی
خدایی لذت بردم با این برد .
ضد حمله ها یک فوتبال کلاسیک رو نشون داد به تمام معنا .
حقشون 2 3 گل بود :(

کاش تو یکی از این بازیهای مهم تمام بازیکنهامون رو داشتیم تا می فهمیدید چلسی یعنی چی!

تو این بازی هم که ابوئه با اون حرکت :2: جان تری رو سه ماه مصدوم کرد:41:

ولی اینو بدونین بازی برگشتی هم هست!:46:

rainysky50
22-12-2007, 11:28
ارسنال بیچاره با میلان باید توی جام باشگاههای اروپا بازی کنه!!!!!هیچ شانس نداریم!!!به سخت ترین تیم ممکن برخورد کردیم!!!!!!

saman rossi
22-12-2007, 13:32
شانسو نيگا كن. بارسا با سلتيك بازي داره , چلسي با المپياكوس اونوقت ارسنال بايد با قهرمان جهان بازي كنه . ولي من مطمئنم ميبره

rainysky50
22-12-2007, 19:00
تاتنهام درپیتی رو هم بردیم!!2 به1 for ارسنال!!

saman rossi
22-12-2007, 20:36
خدايي چه تعويضي كرد اين ونگر.... اون بازكنه اگه الان تو ميلان يا بارسا بود 5 دقيقم بهش بازي نمي رسيد

Dr.Afzali
23-12-2007, 03:34
بهترين و سخت ترين بازي اين مرحله ليگ اروپا همين بازي ارسنال و ميلانه.اگه ارسنال هماهنگيشو حفظ كنه تا اون موقع حتما برده.ولي اين فاصله هائي كه تعطيلات و بازيهاي ملي ايجاد ميكنند باعث ميشه كه تا 1-2 هفته خوب هماهنگ نباشن.كاش همين هفته بود كه حتما ارسنال برنده بود.تا 2 ماه ديگه نميشه پيش بيني كرد.

cescjoon
25-12-2007, 14:38
بهترين و سخت ترين بازي اين مرحله ليگ اروپا همين بازي ارسنال و ميلانه.اگه ارسنال هماهنگيشو حفظ كنه تا اون موقع حتما برده.ولي اين فاصله هائي كه تعطيلات و بازيهاي ملي ايجاد ميكنند باعث ميشه كه تا 1-2 هفته خوب هماهنگ نباشن.كاش همين هفته بود كه حتما ارسنال برنده بود.تا 2 ماه ديگه نميشه پيش بيني كرد.

تيمهاي انگليسي تعطيلات زمستاني ندارند تازه در زمان تعطيلي ديگر ليگها بازيها در انگليس فشرده تر ميشه

pmg_acmilan
26-12-2007, 18:49
ارسنال بیچاره با میلان باید توی جام باشگاههای اروپا بازی کنه!!!!!هیچ شانس نداریم!!!به سخت ترین تیم ممکن برخورد کردیم!!!!!!

تاييد ميشه

rainysky50
26-12-2007, 19:35
ا ث میلانی جان نترس!!امسال ارسنال قویتر از چیزیه که فکرشر رو هم بکنید!!برید دعا کنید تا بازیکنای اول ارسنال سالم بمونند چون بازیکنای دوم و حتی سوم این تیم خیلی خطرناک تر از بازیکنای اصلیند!!اگه بازیکنای اصلی ارسنال رو بروتون بازی کنند ممکنه یه شانس 10 درصدی داشته باشید ولی وای به حال روزی که بازیکنای تیم دوم ارسنال باهاتون بازی کنند !!هیچ بعید نیست که 6 گل بخورید!!!!!!

Pario
27-12-2007, 01:16
ا ث میلانی جان نترس!!امسال ارسنال قویتر از چیزیه که فکرشر رو هم بکنید!!برید دعا کنید تا بازیکنای اول ارسنال سالم بمونند چون بازیکنای دوم و حتی سوم این تیم خیلی خطرناک تر از بازیکنای اصلیند!!اگه بازیکنای اصلی ارسنال رو بروتون بازی کنند ممکنه یه شانس 10 درصدی داشته باشید ولی وای به حال روزی که بازیکنای تیم دوم ارسنال باهاتون بازی کنند !!هیچ بعید نیست که 6 گل بخورید!!!!!!

اولین مشکل میلان اینه که ونگر میدونه ترکیب میلان چیه ولی آنجلوتی؟ نمیدونه چه ترکیبی از آرسنال در بازی خواهد بود:31::31:

آرش-19
27-12-2007, 12:20
از دست دادن صدرجدول رو بهتون تسلیت میگم.
اگه مثل دیشب جلوی میلان بازی کنید که حرفی برای گفتن ندارید.
مقابل کمپل که دیگه به تیم ملی هم کمتر دعوت میشه اونجوری بازی کردید.
جلوی نستا و کالادزه و مالدینی و اودو و گتوزو چطور بازی می کنید؟؟؟!!!!

rainysky50
27-12-2007, 16:59
خواهیم دید!ارسنال دیشب ارسنال نبود!اگه اینجوره پس باید بگید که چون بارسلونا الان کمی ضعیف شده پس تیم خوبی نیست!این حرفها چیه!ارسنال الان کمی وضعش خراب شده!که به نظر من بهتره تیم دوم رو روونه ی بازی کنند چون به نظر میرسه تیم دوم ارسنال قویتر از تیم اولش!!دیشب اگه ونگر عزیز رو کارد میزدید خونش نمیومد!!خیلی عصبی بود!این بیچاره خودش از بازی کند و ناهماهنگ بدش میاد ولی حالا ارسنال اینجوری بازی میکنه!!نیم فصل دوم پوز منچستر رو زمین میزنه(همین ارسن ونگر!)

Pario
28-12-2007, 01:20
از دست دادن صدرجدول رو بهتون تسلیت میگم.
اگه مثل دیشب جلوی میلان بازی کنید که حرفی برای گفتن ندارید.
مقابل کمپل که دیگه به تیم ملی هم کمتر دعوت میشه اونجوری بازی کردید.
جلوی نستا و کالادزه و مالدینی و اودو و گتوزو چطور بازی می کنید؟؟؟!!!!

مثل اینکه خبر نداری با افرادی که برن تو تاپیک تیمهای دیگه و ایجاد اغتشاش کنن برخورد میکنن

pmg_acmilan
28-12-2007, 11:57

شب دراز است ...
همیشه باید از جون ها ترسید چون نمیشه دستشون رو خوند
ولی عزیز من شما اون ور سکه رو هم نگاه کن جوان تر ها یکمی احساساتی هستند

sJaguar
28-12-2007, 13:04
كي گفته آرسنال جلو ميلان شانس نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

صد در صد صعود ميكنه مطمون باشيد
.... عشق است آرسنال.......

sJaguar
28-12-2007, 13:05
شب دراز است ...
جوون هاي آرستال همه با تجربه اند دوست من و چند سال دارن تو پرمير ليگ بازي مي كنند!

آرش-19
29-12-2007, 15:12
مثل اینکه خبر نداری با افرادی که برن تو تاپیک تیمهای دیگه و ایجاد اغتشاش کنن برخورد میکنن

اغتشاش !!!!!!!
نه عزیزم من قصد اغتشاش نداشتم.
من نظرمو در مورد آرسنال کنونی گفتم. یعنی شما می خوای بگی که قبول نداری از شروع فصل تا الان
آرسنال سیر نزولی داشته؟
صبر کن ببینبم نتیجه بازی امروز چی میشه . بعد میشه بیشتر روش بحث کرد.

Pario
30-12-2007, 00:04
شب دراز است ...

مگه میخوان برن خواستگاری؟؟
من خوبم شما خوبی؟؟

اغتشاش !!!!!!!
نه عزیزم من قصد اغتشاش نداشتم.
من نظرمو در مورد آرسنال کنونی گفتم. یعنی شما می خوای بگی که قبول نداری از شروع فصل تا الان
آرسنال سیر نزولی داشته؟
صبر کن ببینبم نتیجه بازی امروز چی میشه . بعد میشه بیشتر روش بحث کرد.

آرسنال با نتیجه 4-1 اورتون را در هم کوبید

خبر کامل

منچستر باخت

Dr.Afzali
31-12-2007, 02:29
ايول.دوباره جاشونو پس گرفتن.

Kolubive
31-12-2007, 03:13
حالا که مورینیو از چلسی رفته ( جدا رفت ؟ ) ارسنال باید خیلی خوشحال باشه

Pario
31-12-2007, 15:03
حالا که مورینیو از چلسی رفته ( جدا رفت ؟ ) ارسنال باید خیلی خوشحال باشه

بحث مورینیو و فرگوسن و ... نیست اگر عمه محمو (رومن آبراموویچ معروف به عمو سمسار) هم این همه پول پاک و حلال
( که از راه دزدی و رانت خواری (سو استفاده از اطلاعات سری و محرمانه برای کسب پول)
و ارتشا (رشوه دادن و گرفتن به مسئولان مزایده های خصوصی سازی صنایع انرژی و فلزات روسیه)
و سرمایه گزاری در قاچاق اسلحه و (از روسیه و چین و پاکستان و حتی امریکا به ایرا و خاور میانه و افریقا و آمریکای جنوبی و اروپای شرقی)
قاچاق انسان ( از روسیه و آسیای شرقی و امریکای جنوبی به اروپای غربی و آمریکای شمالی و جنوب خلیج پارس)
قاچاق مواد مخدر ( مواد مخدر سنتی از شرق به غرب جهان و مواد مخدر صنعتی از غرب به شرق)
و پول شویی ( سرمایه گزاری در لیگ برتر و شرکتهای مستقر در جنوب خلیج پارس بدست اومده باشه)

داشت میتونست بهترین بازیکن ها رو برای تیمش بخره و مثل باشگاه آرسنال نیازی به بازیکن سازی نداشت

Kolubive
31-12-2007, 20:18
من اگه میدونستم آمپر میچسبونی بیخیال چلسی میشدم و همون FC Perspolis خودمون رو می چسبیدم !..!

در کل میخوام بگم پستمو پس میگیریـــــــــــــــم !!!!!

شرمند ه

mansour 64
01-01-2008, 18:39
سلام، اگر چه من از طرفدارای سرسخت لیگ برتر انگلیس نیستم اما همیشه دوست داشتم ارسنال (والبته لیورپول)
دماغ منچستر یونایتد (با اون فرگوسن...) و چلسی (با اون لمپارد....) رو به خاک بمالن. انگار دوباره ارسنال اومد صدر. اره؟ تبریک میگم به همه هوادارای ارسنال و امیدوارم چلسی و منچستر به قعر جدول سقوط کنن.

همچنین به امید موفقیت ارسنال در برابر میلان و حذف میلان از جام باشگاهها

sudotux
01-01-2008, 18:57
بحث مورینیو و فرگوسن و ... نیست اگر عمه محمو (رومن آبراموویچ معروف به عمو سمسار) هم این همه پول پاک و حلال
( که از راه دزدی و رانت خواری (سو استفاده از اطلاعات سری و محرمانه برای کسب پول)
و ارتشا (رشوه دادن و گرفتن به مسئولان مزایده های خصوصی سازی صنایع انرژی و فلزات روسیه)
و سرمایه گزاری در قاچاق اسلحه و (از روسیه و چین و پاکستان و حتی امریکا به ایرا و خاور میانه و افریقا و آمریکای جنوبی و اروپای شرقی)
قاچاق انسان ( از روسیه و آسیای شرقی و امریکای جنوبی به اروپای غربی و آمریکای شمالی و جنوب خلیج پارس)
قاچاق مواد مخدر ( مواد مخدر سنتی از شرق به غرب جهان و مواد مخدر صنعتی از غرب به شرق)
و پول شویی ( سرمایه گزاری در لیگ برتر و شرکتهای مستقر در جنوب خلیج پارس بدست اومده باشه)

داشت میتونست بهترین بازیکن ها رو برای تیمش بخره و مثل باشگاه آرسنال نیازی به بازیکن سازی نداشت

من زیاد از آبراموویچ خوشم نمیاد ولی ....

آیا مدرکی برای این همه اتهاماتی که گفتید دارید ؟؟ چون تعداد اتهاماتی که مطرح کردید خیلی زیاد بود.

Kolubive
01-01-2008, 19:59
نه که نداره ... پاریو یه ذره این روزا اعصابش اب روغن قاطی کرده !...

دی::دی

rainysky50
01-01-2008, 20:50
ارسنال 2 به 0 وستهام رو برد!گلها رو ادواردو و ادبایور زدند!!!50 امتیازی میشویم!!!ادبایور 12 گله میشود!!!منچستر یونایتد هم به زور برد(1 به 0)

rainysky50
01-01-2008, 23:25
van persi عزیز دل برادر!

Pario
03-01-2008, 00:12
من زیاد از آبراموویچ خوشم نمیاد ولی ....

آیا مدرکی برای این همه اتهاماتی که گفتید دارید ؟؟ چون تعداد اتهاماتی که مطرح کردید خیلی زیاد بود.

1. اگه من مدرک داشته باشم که ....
2.اگر داشتم میفروختمشون به پوتین
3.از یکی پرسیدن خرس تخم میزاره یا زنده میزاد؟؟ جواب داد : از این دمبریده هرچی بگی برمیاد:31:
4.

اگه این پاریوی وراج رو ول کنم تا شماره 1000 مینویسه.

دوستدار شما

SMR

Ghost Dog
07-01-2008, 10:41
آرسن ونگر گفت: حضور ديويد بكام در تمرينات آرسنال دليلي بر بازگشت اين بازيكن به ليگ برتر نيست...

ديويد بكام براي كسب آمادگي به منظور بازگشت به تيم ملي انگليس از روز گذشته در تمرينات آرسنال شركت كرد اما، آرسن ونگر گفت كه اين حضور دليلي بر بازگشت اين بازيكن به ليگ برتر نيست. سرمربي آرسنال گفت:« ما به بكام كمك مي‌كنيم كه براي بازگشت به آمريكا آماده شود. او كار مي‌كند تا آماده شود.»
ونگر در كنفرانس مطبوعاتي باشگاه آرسنال هنگامي كه با اين سوال مواجه شد كه آيا حضور بكام مي‌تواند نشانه‌اي از حضور آينده او در تيم لندني باشد تنها به يك كلمه بسنده كرد: خير؟
بكام كه نود و نه بازي ملي انجام داده اميدوار است كه براي ديدار با سوييس كه ماه آينده برگزار مي‌شود از سوي فابيو كاپلو به تيم ملي دعوت شود

منبع arsenal.ir

Ghost Dog
07-01-2008, 10:47
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، سس فابرگاس با تاييد خبر مذاكره با رئال مادريد، انتقال خود را به فصل بعدي موكول كرد. !!:18:
وي گفت: از ديد من رئال مادريد بهتر از بارسلونا بازي مي كند و براي جواني مثل من شاگردي شوستر افتخار آميز تر از كار كردن زير نظر ريكارد است.

مهاجم اسپانيايي آرسنال افرود: اميدوارم رئال مادريد و آرسنال در فينال ليگ قهرمانان اروپا يكديگر را ملاقات كنند. اين براي من يك امتحان بزرگ خواهد بود. از هلب نيز خواسته ام به بارسلونا نرفته و شانس خود را براي پيوستن به رئال مادريد از دست ندهد.

وي تاكيد كرد: بهترين هاي فوتبال جهان در تركيب رئال مادريد حضور دارند و عضويت در اين تيم براي هر بازيكني يك افتخار بزرگ است.
یه فوق ستاره داشتیم اونم داریم باز از دست می دیم.آخه این چه وضشه:41:

rainysky50
07-01-2008, 13:38
گور پدر هرکی که میخواد بره!!اینها اگه ارسن ونگر رو نداشتند به هیچ جا نمیرسیدند!همشون بایستی گمنام باشند!هر کی هم رفته زیاد موفق نشده !!نمونه اش:انری!ویرا!پیرس!باید مثل برگکمپ تا اخرش بمونند!!

kavoosh
08-01-2008, 17:24
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، سس فابرگاس با تاييد خبر مذاكره با رئال مادريد، انتقال خود را به فصل بعدي موكول كرد. !!:18:
وي گفت: از ديد من رئال مادريد بهتر از بارسلونا بازي مي كند و براي جواني مثل من شاگردي شوستر افتخار آميز تر از كار كردن زير نظر ريكارد است.

مهاجم اسپانيايي آرسنال افرود: اميدوارم رئال مادريد و آرسنال در فينال ليگ قهرمانان اروپا يكديگر را ملاقات كنند. اين براي من يك امتحان بزرگ خواهد بود. از هلب نيز خواسته ام به بارسلونا نرفته و شانس خود را براي پيوستن به رئال مادريد از دست ندهد.

وي تاكيد كرد: بهترين هاي فوتبال جهان در تركيب رئال مادريد حضور دارند و عضويت در اين تيم براي هر بازيكني يك افتخار بزرگ است.
یه فوق ستاره داشتیم اونم داریم باز از دست می دیم.آخه این چه وضشه:41:

اينا همه شايعه اي بيش نيست.

اين شايعه ها براي اينه كه آرسنال رو از هدف اصلي خودش خارج كنه كه بازم نميتونن.

در ضمن سس فابرگاس وقتي كه هانري رفت توي يك مصاحبه گفت كه هانري با ايم كارش با آرسنال خيانت كرد و حالا به نظر شما خودش مياد از اين تيم جدا بشه؟

zahedy2006
10-01-2008, 03:24
سس فابرگاس با تاييد خبر مذاكره با رئال مادريد، انتقال خود را به فصل بعدي موكول كرد. !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

امان از شایعه

براي جواني مثل من شاگردي شوستر افتخار آميز تر از كار كردن زير نظر ريكارد است.

آخه اون که زیر نظر یه صاحب سبک بزرگ شده برای چی بره زیر دست شوستر که نصف ونگر هم تجربه نداره

مهاجم اسپانيايي آرسنال

هافبک

بهترين هاي فوتبال جهان در تركيب رئال مادريد حضور دارند و عضويت در اين تيم براي هر بازيكني يك افتخار بزرگ است.

مثلا اینها فوق ستاره اند:
دیارا
راموس
گوتی از هر 5 تا بازی یه دونش
گاگو
رائول براوو
...

یا مثلا اینها نیستند
رونالدینیو
هانری
اتوئو
دکو
مارکز

یا
موتزارد کوچک
کلوتوره
گالاس

Ghost Dog
10-01-2008, 11:40
سلام از اونجایی که به احتمال بسیار زیاد خبر انتقال فابرگاس شایعه است و برای اینکه این شایعه رو به پای من ننویسید لینک خبری رو که خونده بودم از خبرگذاری فارس میذارم. والا قصد بدی نداشتم و فقط قصدم اطلاع رسانی بود.
به امید موفقیت روزافزون آرسنال

kavoosh
10-01-2008, 19:36
سلام از اونجایی که به احتمال بسیار زیاد خبر انتقال فابرگاس شایعه است و برای اینکه این شایعه رو به پای من ننویسید لینک خبری رو که خونده بودم از خبرگذاری فارس میذارم. والا قصد بدی نداشتم و فقط قصدم اطلاع رسانی بود.
به امید موفقیت روزافزون آرسنال

دوست عزيز كسي نگفت شما قصد بدي داشتي.:46:

راستي يه چيز ديگه يادم اومد سس فابرگاس در شروع فصل قرارداد خودش رو تا سال 2013 تمديد كرد.

rainysky50
21-01-2008, 17:27
این تاپیک داشت مدفون میشد!بابا ناسلامتی تیم مشترک اول هست توی لیگ!!چرا اینقدر کم به این تاپیک میایید!بازی بعدی ارسنال با کیه؟؟؟؟فولهام رو هم ترکوند با 3 گل!!!

kavoosh
21-01-2008, 18:01
بازيه بعدي با تاتنهام هست كه دور برگشت نيمه نهايي جام اتحاديه است و دور رفت هم در ورزشگاه امارات 1 بر 1 به اتمام رسيد.

اين بازي در 22/1/2008 به وقت ايران ساعت 22:15 بازي ميكنن.

كه انشاالله ببريم و بريم فينال.

البته نا گفته نماند كه آرسنال با تيم دوم خودش پا به اين بازيها گذاشته و تا اينجا بالا اومده.

ممنون.

rainysky50
23-01-2008, 03:26
5 به 1 ارسنال از تاتنهام باخت!بله درست خوندید!ارسنال در مجموع دو دیدار 6 بر 2 باخت تا بلکه کمی از باد غرور جوانان ارسنال کاسته بشه و این تیم دوباره به روزهای اوج برگرده!تاتنهام از راهی که ارسنال همیشه گل میزد در این بازی 5 گل به ارسنال زد!حتی دقیقه ی 90 هم ارسنال گل خورد!!هنوز باورم نمیشه ولی اتفاق افتاد!!میسوزیم!!:19::19::18::18::41::4 0:

Pario
23-01-2008, 03:44
5 به 1 ارسنال از تاتنهام باخت!بله درست خوندید!ارسنال در مجموع دو دیدار 6 بر 2 باخت تا بلکه کمی از باد غرور جوانان ارسنال کاسته بشه و این تیم دوباره به روزهای اوج برگرده!تاتنهام از راهی که ارسنال همیشه گل میزد در این بازی 5 گل به ارسنال زد!حتی دقیقه ی 90 هم ارسنال گل خورد!!هنوز باورم نمیشه ولی اتفاق افتاد!!میسوزیم!!:19::19::18::18::41::4 0:

امشب ونگر همشون رو فلک میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقداری فحش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rainysky50
23-01-2008, 13:05
امشب ونگر همشون رو ....میکنه!!!ونگر داغون بود!من غصه ی بنتنر رو میخوردم چون حتما ونگر میکشدش!!!فابیانسکی هم اصلا روز خوبش نبود و براحتی گل میخورد!ادبایور عالی بود!20 دقیقه اومد تو زمین و یک گل زیبا زد!!اگه از اول میبودش وضع ارسنال اینطور نمیشد!به نظر من ونگر که میدونست تاتنهام عقده ای شده و فقط به قصد برد میاد تو زمین میبایستی بازیکنای اصلی رو بازی میداد!!

kavoosh
23-01-2008, 15:26
اين باخت ميتونه كمكي باشه تا آرسنال تمركز بيشتري براي جامهاي آتي داشته باشه.

ولي آرسنال خيلي از بازيكناي اصليشو نداشت ولي به هر حال نميتونه توجيح خوبي براي اين باخت فجيع باشه.

به اميد قهرماني (در ليگ جزيره).

ممنون.

Pario
27-01-2008, 00:14
چقدر هواداری فعالی داره این آرسنال

آرسنال 3 نیوکاسل 0

اگر این ادبایور و ... کمتر با توپ بازی کنن بیشتر گل میزنن . خیلی با توپ ور میرن .انگار میخواهن تمام 12 نفر (درسته داور هم حساب شده) رو دربیل کنن و ...

kavoosh
27-01-2008, 00:48
چقدر هواداری فعالی داره این آرسنال

آرسنال 3 نیوکاسل 0

اگر این ادبایور و ... کمتر با توپ بازی کنن بیشتر گل میزنن . خیلی با توپ ور میرن .انگار میخواهن تمام 12 نفر (درسته داور هم حساب شده) رو دربیل کنن و ...

به هر حال بازيه بدي نبود.

بعد از اون باخت فجيع (كه چند روزي خونه نشين شدم) با اين برد ميتونه روحيه تيم به حالت اول يا حتي بيشتر هم بشه.

البته آرسنال از نبود چند تا از بازيكنهاشم داره رنج ميبره.

اميدواريم با قدرت هر چه تمامتر بريم جلو و اين 3 تا جام (قهرمانان اروپا و ليگ جزيره و جام حذفي) رو گالاس ببره بالاي دستاش.

rainysky50
27-01-2008, 11:45
اخ که گفتی خونه نشینی!!!من توی این چند روز نمیزاشتم کسی بیاد بهم نزدیک هم بشه!!داغون بودم!دیروز هم که مدرسه داشتم مجبور شدم برم بچه ها چون میدونستند عشق ارسنالم نه یه بار نه دو بار هی میگفتند چرا اینجوری باخت!!!واقعا خودمونیم چرا؟؟اخه چرا ارسنالی که همیشه خودش تیمهای دیگه رو اینجوری غافلگیر میکنه باید 5 گل بخوره حتی در دقیقه ی 93 هم باید گل بخوره؟؟؟

kavoosh
28-01-2008, 02:09
اخ که گفتی خونه نشینی!!!من توی این چند روز نمیزاشتم کسی بیاد بهم نزدیک هم بشه!!داغون بودم!دیروز هم که مدرسه داشتم مجبور شدم برم بچه ها چون میدونستند عشق ارسنالم نه یه بار نه دو بار هی میگفتند چرا اینجوری باخت!!!واقعا خودمونیم چرا؟؟اخه چرا ارسنالی که همیشه خودش تیمهای دیگه رو اینجوری غافلگیر میکنه باید 5 گل بخوره حتی در دقیقه ی 93 هم باید گل بخوره؟؟؟

بهتره ديگه اون باخت رو فراموش كنيم عزيز.:41:

اينجوري بهتره.:10:

جام حذفي هم كه 3 تا به نيوكاسل زديم و رفتيم يك شانزدهم نهايي.:27:

البته نا گفته نماند كه بازيه بعدي آرسنال هم با همين نيوكاسل هست ولي در قالب رقابتهاي ليگ برتر (ليگ جزيره).

به اميد اينكه اين دفعه 6 تا بزنيم...:21:

Ghost Dog
28-01-2008, 20:31
دور 5 جام حذفی انگلیس قرعه کشی شد و آرسنال باید در 27 بهمن ماه در الدترافورد به مصاف منچستر یونایتد بره.این در حالیه که سه روز بعد باید در امارات مقابل میلان قرار بگیره.
امیدواریم با برد منچستر با روحیه مضاعف به مصاف میلان بریم
به امید موفقیت آرسنال
بازی های دیگه ی جام حذفی

Manchester United v Arsenal
Bristol Rovers v Southampton
Cardiff City v Wolverhampton Wanderers
Sheffield United v Middlesbrough
Liverpool v Barnsley
PrestonNorth End v Portsmouth
Coventry City v West Bromwich Albion
Chelsea v Huddersfield Town

kavoosh
29-01-2008, 01:38
دور 5 جام حذفی انگلیس قرعه کشی شد و آرسنال باید در 27 بهمن ماه در الدترافورد به مصاف منچستر یونایتد بره.این در حالیه که سه روز بعد باید در امارات مقابل میلان قرار بگیره.
امیدواریم با برد منچستر با روحیه مضاعف به مصاف میلان بریم
به امید موفقیت آرسنال
بازی های دیگه ی جام حذفی

Manchester United v Arsenal
Bristol Rovers v Southampton
Cardiff City v Wolverhampton Wanderers
Sheffield United v Middlesbrough
Liverpool v Barnsley
PrestonNorth End v Portsmouth
Coventry City v West Bromwich Albion
Chelsea v Huddersfield Town

وقعا عجب شانسي.............:13:

اين همه تيم ضرتي بايد بخوريم به منچستر.:41:

ولي اينم يك مانع مثل بقيه موانع كنار زده ميشه البته با سختيه بيشتري ولي به هر حال اين بازيه سنتي رو ما ميبريم.:5:

به اميد جامهاي قهرماني...:10::8:

Honradez
29-01-2008, 19:34
یوفا/ تیم فوتبال آرسنال درصدد است پی یت ولتویزن، دروازه بان تیم فوتبال ویتس آرنهم هلند را به خدمت درآورد.

ولتویزن یکی از بهترین دروازه بانان حال حاضر فوتبال اروپاست و پیش از این، خود را به عنوان دروازه بان نخست ویتس آرنهم معرفی کرده است.

این دروازه بان 21 ساله پیش از کریسمس قرارداد خود را با تیم هلندی تا سال 2011 تمدید کرده تا وفاداری خود را به تیمش نشان دهد.

دروازه بان جوان تیم ویتس آرنهم پیش از این از سوی تیم فاینورد مورد توجه واقع شده اما در دیدار تیم های ویتس آرنهم و آژاکس که به تساوی 2 بر 2 انجامید، نظر مسئولان باشگاه آرسنال را هم به خود جلب کرد. از آنجا که ینس لمن پیش از این عنوان کرده در پایان این فصل از رقابت ها از جمع توپچی ها جدا می شود، آرسنال در پی استخدام دروازه بان جدیدی است.

مارتن استکلنبرگ دروازه بان شماره یک آژاکس هم که یکی از بهترین های تیمش در دیدار با ویست آرنهم بود، پس از این بازی مورد توجه تیم آرسنال قرار گرفت اما با وجود ابراز تمایل سرخپوشان لندنی حضور در این تیم را منتفی خواند.

پی‌نوشت:
- با این بازیکن آشنا شوید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ویکی‌پدیا)

شاد زی و مهر افزون، بابک. :46:

livchelsea
29-01-2008, 21:31
:18::18::18::18::18::18::18::18::18:

livchelsea
29-01-2008, 21:35

میخوای بدونی چرا؟
چون آرسنال نوسان داره بعضی اوقات خیلی خوبه مث زمانی که فابرگاس به اوج رسید و آرسن ونگر هم هی سوسه می اومد
و فکر میکرد که خودش باعث این همه برد بوده
بعضی وقتا هم که ....حالا هم که فابرگاس
خوب بازی نمیکنه وضع اینجوریه...

نکته : قدر فابرگاس رو بدونید و از دست ندیتش
همه مربی های دنیا مخصوصا ونگر هیچی بارشون نیست...
در ضمن من جلوی منچستری ها از شما دفاع کردم...:18:
frankieliv@yahoo.com

Pario
30-01-2008, 00:16
در ضمن من جلوی منچستری ها از شما دفاع کردم...

کی فابرگاس رو به اینجا رسونده؟؟ تاکسی تلفنی؟؟

kavoosh
30-01-2008, 01:28
در ضمن من جلوی منچستری ها از شما دفاع کردم...:18:
frankieliv@yahoo.com

آقا لطف كن ديگه از اين نظرات نده.:13:

هر چي بازيكن توي آرسنال هست(به جز گالاس) ساخته هاي آرسن ونجر هستن (تك تك اونها).

حالا بگذريم...

الان كه من اين پست رو ميدم چند دقيقه هست كه بازي آرسنال با نيوكاسل تموم شده و به نحوي ميشه گفت نيوكاسل منفجر شد با نتيجه 3 بر صفر.:46:

جالبه اينو بدونيد كه Flamini علاوه بر بازيه بسيار خوبش يگ گل بسيا بسيار زيبا رو بثمر رسوند(واقعا خيلي قشنگ بود)

به اميد جامهاي قهرماني...:20:

Ghost Dog
31-01-2008, 10:04

آرسنال در رقابت با منچستر یونایتد موفق به خرید لوک فریمن ( Luke Freeman ) بازیکن 15 ساله ی فرانسوی شد.
ونگر نیز پس از دیدن اولین بازی وی در تیم زیر 18 ساله ها از وی تعریف کرد و گفت : وی چشم انداز فوق العاده ای دارد .
ونگر که قبل از به خدمت گرفتن این بازیکن نیز در مصاحبه هایی از بازی وی و استیل بدنی وی بسیار تعریف و تمجید کرده بود حال با خدمت گرفتن وی و دید اولین بازیش برای تیم آرسنال ( زیر 18 سال ) بار دیگر از وی تمجید کرد . وی اولین بازی خود را در لیگ زیر 18 سال برابر ایپسویچ انجام داد و با وجود شکست 3 - 2 در آن بازی خود را در دیدگان ونگر قرار داد . وی اعلام کرد او بسیار هوشمند بازی می کند شمع گل زنی بالایی دارد و بسیار جذاب بازی می کن ونگر در پایان نیز چشم انداز لوک را فوق العاده دید و وی را از آینده داران توپچی های شمرد.

اولین خرید آرسنال در فصل نقل و انتقالات زمستانی خرید یوان گورفان ( Yoan Gouffran ) مهاجم تیم کائن
این مهاجم فرانسوی با عقد قرار دادی به مبلغ 5 میلیون پوند به جمع توپچی ها پیوست. گوافران در تیم ملی زیر 21 سال فرنسه هم به عنوان مهاجم بازی می کند .

مثل اینکه خرید بازیکنان جوان از سوی ونگر پایان نداره و البته همیشه هم این به سود آرسنال بوده:27:
به امید موفقیت آرسنال

liv
31-01-2008, 22:04
آقا لطف كن ديگه از اين نظرات نده.:13:

هر چي بازيكن توي آرسنال هست(به جز گالاس) ساخته هاي آرسن ونجر هستن (تك تك اونها).

حالا بگذريم...

الان كه من اين پست رو ميدم چند دقيقه هست كه بازي آرسنال با نيوكاسل تموم شده و به نحوي ميشه گفت نيوكاسل منفجر شد با نتيجه 3 بر صفر.:46:

جالبه اينو بدونيد كه Flamini علاوه بر بازيه بسيار خوبش يگ گل بسيا بسيار زيبا رو بثمر رسوند(واقعا خيلي قشنگ بود)

به اميد جامهاي قهرماني...:20:

در ضمن آقا خودتی ...

Pario
01-02-2008, 01:31
در ضمن آقا خودتی ...

ببینم این اسم کاربری شما مخفف liv tyler نیست؟؟ همون بازیگره

rainysky50
01-02-2008, 03:28
ارسنال هرچی داره از برکت حضور 12 ساله ی جناب عالی جناب ارسن ونگر هست!اگه بره یعنی اینکه ارسنال پوچ!خداییش اگه ونگر از ارسنال بره اونوقت ارسنال هم یه تیم خز و جوات میشه مثل بارسلونا و منچستر و چلسی و....!ارسنال بازیهاش و بازیکنانش و نتیجه گیریش و چهره ی مربیش و همه چیزش غافلگیر کننده و جذابه!لذت میبرم وقتی چهره ی ارسن ونگر رو میبینم!یادش بخیر!سال 2 دبیرستان یه معلم ریاضی داشتیم عین ارسن جون بود!تا اخر سال اونقدر دورش چرخیدم (حتی یه بار یادم نبود این معلم ریاضیمونه به خاطر همین نزدیک بود ازش امضا بگیرم!!!)تا نمره ی ریاضیمو قبول کرد!!هنوز هم وقتی میبینمش کف میکنم!قد بلند لاغر و استیل خشک و قیافه و موها عین ارسن ونگر!!شاید داداش ارسن باشه توی بیمارستون از هم جداشون کردن!دی:

Pario
01-02-2008, 23:14
خداییش اگه ونگر از ارسنال بره اونوقت ارسنال هم یه تیم خز و جوات میشه مثل بارسلونا و منچستر و چلسی و....

درسته که آرسنال بهترین تیم فوتبال هست اما نباید به سایر تیمهای ... چیزی بگیم:11:

piishii
02-02-2008, 21:55
سلام.
خوشم میاد مثل بولدوزر میبریم و میریم جلو :27::27::10:

rainysky50
03-02-2008, 00:39
اره!!3 تا 3تا!!!منچستر یونایتد چیکار کرد؟؟؟فکر کنم با تاتنهام بازی داشت!اگه به همین منوال پیش بره ما توی تفاضل گل هم برتر میشیم و با اینکه هم امتیاز با منچستر هستیم ولی میتونیم جلوشو بزنیم!

kavoosh
03-02-2008, 02:09
سلام...

رفتيم صدر جدول...:27:

باز هم ما از شهر منچستر با دستان پر به لندن بازگشتيم...:21:

در اين ديدار كه ما مهمان من سيتي بوديم 3 بر 1 اين تيم رو شكست داديم با 2 گل از آدبايور و 1 گل از ادواردو.

جالبه بدونيد كه منچستر يونايتد داشته زير پاي تاتنهام له ميشده و در دقيقه 90 گل مساوي رو توز زده و اون بازي مساوي با نتيجه 1 بر 1 به پايان رسيد تا آرسنال دوباره به صدر جدول برگرده.

بازيه بعدي آرسنال با بلكبرن هست در روز دوشنبه.(11/02/2008)

rainysky50
03-02-2008, 11:32
منچستر دقیقه ی 90 گل مساوی رو زده؟؟؟؟؟؟؟

amirtaker
03-02-2008, 15:41
منچستر دقیقه ی 90 گل مساوی رو زده؟؟؟؟؟؟؟

دقیقه 93 درحالی که دقیقه 94 بازی تموم بود.

livchelsea
08-02-2008, 16:55
ببینم این اسم کاربری شما مخفف liv tyler نیست؟؟ همون بازیگره

آره خودشه...:20:

kavoosh
10-02-2008, 01:51
خوب بچه ها خودتونو آماده كنيد...

همونطوري كه گفتم بازي در روز دوشنبه (22/10/1386) با بلكبرن برگزار ميشه.

به اميد پيروزي...

rainysky50
10-02-2008, 10:22
امروز یکشنبه هست!!!دی:

piishii
12-02-2008, 12:37
سلام.
رفتم توی سایت تیم .
خوشم میاد اینم بردیم حالا 5 امتیاز اختلاف داریم :دی
هوراااااااااااااااااااااا اااااا

kavoosh
12-02-2008, 15:18
این بازی هم آرسنال با نتیجه 2 بر صفر بلکبرن رو شکست داد که گل اول رو سندروس و گل دوم رو هم آدبایور به ثمر رسوند.:46:

بازیه بعدی آرسنال در چارچوب بازیهای حذفی در روز شنبه با منچستر داریم که اون بازی در منچستر برگزار میشه.

به امید منفجر کردن منچستر....:27:

راستی اینم بدونید که آدبایور تعداد گلهاشو به رونالدو رسوند و هر دو اگه اشتباه نکنم با 14 گل در صدر بهترین گلزنان قرار دارند.:21:

به امید پیروزی...:20:

ASHKAN_DGH
13-02-2008, 00:38
خداییش این بازی که آرسنال می کنه تو جهان تکه باور کنید هیچ تبمی نمی تونه این جوری باسهای تند و تک ضرب بده حالا حالاها طول میکشه که تیمی اینجوری بازی کنه واقعا ونگر یه مربی تموم عیاره من موندم چرا جزء سه تا مربی برتر انتخابش نکردند

Pario
13-02-2008, 15:03
آرسنال با پيروزى خانگى ۰-۲ بر بلك برن ۵ امتياز از منچستريونايتد در صدر جدول ليگ برتر فوتبال انگليس پيش افتاد. اين آخرين ديدار از هفته بيست و ششم اين مسابقه ها بود و گل هاى توپچى ها را سندروس سوئيسى و ادبايور توگويى در دقيقه ۴ و وقت تلف شده زدند و در اين حدفاصل برد فريدل دروازه بان آمريكايى تيم مارك هيوز ولزى، فرصت چند گل مسلم ديگر را از مردان آرسن وانژه فرانسوى گرفت.

چه جالب!!!

vahid_civil
16-02-2008, 23:23
4-0 نه یکی نه دو تا نه سه تا بابا 4 تا خجالت داره!!

Majid393
16-02-2008, 23:30
من منچستری نیستم ولی انصافا حال کردم آرسنال این جوری باخت.
آخه استاد ونگر مجبوری که اون جاستین هویت رو میذاری تو بازی؟؟؟ (شاید هم مجبور بودی.ما که علم غیب نداریم که فکر تو رو بخونیم)

rainysky50
17-02-2008, 00:16
ای روزگار!بعضیها مثل اینکه دبل پارسال سریعا یادشون رفته؟؟؟؟؟؟ارسنال امشب خواب بود!من دوست داشتم گل پنجم رو هم بخوره تا شاید بیدار بشه!ولی بیدار نشد!!!!!!!

Pario
17-02-2008, 00:41
4-0 نه یکی نه دو تا نه سه تا بابا 4 تا خجالت داره!!

0. ...
1. کلاس چندمی؟؟
2. تو نمیدونی مدیرا و همکارها رو این جور کارها حساسیت دارن؟؟
3.خیال نکن با ویرایش پست میتونی از دست عدالت در بری. میگی نه از rainysky بپرس.

amin_oxin
18-02-2008, 01:09
عزیزم با تیم سوم باختن عیبی نداره!
در نبود
1. آدبایور 2.روسیچکی 3.ون پرسی 4.کلیچی 5. ساگنا 6.فلامینی هنوز بگم؟
به امید خدا ونگر قول داده ببر ها 4 شنبه از میلان انتقام منچستر رو میگیرن.
راستی تو اون زمین باتلاق مگه میشد بازی زیبا و روی زمین آرسنال رو دید.
دلشون خوشه ورزشگاه دارن!
تا 4شنبه!

kavoosh
22-02-2008, 01:39
آرسنال 0 آث میلان 0

این نتیجه بازیه چهارشنبه شب بود که در ورزشگاه امارات رقم خورد.

متاسفانه آث میلان به دنبال یک بازیه بسیار تدافعی بلاخره به هدفش رسید.:13:

این تیم(Ac Milan) از همون اول هم برای مساوی اومده بود و من با دیدن بازی این تیم یاد تیم راه آهن افتادم.:41:

از اون طرف ونگر مدام تیم رو به جلو هدایت میکرد و طرف دیگه آنجلوتی با حرکات موزون دست و سر و پا تیمش رو به عقب فرا میخوند.

بازی هم که کاملا یک طرفه بود و فقط آرسنال حمله میکرد.

ولی در کل این نوع بازی از Ac Milan بعید و دور از انتظار بود.:18:

انشاالله در دور برگشت در کشور و شهر خودشون تلافی میکنیم.

به امید پیروزی...:20:

Majid393
23-02-2008, 18:36
آرسنال در شرایط که بازی را تا دقیقه 94 برده بود،با دادن یک پنالتی توسط کلیچی،برد را با مساوی معاوضه کرد.

تیم های فوتبال آرسنال-بیرمنگام در ورزشگاه تیم بیرمنگام به مصاف هم رفتن که لحظات این بازی رو براتون می نویسم:
دقیقه 3 :اخراج یکی از بازیکنان بیرمنگام به دلیل خطا بر روی ادواردو.این خطا مصدومیت شدید ادواردو را نیز به همراه داشت.
بیرمنگام با گل زیبای مک فادن از روی یک ضربه ایستگاهی یک بر صفر از آرسنال جلو افتاد
آرسنال هم با دو گل تئو والکات بازی رو برده بود تا دقیقه 94 با اشتباه کلیچی،داور پنالتی به نفع بیرمنگام گرفت.
مک فادن هم از روی نقطه پنالتی دروازه آرسنال رو باز کزد تا بازی با نتیجه2-2 مساوی به پایان برسه

MoJtaBa.R
23-02-2008, 20:18
نتايج تا الان

Birmingham City Arsenal FC 2 : 2 Ended
Fulham West Ham United 0 : 0 2nd half
Liverpool Middlesbrough 3 : 1 2nd half
Portsmouth Sunderland 1 : 0 2nd half
Wigan Athletic Derby County 1 : 0 2nd half
Newcastle United Manchester United - : - - Not started

MoJtaBa.R
23-02-2008, 20:37
به گزارش رویترز، آرسن ونگر در کنفرانس خبری خطاب به خبرنگاران گفت: ما همان گونه بازی کردیم که می خواستیم. تیم ما طی 90 دقیقه ضرباهنگ بسیار بالایی داشت و من نکات مثبت فراوانی را از این دیدار استخراج کردم. میلانی ها در این دیدار تحت فشار بودند بخصوص در نیمه دوم؛ هرچند که ما موفق نشدیم گلی به ثمر برسانیم.
وی در ادامه تصریح کرد: روی هم رفته تیم ما بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشت البته شرمساریم که نتوانستیم در یک بازی خانگی گل بزنیم حال آنکه همه چیز به نفع ما بود و می توانستیم دو، سه گل به ثمر برسانیم. البته کسب نتیجه تساوی بدون گل چندان هم بد نیست ضمن اینکه باید تصدیق کنم میلان یکی از بخت های قهرمانی این دوره از رقابت هاست.
تیم فوتبال آرسنال شب گذشته در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه تساوی بدون گل مقابل میلان در ورزشگاه امارات متوقف شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin1988
24-02-2008, 11:20
مصدوميت وحشتناك ادواردو در بازي دیروز بيرمنگام - آرسنال

amin_oxin
24-02-2008, 12:15
:41:احتمال خداحافظی ادواردو !
من بعد از دیدن عکس های پای ادواردو شدیدا نگران شدم و چون مثل تمام شما دسترسی به جایی جز منابع خبری ندارم عکس ها را برای چندین نفر ایمیل کردم !
این افراد که دو پرستار ، یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه پزشکی اراک و دکتر یکی ازبیمارستان های خصوصی تهران بودند بعد ازدیدن عکس ها در پاسخ های جداگانه ای احتمال شکسته شدن نازک نی و درشت نی ساق پای ادواردو را زیاد دانستند !
در صورتی که تشخیص این عزیزان درست باشد ( که امیدوارم اشتباه کرده باشند ) ادواردو دیگر نمیتواند فوتبال بازی کند و یا در اقل در سطح کنونی خود حاضر شود !
البته این افراد با اشاره به اینکه باید معاینات دقیقی به روی فرد مصدوم صورت گیرد تا نظر نهایی صادر شود گفتند : احتمال بازگشت این بازیکن به فوتبال سطح اول جهان کم است !
این در حالی است که سایت خبری گل مصدومیت ادواردو را 6 ماهه خوانده !

++ از همه ی فوتبال دوستان میخواهیم برای ادواردو دعا کنند !

* شایان ذکر است شکسته شدن یکی از دو استخوان اصلی پا ( درشت نی / ریز نی ) باعث معافت در سربازی در ایران میشود ! زیرا دویدن و فشار آوردن به پایی که تنها یکی از دو استخوان اصلی اش شکستگی دارد فوق العاده خطرناک است !
اخبار بیمارستانی خیلی بد است !
مصاحبه با ونگر بعد ازبازی
تکل وحشتناک به روی ادواردو
این مصدومیت شدید نتیجه ی تکل وحشیانه ای است که به پای ادواردو رفته ! اوضاع او خیلی وخیم است و اخبار خوبی در دست ندارم !
ادامه ی راه با ادواردو
دقیقا نمیدونم ! فکر نمیکنم به این زودی ها برگرده وضعیت او ابدا خوب نست !
بقیه بازیکنان ...
خطایی که منجر به گل اول شد اصلا خطا نبود ! در صورتی 5 دقیقه قبل آن صحنه آدبایور با یک خطای 100%در محوطه جریمه سرنگون شد ! ظاهرا برای قهرمانی علاوه بر منچستر باید با بقیه هم جنگید و به هر حال باید وضع خودمان را بهبود بخشیم !
مصدومیت ادواردو و روحیه تیم !
کاملا تاثیر گذار بود !به راحتی میتوان تاثیر دیدن صحنه ی مصدومیت او را در بین بازیکنان ببینید ! آنها دوست های خوبی هستند !

amin_oxin
24-02-2008, 12:17
ونگر : تیلور باید از جهان فوتبال حذف شود
آرسن ونگر در مورد مصدومیت شدید ادواردو به خبرنگاران گفت ...
تیلور نباید دیگر فوتبال بازی کند ! آنها برای متوقف کردن آرسنال بازی خشنی از خود به نمایش گذاشتند ! و دائما بازیکنان ما را سرنگون میکردند !
ونگر با اشاره به اینکه آرسنال فوتبال بازی میکرد و حرکت بازیکن بیرمنگام جزی از فوقتبال نبود گفت : باید بازی ها برای او پایان یابد !
ونگر که شدیدا عصبی بود گفت : حتما نباید یک نفر را بکشی تا جنایت کرده باشی !
صحنه ای که میتواند دانلود کنید خطایی که به روی ادواردو رخ داده را خواهید داشت

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_oxin
24-02-2008, 12:20

ramin1988
24-02-2008, 12:25

واقعا خیلی تکل وحشیانه ای بود ...:18:
خدا کنه زود حالش بهتر بشه .

Pario
24-02-2008, 14:08
بنا بر اخبار ورزشی شبکه 3 پای ادواردو از ناحیه مچ شکسته و این فصل رو از دست داده و احتمالا فصل بعد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب شانسی! اگه آرسنال چهار تا تیم داشته باشه باز هم سه تا تیمش مصدوم میشه!

Pario
24-02-2008, 14:13

این مردک ... چرا داره میخنده؟؟

Honradez
05-03-2008, 22:20
در پی پیروزی شب گذشته آرسنال با دو گل برابر میلان، آرسن ونگر تیمش را شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد.

یوفا/ سرمربي تيم فوتبال آرسنال انگليس بعد از پيروزي تيمش مقابل آث ميلان و صعود به مرحله يك چهارم نهايي جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا گفت: اين تيم مي‌تواند قهرمان شود.

گل‌هاي "سسك فابرگاس" و "امانوئل آدبايور" صدرنشين ليگ برتر انگليس را با پيروزي در ‪ ۲‬بر صفر در سن سيرو راهي مرحله بعد كرد.

آرسنال پنج سال پيش در همين زمين اينترميلان را پنج بر يك شكست داده بود.

"آرسن ونگر" در يك كنفرانس خبري گفت: ما به يك چهارم نهايي صعود كرديم پس چرا نتوانيم قهرمان شويم؟ ما بازي را انجام داديم كه مي‌خواستيم.

سازمان يافته بازي كرديم. هرگز عقب نكشيديم. هيچ فرصتي را در اختيار حريف قرار نداديم. در مجموع با قدرت بازي كرديم.

آرسنال با اين پيروزي، اولين تيم انگليسي است كه ميلان را در خانه شكست داده است.

ونگر افزود: اميدوارم اين نتيجه اعتماد به نفس را تقويت كنم. ما كمي اعتماد به نفس خود را از دست داده بوديم.

"كارلو آنجلوتي" سرمربي آث ميلان نيز با تصديق اينكه آرسنال خوب بازي كرد، گفت: بله، اينگونه فكر مي‌كنم چون آنها در دو مسابقه گذشته نشان دادند كه توانايي قهرماني را دارند. آنها به مدافعان مياني ما فشار آوردند و اجازه ندادند آنطور كه مي‌خواهيم بازي كنيم. ما فرصت‌هاي بسيار كمي داشتيم.

وي با وجود اينكه آث ميلان در مكان پنجم جدول سري آ هم با مشكل روبرو است، افزود، انتظار ندارد "سيلويو برلوسكوني" رييس باشگاه او را مجبور به كناره‌گيري كند.

سرمربي آث ميلان در پاسخ به سوالي در مورد احتمال بركناري خود اظهار داشت: اينگونه فكر نمي‌كنم. بعد از اين همه موفقيت، يك شكست چيزي نيست.

ما به تلاش خود براي گلزني ادامه مي‌دهيم. ما تيم قدرتمندي داريم كه انگيزه بسياري دارد. اكنون هدف ما كسب عنوان چهارمي است.

شاد زی و مهر افزون، بابک. :46:

MORINIO
06-03-2008, 22:49
مصدوميت وحشتناك ادواردو در بازي دیروز بيرمنگام - آرسنال

تا این عکس ها رو دیدم یه جوری شدم:41:

بدتر از این مصدومیت نمیشد:41:

MoJtaBa.R
08-03-2008, 12:50
هفته بيست و نهم ليگ برتر انگليس/
صدرنشين به خانه ويگان مي رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال آرسنال در آخرين روز از هفته بيست و نهم ليگ برتر انگليس در خانه ويگان به ميدان مي رود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، صدرنشين مسابقات كه در بازي رفت موفق شد در ورزشگاه الامارات به برتري 2 بر صفر برسد،‌ در بازي برگشت خود،‌فردا به ميهماني اين حريف خواهد رفت.
آرسنالي ها كه در اواخر هفته گذشته در ديدار برگشت ليگ قهرمانان اروپا در زمين آ.ث ميلان به برتري 2 بر صفر رسيده و به جمع هشت تيم پاياني راه يافتند، با شرايط روحي مناسب به خانه ويگان قدم مي گذارند.
در ساير ديدارهاي فردا تيم ساندرلند ميزبان اورتون است و تاتنهام درخانه به استقبال از وستهام مي رود.

*جدول رده بندي:
1-آرسنال 65 امتياز-28 بازي
2-منچستريونايتد 64 امتياز-28 بازي
3-چلسي 58 امتياز- 27 بازي
4-ليورپول 53 امتياز-28 بازي
5-اورتون 53 امتياز-28 بازي

rainysky50
15-03-2008, 16:54
pas chera in tipic paiin ftade???

Pario
18-03-2008, 02:11
مثل خود تیم تاپیک هم ...

4 تا مساوی!!!!!!!!!!!

Sepideh_1989
24-03-2008, 18:59
2-1
بدتر از این نمیشد !

rainysky50
24-03-2008, 19:28
ولش کنید!دیگه به ارسنال تا شروع دوباره ی بازیهای لیگ اروپا فکر نکنید!!!!!!!!!!!

rainysky50
01-04-2008, 18:23
ارسنال کی بازی داره در اروپا؟؟؟؟چرا تاپیکش منهدم شده؟؟

M_Abieteh
03-04-2008, 11:55
سلام دوستان بازیه دیشب ارسنال_لیورپول چی شد. من تا تساوی 1_1 رو دیدم.

rainysky50
03-04-2008, 12:21
متاسفانه 1 1 تموم شد!!ارسنال به قهرمانی اروپا هم نخواهد رسید!!لیگ انگلیس رو هم از دست دادند!!!حالا برن با جام اتحادیه دوباره حال کنند!!(از اتحادیه هم فکر کنم ارسنال حذف شده؟؟؟)!!!!

Pario
03-04-2008, 12:23
همون 1-1 تموم شد.

آرسنال حمله 10 نفره +لیورپول دفاع 12 نفره!=نتیجه مسخره

shahab_f
03-04-2008, 13:14
همون 1-1 تموم شد.

آرسنال حمله 10 نفره +لیورپول دفاع 12 نفره!=نتیجه مسخره

اون نفر 12 ام کی بود؟
دیدید یه پنالتی نگرفتن براتون؟:31:

Pario
03-04-2008, 13:31
اون نفر 12 ام کی بود؟
دیدید یه پنالتی نگرفتن براتون؟:31:

نفر دوازدهم همون پلیسه بود که نقش داور رو بازی میکرد. پنالتی از این واضحتر ؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sina 13
03-04-2008, 16:32
سلام ديشب واقعا بازي بدي بود داور كه نمي دونست چه كار مي كنه و نيكلاس بنتنر هم واقعا گل كاشت ولي انشاء الله بازي برگشت رو مي برن

ولي واقعا آدبايور گتل قشنگي زد

Sina 13
03-04-2008, 16:36
شايد آسنال نتونه قهرمان ليگ بشه ولي من اطمينان دارم كه مي تونه قهرمان ليگ قهرمانان بشه:27:

ElmO
09-04-2008, 00:26
ارسنال از لیگ قهرمانان هم حذف شد !!

حقش نبود ... خیلی خوب بازی کردن ...
لیورپول آخرش الکی الکی قهرمان میشه ... :41:

اگه اون پنالتی احمقانه رو نمی دادن ، الان
صعود کرده بودن ...

ولی عجب بازی قشنگی بود ... حال کردیــم ...

یا حق

:40:

kasra_khan2003
09-04-2008, 00:34
سلام دوستان، واقعا تسليت ميگم!
خيلي خوب بازي كرديد، مخصوصا نيمه اول
پاس هايي رو كه ميداديد من تو Ps2 هم نمي تونم اونجوري بدم!
تا دقايق آخر برام سخت بود بگم كه كي حقش هست ببره.
اما الان ميگم ليورپول حقش بود.
هر چند به قول اون فردوسي پور بوقلمون، اين چيزي از ارزش هاي شما كم نمي كنه، اميدوارم لااقل ليگ رو پس بگيريد و توش قهرمان شيد!

امير موسر
09-04-2008, 08:22
:37::37::37::37::37::37::37::37::37:

taghi444
09-04-2008, 08:56
خیلی حالم گرفته شد هر چند لیور÷ول رو هم خیلی دوست دارم ولی ...
شاید تو لیگ برتر قهرمان بشیم

Moh@mm@d - TNT
09-04-2008, 14:26
نامردا خیلی بد شد

Viren
12-04-2008, 02:56
لعنتی ها لعنتی ها لعنتی ها

آخه چرا این جوری شد؟

ما که داشتیم پرواز می کردیم؟

تموم مقامات رو از دست دادیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

rainysky50
13-04-2008, 20:30
هله هله هله هله هله !!!وی وی وی و ی وی وی وی!!!ای خدایاااااااااااااااااا !!ووی ووی ووی ووی ووی ووی :41::41::19::19::2::2::19::19::19::19::19::13::13: من مادر این دفاع ارسنال رو سرویس میکنم!!!لیگ برتر هم پرید!!!!!اروپا هم پریده بود!!!حذفی و اتحادیه رو هم پریده بودند!!!اصلا چرا این ارسنال رو منحل نمیکنند؟؟؟؟:19::19::41::18::18:

Viren
13-04-2008, 21:40
از اول هم از منچستر حالم به هم می خورد

فردا برم بیرون همه مسخره می کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

Pario
16-04-2008, 09:16
منچستر نبرد

ما باختیم

Viren
20-04-2008, 01:41
وای...

آرسنال برد:40:

منچستر هم مساوی کرد حالا نزدیک تر شدیم

چه میکنه این Adebayor

rainysky50
20-04-2008, 05:31
خیلی امیدواری جوون!!!!بابا تموم شد!ارسنال در این فصل تموم شد!دیگه بهش فکر نکنید!ما نیاز به بازیکنهای با تجربه و حرفه ای تر مانند امثال رونالدو یا رونی در منچستر داریم!!!ارسنال بازیکناش هنوز بچه هستند!

cescjoon
17-05-2008, 14:10
سس فابرگاس به تمدید قرار داد بسیار نزدیک شده و وی می خواهد به خبرهایی که مبنی رفتنش به بارسا و یا رئال است پایان دهد.این جوان بیست و یک ساله و برترین بازیکن جوان این فصل می خواهد قراردادش را تا سال 2014 و با حقوقی به میزان صد هزار پوند در هفته با آرسنال تمدید کند.این در حالی است که گائل کلیچی هم می خواهد قراردادش را تمدید کند.فابرگاس در سال 2003 و با قراردادی طولانی مدت به آرسنال پیوست.او در حال حاضر هفته ی شصت هزار پوند حقوق دریافت می کند و به عنوان جوانترین بازیکن با بیشترین میزان حقوق در جمع توپچی هنر نمایی می کند.فابرگاس بارها از رئال پیش نهاد داشته و هنوز هم کالدرون دست از سر وی بر نمی دارد. فابرگاس از این سو که همه ی بازی خود را مدیون ونگر است دوست ندارد از آرسنال به جایی دیگر برود.همچنین فابرگاس بسیار علاقه دارد که دیوید ویا هم بازی اش در تیم ملی اسپانیا را در آرسنال ببیند .

منبع : arsenal.ir

cescjoon
17-05-2008, 14:11
مرد فرانسوی می کوشد تا خط هافبک خود را آتشین کند و همچنین در صورت ترک الکساندر هلب جانشینی برای این هافبک ارزنده هم پیدا کند و به همین دلیل اینباراکساندر هلب یکی از بازیکنان مهم برای آرسنال در این فصلی بود که گذشت ، زیرا هماهنگی او با فابرگاس و همکاری اش با سایر بازیکنان باعث شد تا آرسنال هفته های زیادی در صدر جدول سپری کند.اما خبرها در مورد این هافبک بلاروس حاکی از این هستند که وی قصد تر ک آرسنال را دارد و می خواهد در انتر میلان ایتالیا بازی کند.بر اساس گزارش روزنامه ی دیلی میل ، مرد فرانسوی آرسنال می خواهد دیگو را جانشین هلب کند زیرا معتقد است سبک بازی این دو بازیکن بسیار به هم شبیه است . دیگو در وردربرمن جایی بازی می کند که بین خط حمله و خط هافبک قرار دارد یعنی در واقع وی یک هافبک کاملا هجومی است . اما او از باشگاه های بسیارزیادی در اروپا پیشنهاد دارد که عبارتند از لیورپول ، رئال مادرید و یوونتوس و این در حالی است که مقامات برمن می خواهند وی را نگه دارند.این بدین معناست که توپچی اگر وی را می خواهند باید پیشنهادی بزرگ به او بدهند.

ahmet kaya
18-05-2008, 05:59
یه چند سالی هست که آرزوی یه خرید مناسب توسط آرسنال به دلم مونده...
البته آدبایور و روسیچکی بد نیستن.ولی اینا جای بازیکنهایی که از دست دادیم
رو نمی گیرن.هرگز هافبکی به خوبی روبرت پیرس تو آرسنال پیدا نمی شه و
همچنین پاتریک ویرا.هانری هم که جای خود داره.الانم که این دوستمون گفتن
که دیگو رو قراره بیاریم...خدایا به دادمون برس..!!!

cescjoon
19-05-2008, 00:37
سمیر نصری بازیکن المپیک مارسی که چندی است صحبت ها از وی زیاد شده در مورد بازی شنبه خود گفت : شاید این بازی آخر من در فرانسه باشد

وی در پاسخ به سوالی که چه احساسی در برابر استراسبورگ در بازی آخر داری گفت : خیلی بازی مهمی است و شاید آخرین بازی من برای مارسی باشد !
فرانسوی ها او را بی شک زیدان دوم میدانند ، شایان ذکر است او از اهداف اصلی ونگر در فصل نقل و انتقالات است !
اما نکته ی جالب این است که او قراردادش را با باشگاه این ماه تا 2012 تمدید کرده است !

منبع:arsenal.ir

taghi444
21-05-2008, 14:50
حیف که به این راحتی ونگر بازیکنانش رو که خودش پرورششون داده رو ارزون میفروشه
فلامینی 5 میلیون یورو
ویرا 10 میلیون یورو
هلپ هم شاید بره اینتر اگه بره دیه گو میاد

cescjoon
21-05-2008, 17:34
بازیکن 20 ساله و خوش آتیه مارسی طبق اخبار منتشر شده امروز به لندن آمده تا در تست پزشکی آرسنال شرکت کند .
ظاهرا 12.5 پاند رقم پیشنهادی توپچی ها بوده که با موافقت سمیر روبرو شده ! او امروز قرار داد داخلی با باشگاه را منعقد خواهد کرد ! مارسی که به تازگی قراردادی 12 میلیون پاندی با وی بسته پول خوبی از این انتقال به دست میآورد !
نصری علاقمند است تا در جایگاه هلب ناراحت قرار بگیرد !
ونگر هم علاقه ی خود را مبنی بر استفاده سمیر نصری در کنار های تیم خود ابراز کرده ! جایی که توماس روسیچکی ، هلب و پیرس در آنجا بازی میکنند !
طبق اخبار منتشر شده او در امارات به دیدن این استادیوم پیشرفته میپردازد و میتوان تا فردا منتظر اخبار رسمی باشگاه مبنی بر خرید وی باشیم !
وی 7:30 باید به سمت اردو خروس ها برای یورو 2008 پرواز کند !

cescjoon
24-05-2008, 21:11
مهاجم جوان و مکزیکی آرسنال که به طور قرضی در اوساسونا بازی می کرد به دستور ونگر به لندن بازگشت
این بازیکن نوزده ساله از تیم سلتاویگو اسپانیا به آرسنال پیوست و از آرسنال به تیم اوساسونا قرض داده شد . وی در این فصلی که گذشت توانسته سه گل به ثمر برساند.همچنین وی در تیم ملی مکزیک هم بازی کرده است.مرد فرانسوی در این باره می گوید : " وی بسیار سخت کوش است و در اسپانیا در تیم اوساسونا وی بسیار تلاش کرد. او در اوساسونا در میانه زمین و در سمت چپ ( هافبک چپ ) بازی می کرد اما در آرسنال او در همچین پستی حضور نخواهد داشت . من می خواهم از او به عنوان مهاج وسط یعنی همان پستی که ادواردو بازی میکند استفاده کنم.او بازیکن جوان و بسیار خوبی است.

taghi444
25-05-2008, 14:52
تیم فقط ارسنال مربی فقط ونگر

mramzni
09-06-2008, 15:17
صد در صد قبول دارم

mramzni
09-06-2008, 15:33
July
19 Sat Friendly A Barnet
30 Wed Friendly A VfB Stuttgart

cescjoon
25-06-2008, 12:05
سمیر نصری بعد از مدت ها مذاکره و بحث بلاخره با قراردادی 4ساله به جمع توپچی ها پیوست !
نصری در تست پزشکی سربلند بیرون آمده و باید منتظر بود تا چند ساعت آینده لباس او را به وی تحویل دهند !
گاردین ، گل ، تلگراف ، سان و بی بی سی این خبر را منتشر کردند و حضور نصری در بین توپچی ها غیر قابل انکار است !

دوستان آرسنالی بابا این تایپک بکشید بالا آبرومون رفت

Pario
26-06-2008, 19:12
ايول ونگر !! بالاخره يه چيزي خريد!

cescjoon
26-06-2008, 21:21
فابرگاس که در برابر خداحافظی فلامینی از آرسنال سکوت کرد ، در مورد هلب و آدبایور گفت : هیچ دلیلی برای ترک تیم از سوی این دو وجود ندارد !
فابرگاس از اهانت بارسلونا نسبت به آرسنال شکایت کرد و گفت : بارسلونا نباید اینقدر پر سر و صدا ( در نقل و انتقالات ) ظاهر شود ، آن هم در برابر تیمی که معمولا حاشیه ی نقل و انتقالات ندارد و به کار خودش مشغول است !
بارسلونا در هفته های اخیر به بازیکنان آرسنال پیشنهاداتی داده که نه به نفع بازیکن است و به نفع هر دو باشگاه و فقط هدف بارسلونا نشان دادن خود است و اینکه با این رفتارها فصل افتضاحی که پشت سر گذاشته اند را به نوعی پوشش دهند !
این رفتارهای زشت و غیر ورزشی بارسلونا باعث میشود تا بازیکنان افکارشان به هم بریزد و به تصمیمات خود شک کنند !
این کار باسلونا واقعا ناجوانمردانه ، زننده و غیر ورزشی است ! آرسنال هم در نقل و انتقالات شرکت میکند ، اما همه چیز مخفی رخ میدهد ( آمدن ادواردو و سانیا نمونه خوبی هستند )
وی با اشاره به توانایی های بازیکنان و قوانین فیفا ادامه داد : اگر بازیکنی بخواهد برود ، میرود ! آلکس و امانوئل باید به آینده خود فکر کنند و بهترین تصمیم را بگیرند ! من میمانم ، امیدوارم آنها هم تصمیم مشابهی اتخاذ کنند

MORINIO
26-06-2008, 21:31
کار انتقال آدبایور به میلان 80 درصد کامل شده

Goal.com

cescjoon
27-06-2008, 19:07
در حالی که اخبار نقل و انتقال در مورد آدبایور به اوج رسیده ، وی بازی دیگر در مصاحبه ای اعلام داشت در آرسنال میمانم !
سایت خبری گل ، یورو اسپورت و اسپورت لایف نوشتند :
در حالیکه یکی از سران میلان بر توافق 80% با آرسنال سخن میگوید آدبایور در مورد این درصد و این آمار میگوید : من سالهای زیادی در آرسنال میمانم ،آرسنال پول خوبی میدهد و از سوی دیگر من هم تیمی های خوبی دارم و از حضور در این تیم راضی هستم ! من از اینکه با یکی ازبزرگ ترین تیم های جهان هستم رضایت قلبی دارم و ترجیح میدهم ریسک نکنم و جایگاهم را نگه دارم !
وی در مرود سوالی که از او پرسیده شد که آیا میمانی گفت :
Yes of course [I am staying]
بله ! حتما میمانم ! من 3 سال دیگر با آرسنال قرارداد دارم پس باید در آرسنال بمانم و میمانم !

cescjoon
28-06-2008, 16:16
اوسمانوف باز هم سعی میکند تا سهام باشگاه آرسنال را بخرد !

در حالی که فلایمینی از آرسنال رفته و هلب و آدبایور هم وضعیتی نا مشخص دارند ،هدفیجز پول نیست که آنها را از ماندن باز میدارد و اوسمانوف معدنی از دلارهایی است که میتواند به نگه داشتن بازیکنان طلایی کمک کند !
دیوید دین در این مورد گفت : درست است که آرسنال ونگر را دارد و او از هر بازیکنی یک ستاره میسازد اما اگر باشگاه پول کافی نداشته باشد تا این ستارگان را نگه دارد نمیتواند موفقیت های پی در پی را کسب کند !
وی معتقد است باید به ونگر هم شانس خریدهای بزرگ را داد ! او گفت : من نمیتوانم هر سال آرسنال را در رده دوم و سوم ببینم !
او در مورد این ازبک گفت : باید بیآید و رسوم کهنه را بشکند تا آرسنالی نوین را ببینیم

cescjoon
22-07-2008, 15:59
آرسن ونگر اعلام کرد که تا پایان فصل نقل و انتقالات حداقل یک بازیکن دیگر به جمع توپچی ها اضافه خواهد شد .
پس از اینکه رونالدینیو به میلان پیوست ، این تیم ایتالیایی از آدبایور صرف نظر کرد و آرسن ونگر هم این نکته را تایید کرد و گفت که آدبایور یک توپچی است و به تمرینات باز می گردد . وی از ماندن آدبایور بسیار خوشحال شده است . و به همین دلیل وی اعلام کرده که قصد دارد دو بازیکن دیگر را به خدمت بگیرد که یکی از آنها صد در صد انجام می پذیرد .
ونگر در این تابستان فلامینی ، هلب و گیلبرتو را به تیمهای میلان ، بارسلونا و پاناتینایکوس فروخته است و در عوض سمیر نصری و آرون رامسی را از مارسی و کاردیف به خدمت گرفته است . همچنین وی در برد دو بر یک تیمش در روز گذشته مقابل بارنت بازیکنان زیادی را امتحان کرد که از این امتحان جی سیمپسون و بازیکن هلندی جوانان آرسنال یعنی بارازیته به همراه چند تن دیگر سربلند بیرون آمدند .
در مصاحبه ای بعد از بازی دیروز ونگر اعلام کرده است که رامسی می تواند در ترکیب آرسنال و به عنوان یک بازیکن جوان و کلیدی مورد استفاده قرار گیرد . وی در مورد رامسی گفت : " او خوب کار کرد . به نظر من او بسیار خسته است زیرا در این مدت بسیار سخت تمرین کرده . عوض شدن تیم از کاردیف به آرسنال تغییری بزرگ برای او بوده و وی به زمان احتیاج دارد تا به این تغییر عادت کند . اما از نگاه من او بسیار خوب بود . او بازیکن جوانی است که من به دنبالش بودم . من برای او برنامه ریزی کرده ام . وی باید خودش را به بازیکنان نزدیک تر کند . در این صورت شانس حضورش در ترکیب اول بسیار بالا می رود . "
قابل ذکر است که آرسنال در این فصل نقل و انتقلات و تا به اینجای کار به بازیکنان زیادی پیشنهاد داده است که از جمله انها می توان به باری از استون ویلا اشاره کرد که به نظر می رسد پیشنهاد جدی بوده است . همچنین آندری آرشاوین هم یکی از گزینه های توپچی ها است .

arsenal.ir

franch
23-07-2008, 21:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ونگر: آرسنال تضعيف نخواهد شد

یوفا: سرمربي تيم آرسنال انگليس گفت:‌ خروج گيلبرتو سيلوا، آلكساندر هلب و ماتيو فلاميني باعث تضعيف ما نمي‌شود.

به گزارش یوفا: آرسن ونگر اظهار داشت: در آرسنال تمايلي براي از دست دادن سيلوا، هلب و فاميني نداشتيم؛ اما خود علاقمند به ترك تيم بودند. بديهي است نمي‌توانستيم با خواسته‌شان به مخالفت بپردازيم.

وي ادامه داد: تاريخ آرسنال نشان مي‌دهد اين تيم با خروج ستارگانش لطمه نخورده و الان نيز با رفتن اين سه تن ضربه نمي‌خورد.

ونگر عنوان كرد: در مقابل اين سه بازيكن از دست داده، نفرات بسيار جوان و با استعدادي را استخدام كرده‌ايم كه اميدواركننده هستند. آرون رامزي ولزي، سمير نصري فرانسوي و گري بري از آستون ويلا كه مجموعه‌اي خوب را فراهم كرده‌اند.

اين مربي ادامه داد: با توجه به شرايطي كه پيش آمده، تصور مي‌كنم به بازيكناني مثل روبين فان پرسي و توماس روسيسكي بيشتر بازي برسد.

ونگر اظهار كرد:‌ آرسنال تصميمي براي از دست دادن امانوئل آده بايور و سس فابرگاس ندارد.

cescjoon
24-07-2008, 12:54
بعد از تساوی 1 - 1 دیشب ، ونگر اعلام کرد ...
آرسن ونگر از اینکه ادواردو در ماه آگوست ( 11 مرداد ) دوباره به انگلیس بر میگردد بسیار خوشحال است. هرچند او نمیتواند تا پایان بهبودی با تیم تمرین کند.
بازیکن کرووات آرسنال بعد از مصدومیت ( از ناحیه قوزک پا ) در ماه فوریه و در بازی مقابل بیرمنگام ، به برزیل رفت تا زیر نظر پزشکان دوران مسدومیت خود را سپری کند.
ونگر اعلام کرد: " او به استادیوم امارات می آید تا بازی های آرسنال را در جام امارات از نزدیک ببیند. او قرار است مورد معاینه پزشکان قرار گیرد تا تاریخ دقیق بازگشتش به میادین مشخص شود. ما از این بابت بسیار خوشحالیم. ادواردو یک بار در تست پزشکی شرکت داشته که نتایج آن بسیار امیدوار کننده بود.

arsenal.ir

vahid_civil
25-07-2008, 11:16
افشاگري پس از استقرار در كمپ بارسلونا

هلب: آرسنال در راه نابودي قدم بر مي دارد

خبرگزاري فارس: بازيكن اهل بلاروس بارسلونا عقيده دارد سرمربي فرانسوي آرسنال اين تيم را به سمت نابودي هدايت مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي تلگراف، الكساندر هلب بازيكن تازه وارد بارسلونا گفت: با رفتن آدبايور و فابرگاس از آرسنال، ناكامي هاي اين تيم در فصل نقل و انتقالات تكميل مي‌شود.
هافبك اهل بلاروس تاكيد كرد: سرمربي آرسنال اين تيم ريشه دار را به يك تيم كاملا غير بومي تبديل كرده و اكنون به دنبال راهي براي فرار از سرنوشت خود مي‌گردد.
وي افزود: آرسنال در راه نابودي قدم بر مي‌دارد و من اطمينان دارم كه هواداران اين تيم بزرگ و قديمي در اين مورد سكوت نخواهند كرد.
هلب تصريح كرد: اميدوارم آدبايور و فابرگاس آرسنال را ترك نكنند تا اين تيم به سمت نابودي نرود، البته اگر قصد جدايي داشته باشند، بهتر است به بارسلونا بپيوندند.

vahid_civil
25-07-2008, 11:17
كلو توره به بيماري مالاريا مبتلا شد

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال آرسنال انگليس مبتلا به بيماري مهلك ولي قابل درمان مالاريا شده است.

به گزارش خبرگزاري فارس وبه نقل از روزنامه سان، كلو توره پس از بازگشت از ساحل عاج، گرفتار ناراحتي مالاريا شد كه به اين خاطر در تمرين غايب است.
اين موضوع در حالي براي آرسنال روي داد كه در ابتداي فصل آماده سازي تابستاني، آرسن ونگر سرمربي فرانسوي سه بازيكن ديگر را به اسامي آلكساندر هلب (بارسلونا)، ماتيو فلاميني (آ.ث ميلان) و گيلبرتو سيلوا (پاناتينايكوس) از دست داد.
كلو توره به اين خاطر در بيمارستان به هنگام برپايي اردوهاي آماده سازي اتريش و مجارستان، تحت درمان قرار گرفته است.
آرسن ونگر به اين خاطر اظهار اميدواري كرد وي هرچه سريعتر تحت درمان قرار گيرد

abed1990
26-07-2008, 09:22
این فصل ارسنال چه بازیکنا یی رو خریده؟

cescjoon
26-07-2008, 23:15
خرید های آرسنال : Samir Nasri - Carlos Vela-Aron Remsy

فروش های آرسنال : A.Hleb - M.Flamini-Gilberto Silva-J.Lehmann

cescjoon
27-07-2008, 19:20
به نقل از خبرگزاری ها،آرسن ونگر قصد دارد تا با ارائه پیشنهادی 12میلیون پوندی،هافبک توانمند ولی جوان منچستر سیتی،مایکل جانسون را به ترکیب تیمش اضافه کند...

مایکل جانسون که هم اکنون عضو تیم زیر 21ساله های انگلیس است، چندی پیش اعلام کرده بود که از بودن در منچستر سیتی نا راضی است. در حال حاضر 3باشگاه آرسنال،تاتنهام و اورتون خواستار یه خدمت گرفتن این بازیکن هستند.
با توجه به رفتن فلامینی،هلب و گیلبرتو سیلوا، آرسن ونگر قصد دارد تا با ارائه پیشنهادی قابل توجه جانسون را به خدمت گیرد.به نظر می رسد با توجه به گفته های قبلی او مبنی بر اینکه قصد دارد به تیم بزرگتری بپیوندد،آرسنال می تواند گزینه اصلی او باشد! همچنین شانس بیشتر آرسنال برای قهرمانی در لیگ جزیره نسبت به تاتنهام و اورتون نیز می تواند مشوقی برای آمدن جانسون به شمال لندن باشد!

arsenal.ir

abed1990
28-07-2008, 07:59
این فصل ارسنال چه بازیکنا یی رو خریده؟

:41::41::41::41::41:

abed1990
28-07-2008, 08:01
خرید های آرسنال : Samir Nasri - Carlos Vela-Aron Remsy

فروش های آرسنال : A.Hleb - M.Flamini-Gilberto Silva-J.Lehmann

ولی وا قعا بازیکن هایی رو که از دست داده خیلی بهتر از اونا یی که خریده بودند

cescjoon
28-07-2008, 17:08
ولی وا قعا بازیکن هایی رو که از دست داده خیلی بهتر از اونا یی که خریده بودند

همیشه آرسنال بازیکن های گمنام رو میخره و اونها رو به بازیکنهای بزرگ تبدیل می کنه

مثلا همین هلب یا فلامینی قبل از اینکه به آرسنال بیان کسی اونها رو به این صورت نمی شناخت ودر آرسنال به اسم وشهرت دست پیدا کردند

ولی امسال سمیر نصری رو که کمی شناخته تر است رو خریده که اون رو زیدان دوم خطاب می کنند

به امید درخشش این سه خرید جدید :20:

تازه ونگر گفته حداقل یک بازیکن دیگر به جمع توپچیها اضافه میشه که به احتمال فراوان کاپیتان استون ویلا بعنی گرت بری باشه

franch
29-07-2008, 13:41
"ونگر" از تصميم‌هاي هيات مديره آرسنال به ستوه آمده ام

یوفا: در حالي كه توپچي‌هاي لندن با بحران فصل نقل و انتقالات دست و پنجه نرم مي‌كنند، آرسنال قصد فروش فليپ سندروس مدافع سوئيسي خود را دارد.

به گزارش یوفا: باشگاه نيوكاسل قصد دارد اين مدافع جوان را با پيشنهادي 4 ميليون پوندي به خدمت بگيرد اما سران آرسنال با مبلغي كمتر از 6 ميليون پوند حاضر به فروش مدافع نيمكت نشين خود نيستند.

در همين حال آرسن ونگر سرمربي آرسنال به شدت از تصميم‌هاي هيات مديره باشگاه به ستوه آمده است و به هيچ وجه مايل به فروش مدافع سوئيسي تيمش نيست.

روزنامه Daily انگليس مدعي شد كه باشگاه آرسنال به زودي سندروس را راهي نيوكاسيل كرده و سريال كابوس‌هاي سرمربي توپچي‌هاي لندن در فصل نقل و انتقالات ادامه خواهد داشت

franch
29-07-2008, 21:35
اشتوتگارت- آرسنال، نبردي تماشايي

یوفا: تيم‌هاي فوتبال اشتوتگارت آلمان و آرسنال انگليس مقابل هم در اتريش صف آرايي مي كنند.

به گزارش یوفا: اين دو تيم آلماني و انگليسي فردا شب تلاش براي شناسايي توان كنوني و رفع اشكالات براي فصل آينده، با يكديگر ديدارمي كنند.

bdgunn
29-07-2008, 22:57
همیشه ونگر به اندازه نیازش خرید میکنه چون یه سری بازیکنه جدید واسه جایگزین کردنشون داره ولی مشکل اینجاست که این بازیکنای جوون تجربه ندارن و یه فاصله بین نیمکت و بازیکنای تو زمین میوفته که همین فاصله باعث نتیجه نگرفتن ما تو این چند فصله گزشته شده .باید این فصل بازیکناشو حفظ میکرد چندتا دیگه هم بهشون اضافه میکرد ولی....

cescjoon
31-07-2008, 01:40
آرسنال 3 - 1 اشتوتگارت

آرسنال ساعاتی پیش با یک بازی حساب شده توانست اشتوتگارت را در خانه ببرد .

گلهای آرسنال : Vela . Bendtner.Wishly
گل اشتوتگارت: Bashturk

majid20
10-08-2008, 01:36
آژاکس 2 - 3 آرسنال
سوارز (34) هانتلار (36) - آدبایور (67 و 83) بنتنر (75)

دیشب در چارچوب جام آمستردام که باحضور تیم های آرسنال ، آژاکس ، سویا و اینترمیلان برگزار شد آرسنال به مصاف آژاکس رفت

نیمه اول :
نیمه اول نیمه اشتباهات آرسنال و زمان قدرت نمایی آژاکس بود که با دو گل زیبا کاملا آرسنال را زمین گیر کردند

بازی سنگین و کند ویلیام گالاس در کنار بازی بد دنیلسون چنان خط دفاعی آرسنال رو ضعیف کرده بود که با هر حمله آژاکس دفاع آرسنال فرو می پاشید

البته آرسنال درخط حمله بسیار خوب بود و دو موقعیت 100% گل را آدبایور به راحتی از دست داد

بهترین بازیکن در نیمه اول کسی جز سوارز نبود که به تنهایی یه گل زد و پایه گذار گل دوم بود

نیمه دوم:
آرسنال در نیمه دم متحول شد و با تعویض های ماهرانه ونگر تیم روحیه جنگنده خود را بدست آورد تا در پایان بازی پیروز از زمین خارج شدند

برخلاف نیمه اول آدبایور قدر موقعیت های خود را دانست و با زدن گل اول تیم را به بازی برگرداند

پس از آن آرسنال حملاتش را بیشتر نمود تا سرانجامبنتنر در دقیقه 75 توانست بازی را به تساوی بکشاند

و سرانجام این آدبایور بود که توانست در دقیقه 83 تیر خلاص رو به پیکره آژاکس بزند و شادی را تقدیم هواداران آرسنال کنید

majid20
10-08-2008, 01:38
آرسنال 1 - 1 سویا
کارلوس ولا (4) - چوانتون (81)

آرسنال در دومین بازی خود در جام آمستردام در برابر سویا به تساوی رسید

آرسن ونگر پس از بازی نفس گیر برابر آژاکس تصمیم گرفت که در این بازی از بازیکنان جوان و ذخیره خود استفاده کند

ترکیب آرسنال در این بازی :
فابیانسکی - سندروس - جاستین هویت - یوهان جیورو ( 68 دنیلسون ) - گیبز - امانوئل توماس ( 68 سانیا ) - رامسی - راندل
ویلشیر ( 79 والکات ) - ولا - بنتنر

نیمه اول:
در آغاز توپچی ها بازی را با شور آغاز کردند و اعتماد به نفس در جوانان بی داد می کرد .

همین امر موجب شد تا در دقیقه چهار آرسنال گل برتری را توسط کارلوس آلبرتو ولا به ثمر برساند .

پس از آن سویا که با ترکیب اصلی خود وارد زمین شده بود سعی کرد جوانان آرسنال را تحت تاثیر خود قرار دهد

اما بازی هدفمند جوانان آرسنال آنان را ناکام گذاشت

نیمه دوم:
در نیمه دوم سویا فشار بی امانی به دروازه آرسنال وارد کرد

اما بازی استثنایی دروازه بان جوان و آینده دار آرسنال سبب شد تمام حملات را یکی پس از دیگری دفع شود

اوج هنرنمایی فابیانسکی زمانی بود که شوت مهاجم سویا را که از داخل 6 قدم روانه دروازه شد را مهار کرد!!!!

در آن لحظه چشمان بهت زده مهاجمین سویا منظره جالبی ایجاد کرده بود

در دقیقه 81 سرانجام با اشتباه مسلم خط دفاعی و بی تجربگی بازیکنان ذخیره سبب شد سویا به گل تساوی برسد

بالاخره با سوت داور بازی با تساوی یک به یک تمام شد و لبخند ونگر حاکی از آن بود که بله حال آرسنال به خود می بالد

که حتی بازیکنان ذخیره و جوانش این چنین خوب در برابر یکی از بهترین تیم های جهان بازی میکند

ali...
10-08-2008, 12:32
باز خوبه آرسنال نسری و خریده........................................ ..........

rainysky50
09-09-2008, 11:26
سلام!!!از صفحه ی 4 انجمن خبر ورزشی تاپیک به این مهمی رو کشیدم بالا!!!متاسفم برا طرفدارای ارسنال در پی 30 ورلد!!!پس کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
ارسنال وضعیتش در لیگ چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چندومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cescjoon
10-09-2008, 18:25
ادواردو داسیلوا مهاجم کروات توپچی ها که چندی پیش دچار مصدومیتی سنگین شده بود تا اواسط دی ماه به میادین باز خواهد گشت .ادواردو دچار مصدومیتی بسیار بسیار سنگین و خطرناک از ناحیه مچ پا شده بود و از بازی آرسنال در خانه ی بیرمنگام تا به حال نتوانسته به حالت عادی خود باز گردد . تست های پزشکی نشان دهنده ی این هستند که ادواردو نمی تواند تیم را در این سال همراهی کند و تا شروع سال جدید ( 2009 ) باید دور از مستطیل سبز و با مراقبت کامل به تمرین های خود ادامه دهد .

وی می گوید : وضعیتم روبه بهبود است و پایم هر روز بهتر از روز قبل می شود . امیدوارم که تا کریسمس ( اواسط دی ماه ) بتوانم به جمع تیم ملحق شوم . فردا شب کرواسی برابر انگلستان قرار خواهد گرفت و وی که در مقدمانی یورو 2008 سبب حذف این تیم ( انگلیس ) شد بی صبرانه منتظر است تا به زمین برگردد و برای تیم کشورش بازی کند .

او در ادامه می گوید : راه بسیار طولانی را برای بهبود پشت سر گذاشته ام و نیمی از آن در مقابلم قرار دارد . در کل وضعیتم خوب است و فقط می خواهم بازی کنم . زمان به سختی می گذرد . باید تلاشم را هر روز بیشتر کنم . هنوز راه طولانی در پیش دارم و اگر کوشش نکنم موفق نمی شوم . نتایج خوب تیم هم می تواند تاثیر مثبتی بر روی من بگذارد . امیدوارم که زود تر در ترکیب آرسنال قرار گیرم و برای این تیم گلزنی کنم .

Pario
11-09-2008, 23:42
بازی بعدی چه روزیه؟ پخش میشه یا نه؟؟

cescjoon
21-09-2008, 12:27
در هفته ی پنجم لیگ برتر توپچی های لندن توانستند مثل همیشه در یک بازی زیبا و روان تیم حریف یعنی بولتون را با نتیجه ی سه بر یک شکست دهند .
در نیمه ی اول با اینکه توپچی ها بازی را در اختیار داشتند علارغم روند بازی و روی یک ضربه کرنر گل اول را در دقیقه ی چهارده دریافت کردند . بعد از گل فشار بی اما یاران ونگر را بر روی دروازه ی حریف شاهد بودیم که طی چند دقیقه سه موقعیت گل که دو تای انها به تیرک اصابت کرد و یکی از آنها به کرنر رفت . و بالاخره بعد از حملات پی در پی بنتنر با پاس زیبای خود موقعیت گلی را برای آدبایور پدید آورد که ابوئه از راه رسید و آن را وارد دروازه کرد . یک دقیقه بعد از این گل یعنی در دقیقه ی بیست و هفت خود بنتنر توانست با حمله ای که آدبایور شروع کرده بود و پاس گلی که دنیلسون داد گل دوم و گل برتری آرسنال را وارد دروازه ی حریف کند . از جمله صحنه های ناگوار نیمه ی اول مصدومیت کلیچی در اواخر نیمه بود که به نظر می رسد مصدومیتی طولانی مدت باشد . آرسنال در این نیمه یازده کرنر به دست آورد !

اما در نیمه ی دوم . بازهم روند بازی در دستان لندنی ها بود اما در پاره ای از اوقات بولتون هم شانس خود را امتحان می کرد . پاس کاری زیبای آرسنالی ها باعث می شد تا دفاع بولتون برای چند ثانیه از هم بپاشد . در این نیمه تیم حریف شانس گلزنی داشت که با درخشش آلمونیا نتوانست گلی به ثمر برساند . در ادامه ی بازی و زمانی که بنتنر جای خود را به والکات داد روند بازی بیش از پیش هجومی شد و حرکات زیبای والکات بازهم برای آرسنال گل ساز بود . او در دقایق آخر با حرکت خود شکافی را در وسط خط دفاع حریف پدید آورد و با پاس زیبای خود به آدبایور و سانتر کوتاه و در عرض وی سبب شد تا گل سوم به نام دنیلسون ثبت شود .

جیورو در نیمه ی دوم به جای کلیچی مصدوم به زمین آمد . بنتنر در دقیقه ی هفتاد و سه جای خود را به والکات داد و رامسی هم در دقیقه ی هشتاد و پنج به جای ابوئه به میدان آمد . سانگ هم در این بازی با کارت زرد داور جریمه شد . آرسنال در این بازی هفده کرنر کسب کرد .

cescjoon
21-09-2008, 12:30
آرسنالی های معلم !

گری مگسون مربی تیم فوتبال بولتون بعد از شکست خانگی مقابل توپچی های لندن اعتراف کرد که ونگر و شاگردانش مانند یک معلم به آنها فوتبال را آموزش دادند .

مگسون در مصاحه با ستانتا اسپرت می گوید : در این دیدار آرسنال از تمامی لحاظ از ما برتر بود و در اینکه آنها شایسته برد بودند هیچ شکی وجود ندارد . ما توسط کوین دیویس به گل رسیدیم ولی آرسنال چند دقیقه بعد در زمین خودی ما را زمین گیر کرد . آنها به خوبی بازی را اداره میکنند و بدون شک زیبا ترین فوتبال را نیز ارائه میکنند .

در نیمه اول اول بجز 15 دقیقه بقیه بازی در اختیار شاگردان جوان ونگر بود و آنها 30 دقیقه زمین ما را جولانگاه خود کرده بودن د. در نیمه دوم ما میخواستیم روند بازی را در اختیار بگیریم و در پاره ای از اوقات نیز موفق بودیم و من فکر میکنم در نیمه دوم کمی بهتر از آرسنال بازی میکردیم - دلیل این کار هم عقب بودن از نتیجه بازی است . از شاگردانم راضی هستم ولی شما هیچ وقت نمیتوانید از باخت راضی باشید .

برای آرسن ونگر احترام قائل هستم و او و شاگردانش امروز یک درس فوتبالی عاری از هرگونه نقص را به ما نشان دادند . آنها بازی یک هیچ باخته را به برد سه بر یک عوض کردند و این کر از دست هر تیمی بر نمی آید . ونگر مربی باهوشی است و با تعویض هایش سه امتیازی که در دست ما بود را ربودند و این برای ما بسیار مایوسانه است . گفتنی است تیم فوتبال بولتون در بازی بعدی خود در در لیگ در اولدترافورد مهمان من یو هست و آرسنال هم از تیم هال سیتی پذیرایی خواهد کرد .

Saeed_TnT
21-09-2008, 15:10
یه خبر از سایت پی سی ورلد :11::11::40::8:
گروه آرسنال سایت p30world افتتاح شد ، بچه های گل آرسنالی :10: می تونن بیان توش عضو شن تا با هم درباره بازی ها ، و اتفاقاتی که تو تیم میافته بحث کنیم
برای با خبر شدن بقیه آرسنالی های سایت در صورت امکان لینک گروه رو تو امضاتون قرار بدین
برای عضو شدن به این لینک بروید

به امید پیروزی های پی در پی آرسنال

cescjoon
23-09-2008, 13:51
هیل وود : به هیچ وجه فابرگاس را نمی فروشیم

در حالی که فشار های مالی هم چنان باشگاه آرسنال را تحت الشعاع قرار داده باشگاه های دیگر به خصوص باشگاه هایی با مالکان نفت خیز خارجی دست به کار شده اند تا به تخریب دیگر تیم ها با پول بازیکنان جدید و با کیفیت بالایی را به تیم خود ببرند .

منچستر سیتی نیز که با مالک جدید خود دکتر الفهیم می خواهد دنیا را خریداری کند در یک پیشنهاد به فابرگاس مبلغ 100 میلیون پاند را پیشنهاد داده که با واکنش سریع و تند مسئولین باشگاه همراه بوده است . پیتر هیل وود مدیر باشگاه در مصاحبه امروز صبح اعلام داشت فابرگاس را نمی فروشیم . او فروشی نیست حتی با پیشنهادی بالای 100 میلیون پوند . به هیچ وجه و در هر شرایط مالی باشگاه فابرگاس به تیمی نمی رود به خصوص منچستر سیتی .

منچستری ها به تیم رقیب نیز پیشنهاد 135 میلیونی را برای رونالدو ارائه داده اند که مدیر مالی باشگاه را به شدت شل کرده و گفته می شود وی خواستار جدایی رونالدو است که با مخالفت فرگوسن و خود رونالدو روبروست .

cescjoon
23-09-2008, 13:55
آرسنال مهد فوتبال جهان

در حالی که در تیم آرسنال همه شاهد جوانانی نابغه هستند آرسن ونگر قصد دارد تا با یک جوان بازی فوتبال جزیره را به وجد آورد.
این در حالی است که چند سالی هست آرسن ونگر در کارلینگ کاپ از تیم ذخیره خود یا بازیکنان جوان تر در کنار با تجربه ها استفاده می کند . اما وی امسال قصد دارد تا در بازی 3 شنبه برابر شفیلد یونایتد و در صورت ادامه کار در کل این جام از تیم جوانان خود استفاده کند . در این تیم بازیکنانی مانند سانگ و بندتنر و یوهان جورو نیز حضور دارند که پیر ترین بازیکنان و بازیکنان استثنایی این تیم به شمار می آید .

بازی کردن جک ویلشایر نیز بسیار جذاب است این می تواند اولین شانس وی برای درخشش باشد اما نکته جالب تر اینکه جک ویلشایر با 16 سال و 226 روز جوان ترین این عضو نیست زیرا بازیکنی نظیر امانوئل فریمپونگ با 9 روز کوچکتر بودن عضو جوان این تیم خواهد بود . اسکلت این تیم بین 16 تا 19 سال است و همان طور که گفته شد بازیکنی نپیر بندتنر با 20 سال عضو استثنایی این گروه است . باید منتظر بازی بازیکنانی نظیر کارلوس ولا - جک ویلشایر - گیوین هویت - آبو آگوگو - آرون رامسی - مارک راندال و فران مریدا بود بازیکنانی که هر کدام با انگیزه های فراوان به بازی می روند .
اگر این ترکیب جوان در این بازی جواب داده شود غوغایی است در فوتبال انگلستان و باری دیگر ونگر می تواند در جزیره خود را به رخ همگان بکشد .

cescjoon
23-09-2008, 14:01
کلیچی به بازی با هال سیتی می رسد

ونگر امروز در مصاحبه با سایت باشگاهاعلام داشت : کلیچی به بازی هال سیتی میرسد
ونگر که در بازی قبل در برابر بولتون این مدافع هوشمند و سرعتی خود را از ناحیه مچ پا مصدوم دید بی هیچ درنگی در همان میان بازی وی را به بیمارستان فرستاد تا از سلامت مچ طلایی گاییل مطمئن شود

این اتفاق یک بار برای نصری در داشت رخ میداد در امارات و 2 بار هم برای ادواردو و کلیچی در خارج از امارات این اتفاق افتاده و این بار مچ کلیچی سالم ماند

این هفته کلیچی خارج از تیم تمرین کرد اما احتمال زیادی برای بازی وی در پایان هفته وجود دارد .